Rozstanie z facetem XXXV - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-18, 21:25   #1621
Natka19900
Raczkowanie
 
Avatar Natka19900
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 121
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Jestem i ja. Po przedwczorajszym pijackim telefonie, ktory wybil mnie totalnie ze wszystkich postanowien myslalam, ze zwariuje. Wczoraj rano na forum na ktorym jestem, okazalo sie, ze blisko mnie jest kurs Silvy. Juz od dawna chcialam go zrobic, a jakos zawsze bylo mi nie po drodze. Stwierdzilam, ze jak jest tak blisko to chyba jakis znak. Pozatym w takim momencie zycia moze byc dla mnie niezlym ratunkiem i podpora. I to byl najepszy czas w jakim moglam go zrobic. Co to Silva nie bede Was zameczac. W kazdym badz razie wczoraj od 16 i dzisiaj calutki dzien spedzilam na kursie. Poznalam dwie fajne osoby. Wrocilam mega naladowana i teraz bede wcielac techniki w zycie . Dostalam certyfikat, wiec jestem certyfikowana absolwentka Silvy i juz teraz nikt mi nie podskoczy
Ex wywalam z glowy najdalej jak sie da.
A tak z innej beczki to juz widac brzuszek na kursie pytali czy jestem w ciazy Dawno nie wychodzilam do ludzi, wiec bylo to dla mnie jakies tam mile zaskoczenie.
Teraz byle do przodu!!!

Nyana89 - olej Ja olej i jeszcze raz olej. To najbardziej wkurza.

michalova - bardzo bardzo sie ciesze, ze masz taki nastroj. Trzymam kciuki za jego utrzymanie jak najdluzej. A ze jestes atrakcyjna i jeszcze ktos moze sie Toba zainteresowac? Nawet nie wolno Ci w to watpic!!!

night prowler - mowilam bierz okazje za rogi! Super!

Ale ja tez mam pozytywny nastroj wszystkie tu powinnysmy taki miec
__________________
Moj nick jest wynikiem desperackiej proby zarejestrowania sie. Natka nie jest od imienia, a cyfry to nie moj rocznik

Dzidzius - 25.11.2016 - a moze bedzie grudniowy

Jak moze byc jeszcze lepiej?
Natka19900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 21:55   #1622
bycjakzosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 76
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez nyana89 Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj dostałam wiadomość od psiapsiółki ex. Że nikt by ze mną nie wytrzymał, ze zdechnę jako stara panna, bo jestem upierdliwa, niemiła, mrukowata, marudna, ciągle się tylko ex czepiałam o wszystko, że jestem dwulicowa, nie umiem się dopasować do innych ludzi i że związek rozpadł się przeze mnie, bo przesadnie krytykowałam go za alkohol, a on nie jest żadnym alkoholikiem i ona też by piła, gdyby miała taką dziewczynę jak ja. Aha.
HAhahHAHAHHAHA co za lacha, jezu jakie to przykre nie mieć swojego życia. Nie no super mieć takich "przyjaciół", Twój X to ma szczęście. Ktoś kto pisze takie smsy musi być bardzo wartościowym i dobrym człowiekiem....

Cytat:
Napisane przez Giko Pokaż wiadomość
Niestety u mnie dzisiaj znowu powrót doła...Eks miał dać mi znać jak odwołanie naszego ślubu, nie odezwał się ani słowem, więc myślałam, że może jeszcze się nad tym w jakiś sposób zastanawia i ciężko mu to zrobić, a okazało się że wyjechał w delegację. Po tylu latach nawet nie jest w stanie mi dać na ten temat nic znać...czuję się traktowana przez niego jak niepotrzebny śmieć, który ma zniknąć z jego życia jak najprędzej...
Giko wydaje mi się, że on już dał Ci znać co sądzi na temat tego ślubu i to dość wyraźnie...choć niestety nie SŁOWAMI, jak nakazywałaby jakakolwiek przyzwoitość...Nie powinnaś się w ogóle zastanawiać nad tym co on myśli, bo to TY już musisz skreślić ten ślub ze swojego kalendarza. To będzie niewiarygodnie ciężkie i pewnie trochę Ci zajmie wykaraskanie się z emocji, ale nie możesz wyjść za człowieka,który nie jest całym sercem przekonany, że jesteś najcudowniejszą osobą pod słońcem. !

Cytat:
Napisane przez PaniLolXD Pokaż wiadomość
Michalova, miło czytać, że dobrze Ci się wiedzie . A z tą kołdrą to jakaś farsa. Koleś, który okłamuje i zdradza żonę, obraża się, gdy ta nie chce mu oddać swojej kołdry. Jak to brzmi w ogóle.

Bycjakzosia, otwórz lepiej szampana, bo skoro obronił się Twój były, któremu napisałaś pracę to tak jakbyś Ty zdobyła tytuł naukowy. Ja bym mu chyba na Twoim miejscu napisała, że jesteś z siebie dumna czy coś w tym stylu, żeby mu za miło nie było.

