Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3 - Strona 66 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-26, 13:13   #1951
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Fps Pokaż wiadomość
ja ogladalem na youtube o dziewczynie ktora miala tam operacje, jest jakas blogerka i dostala propozycje za darmo, ale po pol roku musiala robic poprawke bo cos tam nie wyszlo nie pamietam co takiego dokladnie, poszukaj na youtube
Masz na mysli "kokosowa tecza"? Bo ja nie pamietam gdzie ona robila, ale pamietam, ze nos zrobili jej okropnie, chyba gorzej bylo niz przed zabiegiem i poprawiala juz chyba gdzies indziej.

Wysłane z jeżynki
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 18:38   #1952
madzik103
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 32
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Ja robilam glownie przez brak mozliwosci oddychania. Przerost malzowin, krzywa przegroda, nie moglam juz funkcjonowac, za wysoki grzbiet nosa powodowal, ze powietrze uciekalo do gory stad ostatecznie dezycja o operacji. A, ze byla robiona u dr. Giedrojcia to i efekt wizualny powalajacy! No i nowa jakos zycia. W koncu oddycham pelna para i kocham swoj profil! Polecam z calego serca.

Edytowane przez madzik103
Czas edycji: 2016-06-26 o 18:40
madzik103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-26, 23:17   #1953
Osiaczek
Raczkowanie
 
Avatar Osiaczek
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Podhale
Wiadomości: 34
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Myślałam,że robiła poprawkę w tym samym miejscu też z tego co tam w jej filmiku słyszałam ...Jednak może zostanę przy Dr.Skupinie...tylko chciałąm po prostu mieć jeszcze inną kinikę na oku by porównać gdzie wykonać zabieg
Osiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-27, 16:35   #1954
skislopes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 7
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Osiaczek Pokaż wiadomość
Myślałam,że robiła poprawkę w tym samym miejscu też z tego co tam w jej filmiku słyszałam ...Jednak może zostanę przy Dr.Skupinie...tylko chciałąm po prostu mieć jeszcze inną kinikę na oku by porównać gdzie wykonać zabieg
Tak - masz racje - robila poprawke w tym samym miejscu, ale uinnego chirurga u dr. kuna I moim zdaniem po poprawce wyglada uroczo.
Dlatego ja tez sie skusilam na dr. Kuna i jestem mega zadowolona
Mozecie mnie znalezc na Insta - nick @lena_og_katten_hennes
skislopes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 02:46   #1955
madzik103
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 32
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Ale do faceta duzy nos pasuje. Facetow duzze nosybnie szpeca wrecz sa eexy. Dobrze sie zastanow.
madzik103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 08:06   #1956
BestcaT
Przyczajenie
 
Avatar BestcaT
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Amsterdam
Wiadomości: 14
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Hej, hej!

Mam ważną dość sprawę do was babki, polećcie mi naprawdę dobrego plastyka, aktualnie mieszkam w Amsterdamie, więc może być ktoś zza granicy. Chodzi o to, żeby był naprawdę dobry w swoim fachu.

Nazbierałam tyle ile potrzebowałam i w KOŃCU! pozbędę się swoich kompleksów
Problem w Tym, że strasznie się boję... Że ktoś serio spieprzy sprawę.
Mam zamiar zoperować sobie nos, na malutki i taki "mysi" oraz brodę, bo jest straszna...

Druga sprawa, jeżeli pokażę chirurgowi jaki nos mi się marzy, to mogę liczyć na to, że będzie potrafił taki zrobić? Nie mówię, że zupełnie identyczny. Aktualnie mam duży i krzywy... Mam zdjęcia noska, który mi się bardzo podoba, tylko pytanie, czy chirurg weźmie to pod uwagę.
BestcaT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 14:54   #1957
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez BestcaT Pokaż wiadomość
Hej, hej!

