Tarnowskie Panny Młode cz. VI - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-03, 18:08   #2941
Kcarolajn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 14
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dziewczyny a tak z ciekawości jakie kwestie zajmują wam najwięcej czasu? Bo tak szczerze mówiąc mi zostały jeszcze trzy miesiące i wydaje mi się, że wszystko prócz kościoła mam już dograne. I jak czytam o tym milionie spraw do załatwienia na ostatnią chwilę, ogarnia nie niepokój, że czymś zapomniałam - bo mi te przygotowania (odpukać) idą jakoś tak bezstresowo i bez spięcia .
Kcarolajn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-04, 07:04   #2942
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dogrywanie szczegółów. Konkretne ustalenia z lokalne, zespołem, fotografem, organistą, skrzypaczką, cukiernią itp. Ze względu na to, że nie mieszkamy w Tarnowie, a chcieliśmy większość tych spraw omówić na spotkaniach, a nie prze tel. czy mail musieliśmy zostawić to na ostatni tydzień. Niektórzy usługodawcy też nie chcieli bądź nie mogli wcześniej. Stanowczo za dużo czasu pochłonęła papeteria wszelkiego rodzaju. Plan stołów - masakra, a nie bardzo dało się go zrobić wcześniej nie mając pewnych gości. Do tego doszły jeszcze karteczki z przywitaniami dla gości w hotelu, plan imprezy (np.o której są wyjazdy autokaru do kościoła czy śniadanie), winietki na słodki stół (choć to już może moje wydziwianie). Nie spodziewałam się, że tak długo nam zajmie układanie winietek na stoły gości. Były całkowicie gotowe, łącznie z rozpiską gości przy stołach i rozkładaliśmy je w 4 osoby, a czasu to pochłonęło woooooo, tak samo jak nasze próby pierwszego tańca na sali (były potrzebne, bo się szybko okazało, że końcówkę tańczymy tyłem do gości i mogliśmy to jeszcze zmienić). W ogóle przed ślubem to czas tak ucieka, że nie wiadomo kiedy, a już północ
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-04, 07:58   #2943
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kcarolajn Pokaż wiadomość
Dziewczyny a tak z ciekawości jakie kwestie zajmują wam najwięcej czasu? Bo tak szczerze mówiąc mi zostały jeszcze trzy miesiące i wydaje mi się, że wszystko prócz kościoła mam już dograne. I jak czytam o tym milionie spraw do załatwienia na ostatnią chwilę, ogarnia nie niepokój, że czymś zapomniałam - bo mi te przygotowania (odpukać) idą jakoś tak bezstresowo i bez spięcia .
To nie jest do końca tak że coś zajmuje dużo czasu. Na ostatnie dwa tygodnie zostaje dogrywanie szczegółów z usługodawcami, cała papateria czyli najpierw usadzenie gości a potem zrobienie planu stołów itd., doszlifowanie pierwszego tańca, wszelkie drobnostki typu dekoracje, zabiegi upiększające, przymiarki. No jest tego trochę, mi trzy miesiące temu też wydawało się że jesteśmy na czasie ze wszystkim a tu okazuje się że jest jeszcze mnóstwo drobnych spraw do ogarnięcia a jak jeszcze człowiek pracuje od 8 do 16 to tego czasu jest jeszcze mniej ale spokojnie nie starszymy cię, wszystko jest do zrobienia.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-04, 10:47   #2944
kongos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 73
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kcarolajn Pokaż wiadomość
Dziewczyny a tak z ciekawości jakie kwestie zajmują wam najwięcej czasu? Bo tak szczerze mówiąc mi zostały jeszcze trzy miesiące i wydaje mi się, że wszystko prócz kościoła mam już dograne. I jak czytam o tym milionie spraw do załatwienia na ostatnią chwilę, ogarnia nie niepokój, że czymś zapomniałam - bo mi te przygotowania (odpukać) idą jakoś tak bezstresowo i bez spięcia .
Mnie tez przygotowania szly bez spiecia na luzie, w ostatnim tyg troche bylo stresu ale to dlatego ze zostawilam na ostatni tydzien robienie kokardek na wodke i ich wiazanie a wodki mielismy ponad 400 butelek :P a tak rzed slubem to dogranie spraw z organiasta, koscielnym, foto i video lokal ale to wszedzie to samo
kongos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-04, 14:30   #2945
mckwadrat
Wtajemniczenie
 
