Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniowe 2016 - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-03, 14:54   #541
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Magda mi sie wydaje ze te pierwsze @ moga byc nieregularne. Moze zrob test jak sie martwisz?
Ja mialam dwie na razie i w sumie w terminie.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 14:58   #542
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Ewusia ależ przygody
U mnie dzisiaj zamiast fitnessu sprzątanie... ogarnelam cała chałupę, część rano jak mała jeszcze spala, część teraz jak teściowa poszła na spacer.

Moja siostra jest w ciąży. Mega się cieszę, Kornela będzie miała "rodzeństwo"
Gratulacje dla siostry





Cytat:
Napisane przez MietaZCytryna Pokaż wiadomość
Heloł

Ewusia_marchew, to Was Konradek załatwił 😊 w sumie jeszcze tylko brakowało żeby zwymiotował i byłoby wszystko do kompletu 😜

Ruda, gratki dla siostry 😊 mnie się śniło ostatnio, że moja była w ciąży i byłam z nią przy porodzie 😎

Ech, ja się ostatnio mało odzywam, bo idą te cholerne zęby i jest ciężko...
My właśnie na spacerze w chuście, bo jak pomyślałam że mam brać wózek, ona w nim poleży 5 minut, po czym wyląduje u mnie na rękach i będę pchać to puste dziadostwo a potem czyścić z błota, to podziękowałam. Młoda sobie właśnie słodko śpi, a ja siedzę na ławce i się modlę żeby nie zaczęło padać

Mnie przy jedzieniu nikt nie bije, bo Młoda zajęta swoimi stopami😜 za to jak ją czasami usypiam na rękach, to mnie strasznie szczypie jak jest zdenerwowana, bo łapie co akurat pod ręką.

Ja na prezenty dla dziecka nawet nie narzekam no wiadomo, zwykle są różowe i często sukienki i zwykłe nie w moim guście , ale przydają się jak nie ma nic czystego innego😊 chociaż ostatnio powiedziałam że sukienek nie chcemy i o dziwo, nie ma za to moja mama mnie rozwaliła jak nam dała jakąś sukienkę na początku na tysiąc guzików zapinaną i mówi, że do lekarza będzie miała coś ładnego. Yyy, do lekarza to ja jej ubieram body i spodnie dresowe, żeby szybko rozebrać i ubrać, a nie strojne fatałaszki 😉


Aa i co do kąpieli, to ja zawsze z Jagodą w wózku/foteliku. Czy jest ktoś tak szczęśliwy, że się kąpie bez dziecka? 😜
Ja rano tylko szybki prysznic więc jak jest TŻ albo moja mama to im sprzedaje Mlodego a jak jestem sama to najczęściej w bujaku albo na macie zostawiam Konradka w drzwiach łazienki



Biedna Jagoda z tymi zębami
U nas też nieciekawie się zapowiada zabkowanie


Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ja

Ewusia, możliwe,że tęskni, bo ostatnio jak TZ wyjechal, to pierwsza noc byla identyczna! W koncu to malenkie dziecko i nie wie czemu nagle nie ma taty...


Kurrr, zaklinowal mi sie fotelik w bazie, ze ani zapiac ani wypiac, a nie mialam nic na obiad. Strach jechac z takim na pol przypietym fotelikiem, no to mlody do chusty i poszlismy do sklepu. U nas sklep to mega wyprawa, 1,5h nam w sumie zeszlo
No to niezły spacer miałaś
W takich sytuacjach tym bardziej doceniam to że zjeżdżam tylko windą na dół i mam wszystkie sklepy do koloru do wyboru




Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Mój tez juz śpi.