Mam ważną dość sprawę do was babki, polećcie mi naprawdę dobrego plastyka, aktualnie mieszkam w Amsterdamie, więc może być ktoś zza granicy. Chodzi o to, żeby był naprawdę dobry w swoim fachu.

Nazbierałam tyle ile potrzebowałam i w KOŃCU! pozbędę się swoich kompleksów
Problem w Tym, że strasznie się boję... Że ktoś serio spieprzy sprawę.
Mam zamiar zoperować sobie nos, na malutki i taki "mysi" oraz brodę, bo jest straszna...

Druga sprawa, jeżeli pokażę chirurgowi jaki nos mi się marzy, to mogę liczyć na to, że będzie potrafił taki zrobić? Nie mówię, że zupełnie identyczny. Aktualnie mam duży i krzywy... Mam zdjęcia noska, który mi się bardzo podoba, tylko pytanie, czy chirurg weźmie to pod uwagę.
sama musisz zdecydować, wybierz lekarza, którego prace są najbliższe Twojemu poczuciu estetyki
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-29, 06:17   #1958
Nenko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 99
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

To jest troche loteria, nigdy nie bedziesz miala pewnosci ze bedzie tak jak sobie wymarzylas. Nawet najlepszym lekarzom wychodza noski z ktorych pacjentki nie sa zadowolone, wystarczy troche poczytac fora zeby sie o tym przekonac.
Czesto potrzebna jest poprawka, co nie jest tez az taka tragedia bo zazwyczaj jest mozliwosc wykonania jej nieodplatnie i czesto w znieczuleniu tylko miejscowym.
Nenko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 17:24   #1959
Amparito
Amparito
 
Avatar Amparito
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Jestem 10 dni po operacji nosa u dr Krawczynskiego. Szczerze polecam lekarza, po prostu mistrz! Zaufałam mu w 100% i jest pięknie. Najgorzej bylo przez pierwsze 3 dni po zabiegu , godziny strasznie sie dluzyly, pozniej juz coraz lepiej. Gips zdjety w 6 dobie, balam sie spojrzec w lustro, ale oniemialam z wrazenia. Nos zostal skrocony, garb usuniety, mialam opuchnieta twarz i zolte siniaki, ale juz prawie sa niewidoczne. Nos jest narazie inny niz na wizualizacji, ma sie podobno jeszcze zmienic, wyszczuplic. Ale i tam jestem mega szczesliwa! Takze wszystkim zastanawjajacym sie polecam zabieg. Nadaje twarzy delikatnosci, odmlodnialam o 10 lat chyba
__________________
Mentor, anatomiczne 345cc, profil wysoki 5,7
Lasermed, P.O., 20.09.2015
Amparito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 17:27   #1960
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Dr. Krawczynski jest z lodzi ?
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 20:32   #1961
Amparito
Amparito
 
Avatar Amparito
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Cytat:
Napisane przez Fps Pokaż wiadomość
Dr. Krawczynski jest z lodzi ?



Tak jest z Łodzi. W Wawie tez operuje z tego co wiem.
__________________
Mentor, anatomiczne 345cc, profil wysoki 5,7
Lasermed, P.O., 20.09.2015
Amparito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-30, 14:43   #1962
julkadwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 84
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

ile placilas za operacje? a On jest laryngologiem czy chirurgiem plastycznym ?
julkadwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 16:31   #1963
Annika14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 115
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Cytat:
Napisane przez Amparito Pokaż wiadomość
Jestem 10 dni po operacji nosa u dr Krawczynskiego. Szczerze polecam lekarza, po prostu mistrz! Zaufałam mu w 100% i jest pięknie. Najgorzej bylo przez pierwsze 3 dni po zabiegu , godziny strasznie sie dluzyly, pozniej juz coraz lepiej. Gips zdjety w 6 dobie, balam sie spojrzec w lustro, ale oniemialam z wrazenia. Nos zostal skrocony, garb usuniety, mialam opuchnieta twarz i zolte siniaki, ale juz prawie sa niewidoczne. Nos jest narazie inny niz na wizualizacji, ma sie podobno jeszcze zmienic, wyszczuplic. Ale i tam jestem mega szczesliwa! Takze wszystkim zastanawjajacym sie polecam zabieg. Nadaje twarzy delikatnosci, odmlodnialam o 10 lat chyba
Boże, jak super! Gratuluję, że już po
Tym bardziej się cieszę po twojej pozytywnej opinii, bo 13 września też operuję się u Dr Krawczyńskiego
Czy jest możliwość pogadania z Tobą na privie i obejrzeniu tego dzieła?

