Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza! - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-06, 17:10   #451
madziara889
Zakorzenienie
 
Avatar madziara889
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 7 010
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Lulka u mnie też dzisiaj wieje zimny wiatr, mi w swetrze momentami było chłodno.

U nas pajacyki świetnie się sprawdzają jako piżamka.

Pszczoła zasnęła mojej mamie na rękach (w końcu, cały dzień co chwilę płakała), przy każdej próbie odłożenia płakała więc mama od godziny jest uziemiona z wnusią na brzuchu
madziara889 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 17:10   #452
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez kopycio Pokaż wiadomość
Kejka biorąc pod uwage Twoje kryteria (moje podobne) to juz bardziej zajmie sie dzieckiem ciocia tz, która jest fajna nowoczesna babeczka i absolutnie nie odbiega od naszego pokolenia niż jej córka (lat22), która ma fiubzdziu w głowie. Do wyboru mam jeszcze jedna siostrę, która nie wierzy, a to z samego założenia sie wyklucza.
Tylko wiesz, taka 22 latka ma prawo mieć fiubzdziu w głowie jakby nie patrzeć mi też chodzi o wiek pod względem prawdopodobieństwa dłuższego/krótszego życia niż rodzice. No wiadomo, że w życiu bywa różnie i ten do góry nie zabiera wg wieku, ale JA bym nie wybrała kogoś kto nie jest zbliżony wiekiem do mnie. Co nie znaczy, że neguję kogoś wybór. Mnie się kłóci wiek i to, że to jest ciotka..nie Twojego dziecka tylko TŻta. Ale ja mam swoje kryteria i wiem, że nie zawsze można by ich używać, bo w takiej sytuacji jak Ty, pewnie wybierałabym między 22 latką a ciotka...ale pewnie wybrałabym tą młodą

Ja kupiłam kiece na wesele...ale pochwale się dopiero jak przyjdzie. Wrzucę na fb, bo boję się, że niewypał. No i nie brałam pod uwagę, że ma być do karmienia bo bym nic ładnego nie kupiła a nie chcę wyglądać jak lump. Będę sukienkę ściągać do karmienia. A na chrzciny idę w sukience w kwiatki z rękawem 3/4..wlazłam w nią jak byłam w ciąży- kiedyś na fejsie dawałam fotę

Niulka graty za kieckę, poka

EURO broń boże żadnych meczy z polakami...męzu będzie oglądał, a ja tylko oglądam RM ..ewentualnie obejrze jak gra Espania

Lulka a wiatr do Bartka w gondoli dociera w ogóle? u mojego nie ma szans...
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 17:21   #453
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Kejka zpomniałam tej ochronki i mam gołą gondolę, jeśli wiesz o co mi chodzi. Więc dociera na całego
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 17:32   #454
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Kejka zpomniałam tej ochronki i mam gołą gondolę, jeśli wiesz o co mi chodzi. Więc dociera na całego
yyy, że tej budki?
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 17:41   #455
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
yyy, że tej budki?
Mam, nie mam tej zabudowy do gondoli, a chlodno dzis przez ten wiatr...
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 17:50   #456
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Mam, nie mam tej zabudowy do gondoli, a chlodno dzis przez ten wiatr...

aaa tej na nóżki
ja tą zakładam tylko już jak deszcz pada, jakoś tego nie lubię..już wolę kocykiem przykryć
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 17:53   #457
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
aaa tej na nóżki
ja tą zakładam tylko już jak deszcz pada, jakoś tego nie lubię..już wolę kocykiem przykryć
Dokładnie :P

Lucy super uczucie móc w końcu wystroić swoje dziecko

Jutro mamy zamiar podjechać zwazyć Bartka, ciekawe ile ma. Na moje oko z 4500 powinno być...

Edytowane przez lulka19
Czas edycji: 2016-06-06 o 17:56
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-06, 18:12   #458
justyna_fli
Zadomowienie
 
Avatar justyna_fli
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hants
Wiadomości: 1 279
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Lucy no boj sie Boga niebieskie spodenki I bez bereta Twoja ciotka by pewnie zawalu dostala jakby zobaczyla co ja Pawelkowi kupilam na chrzest Granatowe spodenki, koszula niebieska w krate i biala plocienna kamizelka z lamowka w krate. Do tego bedzie mial biala lub bialo bezowa muche, ale nie swiecaca Jeszcze nie doszlo wiec nie mowie ze ubiore na 100% ale raczej tak. Siostra mi dala w spadku taki koszmarek - biale, swiecace marynarskie wdzianko z czapeczka Nie dosc ze ohydne to jeszcze nieprzewiewne. W zyciu bym tego malemu nie zalozyla, wiec udam ze zapomnialam ze mi dala

