Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniowe 2016 - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-07, 18:54   #871
kasia01987
Wtajemniczenie
 
Avatar kasia01987
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 2 925
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

tak właśnie droga Pani jutro na obiad będzie:p

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
kasia01987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 19:06   #872
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez keas Pokaż wiadomość
Magda jak nie uzywasz podkladu to nie zaczynaj bo i po co

Ja mówię tylko o makijażu oczu czyli w moim przypadku dotyczy to tuszu i kredki ewentualnie Haha


Cytat:
Napisane przez Kruszynkaa86 Pokaż wiadomość
magda1706 ale masz super pamiątkę nie no ! zdecydowanie muszę nadrobić fotowe zaległości

Wpadłam w szał Dzieciowych zakupów to będzie masakra
Koniecznie! I Idźcie na sesję zdjęciowa! My mieliśmy taka z babka która dopiero się uczyła ale najważniejsze uchwycila wrzucam foto niżej

Ha każda ten etap przechodziła ba przygotuj się że do tej pory będzie trwał i z h&m od tej pory będziesz wychodzić z nowym body a nie z gaciami dla siebie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1465322788971.jpg (66,0 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1465322804943.jpg (56,4 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1465322815867.jpg (55,5 KB, 3 załadowań)
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 19:10   #873
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ewusia, mi tak Witek ostatnio po szczepieniu zasnal - w drodze do domu (a mamy tylko 3 minuty autem), wyjelam go z fotelika, a on nadal spal, odlozylam i spal tak ze 2h.

Karen, brawo dla TZta! A kółka koniecznie kup, baaardzo się przydają!

Mięta - ja robię duże zakupy z mlodym też Biorę go w chustę, do wozka zakupy i heja. Tylko ja jezdze autem, nie wiem jak Ty

Jezu, ale spacer mielismy dzsiaj
Poszlam sobie w puszczy dość daleko, skręcam w alejkę, idę idę, a tam że wyrąb lasu i nie wolno wchodzić. Wróciłam się do głównej, weszłam w poprzednią alejkę,idę idę i to samo
Znowu sie wrocilam, wlazlam w trzecia i mysle sobie no juz musi byc ok. Na szczescie bylo, ale zamiast 5-7km jak zazwyczaj, to dzisiaj zrobilismy 10

W sumie byloby spoko, bo to tylko 2h nam zeszlo, pogoda elegancka, aleee mlody postanowil spac tylko 30 minut. Reszta to wycie, zwiedzanie, wycie, chusta, wycie, az w koncu wracal na brzuchu

A ja ledwo doczłapałam do tego auta, bo pchanie wózka + młody w kółkowej mnie dobiło.

I od 9:00 spal tylko 30 minut, teraz odpadl po cycu ale wlasnie sie budzi po 30 minutach, ekstra...


No i dzis konczym 6 mcy!
My też mamy 3 minuty do przychodni, ale pieszo i tak szybko w wózku to mi już daaaawno nie zasnął

Ale spacer mieliście z atrakcjami

Najlepszego dla Witka jeszcze raz





Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
Mieta chwal sie kółkami!

Ruda ja czasem daje bobotic jak np nie ma kupy trzy dni

Ewusia same dobre wieści od lekarza ładna waga no i dla dzielnego pacjenta

Dotka spacer konkret! Dobrze zescie sie w tym lesie nie pogubili

Ale takie spacery potrafią umeczyć Jezuu tu wyjec tu wózek tu chusta cycek woda smoczek masakra :/

Buziaki Witus

Casaa aaaale zazdroszczę urlopu

U mnie w mieście kolejna fajna inicjatywna bedzie sesja zdjeciowa w ramach kampanii Kraina mlekiem i miłością płynąca dla mam karmiacych z dzieciakami oczywiście już się zapisalam. Beda dwie sesje pierwsza tylko na 10 osob mamy byc ubrane na bialo dostaniemy zlota bizu ma byc kosmetyczka beda foty grupowe i każda indywidualnie. zdjęcia pójdą do kalendarza z którego sprzedaży dochód zostanie przeznaczony na wczesniaczki
I potem druga sesja w błękicie

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka

Fajnie z tymi zdjęciami

Zazdroszczę wszystkim wakacji u nas na razie będzie remont na tapecie, wakacje będą jak zostanie nam czasu i kasy


Dzięki za wszystkie kciuki
Na razie wszystko wygląda ok, Konradek ma dobry humor
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 19:10   #874
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez kasia01987 Pokaż wiadomość
tak właśnie droga Pani jutro na obiad będzie:p

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka


:P
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 19:21   #875
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dziękujemy cioteczki!



Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Do Sztutowa mierzeja wislana, a Wy?
Ooo my jedziemy niedługo na wycieczkę do Sztutowa do obozu koncentracyjnego pozwiedzać

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość
U mnie w mieście kolejna fajna inicjatywna bedzie sesja zdjeciowa w ramach kampanii Kraina mlekiem i miłością płynąca dla mam karmiacych z dzieciakami oczywiście już się zapisalam. Beda dwie sesje pierwsza tylko na 10 osob mamy byc ubrane na bialo dostaniemy zlota bizu ma byc kosmetyczka beda foty grupowe i każda indywidualnie. zdjęcia pójdą do kalendarza z którego sprzedaży dochód zostanie przeznaczony na wczesniaczki
I potem druga sesja w błękicie
Ale super!
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 19:32   #876
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez uaoo Pokaż wiadomość


Ooo my jedziemy niedługo na wycieczkę do Sztutowa do obozu koncentracyjnego pozwiedzać






Wiele tam nie zostalo ale warto zobaczyc fajna stadnina koni tam jest
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 20:16   #877
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ruda ja czasami daje, jak widze, ze ma problem brzuszkowy.

Ewusia piekna waga Konradka
Kruszynka cykaj, cykaj
Dotka najlepszego dla Witka
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-07, 20:17   #878
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Wiele tam nie zostalo ale warto zobaczyc fajna stadnina koni tam jest
w obozie byłam dwa razy i bardzo mi się podobało, ale to było za czasów gimnazjalnych więc chętnie pojadę tam raz jeszcze, stadnina koni? hm, nie kojarzę
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 20:23   #879
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez Casaa Pokaż wiadomość
Do Sztutowa mierzeja wislana, a Wy?

Dotka do Ciebie tez to pytanie
My do Jastrzębiej Góry pewnie, po raz 10000
Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
Ooooo nad morze, super, tylko od nas niestety trochę daleko. Nie wiem czy nam się będzie chciało jechać tak daleko.
No my 700 km mamy.. Najpierw byly Bieszczady, ale TZ marudzi ze niee, ze we wrzesniu bedzie do kitu i zebysmy w nocy smigneli nad morze

Cytat:
Napisane przez mojakaren Pokaż wiadomość

Dotka spacer konkret! Dobrze zescie sie w tym lesie nie pogubili

Ale takie spacery potrafią umeczyć Jezuu tu wyjec tu wózek tu chusta cycek woda smoczek masakra :/

Buziaki Witus

Casaa aaaale zazdroszczę urlopu

U mnie w mieście kolejna fajna inicjatywna bedzie sesja zdjeciowa w ramach kampanii Kraina mlekiem i miłością płynąca dla mam karmiacych z dzieciakami oczywiście już się zapisalam. Beda dwie sesje pierwsza tylko na 10 osob mamy byc ubrane na bialo dostaniemy zlota bizu ma byc kosmetyczka beda foty grupowe i każda indywidualnie. zdjęcia pójdą do kalendarza z którego sprzedaży dochód zostanie przeznaczony na wczesniaczki
I potem druga sesja w błękicie

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
Swietna akcja!

