Podsłuch? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-18, 13:17   #211
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Podsłuch?

Cytat:
Napisane przez letik Pokaż wiadomość
Aderra moja wypowiedź była odpowiedzią, na to co napisał ktoś wyzej, odnosnie tego aby autorka przyprowadzila do domu dziecko. Jak nke widzisz zwiazku to nic Ci nie poradze. Ja widze. Pozdrawiam.
Znaczy polecasz wystawianie dzieci na jazdę testową dla demona, czy odradzasz?
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 13:21   #212
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Podsłuch?

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Znaczy polecasz wystawianie dzieci na jazdę testową dla demona, czy odradzasz?
W ekipie ghostbusters powinien być limit wiekowy do lat pięciu
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 12:10   #213
ANKA54321
Zadomowienie
 
Avatar ANKA54321
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 187
Dot.: Podsłuch?

Autorko masz wylaczone sprzety rtv z zasilania (pozostawiasz je w czuwaniu ? )
Kolezanka przeczytala caly watek i mowila wlasnie ze mieli telewizor ktory wylaczony (ale bedacy podlaczony do pradu) wydawał dzwieki "szurania" i tez mysleli ze to poltergeist, wyciagniecie wtyczki z gniazda rozwiazywalo problem,(w dzien tego nie bylo slychac bo zawsze sie cos robi a w nocy totalna cisza...
ANKA54321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 12:51   #214
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Podsłuch?

Cytat:
Napisane przez ANKA54321 Pokaż wiadomość
Autorko masz wylaczone sprzety rtv z zasilania (pozostawiasz je w czuwaniu ? )
Kolezanka przeczytala caly watek i mowila wlasnie ze mieli telewizor ktory wylaczony (ale bedacy podlaczony do pradu) wydawał dzwieki "szurania" i tez mysleli ze to poltergeist, wyciagniecie wtyczki z gniazda rozwiazywalo problem,(w dzien tego nie bylo slychac bo zawsze sie cos robi a w nocy totalna cisza...
Autorka nie myśli że to poltergeist

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Cytat:
Napisane przez letik Pokaż wiadomość
Smiejcie sie, ale jak corka mojej kolezanki byla na tyle mala, ze jeszcze nie umiala dobrze mowic ale juz chodzila, bala sie siedziec sama w jednym z pokoi w jej domu. Kilka razy wyleciala stamtad z placzem, i po swojemu ( na tyle ze jakos tam dalo sie ja zrozumiec) mowila, ze jest tam jakis pan i siada kolo niej jak sie bawi..także, no nie od dziś wiadomo, że dzieci moga być medium i widzieć wiecej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No coś niesamowitego po prostu i wy się smiejecie dziewczyny!
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 13:52   #215
letik
Zadomowienie
 
Avatar letik
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Oczko górnego śląska:)
Wiadomości: 1 182
Dot.: Podsłuch?

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Autorka nie myśli że to poltergeist

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------



No coś niesamowitego po prostu i wy się smiejecie dziewczyny!
No właśnie..takie straszne rzeczy oj oj ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Będę walczyć tak długo, aż pewnego dnia powiem skromnie - wszystko czego chciałam, dzisiaj już należy do mnie !
letik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 23:33   #216
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Podsłuch?

Wtyczki wyciągamy, zostaje czasem tylko ładujący się telefon i e-papieros. No i skrzynka od internetów. Wiem, że lodówki czasem tak piszczą, bo u mojej mamy jest taka, że "gada", nasza jest cicho.
U nas spokój. Odkąd są upały, mamy okna pootwierane cały czas, zapachu prawie wcale nie czuć.
Stukanie. Dziś nie spałam całą noc, bo musiałam coś robić, łaziłam między salonem a sypialnią, zero dźwięków. Ostatnie noce ciche, żadnego chodzenia, stukania, światło przestało wariować, jak ręką odjął.
Nie mam zielonego pojęcia, o co chodzi. Jedyne, co się zmieniło, to to, że teraz pod ścianą w salonie, która się tak styka lekko jak mówiłam wcześniej, leży kupa drewna, tzn. palety, które musimy w mieszkaniu przetrzymać przed wywiezieniem. Nie ma to pewnie absolutnie związku, ale tylko to się zmieniło z naszej strony.
Niedługo będę nocować tu przez jedną noc sama prawdopodobnie to się też zobaczy, czy coś słychać.
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 07:31   #217
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Podsłuch?

