Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X ! - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-20, 12:18   #2281
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

W sumie to mnie tez nigdy 😬
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-20, 12:19   #2282
Ananka
Zadomowienie
 
Avatar Ananka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 077
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

mimi000- super, że tak wypoczęłaś na wyjeździe
Arida- o nieee, myślałam, że cię dzisiaj wypuszczą. Ale ten cewnik brzmi obiecująco. Dają go ze względu na ciśnienie? Trzymam kciuki, żeby coś ruszyło,
mary poziomkowa- świetny ten królik
Ananka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-20, 12:26   #2283
mezzaluna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 344
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Arida, jestem z Tobą. Moja przyjaciółka w zaszlym tyg miala cewnik założony we wtorek a w srode urodziła sn. Byla po terminie, bo miala na 7/06, i tez zero akcji i rozwarcia a po cewniku dali jeszcze oxy w srode ale nie bylo tak zle i ok 17.20 urodziła sn
mezzaluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-20, 12:27   #2284
BlueSky14
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 261
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez _Inka__ Pokaż wiadomość
Wpisuj się na naszą listę rodzących w następnej pełni księżyca W kupie raźniej
Jako ze nastepna pełnia 20 lipca to ja z chęcią

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BlueSky14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-20, 12:29   #2285
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

[QUOTE=alloffkowa;61971431]
[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez kattoo Pokaż wiadomość
Ja lezaczka uzywalam przy rozszerzaniu diety jako do karmienia A synek typowo podlogowy bo okropnie "łaził" i sie balam ze sobie cos zrobi
Ja tez ☺
__________________
30.04.2014

Edytowane przez beatusia10
Czas edycji: 2016-06-20 o 13:00
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-20, 12:34   #2286
Elfka86
Zakorzenienie
 
Avatar Elfka86
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 187
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Ja w Rossku dostałam ostatnio za zakupy próbki podpasek i pastę do zębów dla Mai pierwszy raz coś dostałam

Arida żeby cewnik zrobił rozwarcie, ponoć nic przyjemnego wkładają balonik w szyjkę i pompują wodę czy coś koleżanka miała i strasznie cierpiała a potem i tak cc zrobili, bo skurczy nie miała żadnych, a po terminie była długo
__________________
M
M
Elfka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-20, 12:35   #2287
kama_pas
Rozeznanie
 
Avatar kama_pas
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 618
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Witam. Czekam pod gabinetem na wizytę. Sporo opóźnienia dziś. Proszę o kciuki bo ja zaciskam nogi min do 01.07.

Miqesi - gratuluję i ja. Ale super miałaś poród. Zdrówka dla Izuni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kama_pas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-20, 12:38   #2288
cala_w_kwiatkach
Wtajemniczenie
 
Avatar cala_w_kwiatkach
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 069
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Co do Rossmanna to jakiś czas temu zrobiłam ostatnie dzieciowe zakupy - dokupiłam potrzebującą resztę - chusteczki, pieluchy, woreczki, waciki, kremy i zadowolona, że może coś mi skapnie gratis - przy kasie dowiedziałam się, że moja karta nie jest aktywowana, a zrobiłam to wcześniej przez neta, w międzyczasie zakupy i zaakceptowali mi wtedy kartę. Także ten...
__________________
C.w.K
cala_w_kwiatkach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-20, 12:38   #2289
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Kama kciuki zacisniete!
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-20, 12:38   #2290
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez Arida_ Pokaż wiadomość
Margosia, super ze wizyta udana , wzielas l4?

Misia, tez mam nadzieję ze bedzie bezbolesnie, tylko ze ja nie mam zadneego rozwarcia, wiec jak cokolwiek chca wlozyc...???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Za dwa tygodnie koniec roku i miesieczna przerwa wiec dam rade )
Cytat:
Napisane przez kattoo Pokaż wiadomość
Jakos zakladaja bo to wlasnie ma zrobic rozwarcie

Margosia to juz zapisz sie na watek moze wrzesniowek? 😂

Od tych nocnych braxtonow mam uczucie jakbym miala zakwasy w podbrzuszu. Ciekawe czy cos sie dzieje czy to wczorajsze przeciazenie...
Wrzesien to dla mnie za wczesnie
Cytat:
Napisane przez Yousthyna Pokaż wiadomość
A mnie NIGDY nic nie dali
Mi ostatnio wyskoczylo, ze powinnam dostac ciazowy prezent ale... nie bylo na sklepie
Cytat:
Napisane przez kama_pas Pokaż wiadomość
Witam. Czekam pod gabinetem na wizytę. Sporo opóźnienia dziś. Proszę o kciuki bo ja zaciskam nogi min do 01.07.

