ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-23, 19:03   #961
ADMIRABLA
Rozeznanie
 
Avatar ADMIRABLA
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazovia
Wiadomości: 521
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez Mama Tosi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a powiedzcie mi, czy to jest standard, że najpierw paczka idzie do WER Warszawa, tam ją puszczają, a następnie idzie do kolejnego WER - w moim przypadku WER Zabrze?
Myślałam, że jak już opuściło WER Warszawa, to od razu idzie do doręczenia przez pocztę.

Węzłów rozdzielczych w PL jest kilka i paczki przechodzą do kolejnego zgodnego z miejscem doręczenia to normalne zwykłe listy po PL tez przechodzą przez różne pkt tylko tego nikt tak nie śledzi jak paczek z Chin

---------- Dopisano o 20:03 ---------- Poprzedni post napisano o 19:58 ----------

Jak wspomniałam wcześniej koleżanka zamówiła EMU z tego linka za 40$ teraz w promo to jest ta wersja LO czyli do połowy łydki. Zamówiła kolor szary który wg mnie jest boski aż sama zaczęłam rozmyślać czy nie potrzebuje kolejnych butów na zimę mimo 30st upałów za oknem.
Buty wykonane perfekcyjnie, skórzane (pachną skórą) plus wełna w środku bardzo fajne. A co najfajniejsze teraz zapłaciła 40$ a na początku roku dziewczyny kupowały MINI za 39$ więc teraz warto skorzystać i kupić... dorzucę fotki jutro jak mi koleżanka podeśle
ADMIRABLA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 19:45   #962
Mama Tosi
Rozeznanie
 
Avatar Mama Tosi
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 534
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez ADMIRABLA Pokaż wiadomość
Węzłów rozdzielczych w PL jest kilka i paczki przechodzą do kolejnego zgodnego z miejscem doręczenia to normalne zwykłe listy po PL tez przechodzą przez różne pkt tylko tego nikt tak nie śledzi jak paczek z Chin
OK. To teraz mnie dobij i potwierdź moje przypuszczenie.
Paczkę z WER Warszawy wysłano do WER Zabrze. Ja mieszkam w Krakowie a tu z kolei jest sortownia w Krakowie - Płaszowie. Czyli moja paczka musi jeszcze odwiedzić sortownię w Krakowie?

To sobie jeszcze poczekam. No chyba że Zabrze odezwie się do mnie w sprawie VATu za zamówienie. Cło odpada, bo za niska wartość.

Edytowane przez Mama Tosi
Czas edycji: 2016-06-23 o 19:46
Mama Tosi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 19:57   #963
chinskazakupowiczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 9
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez Mama Tosi Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a powiedzcie mi, czy to jest standard, że najpierw paczka idzie do WER Warszawa, tam ją puszczają, a następnie idzie do kolejnego WER - w moim przypadku WER Zabrze?
Myślałam, że jak już opuściło WER Warszawa, to od razu idzie do doręczenia przez pocztę.
Aktualnie paczki są wysyłane do innych WER ze względu na problemy z wydajnością WER Warszawa. Polecam śledzić na alipaczka.pl bo najszybciej aktualizują się statusy

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Mama Tosi Pokaż wiadomość
Ja mieszkam w Krakowie a tu z kolei jest sortownia w Krakowie - Płaszowie. Czyli moja paczka musi jeszcze odwiedzić sortownię w Krakowie?
Nie musi, ale nigdy nie wiesz jak będzie szła bo w śledzeniu przesyłek międzynarodowych widać tylko te WER, w których jest oddział celny (Warszawa,Zabrze,Pruszcz, Komorniki itd)

---------- Dopisano o 19:57 ---------- Poprzedni post napisano o 19:50 ----------


Jak macie pytania o śledzenie paczek to możecie mnie pytać bo można powiedzieć, że siedzę "w środku"
chinskazakupowiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 22:01   #964
ADMIRABLA
Rozeznanie
 
Avatar ADMIRABLA
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazovia
Wiadomości: 521
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez Mama Tosi Pokaż wiadomość
OK. To teraz mnie dobij i potwierdź moje przypuszczenie.
Paczkę z WER Warszawy wysłano do WER Zabrze. Ja mieszkam w Krakowie a tu z kolei jest sortownia w Krakowie - Płaszowie. Czyli moja paczka musi jeszcze odwiedzić sortownię w Krakowie?

