Potrzebuję wsparcia!!! - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-13, 14:55   #661
ojp
Wtajemniczenie
 
Avatar ojp
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 241
Dot.: Potrzebuję wsparcia!!!

Malinka, ja na takiej diecie bym na pewno przytyła, bo zupy, kawy z mlekiem i ciasta mam wykluczone z diety. Moja waga 76 kg jakby co, a tydzień temu w ndz było 77,5kg (napisałam wczesniej chyba 77,6kg, ale sprawdziłam jeszcze raz).
__________________
"Eat clean, train hard and surround yourself with those on the same mission as you".

Aparatka: 16.08.2007-10.09.2009
11.03.2015-?

Walczę:
82,6 kg --> 80,2 kg --> 75,9 ?

cel I: 79 kg
cel II: 75 kg
cel III: 71 kg

"Per aspera ad astra".
ojp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 15:09   #662
Malinka_Malinka
Zadomowienie
 
Avatar Malinka_Malinka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 352
Dot.: Potrzebuję wsparcia!!!

Cytat:
Napisane przez ojp Pokaż wiadomość
Malinka, ja na takiej diecie bym na pewno przytyła, bo zupy, kawy z mlekiem i ciasta mam wykluczone z diety. Moja waga 76 kg jakby co, a tydzień temu w ndz było 77,5kg (napisałam wczesniej chyba 77,6kg, ale sprawdziłam jeszcze raz).
Bardzo ładnie ponad 1,5 kg mniej w tydzień, to bardzo dobry wynik.
Mnie natomiast ubyło tylko 1 kg, ale cóż jak się nie ćwiczy i do tego je słodkie .... ale powolutku do celu bez większych wyrzeczeń.
Grunt to wybrać coś dla siebie. Pozostaje przy stałych godzinach posiłków i jem to co lubię w mniejszych porcjach dopóki coś tam chudnę jest ok, jak przestanę zacznę coś zmieniać
__________________



Malinka_Malinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 16:16   #663
ojp
Wtajemniczenie
 
Avatar ojp
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 241
Dot.: Potrzebuję wsparcia!!!

Ja się i mierzę i ważę. Mam wagę z pomiarem tłuszczu/wody, więc na plus. Oby te 10 kg udało się zrzucić jeszcze, daj Bóg!
__________________
"Eat clean, train hard and surround yourself with those on the same mission as you".

Aparatka: 16.08.2007-10.09.2009
11.03.2015-?

Walczę:
82,6 kg --> 80,2 kg --> 75,9 ?

cel I: 79 kg
cel II: 75 kg
cel III: 71 kg

"Per aspera ad astra".
ojp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 16:17   #664
caineal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 78
Dot.: Potrzebuję wsparcia!!!

cześć dziewczyny
moja waga zwariowała - nie wiem ile ważę w tym tygodniu. W tym samym miejscu stojąc pokazuje kolejno 67, 73,72 :/ więc mojej wagi do tabelki nie będzie. Ćwiczenia 6 godzin raptem w zeszłym tygodniu.
Odliczam dni do czasu aż odejde z pracy jeszcze 8 dni i wreszcie mój czas wolny będzie należał do mnie a nie do pracodawcy.
Tak jak Malinka jeśli pozwolicie będę pisać co jem z dwóch powodów
a) może mi coś podpowiecie
b) jak się będę musiała przyznać przed Wami że zjadłam batonik lub wypiłam piwo to mi będzie głupio i może nie zjem / nie wypiję

więc dziś był
1) jogurt 250 ml niestety z cukrem truskawkowy + bułka pełnoziarnista
2) mała tortilla z kurczakiem plasterkiem sera i ogórkiem
3) smoothie ze szpinaku, natki z sokiem z cytryny i połową szklanki soku jabkowego tłoczonego - pół litra (to smoothie jeszcze dokończe na kolacje)
caineal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 17:55   #665
udamisieschudnac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 102
Dot.: Potrzebuję wsparcia!!!

Waga - 78.7
Obwód talii - 101 cm.