Miqesi - gratuluję i ja. Ale super miałaś poród. Zdrówka dla Izuni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki!

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-20, 12:42   #2291
cala_w_kwiatkach
Wtajemniczenie
 
Avatar cala_w_kwiatkach
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 069
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Kama kciuki! Też chcę wytrzymać min. do 1 lipca.
__________________
C.w.K
cala_w_kwiatkach jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-20, 12:43   #2292
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez Yousthyna Pokaż wiadomość
Miquesi cycuś dobry na ukojenie nerwów

Olutka super, że wizyta udana!

Moja szyjka ostatnio miała 2,3cm, ciekawe czy cos sie skróciła, bo ja chyba jestem jedyną osobą na tym forum, ktora nie czuje zadnych przepowiadaczy ani nicccc...
Nie jestes sama!
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-20, 12:44   #2293
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez Yousthyna Pokaż wiadomość
Ale lipa z tą wizytą, wkurzylabym się na maksa! Czyli pojechałaś tylko po to, zeby spojrzała na wyniki?

Marcylina namówiłaś mnie na truskawki pod kruszonką, zwłaszcza, że kruszonkę mam zamrożoną
Dokładnie :-( dobrze, że więcej nie muszę do niej iść.

Cytat:
Napisane przez *misia* Pokaż wiadomość
mamaNiny to bez sensu cała ta wizyta, w ogóle mi się to w głowie nie mieści, że idziesz na wizytę do ginekologa a on nie patrzy na podwozie, zwłaszcza na tym etapie ciąży, gdzie mógłby już coś powiedzieć konkretnego czy się szykuje dzieciątko na świat czy jeszcze nie.
Miqesi na pewno pierś po szczepieniu ukoi ból. Fajnie, że tak spokojnie o wszystkim piszesz, a jak twoje samopoczucie?
Olutka fajnie, że szyjka na spokojnie się skraca, a Staś szykuje się do wyjścia
Alloffkowa podzielisz się linkiem do króliczka z ali?
Ja zakochana jestem w tych zabawkach z lamaze, są mega dopracowane w każdym szczególe, mam ptaszka, książeczkę i dziś trafiłam tego pieska i każda z nich jest prócz tego, że wizualnie ładna to jeszcze ma mnóstwo w sobie funkcji.
No, myślałam że po tej nocnej akcji, to mnie zbada.

Cytat:
Napisane przez Yousthyna Pokaż wiadomość
Taaaak, nawet lekarz mi ostatnio powiedział, ze raczej mam, a je "przegapiam" bo skupiam sie na czymś innym albo zdarzają sie w nocy




Strzelać to nie, ale strasznie bolesne jest przewracanie się, bo bardzo mnie wtedy spojenie boli. I biodra drętwieją mi...



Ja brałam do końca 35 tc.



Jak dla mnie to mogę ich nawet przy porodzie nie czuć, ale to by chyba było zbyt piekne
Zresztą 24h bóle krzyża też są wkurzające, więc na razie mi tyle wystarczy.

O cholerka, wlasnie mi przypomnialyscie, że ja tez jeszcze położnej nie mam. Po tygodniu prób dodzwonienia się zrezygnowałam, a teraz nie ma opcji żebym sie dotoczyła osobiście. Załatwię to po porodzie najwyżej!
Ja mam położną w przychodni. Do córki przyszła tylko raz i później my chodziliśmy ważyć małą w przychodni. Mam nadzieję, że teraz będzie podobnie.

Cytat:
Napisane przez Arida_ Pokaż wiadomość
Dreamer, mi nie strzelaja ale chrobocza jak ide...
Misia, moze jakies ksiazeczki, zestaw do odcisniecia stopy i raczki, voucher na sesje???
Aloffkowa a czemu jeszcze bierzesz luteine?

Ja juz po badaniach, czekam na zalozenie tego cewnika na f na skurczestresik mnie łapie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oby było bezboleśnie z tym cennikiem. Trzymam kciuki za sprawną akcję.