Nyana89, olej tą babę z góry do dołu. Jak czytam o numerze z listwą LED to mam wrażenie, że jest jakaś niespełna rozumu. Swoją drogą fajnie czytać, że ktoś także ma niedługo swoją pierwszą wizytę u psychologa .
Haha szkoda, że mi tego wcześniej nie napisałaś to bym tak mu odpisała! Odpisałam tyko "świetnie", ale raczej nie odczytał mojej ironii, bo coś tam jeszcze pisał. Olałam. Przestalam się już tym przejmować. Dziękuję bardzo za takie tytuły ze szkółki niedzielnej lansu i bansu, w której nikt się nawet nie zorientował że szanowny studencina nie umie sklecić zdania po polsku, nie mówiąc o całej pracy, byleby zapłacił i spadał stąd. Przecież takie rzeczy czuć na kilometr.
Ja też dziś się dołączam do pozytywnych postów! Przeczytałam pozytywną książkę typu poradnik jak mieć nieodparty urok i przyciągać pozytywne rzeczy etc i zamierzam się stosować do wszystkiego! haha co z tego, że niezbyt ambitna literatura, mi pomaga!!! A już niedługo noc świętojańska, czy i nam magiczne rzeczy się wydarzą?
bycjakzosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 22:15   #1623
Natka19900
Raczkowanie
 
Avatar Natka19900
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 121
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Przyciaganie pozytywnych rzeczy to bardzo ambitna literatura! Wiem, bo praktykuje od dawna I tak trzymaj
__________________
Moj nick jest wynikiem desperackiej proby zarejestrowania sie. Natka nie jest od imienia, a cyfry to nie moj rocznik

Dzidzius - 25.11.2016 - a moze bedzie grudniowy

Jak moze byc jeszcze lepiej?
Natka19900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 22:29   #1624
PaniLolXD
Raczkowanie
 
Avatar PaniLolXD
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 122
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez bycjakzosia Pokaż wiadomość
Ja też dziś się dołączam do pozytywnych postów! Przeczytałam pozytywną książkę typu poradnik jak mieć nieodparty urok i przyciągać pozytywne rzeczy etc i zamierzam się stosować do wszystkiego! haha co z tego, że niezbyt ambitna literatura, mi pomaga!!! A już niedługo noc świętojańska, czy i nam magiczne rzeczy się wydarzą?
O! A można zapytać co to za lektura dokładniej? Przydałoby mi się coś takiego.
PaniLolXD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 22:32   #1625
ciezko_jest_lekko_zyc
Zadomowienie
 
Avatar ciezko_jest_lekko_zyc
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 580
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Przeliczyłam się myśląc, że mi przeszło. Po tym jak odezwał się do mnie ostatnio i odblokował mnie na fb, to weszłam do niego na profil. Miał lecieć w ten weekend do Anglii - mówił mi o tym, bo planuje tam wyjechać do pracy i chciał najpierw trochę zobaczyć kraj.. Tak jak czułam - wstawił status, że 'jest w podróży'.
Z ciekawości zobaczyłam komentarze i zagotowało się we mnie..
Jakaś dziewczyna wstawiła mu naklejkę, że tęskni a za chwilę jakąś gdzie ktoś płacze patrząc na zdjęcie nie wiem czy to żart, czy co ale zabolało zazdrosna jestem.. I na dodatek wiem, że nie dodał jej ostatnio do znajomych, tylko wcześniej.. I to jest koleżanka dziewczyny, z którą kiedyś się spotykał... Ba - ta dziewczyna z którą się spotykał kiedyś wstawiła mu "<3<3<3" na fb i przyczepiłam się co to ma być? Bo mi wtedy wypisywał jak mu na mnie zależy... I to niby tak sobie wstawiła mu na fb dla żartu.. Więc może jej koleżanka ma podobne żarty..

Edytowane przez ciezko_jest_lekko_zyc
Czas edycji: 2016-06-18 o 22:51
ciezko_jest_lekko_zyc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 22:47   #1626
Natka19900
Raczkowanie
 
Avatar Natka19900
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 121
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

PaniLOL - ja sporo takich ksiazek przerabiam. Zalezy co bys dokladnie chciala, ale mocno siedze w temacie. Mozemy podyskutowac i moge Ci cos polecic. Niektore sa po prostu za ciezkie na poczatek. Chyba, ze bycjakzosia ma pod reka cos fajnego

ciezko_jest_lekko_zyc - to wez Ty go poblokuj. Nie patrz na to, bo to zawsze dobija. Widzialas jak mnie rozwalil nocny telefon, pijanego w sztok ex, z ktorego w dodatku nie zrozumialam ani slowa. Lepiej unikac konfrontacji dla wlasnego dobra. Nie patrz co on robi, gdzie jest, z kim pisze itp. To jest jego zycie. A to Twoje zycie ma byc najwazniejsze i na tym sie skup! Niestety tak jestesmy skonstruowani, ze nawet jak nam sie wydaje, ze juz przeszlo, to jakikolwiek kontakt potrafi wyprowadzic z bledu. Wywal z glowy i nie zadreczaj sie dodatkowo.