Avatar mckwadrat
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 342
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez kongos Pokaż wiadomość
Mnie tez przygotowania szly bez spiecia na luzie, w ostatnim tyg troche bylo stresu ale to dlatego ze zostawilam na ostatni tydzien robienie kokardek na wodke i ich wiazanie a wodki mielismy ponad 400 butelek :P a tak rzed slubem to dogranie spraw z organiasta, koscielnym, foto i video lokal ale to wszedzie to samo

ja pierdziu! aż tyle? to na ile osób było wesele? :p
mckwadrat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-04, 17:30   #2946
Kcarolajn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 14
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dziękuję dziewczyny za uspokojenie . Mam nadzieję, że ze wszystkim sobie poradzę, nawet pomimo faktu, że TŻ jest mało zaangażowany w przygotowania.
Czy któraś z Was brała ślub lub była gościem na ślubie w kościele św. Rodziny (Misjonarzy - w centrum przy Krakowskiej) w Tarnowie?
Interesuję mnie kwestia wystroju bo z tego co się zorientowałam parafia niechętnie zgadza się na dekoratora z zewnątrz i dlatego nie wiem czego mogę się spodziewać. Jakiekolwiek rady lub spostrzeżenia gościa weselnego będą bardzo miło widziane .
Kcarolajn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-05, 08:43   #2947
kongos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 73
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez mckwadrat Pokaż wiadomość
ja pierdziu! aż tyle? to na ile osób było wesele? :p
Dwudniowe na 180 osob ale 60 butelek nam zostalo

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

I u nas tez jest zwyczaj rozdawania alkoholu i ciasta goscia
kongos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-07, 10:47   #2948
mckwadrat
Wtajemniczenie
 
Avatar mckwadrat
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 342
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez kongos Pokaż wiadomość
Dwudniowe na 180 osob ale 60 butelek nam zostalo

---------- Dopisano o 08:43 ---------- Poprzedni post napisano o 08:41 ----------

I u nas tez jest zwyczaj rozdawania alkoholu i ciasta goscia

a to wiele tłumaczy, co dwa dni to nie jeden :p


kurcze zaczynam mieć koszmary ślubne a to jeszcze tyle czasu... co będzie bliżej daty to strach myśleć :P
mckwadrat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 16:17   #2949
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Od jutra zaczynam oficjalnie urlop przedweselny, jutro mamy mnóstwo spraw do załatwienia, piątek raczej będzie na spokojnie, póki co mamy tylko zaplanowane jechać na salę zawieźć wszystko i ja fryzjera. Sukienkę odbieram jutro a dziś w końcu przyszedł mój welon po tygodniu czekania aż łaskawie mi go wyślą, co się odenerwowalam to moje. Gdyby któraś z was chciała zamawiać przez internet to mogę napisać gdzie tego nie robić.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 16:30   #2950
anielska diablica
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 615
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Szukając bielizny ślubnej czy to stacjonarnie czy przez internet, natknęłyście się może na stanik, który oprócz silikonowych tasiemek w obwodzie miałby również silikonowy pasek przy miseczkach ? Bo muszę mieć stanik w stylu bardotki ( w każdym bądź razie bez szelek i bez tego wąskiego paska do szelek ), a obwód będzie poniżej tego jak być powienien i obawiam się czy podczas tańców, hulańców nie będzie mi się stanik zsuwał. ;/ ( a stanik to raczej konieczność przy mojej małobiuściastej figurze )
anielska diablica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 16:44   #2951
nusia525
Przyczajenie
 
