Czy manikiurzystka nie nałożyła zbyt dużo żelu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-28, 19:42   #1
Momoko!
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 35
Question

Czy manikiurzystka nie nałożyła zbyt dużo żelu?


Witam

Robię paznokcie w Warszawie, przedłużanie 90 zł. Jednak na mój gust, są trochę za grube. Metoda żelowa. Załączam zdjęcia, jeśli możecie to napiszcie co sądzicie o ich grubości?

edit: przepraszam, dopiero teraz zauważyłam że wątek powinien być w dziale Przedłużanie paznokci
http://www.wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=92
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0734.JPG (38,2 KB, 335 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0735.JPG (39,8 KB, 403 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0736.JPG (71,6 KB, 514 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0737.JPG (29,4 KB, 616 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0738.JPG (105,9 KB, 272 załadowań)
Momoko! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 19:58   #2
madziareczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziareczka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6 799
GG do madziareczka
Dot.: Czy manikiurzystka nie nałożyła zbyt dużo żelu?

Cytat:
Napisane przez Momoko! Pokaż wiadomość
Witam

Robię paznokcie w Warszawie, przedłużanie 90 zł. Jednak na mój gust, są trochę za grube. Metoda żelowa. Załączam zdjęcia, jeśli możecie to napiszcie co sądzicie o ich grubości?

edit: przepraszam, dopiero teraz zauważyłam że wątek powinien być w dziale Przedłużanie paznokci
http://www.wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=92

niedosc ze sa za grube to niestarannie zrobione, jedynie ladnie z gory wygladaja, w zyciu bym nie dala 90 zl za taki paznokcie!
madziareczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 20:55   #3
Isis23
Zakorzenienie
 
Avatar Isis23
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 3 960
Dot.: Czy manikiurzystka nie nałożyła zbyt dużo żelu?

Cytat:
Napisane przez madziareczka Pokaż wiadomość
niedosc ze sa za grube to niestarannie zrobione, jedynie ladnie z gory wygladaja, w zyciu bym nie dala 90 zl za taki paznokcie!

popieram.. ładne tylko z góry... a boki ... 90 zł to za duzo za taka robotę... zdecydowanie
__________________
moje malunki

i moje wypocinki fotograficzne



mama aniołka *28.02.2010- [*] 17.03.2010




Isis23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 20:57   #4
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Czy manikiurzystka nie nałożyła zbyt dużo żelu?

Oj, radzę zmienić stylistkę. Tak nie wyglądają profesjonalnie zrobione paznokcie
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 21:00   #5
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Czy manikiurzystka nie nałożyła zbyt dużo żelu?

Nie wieszajmy tak psów na dziewczynie.
Nie sa koszmrne. Są nieco zbyt grube, ale nie wygladają tragicznie.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 21:03   #6
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Czy manikiurzystka nie nałożyła zbyt dużo żelu?

Na 3 fotce nie wyszły najgorzej, ale zdecydowanie są za grube.
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 21:29   #7
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: Czy manikiurzystka nie nałożyła zbyt dużo żelu?

Moim zdaniem wolny brzeg jest stanowczo za gruby przez co wydają sie ciężkawe .Z góry ładnie wyglądają.
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-28, 21:32   #8
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Czy manikiurzystka nie nałożyła zbyt dużo żelu?

strasznie grube i nie sa profesjonalnie wykonane niestety szkoda kasy bo paznokciw wygladaja strasznie sztucznie.......
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 09:33   #9
Acik88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 867
Dot.: Czy manikiurzystka nie nałożyła zbyt dużo żelu?

Kurcze wydaje mi sie ze nawet ja ladniejsze robie, a dopiero z 3 razy robilam.
Acik88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 12:55   #10
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Czy manikiurzystka nie nałożyła zbyt dużo żelu?

Albertyna Ty nie pij przed Sylwestrem ok? Nie są tragiczne???? to pokaż mi swoje sprzed 7 lat, kiedy zrobiłaś pierwszy pazurek i wtedy uwierzę, że z takimi pazurkami wypuściłaś klientkę !!! Nie zalany wolny brzeg, grube, kompletnie nieprofesjonalne, tak może zrobić laska bez kursu swojej koleżance za 30 zł, ale nie styslitska w salonie, ludzie bez jaj, chyba sama zacznę robić klientkom skoro uważacie, że te są ok. ))))))))))
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 15:43   #11
Marmurkowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 23
Angry Dot.: Czy manikiurzystka nie nałożyła zbyt dużo żelu?