Ja sie wlasnie zorientowalam, ze jutro mija miesiac. Dokladnie 19 maja poszedl w☠☠☠☠u..... Czyli jeszcze miesiac temu o tej porze lezalam z Nim w lozku...... I Ring ogladalismy, a rano mu sniadanie robilam i koszule prasowalam..... A niech to szlag!!!!!!!!!! Po co ja sobie o tym przypomnialam teraz???!!!!!!
Taaaaaaaaaaa, latwo sie doradza innym, gorzej wprowadzic to w zycie u siebie.... Szlag, szlag, szlag.................... ......................... .
__________________
Moj nick jest wynikiem desperackiej proby zarejestrowania sie. Natka nie jest od imienia, a cyfry to nie moj rocznik

Dzidzius - 25.11.2016 - a moze bedzie grudniowy

Jak moze byc jeszcze lepiej?
Natka19900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 22:52   #1627
ciezko_jest_lekko_zyc
Zadomowienie
 
Avatar ciezko_jest_lekko_zyc
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 580
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Natka - tylko że jak go teraz zablokuje to się zorientuje, że to przez to co zobaczyłam

Najgorsze jest to, że spotykam się z kimś i wiedziałam, że będę miała problem coś poczuć do kogoś nowego a jak teraz wyszło, że dalej eksa mam w sercu w jakiś sposób, to już wiem, że z nowym mi nie wyjdzie
ciezko_jest_lekko_zyc jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-18, 23:16   #1628
Natka19900
Raczkowanie
 
Avatar Natka19900
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 121
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Hmmmm.... no to nie wiem. Ja nie wiem jak te blokady dzialaja.... Ale z drugiej strony to powinnas myslec glownie (tylko) o sobie i nawet jak zobaczy, ze go bloknelas to kij z nim.... Nie wiem jak uwazasz, co bedzie dla Ciebie lepsze.
A mowi sie, ze na stara milosc najlepsza jest nowa, ale na mnie to kompletnie nie dziala. Ja dopoki sie nie wylecze to nie ma szans zebym do kogos cos poczula. I bede go tylko porownywac. Dlatego ja bym nawet ni probowala. A Ty jak tak zareagowalas na te posty, to tez faktycznie chyba nie masz narazie co liczyc, ze cos poczujesz. Ale to Ty znasz siebie najlepiej. Moze sprobuj sie teraz na spokojnie wyleczyc i "pocieszyc chwile wolnoscia". Tak zebys w nowy zwiazek mogla wejsc bez obaw, ze znowu cos wroci, bez starych zadr i poswiecic sie Jej calkowicie.... W kazdym badz razie trzymam kciuki za Ciebie
__________________
Moj nick jest wynikiem desperackiej proby zarejestrowania sie. Natka nie jest od imienia, a cyfry to nie moj rocznik

Dzidzius - 25.11.2016 - a moze bedzie grudniowy

Jak moze byc jeszcze lepiej?
Natka19900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 23:27   #1629
Althea
Raczkowanie
 
Avatar Althea
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 192
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Ja widzę jak sobie eks z nową laska buziaczkuja i serduszkuja ale kompletnie nie to nie rusza.
Bardziej przeszkadza mi to że hesrem przez to wszystko lekko podejrzliwa w stosunku do faceta z którym randkuje... :-(

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Althea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 23:30   #1630
Natka19900
Raczkowanie
 
Avatar Natka19900
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 121
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Althea - nie wsadzaj wszystkich do jednego wora. To, ze nasi ex okazali sie totalnymi bucami, to jednak nie znaczy, ze mamy zakladac, ze kazdy chlop taki jest... Bo skonczymy jako stare panny, w takich smiesznych kapeluszach, z 5 kotami u stop Kazdy czlowiek zasluguje na szanse. Nie przenos zlych doswiadczen do "nowego".
__________________
Moj nick jest wynikiem desperackiej proby zarejestrowania sie. Natka nie jest od imienia, a cyfry to nie moj rocznik

Dzidzius - 25.11.2016 - a moze bedzie grudniowy

Jak moze byc jeszcze lepiej?
Natka19900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-18, 23:41   #1631
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez michalova Pokaż wiadomość
P.S. Zrobiłam dzisiaj tatuaż
Mniej kasy z powodu pościeli, którą może kupić nowiutką w tesco? A jak Ci pies do łóżka nasika?

Jaki tatuaż?
Cytat:
Napisane przez nyana89 Pokaż wiadomość
A ja dzisiaj dostałam wiadomość od psiapsiółki ex
Przecież to żałosne, nie masz się czym przejmować.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-19, 00:11   #1632
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Malla - no on jest nienormalny, zawsze miał takie mało praktyczne myślenie. Kij mu w oko. Naprawdę dzisiaj nie jest w stanie zepsuć mi nastroju
Mam takiego graficznego wilka w kolorze na żebrach
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 07:26   #1633
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez ciezko_jest_lekko_zyc Pokaż wiadomość
Przeliczyłam się myśląc, że mi przeszło. Po tym jak odezwał się do mnie ostatnio i odblokował mnie na fb, to weszłam do niego na profil. Miał lecieć w ten weekend do Anglii - mówił mi o tym, bo planuje tam wyjechać do pracy i chciał najpierw trochę zobaczyć kraj.. Tak jak czułam - wstawił status, że 'jest w podróży'.
Z ciekawości zobaczyłam komentarze i zagotowało się we mnie..
Jakaś dziewczyna wstawiła mu naklejkę, że tęskni a za chwilę jakąś gdzie ktoś płacze patrząc na zdjęcie nie wiem czy to żart, czy co ale zabolało zazdrosna jestem.. I na dodatek wiem, że nie dodał jej ostatnio do znajomych, tylko wcześniej.. I to jest koleżanka dziewczyny, z którą kiedyś się spotykał... Ba - ta dziewczyna z którą się spotykał kiedyś wstawiła mu "<3<3<3" na fb i przyczepiłam się co to ma być? Bo mi wtedy wypisywał jak mu na mnie zależy... I to niby tak sobie wstawiła mu na fb dla żartu.. Więc może jej koleżanka ma podobne żarty..
Chyba trocje pszesazasz..przeciez to normalne i nic zlego...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:26 ---------- Poprzedni post napisano o 08:23 ----------

