Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard. - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-01, 21:25   #3931
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Jakby się awatary ładowały za każdym razem to może bym nie miała problemu ze stwierdzeniem na podstawie obserwacji podpisu pod nickiem, ale tak to czort wie, lepiej się upewnić.
Jestem bezawatarowa.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 22:34   #3932
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Kaguya? Co jest

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Dobra tak szczerze. Z nami jest coś nie tak czy z osobami które uważają że trollujemy i się czepiamy, szukamy sensacji itepe? Bo się pogubilam w tym chwilę temu. I da fak szajka drabineczki?
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 22:56   #3933
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Dobra tak szczerze. Z nami jest coś nie tak czy z osobami które uważają że trollujemy i się czepiamy, szukamy sensacji itepe? Bo się pogubilam w tym chwilę temu. I da fak szajka drabineczki?
Oczywiście że z nami. Krzyżuj, kamieniuj k*rwa, nie psuj atmosfery na imprezie. Nieważne ile osób zgnoisz po drodze, nieważne ile po przeczytaniu Twoich mądrości poczuje się jak gówno. Byle nie urazić żadnego wrażliwego nazisty ani tych, które zawsze mają na myśli nie to, na co wygląda, że mają, a wydaje Ci się, że mają, boś szurnięta, to dobre ludzie.
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 23:06   #3934
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Oczywiście że z nami. Krzyżuj, kamieniuj k*rwa, nie psuj atmosfery na imprezie. Nieważne ile osób zgnoisz po drodze, nieważne ile po przeczytaniu Twoich mądrości poczuje się jak gówno. Byle nie urazić żadnego wrażliwego nazisty ani tych, które zawsze mają na myśli nie to, na co wygląda, że mają, a wydaje Ci się, że mają, boś szurnięta, to dobre ludzie.
Nie wiem. Naprawdę mi przykro po tych rozmowach dziś. Jak można być takim człowiekiem? Dziewczyna skrzywdzona przez ojca to materialistka i nieudacznik, matka która miała czelność zachować się inaczej to... Niedobrze mi. A jeszcze że zostałam posądzona o podszywanie się pod kogoś. I ku*wa prowokuję. Najlepiej zawsze się zamknąć. Niech kamienują, toż to tylko ich sprawa i opinia.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 23:09   #3935
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Kaguya? Co jest

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Dobra tak szczerze. Z nami jest coś nie tak czy z osobami które uważają że trollujemy i się czepiamy, szukamy sensacji itepe? Bo się pogubilam w tym chwilę temu. I da fak szajka drabineczki?
Masz pm.

Mam co najmniej 10 powodów, żeby robić to, co robię.
Ale o drabinach to nie mam pojęcia, nie nadążam za trendami i trudno mi przebić się przez sryliardy postów na Plotkowym.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 23:24   #3936
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Masz pm.

Mam co najmniej 10 powodów, żeby robić to, co robię.
Ale o drabinach to nie mam pojęcia, nie nadążam za trendami i trudno mi przebić się przez sryliardy postów na Plotkowym.
I to są tajne powody?

Ja mam pojęcie o drabinach, ale muszę poczekać, aż przestanie mnie szlag trafiać.
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 23:38   #3937
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
I to są tajne powody?

Ja mam pojęcie o drabinach, ale muszę poczekać, aż przestanie mnie szlag trafiać.
Wiem, kim była drabi, jak odeszła i co robiła dalej, ale zarzuty, że to thirky?

Powody są trochę tajne, nie chciałabym o tym pisać na forum.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-01, 23:50   #3938
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Wiem, kim była drabi, jak odeszła i co robiła dalej, ale zarzuty, że to thirky?
Ale Thirky w ogóle przespała caaaałość chryj okołozdziwieniowych, plotkowych i wojnę podjazdową prowadzoną przez samozwańczych don kichotów z bandą, która śmiała być wobec nich złośliwa jak pisali coś durnego albo co.

