TŻ nie chce, co powinnam zrobić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-02, 20:05   #1
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018

TŻ nie chce, co powinnam zrobić?


Mam pewien dość nietypowy problem z TŻ. Jesteśmy razem dopiero miesiąc, mimo to bardzo go kocham i wiem, że ja również jestem dla niego kimś ważnym. Problem polega w tym, że w naszym związku brakuje fizycznej bliskości. Nie chodzi mi nawet o sam seks, bo oboje mamy ten prawdziwy pierwszy raz przed sobą, i mimo iż ja czuję się już psychicznie na to gotowa, wiem, że TŻ chciałby jeszcze trochę poczekać i szanuje w pełni jego decyzję, ale przede wszystkim o pocałunki, przytulenie, pieszczoty. Często tak po prostu chciałabym przytulić się do TŻ, ale prawie za każdym razem czuję, jakby on nie miał na to ochoty. Nie odtrąci mnie, ale sam z własnej woli żadko przytuli. Kiedy całuje mnie, odnoszę wrażenie, że robi to w sposób bardziej opiekuńczy niż namiętny. Nie wiem, z czego to wynika. Może to ja po prostu potrzebuję więcej bliskości niż on, a może dla niego jest jeszcze na nią za wcześnie? Sporo na ten temat rozmawialiśmy i TŻ powiedział mi, że nie chce niczego przyśpieszać, gdyż ma związane z tym złe doświadczenia wyniesione z poprzedniego związku. Co powinnam w tej sytuacji zrobić? Poczekać czy pomału starać się przełamywać tę barierę? Jeśli tak, to w jaki sposób mogę się do niego zbliżyć?
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-02, 20:25   #2
malutka 166
Rozeznanie
 
Avatar malutka 166
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z domku :D
Wiadomości: 632
Dot.: TŻ nie chce, co powinnam zrobić?

wydaje mi się, ze powinnaś dać mu czas..po prostu się do niego przytulić, nie zastanawiając się jak on to odbiera..albo pogłaskać go lub np pocałować w skroń, i powiedzieć "lubię gdy tak mnie całujesz, o tutaj..." ale nie naciskać, powiedzieć i tyle..i np odwrócić głowę, by nie poczuł że na to czekasz..jeśli całuje opiekuńczo a nie namiętnie, to moze jeszcze nie jest na to gotowy, moze musi sie poczuć pewniej w związku, jesteście dość krótko razem..teraz on chce cię poznać bardziej, by wiedział na co moze sobie pozwolić..moze rzeczywiście go ta wcześniejsza dziewczyna jakoś zraniła..nie naciskaj..okazuj mu czułość..ale delikatnie..ja myślę ze jak bedziesz tak robić, być czuła ale nie naciskająca to wtedy on się przełamie..nic na siłę..pozdrawiam ciepło..
malutka 166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 07:44   #3
Shady44
Raczkowanie
 
Avatar Shady44
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: West-Coast
Wiadomości: 341
Dot.: TŻ nie chce, co powinnam zrobić?

Dokładnie

Nie naciskaj i pozwól mu sie rozluźnic i daj mu czas na zbudowanie zaufania.
Ja mialem tak samo gdy poznałem moja TŻ. Miałem bardzo przykre doświadczenia ale dość szybko moje SERDUSZKO to zmieniło rób swoje, okazuj uczucia, ale narazie nie oczekuj zbyt wiele. wierze że niebawem bedzie działo sie coraz lepiej pozdrawiam
__________________
Walkin' tall against the rain...
Shady44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 08:10   #4
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: TŻ nie chce, co powinnam zrobić?

Dziękuję Wam bardzo za odpowiedź

Próbuję czasami w drobnych i delikatnych gestach okazywać mu swoje uczucie, czasami jednak czuję się dziwnie, bo wydaje mi się, że on nie ma nawet na to ochoty, żebym się do niego przytuliła.. Wiem, że może to wynikać z faktu, że jesteśmy jeszcze ze sobą krótko, a po doświadczeniach z ostatniego wniosku nie spieszy mu się do fizycznej bliskości, ale mimo wszystko jest mi przykro
Postaram się zrobić, tak jak mi poradziłyście. Mam nadzieję, że z czasem to się zmieni
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 09:47   #5
Iluvenis
Raczkowanie
 
Avatar Iluvenis
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Otakuland
Wiadomości: 41
Dot.: TŻ nie chce, co powinnam zrobić?

Nie czekaj nim do końca zgorzknieje. Nie zawsze czas pomaga, mówimy, że potrzebujemy czasu ażeby nauczyć się chodzić a gdy otwieramy oczy sadzają nas na wózek w domu staruszków Metoda małych kroczków. Jest facetem, winien sobie radzić ze swoimi słabościami. Nie ma co go piętnować ale też czy facet, który ma ze soba problemy jest zdolny ażeby pomoc Ci w Twoich? Możliwe: tak/nie. Niezależnie od odpowiedzi jaka wybrałas postaw go na nogi. Ty też masz pragnienia. To nie jest egoizm a życie.
__________________
Każde bowiem ciało jak trawa, a cała jego chwała jak kwiat trawy: trawa uschła, a kwiat jej opadł, słowo zaś Pana trwa na wieki.
Iluvenis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 10:32   #6
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: TŻ nie chce, co powinnam zrobić?

Szczerze mówiąc poza tą strefą życia, nie mogę mu nic zarzucić. W każdej sytuacji mogę na niego liczyć, a on na mnie. Brak bliskości - może wynika właśnie z tego, że jesteśmy dla siebie przede wszystkim przyjaciółmi? Chciałabym to zmienić, skoro zdecydowaliśmy się, żeby być razem, jednocześnie nie robiąc niczego na siłę.
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 08:42   #7
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: TŻ nie chce, co powinnam zrobić?

A ile macie lat? Bo jesli mówisz o 15-latku to nie jest nienormalne
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-04, 21:10   #8
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: TŻ nie chce, co powinnam zrobić?

Nie, troszkę więcej
18-naście obydwoje.
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:03.