Avatar nusia525
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 23
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez anielska diablica Pokaż wiadomość
Szukając bielizny ślubnej czy to stacjonarnie czy przez internet, natknęłyście się może na stanik, który oprócz silikonowych tasiemek w obwodzie miałby również silikonowy pasek przy miseczkach ? Bo muszę mieć stanik w stylu bardotki ( w każdym bądź razie bez szelek i bez tego wąskiego paska do szelek ), a obwód będzie poniżej tego jak być powienien i obawiam się czy podczas tańców, hulańców nie będzie mi się stanik zsuwał. ;/ ( a stanik to raczej konieczność przy mojej małobiuściastej figurze )
Ja również przyłanczam się do pytania bo też poszukuje takiego stanika który między miseczkami ma łączenie przezroczyste... i jak narazie nic nie znalazłam
__________________
Ślub: 08.2016
nusia525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-12, 11:45   #2952
AnA_1989
Rozeznanie
 
Avatar AnA_1989
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 580
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Ammia wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!!! Mam nadzieję, że wszystko poszło po Waszej myśli i jesteście szczęśliwi
AnA_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-12, 13:55   #2953
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez AnA_1989 Pokaż wiadomość
Ammia wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!!! Mam nadzieję, że wszystko poszło po Waszej myśli i jesteście szczęśliwi
Dziękuję bardzo. Wszystko poszło dobrze, obszerniejszą relację napiszę jak ogarniemy wszystkie poweselne sprawy;-)
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 13:48   #2954
mckwadrat
Wtajemniczenie
 
Avatar mckwadrat
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 342
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

wyczytałam, że jeśli w ostatniej klasie szkoły średniej miałam religię, to nie muszę mieć kursu przedmałżeńskiego. Prawda to? czy musiałabym mieć na nim robiony kurs żeby zostać zwolnioną
mckwadrat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 14:52   #2955
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez mckwadrat Pokaż wiadomość
wyczytałam, że jeśli w ostatniej klasie szkoły średniej miałam religię, to nie muszę mieć kursu przedmałżeńskiego. Prawda to? czy musiałabym mieć na nim robiony kurs żeby zostać zwolnioną
Nieprawda, ja też miałam w ostatniej klasie liceum religię a musiałam mieć kurs. Chyba że w szkole średniej miałaś robiony kurs przedmałżeński to wtedy masz z głowy.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 15:32   #2956
mckwadrat
Wtajemniczenie
 
Avatar mckwadrat
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 342
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Ammia Pokaż wiadomość
Nieprawda, ja też miałam w ostatniej klasie liceum religię a musiałam mieć kurs. Chyba że w szkole średniej miałaś robiony kurs przedmałżeński to wtedy masz z głowy.
a już miałam nadzieję, że mnie to ominie... ;(
mckwadrat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 18:27   #2957
Ammia
Zadomowienie
 