A ja chciala bym zobaczyć Wasze pazurki ,pewnie robione na szybkiego w salonach,bo pewnie jest dużo klijętek i pewnie nie wyglądają lepiej od tych ze zdjęcia,napewno z góry wszystkie są cudne,a gdyby się im bliżej przyjżeć...?
Marmurkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-29, 16:07   #12
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Czy manikiurzystka nie nałożyła zbyt dużo żelu?

Chyba jednak wyglądają lepiej... wiele dziewczyn ma tu swoje galerie, można przyglądnąć się paznokciom z różnych stron. Poza tym, należy wiedzieć, co to jest linia włosa, wydaje mi się, że tamta stylistka tego po prostu nie wie i dlatego w paznokciach robionych przez nią ta linia nie istnieje...

Ja np. oglądam paznokcie wykonane przeze mnie ze wszystkich stron i coś takiego http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=6141186 nie ma prawa się wydarzyć.

Trzeba też widzieć różnicę między paznokciami idealnymi, tymi nieźle zrobionymi z małymi niedociągnięciami i takimi, które trzeba by zrobić od nowa...
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 18:46   #13
zakrecona1881
Raczkowanie
 
Avatar zakrecona1881
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 158
Dot.: Czy manikiurzystka nie nałożyła zbyt dużo żelu?

generalnie zdobienie nie jest zle ale zdecydowanie za grube, cena 90 zl za duzo , zalezy z jakiej firmy zele
zakrecona1881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 19:13   #14
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Czy manikiurzystka nie nałożyła zbyt dużo żelu?

Cena warszawska, myślę, że w normie
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 20:20   #15
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Wink Dot.: Czy manikiurzystka nie nałożyła zbyt dużo żelu?

Cytat:
Napisane przez awa2001 Pokaż wiadomość
Albertyna Ty nie pij przed Sylwestrem ok?
Mea culpa.. Nie pije więcej...
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 21:34   #16
beticzek
Raczkowanie
 
Avatar beticzek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
Dot.: Czy manikiurzystka nie nałożyła zbyt dużo żelu?

hmm bede zlinczowana ale
estetyka pozostawia toszke do zyczeniamimo to nie uwazam by byly jakies masakryczne,gdube i wogole
po 1 sa na tipsie wiec jest to juz jakas grubosc tipsa
next bialy zelik ktory nie wyglada na grubo polozony nawet rzeklabym ze cienko polozony ;-) rzetrzyjcie monitorki dobrze
na okach brakuje zelu bo zle byly zabespieczone boczki i ściągnąl sie zel lub za cienko bylo tam zelu i spilowano go podczas nadawania ostatecznego ksztatu
generalnie sa estetyczne z gory i z lupa ich ogladac nie beda

ja moje ierwsze pazurki robilam tez masakryczne (teraz tak uwazam z perspektywy czasu) i tez pracowalam juz w salonie i bralam wiecej bo od 100zl wzwyz

trzeba sie uspokoic troszke z takim najazdem na bogu ducha winna pania ktora wykonala te pazurki

a kesli klientka ma jakiekolwiek watpliwosci-idzie sie do salonku i mowi lub oglada sie na koniec wyk.uslugi i wtedy mozna cos zaradzic

j bylaym bardziej ugodowa mimo wszystko

pozatym kazdemu sie jakis babol trafi ;-) ja ostatnio 2 razy zrobilam pazurki po ktorych mama powiedziuala ze jestem za prawica ;-) bo na prawa strone szly

nikt nie jest nieomylny ;-)
beticzek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 21:59   #17
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: Czy manikiurzystka nie nałożyła zbyt dużo żelu?