Cytat:
Napisane przez michalova Pokaż wiadomość
Malla - no on jest nienormalny, zawsze miał takie mało praktyczne myślenie. Kij mu w oko. Naprawdę dzisiaj nie jest w stanie zepsuć mi nastroju
Mam takiego graficznego wilka w kolorze na żebrach
Wow. Bardzo boli? Ja bym chciala ale boje sie ze bedzie wstyd jak bedzie bolec i nie wytrzymam) jestes twarda widzisz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 07:28   #1634
bycjakzosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 76
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez ciezko_jest_lekko_zyc Pokaż wiadomość
Przeliczyłam się myśląc, że mi przeszło. Po tym jak odezwał się do mnie ostatnio i odblokował mnie na fb, to weszłam do niego na profil. Miał lecieć w ten weekend do Anglii - mówił mi o tym, bo planuje tam wyjechać do pracy i chciał najpierw trochę zobaczyć kraj.. Tak jak czułam - wstawił status, że 'jest w podróży'.
Z ciekawości zobaczyłam komentarze i zagotowało się we mnie..
Jakaś dziewczyna wstawiła mu naklejkę, że tęskni a za chwilę jakąś gdzie ktoś płacze patrząc na zdjęcie nie wiem czy to żart, czy co ale zabolało zazdrosna jestem.. I na dodatek wiem, że nie dodał jej ostatnio do znajomych, tylko wcześniej.. I to jest koleżanka dziewczyny, z którą kiedyś się spotykał... Ba - ta dziewczyna z którą się spotykał kiedyś wstawiła mu "<3<3<3" na fb i przyczepiłam się co to ma być? Bo mi wtedy wypisywał jak mu na mnie zależy... I to niby tak sobie wstawiła mu na fb dla żartu.. Więc może jej koleżanka ma podobne żarty..

Też wczoraj zaraz po moim pozytywnym poście przez obczailam na feju, że moja koleżanka oznaczyła mojego X na Wartą i napisała, że czuje się zrelaksowana. Na początku mega poruszenie, smutek etc, a potem szybko przywróciłam się do porządku. Bo w sumie przecież wiem, że ma znajomych i gdzieś z nimi wychodzi. A co do tej koleżanki, to ja dizękuję bardzo za takie koleżanki, które nie rozumieją co to solidarność jajników.

Cytat:
Napisane przez Natka19900 Pokaż wiadomość
PaniLOL - ja sporo takich ksiazek przerabiam. Zalezy co bys dokladnie chciala, ale mocno siedze w temacie. Mozemy podyskutowac i moge Ci cos polecic. Niektore sa po prostu za ciezkie na poczatek. Chyba, ze bycjakzosia ma pod reka cos fajnego

ciezko_jest_lekko_zyc - to wez Ty go poblokuj. Nie patrz na to, bo to zawsze dobija. Widzialas jak mnie rozwalil nocny telefon, pijanego w sztok ex, z ktorego w dodatku nie zrozumialam ani slowa. Lepiej unikac konfrontacji dla wlasnego dobra. Nie patrz co on robi, gdzie jest, z kim pisze itp. To jest jego zycie. A to Twoje zycie ma byc najwazniejsze i na tym sie skup! Niestety tak jestesmy skonstruowani, ze nawet jak nam sie wydaje, ze juz przeszlo, to jakikolwiek kontakt potrafi wyprowadzic z bledu. Wywal z glowy i nie zadreczaj sie dodatkowo.