Cytat:
to to, że teraz pod ścianą w salonie, która się tak styka lekko jak mówiłam wcześniej, leży kupa drewna, tzn. palety, które musimy w mieszkaniu przetrzymać przed wywiezieniem. Nie ma to pewnie absolutnie związku, ale tylko to się zmieniło z naszej strony.
może to mieć związek, podłoga ''pracuje'', przyłożyłaś paletami obciążenie i usztywniłaś deski na legarach, czy co tam macie.
Ciekawa historia, w sumie najbardziej to przypomina jakiegoś ducha
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-30, 12:58   #218
ANKA54321
Zadomowienie
 
Avatar ANKA54321
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 187
Dot.: Podsłuch?

Autorko i co tam bo ciekawa jestem
ANKA54321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 13:00   #219
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Podsłuch?

Cytat:
Napisane przez ANKA54321 Pokaż wiadomość
Autorko i co tam bo ciekawa jestem
XD
Przecież napisała
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 13:02   #220
ANKA54321
Zadomowienie
 
Avatar ANKA54321
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 187
Dot.: Podsłuch?

Cytat:
Napisane przez carolina662 Pokaż wiadomość
XD
Przecież napisała
czekam na ciag dalszy.
ANKA54321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 13:04   #221
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Podsłuch?

Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-30, 13:06   #222
201607111028
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 6 905
Dot.: Podsłuch?

Cytat:
Napisane przez ANKA54321 Pokaż wiadomość
czekam na ciag dalszy.
201607111028 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 13:16   #223
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Podsłuch?

Cytat:
Napisane przez smellsliketeenspirit Pokaż wiadomość
jak ręką odjął.
Nie mam zielonego pojęcia, o co chodzi. Jedyne, co się zmieniło, to to, że teraz pod ścianą w salonie, która się tak styka lekko jak mówiłam wcześniej, leży kupa drewna, tzn. palety, które musimy w mieszkaniu przetrzymać przed wywiezieniem. Nie ma to pewnie absolutnie związku, ale tylko to się zmieniło z naszej strony.
Skąd u Ciebie tak daleko posunięty sceptycyzm dla oczywistych wyjaśnień?
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 13:57   #224
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Podsłuch?

Przeczytałam jednym tchem Podobnie jak wiele z tu obecnych, jestem ciekawa jak sprawa się rozwinie, jakoś niespecjalnie wierzę, że to duchy, aczkolwiek nigdy nie wiadomo

Przypomniało mi się jak mama opowiadała, że stała w kuchni obok takiego czujnika gazu i cóż, puściła bąka, a czujnik zaczął piszczeć jak oszalały

Autorko, czy to któraś z kamienic na toruńskim starym mieście, bydgoskie czy jeszcze gdzie indziej? Ciekawość mnie zżera

Miałam w sumie podobną historię, ale w toruńskim bloku niedaleko centrum - jak z moim byłym wieczorem leżeliśmy w łóżku, to często było słychać skrzypienie u góry, jakby ktoś starą szafę otwierał albo jakieś drzwi. Okropny dźwięk rodem z horroru, bardzo wyraźnie słyszalny. Było to na tyle denerwujące i schizujące, że pewnego wieczoru wysłałam mojego eks, żeby poszedł do sąsiadki w tej sprawie. Wydaje mi się, że była to starsza pani, ale głowy teraz nie dam. Drzwi mu nikt nie otworzył, ale tego dnia hałasy ustały. Dziwne, nie?

O, jeszcze w innym mieszkaniu miałam drzwi tak zwaną harmonijkę, dość szerokie, i w nocy budziło mnie ich szuranie i widziałam, jak się przesuwają. Okazało się, że mam nieszczelne okna, pod drzwiami wejściowymi też wiatr hulał i nawet jak wszystko było pozamykane, to drzwi tańcowały w nocy. Nawet mając racjonalne wytłumaczenie, unikałam zasuwania ich i przynajmniej spałam spokojnie
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.

Edytowane przez szatanica1989
Czas edycji: 2016-06-30 o 14:04
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 11:53   #225
BlackberryHill
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3
Dot.: Podsłuch?

Kiedyś koleżanka mi odpowiadała, że w środku nocy obudził ją bardzo głośny dźwięk tak jakby ktoś odkręcił wodę i pod pełnym ciśnieniem nalewał ją do wanny. Dwa razy nie wstała, przerażona siedziała w łóżku. Za trzecim razem wstała, poszła w bojowym nastawieniu do łazienki, zapaliła światło i nic. Obeszła cały dom, zajrzała do sypialni rodziców - spali. Rano opowiedziała to mamie - ta nic nie słyszała.