To sobie jeszcze poczekam. No chyba że Zabrze odezwie się do mnie w sprawie VATu za zamówienie. Cło odpada, bo za niska wartość.
Jak już ktoś niżej napisał że zagraniczne idą przez celne i rejonowo też przechodzi przez Zabrze a jaki jest dalszy obieg całkiem możliwe że i kolejny WER czekaj spokojnie
ADMIRABLA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 23:07   #965
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Jak mam 2 paczki z podanymi niby numerami tracking, ale na track 17 nic nie znajduję, to znaczy że mam cierpliwie czekać miesiąc? Nie ma szans, że się pojawią nagle?
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 06:35   #966
chinskazakupowiczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 9
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Jak mam 2 paczki z podanymi niby numerami tracking, ale na track 17 nic nie znajduję, to znaczy że mam cierpliwie czekać miesiąc? Nie ma szans, że się pojawią nagle?
zależy jakie to numery, ciężko wywróżyć
chinskazakupowiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 07:22   #967
PoKaPoKa
Zadomowienie
 
Avatar PoKaPoKa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 068
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez ADMIRABLA Pokaż wiadomość
ten numer to jest Yanwen czy inny Yun yunen etc tego się nie śledzi tylko czeka aż dojdzie a jak nie dojdzie to spór ... statusy które są generowane nie mają nic wspólnego ze stanem faktycznym. Numery do śledzenia faktycznego sa z z R przez cyframi i na końcu maja oznaczenia poczty jaką idą CN, SE NL etc
Dziękuję bardzo
__________________
Nigdy nie żałuję tego co w życiu mi nie wyszło. Wierzę, że będzie lepiej, a szczęście w końcu mnie dopadnie...

MakeUp Artist www.annettea.pl
PoKaPoKa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-24, 08:28   #968
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez chinskazakupowiczka Pokaż wiadomość
zależy jakie to numery, ciężko wywróżyć
Tak patrzę, że 20.06 wysłane, a w ciągu 5-10 ma być widoczne śledzenie.
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 08:40   #969
ADMIRABLA
Rozeznanie
 
Avatar ADMIRABLA
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazovia
Wiadomości: 521
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Tak patrzę, że 20.06 wysłane, a w ciągu 5-10 ma być widoczne śledzenie.
Może to oznaczać jeśli masz numer który można śledzić że sprzedawca sobie na razie kliknął że wysłał ale jeszcze nie nadał i nie popchnął paczki dalej. Już wielokrotnie tak miałam że dostałam R-kę a numer się pojawiał 2 3tyg, miesiąc od info o wysyłce. Różnie bywa. trzeba pilnować czasu ochrony i tyle.

---------- Dopisano o 09:40 ---------- Poprzedni post napisano o 09:38 ----------

Cytat:
Napisane przez PoKaPoKa Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo

Edytowane przez ADMIRABLA
Czas edycji: 2016-06-24 o 08:39
ADMIRABLA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 09:48   #970
Sozain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: z wodnej krainy...
Wiadomości: 212
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Dziwne jest to o czym piszecie na temat podróbek. Mnie takie ciuchy w ogóle nie interesują, więc temat mnie nie dotyczy, ALE:
Przecież nie ma obowiązku znać produktów konkretnej marki i ich wartości rynkowej. Pal licho jeszcze takie Chanel, ale np. teraz jest szał na torby O-bag. Ich wartość to strzelam jakieś kilkadziesiąt-kilkaset dolarów. Jeśli zamawiam taką torbę z chińskiej strony za 10 dolarów, bo podoba mi się jak wygląda jej kształt, kolor, materiał - skąd mam u licha wiedzieć że to podróba jakiejśtam innej torby która gdzieś tam istnieje. Przecież nie muszę się znać na modzie i wiedzieć że to podróba jakiegośtam drogiego oryginału.
Przykład zupełnie wymyślony, nawet nie zamawiam takich rzeczy i jestem przeciwna kupowniu podróbek, ale nie widzę żadnej podstawy prawnej by karać tu klienta, zamiast sprzedawcy. Nie rozumiem tego.
Ogólnie popieram Twoje myślenie, ale niestety wiem, że tutaj tak to nie działa