Laski swiruje. Ja nie wiem czy po tej ciąży @ taki nieregularny czy ki grzyb? W.zeszłym miesiącu zaczęło się plamienie ok 20 kwietnia a 31 zaczęło się ze mnie lać. Później poszalelismy z tz raz bez a zapomniałam w tym msc parę razy tabletki No i nie ma @ jak się nie pojawi do poniedziałku to chyba osiwieje.
Oby jednak @ się pojawiła
Cykle nie muszą być regularne jeszcze


Młody mi dziś przy każdym karmieniu usypia przy cycu, za to na spacerze godzinę z nim walczylam żeby zasnął i dopiero przy cycu usnął i spał aż 20 minut żeby wrocic do domu wrzuciłam go w chustę i nawet zakupy mi się udalo zrobić przed powrotem do domu
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 15:12   #543
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

No właśnie myślałam że będą regularne test miałam kupić ale zapomniałam bo młody marudzil. Eh przerabane. Tak straszyć mnke
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 15:18   #544
russiandoll
Raczkowanie
 
Avatar russiandoll
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

ruda super!!
magda magda oh la la takze ten no nie martw sie

a my chyba zaczynamy przygode z zebami prędzej wyjdza prędzej spokoj eh ale nie mam juz sily

eh przytul ktoś

o! o! 0! wujek mariusz przyjechał z paczka 3majcie kciuki cobym tlusty tylek wbila w te rzeczy
russiandoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 15:32   #545
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ewusia to Konrad ma fantazje, taaaaaka kupe zrobic. No gratki zeba

Ruda gratulacje dla siostry i jak fajnie, tez moze byc styczniowka

Kasia cho na kawe, zrobie taka mocna co by matki na nogi postawila.

To z tym dostawianiem w nocy, to ja ide spac, nawet na spiocha daje cyca, ale dzisiaj w nocy nie wiem o co kaman, ale nie moglam zasnac.

Magda nooo to by bylo. Poczekaj jeszcze chwile

Mlodego wsadzilam do chusty i poszlam do sklepu. W sklepie dzisiaj babeczka "moze pani pomoc i cos podac" no i standard, ale fajnie. Wydaje mi sie, ze jestem jedyna chustujaca mama na mojej wsi. Ogolnie budze zainteresowanie wsrod ludzi, jak ide z Wojciechem w chuscie.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 16:07   #546
86ewula
Rozeznanie
 
Avatar 86ewula
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 694
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ewusia :O ale bonus od wnuka

Ruda gratki dla siostry.
Masz rację z tym zasypianiem w nocy. Kiedyś karmiłam i nie byłam w stanie patrzeć na młodego bo oczy same leciały. Dostawałam zeza. A teraz mam tak czujny sen i dużo mniej go potrzebuje. .. może to przez lato i że szybko się widno robi. .. nie wiem. ..

Mój ostatnio też zabawy przy cycku urządza i znów mnie sutki pieką. . Za płytko łapie .puszcza ,rozgląda się. .. :/
86ewula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 16:08   #547
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Malwi na moją wieś rodzinna też jestem jedna a jak byliśmy w chuście na dniu dziecka w przedszkolu to byliśmy dodatkowa atrakcją

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Boże zaczęłam myśleć co by było gdyby. Nic tylko z okna skakac
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-03, 16:15   #548
Magdusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Magdusiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 496
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Magda nie stresuj się to pewnie tylko nieregularny początek miesiaczkowania



Moje dziecko pierwszy raz przewrocilo się z pleckow na brzuszek tylko jeszcze nie wie co z rączka zrobić i wyciąga i wkłada sobie sama smoczek do buzi. Dumna mama
__________________


Serduszko malutkie

Magdusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 16:22   #549
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Magdusia
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 16:42   #550
keas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 475
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Czy jeszcze ktoras z Was oprocz mnie nie ma @??
keas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 16:43   #551
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Keas sporo dziewczyn
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-03, 16:54   #552
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Tak myślę, że tych bez @ jest nadal więcej ;-)
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 16:56   #553
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

nie chcemy @!!!

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 16:56   #554
Magdusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Magdusiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 496
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Keas ja też jeszcze nie mam.
__________________


Serduszko malutkie

Magdusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 17:02   #555
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Magda wez sie uspokoj, zrob test jak sie martwisz

Keas ja mialam jakies sporadyczne plamienia, a tak to brak

Jeeeeestem wykonczona. Juz tyle zrobilam, a jeszcze sniadanie tz do pracy i mlodziez wykapac i spacyfikowac do spania, a moze byc to trudne, bo wlasnie Krolewicz wstal z kolejnej drzemki
I z okazji piatku chcialabym sie napic jakiegos bezalkoholowego
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 17:06   #556
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ja mojego gada właśnie uspilam na pół godziny. Przynajmniej kąpiel będzie bez wrzasku.
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 17:08   #557
86ewula
Rozeznanie
 
Avatar 86ewula
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 694
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ja tez walczę nad krótką drzemką bo już stęka..

