Zapuszczanie włosów cz. VII - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-26, 06:32   #3151
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Ja we wtorek idę do fryzjera na podcięcie i na badanie kamerką. Jestem ciekawa, jaki jest obecnie stan mojej skóry głowy podczas brania leków, jak dużo włosów straciłam, czy da się je odhodować i czy skóra wymaga peelingu. Ostatnio jest już tak dobrze pod względem przetłuszczania, że zastanawiam się czy nie przestawić się na mycie co 3 dzień zamiast co 2

Ale mam teraz problem z szamponem, bo mam całą baterię mocnych szamponów do tłustych włosów i one są teraz dla mnie zbyt agresywne. Słyszał ktoś o marce Insight? Mój fryzjer bardzo poleca, widziałam też stacjonarnie 500 ml za 38 zl. Skład szamponu energetyzującego do codziennego użytku:

Aqua (Water), Sodium Coceth Sulfate,Cocamidopropyl Betaine, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Zea Mais(Corn) Germ Oil, Citrus Medica Limonum (Lemon) FriutExtract, Prunus Armenica Kernel Oil, Hydrogenated Apricot Kernel Oil, Tocopherol, Perfum (Fragrance), Polyquternium-10, Citric Acid, Sodium Chloride, Glycerin, Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 08:08   #3152
Shargonny
Raczkowanie
 
Avatar Shargonny
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Lubelskie!
Wiadomości: 80
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez "niusia" Pokaż wiadomość
Ja tu zaglądam ale nie bardzo mam o czym pisać. Wciąż używam tych samych kosmetyków, teraz nawet nie chce mi się nic wcierać w skórę głowy w te upały .
Zafarbowałam całe włosy indygo i wreszcie mam taki kolorek jak zawsze chciałam
Niech sobie same rosną, już nie mam cierpliwości do tych wszystkich kosmetyków
To ja kupiłam szamponetkę w kolorze oberżyny. Zobaczę co mi wyjdzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
https://shargonny.blogspot.com/
Shargonny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 09:14   #3153
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez "niusia" Pokaż wiadomość
Ja tu zaglądam ale nie bardzo mam o czym pisać. Wciąż używam tych samych kosmetyków, teraz nawet nie chce mi się nic wcierać w skórę głowy w te upały .
Zafarbowałam całe włosy indygo i wreszcie mam taki kolorek jak zawsze chciałam
Niech sobie same rosną, już nie mam cierpliwości do tych wszystkich kosmetyków
Ja też używam tego samego i na chwilę obecną zarzuciałam wszystkie wcierki. Nie ma sensu w taką pogodę.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 10:16   #3154
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 099
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Dla mnie wcierki to nie problem przy tej pogodzie, za to olejowanie już tak Nie cierpię mieć podczas upałów na sobie czegoś tłustego. Niestety odbija się to na kondycji włosów, bo właśnie wtedy są najbardziej suche.
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 12:48   #3155
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ale mam teraz problem z szamponem, bo mam całą baterię mocnych szamponów do tłustych włosów i one są teraz dla mnie zbyt agresywne. Słyszał ktoś o marce Insight? Mój fryzjer bardzo poleca, widziałam też stacjonarnie 500 ml za 38 zl. Skład szamponu energetyzującego do codziennego użytku:

Aqua (Water), Sodium Coceth Sulfate,Cocamidopropyl Betaine, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Zea Mais(Corn) Germ Oil, Citrus Medica Limonum (Lemon) FriutExtract, Prunus Armenica Kernel Oil, Hydrogenated Apricot Kernel Oil, Tocopherol, Perfum (Fragrance), Polyquternium-10, Citric Acid, Sodium Chloride, Glycerin, Magnesium Nitrate, Magnesium Chloride, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone
Delikatne detergenty połączone ze sporą baterią olejów. Czysto teoretycznie zastanawiam się czy nie będzie problemu z domyciem nawet włosów/skalpu, które lubią delikatniejsze środki.
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 12:55   #3156
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Delikatne detergenty połączone ze sporą baterią olejów. Czysto teoretycznie zastanawiam się czy nie będzie problemu z domyciem nawet włosów/skalpu, które lubią delikatniejsze środki.
Właśnie te oleje mnie powstrzymały przed zakupem, zwłaszcza że mam od dawna zakodowane, żeby unikać emolientów w szamponach i ciężko mi się będzie przestawić.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 14:11   #3157
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Ja musze nałożyć Biovaxa ale jest taka pogoda, że więcej mi wyparuje niż tego dostarcze.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-26, 20:09   #3158
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