Pozdrowienia!

Fps
Tak, dr Krawczyński jest i laryngologiem i chirurgiem plastycznym. Dlatego też zdecydowałam się na niego, między innymi.
Annika14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 23:50   #1964
Shevya
Skrzat leśny
 
Avatar Shevya
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Elven Realm
Wiadomości: 10 312
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Mam nadzieję, że boom na Krawczyńskiego nie skończy się tak, jak na Jadczaka. Gdybym mogła wybrać ponownie, to właśnie u dr K. bym się zoperowała Kciuki za wszystkie nowe nosy!
__________________

˝ Słowa - więcej nic,
potrafimy pięknie gadać - nie umiemy żyć ˝

tumblr | last.fm
Shevya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 08:47   #1965
Amparito
Amparito
 
Avatar Amparito
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 95
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez julkadwa Pokaż wiadomość
ile placilas za operacje? a On jest laryngologiem czy chirurgiem plastycznym ?

Płacilam 10 tys. Oczywiscie jesli ktos ma jakies pytania piszcie na priv. Odpowiem. Ja mialam miec zabieg w pazdzierniku ale zwolnil sie termin i poszlam wczesniej nie zaluje. Ja mysle ze kazdemu chirurgowi zdarzaja sie wpadki, raczej te nosy wychodza, ale osoba operowana nie moze miec wygorowanych oczekiwan, oni nie zrobia z nas Angelliny Jollie pamietajcie. Dziwia mnie czasem osoby, ktore narzekaja ze nie tak jak na wizualizacji, czy za malo nagiety grzbiet etc. Przeciez i tak wyglada sie mega lepiej niz przed zabiegiem, zapewniam duuuuuuuuzo lepiej.
__________________
Mentor, anatomiczne 345cc, profil wysoki 5,7
Lasermed, P.O., 20.09.2015
Amparito jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 10:06   #1966
cherry pie
dream big
 
Avatar cherry pie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 53 654
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

50% to są umiejętności lekarza i 50% to proces gojenia, który zależy od naszego organizmu.
__________________

„The future belongs to those
who believe in the beauty of their dreams”
cherry pie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 14:01   #1967
Lucychix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 99
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Ja mialam operacje u Sidorowicza, ale teraz zaluje. Ksztal jest co prawda lepszy, ale nie taki jak bym chciala. Jednak nie tu pies pogrzebany. Problem w tym, ze po operacji lewy kanal nosowy jest wezszy niz prawy i praktycznie oddychanie przez ns tylko przez prawa dziurke, co doprowadza mnie do szalu. Teraz szukam specjalisty , ktory jest to wstanie naprawic, co nie bedzie rzecza latwa. Absolutnie nie polecam i odradzam Sidorowicza.
Lucychix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 09:06   #1968
onske
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1
Dot.: Korekta czubka NOSA - do kogo ????

To może jeśli jeszcze nie zdecydowałaś to dr Grzesiak w Warszawie? Tydzień temu miałam całkowitą rekonstrukcję nosa- garb, skrócenie i przesunięcie skrzydełek. Wierz mi czubek miałam tragiczny- okrągły i miękki. Kilka dni od operacji i oczom nie wierzę Nic a nic nie zadarty, nie ma też szans by opadał, czyli tak jak być powinno. W ogóle sama klinika, obsługa i opieka pooperacyjna super, a sama doktor perfekcjonistka, więc jeśli się wahasz- warto rozważyć
onske jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 06:25   #1969
Nenko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 99
Dot.: Korekta czubka NOSA - do kogo ????