Cytat:
Napisane przez Flowerbombka Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki

Ananka toaletka rzeczywiście boska
A ciasnotka pewnie kwestia przyzwyczajenia

BluSky współczuję bólu spojenia..

dzojsticzek na dole w załączniku cytat ze strony...ja też chce zrobić pedi bo sama nie dam rady i też chciałam jakieś ładne hybrydki

Olutka
to prawie połowa mniej szyjki JUż się nie mogę doczekać jak wszystkie będziemy miały ciążę donoszone i zaczniemy się sypać jedna po drugiej

MamaNiny to rzeczywiście kiepska noc za Tobą
Ja nie mogłam spać przez mega sikanie co godzina albo i częściej ale potem odespałam prawie do południa

Aloffkowa
ja biorę luteinę po szpitalu narazie do środy do wizyty u gina..

Aridka szkoda że nie wyszłaś ale może już dziś syneczek się wykluje

Miqesi to w sumie długo was trzymają po sn..moim zdaniem to bardzo dobrze...zazwyczaj max 2 noce i fruu do domu..

Kciuki za wszystkie dziś wizytujące !!!
Ja też dopiero wstałam. Odsypialam noc.

Totalna porażka. Mąż dojechał do pracy na 10 dopiero. Czuję się jak by mnie pociąg przejechał. Głodna jestem. Oczywiście obiadu nie ma. Muszę dla siebie i Niny sama coś zorganizować, bo wielka pani sobie już ugotowała... :-(

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-20, 12:53   #2294
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez Arida_ Pokaż wiadomość
U mnie będą wywoływać chyba dlatego zeby cos sie ruszylo po prostu. Moze i lepiej bo jakbym miala tu kwitnac bez wypisu przez 2 tyg to bym zwariowala. Tylko znowu cisnienie mam 150, wiec nie wiem dlaczego chca probowac sn

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A moze wlasnie przez to cisnienie? Czy to raczej do cc predysponuje? Bo wywolywanie przed tp tak o to chyba troche dziwne..
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-20, 12:56   #2295
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Przy wysokim cisnieniu cc sie robi wlasnie
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-20, 12:57   #2296
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Dokładnie :-( dobrze, że więcej nie muszę do niej iść.



No, myślałam że po tej nocnej akcji, to mnie zbada.



Ja mam położną w przychodni. Do córki przyszła tylko raz i później my chodziliśmy ważyć małą w przychodni. Mam nadzieję, że teraz będzie podobnie.



Oby było bezboleśnie z tym cennikiem. Trzymam kciuki za sprawną akcję.




Ja też dopiero wstałam. Odsypialam noc.

Totalna porażka. Mąż dojechał do pracy na 10 dopiero. Czuję się jak by mnie pociąg przejechał. Głodna jestem. Oczywiście obiadu nie ma. Muszę dla siebie i Niny sama coś zorganizować, bo wielka pani sobie już ugotowała... :-(

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Jak słyszę, że Twoja teściowa zrobiła obiad dla siebie a dla Was nie to mnie trzęsie!!!!!!
No kurde!
Chociaż dla wnuczki by zrobiła. Chamskie babsko. Jak mnie denerwuje taka postawa!!!!!
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-20, 13:00   #2297
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Dokładnie :-( dobrze, że więcej nie muszę do niej iść.



No, myślałam że po tej nocnej akcji, to mnie zbada.



Ja mam położną w przychodni. Do córki przyszła tylko raz i później my chodziliśmy ważyć małą w przychodni. Mam nadzieję, że teraz będzie podobnie.



Oby było bezboleśnie z tym cennikiem. Trzymam kciuki za sprawną akcję.




Ja też dopiero wstałam. Odsypialam noc.

Totalna porażka. Mąż dojechał do pracy na 10 dopiero. Czuję się jak by mnie pociąg przejechał. Głodna jestem. Oczywiście obiadu nie ma. Muszę dla siebie i Niny sama coś zorganizować, bo wielka pani sobie już ugotowała... :-(

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
Ta kobieta to chyba jest jedyna w swoim rodzaju. Nagadalabym jej 😠
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-20, 13:01   #2298
kamila_509
Zakorzenienie
 
Avatar kamila_509
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 11 818
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Ja bym ją zabiła. Serio!
__________________
21.07.2016 Najpiękniejszy dzień w życiu
kamila_509 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-20, 13:05   #2299
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez kattoo Pokaż wiadomość
Ta kobieta to chyba jest jedyna w swoim rodzaju. Nagadalabym jej 😠
Dokladnie. Ona chyba jest nawet gorsza niz moja..

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Ciekawe jak tam nutik po obronie.. pewnie poszlo spiewajaco ☺

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Gratuluje udanych wizyt, wspolczuje mniej udanych, trzymam kciuki za te,ktore beda!