W te upały kompletnie nie chce mi się cokolwiek robić z włosami. Schną sobie same a później i tak związuję je w koczka bo inaczej nie da się wytrzymać
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 20:22   #3159
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
W te upały kompletnie nie chce mi się cokolwiek robić z włosami. Schną sobie same a później i tak związuję je w koczka bo inaczej nie da się wytrzymać
Ja dzisiaj nałożyłam Salicylol, planowałam trzymać go całą noc, ale nie dam rady, skóra mnie piecze, co mi się nigdy wcześniej nie zdarzało. Wygląda na to, że do pożądanego ograniczenia przetłuszczania doszła mi nadwrażliwość. Nowinka dla mnie, zawsze miałam pancerny skalp.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 20:46   #3160
Shargonny
Raczkowanie
 
Avatar Shargonny
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Lubelskie!
Wiadomości: 80
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
W te upały kompletnie nie chce mi się cokolwiek robić z włosami. Schną sobie same a później i tak związuję je w koczka bo inaczej nie da się wytrzymać
Mi żadna fryzura nie wytrzymuje, zbyt śliskie włosy. A nie chcę ich mocno związywać. :c


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
https://shargonny.blogspot.com/
Shargonny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 22:23   #3161
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj nałożyłam Salicylol, planowałam trzymać go całą noc, ale nie dam rady, skóra mnie piecze, co mi się nigdy wcześniej nie zdarzało. Wygląda na to, że do pożądanego ograniczenia przetłuszczania doszła mi nadwrażliwość. Nowinka dla mnie, zawsze miałam pancerny skalp.
Ja mam na razie pancerny, ale kiedyś miałam zaczerwienienia po wcierce z imbirem

Cytat:
Napisane przez Shargonny Pokaż wiadomość
Mi żadna fryzura nie wytrzymuje, zbyt śliskie włosy. A nie chcę ich mocno związywać. :c


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moje też są śliskie, choć dość delikatne.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-27, 06:47   #3162
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Ja mam na razie pancerny, ale kiedyś miałam zaczerwienienia po wcierce z imbirem
.
U mnie to jakaś większa zmiana, bo zaczynam czuć skórę głowy np ściągnięcie, dyskomfort, co było dla mnie dotąd trudne do wyobrażenia sobie. Tym bardziej jestem ciekawa badania kamerką. Tylko pomysłu na szampon dalej nie mam.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 11:23   #3163
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
U mnie to jakaś większa zmiana, bo zaczynam czuć skórę głowy np ściągnięcie, dyskomfort, co było dla mnie dotąd trudne do wyobrażenia sobie. Tym bardziej jestem ciekawa badania kamerką. Tylko pomysłu na szampon dalej nie mam.
Moze szampon Emolium by sie nadal?
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 11:28   #3164
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Moze szampon Emolium by sie nadal?
Zostawiłam go w DE, a nadwrażliwość zaczęła się po przyjeździe do Polski. Chyba do niego wrócę po powrocie. Jeszcze myślałam o lawendowym Johnson's Baby, chociaż jakoś nie mam przekonania do dzieciowych szamponów.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 11:34   #3165
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Zostawiłam go w DE, a nadwrażliwość zaczęła się po przyjeździe do Polski. Chyba do niego wrócę po powrocie. Jeszcze myślałam o lawendowym Johnson's Baby, chociaż jakoś nie mam przekonania do dzieciowych szamponów.
Ja mam tu na oku jeden dziecinny apteczny z fajnym składem tez na Sodium Lauoryl Sarcosinate, ma alantoinę i bisabolol.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 11:41   #3166
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Ja mam tu na oku jeden dziecinny apteczny z fajnym składem tez na Sodium Lauoryl Sarcosinate, ma alantoinę i bisabolol.
No właśnie nie wiem, jak to jest z tymi dzieciowymi. Może do podraznionej skóry tak, ale czy na dłuższą metę nadają się do mycia włosów dorosłej osoby, które są jednak trochę inne niż dziecięce. No przynajmniej moje są inne, o wiele grubsze (w sensie pojedynczego włosa) i też dzieci przeważnie nie stosują silikonowych ser czy nafty.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 13:26   #3167
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
No właśnie nie wiem, jak to jest z tymi dzieciowymi. Może do podraznionej skóry tak, ale czy na dłuższą metę nadają się do mycia włosów dorosłej osoby, które są jednak trochę inne niż dziecięce. No przynajmniej moje są inne, o wiele grubsze (w sensie pojedynczego włosa) i też dzieci przeważnie nie stosują silikonowych ser czy nafty.
Ja używam tez i dziecinnych od czasu do czasu i domywaja bez problemu, a silikonów nie unikam z nafta nie wiem czy sobie poradzą, ja sama jestem fanka parafiny, moje fale ja kochają, i nie mam kłopotów z nadbudowaniem. Jedyny warunek to obecność któregoś z detergentów anionowych nie będących siarczanami. Moje faworyty to szampony Dr Organic ( tez Sodium Lauoryl Sarcosinate ) i szamponik dziecinny z ICA z Disodium Laureth Sulfosuccinate.
Teraz mam dostać od mamy Babydreama z lwem i ciekawam jak sie spisze
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 13:48   #3168
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 436
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
No właśnie nie wiem, jak to jest z tymi dzieciowymi. Może do podraznionej skóry tak, ale czy na dłuższą metę nadają się do mycia włosów dorosłej osoby, które są jednak trochę inne niż dziecięce. No przynajmniej moje są inne, o wiele grubsze (w sensie pojedynczego włosa) i też dzieci przeważnie nie stosują silikonowych ser czy nafty.
Ja ostatnio przerzuciłam się na delikatne szampony dla dzieci. Obecnie mam ten zielonkawy z Johnsona ułatwiający rozczesywanie (bardzo go lubię, ale ja mam cieniutkie włosy), a wczoraj w Rossie zakupiłam Babydream.
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 14:00   #3169
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