Avatar Ammia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 871
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dziewczyny mam chwilę czasu więc napiszę wam co i jak. Wszystko wyszło idealnie, nie wiem jak to się stało ale wszystko było tak jak miało być, zaczynając od przygotowań na zabawie weselnej kończąc. Rano czułam trochę zdenerwowanie ale w Kościele wszystko odpuściło i przysięgę zarówno ja, jak i mąż powiedzieliśmy bez zająknięcia, a byłam prawie pewna że emocje wezmą górę i się rozpłaczę albo coś w tym stylu, moja świadkowa mówiła że powiedzieliśmy ją tak płynnie jak byśmy nic innego przez ostatnie dni nie mówili. Zarówno my jak i goście jesteśmy ze wszystkiego bardzo zadowoleni.
Co do usługodawców-ze wszystkich jesteśmy w 100% zadowoleni, ale po kolei:
Sala- Restauracja Herbowa- profesjonalizm w pełnym wydaniu, w piątek co prawda trochę się na nich zdenerwowałam bo nie mogliśmy się z nimi dogadać w kilku kwestiach i bałam się czy w sobotę wszystko będzie tak jak chcieliśmy ale wszystkiego dopilnowali i nie mogę mieć żadnego ale, co uzgodniliśmy i powiedzieliśmy jak chcemy tak było. W sobotę obsługa była na każde zawołanie, właścicielka wszystkiego osobiście pilnowała, podchodziła do stolików, pytała czy niczego nie brakuje- gorąco polecam, nie było problemu absolutnie z niczym, każda kwestia była dopilnowana. Jedzenie goście bardzo chwalili, wszystko było bardzo smaczne, wydawanie posiłków szło bardzo szybko i nikt nie musiał długo czekać.
Muzyka- DJ Lecho- jeśli ktoś szuka muzyki na swoje wesele to jego mogę w 100% polecić, goście którzy nie byli zachwyceni pomysłem Dja zamiast orkiestry praktycznie nie schodzili z parkietu i mówili że to najlepsze wesele pod względem muzyki na jakim byli, muzyka była dla każdego- i dla starszych i dla młodszych, bardzo fajnie prowadził wszystkie zabawy, było mnóstwo śmiechu ale wszystko ze smakiem, wszystkie zabawy przebierane wyszły bardzo fajnie i goście chętnie brali udział. Jesteśmy z niego baaaardzo zadowoleni i możemy polecić dalej.
Foto- Jarek Kras- kolejny strzał w 10, zna się dość dobrze z Klaudią i z racji tego było u niej mnóstwo śmiechu i bardzo luźna atmosfera, w Kościele i na weselu był praktycznie niezauważalny, podpowiadał co i jak, widać że to co robi, robi z pasją, wszystko było super, jesteśmy umówieni na sesję w przyszłym tygodniu, ma mnóstwo pomysłów ale też sam zachęca proponowania miejsc na sesję. Zdjęć nie widziałam ale jestem pewna że będą piękne.
Makijaż- Klaudia Kłos- tutaj chyba nie trzeba wiele pisać, makijaż piękny i trzymał się bez żadnego uszczerbku całą noc, myślałam że będę musiała się poprawiać ale przydały mi się tylko bibułki matujące, Klaudia to zdecydowanie mistrzyni i jest warta każdych pieniędzy.
Fryzura- Aneta Rataj- kolejny wielki plus, fryzura piękna i bardzo trwała, bardzo mi się podobała a goście byli zachwyceni i pytali kto mnie czesał. Kolejna osoba którą bez wątpienia mogę polecić.


To chyba wszyscy najważniejsi usługodawcy, każdego mogę polecić bo spisali się na medal. Gdybyście chciały o kogoś jeszcze dopytać typu o naukę pierwszego tańca, paznokcie, kwiaty czy coś innego to śmiało piszcie, ja wymieniłam tych najważniejszych. My póki co ogarnęliśmy sprawy poweselne, cieszymy się małżeństwem i ciągle jeszcze żyjemy wspomnieniami świetnej zabawy.
__________________
Ten dzień: 11.06.2016 g. 15.00
Ammia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 10:31   #2958
niu88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 42
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Gratulacje! Wygląda na to że się wszystko udało . Dziewczyny łapię stres, ślub za 2,5 miesiąca i cały czas myślę, o czym jeszcze mogłam zapomnieć. Przepatrzyłam "listy to do" na internecie, niby wszystko, ale zawsze można o czyms zapomnieć. Wczoraj rozpoczęłam zakupy na aliexpress - balony, bańki mydlane dla dzieci itd. Zobaczymy co przyjdzie

