Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard. - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-01, 02:39   #3901
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Tak, chyba pamiętam... nie dam głowy, że to ona. Ale przecież nie należy tego traktować jako obelgi, spotkał nas zaszczyt, że zaliczono nas do tego grona, uprzednio dobitnie przestawiając swoje zdanie na temat takich ludzi.

Co do naszej znajomej - przyszło mi do głowy, że może powinna swój światopogląd jeszcze raz przemyśleć i że niekoniecznie dobrze jej idzie rozpoznawanie systemu wartości niskich lotów.
A podejście jest dobrze mi znane... To przecież naturalne konsekwencje puszczalstwa, które trzeba wziąć na klatę..
Nie mogę sprawdzić, nie miałam jeszcze olśnienia w którym to mogło być wątku.
Ja to widzę tak, że mi po prostu zazdroszczo i tyle. Bo muszą tyrać za 12zł za godzinę, a ja w tym czasie obrobię minimum trzy pały, po dwa piwa za sztukę, a jak załapię w dupę to się i amarena trafi i już wyciągam 15. I to netto,

Przecież to na pierdyliard procent nie jest jej światopogląd tylko lęki, które ktoś jej wbił do głowy. Jak przemyśli? Co niby wymyśli jak nie zna alternatyw i nikt jej nie wesprze niczym poza c'est la vie, cierp zdziro - puszczalskie lafiryndy będą to miały gdzieś, ale Ty nie, więc Tobie się najmocniej dowali, nieistotne, że nic nie zrobiłaś?
Ktoś mądry jej wytłumaczy, że ludzie mają prawo do swoich opinii i na tym się skończy.

---------- Dopisano o 03:39 ---------- Poprzedni post napisano o 03:30 ----------

btw. ta autorka to fejk, prawda?
Bo tak się wpakowałam w dyskusję, urzeczona lekturą niespecjalnie skupiając się na radach, ale ten jej styl literacki jest wiarygodny niczym setki kochanek wizażanka, kompletnie nie przystaje do deklarowanego stanu ducha. Pewnie znowu jakiś mędrzec obnaża moralną degrengoladę wizażu.
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 06:55   #3902
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Nie zapominaj o istnieniu zagubionych, zgnębionych niemot płci żeńskiej, jak np. ta, która wzięła jego stronę, a sama nie wie jak powinna się zachować jak jej facet ją obmacuje mimo jej protestów i co zrobić, żeby go nie urazić.
No bo taki jest plan. Nie wolno samcowi odmawiać, bo się księżniczy. Zresztą jak na najdalej drugiej randce dupa nie da, to manipuluje. A potem się krzyczy, że zużyta, brudna i nikt jej już nie zechce.
Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Niee. Samiec spisał z kalendarza albo z jakiejś księgi aforyzmów w którym to było podpisane jako Hegel. To się zgadza. Ale byłam ciekawa w jakim kontekście to padło i jak wygląda całość wywodu - ale nie ma ani wywodu ani namiarów na wywód. Są różne wyniki podające ten tekst jako cytat z Hegla, ale to są źródła klasy jakieś czytadło do nastolatek obfitujące w tak głębokie myśli jak np. "Wszyscy ludzie są mniej lub bardziej dziwni. Jestem człowiekiem, a więc jestem mniej lub bardziej dziwna." a im dalej w las tym bardziej rakotwórczo, ale autor tej książki i kalendarza ściennego twierdził, że Hegel coś takiego napisał, ale nikt nie mówi gdzie.
A jest taka możliwość, że to Hegel, a internety tego nie wiedzą?

---------- Dopisano o 07:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
btw. ta autorka to fejk, prawda?
Oczywiście. Co jakiś czas pojawia się identyczny temat.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 06:58   #3903
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Wczoraj byłam na najbardziej beznadziejnej randce ever. Poszliśmy na Obecność 2, wszyscy oglądali mecz więc byliśmy jedynymi osobami na sali, bałam się panicznie i cały film wisiałam nad popcornem, grzechocząc nim i chrupiąc żeby nie słyszeć odglosow, przez 2/3 czasu miałam zamknięte oczy, a chłopak usnał. Brzuch mnie rozbolał ze strachu, w końcu wyszliśmy w połowie filmu a ja jeszcze pisnęłam na samym końcu bo akurat jakiś przerażający huk był jak szliśmy przy głośnikach. Potem spaliśmy z zapalonym światłem i jeszcze tż mnie budził w nocy ze się boi
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 07:16   #3904
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Pewnie znowu jakiś mędrzec obnaża moralną degrengoladę wizażu.
http://braciasamcy.pl/index.php?/top...&comment=56336 To ten interlokutor Ani, który zna 6 osób zagranico, więc może nam opowiedzieć o świecie
Cytat:
Historia, stereotypowego friendzone, postawa księżniczki aż zęby bolą, nawet inne kobiety na forum pojechały po niej równo.
"Inne kobiety pojechały po niej równo", ale skupmy się na tej jednej autorce, która z dużym prawdopodobieństwem jest trollem, możliwie naszym kolegą z forum. Fuck logic.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 08:19   #3905
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Jezujezujezu Dżi mi odpisał u singielek!!!! Mam orgazm chyba.