O, ja miałam kiedyś mega problemy z włosami po rozjaśnianiu: były wykruszone, więc olejowałam je dosłownie codziennie, nakładałam maski z miodu, cytryny, oliwy itp. itd. I zmieniłam pielęgnację wyłącznie na szampony Johnson's Baby (lawendowy kocham ze względu na zapach, choć dla mnie ideałem był ciemnozielony, wygładzający). Naprawdę domywają wszystko i są jednocześnie łagodne. Ja po roku takiej pielęgnacji uratowałam resztę włosów, której nie spaliłam rozjaśniaczem, odnotowałam mega przyrost i zagęszczenie włosów.

Potem przez kolejny rok zaczęłam zmieniać szampony, eksperymentować z markami - ale przez to tak naprawdę pogorszyłam stan włosów tak, że musiałam je ostatnio podciąć o 10 cm. Więc planuję zużyć resztkę kosmetyków, których teraz używam i chyba znów wrócę co JJ.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-27, 15:22   #3170
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 436
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Pokaż wiadomość
W te upały kompletnie nie chce mi się cokolwiek robić z włosami. Schną sobie same a później i tak związuję je w koczka bo inaczej nie da się wytrzymać
Ja to chyba jestem jakaś inna bo podczas weekendowych upałów potrafiłam olejować sesą zarówno w sobotę jak i w niedzielę, a dzisiaj nałożyłam sobie Amlę + na końcówki olej łopianowy z czerwoną papryką GP
paprif jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 15:25   #3171
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Ja to chyba jestem jakaś inna bo podczas weekendowych upałów potrafiłam olejować sesą zarówno w sobotę jak i w niedzielę, a dzisiaj nałożyłam sobie Amlę + na końcówki olej łopianowy z czerwoną papryką GP
Nie tylko Ty jesteś inna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 16:22   #3172
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Ja to chyba jestem jakaś inna bo podczas weekendowych upałów potrafiłam olejować sesą zarówno w sobotę jak i w niedzielę, a dzisiaj nałożyłam sobie Amlę + na końcówki olej łopianowy z czerwoną papryką GP
Szok.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 21:22   #3173
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Olejować w upały mogę, bo to tylko jakaś łyżka oleju rozprowadzona na włosach i spięcie ich w kok na czubku głowy. Problem polega na tym, że mi się zwyczajnie w te upały nie chce. Najgorsze jest to, że trzeba rozpuścić włosy do wyschnięcia podczasy gdy teraz nosze tylko związane.

Szokują mnie spotkane w mieście dziewczyny o na prawde grubych i długich rozpuszczoncych włosach. Serio ja z moimi nie wyrabiam.
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 21:51   #3174
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Olejować w upały mogę, bo to tylko jakaś łyżka oleju rozprowadzona na włosach i spięcie ich w kok na czubku głowy. Problem polega na tym, że mi się zwyczajnie w te upały nie chce. Najgorsze jest to, że trzeba rozpuścić włosy do wyschnięcia podczasy gdy teraz nosze tylko związane.