W tej puszczy u nas nie da się zgubić, bo chodzisz cały czas w 'prostokąt', nawet na moim Endomondo jak zerkniesz (nie wiem czy Cięmam?) to zobaczysz

W kazdym razie są alejki i zawsze dojdziesz do celu. Ale jak bylam dzis w polowieto juz mi sie plakac chcialo. Jeszcze pogoda dziwna, bo bylo tak 18-20 stopni. Slonce przyswiecilo, to gorac jak nie wiem, rozbieralam mlodego z gaci. Potem zaszlo i zawiało, to przykrywam kocem, potem bez slonca, ale bez wiatru, to ubieram gacie. Do chusty ubierz czapę, żeby mu łba nie spaliło. No looosie.
Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ja nie maluje buzi podkladami itp. Jak już to tylko oczy
Eeeej widziałam na fejsie Twój próbny ślubny - woooooooow


Dziękujemy cioteczki!
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 20:31   #880
keas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 475
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Karen no wlaśnie nie wiem co to jest taka gulka jakas myslisz ze moze byc to jakis zastoj?

Magda pochwal sie makijazem probnym, plisssss

Dotka ja tez bylam chyba z 1000 raxy w jastrzebiej super tam jest bylas w nalesnikarni na tych pysznych nalesnikorach?
A powiedz mi jak ty po tych schodach dasz rade z Witusiem?
keas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 20:32   #881
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dotka dziękuję tylko podkreśliły mi się zmarszczki i nie wiem.. Ja bym zrezygnowała totalnie z podkladu na dzień ślubu z drugiej strony muszę jakoś wyglądać.ładnie
A co do Bieszczad we wrześniu. To jest najpiękniejszy czas na Bieszczady! I najlepszy dla wędrówek z dzieckiem bo tak nie smaży na szlakach jak w wakacje!
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-07, 20:36   #882
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Magda, nooo powiedz to mojemu TZtowi
Ja nie widzalam zmarszczek No ale na zywo pewnie inaczej. Nie rezygnuj z podkładu, ale może trzeba jakiś lżejszy? Albo nawet BB, jak masz ladna cere? Czym Cię malowała?

Keas,
no pewnie, naleśnikarnia zawsze na propsie!
Chociaz moj TZ ma uraz jak sobie zamowil z warzywaami i geniusze dali surową cebulę, po ktorej mu sie odbijalo 2 dni

Nie będziemy po schodach schodzić, tylko albo zejściem od drogi rybackiej albo tym, które jest za ul. Bałtycką
Poza tym mamy chustę i pewnie wózek będzie głównie w mieście

Aaa powiedz jak się piesek nazywa?

My mamy burzę mózgów, psina zaraz bedzie u nas, a dalej imię niewybrane
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 20:39   #883
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Magda, nooo powiedz to mojemu TZtowi
Ja nie widzalam zmarszczek No ale na zywo pewnie inaczej. Nie rezygnuj z podkładu, ale może trzeba jakiś lżejszy? Albo nawet BB, jak masz ladna cere? Czym Cię malowała?

My mamy burzę mózgów, psina zaraz bedzie u nas, a dalej imię niewybrane
Zrobiła mi się koło buzi. Baza, podkład, puder i jeszcze spryskala utrwalaczem.

Ja proponuję: Kropek
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 20:43   #884
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Magda, ale chodzilo mi konkretnie jaki podklad? Moze za ciężki?

Nie moze byc Kropek, bo sunia <nie, Kropka odpada >
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 20:46   #885
keas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 475
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dotka my tez mamy suke i to jest Fija

Ooo to jest jakas droga ktora nie trzeba po schodach isc na plaze??? Nie wiedzialam! Haha byc tyle razy i nie wiedziec dobra jestem


Magda pokazesz?
keas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 20:52   #886
Casaa
Zakorzenienie
 
Avatar Casaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 432
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Uaoo stadnina jest po drugiej stronie ulicy od obozu 😊 zamierzam troche pojezdzic

Dotka ehhh Jastrzebia same dobre wspomnienia



Wyslane z Lumia920.
Casaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 21:01   #887
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Keas, jest jest. Od Drogi Rybackiej, tylko tam dość stromo, takie płyty są.