Dziewczyny, które macie zegarki Cluse - zamówiłam i jestem w nim zakochana. Jest śliczny! Swoją drogą to gdyby nie Wy to bym nie wiedziała że to "jakaś marka" jest... to samo z MK dopiero tutaj się dowiedziałam o takim projektancie... tak więc zamawianie może być ryzykowne hehe dla mnie bo nie śledzę nowinek modowych, projektantów itd. Znam tylko te marki typu Chanel, LV itd.

Wracając do zegarków - mam, lubię go, chodzi i wszystko ok ale zanim wystawię opinię chcę Was zapytać czy też macie "ściętą" kopertę od wewnątrz od strony paska?
Tego w ogóle nie widać przy noszeniu więc może tak ma być...?

Postaram się wstawić foto zaraz...
Sozain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 10:37   #971
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez Sozain Pokaż wiadomość
Ogólnie popieram Twoje myślenie, ale niestety wiem, że tutaj tak to nie działa


Dziewczyny, które macie zegarki Cluse - zamówiłam i jestem w nim zakochana. Jest śliczny! Swoją drogą to gdyby nie Wy to bym nie wiedziała że to "jakaś marka" jest... to samo z MK dopiero tutaj się dowiedziałam o takim projektancie... tak więc zamawianie może być ryzykowne hehe dla mnie bo nie śledzę nowinek modowych, projektantów itd. Znam tylko te marki typu Chanel, LV itd.

Wracając do zegarków - mam, lubię go, chodzi i wszystko ok ale zanim wystawię opinię chcę Was zapytać czy też macie "ściętą" kopertę od wewnątrz od strony paska?
Tego w ogóle nie widać przy noszeniu więc może tak ma być...?

Postaram się wstawić foto zaraz...
Ja czekam na swój już chyba 4 tygodnie... ale na zdjęciach wyglądał tak jakby była lekko skośna od spodu.
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-24, 10:58   #972
ADMIRABLA
Rozeznanie
 
Avatar ADMIRABLA
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazovia
Wiadomości: 521
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Przy okazji poszukiwań jakiegoś zegara naściennego na prezent znalazłam sklep w którym jest kupon 6$off przy 9$[LINK] i można kupić dekoracje do domu itp rzeczy więc wrzucam

Edytowane przez ADMIRABLA
Czas edycji: 2016-06-24 o 11:48
ADMIRABLA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 11:13   #973
Sozain
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: z wodnej krainy...
Wiadomości: 212
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez reila_ Pokaż wiadomość
Ja czekam na swój już chyba 4 tygodnie... ale na zdjęciach wyglądał tak jakby była lekko skośna od spodu.
no właśnie aparatem swoim nie mogę tego uchwycić, ale właśnie taka skośna w miejscu gdzie jest pasek a od boków nie... to chyba tak ma być, dzięki

przy okazji - nic się nie martw bo tego nie widać nosząc, a zegarek cudny

Cytat:
Napisane przez ADMIRABLA Pokaż wiadomość
Przy okazji poszukiwań jakiegoś zegara naściennego na prezent znalazłam sklep w którym jest kupon 6$off przy 9$[LINK] i można kupić dekoracje do domu itp rzeczy więc wrzucam
nie wgrywa mi się link
Sozain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 11:49   #974
ADMIRABLA
Rozeznanie
 
Avatar ADMIRABLA
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazovia
Wiadomości: 521
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez Sozain Pokaż wiadomość
nie wgrywa mi się link
Już poprawiłam coś źle skopiowałam :/ teraz już działa

Edytowane przez ADMIRABLA
Czas edycji: 2016-06-24 o 11:50
ADMIRABLA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 14:14   #975
assiuci
Zakorzenienie
 