Ja sie wlasnie zorientowalam, ze jutro mija miesiac. Dokladnie 19 maja poszedl w☠☠☠☠u..... Czyli jeszcze miesiac temu o tej porze lezalam z Nim w lozku...... I Ring ogladalismy, a rano mu sniadanie robilam i koszule prasowalam..... A niech to szlag!!!!!!!!!! Po co ja sobie o tym przypomnialam teraz???!!!!!!
Taaaaaaaaaaa, latwo sie doradza innym, gorzej wprowadzic to w zycie u siebie.... Szlag, szlag, szlag.................... ......................... .
Tak ja mam coś lekkiego, aż za bardzo haha, ale pomogło! Otóż podaje tytuł: Odkryj moc przyciągania mężczyzn. 8 sprawdzonych sekretów atrakcyjności. Marie Forleo. Tak naprawde to nie tylko o mężczyznach, ale pewnie tytuł wtedy bardziej przyciąga:P Na przykład mnie! haha
bycjakzosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 07:44   #1635
alex1231
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 472
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Hej!
Opisałam Wam moją historię, później tylko czytałam Wasze wypowiedzi, bo nie bylam w stanie się odezwać. I wiecie co? Potrzebuję Was. Potrzebuję rozmowy z kobietami, które są bądź były w takiej samej sytuacji jak ja. Wciąż jestem świadoma, mam swój rozum, a czuję jakbym zwariowała. Najchętniej bym tylko leżała, boli mnie głowa. Przestałam płakać, ale nie potrafię wyłączyć myśli o nim.... i próbuje sie wkurzyc, zezloscic na niego i cholera jasna nie umiem.... staram się sobie wmawiać, że to ja tu teraz jestem najważniejsza. Ale to takie trudne... i wiecie co jest najgorsze? Że on doskonale wie w jakim jestem stanie, jak bardzo balansuje na krawędzi życia. A mimo to nie zrobił nic. 'Nie potrafię/nie umiem/nic nie czuję' to jego ulubione teksty. Chociażby ze względu na to co nas łączyło powinien mi pomóc, a on nic. Ludzie w dzisiejszych czasach są straszni....
alex1231 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 07:59   #1636
bycjakzosia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 76
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez alex1231 Pokaż wiadomość
Hej!
Opisałam Wam moją historię, później tylko czytałam Wasze wypowiedzi, bo nie bylam w stanie się odezwać. I wiecie co? Potrzebuję Was. Potrzebuję rozmowy z kobietami, które są bądź były w takiej samej sytuacji jak ja. Wciąż jestem świadoma, mam swój rozum, a czuję jakbym zwariowała. Najchętniej bym tylko leżała, boli mnie głowa. Przestałam płakać, ale nie potrafię wyłączyć myśli o nim.... i próbuje sie wkurzyc, zezloscic na niego i cholera jasna nie umiem.... staram się sobie wmawiać, że to ja tu teraz jestem najważniejsza. Ale to takie trudne... i wiecie co jest najgorsze? Że on doskonale wie w jakim jestem stanie, jak bardzo balansuje na krawędzi życia. A mimo to nie zrobił nic. 'Nie potrafię/nie umiem/nic nie czuję' to jego ulubione teksty. Chociażby ze względu na to co nas łączyło powinien mi pomóc, a on nic. Ludzie w dzisiejszych czasach są straszni....
hej! Jesteśmy, pomożemy Ale powiedz jakiej pomocy Ty od neigo oczekujesz? Nie bardzo rozumiem, co on może zrobić, żebyś Ty poczuła się lepiej. Jedyne czego pragniesz to zapewne w końcu usłyszeć kocham Cię, będzie dobrze. Ale on tego nie zrobi, bo Ty tego oczekujesz, żeby nie balansować na granicy życia....
Wydaje mi się, że lepiej będzie dla Ciebie już w ogóle przestać oczekiwać żadnych deklaracji, bo te w stylu "nie chcę/nie pptrafię" etc Ci NIE POMOGĄ, a od niego na razie nic więcej nie usłyszysz. To będzie ciężkie, ale najlepsze rozwiązanie. TYlko w ten sposób możesz zadbać o siebie SAMA. Nie oczekuj, że on to zrobi za Ciebie. A już na pewno przecież nie chciałabyś, żeby to powiedział tylko dlatego, żebyś na chwilę poczuła się lepiej, a potem by to odwołał. Kochana! NIe koncentruj się na tym, jak on może Ci pomóc. SAMA sobie pomóż!
bycjakzosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 08:25   #1637
alex1231
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 472
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Pewnie oczekuję właśnie takiej pomocy od niego jak mowisz. A jednak z drugiej strony mam świadomość, że to niemożliwe. Latwiej by mi to bylo znieść, gdyby on tez przechodzil przez to co ja. A on szybko wpadnie w objęcia nowej dziewczyny i zapomni. Ale bardzo bym chciała, zeby nigdy do nikogo juz nie poczul tego co do mnie. Nie zasłużył na to, by byc szczęśliwym, skoro zranil mnie tak bardzo i zrobil to tak nagle i tak bez empatii dla mnie, dla sytuacji, czasu... zero wyczucia. To chyba najgorsze.
alex1231 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 09:18   #1638
ciezko_jest_lekko_zyc
Zadomowienie
 
Avatar ciezko_jest_lekko_zyc
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 580
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Może przesadzam, ale po prostu pierwsza myśl 'on się z nią spotyka' i mnie to ruszyło.. dzisiaj też o tym myślę..
ciezko_jest_lekko_zyc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 09:19   #1639
michalova
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 627
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez ciezko_jest_lekko_zyc Pokaż wiadomość
Może przesadzam, ale po prostu pierwsza myśl 'on się z nią spotyka' i mnie to ruszyło.. dzisiaj też o tym myślę..
Postaraj się przestać o nim myśleć. Nie warto! Nie warto już wracać do niego myślami. Oczywiście to nie jest łatwe i nie stanie się nagle. Ale walcz z tym, znajdź sobie zajęcie żeby nie myśleć
__________________
.
michalova jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-19, 09:27   #1640
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez ciezko_jest_lekko_zyc Pokaż wiadomość
Może przesadzam, ale po prostu pierwsza myśl 'on się z nią spotyka' i mnie to ruszyło.. dzisiaj też o tym myślę..
Mnie też ruszyło, zwłaszcza że po około trzech tygodniach od rozstania on już sobie kogoś znalazł. Jak sobie z tym poradziłam? Może to będzie brutalne, ale przetłumaczyłam sobie, że ten, z którym (na nieszczęście) byłam umarł razem z końcem naszego związku. Ten obecny to całkowicie obcy człowiek. I nie wahaj się go zablokować bo 'co on sobie pomyśli'. Szczerze? Nic sobie nie pomyśli bo już widać, że jego nie obchodzą Twoje działania (nie)stety. Zrób to, bo co z oczu to z serca
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 09:27   #1641
ciezko_jest_lekko_zyc
Zadomowienie
 