Cytat:
Napisane przez Ammia Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam chwilę czasu więc napiszę wam co i jak. Wszystko wyszło idealnie, nie wiem jak to się stało ale wszystko było tak jak miało być, zaczynając od przygotowań na zabawie weselnej kończąc. Rano czułam trochę zdenerwowanie ale w Kościele wszystko odpuściło i przysięgę zarówno ja, jak i mąż powiedzieliśmy bez zająknięcia, a byłam prawie pewna że emocje wezmą górę i się rozpłaczę albo coś w tym stylu, moja świadkowa mówiła że powiedzieliśmy ją tak płynnie jak byśmy nic innego przez ostatnie dni nie mówili. Zarówno my jak i goście jesteśmy ze wszystkiego bardzo zadowoleni.
Co do usługodawców-ze wszystkich jesteśmy w 100% zadowoleni, ale po kolei:
Sala- Restauracja Herbowa- profesjonalizm w pełnym wydaniu, w piątek co prawda trochę się na nich zdenerwowałam bo nie mogliśmy się z nimi dogadać w kilku kwestiach i bałam się czy w sobotę wszystko będzie tak jak chcieliśmy ale wszystkiego dopilnowali i nie mogę mieć żadnego ale, co uzgodniliśmy i powiedzieliśmy jak chcemy tak było. W sobotę obsługa była na każde zawołanie, właścicielka wszystkiego osobiście pilnowała, podchodziła do stolików, pytała czy niczego nie brakuje- gorąco polecam, nie było problemu absolutnie z niczym, każda kwestia była dopilnowana. Jedzenie goście bardzo chwalili, wszystko było bardzo smaczne, wydawanie posiłków szło bardzo szybko i nikt nie musiał długo czekać.
Muzyka- DJ Lecho- jeśli ktoś szuka muzyki na swoje wesele to jego mogę w 100% polecić, goście którzy nie byli zachwyceni pomysłem Dja zamiast orkiestry praktycznie nie schodzili z parkietu i mówili że to najlepsze wesele pod względem muzyki na jakim byli, muzyka była dla każdego- i dla starszych i dla młodszych, bardzo fajnie prowadził wszystkie zabawy, było mnóstwo śmiechu ale wszystko ze smakiem, wszystkie zabawy przebierane wyszły bardzo fajnie i goście chętnie brali udział. Jesteśmy z niego baaaardzo zadowoleni i możemy polecić dalej.
Foto- Jarek Kras- kolejny strzał w 10, zna się dość dobrze z Klaudią i z racji tego było u niej mnóstwo śmiechu i bardzo luźna atmosfera, w Kościele i na weselu był praktycznie niezauważalny, podpowiadał co i jak, widać że to co robi, robi z pasją, wszystko było super, jesteśmy umówieni na sesję w przyszłym tygodniu, ma mnóstwo pomysłów ale też sam zachęca proponowania miejsc na sesję. Zdjęć nie widziałam ale jestem pewna że będą piękne.
Makijaż- Klaudia Kłos- tutaj chyba nie trzeba wiele pisać, makijaż piękny i trzymał się bez żadnego uszczerbku całą noc, myślałam że będę musiała się poprawiać ale przydały mi się tylko bibułki matujące, Klaudia to zdecydowanie mistrzyni i jest warta każdych pieniędzy.
Fryzura- Aneta Rataj- kolejny wielki plus, fryzura piękna i bardzo trwała, bardzo mi się podobała a goście byli zachwyceni i pytali kto mnie czesał. Kolejna osoba którą bez wątpienia mogę polecić.


To chyba wszyscy najważniejsi usługodawcy, każdego mogę polecić bo spisali się na medal. Gdybyście chciały o kogoś jeszcze dopytać typu o naukę pierwszego tańca, paznokcie, kwiaty czy coś innego to śmiało piszcie, ja wymieniłam tych najważniejszych. My póki co ogarnęliśmy sprawy poweselne, cieszymy się małżeństwem i ciągle jeszcze żyjemy wspomnieniami świetnej zabawy.
niu88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 16:48   #2959
Strzykawa93
Raczkowanie
 