Cytat:
Napisane przez beticzek Pokaż wiadomość
hmm bede zlinczowana ale
estetyka pozostawia toszke do zyczeniamimo to nie uwazam by byly jakies masakryczne,gdube i wogole
po 1 sa na tipsie wiec jest to juz jakas grubosc tipsa
next bialy zelik ktory nie wyglada na grubo polozony nawet rzeklabym ze cienko polozony ;-) rzetrzyjcie monitorki dobrze
na okach brakuje zelu bo zle byly zabespieczone boczki i ściągnąl sie zel lub za cienko bylo tam zelu i spilowano go podczas nadawania ostatecznego ksztatu
generalnie sa estetyczne z gory i z lupa ich ogladac nie beda

ja moje ierwsze pazurki robilam tez masakryczne (teraz tak uwazam z perspektywy czasu) i tez pracowalam juz w salonie i bralam wiecej bo od 100zl wzwyz

trzeba sie uspokoic troszke z takim najazdem na bogu ducha winna pania ktora wykonala te pazurki

a kesli klientka ma jakiekolwiek watpliwosci-idzie sie do salonku i mowi lub oglada sie na koniec wyk.uslugi i wtedy mozna cos zaradzic

j bylaym bardziej ugodowa mimo wszystko

pozatym kazdemu sie jakis babol trafi ;-) ja ostatnio 2 razy zrobilam pazurki po ktorych mama powiedziuala ze jestem za prawica ;-) bo na prawa strone szly

nikt nie jest nieomylny ;-)
Grubość tipsa?Omg!Nigdy nie widzilam tak grubych tipsów .Mnie sie raczej wydaje,ze gosciowa zrobila je tak:
na tipsa ze 3 warstwy cienkie zelu przezroczystego lub 1 grubą(odrazu krzywa C) a na to linia frencha ,nastepnie cienka warstwa cleara .Tak wogole to wydaje mi sie ze nawet nie wyrownywala pagórkow bo bala sie ,ze zetrze tą linie frencha,tylko boki zrównala.
Taka jest moja "wizją lokalna"
Podajcie swoją
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-29, 23:41   #18
Momoko!
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 35
Dot.: Czy manikiurzystka nie nałożyła zbyt dużo żelu?

Dzięki za opinie Zdecydowałam że jednak zmienię manikiurzystkę. Niestety nie miałam porównania, bo to jedyny salon w którym przedłużałam paznokcie. Chodziłam do niej od 2 miesięcy i na początku nie były takie grube .
Momoko! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 08:22   #19
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Czy manikiurzystka nie nałożyła zbyt dużo żelu?

Cytat:
Taka jest moja "wizją lokalna"
Podajcie swoją
A moja jest taka, ze to kolejna ozdowa i było również skracanie paznokci i dziewczyna nie poradzia sobie z wypiłowaniem linii włosa, badź w ogole o tym zapomniała.

Na prawde widywałam na tym forum duzo gorsze prace (zwłaszcza w sławetnym watku "Samouki"), nad którymi wizażanki sie rozpływały z zachwytu, a po prostu były to zdjęcia ukrywajace linie włosa, krzywą C itp, mozna je było dojrzec dopiero fachywm okiem. Za to na paznokciach było kupę holosów, brokatu i inych ozdób, co odwracalo uwage od ich technicznych błedów. Tu fotki sa tak zrobione aby obnazyc wszystkie błedy.

Momoko, czy rozmawiałas ze swoja stylistka, ze te paznokietki Ci sie nie podobaja, czy od razu po powrocie do domu obfociłas i wstawiłas na forum? Takie błedy dziewczyna (o ile jest profesjonalistką) mogła poprawic od reki, gdybys ja poprosiła
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-12-30, 08:25   #20
beticzek
Raczkowanie
 
Avatar beticzek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
Dot.: Czy manikiurzystka nie nałożyła zbyt dużo żelu?

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
A moja jest taka, ze to kolejna ozdowa i było również skracanie paznokci i dziewczyna nie poradzia sobie z wypiłowaniem linii włosa, badź w ogole o tym zapomniała.

Na prawde widywałam na tym forum duzo gorsze prace (zwłaszcza w sławetnym watku "Samouki"), nad którymi wizażanki sie rozpływały z zachwytu, a po prostu były to zdjęcia ukrywajace linie włosa, krzywą C itp, mozna je było dojrzec dopiero fachywm okiem. Za to na paznokciach było kupę holosów, brokatu i inych ozdób, co odwracalo uwage od ich technicznych błedów. Tu fotki sa tak zrobione aby obnazyc wszystkie błedy.