Avatar ciezko_jest_lekko_zyc
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 580
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez Natka19900 Pokaż wiadomość
Hmmmm.... no to nie wiem. Ja nie wiem jak te blokady dzialaja.... Ale z drugiej strony to powinnas myslec glownie (tylko) o sobie i nawet jak zobaczy, ze go bloknelas to kij z nim.... Nie wiem jak uwazasz, co bedzie dla Ciebie lepsze.
A mowi sie, ze na stara milosc najlepsza jest nowa, ale na mnie to kompletnie nie dziala. Ja dopoki sie nie wylecze to nie ma szans zebym do kogos cos poczula. I bede go tylko porownywac. Dlatego ja bym nawet ni probowala. A Ty jak tak zareagowalas na te posty, to tez faktycznie chyba nie masz narazie co liczyc, ze cos poczujesz. Ale to Ty znasz siebie najlepiej. Moze sprobuj sie teraz na spokojnie wyleczyc i "pocieszyc chwile wolnoscia". Tak zebys w nowy zwiazek mogla wejsc bez obaw, ze znowu cos wroci, bez starych zadr i poswiecic sie Jej calkowicie.... W kazdym badz razie trzymam kciuki za Ciebie
Dziękuję Ci kochana za wsparcie nie zrezygnuje z nowej znajomości, chce dać temu czas a z byłym nie chce mieć nic wspólnego..
ciezko_jest_lekko_zyc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 09:37   #1642
Natka19900
Raczkowanie
 
Avatar Natka19900
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 121
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Alex uwierz mi, ze wiem co przechodzisz. Mnie ten d,.. zostawil bez slowa w ciazy.... Myslisz, ze sie przejmowal? Pytal jak ja sie czuje? Czy daje sobie rade? Nie. I Twoj tez tego nie zrobi. Zreszta to nawet lepiej dla Ciebie, bo chcialabys, zeby wlasny ex pocieszal Cie po rozstaniu? Uwierz mi, ze w zyciu bys z tego nie wyszla..... On sie z Toba ROZSTAL. On przechodzi to lepiej Ty gorzej, bo to on zerwal. Pislam Ci juz, ze jedyne co mozesz zrobic, zeby jakos w koncu wrocic do normalnosci, to calkowicie zerwac kontakt. Inaczej to bedzie ciagle rozdrapywanie ran.... A Ty siedzisz i czekasz az on zapyta co u Ciebie i jak Ci pomoc..... A jak bedziesz na niego naciskac to tylko go zameczysz....
U mnie mija miesiac... Poczytaj sobie prosze moje posty wczesniejsze.. Jak wylam z bolu, rozsadzalo mi glowe, nie spalam i bylam bliska pochlastania sie. Jakos sie pozbieralam. Poszlam do psychologa, zaczelam robic cos dla siebie, mimo, ze nie bylo to latwe. Ja nie mowie oczywiscie, ze jest super, hiper. Oczywiscie, ze duzo mysle, ze mi sie sni, ze nie marzylam o takiej sytuacji i o takim zyciu jakie mnie teraz czeka. Ale jakos zyc trzeba. Potem z kazdym dniem jest latwiej. Coraz latwiej. Mimo, ze teraz w to nie wierzysz, to u Ciebie tez bedzie.
Ale zerwij kontakt, przestan zyc nadzieja, wyplacz sie jak musisz i probuj z tego wychodzic, a nie czekac.

Ciezki_jest_lekki_zyc - fuuuuuuu. Wywalaj to z glowy. Nie mysl, nie mysl, nie mysl.
__________________
Moj nick jest wynikiem desperackiej proby zarejestrowania sie. Natka nie jest od imienia, a cyfry to nie moj rocznik

Dzidzius - 25.11.2016 - a moze bedzie grudniowy

Jak moze byc jeszcze lepiej?
Natka19900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 09:38   #1643
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez ciezko_jest_lekko_zyc Pokaż wiadomość
Może przesadzam, ale po prostu pierwsza myśl 'on się z nią spotyka' i mnie to ruszyło.. dzisiaj też o tym myślę..
Wlacz sobie niepokazywanie postow na fejsie. Nie musisz go blokowac a nie bedziesz widziec co pisze. Co z oczu to z serca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 09:39   #1644
ciezko_jest_lekko_zyc
Zadomowienie
 