Szukają ich bo jakby się okazało, że po takim mocnym wyjściu jakie zrobiła, podkradła się z powrotem i nadal pisze (a na 100% to robi, bo to przecież najcudowniejsze forum na świecie i kto nie chciałby sobie tu nerwów szargać dzień w dzień) to można by było mieć z niej polew do oporu i zwycienżyć, wreszcie zwycienżyć z laskami, które miały i mają je głęboko w dupie. To zwykły głód krwi, nie ma kogo zagryźć, to trzeba coś znaleźć.
Nie śledziłam jakoś superdokładnie, ale całą otoczkę pt. drabina = miejscowy james moriarty trudno przeoczyć, nawet jak się człowiek tylko żre na intymnym, walcząc z "wolnością słowa" niczym zomowiec-hobbysta. A Thirky chyba udało się to wszystko przeoczyć.
Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
Powody są trochę tajne, nie chciałabym o tym pisać na forum.
A to ból...
201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 23:59   #3939
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Ale Thirky w ogóle przespała caaaałość chryj okołozdziwieniowych, plotkowych i wojnę podjazdową prowadzoną przez samozwańczych don kichotów z bandą, która śmiała być wobec nich złośliwa jak pisali coś durnego albo co.

Szukają ich bo jakby się okazało, że po takim mocnym wyjściu jakie zrobiła, podkradła się z powrotem i nadal pisze (a na 100% to robi, bo to przecież najcudowniejsze forum na świecie i kto nie chciałby sobie tu nerwów szargać dzień w dzień) to można by było mieć z niej polew do oporu i zwycienżyć, wreszcie zwycienżyć z laskami, które miały i mają je głęboko w dupie. To zwykły głód krwi, nie ma kogo zagryźć, to trzeba coś znaleźć.
Nie śledziłam jakoś superdokładnie, ale całą otoczkę pt. drabina = miejscowy james moriarty trudno przeoczyć, nawet jak się człowiek tylko żre na intymnym, walcząc z "wolnością słowa" niczym zomowiec-hobbysta. A Thirky chyba udało się to wszystko przeoczyć.
Drabinkę i Harleykę kojarzyłam z wątku filolożek i z ciętych wypowiedzi na intymnym. Nawet nie wiedziałam że jakiś zdziwieniowy istniał, w sumie właśnie ze dwa miesiące temu plotkowy "odkryłam". Nanana.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 02:14   #3940
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Nie wiem. Naprawdę mi przykro po tych rozmowach dziś. Jak można być takim człowiekiem? Dziewczyna skrzywdzona przez ojca to materialistka i nieudacznik, matka która miała czelność zachować się inaczej to... Niedobrze mi.
Można, można. Wystarczy wiedzieć gdzie patrzeć, żeby uwierzyć w ich istnienie.
W przypadku Barb. nie trzeba się domyślać, wystarczy pogrążyć się w lekturze. Widziałaś co zrobili jej rodzice w ramach żartu (który ostatecznie i ona sama uznała za śmieszny, a potem jeszcze się wzruszyła, bo ojciec najpierw powiedział jej, że sądził, że się nie przejmie jego rakiem bo nie ma serca, a potem wzruszył tym, że histeryzowała, rozpaczała i nie mogła się uspokoić z rozpaczy i strachu)? W innym wątku opisywała jak ją traktowali. Znienacka wywalili ją z domu, zdaje się dali jej jeden dzień na wyniesienie się i ogarnięcie, do tego awantury, poniżanie, wypominanie pieniędzy, chłopak gnój (nie pamiętam, czy jeden czy więcej niż jeden), który niby ją wspierał a potem olał i potraktował jakoś ohydnie. Ona nie jest w stanie inaczej myśleć, bo (prawdopodobnie nie umie), ale jakby sobie uświadomiła, że jej rodzice to skończone bagno, to musiałaby sobie całe życie przewartościować i wszystko co w nim ma. Nie zaatakowała tej dziewczyny ot tak sobie, mniej lub bardziej świadomie zobaczyła w niej siebie i poradziła jej najlepiej jak umiała. W jej świecie to najprawdopodobniej przejaw dobrych intencji, bo gnoili ją dopóty, dopóki przyznała im rację, że to ona sama była winna swoim krzywdom i jeszcze im życia namarnowała tudzież pieniędzy nadoiła jak pasożyt ostatni.
Nadal myślisz o niej tak samo jak pięć minut temu?