No i na saaaamym końcu Jastrzębiej, jak pójdziesz Bałtycką,tam są potem schody wprawdze, ale nie 1500 jak z Promenady tylko kilka i potem tam bylo zejscie schodami, ale w zeszlym roku juz morze je zalało, wiec idziesz wydmą, tam jest sciezka zrobiona i tam schodzisz piaskiem

Fija, fajne Od czegoś konkretnego to, czy tak sobie?
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 21:05   #888
czarnulax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulax
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 14 010
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Casa Władysławowo po raz milion

Karen o super akcja

Dotka najlepszego dla Witka
__________________
I ślubuję Ci...
czarnulax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 21:08   #889
keas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 475
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Dotka dzieki za info

Fija bo tak juz ma wpisane w ksiaZeczke i nie zmienialismy
keas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-07, 21:15   #890
86ewula
Rozeznanie
 
Avatar 86ewula
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 694
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kurcze nigdy nie byłam na wschodniej części wybrzeża. .. Ciągle tylko zachodnia część. . W tym roku pewnie też nad morze zrobimy wypad ,ale blisko nas. Rewal/Niechorze/Międzyzdroje.

Dotka rodzice mają szczeniaka. Imię wymyśliłam Milka, każdy mówi Mila.

Macie jakieś sprawdzone parasolki do wózków? W smyku tylko taką dziwną wysoką mają.
86ewula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 21:16   #891
koktajlowa7
Rozeznanie
 
Avatar koktajlowa7
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Ustroń
Wiadomości: 997
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Hej

Co do szczepień mieliśmy też mieć dzisiaj, ale tak patrzę że wg książeczki 5-6 miesiąc. Lena ma dopiero 4,5. Tż rozmawiał przez telefon z babką z rejestracji, ona twierdziła, że Lena ma 6 miesięcy ;p i powiedziała żeby zadzwonił za chwilę, oczywiście tam się dzwonić nie możliwe, pojechał tam i jej wytłumaczył, że źle to zapisali i że ma 4,5 miesiąca i że nie będziemy się aż tak spieszyć ze szczepieniem. Przypuszczam, że wielu ludziom tak zapisują i duża część tego niezauważy.
koktajlowa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 21:34   #892
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Ewula tez ladnie ale mnie sie imie Emilka podoba wiec
nie chce psa tak nazywaz jakby nas na core Emilke naszlo

Koktajlowa ale o jakim szczepieniu mowisz? Bo ja nie mam wg wieku tylko wg odstepu od poprzedniego czyli co 6 tygodni.

Troche typow mamy, tylko nie mozeny sie zdecydowac
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 21:42   #893
Magdusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Magdusiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 496
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Casaa no w sumie racja. Pielęgniarki wielkiego pola manewru nie mają a o swoje też trzeba walczyć.


Magda przepiękny makijaz!


Ewusia oby po szczepieniu było wszystko w porządku.


Malwi głupia sytuacja z tym panienskim. Ale kij z nia. Wybawisz się na swoim

Tak wspominacie swoje maluszki... ją pamiętam wiele momentów że szpital. Jak lezalam tyle czasu i wyczekiwalam córeczki. Jak Pola miała żółtaczkę i leżała pod lampami, jak wylam całymi nocami bo nie chciała jeść i przelewala mi się przez ręce...sporo tego było.
Pozniej z domu praktycznie każdy ważny moment bo prawie tylko ja przy małej byłam.

I przykro mi jak cholera i łzy mi się cisna do oczu że tak wyszło wszystko. To nie tak miało wszystko być.

Dziś ten idiota je*any przyszedl do małej. Od slowa do słowa i się zaczęliśmy kłócić. Wydarl morde a małą tak się rozplakala że nawet sobie nie wyobrazacie. W życiu jej takiej nie widzialam. Oczy bordowe, zaslinila się cała, zasmarkala, spocila. Tak strasznie się zanosila chyba z 10min. Pozniej jak już ją uspokoilam jakimś cudem i nakarmilam trzymalam na rękach wylam i przepraszalam że takie coś jej zafundowalam. Jest mi tak strasznie zle i przykro łzy same lecą...