Strasznie się cieszę, że pomimo chyba trzech grilli w tym tygodniu, i zjedzenia naprawdę ogromnej porcji sernika - waga spada. Jeszcze trochę makaronu białego wpadło, aż wstyd się przyznać, ale cóż - taka prawda... Reszta diety - obiady normalne, byle nie smażone. Dużo warzyw i owoców. Owsianeczka rano jak od dwóch miesięcy, nierozłączna ze mną. 3 litry płynów - bez zmian. Oparłam się jedynie wypiciu piwa z mężęm, choć nalegał chyba z całe 30 minut .) Od 19-ej nie jem już nic, chodzę spać o 21-ej.


Wiecie co się mi dziś przytrafiło? Idąc, czuję jakbym miała spodnie mokre, dziwnie mi tak jakoś - myślę sobie, może siedziałam w tramwaju na mokrym siedzieniu? Ale tak zastanawiam się chwilę, i "wczuwam" w te spodnie... A to wiatr mi między nogami hulał!!! Nie pamiętam dawno takiego uczucia, uda grube to się stykały przy chodzeniu i nie znałam do tej pory takiego uczucia chłodu między nogami! Normalnie śmiałam się sama z siebie na ulicy!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg waga moja.jpg (77,8 KB, 3 załadowań)
udamisieschudnac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 18:06   #666
udamisieschudnac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 102
Dot.: Potrzebuję wsparcia!!!

Zapomniałam o ćwiczeniach! To będzie, jak poprzednio, 9 godzin tygodniowo.

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie ponad 1,5 kg mniej w tydzień, to bardzo dobry wynik.
Mnie natomiast ubyło tylko 1 kg, ale cóż jak się nie ćwiczy i do tego je słodkie .... ale powolutku do celu bez większych wyrzeczeń.
Grunt to wybrać coś dla siebie. Pozostaje przy stałych godzinach posiłków i jem to co lubię w mniejszych porcjach dopóki coś tam chudnę jest ok, jak przestanę zacznę coś zmieniać
Malinka, nie przesadzaj, kilogram tygodniowo to bardzo dobry wynik. Ja też tyle chudnę, fakt że jem trochę za mało dietetycznie, ale nie chcę być do końca życia niewolnikiem diety! Mi taki spadek w zupełności wystarcza. Poza tym, to i zdrowiej i lepiej dla skóry. Na co mi rozstępy? Przy szybszym spadku wagi pewnie nieuniknione.
udamisieschudnac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-13, 19:06   #667
ojp
Wtajemniczenie
 
Avatar ojp
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 241
Potrzebuję wsparcia!!!

Cytat:
Napisane przez udamisieschudnac Pokaż wiadomość
Zapomniałam o ćwiczeniach! To będzie, jak poprzednio, 9 godzin tygodniowo.

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:58 ----------


Malinka, nie przesadzaj, kilogram tygodniowo to bardzo dobry wynik. Ja też tyle chudnę, fakt że jem trochę za mało dietetycznie, ale nie chcę być do końca życia niewolnikiem diety! Mi taki spadek w zupełności wystarcza. Poza tym, to i zdrowiej i lepiej dla skóry. Na co mi rozstępy? Przy szybszym spadku wagi pewnie nieuniknione.

Rozstępy się robią, gdy szybko się tyje/rośnie i skóra nie nadążą z rozciąganiem. Trochę czasu minie też pewnie zanim skóra nabierze jędrności przy odchudzaniu. Ja ważyłam 70kg, odchudzałam się powoli, dużo ćwiczyłam, a i miałam taka niefajna skórę i tak.
__________________
"Eat clean, train hard and surround yourself with those on the same mission as you".

Aparatka: 16.08.2007-10.09.2009
11.03.2015-?

Walczę:
82,6 kg --> 80,2 kg --> 75,9 ?

cel I: 79 kg
cel II: 75 kg
cel III: 71 kg

"Per aspera ad astra".
ojp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-13, 19:36   #668
udamisieschudnac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 102
Dot.: Potrzebuję wsparcia!!!