My juz po zakupach. Nic sobie nie kupilam, chcialam buty jakies ale taka lipa Za to Pawelek zostal szczesliwym posiadaczem kolejnej pary butow i 3 par skarpet Powiedzcie mi jedno, czy Was tez ciagle zaczepiaja ludzie zachwycajac sie dzieckiem i wypytuja ile maja miesiecy itd? Bo ja nie wiem czy tu w UK taka kultura czy moj syn jest tak nieprzecietnie piekny No gdzie nie pojde to przynajmniej 2-3 osoby mnie zaczepiaja
__________________
Ślub 16.08.2014
Pawełek 05.04.2016
26.12.2017
Dawidek 31.10.2018
justyna_fli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 18:26   #459
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość

Zbliża się Euro, będziecie oglądać?

Velika pewnie tak?
no a jak!
znalazłam te argusy bezalko w lidlu, będą jak znalazł na mecze i ta cena

Cytat:
Napisane przez kopycio Pokaż wiadomość
Ineso nie zarejestrowałam, ze z Krakowa jestes Velika kiedy ten koncert? Moze zrobimy zlot w Krakowie
2.07, sobota
u nas na usg bioderek wszystko ok
justyna mnie nikt nie zaczepia graty za kolejne zakupy ja sobie dzisiaj kupiłam krótkie spodenki w lumpie, a dla młodej nic tym razem mierzenie ciuchów z wózkiem w przymierzalni to lekki hardkor, ale dałam radę
__________________


Edytowane przez velika
Czas edycji: 2016-06-06 o 18:29
velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 18:33   #460
kopycio
Rozeznanie
 
Avatar kopycio
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 642
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Lucy i jeszcze taka bordowa krawatkę koniecznie kup do kompletu

Kejka jakby cos mi sie stało to bedzie brat, on mlodszy

Justyna ja ostatnio byłam w ikei i mały w wózku marudził to przejść nie mogłam, tyle osob zaczepislo, ze szok No musiałam go odłożyć...

Velika ja wczoraj wyczailam żywca bezalkoholowego wyglada jak prawdziwy
kopycio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 18:47   #461
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Żywiec i Lech od dawna są dostępne bezalkoholowe - ale to siki są a nie piwo
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-06, 19:20   #462
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Kopycio to musisz sie pochwalic fryzura.. ja bym sciela sie ale... tyyyle zapuszczalam...

Lulka moja mama tez mowi ze kiedys kaftanik to byl luksus

Inesco ja dicoflor podaje raz dziennie po 5 kropli

Justyna graty wagi dla Pawelka

MiniMonix,, tylko dol. A pampersa tylko rozpinalismy. Najpierw z jednej potem z drugiej strony

---------- Dopisano o 20:20 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Widze ze kaazda inaczej ubiera malucha
U nas na poczatku spal w body i spiochach, teraz w pajacach a w dzien to bodziaki i do tego skarpetki i spodenki lub polspiochu. Po domu czasem samo body
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 19:27   #463
tabaska25
Zadomowienie
 
Avatar tabaska25
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 1 708
GG do tabaska25
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

U nas takie upały ze wczoraj jak wrocilam to zastalam małego w łóżeczku w samym pampersie, tz go usypial a maly byl spocony w bodziaku i ciągle się krecil, jak go rozebral od razu zasnal w dzień ubieram w rampersy lub krótkie spodenki i bluzke lub body na krotki. Ciągle mi sie wszyscy dziwią dlaczego czapki mu nie zakładam nawet jak wyciągam go z wózka i wiejejeeje
__________________
Spełniona mama, zakochana żona, szczęśliwa kobieta.
tabaska25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 20:14   #464
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Mój śpi w pajacu bawełnianym ale u nas nie ma upału i młody skopuje z siebie każde przykrycie ale na 62 mam aż jeden pajac i już nie będę kupować bo chyba w końcu będzie lato

Błyszczące garniturki na chrzest są straszne.. Brrrr

TABASKA: mój też bez czapki chodzi, jedna została u teściów i tesciowwa jak go tylko dowie to czapeczke zakłada dziś moja mama z nim chodziła w wózku koło domu i teściowa ich zlukała - i co, poleciała po czapkę a mojej mamy nie chciała słuchać że w gondoli mu nie wieje :p