Ja też bez@ mały już 5 ms zaraz będzie miał.
86ewula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 17:22   #558
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez Magdusiaaa Pokaż wiadomość
To się cieszę bardzo obiecuję że już nie znikne. U nas powoli do przodu. Pola rośnie (waży już 6.950 ) zdrowa jak rydz, tylko upały jej strasznie dokuczaja ale Waszym na pewno też i przez pół dnia leży w samym pampku ;-) Pomału sobie poukladalysmy jakoś nasze życie. Tatuś kilka razy chciał wrócić no ale niestety... A tak to wszystko dobrze. Teraz muszę się zorientować co u Was, co nie co wiem z fb ;-)

Ale jestem do tyłu, nawet nie wiem czemu z tż się rozstałaś


Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Mój tez juz śpi.

Laski swiruje. Ja nie wiem czy po tej ciąży @ taki nieregularny czy ki grzyb? W.zeszłym miesiącu zaczęło się plamienie ok 20 kwietnia a 31 zaczęło się ze mnie lać. Później poszalelismy z tz raz bez a zapomniałam w tym msc parę razy tabletki No i nie ma @ jak się nie pojawi do poniedziałku to chyba osiwieje.
Piątka! ja miałam okres trzy razy regularny, teraz powinnam mieć ok. 5 dni temu i z tym, że ja tabletek nie biorę. Trochę stracha mam nie powiem (dobrze, ze nie jestem z tym sama )
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 17:24   #559
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Uaoo weź nie strasz!
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-03, 17:31   #560
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Uaoo, ale Ty cos pisalas ostatnio na fb, ze chcialabys, juz zaczelas plan wdrazac w zycie?
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 17:57   #561
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez 86ewula Pokaż wiadomość
Masz rację z tym zasypianiem w nocy. Kiedyś karmiłam i nie byłam w stanie patrzeć na młodego bo oczy same leciały. Dostawałam zeza.
Nooo jak go na poczatku karmilam, to ledwo w fotelu siedzialam, a jak na lozku, to trzymalam sie szczebelkow od lozeczka

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Boże zaczęłam myśleć co by było gdyby. Nic tylko z okna skakac
Eee co Ty, 500 dostaniecie i jazda


Ja mlodego uspilam, polozylam sie z nim i 2h pospalismy!

I brawo dla mnie, bo dzisiaj w kangurze mu zsiniały nóżki Jezu, pierwszy raz mi sie zdarzylo. A to dlatego, ze oczywiscie musialam go po drodze poprawiać. A trzeba bylo zostawic jak bylo. Lepsze jest wrogiem dobrego
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 18:02   #562
keas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 475
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Aa no to dobrze ze nie tylko ja nie mam @, bo juz myslalam...
keas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 18:13   #563
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Co do przemocy w rodzinie to ja najczęściej jestem przez Młodego drapana albo szczypana

Ewusia czyli ząbek u Was super!
Kurde u nas tez by juz mogl sie wychylic dzis kolejna kupa i dwie dlonie w buzi

Ruda gratki dla siostry!
U nas jest fajnie bo moja siostra rodzila dwa miesiace po mnie

Mieta pjona! Tez dzisiaj dzien marudy u nas wiec nawet nie pomyslalam o wozku tylko chusta o 1,5 godziny spokoju
Ja sie kąpie zawsze sama

Magda spoko mam ten sam stres co Ty tylko u mnie ciagle bez @
Wydaje mi sie ze po ciazy wszystko Ci sie musi unormować

U nas juz karmienie zaliczone Mlody odlecial przy cycu odstawić do łóżeczka i odpoczynek uffff cos kiepsko sie czuje głowa boli i gardlo jakby napuchniete :/

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 18:18   #564
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Karen, ale Wam wcześnie usypia
A powiedz, do rana ile macie pobudek?

Ja jak kapie go o 20, to potem cyc i spanie i budzi sie (jak wsio okej) to ok. 3, a potem 5-6 i potem 8-9. A jak poloze za wczesnie to budzi sie co chwile, wiec nie chce go tak wczesnie klasc :/


Zrób sobie herbatkę z sokiem malinowym, czy coś!

