Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza! - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-28, 10:50   #1501
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Justyna ale se maz wytlumaczenie znalazl

Patulinka no bardzo malutko przybiera. Sprobuj moze mleko z Hippa, sa podobno najlepsze jesli chodzi o sklad i smak. Chyba nie slyszalam o dziecku ktore odrzuciloby to mleko. I nie martw sie, tylko dzialaj
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 11:26   #1502
justyna_fli
Zadomowienie
 
Avatar justyna_fli
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hants
Wiadomości: 1 279
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

kejka kazdy powod jest dobry zeby zaoszczedzic pieniadze gdyby to byli jego znajomi/rodzina to pewnie sprawa wygladalaby inaczej, ale ze to moja kolezanka to go boli nie powiem co
Czekam na listonosza bo chyba mi dzis przyniesie elektryczny pilnik do stop - taki jak z scholla ale podroba Nie moge sie doczekac, zeby wyprobowac, ma ktoras moze?
__________________
Ślub 16.08.2014
Pawełek 05.04.2016
26.12.2017
Dawidek 31.10.2018
justyna_fli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 11:33   #1503
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez justyna_fli Pokaż wiadomość
kejka kazdy powod jest dobry zeby zaoszczedzic pieniadze gdyby to byli jego znajomi/rodzina to pewnie sprawa wygladalaby inaczej, ale ze to moja kolezanka to go boli nie powiem co
Czekam na listonosza bo chyba mi dzis przyniesie elektryczny pilnik do stop - taki jak z scholla ale podroba Nie moge sie doczekac, zeby wyprobowac, ma ktoras moze?
Ja mam. Całkiem spoko jest, ale nie mam porównania co do oryginału
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 12:16   #1504
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość
Patulinka no bardzo malutko przybiera. Sprobuj moze mleko z Hippa, sa podobno najlepsze jesli chodzi o sklad i smak. Chyba nie slyszalam o dziecku ktore odrzuciloby to mleko. I nie martw sie, tylko dzialaj
Narazie dam zwykle bebiko bo to mam w domu, kupiłam jeszcze w ciąży.
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 12:21   #1505
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość

Pled z ikea
Któraś z Was ma, bo kojarzę ze zdjęć - mam pytanie jak on się zachowuje w użytkowaniu? Straszna szmatka? Wyłażą nitki z niego, kosmaci się - tak aby był zagrożeniem dla dziecka liżącego? Potrzebuję coś porozkładać na sofie bo jest w skandalicznym stanie a zaraz będzie w jeszcze gorszym pewnie Mam z ikea te ciut droższe pledy, ale one chyba grubsze niz ten?
kocyk bardzo polecam bo jak za te pieniądze to jest rewelacyjny my mamy 3 takie i tez na zmiane kładę na kanapie, prałam juz 1000 razy bp moja córka niesie zniszczenie nic z niego nie wyłazi i jest milusi


Cytat:
Napisane przez patulinka94 Pokaż wiadomość
Właśnie przybiera bardzo mało.

Wróciliśmy od pediatry. W tydzień przybrała 80g. Je stanowczo za mało. Pediatra dała znów skierowanie na badania krwi, moczu ogólne i posiew moczu. Mamy tez robic USG brzuszka w lipcu...
Narazie kazała zmienić jej bebilon na jakieś inne mleko bo to może jej nie smakuje i nie chce jeść. Spróbujemy ale martwi mnie to wszystko
a nie podejrzewają lekarze u niuni refluksu?
bo takie słabe przybieranie plus niechęć do jedzenia tak mi się kojarzy. Córcia chrzestnego mojej Olgi miała ten refluks (tzw. ukryty bo nie wymiotowała) i taka zawsze chudzinka była, dawali jej jakies leki i dodatkowo zagęszczali pokarm i przybierała trochę lepiej. Ale zawsze była drobniejsza nawet od mojej też kiepsko przybierającej damy przez to...
danika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 12:28   #1506
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
a nie podejrzewają lekarze u niuni refluksu?
bo takie słabe przybieranie plus niechęć do jedzenia tak mi się kojarzy. Córcia chrzestnego mojej Olgi miała ten refluks (tzw. ukryty bo nie wymiotowała) i taka zawsze chudzinka była, dawali jej jakies leki i dodatkowo zagęszczali pokarm i przybierała trochę lepiej. Ale zawsze była drobniejsza nawet od mojej też kiepsko przybierającej damy przez to...
Ale ona właśnie nie ulewa nic... I lekarka pytała w tym kierunku czy widać tak jakby przelykala pokarm ponownie, ale nic takiego nie ma...
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 12:45   #1507
renata3_
Rozeznanie
 