Avatar Strzykawa93
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 41
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Drogie Panie potrzebuję Waszej opinii! Spotkałyście się może z zespołami Creative Band, Cover Band, Geminix, Iluzja, Kama Band, Nocne Motyle? Tych ostatnich znam ale podaję wszystkie które mam na oku tak dla porównania na tle innych zespołów
Strzykawa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-21, 16:51   #2960
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Strzykawa93 Pokaż wiadomość
Drogie Panie potrzebuję Waszej opinii! Spotkałyście się może z zespołami Creative Band, Cover Band, Geminix, Iluzja, Kama Band, Nocne Motyle? Tych ostatnich znam ale podaję wszystkie które mam na oku tak dla porównania na tle innych zespołów
Miałam na własnym weselu Geminix, z czystym sumieniem polecam . Fajny, miły, kulturalny zespół, swietnie grają i śpiewają, kulturalne, ale i ciekawe zabawy, ogólna współpraca bardzo w porządku . Goście tez chwalili, ze super zespół


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 17:09   #2961
Strzykawa93
Raczkowanie
 
Avatar Strzykawa93
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 41
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Z tą kulturą i profesjonalizmem muszę się zgodzić, gdy w lutym szukałam zespołu Geminix był jedynym z 7 grup które odpisały na mojego maila bardzo wyczerpująco i elegancko byłam przerażona odpowiedziami niektórych zespołów więc teraz znów powracam do poszukiwań :P
Strzykawa93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 17:51   #2962
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Strzykawa93 Pokaż wiadomość
Z tą kulturą i profesjonalizmem muszę się zgodzić, gdy w lutym szukałam zespołu Geminix był jedynym z 7 grup które odpisały na mojego maila bardzo wyczerpująco i elegancko byłam przerażona odpowiedziami niektórych zespołów więc teraz znów powracam do poszukiwań :P
Kontakt swoją droga tez bardzo dobry .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 18:10   #2963
malgo_16
Raczkowanie
 
Avatar malgo_16
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 85
GG do malgo_16 Wyślij wiadomość przez Yahoo do malgo_16
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dziewczyny ja juz swoj wielki dzien mam za soba Było wspaniale .....opisze wszystko jak znajde chwile bo poki co wyjezdzamy odpocząc i zebrac sily
__________________
Nasz dzień : 18.06.2016
malgo_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 18:13   #2964
niu88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 42
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dziewczyny, planujecie jakieś gry na oczepiny?

Może macie jakieś pomysły na (w miarę ) kulturalne zabawy..?
niu88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 07:19   #2965
ane3kaa
Zakorzenienie
 
Avatar ane3kaa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Tarnow
Wiadomości: 3 134
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Strzykawa93 Pokaż wiadomość
Drogie Panie potrzebuję Waszej opinii! Spotkałyście się może z zespołami Creative Band, Cover Band, Geminix, Iluzja, Kama Band, Nocne Motyle? Tych ostatnich znam ale podaję wszystkie które mam na oku tak dla porównania na tle innych zespołów

Również Geminix miałam na swoim weselu i z czystym sercem polecam goście zachwalali że Natalia ma super głos
ane3kaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 07:26   #2966
claauduss
Rozeznanie
 
Avatar claauduss
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 674
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Kontakt z geminix na prawdę genialny! Ja w zeszłym roku, a nawet pod koniec 2014 gdy do nich dzwoniłam mimo, że nie mieli wolnego terminu przez jakieś 20 minut Pan opowiadał mi o salach w których najlepiej się gra, gdzie dobra, a gdzie zła akustyka. Bardzo ich chciałam mieć jednak z terminem się nie zgraliśmy. Byłam załamana, bo jaj przeglądałam wszystkie zespoły i słuchałam ich wykonu to mi ręce opadły.. zero życia. No aż w końcu trafiłam na alfe, jedyny zespół po geminix który na stronie ma piosenki które śpiewają z życiem i przy których chce się tańczyć a nie spać byłam bardzo z nich zadowolona
claauduss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 08:24   #2967
myszata6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 60
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez Strzykawa93 Pokaż wiadomość
Drogie Panie potrzebuję Waszej opinii! Spotkałyście się może z zespołami Creative Band, Cover Band, Geminix, Iluzja, Kama Band, Nocne Motyle? Tych ostatnich znam ale podaję wszystkie które mam na oku tak dla porównania na tle innych zespołów
my na naszym weselu mieliśmy Iluzję - mogę polecić z czystym sumieniem. Cały zespół z dużym poczuciem humoru i dystansem - świetnie się dogadywaliśmy zarówno przed jak i na samym przyjęciu. Kasia ma piękny głos no i repertuar dla nas idealny - bez typowo weselnych przytupanek, złotych krążków etc (choć chyba mają w repertuarze dla wymagających ;-) ). Bardzo fajnie prowadzili zabawy na oczepinach, nie pili na weselu, grali do samej 5 (zgodnie z umową). Polecam przejechać się do nich na próbę. A na plus moim zdaniem przemawia, że jeszcze nie są tak powszechnie znani i zawsze to może być jakaś nowość ;-)