P.S. Ciekawe,która pierwsza bedzie mamą po raz kolejny
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 18:41   #565
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Uaoo weź nie strasz!


Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Uaoo, ale Ty cos pisalas ostatnio na fb, ze chcialabys, juz zaczelas plan wdrazac w zycie?
Chciałabym, ale jeszcze nie teraz

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Eee co Ty, 500 dostaniecie i jazda
Na to nie ma co liczyć
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 18:55   #566
kogielmogiel
Rozeznanie
 
Avatar kogielmogiel
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 882
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Ewusia ależ przygody
U mnie dzisiaj zamiast fitnessu sprzątanie... ogarnelam cała chałupę, część rano jak mała jeszcze spala, część teraz jak teściowa poszła na spacer.

Moja siostra jest w ciąży. Mega się cieszę, Kornela będzie miała "rodzeństwo"
Gratki dla siostry.
U nas Kornelka tez pociągnęła lawine dzieci w rodzinie. Czekamy na 3 kuzynki wszystkie w tym roku!





Cytat:
Napisane przez keas Pokaż wiadomość
Czy jeszcze ktoras z Was oprocz mnie nie ma @??

Ja tez nadal nie mam i nie tesknie




Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Magda wez sie uspokoj, zrob test jak sie martwisz

Keas ja mialam jakies sporadyczne plamienia, a tak to brak

Jeeeeestem wykonczona. Juz tyle zrobilam, a jeszcze sniadanie tz do pracy i mlodziez wykapac i spacyfikowac do spania, a moze byc to trudne, bo wlasnie Krolewicz wstal z kolejnej drzemki
I z okazji piatku chcialabym sie napic jakiegos bezalkoholowego
Ja dzisiaj mam w lodowce warke 0% i nie zawacham sie jej użyć.

My juz śpimy od pół godziny. Jestem w szoku ze tak szybko usnela, jutro bedzie wczesna pobudka.

A mi zaczęły piersi krwawic, no nic tylko
__________________
kogielmogiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 19:06   #567
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kogiel ale jak to krwawic?!
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 19:10   #568
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

yyy czemu krew

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 19:24   #569
keas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 475
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Te piwa bezalkoholowe sa dla mnie obrzydliwie gorzkie. Mi podchodzi tylko karmi, myslicie ze mozna to pic bez obaw?
keas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-03, 19:42   #570
koktajlowa7
Rozeznanie
 
Avatar koktajlowa7
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Ustroń
Wiadomości: 997
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez russiandoll Pokaż wiadomość
keas niedobór magnezu? dosuplementij sie

dzien dobry ide nadrobić zaległości bo popisalyscie trochę

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------

to dzień dobry jeszcze raz doczytalam

kinga kruszynka ja tez ostatnio coraz częściej lapie sie na mysleniu co by było gdyby. .. ale jak patrze na moje cudo to mi lzej... rany jeszcze tak niedawno kopal matke pietkami

u nas po szczepienu srednio plakal w gabinecie potem uspokoil sie na zakupach w domu ok tylko przed snem koncert tatus ululal ok 22 pospal do 24:30 i juz sie budzil co dwie godziny i po godzinie musialam go bujac... takze ten wygladam niewyjsciowo i czuje sie srednio a Kanalia dosypia na mnie....
wspolczuje przebojów z niechciamymi prezentami
koszulka little bro - mocne prawie tak mocne jak heidi
ja tez nie lubie zasmiecania domu ale tu akurat bez problemu bo tesciowa przynosi mleko butelke czy cos z hm bo wie ze mi sie rzeczh podobaja kochana jest i zawsze patrzy na moj gust nie swoj



oj mata temat rzeka ja mam juz swoja ukochana i idealna tylko dziecko nieidealne bo ulewa a niestety jak uleje a ja nie zauwaze to po nutramigenie robia sie rdzawe plamy niczym nie mozna doprac tyle rzeczy co w kosz poszlo takze ten jestemstrazniczka maty ale no co mu powiem?
"ej stary sory ale za te dizajnerska matke matka dala kupe siana to tam wiesz tylko oczkami" ehh byl taki artykuł w fakcie nie spie bo 3mam kredens ja nie spie bo maty pilnuje