Avatar renata3_
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 507
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez AsiaPo Pokaż wiadomość
Dla mnie za to masakrą są spacery. No nie ma na nią sposobu na wyciszenie w wózku. Trzeba wziąć na ręce -> cyc i może uda się odłożyć. Jak już zawinie, to ja pełna nadziei idę na dłuższy spacer, M się budzi jedną ulicę od domu i wracam na sygnale do chałupy. Niosę ja na górę, wracam po kola od wózka a ta już się zanosi od płaczu

Że już nie wspomnę, że wychodzę na spacer dopiero jak ja napoję pod korek i uśpię
A ja myślałam że tylko u mnie takie rzeczy maja miejsce
__________________
03.05.2016r. Miłosz
renata3_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-28, 14:04   #1508
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Justyna_fli

No i mi przyszedł identyczny jak oryginał z napisem school dla mam zamawialismy potem u innego chinola to już przyszły nielogowane i plastik zdecydowanie tandetniejszy. Działają jednak tak samo mocno
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 14:46   #1509
justyna_fli
Zadomowienie
 
Avatar justyna_fli
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Hants
Wiadomości: 1 279
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

MiniMonix to super Ja sie w sumie zle wyrazilam, ja nie zamowilam podroby Scholla tylko jakis wyrob firmy krzak Przyszedl wiec dzis wieczorem bede testowac
__________________
Ślub 16.08.2014
Pawełek 05.04.2016
26.12.2017
Dawidek 31.10.2018
justyna_fli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 14:50   #1510
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez kejka90 Pokaż wiadomość

Co do kladzenia na boku- tylko i wylacznie na tym boku na ktorym samo sie dzicko kladzie. Podlozyc pod szyje spory walek z tetry i zeby dziecko walczylo, uciskalo ten miesien.

Ineso ja mam ten kocyk ale on jest jakby gladki wg mnie. Zadne nitki nie wystaja- mowie o tym bialym z szaryni mazgami. Ale mlodego na nim nie klade. On ma swoje kocyki darowane ktore mi sie nie podobaja i to ich uzywam na rozlozenie na lozku jak sie bawimy albo cos
Nie rozumiem z tym bokiem Tzn. jak uśnie na tym co lubi, to mam mu tam tetrę wcisnąć?

Wiem, że kocyk polarowy, widziałam go - tylko z czasem niektóre polary się tak mechacą brzydko, że kulki i nitki są - o to mi chodziło. Ja też na tym będę pieluchę albo kocyk dawać, ale wiadomo im bardziej mobilny bobas tym większe prawdopodobieństwo kontaktu z wszystkim wokół.

Cytat:
Napisane przez akinomka03 Pokaż wiadomość

Jak Wasze dzieciaczki przekrecja główkę na bok to zawijaja im sie uszy?
Czasem tak
Cytat:
Napisane przez justyna_fli Pokaż wiadomość
Czekam na listonosza bo chyba mi dzis przyniesie elektryczny pilnik do stop - taki jak z scholla ale podroba Nie moge sie doczekac, zeby wyprobowac, ma ktoras moze?
Zamawiałam, ale za dwa dni kończy się termin dostawy a jego nie ma - już otworzyłam spór Najgorsze, że zamówiłam go pod koniec ciąży i wtedy zaniedbałam smarowanie stóp licząc, że zedrę potem pilnikiem i teraz mam masakrę
Jak będzie dobry i logowany to rzuć linka
Cytat:
Napisane przez danika Pokaż wiadomość
kocyk bardzo polecam bo jak za te pieniądze to jest rewelacyjny my mamy 3 takie i tez na zmiane kładę na kanapie, prałam juz 1000 razy bp moja córka niesie zniszczenie nic z niego nie wyłazi i jest milusi
O, super! Dzięki
Cytat:
Napisane przez MiniMonix Pokaż wiadomość
No i mi przyszedł identyczny jak oryginał z napisem school dla mam zamawialismy potem u innego chinola to już przyszły nielogowane i plastik zdecydowanie tandetniejszy. Działają jednak tak samo mocno
Rozumiem, że do tego logowanego link już nie działa?
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 15:01   #1511
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Ineso pojade przykladem to bedzie latwiej zrozumiec. Mikolaj lezac na plecach czesciej kladzie glowe na prawa strone. To znaczy ze miesien po prawej stronie jest jakby skrocony i trzeba go "wyciagnac" do normalnego stanu cwiczac. I teraz w trakcie dnia, nie gdy dziecko idzie spac, tylko w trakcie aktywnosci, mam klasc mlodego calkiem na prawy bok podkladajac w miejscu szyi walek zrobiony z tetry. Chodzi o to ze dziecko bedzie sie tym walkiem wkurzac i bedzie podnosic glowe, bedzie ruszac na wszystkie strony i dzieki temu bedzie samo naciagac ten miesienjuz rozumiesz?