Avatar assiuci
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 503
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez ADMIRABLA Pokaż wiadomość
Już poprawiłam coś źle skopiowałam :/ teraz już działa
Te lustrzane są
assiuci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 15:16   #976
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga północ
Wiadomości: 1 060
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Czy jest tu ktos kto placi Przelewami24, ale zamawia nie do Polski tylko do innego kraju? Wszystko kiedys bylo ok, ale od kilku dni nie da rady nic kupic za granice. Gdy place przelewami24 ale zamawiam do Polski wszystko dziala jak nalezy - wlasnie sporbowalam i zamowialam cos na adres rodzicow.
Wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 18:47   #977
ADMIRABLA
Rozeznanie
 
Avatar ADMIRABLA
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Mazovia
Wiadomości: 521
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez assiuci Pokaż wiadomość
Te lustrzane są
ja kupiłam zegary na prezenty wyszedł niecałe 5$ więc całkiem niezła cena wzięłam właśnie srebrny (jakby lustrzany) z tej aukcji i czarny znajomi chcieli w ramach prezentu na parapetówkę
ADMIRABLA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 19:17   #978
assiuci
Zakorzenienie
 
Avatar assiuci
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 503
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez ADMIRABLA Pokaż wiadomość
ja kupiłam zegary na prezenty wyszedł niecałe 5$ więc całkiem niezła cena wzięłam właśnie srebrny (jakby lustrzany) z tej aukcji i czarny znajomi chcieli w ramach prezentu na parapetówkę
Mi ten jakoś tak ten wpadł w oko i chyba zostanie ) http://s.aliexpress.com/AR3UzENz

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Ewentualnie ten : http://s.aliexpress.com/fAjqI3au
assiuci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 19:43   #979
maybeona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 267
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

19.06 zamówiłam na Alli buty a'la meliski.
Pytam się sprzedającego 2 dni później kiedy wyśle, a on po kolejnych 2 dniach wstawił tylko uśmiechniętego emotikona (???)
Już mi się nie podoba i najchętniej bym zrezygnowała, bo to tak nie fer inne 4 rzeczy zamówione w tym samym dniu już do mnie idą.

1) Jest tam guziczek 'anuluj zamówienie' jeżeli go użyję oddadzą kasę? Jak szybko? Byłoby mi to teraz na rękę bo zaczęły się przeceny oryginalnych melis, gdzie mogę wymienić jak nie trafię z rozmiarem.
2) jeżeli nie przedłużę mu czasu na wysyłkę, a on nie wyśle towaru, kasa do mnie wraca?
maybeona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-24, 19:55   #980
assiuci
Zakorzenienie
 
Avatar assiuci
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 503
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez maybeona Pokaż wiadomość
1) Jest tam guziczek 'anuluj zamówienie' jeżeli go użyję oddadzą kasę? Jak szybko? Byłoby mi to teraz na rękę bo zaczęły się przeceny oryginalnych melis, gdzie mogę wymienić jak nie trafię z rozmiarem.
1) jeżeli sprzedawca nie wysłał zamówienia to klikając anuluj, anulujesz zamówienie. Ja właśnie tak zrobiłam 2-3 dni temu i właśnie sprawdziłam ze kasa wróciła na konto dzisiaj.

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:47 ----------

To normalne żeby paczka od 2.06 nie ruszyła z miejsca? Rejestrowana. Już zaczynam się trochę denerwować, zostało mi jeszcze 15 dni ochrony.
assiuci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 20:00   #981
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez maybeona Pokaż wiadomość
19.06 zamówiłam na Alli buty a'la meliski.
Pytam się sprzedającego 2 dni później kiedy wyśle, a on po kolejnych 2 dniach wstawił tylko uśmiechniętego emotikona (???)
Już mi się nie podoba i najchętniej bym zrezygnowała, bo to tak nie fer inne 4 rzeczy zamówione w tym samym dniu już do mnie idą.