Onska, po ilu dniach zdjeto ci gips/opatrunek?
Wkleilabys zdjecia?
Nenko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-08, 17:46   #1970
Althea
Raczkowanie
 
Avatar Althea
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 192
Operacja nosa specjalista w Warszawie

Dziewczyny. Zdecydowałam się poddać się plastyce nosa. Chcę go zmniejszyć i zlikwidować garb. O samym procesie, operacji, rekonwalescencji wiem niż bardzo dużo. No i nadeszła pora wyboru specjalisty i tu mam mętlik. Jestem z Warszawy i najchętniej poddałabym się zabiegowi tutaj właśnie. Czy możecie polecić jakiegoś lekarza?

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Althea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 16:36   #1971
audrey82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3
Smile Plastyka nosa Kraków

Witam
Nie wiem gdzie szukać wiec zakładam nowy wątek i mam nadzieje ze to nie problem....?
Otóż zdecydowałam się na plastykę nosa i byłam w Warszawie u dr .Szczyta na konsultacji ale jest za drogo za daleko i zbyt odległe terminy z reszta sam doktor za 10 min skasował mnie na 350 płn i ten brak czasu nie wzbudził mojego zaufania...
Słowem czy jest tu ktoś kto poddał się korekcie nosa w Krakowie i może śmiało kogoś polecić?jezeli tak to proszę o pomoc
Z góry dziękuje i pozdrawiam
Dodam ze w grę wchodzi tylko Kraków ,mieszkam w Rzeszowie i to najlepsza opcja dla mnie
audrey82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 12:54   #1972
audrey82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3
Dot.: Plastyka nosa Kraków

Cisza?nikt nic nie wie?
audrey82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 18:21   #1973
Syllwia82
Raczkowanie
 
Avatar Syllwia82
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: oleśnica
Wiadomości: 87
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Amparito Pokaż wiadomość
Płacilam 10 tys. Oczywiscie jesli ktos ma jakies pytania piszcie na priv. Odpowiem. Ja mialam miec zabieg w pazdzierniku ale zwolnil sie termin i poszlam wczesniej nie zaluje. Ja mysle ze kazdemu chirurgowi zdarzaja sie wpadki, raczej te nosy wychodza, ale osoba operowana nie moze miec wygorowanych oczekiwan, oni nie zrobia z nas Angelliny Jollie pamietajcie. Dziwia mnie czasem osoby, ktore narzekaja ze nie tak jak na wizualizacji, czy za malo nagiety grzbiet etc. Przeciez i tak wyglada sie mega lepiej niz przed zabiegiem, zapewniam duuuuuuuuzo lepiej.
Hej��
Jestem 5 dobę po op u dr.Krawczyńskiego,jutro jadę na zdjęcie gipsui szwów ponieważ miałam tez usuwany dość duży pieprzyk pod noskiem. Jeszcze jestem troszkę opuchnięta ale z dnia na dzień jest lepiej.��
Z całego serca polecam dr. M.Krawczynskiego jest to przesympatyczny człowiek a co najważniejsze zna sie bardzo dobrze na swojej pracy. Jeszcze nie widziałam efektu po zdjeciugipsu ,ale jestem pewna ze będzie dobrzei zakochamsie w swoim nosku����

Amparito ja miałam mieć 27.09 op ale poprosiłam , ze jeżeli sie coś zwolni to chciałabym wcześniej i 05.07 już byłam po �� także moje marzenie spełniło sie troszkę szybciej heh����

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Annika14 Pokaż wiadomość
Boże, jak super! Gratuluję, że już po
Tym bardziej się cieszę po twojej pozytywnej opinii, bo 13 września też operuję się u Dr Krawczyńskiego
Czy jest możliwość pogadania z Tobą na privie i obejrzeniu tego dzieła?

Pozdrowienia!