Czekam na dalszy rozwój wydarzeń. Mam nadzieję, że wkrótce cała sytuacja się wyjaśni i autorka będzie miała spokój i przynajmniej będzie wiedziała skąd te dziwne dźwięki. Autorko - czekam na relację na bieżąco!

W ogóle to szacun, że nie popadasz w paranoję. Ja bym na pewno stamtąd szybko uciekła i szukała nowego lokum. A już na pewno nie spędziłabym w takim mieszkaniu samotnie nocy. Gdyby tż wyjechał i zostawił samą na noc na bank prosiłabym kolezanki żeby mnie przenocowały

Edytowane przez BlackberryHill
Czas edycji: 2016-07-01 o 11:58
BlackberryHill jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 12:04   #226
hajduszoboszlo
Raczkowanie
 
Avatar hajduszoboszlo
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 440
Dot.: Podsłuch?

Cytat:
Napisane przez BlackberryHill Pokaż wiadomość
Kiedyś koleżanka mi odpowiadała, że w środku nocy obudził ją bardzo głośny dźwięk tak jakby ktoś odkręcił wodę i pod pełnym ciśnieniem nalewał ją do wanny. Dwa razy nie wstała, przerażona siedziała w łóżku. Za trzecim razem wstała, poszła w bojowym nastawieniu do łazienki, zapaliła światło i nic. Obeszła cały dom, zajrzała do sypialni rodziców - spali. Rano opowiedziała to mamie - ta nic nie słyszała.

Czekam na dalszy rozwój wydarzeń. Mam nadzieję, że wkrótce cała sytuacja się wyjaśni i autorka będzie miała spokój i przynajmniej będzie wiedziała skąd te dziwne dźwięki. Autorko - czekam na relację na bieżąco!

W ogóle to szacun, że nie popadasz w paranoję. Ja bym na pewno stamtąd szybko uciekła i szukała nowego lokum. A już na pewno nie spędziłabym w takim mieszkaniu samotnie nocy. Gdyby tż wyjechał i zostawił samą na noc na bank prosiłabym kolezanki żeby mnie przenocowały
Czytałam kiedyś ze po przebudzeniu mogą wystąpić halucynacje wszelkiego rodzaju. Te słuchowe też.
hajduszoboszlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 12:46   #227
eemilka
Raczkowanie
 
Avatar eemilka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 269
Dot.: Podsłuch?

Ja wczoraj w momencie przysypiania słyszałam wylewająca się na raz wodę tak jakby z wiadra. Przebudzilo mnie to momentalnie. Byłam zła, bo prawie każdego wieczora przy usypianiu słyszę cos dziwnego. Nie jestem zła na duchy czy złodziei, wkurzam się na siebie, bo wiem, że to mózg płata mi figle.

Wysłane z mojego D6503
eemilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 12:59   #228
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Podsłuch?

Cytat:
Napisane przez eemilka Pokaż wiadomość
Nie jestem zła na duchy
Na pewno wszystkim duchom ulżyło
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 13:07   #229
eemilka
Raczkowanie
 
Avatar eemilka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 269
Dot.: Podsłuch?

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Na pewno wszystkim duchom ulżyło
A jak!

Wysłane z mojego D6503
eemilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-02, 10:49   #230
201701261449
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 402
Dot.: Podsłuch?

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Skąd u Ciebie tak daleko posunięty sceptycyzm dla oczywistych wyjaśnień?
Znam swoje mieszkanie. Kilka palet postawionych pod ścianą to sprawi, że światło nagle działa, kroków nie słychać, stukania a sprzęty nie wariują. Wczoraj przestawiłam palety, bo mi jednak pod ścianą zawadzały. Dźwięki znów się nie pojawiły, stąd nie sądzę, żeby to miało znaczenie. Co, trup pod podłogą chciał wyjść i jak zastawiłam go drewnem to nie wyłaził i nie stukał?