Szokują mnie spotkane w mieście dziewczyny o na prawde grubych i długich rozpuszczoncych włosach. Serio ja z moimi nie wyrabiam.
Ja z moimi cieniasami do ramion nie wyrabiam! Tylko mozliwosc zwiazania mnie ratuje.
Choc znów nęci mnie pixie i mam ochote ulec
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 21:53   #3175
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Olejować w upały mogę, bo to tylko jakaś łyżka oleju rozprowadzona na włosach i spięcie ich w kok na czubku głowy. Problem polega na tym, że mi się zwyczajnie w te upały nie chce. Najgorsze jest to, że trzeba rozpuścić włosy do wyschnięcia podczasy gdy teraz nosze tylko związane.

Szokują mnie spotkane w mieście dziewczyny o na prawde grubych i długich rozpuszczoncych włosach. Serio ja z moimi nie wyrabiam.
Ja w upały jestem senna.
Poza tym, pocę się jak cholera, więc o rozpuszczonych włosach nie może być mowy.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-28, 07:06   #3176
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 099
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
Olejować w upały mogę, bo to tylko jakaś łyżka oleju rozprowadzona na włosach i spięcie ich w kok na czubku głowy. Problem polega na tym, że mi się zwyczajnie w te upały nie chce. Najgorsze jest to, że trzeba rozpuścić włosy do wyschnięcia podczasy gdy teraz nosze tylko związane.

Szokują mnie spotkane w mieście dziewczyny o na prawde grubych i długich rozpuszczoncych włosach. Serio ja z moimi nie wyrabiam.
Też mnie to dziwi, choć moje nie są bardzo grube i długie. Najgorzej to zawszy parzy w kark :/ W upalne dni jakiekolwiek upięcie jest nieodzowne.
2cfaa0a5c37026ea4ab814c74c2acc8bc9bbc2c1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-28, 09:44   #3177
Wolha wRedna
Zakorzenienie
 
Avatar Wolha wRedna
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 13 853
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Ja w upały jestem senna.
Poza tym, pocę się jak cholera, więc o rozpuszczonych włosach nie może być mowy.
kaguya my obydwie przecież nienawidzimy upałów
__________________
aktualizacje
Wolha wRedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-28, 10:47   #3178
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

[1=2cfaa0a5c37026ea4ab814c 74c2acc8bc9bbc2c1;6232545 1]Też mnie to dziwi, choć moje nie są bardzo grube i długie. Najgorzej to zawszy parzy w kark :/ W upalne dni jakiekolwiek upięcie jest nieodzowne.[/QUOTE]

Identyko.

Cytat:
Napisane przez Wolha wRedna Pokaż wiadomość
kaguya my obydwie przecież nienawidzimy upałów
No tak, upałowa siostro.

A tak w ogóle to mam okropne prześwity, ale na długości wcale tego nie widać, są tylko na czubku głowy, przy przedziałku:mur :
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-28, 19:48   #3179
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

[1=578537b29e2e39e1d6e3dc9 dfc9821e485b809af_62f97e7 3ceb2a;62299516]O, ja miałam kiedyś mega problemy z włosami po rozjaśnianiu: były wykruszone, więc olejowałam je dosłownie codziennie, nakładałam maski z miodu, cytryny, oliwy itp. itd. I zmieniłam pielęgnację wyłącznie na szampony Johnson's Baby (lawendowy kocham ze względu na zapach, choć dla mnie ideałem był ciemnozielony, wygładzający). Naprawdę domywają wszystko i są jednocześnie łagodne. Ja po roku takiej pielęgnacji uratowałam resztę włosów, której nie spaliłam rozjaśniaczem, odnotowałam mega przyrost i zagęszczenie włosów.

Potem przez kolejny rok zaczęłam zmieniać szampony, eksperymentować z markami - ale przez to tak naprawdę pogorszyłam stan włosów tak, że musiałam je ostatnio podciąć o 10 cm. Więc planuję zużyć resztkę kosmetyków, których teraz używam i chyba znów wrócę co JJ.[/QUOTE]
Czy to ten w zielonej butelce, ułatwiający rozczesywanie ?
Mam chęć znów sobie któryś z nich sprawić, lawendowy juz miałam i zawsze był mega, teraz ten zielony mnie zaciekawił.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-29, 08:55   #3180
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 231
Dot.: Zapuszczanie włosów cz. VII

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Czy to ten w zielonej butelce, ułatwiający rozczesywanie ?
Mam chęć znów sobie któryś z nich sprawić, lawendowy juz miałam i zawsze był mega, teraz ten zielony mnie zaciekawił.
Kupiłam fioletowy, dzisiaj będę testować. Skóra głowy coraz mocniej mi się buntuje, ciągnie, piecze. Kupiłam Cerkogel i czekam z niecierpliwością na termin u fryzjera, bo mi go przełożyli.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-03 18:01:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:10.