Fps
Tak, dr Krawczyński jest i laryngologiem i chirurgiem plastycznym. Dlatego też zdecydowałam się na niego, między innymi.
Annika14 dziękuje Ci Kochana , ze ze mną byłaś ������ teraz czekamy na Twój termin i Twoje wrażenia ��
__________________
Dr.P.Niemkiewicz 375cc okrągłe HP(cięcie pod pachą)11.10.2010 Wrocław
Dr.M.Krawczyński - 05.07.2016 Łódź - mój nowy nosek
Syllwia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 13:02   #1974
manka1807
Raczkowanie
 
Avatar manka1807
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 159
Dot.: Plastyka nosa Kraków

Sama chcialabym znac odpowiedz na to pytanie- w tym miesiacu robie biust wlasnie w Krakowie, u A. Zawisza. Poczatkowo mialam plan zrobic oba zabiegi na raz, pod ta sama narkoza, ale na konsultacji okazalo sie ze do porozumienia w sprawie piersi doszlismy szybko, natomiast jesli chodzi o nos- zupelnie sie nie zrozumielismy. Dowiedzialam sie o ewentualnych komplikacjach, przebiegu zabiegu po czym uslyszalam ze z moim nosem nic nie jest nie tak, ze sie doszukuje i ze doktor sie woli nie podejmowac tej operacji... No coz, u niego zrobie biust, a kogos od nosa szukam dalej... Poki co umowilam sie tylko do A.Kuny (ale to w Katowicach). Tutaj na forum dziewczyny bardzo go sobie chwala, cos w tym musi byc!
manka1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-11, 13:22   #1975
manka1807
Raczkowanie
 
Avatar manka1807
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 159
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Hej hej!

Przymierzam sie do korekty nosa (spilowanie malego garbka + czesc chrzestna), i bylam do tej pory na trzech konsultacjach, dwoch tutaj w UK i jednej u Artura Zawisza w Krakowie.

Na wrzesien jestem umowiona z A.Kuna w Katowicach- czy sa tutaj dziewczyny ktore sie u niego operowaly? Kogo polecacie jesli chodzi o nosy?
Chcialabym miec mniejszy, subtelniejszy i bardziej kobiecy nos a na ten moment mam sporego 'kartofla' na czubku :/
manka1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 18:18   #1976
audrey82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3
Dot.: Plastyka nosa Kraków

Kurcze totalna porażka jeśli chodź o Krakow.....
W Warszawie za drogo i za daleko....
Z drugiej strony nie wierze ze nikt nie robił noska w Krakowie...
audrey82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 12:43   #1977
debo22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 34
Dot.: pytanie do osób po operacjach plastycznych nosa

Masz może fb moglibyśmy podpisać; ) powiedz mi vo miałaś robione z noskiem?i 10 tysięcy cala operacja z wszytskim? Jak znioslas operacje?i ile czasowo czeka się na zabieg od momentu konsultacji?
debo22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-13, 14:16   #1978
skislopes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 7
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Hej ja sie opereowałam u dr.Kuna efekty mozesz zobaczyc na moim Instagramie, login lena_og_katten_hennes mozesz mnie tez pytac o co chcesz
skislopes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 11:36   #1979
antyanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cześć
Kochani potrzebuje pomocy, zapisałam się na konsultacje do dr. Bromy i do dr. Charazińskiego na korekcje całkowita nosa. u Bromy już kiedyś robiłam modelowanie lydek u Charazinskiego jeszcze nic i potrzebuje teraz wsparcia i opini, który lepszy. Niby Charaziński ekspert od nosów ale Broma tez dobry secjalistą. Jeśli ktoś miał doświadczenia z Panami dajcie znać
antyanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 11:38   #1980
antyanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2
Dot.: Operacja nosa specjalista w Warszawie

Cześć witaj
Masz to samo co ja, ja waham sie między dr. Bromą a dr. Charazińskim
antyanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-10 22:45:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:40.