Cytat:
Napisane przez ojp Pokaż wiadomość
Rozstępy się robią, gdy szybko się tyje/rośnie i skóra nie nadążą z rozciąganiem. Trochę czasu minie też pewnie zanim skóra nabierze jędrności przy odchudzaniu. Ja ważyłam 70kg, odchudzałam się powoli, dużo ćwiczyłam, a i miałam taka niefajna skórę i tak.
Ale przy chudnięciu chyba też można nabawić się rozstępów - tak słyszałam, nie wiem z autopsji.
Ja rozstępów nie mam, może odrobinkę na linii bielizny, ale to takie nieznaczne bardzo, tycie.
Tyłam powoli, 1,5 kg na rok - to niedużo, dlatego pewnie uniknęłam tego przykrego widoku na skórze.
Przeżyłam również dwie ciąże, po około 10 kg każda - i tu też skóra nie zareagowała rozstępami.
Dlatego teraz, przy odchudzaniu nie chciałabym sobie zrobić "kuku" i przygarnąć rozstępów...
udamisieschudnac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 06:21   #669
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Potrzebuję wsparcia!!!

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Pokaż wiadomość
OKI dane do tabelki zbieram do jutra, kto nie zdążył się zważyć dziś chętnie dopiszę jutro.
Malinka moje dane to 92.5 liczyłam na coś więcej szczerze mówiąc. Muszę przeliczyć produkty jeszcze raz.
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 07:20   #670
Malinka_Malinka
Zadomowienie
 
Avatar Malinka_Malinka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 352
Dot.: Potrzebuję wsparcia!!!

Cytat:
Napisane przez udamisieschudnac Pokaż wiadomość
Ale przy chudnięciu chyba też można nabawić się rozstępów - tak słyszałam, nie wiem z autopsji.
Od szybkiego chudnięcia raczej można się nabawić sflaczałej skóry, ale czy rozstępów? Chyba, że ktoś schudnie bardzo szybko bardzo długo i ta zwisająca sflaczała skóra ciągnąca się w dół powoduje rozstępy - ale to trochę naciągana teoria.

---------- Dopisano o 08:16 ---------- Poprzedni post napisano o 08:15 ----------

Cytat:
Napisane przez udamisieschudnac Pokaż wiadomość
Z Ja też tyle chudnę, fakt że jem trochę za mało dietetycznie, ale nie chcę być do końca życia niewolnikiem diety!
Czy tu ktoś je mniej dietetycznie niż ja ?

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

95 poniedziałek (zaległy)

I Śniadanie
owsianka na mleku z miodem

II
serek waniliowy homogenizowany
duża kawa z mlekiem x 2

III
serek waniliowy homogenizowany

IV
kawałeczek mięska z piekarnika
leczo

V
kawałek sernika na zimno z truskawkami
truskawki
1/2 banana
sok przecierowy - kupny
__________________




Edytowane przez Malinka_Malinka
Czas edycji: 2016-06-14 o 07:21
Malinka_Malinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 07:23   #671
Malinka_Malinka
Zadomowienie
 
Avatar Malinka_Malinka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 352
Dot.: Potrzebuję wsparcia!!!

W załączeniu tabelka jeżeli coś uzupełnić proszę o informacje, dopiszemy
Załączone pliki
Rodzaj pliku: pdf 13.06.2016.pdf (320,5 KB, 11 załadowań)
__________________



Malinka_Malinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-14, 07:40   #672
Malinka_Malinka
Zadomowienie
 
Avatar Malinka_Malinka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 352
Dot.: Potrzebuję wsparcia!!!

ojp opowiedz proszę o swojej diecie co i kiedy jesz. Parę przykładowych jadłospisów jeżeli można prosić. Takich zwykłych dziennych jakie stosujesz, a nie przykładowych.
__________________



Malinka_Malinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 18:21   #673
ojp
Wtajemniczenie
 
Avatar ojp
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 241
Dot.: Potrzebuję wsparcia!!!

Cytat:
Napisane przez Malinka_Malinka Pokaż wiadomość
ojp opowiedz proszę o swojej diecie co i kiedy jesz. Parę przykładowych jadłospisów jeżeli można prosić. Takich zwykłych dziennych jakie stosujesz, a nie przykładowych.

Hej! Mój cel to 70 kg póki co, a ogólnie 68-65kg.