1) Jest tam guziczek 'anuluj zamówienie' jeżeli go użyję oddadzą kasę? Jak szybko? Byłoby mi to teraz na rękę bo zaczęły się przeceny oryginalnych melis, gdzie mogę wymienić jak nie trafię z rozmiarem.
2) jeżeli nie przedłużę mu czasu na wysyłkę, a on nie wyśle towaru, kasa do mnie wraca?
masz ogolnie 2 miesiace na dostawe wiec jak nie dostaniesz robisz spor i kasa tak wroci
czasami cos wysylal mi po miesiacu i tydzien pozniej mialam a sa rzeczy co mi wyslai 2 dni po zakupie i prawie 2 miesiace lecialy nie ma reguly
__________________
Audentes fortuna iuvat
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 20:22   #982
akakowalska
Raczkowanie
 
Avatar akakowalska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław, Żory
Wiadomości: 197
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

kilka razy klikałam anuluj zamówienie i dostawałam zwrot na konto. Ale ostatnio sprzedawca się nie zgodził i zaznaczył że wysłał. Po 2 tygodniach miałam juz przesyłkę więc byłam zadowolona
__________________
Mój blog- paznokcie i biżu
akakowalska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 20:43   #983
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 587
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Dziewczyny, a jak po pewnym czasie wyglądają te zegarki Cluse?
Ścierają się? Albo coś się dzieje z paskiem?
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 21:07   #984
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

[1=4ac7eae5f92dfa622d89f02 4e559f952d8de277a_657b977 4600aa;62203951]Dziewczyny, a jak po pewnym czasie wyglądają te zegarki Cluse?
Ścierają się? Albo coś się dzieje z paskiem?[/QUOTE]

Ja mam zegarek z Cluse ale na bransolecie i po pół roku nic się z nim nie stało, ale porysował mi bransoletkę, którą nosiłam obok niego. Nie wiem czy to wina zegarka czy bransoletki . Pisałam też o tym, że miałam na pasku, ale wyszłam z nim raz z domu i strasznie mnie poparzył, miałam ochotę zerwać go z ręki. Kolor czarny

Edytowane przez blue3
Czas edycji: 2016-06-24 o 21:09
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 21:12   #985
imy
Zadomowienie
 
Avatar imy
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: małopolska/ Łódź
Wiadomości: 1 491
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Gdzie mogę sprawdzić czy produkt jest w rzeczywistości logowany
__________________
http://kurmanuel.blogspot.com
blog kulinarny- zapraszam
Koktajl awokado
Zupa krem z dyni
Kurczak curry z ananasem i kukurydzą












imy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 21:16   #986
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

wyczytać w opisie (nie dosłownie) i zobaczyć w feedbackach na zdjęciach można też poprosić sprzedawcę o zdjęcie rzeczywiste
__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-25, 07:12   #987
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez imy Pokaż wiadomość
Gdzie mogę sprawdzić czy produkt jest w rzeczywistości logowany
zapytac chinczyka -sprzedawce
__________________
Audentes fortuna iuvat
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-25, 09:18   #988
AnaW77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 298
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

nic mnie tak nie wkurza jak czakanie na przesyłkę to już 2,5 tyg
AnaW77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-25, 09:46   #989
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 080
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez AnaW77 Pokaż wiadomość
nic mnie tak nie wkurza jak czakanie na przesyłkę to już 2,5 tyg
To dopiero 2,5 tygodnia Ja czekałam najdłużej 3 miesiące...
d53db55d5c43372a6959256a3eb4d32370068980_60a59871e0e92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-25, 10:38   #990
maybeona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 267
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy część VI

Cytat:
Napisane przez akakowalska Pokaż wiadomość
kilka razy klikałam anuluj zamówienie i dostawałam zwrot na konto. Ale ostatnio sprzedawca się nie zgodził i zaznaczył że wysłał. Po 2 tygodniach miałam juz przesyłkę więc byłam zadowolona
Zrobiłam wczoraj anulacje zamówienia. Dziś widzę, że znów jest że oczekuje na wysyłkę. A sprzedający napisał 'please wait'. :-( :-(
maybeona jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-05 13:00:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:34.