Lu. oddając jej sprawiedliwość nie zrobiła pojazdu po zachowaniu takiej matki, nawet zaznaczała, że tego nie robi. Ale od pewnego momentu zaczęła kręcić, nagle się okazało, że to nie ich podejrzenia, że była nieprawdziwa, bo była dziwna, tylko że znalazły na to jakieś dowody. Dlaczego nie wspomniała o tym na wstępie? Tego nie czaję.
Blu wcale nie zgadza się z oburzeniem, wskoczyła do bandwagonu bo zauważyła okazję dowalenia mamuśkom, których nie znosi. Samej zdarzało jej się wypisywać świństwa podobnej klasy i wyzywać mnie od czepialskich trolli, wyładowujących się na forum - zabij, nie pamiętam jaki temat, tylko to, że zaraz potem poszła na nerwicowy czy psychiatryczny i pisała coś zupełnie przeciwnego niż w postach, w których się żarła.
Jak lubisz sporty ekstremalne a "Gra o tron" nie dość brutalna dla Ciebie, to idź się rozejrzyj w wątaskach ciążowych, mamuśkowych i ślubnych. Tam to dopiero jest macierz prawdziwie agresywnych i krwiożerczych wizażanek.
Na 95% one nie rozumieją co właściwie mówią jak mówią, że dobra matka to by nigdy nie... i że laska musiałaby być psychopatką, żeby siedzieć na wizażu zamiast tracić zmysły z rozpaczy. One mają filtr percepcyjny zupełnie na coś innego ustawiony i jak widać nawet całodzienne próby tłumaczenia nie zbliżyły ich ani o krok do zauważenia, że dokonały oceny i wartościowania cierpienia, bo panicznie się boją, że ktoś mógłby je ocenić jako złe matki,
Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
A jeszcze że zostałam posądzona o podszywanie się pod kogoś. I ku*wa prowokuję. Najlepiej zawsze się zamknąć. Niech kamienują, toż to tylko ich sprawa i opinia.
Nie Ty, jakby się czepiać detali, to drabinę posądzono o bycie Tobą.
A czy najlepiej się zamknąć... to zależy co chcesz osiągnąć i jak się z tym czuć. Ja tam wolę polec, żrąc się za słuszną sprawę niż siedzieć cicho i dostać wrzodów.
Ban, którego zapewne niebawem dostanę to już tylko taka wisienka na torcie, atmosfera tu zrobiła się tak gówniana, że już głupio siedzieć i tylko strach, kiedy się enklawy czepią, żeby móc się pogrążyć w "merytorycznych dyskusjach". Jakby nie wy, to bym stąd dawno sp*erdalała, bo na forum o paznokciach żywcem nie idzie obczaić lakieru do paznokci. Jaki to ma sens?

---------- Dopisano o 03:14 ---------- Poprzedni post napisano o 01:34 ----------

Hej dziewczyny. I Zev. Spiżdżam stąd. To przestało być przyjemne (już dawno), ale wchodzić na forum tylko po to, żeby się sfrustrować i przypomnieć sobie o niechęci do ludzkości to się mija z celem, do osiągnięcia tego stanu wystarczy jak sobie obejrzę dowolny serwis informacyjny. Żal mi dupę ściska, bo was lubię i z tuzin innych użytkowniczek czytać, ale % gówna w gównie przekracza już wszelkie progi alarmowe.

Zaproponowałabym jakąś alternatywę, ale nic nie wymyśliłam. Facebook też mnie drażni niemożebnie, na dodatek w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy wykruszyły mi się tam te, grupy-blogi dla których tam zaglądałam, koniec końców nawet tego nie używam. Myślałam przez moment o założeniu bloga, ale chyba mi się nie chce. Jak ktoś ma jakiś pomysł na to, gdzie można by się przenieść, to ja chętnie. Tu nie chcę być, bo trójskrzydłową klinikę onkologiczną na własny użytek musiałabym sobie wybudować, żeby trawić to gówno.
Było fajnie, ale nie jest i już nie będzie.
, , , , , , , , .
Zarzucę jeszcze dramatyczną nutą: https://www.youtube.com/watch?v=WA4i...DMMWA4iX5D9Z64


201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 04:07   #3941
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

W tv pokazują studium pewnych przypadków... jak ktoś nie śpi, to polecam, Polsat 2 Cafeteria costam

Edytuje, bo to ciekawe, to się właśnie skończyło, "czego faceci chcą"

A teraz to już będzie o przypadkach/wypadkach. Szkoda ze nie mogłam zacytowac czesci programu, bo:
Primo: za późno przelaczylam,
Secundo: kot mi tak głośno mruczal, a tv tak cicho leciał, że tylko wylapalam, że lecą smaczki... eh. Może będzie powtórka?