---------- Dopisano o 21:14 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Czekam jak na zbawienie aż moje starsze dziecię pójdzie do przedszkola bo fioła już z nią w domu dostaje. Dama się nudzi, ciągle chce żebym się z nią bawiła. Dziś chyba 10 razy grałam w chińczyka :p w tym połowę z Adasiem przy bufecie
danika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 20:20   #465
HappyGirl888
Raczkowanie
 
Avatar HappyGirl888
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 160
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez justyna_fli Pokaż wiadomość
Lucy no boj sie Boga niebieskie spodenki I bez bereta Twoja ciotka by pewnie zawalu dostala jakby zobaczyla co ja Pawelkowi kupilam na chrzest Granatowe spodenki, koszula niebieska w krate i biala plocienna kamizelka z lamowka w krate. Do tego bedzie mial biala lub bialo bezowa muche, ale nie swiecaca Jeszcze nie doszlo wiec nie mowie ze ubiore na 100% ale raczej tak. Siostra mi dala w spadku taki koszmarek - biale, swiecace marynarskie wdzianko z czapeczka Nie dosc ze ohydne to jeszcze nieprzewiewne. W zyciu bym tego malemu nie zalozyla, wiec udam ze zapomnialam ze mi dala



My juz po zakupach. Nic sobie nie kupilam, chcialam buty jakies ale taka lipa Za to Pawelek zostal szczesliwym posiadaczem kolejnej pary butow i 3 par skarpet Powiedzcie mi jedno, czy Was tez ciagle zaczepiaja ludzie zachwycajac sie dzieckiem i wypytuja ile maja miesiecy itd? Bo ja nie wiem czy tu w UK taka kultura czy moj syn jest tak nieprzecietnie piekny No gdzie nie pojde to przynajmniej 2-3 osoby mnie zaczepiaja

Ja wlasnie dzis tz mówiłam, ze jak wychodzę na dłuższe spacery z wozkiem i psem to ludzie cześciej pytają o psa niz o małą -cojest? moze dlatego, ze chodze po parku, w którym praktycznie same babki z wózkami łażą to mają dosyć gadania o dzieciach

Lucy Twój mały mężczyzna na pewno bedzie super na chrzcinach wyglądać! Te świecące stroje na chrzest to jakas porażka

Mecze
Poszłam sobie dzis na rower pyknąć parenaście km, zostawiłam małą najedzoną, przebraną i uśpioną, wracam a tz leży przed tv, pije piwo a mała leży mu na klacie i tak sobie mecz oglądają.. wiec po tatusiu bedzie fanka sportu
HappyGirl888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 20:41   #466
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

A ja sie musze pochwalic, bo mnie rozpiera energia. Maz wzial jutro urlop i jedziemy z malym na basenjuz widze jego radosc
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 21:05   #467
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
A ja sie musze pochwalic, bo mnie rozpiera energia. Maz wzial jutro urlop i jedziemy z malym na basenjuz widze jego radosc
Ooo fajnie. Koniecznie daj znać co i jak było
Też o tym myślałam ale stwierdziłam że to nasze dziecie jeszcze za małe 😉
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 21:05   #468
Avlis
Raczkowanie
 
Avatar Avlis
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 289
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Dołączam do grona nielubiących kaftaników i śpiochów. Ani to ładne ani praktyczne. Pajacyki są fajne do spania.

Velika
Polecam pobyt w Krakowie Jeżeli wyklaruje się zlot, piszę się na niego

Kopycio
Widziałam zdjęcia na fb, jak się czujesz w nowej fryzurze?

Lulka
Mecze Polaków chciałabym obejrzeć.
Avlis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 21:17   #469
lucy111
Zadomowienie
 
Avatar lucy111
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 702
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Młody też oglądał mecz z tatusiem i raz dwa odleciał. Przespal prawie calutki mecz u taty na raczkach.

Justyna siostra będzie niepocieszona ze Pawelka nie ubralas w taki piękny komplecik. Ja sie ciesze ze chrzcimy Leona w lecie i nie dostaniemy kompleciku od szwagierki bo z tego co pamiętam to było własnie coś w stylu którego jakos nie czuje...