Momoko, czy rozmawiałas ze swoja stylistka, ze te paznokietki Ci sie nie podobaja, czy od razu po powrocie do domu obfociłas i wstawiłas na forum? Takie błedy dziewczyna (o ile jest profesjonalistką) mogła poprawic od reki, gdybys ja poprosiła
dokladnie..preciez sa frezarki wiec myk myk i bylyby ladne
beticzek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 13:55   #21
amark
Raczkowanie
 
Avatar amark
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Czy manikiurzystka nie nałożyła zbyt dużo żelu?

Witam - jako właścicielka tych nieszczęsnych Tipsów - siostra Momoko. No więc tak, na początku Pani robiła bardzo ładne paznokietki, ale w miarę uzupełniania grubość zaczęła rosnąć. Z tego co widzę nie spiłowywała po prostu zbytnio pozostałego żelu. Nie znam się kompletnie na robieniu paznokci, ale wiem, że w tej chwili nie mam już tipsa, żel jest tylko na paznokciu, a Pani robi je w ten sposób: nakłada pasek frencha, a następnie 2 warstwy żelu. Nigdy, ale to przenigdy nie spiłowywała ich potem na płytce, tylko po bokach. Szczerze powiem, że nie poszłam z tym do niej, od razu wstawiłam fotki z pytaniem, czy taka grubość jest sprawą normalną. Chociażby z tego względu, iż raz zwróciłam jej uwagę, że jeden z paznokci jest źle spiłowany - całkowicie na bok a Ona na to, że jest piękny i nie trzeba nic poprawiać. Powiem też, że moja koleżanka, która chodzi do niej też od dwóch miesięcy ma takie same wrażenia jak ja. Nie chcę oceniać tej Pani, ani podawać absolutnie jej namiarów, moją intencją nie jest zaszkodzenie jej, tylko uważam, że jeśli płacę 90 zł za uzupełnienie, to chciałabym żeby paznokietki wyglądały naturalnie i profesjonalnie. Dziękuję za wszelkie rady, teraz obie z koleżanką wiemy, że musimy zmienić stylistkę, a jeśli inne klientki są z tej Pani zadowolone, my nie będziemy robić jej antyreklamy.
amark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 18:28   #22
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Czy manikiurzystka nie nałożyła zbyt dużo żelu?

No i wszystko jasne- zgadłam, jak powstała taka grubosc na Twoich paznokcietach
Przy odnowach powinno sie spiłowywac ok 80 % masy aby paznokie nie były coraz grubsze, ta jak Twoje.
Amark, a nastepnym razem, jak Twoja stylistka, ta, czy in a bedzie roiła cos co tobie nie odpowiada- zapytaj sie czy tak powinno byc!
Masz do tego prawo- płacisz za te usługe i powinnas byc z niej zadowolona
U mnie w salonie jest taka zasada, ze gdy skończe opiłowywac paznokietki na pierwszej rece, przed jej wybłyszczeniem klientka dokładnie sobie ja oglada, a przez ten czas piłuje duga rekę. Jezeli jest zadowolona -wyblyszczam, jezeli nie- wysłuchuje uwag i podpiłowuje tak, by klientka była zadowolona, jednocześnie dbając by paznokcie byly prawidłowo zrobione od stronny technicznej z druga reka -analogicznie
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 22:51   #23
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Czy manikiurzystka nie nałożyła zbyt dużo żelu?

ooo i tak powinno być
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 12:18   #24
beticzek
Raczkowanie
 
Avatar beticzek
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
Dot.: Czy manikiurzystka nie nałożyła zbyt dużo żelu?

dokladnie ...jesli jestem zadowolona-mowie ze ladnie,jesli jestem niezadowolona-mowie ze tak jest i ktos poprawia

ja zawsze pytam czy wszystko jest ok.niezaleznie czy jest to tylko uzupelnienie czy henna

trzeba mowicn od razu ;-)
beticzek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-06, 18:34   #25
witośka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 218
Dot.: Czy manikiurzystka nie nałożyła zbyt dużo żelu?