Cytat:
Napisane przez BlackberryHill Pokaż wiadomość
Kiedyś koleżanka mi odpowiadała, że w środku nocy obudził ją bardzo głośny dźwięk tak jakby ktoś odkręcił wodę i pod pełnym ciśnieniem nalewał ją do wanny. Dwa razy nie wstała, przerażona siedziała w łóżku. Za trzecim razem wstała, poszła w bojowym nastawieniu do łazienki, zapaliła światło i nic. Obeszła cały dom, zajrzała do sypialni rodziców - spali. Rano opowiedziała to mamie - ta nic nie słyszała.
Zdarzyło się, że nagle deszczownica w prysznicu puszczała. Pierwszy raz był najgorszy, bo byłam sama, nagle słyszę, jakby ktoś odkręcił wodę, która się leje, idę do łazienki i faktycznie się leje, ale kurek zakręcony. Podłożyłam miskę, wodę złapałam i zakręciłam zawór, poleciała z minutę jeszcze i przeszło, ale myślę, że to po prysznicu woda zostaje w rurach i z małym ciśnieniem spływa, jak znajdzie się na linii "zakrętu" i dochodzi do deszczownicy to spływa mocniej.

Cytat:
Napisane przez szatanica1989 Pokaż wiadomość

Autorko, czy to któraś z kamienic na toruńskim starym mieście, bydgoskie czy jeszcze gdzie indziej? Ciekawość mnie zżera
Nie, to kamienica w centrum. Kojarzysz Arsenał koło św. Katarzyny? Niedaleko hotelu. To za nim są takie drobne uliczki, wąskie, jak się z dworca na miasto idzie.



W ogóle i tak mam beczkę. Mówiłam, że w ciągu pół roku zdążył mi się popsuć telefon, ładowarka, laptop i tak dalej. Tżowi też się już popsuł, nowy laptop, który w kwietniu tż dostał na urodziny też się pospuł, stacjonarka szwankuje, Internetu więcej nie ma niż jest, ale śmieszniejszy jest ten mój nowy telefon, który chyba żyje sam.

Od jakiegoś czasu kombinował coś, w czasie pisania smsów dodawał literki sam (najpierw h, potem r, teraz e, ucina inne litery) i kropki, ale pomyślałam, że to coś z wyświetlaczem, bo wychodziły kosmiczne słowa, które pojawiały się dopiero po naciśnięciu "wyślij" (coś w stylu: chcę napisać ja zaraz będę a wychodzi coś jah ezrah brede).
Teraz przychodzą powiadomienia (takie w formie niby smsa, który zaraz znika), że ktoś prosi o połączenie/ chce się skontaktować/możesz oddzwonić teraz do różnych numerów. Kilka razy było do mamy i taty, dzwoniłam, oni nic nie chcieli, zaczął wyskakiwać jakiś inny numer ale nie znam go, to nikt z moich bliskich, więc dzwonić nie będę, ale potrafi to być nawet kilka powiadomień dziennie.

Tż próbował coś robić miernikiem pola chyba, sprawdzać i faktycznie gdzieś to tam skacze.

I wiem, skąd są trzaski. Ściana nam pęka. Tzn wiadomo, dom pracuje i jakieś ryski są, ale w jednym miejscu, nad rurą w kuchni jest pęknięcie, nie, przecięcie, jak od noża, równiutkie, tuż nad podłogą. Tż mówi, że to może być od ciepła, bo zimą plynęła tam ciepła woda do kaloryfera i też sądzę, że to to, ale przynajmniej wiem, co tak trzaskało.
201701261449 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 11:05   #231
Silesian Girl
Rozeznanie
 
Avatar Silesian Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 712
Dot.: Podsłuch?

Cytat:
Napisane przez smellsliketeenspirit Pokaż wiadomość
jah ezrah brede).
https://pl.wikipedia.org/wiki/Ezdrasz_(imi%C4%99)

Żeby było strasznie
__________________


http://8-pietro.blogspot.com/



Kupujemy, remontujemy i urządzamy mieszkanko
Cieszymy się, wkurzamy, rozmyślamy i lamentujemy

Zapraszam na pierwszego bloga
Silesian Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 22:06   #232
krystianx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 7
Dot.: Podsłuch?

Nie czytałem całego wątku, ale pisałaś że jesteś niewierząca i nie chcesz wezwać księdza. Nie chodzi tutaj o nawet religię bo nie tylko ksiądz się takimi rzeczami zajmuje, zwykli ludzie też. Chodzi o wiedzę i wiarę. Ja bym na Twoim miejscu wezwał księdza, poświęci mieszkanie. Jeśli w tym czasie stanie się coś niepokojącego to wiadomo co to było. Jeśli zniknie to też wiadomo, że jakieś duszki. Jeśli się☠nasili no to masz większy problem :x
krystianx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 23:56   #233
Rilla82
Zakorzenienie
 
Avatar Rilla82
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 532
Dot.: Podsłuch?