I oczywiscie najwieksze kciuki dzis dla Aridy za szybka, jak najmniej bolesna i przede wszystkim owocna akcje!
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-20, 13:08   #2300
Elrosa
Zadomowienie
 
Avatar Elrosa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław/Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 611
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez Yousthyna Pokaż wiadomość
Moja szyjka ostatnio miała 2,3cm, ciekawe czy cos sie skróciła, bo ja chyba jestem jedyną osobą na tym forum, ktora nie czuje zadnych przepowiadaczy ani nicccc...
Nie jesteś sama u mnie jak do tej pory jeden jedyny bolesny skurcz i to przez to, że zamiast wstać z godnością, zerwałam się do lodówki jak rącza gazela (mąż chciał mi zjeść ostatnią galaretkę z truskawkami, chciałam własną piersią obronić. I tak mi przypadła ).

Padam po weekendzie na twarz... w sobotę byłam na spotkaniu szydełkowym i dziergałam ośmiornice dla wcześniaczków, w niedzielę nalepiłam się albumów, a teraz leżę i udaję, że wszystko już oprogramowane i wcale nie ma żadnego dedlajnu.
W ogóle dzień jakiś kiepski dzisiaj... od rana pogoda pod psem, poszłam na pobranie krwi i nic nie załatwiłam (kolejka jak byk, teoretycznie kobiety w ciąży przodem, ale jak zwykle mnie zakrzyczeli), jeszcze kurier przywiózł z serwisu fotelik akurat wtedy i zostawił mi go w punkcie kilometr dalej. Dzwoniłam, prosiłam (rozminęliśmy się o jakieś 15 minut) - panie, ja tu w ciąży, brzuch już prawie na kolanach noszę, gdzie ja takie wielkie pudło kilometr będę targać - nie, on się spieszy, w umowie ma, że jak klienta nie ma, to do punktu. Punkt czynny 10-17, świetne godziny dla pracujących. Chyba jutro taksówką podjadę, bo nie wyobrażam sobie, żeby mąż brał wolne, żeby paczkę odebrać...

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Totalna porażka. Mąż dojechał do pracy na 10 dopiero. Czuję się jak by mnie pociąg przejechał. Głodna jestem. Oczywiście obiadu nie ma. Muszę dla siebie i Niny sama coś zorganizować, bo wielka pani sobie już ugotowała... :-(
Co za baba bezczelna!
__________________
Elrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-20, 13:11   #2301
kassate1203
Rozeznanie
 
Avatar kassate1203
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 887
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez Arida_ Pokaż wiadomość
Zalozenie cewnika powinno wywolac skurcze i rozwarcie zrobic. Zobaczymy. Oby nie bylo to tak okropne, jak mowia dziewczyny z sali, ktore leza po tym cewnikowaniu kolejny tydzien
Arida ja w pierwszej ciąży miałam zakładany ten właśnie cewnik (balonik) i powiem ci tak, wszystko jest do przeżycia, aczkolwiek jak go potem wyciągają to nie jest to nic przyjemnego. Po założeniu tego balonika w ogóle mnie nic nie ruszyło, więc mi go potem ściągi . powiedziałabym, że efektów nie daje żadnych.

Cytat:
Napisane przez Ananka Pokaż wiadomość
Ale się dzisiaj wystraszyłam. Dzwoni budzik, przekręcam się na drugi bok i czuję pod ręką, że jest mokro. Macam dalej, duża wilgotna plama, prawie zawał, zrywam się, patrze, a mój pies leży obok i liże prześcieradło
Haha, pies wymiata, musiało mu smakować
__________________
To jest życie- tu nie ma sentymentów



kassate1203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-20, 13:12   #2302
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Spokojnie już jej powiedziałam, co o tym myślę. Poszła jajka do sklepu kupić i weźmie się za obiad. Dzisiaj naprawdę nie jest mój dzień. Ciekawe czy to kwestia pogody, czy coś się dzieje. Skurczy nie mam.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-20, 13:12   #2303
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Skoro Arida zamilkla tzn ze chyba zadzialal Stresuje sie jej porodem. Tzn ze moj tez nadchodzi 😀
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-20, 13:12   #2304
Arida_
Zadomowienie
 
Avatar Arida_
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Eg
Wiadomości: 1 523
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