Ja jem 3 posiłki dziennie, jestem na diecie low carb. Mogę jeść obojętnie kiedy + między posiłkami do 250 gram owoców łącznie na cały dzień. Mam wszystko ważone, co do grama.

Jem np.na śniadanie faszerowane jajka. Na obiad pieczone udka z warzywami. Na kolacje (po treningu) dorsza z mozarella i ryżem.

Low carb nie jest łatwą dietą, niestety...
__________________
"Eat clean, train hard and surround yourself with those on the same mission as you".

Aparatka: 16.08.2007-10.09.2009
11.03.2015-?

Walczę:
82,6 kg --> 80,2 kg --> 75,9 ?

cel I: 79 kg
cel II: 75 kg
cel III: 71 kg

"Per aspera ad astra".
ojp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 18:24   #674
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Potrzebuję wsparcia!!!

Ojp podziwiam ja na low carb reagowałam bardzo agresywnie. Matko dzisiejszy dzień jest stracony dietowo zapisuję go pod hasłem głodówka. Na szczęście jutro powinien być spokój.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 19:25   #675
ojp
Wtajemniczenie
 
Avatar ojp
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 241
Dot.: Potrzebuję wsparcia!!!

Cytat:
Napisane przez Celebrinfea Pokaż wiadomość
Ojp podziwiam ja na low carb reagowałam bardzo agresywnie. Matko dzisiejszy dzień jest stracony dietowo zapisuję go pod hasłem głodówka. Na szczęście jutro powinien być spokój.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Ja dopiero 9 dzień na low carb, te pierwsze dni były tragiczne. Muszę wierzyć, że się uda i że ta waga będzie leciała w dół. 2 lata temu na diecie raz na tydzień miałam cheat meal. Teraz zupełnie nic, kurde, zobaczę ile wytrzymam, może akurat warto się pomęczyć jak efekty będą oszałamiające. Jak nie to się wkurzę.
__________________
"Eat clean, train hard and surround yourself with those on the same mission as you".

Aparatka: 16.08.2007-10.09.2009
11.03.2015-?

Walczę:
82,6 kg --> 80,2 kg --> 75,9 ?

cel I: 79 kg
cel II: 75 kg
cel III: 71 kg

"Per aspera ad astra".
ojp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 23:21   #676
Basia252015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 461
Dot.: Potrzebuję wsparcia!!!

Hej dziewczyny!
Malininka co do tego ze w tym tygodniu nie mam spadku to sie nie przejmuje bo i mnie to normalne tydzien dwa nic raz bylo.i 2 miesiace a potem nagly spadek. Z tym laniem to chodzilo mi bardziej i wykurzenie lenia i zabranie sie do cwiczen. Wiecie jestem z siebie dumna w poniedzialek jedlismy na miescie no mialam do wyboru albo zdrowe jedzonko albo niezdrowe no i wybralam jako jedyna z naszej czworki wegetarianskie kotleciki z kasza kuskus i surowke moj wybor wzniecil zaciekawienie a ja bylam z siebie dumna z dnia na dzien dokonuje coraz zdrowszych wyborow i to mnie bardzo cieszy
Basia252015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 05:09   #677
caineal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 78
Dot.: Potrzebuję wsparcia!!!

ojp a masz siłe do ćwiczeń jak jesz mało węglowodanów? widzisz różnicę jak ćwiczyłaś i jadłaś węglowodanów więcej a teraz? a jak z pracą umysłową?
caineal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 07:16   #678
ojp
Wtajemniczenie
 
Avatar ojp
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 241
Dot.: Potrzebuję wsparcia!!!

Cytat:
Napisane przez Basia252015 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Malininka co do tego ze w tym tygodniu nie mam spadku to sie nie przejmuje bo i mnie to normalne tydzien dwa nic raz bylo.i 2 miesiace a potem nagly spadek. Z tym laniem to chodzilo mi bardziej i wykurzenie lenia i zabranie sie do cwiczen. Wiecie jestem z siebie dumna w poniedzialek jedlismy na miescie no mialam do wyboru albo zdrowe jedzonko albo niezdrowe no i wybralam jako jedyna z naszej czworki wegetarianskie kotleciki z kasza kuskus i surowke moj wybor wzniecil zaciekawienie a ja bylam z siebie dumna z dnia na dzien dokonuje coraz zdrowszych wyborow i to mnie bardzo cieszy

Basia, chciałabym zobaczyć Twoje zdjęcia z przed odchudzania i z teraz.