Avatar ciezko_jest_lekko_zyc
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1 580
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
Wlacz sobie niepokazywanie postow na fejsie. Nie musisz go blokowac a nie bedziesz widziec co pisze. Co z oczu to z serca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie mam go na fb, bo mnie skasował jakiś czas temu on dużo postów ustawia jako publiczne.. nie chcę go blokować, bo to zobaczy. Muszę po prostu oduczyć się wchodzić do niego na fb
ciezko_jest_lekko_zyc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 09:41   #1645
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

A no czyli whodzisz i sie biczujesz. Coz bywa) ciezko sie powstrzymac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 09:54   #1646
Giko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 118
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez bycjakzosia Pokaż wiadomość



Giko wydaje mi się, że on już dał Ci znać co sądzi na temat tego ślubu i to dość wyraźnie...choć niestety nie SŁOWAMI, jak nakazywałaby jakakolwiek przyzwoitość...Nie powinnaś się w ogóle zastanawiać nad tym co on myśli, bo to TY już musisz skreślić ten ślub ze swojego kalendarza. To będzie niewiarygodnie ciężkie i pewnie trochę Ci zajmie wykaraskanie się z emocji, ale nie możesz wyjść za człowieka,który nie jest całym sercem przekonany, że jesteś najcudowniejszą osobą pod słońcem. !
Jasne, ja nie chcę tego ślubu za wszelką cenę. Jak się rozstawaliśmy, to powiedziałam mu, że nie musimy go brać. Chodzi mi o to, że przez to, że ta sprawa tak się rozwleka w czasie ciągle mnie to boli i chciałabym już mieć to za sobą. A tak, to ciągle jest problem i dla mnie i dla niego. Ślub to nie wszystko, teraz to wiem
Giko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 09:56   #1647
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez ciezko_jest_lekko_zyc Pokaż wiadomość
nie chcę go blokować, bo to zobaczy.
I co z tego że to zobaczy?
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 10:36   #1648
Partyzant K
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 49
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cześć dziewczyny,

podczytuję Was od momentu rozstania, czyli około pół roku. Przegadałam to z koleżanką, wspierała mnie, nawracała i tłumaczyła jego zagrywki itd. Kontakt (z koleżanką) nam się urwał od dwóch miesięcy....a ja nie chce truć jej znowu o tym samym. Do tej pory przelewałam te mysli na klawiature i kasowałam, jednak teraz muszę to wysłać w świat, przeczytać to z innej perspektywy i dostać od Was patelnią w głupi łeb.

Nie wiem jak nakreślić historię. Ogólnie facet mnie zdradził... już od pewnego czasu szukał szczęścia w Internecie; wiedziałam o tym i akceptowałam. On karmił mnie czułymi słówkami a ja robiłam za męczennicę. Teraz wiem, że to było żałosne i niezdrowe; sama się krzywdziłam. Nie potrafiłam powiedzieć 'nie'.

No więc znalazł swój ideał. On "chce nas dwie, nie potrafi wybrać". Nawet spotkaliśmy się w trójkę. Istna komedia. Koniec końców "postanowili być razem, wybiera swój ideał, ale będzie przy mnie i blablbla". Bolało, ale jakoś to przełknęłam. Spotkalismy sie jeszcze 'ostatni raz'. Wyladowalismy w łóżku. Tego samego dnia powiedizal o tym tamtej dziewczynie. Dala ultimatum "albo ona, albo ja". Wybral ją. Tja, po prostu: w koncu ona dala mu jasno do zrozumienia, że chicałaby z nim byc i poleciał jak na skrzydłach.

Niestety on nie dawał mi spokoju. Zaległe prezenty, próba obmacywanek, wiadomości o tym jak mu źle i chciałby mnie przepraszać do końca życia, lajkowanie czy komentarze pod treningam na endomondo. W miarę mozliwosci ingorowałam, zbywałam. Pisal, że nie przestanie mnie kochać ..tak jak wiele dziewuch w jego życiu (fakt, zawsze wspomniał o byłych, e je kocha, ale raczej neutralnie to wypowiadał ; z tego co wiem, nie miał z nimi kontaktu). Nie ufałam, nie wierzyłam. Wkurzał mnie tylko. Uświadomiłam sobie, że mnie zranił i żadne słowa tego nie zmienią. Mimo to, starałam budować siebie na nowo, nakreslic priorytety, wrocic do pasji, poszerzyć zainteresowania. Jestem z siebie dumna. Jestem silniejsza.

Znalazl mnie na fotce Tja, ma konto, jego dziewczyna też. Nie bede rozwijac tego tematu, ale jedno jest pewne- to facet do odstrzału. On nie bedzie ani mnie, ani żadnej innej dzewczynie wierny dopoki nie zmieni swojego nastawienia do życia.

No i znowu się zaczelo.. komenatarze na pw o nowych zdjeciach, wylewanie żali o problemach z dziewczyna... Wyłamałam się, weszlam z nim w dyskusję. O naszym zwiazku, ze to mnie niszczylo itd. Słowo po słowie, umówiliśmy się na rower.