No dziewczynki, mala zmiana planów. Jezeli doczekam do cewnika to dopiero jutro rano. Dzisiaj jest moja prowadzaca na dyzurze i jak zobaczyla wyniki z weekendu to mysli nad cc dzisiaj. Jestem juz bez obiadu i czekam na decyzję po konsultacji z ordynator oddzialu.
Nie mialam pojecia, ze te wyniki sa takie zle, ale po pierwsze to cisnienie, a po drugie ktg wcale nie wychodzilo takie dobre jak mowili. Maly ma za dlugie okresu czuwania.
Jak doczekam zalozenia balonika, to wtedy bede miala go 24 h i obiecala ze najpóźniej w środę urodze
Zakladanie nic przyjemnego, a jak nie ma rozwarcia to robią masaz szyjki zeby chociaz na palec zrobić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
1 + 1 = 3
Arida_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-20, 13:13   #2305
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez Arida_ Pokaż wiadomość
U mnie będą wywoływać chyba dlatego zeby cos sie ruszylo po prostu. Moze i lepiej bo jakbym miala tu kwitnac bez wypisu przez 2 tyg to bym zwariowala. Tylko znowu cisnienie mam 150, wiec nie wiem dlaczego chca probowac sn

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Kciuki za bezbolesne i skuteczne cewnikowanie!!

Cytat:
Napisane przez _Inka__ Pokaż wiadomość
Olutka wspominałaś wcześniej o usg 3d, robiliście je? Pokazał Staś buźkę rodzicom?

Pokazał pięknie
na fb wrzucałam foto buziaka

Cytat:
Napisane przez Ananka Pokaż wiadomość
Ale się dzisiaj wystraszyłam. Dzwoni budzik, przekręcam się na drugi bok i czuję pod ręką, że jest mokro. Macam dalej, duża wilgotna plama, prawie zawał, zrywam się, patrze, a mój pies leży obok i liże prześcieradło

O masakra!!

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
I podobno jeden a nie 3 ;p

Za 2014 potrzebujemy


Ja po wizycie
Wszystko w normach
Organizm w zaden sposob nie przygotowyje sie do porodu wszystko szczelnie pozamykane i trzyma
Na wczesniejszy porod sie nie nastawiac

Ech a wiec jednak czekam do listopada hahaha

Wysłane z mojego GT-S6310 przy użyciu Tapatalka


Gratuluję dobrych wieści!!

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa Pokaż wiadomość
Misia, Marcylina, my wstępnie w kwestii prezentów mamy zamówionego szopa Lamaze, używaną nianię elektro do 100 zł, a u moich rodziców i teściów zamówiliśmy zwrot kosztow za szczepienia



z tego co pamiętam, to 5 lat temu USC i z aktem urodzenia do urzędu, ale teraz chyba coś inaczej





Olutka, super z wizytą, ja też mam 5.07



Arida, z Tobą myślami!!!))



dostałam w Rossku próbki i miniprodukt z Palmersa za zakupy z użyciem Rossnę!

Ja przes tyle miesięcy w Ross dostałam dopiero ostatnio jakieś 2 czy 3 podpaski... To już w SuperPharm dostałam o wiele więcej, bez zapisywania się do tego programu MamyDzieci czy jak mu tam

Cytat:
Napisane przez kama_pas Pokaż wiadomość
Witam. Czekam pod gabinetem na wizytę. Sporo opóźnienia dziś. Proszę o kciuki bo ja zaciskam nogi min do 01.07.

Miqesi - gratuluję i ja. Ale super miałaś poród. Zdrówka dla Izuni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki!!

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Dokładnie :-( dobrze, że więcej nie muszę do niej iść.

No, myślałam że po tej nocnej akcji, to mnie zbada.

Ja mam położną w przychodni. Do córki przyszła tylko raz i później my chodziliśmy ważyć małą w przychodni. Mam nadzieję, że teraz będzie podobnie.

Oby było bezboleśnie z tym cennikiem. Trzymam kciuki za sprawną akcję.

Ja też dopiero wstałam. Odsypialam noc.

Totalna porażka. Mąż dojechał do pracy na 10 dopiero. Czuję się jak by mnie pociąg przejechał. Głodna jestem. Oczywiście obiadu nie ma. Muszę dla siebie i Niny sama coś zorganizować, bo wielka pani sobie już ugotowała... :-(

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Padłam ;( to nie jest Twój dzień.
Najpierw cudna lekarka, a teraz ta...
Gwiazdy.


Byłam w pracy
I weszłam do Empiku po 'Język niemowląt' - koleżanka poleca. Nie wiem tylko kiedy przeczytam...