Cytat:
Napisane przez caineal Pokaż wiadomość
ojp a masz siłe do ćwiczeń jak jesz mało węglowodanów? widzisz różnicę jak ćwiczyłaś i jadłaś węglowodanów więcej a teraz? a jak z pracą umysłową?

Mam siłę, bo czerpię węgle z owoców, warzyw... Wiesz co, ciężko mi ocenić, bo wtedy na poprzedniej redukcji pracowałam tylko 2-3 dni w tygodniu (22-30h) i miałam czas na wszystko więc wtedy dużo chodziłam na siłownię, a obecnie pracuję po 11h dziennie (fizycznie jako niania, więc cały czas jestem w ruchu) i na koniec dnia już padam, także albo znajduję magiczną siłę na siłownię albo robię coś w domu. Siłowe treningi mam w weekendy, ale też potrzebuję regeneracji, więc ciężko tak wszystko pogodzić jak się wychodzi z domu o 7 a wraca przed 20:00. Byłam słaba maks te pierwsze dni, głowa też jakaś taka ociężała była, ale już jest lepiej, oby tylko to szło w dół, bo męczyć się tak bez celu to bez sensu.
__________________
"Eat clean, train hard and surround yourself with those on the same mission as you".

Aparatka: 16.08.2007-10.09.2009
11.03.2015-?

Walczę:
82,6 kg --> 80,2 kg --> 75,9 ?

cel I: 79 kg
cel II: 75 kg
cel III: 71 kg

"Per aspera ad astra".
ojp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 10:29   #679
Basia252015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 461
Dot.: Potrzebuję wsparcia!!!

Ojp postaram sie zrobic zdjecie dzisiaj po poludniu bo mam jedno jesli dobrze pamietam to bedzie z poczatku stycznia czyli poczatki odchudzania i z przedroku z wakacji wiec zrobie aktualne i bedzie komplet. Sama jestem ciekawa efektu
Basia252015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-15, 11:04   #680
ojp
Wtajemniczenie
 
Avatar ojp
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 241
Dot.: Potrzebuję wsparcia!!!

Cytat:
Napisane przez Basia252015 Pokaż wiadomość
Ojp postaram sie zrobic zdjecie dzisiaj po poludniu bo mam jedno jesli dobrze pamietam to bedzie z poczatku stycznia czyli poczatki odchudzania i z przedroku z wakacji wiec zrobie aktualne i bedzie komplet. Sama jestem ciekawa efektu

Czekam!
__________________
"Eat clean, train hard and surround yourself with those on the same mission as you".

Aparatka: 16.08.2007-10.09.2009
11.03.2015-?

Walczę:
82,6 kg --> 80,2 kg --> 75,9 ?

cel I: 79 kg
cel II: 75 kg
cel III: 71 kg

"Per aspera ad astra".
ojp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 15:42   #681
caineal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 78
Dot.: Potrzebuję wsparcia!!!

ojp - dzięki za info
wklejam jadłospis z wczoraj nie mam się czym pochwalić za bardzo
tortilla mała z kurczakiem i ogórkiem
sok marchwiowy wyciskany
smoothie z natki, szpinaku i soku z cytryny
wieczór wino kanapka z serkiem białym do smarowania i 30g chipsów :/
dziś
smoothie z natki szpinaku i soku jabłkowego
sałata bez niczego
tortilla ze szpinakiem i kurczakiem
ćwiczeń zero nie robię nic innego tylko pracuję jeszcze połtora tygodnia
caineal jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 18:21   #682
Basia252015
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 461
Dot.: Potrzebuję wsparcia!!!

Zdjecia znajduja sie na moim profilu (te gorszej jakosci sa pierwsze) zdjecia dzieli okolo 10 kg roznicy niestety nie mam takiego calkiem z przed diety:-( W lutym wazylam cos okolo 124 kg a obecnie 113,5. Jak myslicie jest jakas roznica l
Basia252015 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 16:39   #683
sa_r_us
Raczkowanie
 
Avatar sa_r_us
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 47
Dot.: Potrzebuję wsparcia!!!