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Cytat:
Napisane przez keas Pokaż wiadomość
Kasia wiesz co, bo Ty tak piszesz ze jestes wredna itp a wiesz ze ja Cie odbieram zupelnie inaczej? Ze wlasnie jestes taka ciepla, mila osoba a na pewno nie wredna!
O to to to. Zgadzam się w 100%! :-*
__________________


Serduszko malutkie

Magdusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 21:46   #894
malwi89
Zakorzenienie
 
Avatar malwi89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: tam, gdzie aniołowie mówią szeptem...
Wiadomości: 5 559
GG do malwi89
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Magdusia ale czemu poklociliscie sie, o co jesli mozna spytac.
__________________
Motocyklistka 20.09.2012
Suzuki GSX 600F


"MOTOR" masz pod maską np. samochodu
"MOTOCYKL" to coś, co masz pod doopą pokonując w złożeniu winkle, to coś, na czym sam bądź w grupie możesz oderwać się od przytłaczającej rzeczywistości.
malwi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 21:52   #895
Magdusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Magdusiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 496
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez malwi89 Pokaż wiadomość
Magdusia ale czemu poklociliscie sie, o co jesli mozna spytac.
Bo rzekomo codziennie śpię do 12, Pola zajmuje się moja mama. Że wielką mamuske zgrywam, że jedno dziecko a zmęczona jakbym trójkę miała i takie debilizmy...
__________________


Serduszko malutkie

Magdusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 21:54   #896
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

A nawet jakby tak bylo to co go to interesuje?! Przeciez on sie mala nie zajmuje.
Pajac.

Biedna malutka ze taki stres miala
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 21:56   #897
Magdusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Magdusiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 496
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
A nawet jakby tak bylo to co go to interesuje?! Przeciez on sie mala nie zajmuje.
Pajac.

Biedna malutka ze taki stres miala
No właśnie o to chodzi. Aj szkoda nawet gadać. Zastanawiam się gdzie ja miałam oczy. Jedyne co to jestem mu wdzięczna że mam taka cudowną córkę nich więcej.
__________________


Serduszko malutkie

Magdusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 22:02   #898
mojakaren
Zakorzenienie
 
Avatar mojakaren
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 3 486
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kruszynka Magda dobrze pisze "hmm to h&m ma dzial damski? Zapomnialam"

Nieee Dotka ja juz dawno endomondo odinstalowalam

No dzis pogoda przedziwna. Przegrzalam Mlodego w chuście :/

Keas mi tez sie nieraz takie guzki male robia a po karmieniu znikaja i ja tak obstawiam np przytkany kanalik

Co do Bieszczad to ja bylam raz i dla mnie największe nudy na świecie także nie dziekujd
Jastrzębia jest super bylam z rodzicami z 10 razy rodzice tam co roku smigaja ale TZ nad polskie morze chyba nigdy nie wyciagne..

O kurcze Magdusia ale smutna akcja mi zawsze mega glupio jak sie poprztykamy z TZ przu Mlodym. A tu jeszcze Polcia tak zareagowała biedulka

A ex to chyba calkiem juz zidiocial wielki tatuś niedzielny śmie Ciebid oceniać



Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka
__________________
27 IX 2014

jesteśmy jedno
jedno ze stali

1+1=3
mojakaren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 22:13   #899
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Ja mówię tylko o makijażu oczu czyli w moim przypadku dotyczy to tuszu i kredki ewentualnie Haha




Koniecznie! I Idźcie na sesję zdjęciowa! My mieliśmy taka z babka która dopiero się uczyła ale najważniejsze uchwycila wrzucam foto niżej

Ha każda ten etap przechodziła ba przygotuj się że do tej pory będzie trwał i z h&m od tej pory będziesz wychodzić z nowym body a nie z gaciami dla siebie
A ja byłam ostatnio w ciuchlandzie i dla dziecka tylko 2 rzeczy kupiłam, a dla siebie chyba z 7 - także, ten, tego, wyleczona jestem? Dodam tylko że Kornela była że mną ;-)
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 22:16   #900
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Kaszki, zupki wprowadzamy, ze stałymi produktami się zmagamy -mamusie styczniow

Kruszynka zrób sobie sesje super pamiątka. My z mężem robiliśmy sami na statywie zakupy dla maluchów są wciągające.

Ewusia super waga Konradka.

Karen super sprawa z sesja. Pokaż później nam rezultaty.

Czuje się jak na wakacjach, Szymonkiem się zajmują, śniadanie, obiad i kolacja podana. Truskawki świeżo zerwane.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-29 22:48:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:12.