Kejka ale czad z tym basenem. Jedziecie na jakieś specjalne zajęcia dla maluszkow?
lucy111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-06, 21:18   #470
kopycio
Rozeznanie
 
Avatar kopycio
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 642
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Ineso ja uwielbiam żywca, ale nigdy mnie bezalkoholowe nie interesowalo

Kayira pierwszy raz na krótko sie ścielam po ślubie. Z włosów za łopatki na chlopczyce i teraz jak mam czas to wracam do niej nie mam czasu na fryzury, a rak to tylko myje i nic wiecej

Avlis to nie taka nowa fryzura, a na tym zdjeciu to zmęczona taka i wczorajsza uwielbiam takie włosy u siebie

Byłam u gin na kontroli, młody tak dawał czadu, ze mnie ludzie przepuscili ogólnie wszystko ok, ale rozeszła mi sie rana masakra tak czułam, bo jakos tak szeroko tam wszystko i widze wiecej niż przed porodem wszystko zabliźnione i mam zielone swiatlo, ale teraz to sie boje nie czułam jak mnie badała nawet, a zawsze czulam boje sie, ze tz nabędzie zawiedziony, gin mowila, ze ja moge nie czuć satysfakcji, ale jak ja nie to chyba on tez? Kurka, jak nie urok to sraczka mam czekac pol roku i zobaczymy. Albo szycie, albo jakies laserowe obkurczania.. Z tego wszystkiego nie zapytałam czy moge biegac i jezdzic na rowerze🙄
kopycio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 21:33   #471
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez madziara889 Pokaż wiadomość
Pokaż kiecke. Gdzie kupiłaś?
Dopiero kupię na all

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:33 ---------- Poprzedni post napisano o 22:27 ----------

Jutro szczepienie.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 21:43   #472
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Też poszłabym na basen Mam ZERO kondycji
Poszłam z małą na plac zabaw ichciała bawić się w berka. O zgrozo, biega szybciej ode mnie Ale siara. Jak mnie plecy przestana bolec to wracam do hula hop.

kopycio
Ja rok czułam ból tam w srodku,ale luzu nie było

justyna

Nas też zaczepiają, albo przynajmniej oscentacyjnie sie gapią

danika

My juz w niedziele cieszymy sie, ze na drugi dzien przedszkoleEnerg ia ją rozpiera.


Jutro mamy lekarza. Ciekawe czy na bioderka nas skieruje
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 21:53   #473
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

http://allegro.pl/rozkloszowana-suki...218076154.html
To link do sukienki

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 22:22   #474
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez lucy111 Pokaż wiadomość
Kejka ale czad z tym basenem. Jedziecie na jakieś specjalne zajęcia dla maluszkow?
Nie, normalnie sami jedziemy pluskać się w brodziku
ale Miki bardzo lubi wodę więc nie ma na co czekać
szkoda, że nie ma zajęć u nas bo na pewno byśmy poszli na te od urodzenia, fajna sprawa zdam relację jutro

Niulka fajna sukienka. Na czasie, buticzany szaleją, jest w każdym sklepie mam wrażenie. Ja mierzyłam taką czarną, polskiej firmy, ale źle się w niej czułam. Jest moim kołem ratunkowym jak moja nie wypali.

Martinixx jeszcze trochę i będziesz biegać za dwójką
ja przez dzwiganie stelaża + gondoli z małym na 1 pietro codziennie 2 do 4 razy mam kondycję i nawet miesień uda wyczuwalny
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 22:50   #475
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
Nie, normalnie sami jedziemy pluskać się w brodziku
ale Miki bardzo lubi wodę więc nie ma na co czekać
szkoda, że nie ma zajęć u nas bo na pewno byśmy poszli na te od urodzenia, fajna sprawa zdam relację jutro

Niulka fajna sukienka. Na czasie, buticzany szaleją, jest w każdym sklepie mam wrażenie. Ja mierzyłam taką czarną, polskiej firmy, ale źle się w niej czułam. Jest moim kołem ratunkowym jak moja nie wypali.

Martinixx jeszcze trochę i będziesz biegać za dwójką
ja przez dzwiganie stelaża + gondoli z małym na 1 pietro codziennie 2 do 4 razy mam kondycję i nawet miesień uda wyczuwalny
Takie mają zajęcie zanim znalazłam tą sukienkę, to myślałam o bluzeczce ecru i piankowej spódnicy w kolorze pudrowym różowym.