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

a no i oczywiście magdusiaa super ze jestes i ze u was ok

przepraszam ze tak gledze ale ja sama w domu i nie mam do kogo buzi otworzyc

to jeszcze wam powiem jak orsay dba o klienta zamawiasz w czwartek masz w piątek. .. przyszly piątek
No nieźle, ja zamówiłam na agito i jeszcze nie zdążyli tego przekazać kurierowi, ciekawe ile będę czekać ;/





Cytat:
Napisane przez keas Pokaż wiadomość
Dzieki Kochane za odpowiedzi odnosnie tego skaczacego oka. Czy magnez to moge brac magne b6?.

Magdusia mnie nie bije ale sam siebie po brzuchu nawala

Tak, możesz




Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Ewusia ależ przygody
U mnie dzisiaj zamiast fitnessu sprzątanie... ogarnelam cała chałupę, część rano jak mała jeszcze spala, część teraz jak teściowa poszła na spacer.

Moja siostra jest w ciąży. Mega się cieszę, Kornela będzie miała "rodzeństwo"
Gratulacje dla siostry





Cytat:
Napisane przez MietaZCytryna Pokaż wiadomość
Heloł

Ewusia_marchew, to Was Konradek załatwił 😊 w sumie jeszcze tylko brakowało żeby zwymiotował i byłoby wszystko do kompletu 😜

Ruda, gratki dla siostry 😊 mnie się śniło ostatnio, że moja była w ciąży i byłam z nią przy porodzie 😎

Ech, ja się ostatnio mało odzywam, bo idą te cholerne zęby i jest ciężko...
My właśnie na spacerze w chuście, bo jak pomyślałam że mam brać wózek, ona w nim poleży 5 minut, po czym wyląduje u mnie na rękach i będę pchać to puste dziadostwo a potem czyścić z błota, to podziękowałam. Młoda sobie właśnie słodko śpi, a ja siedzę na ławce i się modlę żeby nie zaczęło padać

Mnie przy jedzieniu nikt nie bije, bo Młoda zajęta swoimi stopami😜 za to jak ją czasami usypiam na rękach, to mnie strasznie szczypie jak jest zdenerwowana, bo łapie co akurat pod ręką.

Ja na prezenty dla dziecka nawet nie narzekam no wiadomo, zwykle są różowe i często sukienki i zwykłe nie w moim guście , ale przydają się jak nie ma nic czystego innego😊 chociaż ostatnio powiedziałam że sukienek nie chcemy i o dziwo, nie ma za to moja mama mnie rozwaliła jak nam dała jakąś sukienkę na początku na tysiąc guzików zapinaną i mówi, że do lekarza będzie miała coś ładnego. Yyy, do lekarza to ja jej ubieram body i spodnie dresowe, żeby szybko rozebrać i ubrać, a nie strojne fatałaszki 😉


Aa i co do kąpieli, to ja zawsze z Jagodą w wózku/foteliku. Czy jest ktoś tak szczęśliwy, że się kąpie bez dziecka? 😜
Moja zasypia zawsze koło 20, a ja chodzę późno spać więc zawsze bez problemu kąpiel biorę bo ona już dawno śpi.




Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Mój tez juz śpi.

Laski swiruje. Ja nie wiem czy po tej ciąży @ taki nieregularny czy ki grzyb? W.zeszłym miesiącu zaczęło się plamienie ok 20 kwietnia a 31 zaczęło się ze mnie lać. Później poszalelismy z tz raz bez a zapomniałam w tym msc parę razy tabletki No i nie ma @ jak się nie pojawi do poniedziałku to chyba osiwieje.
Magda Nieregularny może być ale ja to bym się bała tak na twoim miejscu ryzykować.
Ja czekam na 2 @ i ciekawe jestem właśnie czy będzie regularny.

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:41 ----------

A jeszcze co do tematu 500 plus to my składaliśmy wniosek w kwietniu i do tej pory nie ma odpowiedzi. Nie wiem czy te aktualne dochody się wliczają czy o co chodzi.
koktajlowa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-29 22:48:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:07.