No pojechałam. Gadaliśmy jeszcze o tym wszystkim. On nie chce zrywac ze mna kontaktu, kocha mnie caly czas tak samo. Najlepiej dałby jej ultimatum.. albo zyjemy w trojke albo czesc. Po raz kolejny uległam- calowalismy sie. Moglo dojsc do seksu, ale powiedzialam 'stop'... Już raz tak było i jego krokodyle łzy. Wstyd mi jak to czytam, znowu się skrzywdziłam. Po spotkaniu, jeszcze na fb omawialismy trening. Nastepnego dnia znow sie odezwal... kolejny raz weszlam z nim w dykusje i wylalam co mi lezalo na sercu (o tym spotkaniu), mialam zly dzien. To był błąd. Nie powinnam tego robić. Dalam mu znak, że sobie z tym nie radze itd. Shittt.

Wiem, wiem..podstawowe pytanie: czego ja chce? w sumie nie jest mi on potrzebny; bo do czego. Jednak wole kogos na wylacznosc, kto mnie nie oszuka, nie zdradzi. Choc wroc... jestem ciekawa jego jazdy (za tydzien robi życiowke) i cos mnie ostatnio naszlo zeby wyslal mi zdjecia, które mi robil czy z naszego wyjazdu (w sumie wspolnych zdjec nie mamy i dobrze ) itp.

Ostatni raz odezwal sie na fotce, z pytaniem co robie.. bylam po jezdzie na rowerze, napisalam o tym. On tez o swojej i poszedl.

Tylko najgorsze jest to, że on pisze jak mnie kocha...bylismy ponad rok, no kochaliśmy się...(on przynajmniej do czasu gdy nie zaczal sie zajmowac kolezankami z Internetu). Niestety to nie przetrwalo, pan schowal rozum w rozporku i skonczyło się.

Zawsze podkreslał i podkresla, ze jestem\bylam jedyną dziewczyna, której zależało na nim. To prawda, byłam po jego stronie, wspieralam, szanowałam. No tak, znowu czułe słówka. Każdy lubi mieć wiernego adoratora. To takie budujące, jesli ma sie tyle kompleksów..innymi słowy: to pieprzony przyklad 'attention whore'. Mysli , że bede za nim latać. Dobrze mysli, skubny.

Wiele z Was chciałaby od bylych usłyszeć, że kochają nadal. Nie polecam. Ryje banie jeszcze bardziej.

Pozdrawiam,
pewnie jescze cos pozniej naskrobie, to mi pomaga.
Trzymajcie się...

P.S: Taka mała myśl ode mnie dla Was: Nigdy nie m tak, żeby nie mogło być lepiej!

Edytowane przez Partyzant K
Czas edycji: 2016-06-19 o 10:50
Partyzant K jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 10:47   #1649
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Cytat:
Napisane przez Partyzant K Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
No taki to się potrafi ustawić! Ogólnie jedyne, co jestem na razie w stanie z siebie wydusić po przeczytaniu Twojej historii to to, że on nie kocha i nie kochał żadnej z Was dwóch, żadnej z przeszłości. I wątpię, żeby był zdolny do kochania kogokolwiek prócz siebie. A tak to jestem jeszcze w zbyt wielkim szoku, aby napisać coś więcej
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-19, 10:50   #1650
Natka19900
Raczkowanie
 
Avatar Natka19900
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 121
Dot.: Rozstanie z facetem XXXV

Partyzant K - dziewczyno co Ty piszesz..... Przeczytaj sobie to co napisalas tak jakbys stala z boku. Przeciez to jakis cyrk jest. I sama pozwalasz sobie na to, zeby ten facet Cie niszczyl. Po pol roku od rozstania Ty powinnas byc wyleczona i ukladac sobie na nowo zycie..... A Ty sie z nim spotykasz, mimo, ze on jest z tamta... Bo Tobie mowi, ze jestes jedyna byla, ktora kocha.... Ale ktora zdradzil.... Taaaaaaaaaaa. Ciekawe co mowi wszystkim innym 50 bylym. To jest chamskie zagranie faceta. On po prostu zyje jak chce, jest z tamta, a u Ciebie ma otwarta furtke. Jak mu tam nie wyjdzie, to przyleci do Ciebie. On kocha tylko siebie. Tylko i wylacznie siebie. Jest pieprzonym egoista! I najgorsze jest to, ze Ty mu na to pozwalasz! Powinnas dac mu w pysk i wykopac Go ze swojego zycia. Co to znaczy zycie we trojke? Nie chcesz byc ta kochana, najwazniejsza na swiecie?
Pisz tu wszystko co chcesz jak Ci to pomaga. Ale litosci! Zamknij ten rozdzial i zacznij z tego wychodzic! Marnujesz lata SWOJEGO zycia. Nie rob sobie takiej krzywdy!
Daje Ci kopa w tylek na ogarniecie

Nyana 89 - bardzo podoba mi sie Twoja reakcja. Az sie usmialam nic dodac nic ujac
__________________
Moj nick jest wynikiem desperackiej proby zarejestrowania sie. Natka nie jest od imienia, a cyfry to nie moj rocznik

Dzidzius - 25.11.2016 - a moze bedzie grudniowy

Jak moze byc jeszcze lepiej?

Edytowane przez Natka19900
Czas edycji: 2016-06-19 o 10:52
Natka19900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-20 18:48:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:51.