Spac ma tak, zeby sie wyspal, nic nie podkladasz tylko jedynie jak nie spi twardo to zmieniasz strone glowki. Ale jesli walczy to nic sie z tym nie robi. Dziecko musi sie wyspac a Ja musze w takim razie cwiczyc dwa razy bardziej
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-28, 15:33   #1512
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Ineso

Niestety sprzedawca nie miał ich już wtedy, kiedy chcieliśmy zamówić dla naszych mam :/
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 16:19   #1513
sunshine1551
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 352
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Witam, dawno się nie odzywałam. U nas w porządku jak na razie. Na tych upałach młoda w ogóle nie chciała spać była strasznie marudna, mało jadła . Wczoraj natomiast prawie cały dzień przespała po jedzeniu godzinna aktywność i spala 2 godziny i tak w kółko.
My jutro wybieramy się na szczepienie aż się boję jak będzie.
kejka moja po szpitalu miała coś takiego że spala tylko na prawym boku a na lewym w ogóle nie chciała przekręcić główki a jak ją kładłam na brzuchu to podnosiła główkę skręconą w prawą stronę a na lewą w ogóle nie przekręcała. Wszystko przez to że w szpitalu spala ze mną na łóżku od ściany i zawsze główkę miała obróconą w moją stronę. Pediatra to zauważyła i kazała ćwiczyć.Miałam podkładać tetrę pod tą stronę którą sobie tak upodobała i przez to zmusić do przekręcania główki w lewą stronę. Kłaść zabawki na lewą stronę jak była na plecach i jak ją kładłam na brzuszku trwało to tydzień i wszystko wróciło do normy nie powiem było ciężko bo młoda się wkurzała. Teraz znów delikatnie mi krzywi mi główkę więc kładę
ją na motylku.

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:06 ----------

spacery
mojej służy spacer na powietrzu.Po 5 minutach od wyjścia jak jej się tyłeczek trzęsie w wózku zasypia i śpi 3 do 4 godzin. Jak byliśmy u moich rodziców czy u znajomych w domku drewnianym przy lesie dziecka jakby nie było spala jak kamień i budziła się tylko na jedzenie. My jesteśmy dużo na świeżym powietrzu.
Ja wyjeżdżam z nią na taras ona mi usypia zabezpieczam żeby nic nie ugryzło ją a ja sobie robię wszystko w domu.Generalnie jest prawie cały dzień na świeżym powietrzu.

---------- Dopisano o 16:19 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

dziewczyny czy wasze pociechy chwytają rączkami nużki i się nimi bawią.moja tak nie potrafi
__________________
8 lat starań.
2 iui- beta hcg 21.07 -7, 23.07-40, 28.07- 874, 5.08- 20083,00
sunshine1551 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 16:22   #1514
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Sunshine u nas jednak nie o to chodzi
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 16:24   #1515
GGI
Zakorzenienie
 
Avatar GGI
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 205
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Dziewczyny od ktorego miesiaca powinno dziecko juz podnosic glowe samo?
Moja nie chce za pierona na brzuchu i cwiczyc tej glowesty


A news dnia bylam u ortopedy powiedzial ze nie jest zle ale zeby pieluchowac do 6 miesiecy profilaktycznie caly czas a ja dawalam tylko nakonsultacje noc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Sunshine milo Cie z powrotem goscic. Super ze u Was ok. Powodzenia na szczepieniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nasz wielki cud Termin kwiecień 2016
GGI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 16:50   #1516
sunshine1551
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 352
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

GGI moja na początku jak leżała na brzuchu to tylko na chwilę podnosiła teraz to już długo trzyma no i przekręca. Jak mi nie chciala ćwiczyć to kładłam ją na brzuchu na moich kolanach. Jedną nogę miałam nieco wyżej niż drugą. Ona to lubiła i w ten sposób ćwiczyła. Pediatra tez mi doradziła żebym ją kładła na brzuchu na mojej ręce i chodziła z nią po domu z tym że jeśli kładę ją na prawej ręce i chodzę z nią 5 minut to muszę ją potem przełożyć na lewą rękę i tyle samo ją trzymać.
__________________
8 lat starań.
2 iui- beta hcg 21.07 -7, 23.07-40, 28.07- 874, 5.08- 20083,00
sunshine1551 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 16:58   #1517
MaLoS
Rozeznanie
 