Laska z firmy urodziła kilka dni temu -w domu, podobno 20 min po tym jak jej odeszły wody, ledwie na finał dojechali ratownicy medyczni! To jej drugi poród, z pierwszym podobno ledwie zdążyła dojechać do szpitala po odejściu wód!
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-20, 13:14   #2306
kassate1203
Rozeznanie
 
Avatar kassate1203
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 887
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez Elrosa Pokaż wiadomość

Padam po weekendzie na twarz... w sobotę byłam na spotkaniu szydełkowym i dziergałam ośmiornice dla wcześniaczków, w niedzielę nalepiłam się albumów, a teraz leżę i udaję, że wszystko już oprogramowane i wcale nie ma żadnego dedlajnu.
W ogóle dzień jakiś kiepski dzisiaj... od rana pogoda pod psem, poszłam na pobranie krwi i nic nie załatwiłam (kolejka jak byk, teoretycznie kobiety w ciąży przodem, ale jak zwykle mnie zakrzyczeli), jeszcze kurier przywiózł z serwisu fotelik akurat wtedy i zostawił mi go w punkcie kilometr dalej. Dzwoniłam, prosiłam (rozminęliśmy się o jakieś 15 minut) - panie, ja tu w ciąży, brzuch już prawie na kolanach noszę, gdzie ja takie wielkie pudło kilometr będę targać - nie, on się spieszy, w umowie ma, że jak klienta nie ma, to do punktu. Punkt czynny 10-17, świetne godziny dla pracujących. Chyba jutro taksówką podjadę, bo nie wyobrażam sobie, żeby mąż brał wolne, żeby paczkę odebrać...

Kurierzy są okropni, ja wiem że u nich każda minuta na wagę złota, ale nie żeby mieć takie podejście do klienta.

ps. co to jest dedlajn- bo ja z tych niekumatych
__________________
To jest życie- tu nie ma sentymentów



kassate1203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-20, 13:16   #2307
olutka
Zakorzenienie
 
Avatar olutka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wielkopolska/Podlasie
Wiadomości: 4 688
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Ojoj, Arida, to tym bardziej zaciskam kciuki!!

Kassate -to finalny termin na zrobienie czegoś
olutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-20, 13:16   #2308
Elrosa
Zadomowienie
 
Avatar Elrosa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław/Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 611
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez kassate1203 Pokaż wiadomość
Kurierzy są okropni, ja wiem że u nich każda minuta na wagę złota, ale nie żeby mieć takie podejście do klienta.

ps. co to jest dedlajn- bo ja z tych niekumatych
Ostateczny termin do końca czerwca muszę zdać projekt, nad którym pracuję i powinien być w wersji do ogarnięcia dla zastępującej mnie osoby - której jeszcze nawet nie ma
__________________
Elrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-20, 13:19   #2309
kassate1203
Rozeznanie
 
Avatar kassate1203
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 887
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Olutka, Elrosa- dziękuję, dobrze wiedzieć
__________________
To jest życie- tu nie ma sentymentów



kassate1203 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-20, 13:19   #2310
kattoo
Zakorzenienie
 
Avatar kattoo
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 658
Dot.: Porodów już oczekujemy, w torby z Biedry się pakujemy! Lipcówki 2016 część X !

Cytat:
Napisane przez Arida_ Pokaż wiadomość
No dziewczynki, mala zmiana planów. Jezeli doczekam do cewnika to dopiero jutro rano. Dzisiaj jest moja prowadzaca na dyzurze i jak zobaczyla wyniki z weekendu to mysli nad cc dzisiaj. Jestem juz bez obiadu i czekam na decyzję po konsultacji z ordynator oddzialu.
Nie mialam pojecia, ze te wyniki sa takie zle, ale po pierwsze to cisnienie, a po drugie ktg wcale nie wychodzilo takie dobre jak mowili. Maly ma za dlugie okresu czuwania.
Jak doczekam zalozenia balonika, to wtedy bede miala go 24 h i obiecala ze najpóźniej w środę urodze
Zakladanie nic przyjemnego, a jak nie ma rozwarcia to robią masaz szyjki zeby chociaz na palec zrobić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej! To dobrze ze jestes pod kontrola i lekarze trzymaja reke na pulskie. Kciuki za pozytywne rozwiazanie. Nie wazne jak wyjdzie, byle by byl zdrowy

Elrosa masakra, co za pech ze akurat sie mineliscie. A jutro nie moga tego dostarczyc? Chocby za doplata?
kattoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-26 18:36:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:58.