Cytat:
Napisane przez Agoosia Pokaż wiadomość
Cena warszawska, myślę, że w normie

ło matko to ceny straszne
u nas w salonie- 60 zł
u amatorek 40zł
witośka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 12:17   #26
arleta_myslowice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Mysłowice/Italia
Wiadomości: 284
Wyślij wiadomość przez MSN do arleta_myslowice
Dot.: Czy manikiurzystka nie nałożyła zbyt dużo żelu?

dobrze ze zmieniłaś babke.Patrzac na te zdjecia wyglada to jakby robila je niedoświadczona osoba.Biały żel jest położony na tak grubej poprzedniej warstwie przźroczystego że wygladaja jakby zaraz miały odfrunąć.
Babka nie szczedziła sobie żelu widze ale na dobre jej to ni wyszło.Jak wiadomo co za duzo to nie zdrowo pozdrawiam
arleta_myslowice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 21:18   #27
amark
Raczkowanie
 
Avatar amark
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
Smile Dot.: Czy manikiurzystka nie nałożyła zbyt dużo żelu?

Witam!!!

Jako właścicielka tych tipsów chciałabym napisać nieco co wydarzyło się dalej. Otóż, ze względu na to, iż paznokcie były źle wyprofilowane, jeden złamał się w połowie do mięska... Poza tym zaczął odchodzić żel po bokach, a pod spodem zobaczyłam pęcherzyki powietrza. Na szczęście, dzięki Albertynie udałam się do stylistki, która (oczywiście przerażona moimi paznokciami", naprawiła błędy poprzedniej i uratowała przed zakażeniem złamany paznokieć (przedłużyła go na szablonie). Jestem naprawdę zachwycona jej pracą, teraz wiem, że to co miałam wcześniej było po prostu czymś niedopuszczalnym. I pomyśleć, że poprzednie pazurki były robione w salonie - i to niby nie byle jakim.
Bardzo dziękuję kochane za wszystkie rady i między innymi dzięki temu uratowanie moich pazurków.
Pozdrawiam gorąco!!!
amark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 21:43   #28
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Smile Dot.: Czy manikiurzystka nie nałożyła zbyt dużo żelu?

Amark, hehe, juz wiem, że byłas- dostałam cynk
Ciesze się, ze jesteś zadolona z pracy mojej kursantki, to wspaniała dziewczyna- bardzo miła rzetelna i ślicznie robi paznokietki Pisała mi, ze to co miałas na paznokciach to przypominało fale Dunaju... na fotkach az tak strasznie tego nie widac.
Strasznie się ciesze, że Twoja historia zakonczyła sie happy -endem
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 22:01   #29
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Czy manikiurzystka nie nałożyła zbyt dużo żelu?

na pazurkach widać klasyczny podręcznikowy błąd popełniany przy uzupełnianiu frencha - czyli podcięte z boków warstwy - które mozna pooglądać - wyglądają jak warstwy kanapki z bułki przecietej na pół.

aby tego uniknąć należy przestrzegać kilku prostych zasad:

kładziemy cienką warstwę żelu podkladowego i utwardzamy, na to biały żel (jedna średnia lub dwie cienkie warstwy) i utwardzamy i dopiero na tym budujemy paznokieć, lub bezpośrednio na pazurek biały żel.

przy uzupełnianiu niestety ale musimy dopiłować do tego białego żelu, bo jak na stare warstwy połozymy kolejne i kolejne, to przy trzecim uzupełnianiu mamy w tym miejscu bigburgera z 3 warstwami białego żelu + 6 żelu budującego - i boki są grube, wtedy taka stylistka niezbyt wprawiona w swoim fachu ścina boki pilnikiem i wyłazi na wierz cały przekrój przez ten paznokieć - stąd z góry paznokcie wyglądają ok, z przodu są grube a po bokach w paski
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 14:29   #30
marzena82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 31
Dot.: Czy manikiurzystka nie nałożyła zbyt dużo żelu?

Ooo..... Boże.....!!! Nie mogłam sie powstrzymać żeby nie skomentować. Macie racje z góry są OK,ale ta grubość i te boki........Nie moge uwierzyć że te pazurki robione były w salonie,może ta kobitka poprostu robiła je na czas,bo wiadomo że piłowanie zajmuje troszke czasu.
marzena82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:20.