Cytat:
Napisane przez niu88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, planujecie jakieś gry na oczepiny?

Może macie jakieś pomysły na (w miarę ) kulturalne zabawy..?
U nas były dwie zabawy: tańczenie w parach, zatrzymywanie muzyki i pozostawienie na parkiecie określonych części ciała - np jedna noga i trzy ręce, pośladki i łokcie, a druga - krzesełka, ale żeby usiąść trzeba było przynieść jakąś rzecz - szminkę, ciasto, na końcu spodnie (nie swoje) no i cóż... Pan Młody skończył w bokserkach
myszata6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 08:29   #2968
by_mistake
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 48
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Dziewczyny pomóżcie mi w kwestii tortu, a dokładniej chodzi mi o karmienie się nim na środku sali. Razem z narzeczonym uważamy to za coś głupiego, z resztą byliśmy na kilku weselach że goście w ogóle nie byli zainteresowani kiedy wjechał tort, nawet nie patrzyli w jego stronę tylko siedzieli przy stołach, zajęci rozmową. I myślimy czy by z tego zwyczaju nie zrezygnować, a tylko po prostu po obiedzie czy wieczorem kelnerki rozdałyby na talerzykach juz pokrojony tort, bez tej całej otoczki. Co myślicie? Byłyście na takim weselu że nie było tego karmienia się? jak inaczej to rozwiązać?
by_mistake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 08:40   #2969
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cytat:
Napisane przez by_mistake Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie mi w kwestii tortu, a dokładniej chodzi mi o karmienie się nim na środku sali. Razem z narzeczonym uważamy to za coś głupiego, z resztą byliśmy na kilku weselach że goście w ogóle nie byli zainteresowani kiedy wjechał tort, nawet nie patrzyli w jego stronę tylko siedzieli przy stołach, zajęci rozmową. I myślimy czy by z tego zwyczaju nie zrezygnować, a tylko po prostu po obiedzie czy wieczorem kelnerki rozdałyby na talerzykach juz pokrojony tort, bez tej całej otoczki. Co myślicie? Byłyście na takim weselu że nie było tego karmienia się? jak inaczej to rozwiązać?
Mi sie wydaje, ze tort to zawsze "atrakcja" i często goście oczekują, ze jednak wjedzie na sale. Moze np. dogadajcie z zespołem, zeby zapowiedzieli tort i w odpowiednim momencie zamiast mowic, ze sie będziecie karmić to ze podacie gosciom, wy ukroicie pierwszy kawałek i zaczniecie rozdawać gościom, po czym kelnerzy kontynuują resztę.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 09:19   #2970
Ruda0993
Przyczajenie
 
Avatar Ruda0993
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 4
Dot.: Tarnowskie Panny Młode cz. VI

Cześć Dziewczyny Chciałam spytać, czy znacie kogoś sprawdzonego, kto zrobi nam piękne zdjęcia i film ze ślubu?? Firmy z którymi dotychczas rozmawiałam w ogóle nie odpowiadają na moje pytania...
Ruda0993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-27 10:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:51.