Avatar MaLoS
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 848
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

A my dziś na Rota sie szczepilismy fajny sposób podania-- słodkie kropelki do buzi, maluszek z chęcią wypił cała szczepionkę

Adaś waży 6,5 kg na 2,5 miesiąca, pediatra mówi, Że wszystko ok i super sie rozwija. Pytałam o drżenie nóżki, bo czasem prawa mu zadrży, mówiła ze to norma, ze układ nerwowy nie jest jeszcze dojrzały i mam sie nie martwić. Bo wiecie jak zaczęłam googlować "drżenie nóżek u niemowlaka" to dowiedziałam sie ze to na pewno porażenie mózgowe głupie internety!!!


Koc z ikei--- fajny gładki nic sie nie dzieje 🏻 mój kot rownież na nim sypia

Velika--- ta scena jest zaje....

Kejka--- super, ze nic nie trzeba operować i ze trafiłaś na konkretnego lekarza, dowiedziałaś sie czegoś nowego i możesz działać!

Patulinka-- a moze Enfamil spróbuj? Faktycznie malutko przybiera
__________________
DECYZJA --> KONSEKWENCJE

Zmiany? Zawsze na lepsze
MaLoS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 17:11   #1518
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

kejka - ok, teraz jasne.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 17:29   #1519
patulinka94
Zadomowienie
 
Avatar patulinka94
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 919
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez MaLoS Pokaż wiadomość
Patulinka-- a moze Enfamil spróbuj? Faktycznie malutko przybiera
Super że Rota ok i Adaś juzcduzy chłopak! Czasami nie warto czytac internetu bo sie czlowiek tylko dołuje i przuciaga glupie mysli...

Narazie daje jej bebiko. Zobaczymy ten tydzień jak będzie z przyrostem.
patulinka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-28, 17:33   #1520
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

sunshine skąd, jeszcze nie odkryła nóżek, na razie jest na etapie wkładania rączek do buzi. Ale moja prawie 2 miechy młodsza od twojej. Zazdroszczę, że ci tak śpi w wózku.
patulinka kciuki za przyrost Zosi kurcze na twoim nie przybierała za bardzo i mm to samo, ale lipa
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 18:26   #1521
niulka_1985
Zadomowienie
 
Avatar niulka_1985
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kujawy
Wiadomości: 1 978
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Nasz synek unosił główkę pięknie i długo, a teraz nie chce. Ryczy jak go kładę na brzuszku.

☆☆☆
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg received_1033107996725758.jpeg (24,2 KB, 29 załadowań)

Edytowane przez niulka_1985
Czas edycji: 2016-06-28 o 18:33
niulka_1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 18:57   #1522
renata3_
Rozeznanie
 
Avatar renata3_
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 507
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Mój też unosi wysoko i długo utrzyma (choć to też zależy od nastroju) a jest tutaj najmlodszy ... to sie pochwalilam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20160624_154639.jpg (45,7 KB, 31 załadowań)
__________________
03.05.2016r. Miłosz
renata3_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 20:04   #1523
danika
Zakorzenienie
 
Avatar danika
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 867
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez GGI Pokaż wiadomość
Dziewczyny od ktorego miesiaca powinno dziecko juz podnosic glowe samo?
Moja nie chce za pierona na brzuchu i cwiczyc tej glowesty


A news dnia bylam u ortopedy powiedzial ze nie jest zle ale zeby pieluchowac do 6 miesiecy profilaktycznie caly czas a ja dawalam tylko nakonsultacje noc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:24 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Sunshine milo Cie z powrotem goscic. Super ze u Was ok. Powodzenia na szczepieniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie ma od którego, jednak powinno dziecko podnosić głowę i utrzymać chwilę. Nie denerwuj się, twoja mała ma jeszcze czas ale próbuj ja kłaść chociaż na chwilę
danika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 20:16   #1524
AsiaPo
Mama Land
 
Avatar AsiaPo
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 704
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Cytat:
Napisane przez MaLoS Pokaż wiadomość
Adaś waży 6,5 kg na 2,5 miesiąca, pediatra mówi, Że wszystko ok i super sie rozwija. Pytałam o drżenie nóżki, bo czasem prawa mu zadrży, mówiła ze to norma, ze układ nerwowy nie jest jeszcze dojrzały i mam sie nie martwić. Bo wiecie jak zaczęłam googlować "drżenie nóżek u niemowlaka" to dowiedziałam sie ze to na pewno porażenie mózgowe głupie internety!!!
Ufff! To mnie uspokoiłaś! Ja też już schizowałam, jak byłam na usg główki to o tym wspomniałam i lekarz powiedział, ze jest ok, ale mi ciągle te Internety nie dawały spokoju. Ale skoro Twoja pediatra potwierdzia, to luzuję poślady