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:14 ----------



---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Najpierw DE, potem td, teraz to. Dziewczyny patrzcie i zazdrośćcie!
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 08:50   #3906
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Dżi niezawodny.

- 30-latkowie to się chyba uważają za półbogów, nie wiem dlaczego.
- Pewnie mają kompleksy, bo mało zarabiają. Czy ja już wspomniałem, że dużo zarabiam?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 09:52   #3907
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
A jest taka możliwość, że to Hegel, a internety tego nie wiedzą?
Oczywiście.
Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam na najbardziej beznadziejnej randce ever. Poszliśmy na Obecność 2, wszyscy oglądali mecz więc byliśmy jedynymi osobami na sali, bałam się panicznie i cały film wisiałam nad popcornem, grzechocząc nim i chrupiąc żeby nie słyszeć odglosow, przez 2/3 czasu miałam zamknięte oczy, a chłopak usnał. Brzuch mnie rozbolał ze strachu, w końcu wyszliśmy w połowie filmu a ja jeszcze pisnęłam na samym końcu bo akurat jakiś przerażający huk był jak szliśmy przy głośnikach. Potem spaliśmy z zapalonym światłem i jeszcze tż mnie budził w nocy ze się boi
To po jaką cholerę poszliście na horror jak oboje się boicie horrorów?
Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
To ten interlokutor Ani, który zna 6 osób zagranico, więc może nam opowiedzieć o świecie
W sensie, że on jest tą ex-prostytutką?
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-01, 10:18   #3908
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość

To po jaką cholerę poszliście na horror jak oboje się boicie horrorów?
No właśnie chłopak się nigdy nie boi, ja się boję ale to taki strach jak to przy horrorach, obejrzę i zapomnę. Tyle że nigdy nie widzieliśmy takiego filmu w kinie, ciemno, sami na sali, dźwięk głośny, brrr

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Adeedra widziałaś już że byłaś tematem zastępczym na jakimś zdziwieniowym?
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 10:21   #3909
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Jezujezujezu Dżi mi odpisał u singielek!!!! Mam orgazm chyba.
Ale trafił w dychę, trzeba mu przyznać. Nie wierzę, że nie podniecasz się każdym jego słowem .

Jakbyście teraz wygrały darmowe wakacje w dowolnym miejscu na świecie, to co byście wybrały? Ibizę? Barcelonę? Majorkę? Madryt? Teneryfę?
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 10:23   #3910
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

A może Barcelonę? Albo Barcelonę?
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 10:41   #3911
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Adeedra widziałaś już że byłaś tematem zastępczym na jakimś zdziwieniowym?
Tak.
Tzn. NIE! A to wredne babska, dobrze, że poszły w cholerę, bo jeszcze bogu ducha winnego imperjalistę uciskały...

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

& po coś się ich czepiła? ;>? Wierzysz, że one zauważą, co piszą i w którym miejscu są obelgi? Przecież na bank nie jak rozprawiały o tej puszczalskiej babie ani o pozbawionych męskości i osobowości chłopcach, budzących ich politowanie. Piszą sobie o świecie tak, jak go widzą, połowa nadal gada z wizażankowymi gwiazdami wątaska mimo tego, co wypisywali i wciąż wypisują, bo to przecież na pewno nie o nich było.
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-01, 10:50   #3912
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

O puszczalskiej nie pamiętam?
Co jakiś czas nachodzi mnie zdziwienie, ze one tak serio. No i smutne to.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 11:02   #3913
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Nie mogę sprawdzić, nie miałam jeszcze olśnienia w którym to mogło być wątku.
Ja to widzę tak, że mi po prostu zazdroszczo i tyle. Bo muszą tyrać za 12zł za godzinę, a ja w tym czasie obrobię minimum trzy pały, po dwa piwa za sztukę, a jak załapię w dupę to się i amarena trafi i już wyciągam 15. I to netto,
To było zdaje się w tym wątku prostytutki, która na początku związku była jeszcze aktywna w zawodzie.


Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Przecież to na pierdyliard procent nie jest jej światopogląd tylko lęki, które ktoś jej wbił do głowy. Jak przemyśli? Co niby wymyśli jak nie zna alternatyw i nikt jej nie wesprze niczym poza c'est la vie, cierp zdziro - puszczalskie lafiryndy będą to miały gdzieś, ale Ty nie, więc Tobie się najmocniej dowali, nieistotne, że nic nie zrobiłaś?
Ktoś mądry jej wytłumaczy, że ludzie mają prawo do swoich opinii i na tym się skończy.
Niestety...


Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
btw. ta autorka to fejk, prawda?
Bo tak się wpakowałam w dyskusję, urzeczona lekturą niespecjalnie skupiając się na radach, ale ten jej styl literacki jest wiarygodny niczym setki kochanek wizażanka, kompletnie nie przystaje do deklarowanego stanu ducha. Pewnie znowu jakiś mędrzec obnaża moralną degrengoladę wizażu.
Wg mnie fejk. Ale to nie zmienia faktu, że ktoś z taką historią może zabłądzić na wizaż, nie chciałam tych ludzi zostawić z Sheevem i topdongiem

BTW stewardesa właśnie mi przypomniała, skąd się znamy, to ten od wąchania kwiatków i naśmiewania się z bezdomnych .

Mam nadzieję, że Bluered to troll. Katrina1991 chyba jednak, niestety, ale nie, doszlam do postulowania palenia ludzi na stosach i wymiękłam.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 11:37   #3914
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
O puszczalskiej nie pamiętam?
Co jakiś czas nachodzi mnie zdziwienie, ze one tak serio. No i smutne to.
Mityczna, puszczalska baba - ta najgorsza co to można albo nic nie mówić ze wstydu, albo powtarzać mantry o tym, że się nie jest taką jak ona. Bóstwo pogańskie, cieszące się olbrzymią popularnością wśród gawiedzi. Specyficzną aurę tajemniczości wokół tej postaci tworzą licznie nagromadzone legendy i podania. Mówi się, że w dzisiejszych czasach najłatwiej spotkać ją w kiblu na imprezie. Posiada właściwości dżinna, złotej rybki i kwiatu paproci w jednym, ale tylko naprawdę nieatrakcyjnemu kawalerowi uda się ją odnaleźć, gdyż przed wywołaniem jej imienia i ofiarowaniem garnca miodu, aktywującego magiczne moce trzeba zyskać pewność, że mamy do czynienia z istotą nadprzyrodzoną. Od ludzkich kobiet odróżnia ją to, że nie ma żadnych wymagań i sypia z każdym chętnym.

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że Bluered to troll. Katrina1991 chyba jednak, niestety, ale nie, doszlam do postulowania palenia ludzi na stosach i wymiękłam.
Kto to bluered? Gdzie, co jak?
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 11:51   #3915
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Oczywiście.
To internety nie zastępują wykształcenia zdobytego w atmosferze wyobrażeń?
Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
W sensie, że on jest tą ex-prostytutką?
A nie, w sensie, że jest tym mędrcem obnażającym moralną degrengoladę kobiet. Choć oczywiście jego trollingu wykluczyć nie można.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 11:51   #3916
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Kto to bluered? Gdzie, co jak?
Dziewczyna z wątku o szybki seksie, która w każdym poście 3 razy sobie przeczy:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...1&postcount=77
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 12:13   #3917
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
To internety nie zastępują wykształcenia zdobytego w atmosferze wyobrażeń?
Niestety. Ale jestem już gotowa na najgorsze, zdesperowałam się.
Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
A nie, w sensie, że jest tym mędrcem obnażającym moralną degrengoladę kobiet. Choć oczywiście jego trollingu wykluczyć nie można.
A nie wiem, przestałam go czytać odkąd zauważyłam, że wykłady robi o polityce.

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Dziewczyna z wątku o szybki seksie, która w każdym poście 3 razy sobie przeczy:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...1&postcount=77
A to na pewno troll. Prawdziwa księżniczka nigdy nie pomyślałaby o zrzeczeniu się swej tożsamości i ograniczeniu roszczeń.
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 12:19   #3918
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
A to na pewno troll. Prawdziwa księżniczka nigdy nie pomyślałaby o zrzeczeniu się swej tożsamości i ograniczeniu roszczeń.
Gdyby to była konsekwentna księżniczka, to bym pomyślałam, że to koledzy z konkurencyjnego forum. Ale ta bitwa myśli, zaczynanie od bycia księżniczką z wymaganiami, płynne przejście do prób płaszczenia się przed nim, ale nie za bardzo, żeby sobie nie pomyślał i absolutnie bez żadnych konkretów, żeby nie wyjśc na desperatkę by zakończyć znów zrozumieniem dla tego zapracowanego człowieka (wszystko w jednym poście) czynią historię wiarygodną.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 14:38   #3919
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.