Wysłane z mojego GT-S7580 przy użyciu Tapatalka
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 23:39   #476
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Zdecydowanie sukienka lepsza
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 23:42   #477
justyna_fli
Zadomowienie
 
Avatar justyna_fli
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hants
Wiadomości: 1 279
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Boziu czaicie ze ten mój maly pawian jeszcze nie śpi? Od 21 go próbuje uśpić i nic Nieraz już wariowal ale dziś to przechodzi sam siebie :-/
__________________
Ślub 16.08.2014
Pawełek 05.04.2016
26.12.2017
Dawidek 31.10.2018
justyna_fli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 01:41   #478
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Kejka - odważnie z tym basenem, trzymam kciuki zeby malemu sie spodobało.

Kopycio - to, ze wejscie jest zmienione wizualnie to chyba normalne i tak jest u kazdej rodzacej. To niekoniecznie wplywa na satysfakcje. Wazniejszy jest stan juz w srodku. A rozeszlo Ci sie wlasnie na szyciu na samym wejściu niby? Pociesze Cie, ze u mnie jest gorzej a ginka w piątek stwierdziła ze wszystko wroci do normy i bedzie ok - takze optymistka, ale mnie sie nie udzielilo. Ja mam zielone swiatlo za dwa tyg, ale cwiczyc moge juz teraz. O rower nie pytalam

---------- Dopisano o 02:41 ---------- Poprzedni post napisano o 01:45 ----------

Trochę dla nas za późno ale patrzcie jakie super naklejki na sesje miesiąc po miesiącu
http://www.kidzy.pl/12-naklejki
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 04:08   #479
Polinezyjka
Zakorzenienie
 
Avatar Polinezyjka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 685
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Justynka gratki za wagę 😍

Velika ! Krakowianki czekają! ( eee dziwnie brzmi, ja sie czuje jednak Rzeszowianka).



Kopycio zlot w Krakowie mi się podoba 😍



Ja kupuje jakies czeskie piwa do 0,5 % w alkoholowym 😊 zawaliste w smaku.



No moja z brzuszkiem to sie od ololo4-5 dzien w dzień meczy. Zazwyczaj klade na brzuszku kolo mnie i śpimy do 7, ale dzis cos się męczyła, odlozylam wiec znów do łóżeczka na plecki to tak się prezyla i wila ze szkoda mi jej bylo, to znów ja dalam na brzuszek i dalej stęka i sie kreci bidula. Ciezki dzien wczoraj byl i jak padla o 18 to spala do 22, to juz nie kąpaliśmy.



A dzis szczepienie, i boje sie jak cholera .

---------- Dopisano o 05:08 ---------- Poprzedni post napisano o 05:02 ----------

Ach i postanowiłam ze po chrzcinach zostane z corka tydzień w Rzeszowie, do wtorku u teściowej, a od wtorku u moich rodziców. Choc z tym zostanie m u teściowej nie czuje sie jeszcze zbyt super wolałabym w ndz od razu do rodziców jechac jak mąż bedzie wracal do Krk. No i tydzień pozniej mąż przyjedzie do Rzeszowa zrobimy grila dla znajomych bo jego rodzice wyjeżdżają i dom dla nas. Z jednej strony sie ciesze a z drugiej juz jestem spięta bo mama mi ciągle głowę truje ze herbatki z kopru nie daje Sarze ! I wkurza mnie to ze nie rozumie ze sie nie dopaja! I ze diagnozuje przez telefon ze Sara ma kolki a ja wiem ze nie ma! Jakby miała to by plakala ciągle, a to skok bo na rękach cisza i śpi w chuście wiec żadne kolki. A kupsla dzis w nocy takie daje ze masakra! Co 3 h zmieniam pampersa.

Jedynie teraz sie meczy i baczki probuje robic.

Wiec juz czuje jak was tu zasypie zlotymi radami wszystkich z rodziny po powrocie :/
__________________
2009 początek naszej miłości
01.05.2015
13.04.2016 Sara
21 tc córeczka
Polinezyjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 05:21   #480
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Poli - pewnie, ze czeskie bezalko najlepsze! Jakie masz? Birell dobry.

Ja wczoraj wymieklam przed samotna noca i mama została. I co? Zero praktycznie placzu. Dopiero nerwowa po karmieniu o 1.30 bo baki szly. No i sie rozbudzil. Babcia uspypiala dlugo bo do niej gugal i zanosil sie smiechem. Ostatecznie uspila go w lozeczku!I tak pospal do 6.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-12 16:51:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:15.