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
sunshine skąd, jeszcze nie odkryła nóżek, na razie jest na etapie wkładania rączek do buzi. Ale moja prawie 2 miechy młodsza od twojej. Zazdroszczę, że ci tak śpi w wózku.
patulinka kciuki za przyrost Zosi kurcze na twoim nie przybierała za bardzo i mm to samo, ale lipa
A to nie jest tak, że te dzieciaczki urodzone wcześniej rowijają się wg czasu z tp?
__________________
A+D=M
M.
AsiaPo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 20:19   #1525
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Sorki, że ja tak od razu, ale mam dziś nieodkładalnego Bartka ile dziennie można nosić dziecko w pozycji pionowej? jest to nie zdrowe dla niego prawda?

Edytowane przez lulka19
Czas edycji: 2016-06-28 o 20:47
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 20:20   #1526
Kayira
Zakorzenienie
 
Avatar Kayira
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 216
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Patulinka to malutko...

Justyna ja man schola. Bo mowimy o pilniku a nie o tym do stop... to powiem ze fajny... ale wole szklany pilnik

Moj glowe podnosi jak mu sie podoba. Najchetniej u mnie na brzuchu..
No i raczki pcha do buzi i lapie pieluchr jak ma kolo glowy lub moje palce...
__________________
Razem jesteśmy od 18-08-2010

Nasz mały cud 22-04-2016
Kayira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-28, 23:02   #1527
MaLoS
Rozeznanie
 
Avatar MaLoS
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 848
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Niulka i Renatka-- jakie słodkie te Wasze Chłopaki i silne bedą z nich porządne chłopy

Asia--- Nooo luzujemy, jeszcze maja spokojnie czas żeby to drżenie zniknęło

Patulinka--- głowa do góry, jeszcze sie klopsik zrobi z Zosieńki

A u nas w ruch poszła żyrafka Sophie dziś spodobała sie synkowi, jak mu włożyłam do rączki to nie chciał puścić i machał nią i śmiał sie jak taki dziadek bezzębny ImageUploadedByWizaz Forum1467151282.481509.jpg
__________________
DECYZJA --> KONSEKWENCJE

Zmiany? Zawsze na lepsze
MaLoS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 08:14   #1528
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Malos Adaś jest cudny, i jaki już duzy !


Napiszcie mi proszę ile czasu nosicie dzieciaki w pozycji pionowej bo mój szaleje jak nie jest tak noszony
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 09:01   #1529
Martinixxx
Zadomowienie
 
Avatar Martinixxx
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: O^^o
Wiadomości: 1 777
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Hej. My już u dziadków w PL. Podróż ok, Nati mnie zaskoczył. Spał w drodze na lotnisko, potem kazali mi go wyjąć z fotelika to się obudził, cały lot nie spał 😎 Dopiero przy barażach odleciał i spał do domu z przerwami. Nie odpowiadają mu polskie drogi😅 za dużo dziur 😄 W domu był pogodny, rozgladal się aż spać z wrażenia nie chciał. Zasnął o 21 i do 8.30 z 2 przerwami po pół h😊 teraz już śpi.

Lulka mój lubi też być noszony, nie mierze ile , ale większość jednak leży.

Na brzuchu leżeć nie lubi ale ćwiczymy. Nóżka też mu zajrzy czasami.
Mama przy 20 stopniach każe czapeczke mu zakładać. W ogóle to do pediatry mnie wysyła bo mały szalał przy butli wczoraj. Ponoć to uszy😎
__________________
"Chwyć mnie i nieś, niech niebo bliżej będzie,
Tak bardzo chcę w ramionach skryć się Twych."



Martinixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 09:27   #1530
kejka90
Wtajemniczenie
 
Avatar kejka90
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 2 965
GG do kejka90
Dot.: Mamusie kwietniowe 2016 w końcu tulą swoje maleństwa! Odchowalni część pierwsza

Martinixx super️i koniecznie idz do pediatry, uszy to nie przelewki
__________________

Mikołaj <3
01.04.2016 r. ! Najpiękniejszy dzień w życiu ! <3
kejka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-12 16:51:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:36.