Cytat:
Napisane przez Silesian Girl Pokaż wiadomość
Hahaha, duch Ezdrasza jak nic Was ostrzega.
Rilla82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 12:05   #234
natalcia250
sentimental animal
 
Avatar natalcia250
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 287
Dot.: Podsłuch?

okadź mieszkanie szałwią nic nie zaszkodzi a może pomoże
__________________
You may think he's a sleepy-type guy
Always takes his time
Soon I know you'll be changing your mind
When you've seen him use a gun, boy
When you've seen him use a gun
natalcia250 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 13:01   #235
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Podsłuch?

Ja polecam zaprosić rabina. Albo Imama. Względnie jakiegoś szamana. Po co się ograniczać do jednej religii?
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 14:00   #236
bbrownie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 269
Dot.: Podsłuch?

Cytat:
Napisane przez letik Pokaż wiadomość
Smiejcie sie, ale jak corka mojej kolezanki byla na tyle mala, ze jeszcze nie umiala dobrze mowic ale juz chodzila, bala sie siedziec sama w jednym z pokoi w jej domu. Kilka razy wyleciala stamtad z placzem, i po swojemu ( na tyle ze jakos tam dalo sie ja zrozumiec) mowila, ze jest tam jakis pan i siada kolo niej jak sie bawi..także, no nie od dziś wiadomo, że dzieci moga być medium i widzieć wiecej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tym się akurat zgadzam. 100% autentyczne zdarzenie.

Moja mama umarła, gdy miałam 3 lata, jeszcze nikt mi nie powiedział, że mama nie żyje, ja nie wiedziałam, że jej nie ma już ze mną. Ciągle pytałam o mamę, a oni mówili mi, że wyjechała.
Spałam sama w pokoju w godzinach wieczornych, a wszyscy siedzieli w kuchni i rozmawiali, ja wyszłam z pokoju zadowolona i uśmiechnięta, mówiąc, że mama była u mnie i z nią rozmawiałam. Całkowicie naturalna, spokojna wreszcie, zadowolona, że widziałam się z mamą. Dziecko przecież nie udaje.
Ja tego nie pamiętam, ale mój wuja mówi, że od wtedy zaczął wierzyć w duchy.
Ona przyszła się ze mną pożegnać, tak bardzo mnie kochała, że znalazła sposób.
Od tamtej pory nic. Nie ma jej.

Edytowane przez bbrownie
Czas edycji: 2016-07-04 o 14:01
bbrownie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 14:24   #237
60kropka6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 101
Dot.: Podsłuch?

Spróbuj też na noc zostawić gdzieś na wierzchu mleko. Jeśli skwaśnieje, to na sto procent jest to robota krasnoludków
60kropka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 17:50   #238
Silesian Girl
Rozeznanie
 
Avatar Silesian Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 712
Dot.: Podsłuch?

Cytat:
Napisane przez 60kropka6 Pokaż wiadomość
Spróbuj też na noc zostawić gdzieś na wierzchu mleko. Jeśli skwaśnieje, to na sto procent jest to robota krasnoludków
że niby co robiły z tym mlekiem?
__________________


http://8-pietro.blogspot.com/



Kupujemy, remontujemy i urządzamy mieszkanko
Cieszymy się, wkurzamy, rozmyślamy i lamentujemy

Zapraszam na pierwszego bloga
Silesian Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 18:00   #239
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: Podsłuch?

Cytat:
Napisane przez Silesian Girl Pokaż wiadomość
że niby co robiły z tym mlekiem?
Pewnie do niego nasikają Jak w świecie według kiepskich
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 20:50   #240
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Podsłuch?

Cytat:
Napisane przez smellsliketeenspirit Pokaż wiadomość
Nie, to kamienica w centrum. Kojarzysz Arsenał koło św. Katarzyny? Niedaleko hotelu. To za nim są takie drobne uliczki, wąskie, jak się z dworca na miasto idzie.
Arsenał w sensie klub? Jeśli tak, to mniej więcej kojarzę. Dziwna sprawa, ale dawaj koniecznie update sytuacji
__________________
Don't the sun look lonesome, oh lord lord lord, on the graveyard fence?
Don't my baby look lonesome when her head is bent?

Piszę.

Edytowane przez szatanica1989
Czas edycji: 2016-07-04 o 21:03
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-17 01:11:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:59.