Pękła nam chyba rura w łazience, bo jak się używa prysznica to woda jest pod kafelkami. No to dzwonimy do właściciela, powiedział że ioioioio już jedzie ogarniać sytuację, ekipa remontowa, zawiadomi kogo trzeba. I co? I przychodzę do domu a tu woda zakręcona, zadzwoniłam do niego - przyjedzie naprawić w poniedzialek i prosi nas żebyśmy do tej pory nie odkręcali wody

---------- Dopisano o 15:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Oni tylko wyrażają swoją opinię. To tylko opinia. Wdech - wydech.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-01, 14:53   #3920
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Oni tylko wyrażają swoją opinię. To tylko opinia. Wdech - wydech.
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7... milion, może pomoże.
Pomyśleć, że w pierwszej chwili jak odpisałam na tę faktycznie-faktycznie wiadomość i zobaczyłam, że S. i Caro przyznały jej rację, to przemknęło mi przez głowę takie kurde, a może faktycznie jestem przewrażliwiona i podejrzewam ludzi o podłość, na którą by się nie zdobyli, zwłaszcza po tej uwadze o głodzonym mężu... i za każdym razem, niezmiennie, tuż po takiej szalonej refleksji nastąpuje yeboooot & pragnienie kopnięcia się w dupę za niedocenianie ludzkiej kreatywności w byciu dupkiem dla innych.
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 15:02   #3921
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7... milion, może pomoże.
Pomyśleć, że w pierwszej chwili jak odpisałam na tę faktycznie-faktycznie wiadomość i zobaczyłam, że S. i Caro przyznały jej rację, to przemknęło mi przez głowę takie kurde, a może faktycznie jestem przewrażliwiona i podejrzewam ludzi o podłość, na którą by się nie zdobyli, zwłaszcza po tej uwadze o głodzonym mężu... i za każdym razem, niezmiennie, tuż po takiej szalonej refleksji nastąpuje yeboooot & pragnienie kopnięcia się w dupę za niedocenianie ludzkiej kreatywności w byciu dupkiem dla innych.
Ale co Caro? Carolina jej nie przyznała racji.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 15:14   #3922
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Adeedra mówisz o Plotkowym chyba i kobiecie która śmiała nie stać się "żywym trupem"?
Ja pisałam o "relacje z ojcem" na intymnym.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 15:14   #3923
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Ale co Caro? Carolina jej nie przyznała racji.
O tym przyznaniu racji mówię
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=4020
i S w sensie Ty, nie zwróciłam uwagi na nicka tej-tej, co to też na es
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 19:07   #3924
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Po dzisiejszym dzionku na wizażu mam raka.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 19:13   #3925
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Zrelaksujmy się przy lekturze przewodnika turystycznego po Costa Brava.
Napisał im, że mają problemy ze sobą, są nienormalne, głupie, tworzą chore teorie i lecą na frajerów. A one dyskutują z jego stanowiskiem. Dżizys.

https://www.youtube.com/watch?v=iKK_QKK9lYU

Edytowane przez 201607040950
Czas edycji: 2016-07-01 o 19:15
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 19:49   #3926
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Zrelaksujmy się przy lekturze przewodnika turystycznego po Costa Brava.


---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Chyba wezmę jakieś L4 czy coś.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 20:24   #3927
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 561
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

W penisowym, hoho, szumi i dudni. Jedna wychwala soczyste przyrodzenia, druga obraża mężczyzn z wyjątkowo małymi penisami. A thirky nie chce 180cm niziołka.
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 21:00   #3928
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Chyba wezmę jakieś L4 czy coś.
Właśnie masz przyjemność z wizażanką, która reaguje na słowo "dziecko". A to nawet nie jest ułamek z tego na co ją stać,

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Ale wam pojechał... ten to jest dopiero zatroskany o ogólne dobro i szczęście na świecie. Teraz sobie przypomniałam, że tłumaczył mi nie tylko, że jak będę mieć nierealnie wysokie wymagania (jenzyki i żeby mje wzieno) i idealistyczny obraz wybranków to se nikogo nie znajdę, ale jeszcze, że nikt nigdy nie zechce ze mną być jak będę z góry mówiła, że opuszczę w chorobie.

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:53 ----------

Kaguya nie jest modem?!
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 21:17   #3929
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość


Kaguya nie jest modem?!
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 21:22   #3930
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Jakby się awatary ładowały za każdym razem to może bym nie miała problemu ze stwierdzeniem na podstawie obserwacji podpisu pod nickiem, ale tak to czort wie, lepiej się upewnić.
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-27 23:16:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.