Hej dziewczyny 😊
Przygarnijcie mnie 😊
Jestem mamą, moj maly ma 14mcy, w ciazy przytylam dosyć sporo bo w fazie koncowej mialam 91 kg, teraz po tych 14 mcach mam 73 kg i staram sie dojechac do 65kg przynajmniej. Z zalem stwierdzam, samej za nic mi nie idzie. Co zaczne to znowu dopada mnie brak motywacji i checi. Od dzisiaj postanowilam zawalczyć, ale potrzebuje wsparcia. Wiem, że sama sie poddam, a ze wsparciem bedzie mi raźniej 😊
Buziaki dla Was 😊
sa_r_us jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 07:06   #684
Malinka_Malinka
Zadomowienie
 
Avatar Malinka_Malinka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 352
Dot.: Potrzebuję wsparcia!!!

Cytat:
Napisane przez sa_r_us Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny 😊
Przygarnijcie mnie 😊
fazie koncowej mialam 91 kg, teraz po tych 14 mcach mam 73 kg
Witamy bardzo serdecznie.
Przecież super Ci idzie z 91 na 73 - ekstra.
Zapraszamy do nas, witamy chętnie wszystkie nowe koleżanki w grupie zawsze raźniej i lepsza motywacja.

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------

Piątek
Piąteczek
Piątunio

mój ulubiony dzień tygodnia
__________________



Malinka_Malinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 07:08   #685
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Potrzebuję wsparcia!!!

Piątek!!!

Sa_r_us witamy! Masz jakiś plan?
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 08:28   #686
agusia256
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 15
Dot.: Potrzebuję wsparcia!!!

witajcie dziewczyny - nie odzywałam się cały tydzień bo miałąm urwanie głowy cały czas dzisiaj powinno być spokojniej
dzięki za rade z batonikami bakaliowymi bardzo dobre
niestety w tym tyg nic nie spadło i nawet jest 200 g więcej - to chyba przez ten stres eh urwanie głowy - macie jakieś sprawdzone tabletki uspokajające - kupiłam sobie w aptece jakiś nerwo coś tam ale nic nie działa - eh
agusia256 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-17, 08:45   #687
Malinka_Malinka
Zadomowienie
 
Avatar Malinka_Malinka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1 352
Dot.: Potrzebuję wsparcia!!!

agusia256 ja kiedyś korzystałam z takich zielonych tabletek o roślinnym składzie, nie pamiętam jak to się nazywało było w białym pudełeczku z niebieskim wieczkiem. Ok. 13 zł za 50 sztuk. Całkiem dobre to było, a stresów mi nie brakuje. Teraz mam jakieś chemiczne reklamowane i są do niczego. Więc nie korzystam tylko się w..... .

__________________




Edytowane przez Malinka_Malinka
Czas edycji: 2016-06-17 o 08:49
Malinka_Malinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 11:46   #688
ArcymoneQ
Rozeznanie
 
Avatar ArcymoneQ
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: piszę z domu :)
Wiadomości: 582
Dot.: Potrzebuję wsparcia!!!

Witajcie dziewczyny, wróciłam do domu. Zeszły tydzień spędziłam u rodziny a w weekend miałam wesele. Nie zajadałam się mocno, ale domyślam się, że bez konkretnych zmian nic nie zdziałam. Muszę się dobrze nakręcić żeby wrócić do starych nawyków.
Pozdrawiam was i miłej soboty życzę
__________________
Padłaś powstań.....

https://www.facebook.com/Renia.foto
ArcymoneQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 14:20   #689
udamisieschudnac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 102
Dot.: Potrzebuję wsparcia!!!

A co tu tak cicho?
Piszcie coś dziewczyny. Jak tam wagowo? Czy to nie jutro będziemy się ważyć?
udamisieschudnac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 14:41   #690
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Potrzebuję wsparcia!!!

Ja maluję mieszkanie więc się "fitnesuję" krokomierz pokazał mi ponad 12000 kroków i zastanawiam się nad zakupem roweru.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-20 00:10:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:53.