Edit2: przyszła woda i zniszczyla wszystko... aaaaaaa! Mało powodzi na terenach zalewowych? Mało? UK od dawna cierpi, bo się buduje tam, gdzie nigdy nie powinno było. Od setek lat. Ta sama glupota. Co z tego, ze firma się otwiera na stuletnim terenie, gdzie stoi budynek jak to teren zalewowy? Pie...przony grudzień ostatni pokazał że nawet na tak małej wysepce TRZEBA DO CHOLERY WYBIERAC MIEJSCE DLA FIRMY CZY MIESZKANIA POZA TERENAMI ZALEWOWYMI.

Pierniczę, frustracja level max

(Dalej to oglądam)

Sorki za wściek, dotknęło mnie to na tyle osobiście, ze faceta firmę zalało na amen i musiała się zamknąć. Wszyscy wiedzieli, że zalewa, zalewała mała rzeczka kilka razy do roku. A oni tą firmę dalej tam trzymali! No qrva! TO JEST DEBILIZM!

A już nie wyobrażam sobie co czuli ci ludzie, mieszkający w domach postawionych ponad 100 lat temu. No podlewalo, no były małe powodzie... nieee... nikt kuźwa nie pomyślał, że skoro na ileś tam lat całe to wsio zalewa, to w końcu znów zaleje.. nieee! Nawet były zdjęcia na nowych terenach deweloperskich , tabliczka zatopiona że ledwo można odczytać że tu się beda budować. I f*uj, i tak znajdzie się ktoś, kto to kupi a potem będzie placz. FRUSTRATION LEVEL MAX


A i żeby było śmieszniej, mówię o grudniu zeszlego roku - UK nie zgłosiło się po pomoc dla powodzian (od UE). Mieli zagwarantowaną kasę na takie wypadki, nie wzięli. Ja tam nie mieszkam, ale mój facet tam pracował. Jechał do pracy sprzątać, pomagać, nie tylko w firmie, ale i ludziom. Nagrywał na kamerkę w samochodzie. Jak się ściany waliły. Jak mosty padały. Jak nie byli pewni czy będą mogli do domu wrócić czy będą odcięci od świata. I to urwał bylo za mało. Bo przecież UK dumna i blada nie poprosi o pomoc.

Mam spiskowa teorie że rząd nie zgłosił się po dofinansowanie, żeby zrzucić że unia nie dała i dlatego całe West yorkshire głosowało za brexitem. No ale mogę sie mylić i sąsiedzi mnie po prostu nie lubią...


Oj mam wqrva


I urwał mać! Ja niestety jestem podobna do tych dziewczyn z których macie polewke. To, że robię swoje po swojemu ZDAJAC SOBIE SPRAWE Z TEGO, CO SIE DZIEJE, to daje mi powera do zmian. Ale.. szczerze, czasem ta moja energię do zmian potraficie zabić swoimi szybkimi osadami albo tekstami z "duża ilością mądrych słów" ... ekhm

Nie jestem biologiem molekularnym, nie specjalizuje się w "odcinkach polskich" walczę z depresją i fobiami i jak kiedyś zrozumiem że ktoś ze mnie zażartował a ja nie zalapalam to mam ból tyłka na pół roku.

Ale jak to mówił mój nieżyjący już przyjaciel "to twój problem"

Tia.

Wysłane z mojego Elephone P8000 przy użyciu Tapatalka
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.

Edytowane przez witchwq
Czas edycji: 2016-07-02 o 04:50
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-02, 07:52   #3942
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.


Też chyba stąd spadam.

Blog mi się podoba. Możemy założyć ze wspólnym hasłem, żeby każdy mógł coś napisać.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 09:27   #3943
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Ban, którego zapewne niebawem dostanę to już tylko taka wisienka na torcie, atmosfera tu zrobiła się tak gówniana, że już głupio siedzieć i tylko strach, kiedy się enklawy czepią, żeby móc się pogrążyć w "merytorycznych dyskusjach". Jakby nie wy, to bym stąd dawno sp*erdalała, bo na forum o paznokciach żywcem nie idzie obczaić lakieru do paznokci. Jaki to ma sens?
To nie nam powinno być głupio.

Enklawy znaczy tego wątku? Żartujesz. Nikt się nigdy nie czepił. Dramatyzujesz.
Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. I Zev. Spiżdżam stąd. To przestało być przyjemne (już dawno), ale wchodzić na forum tylko po to, żeby się sfrustrować i przypomnieć sobie o niechęci do ludzkości to się mija z celem, do osiągnięcia tego stanu wystarczy jak sobie obejrzę dowolny serwis informacyjny. Żal mi dupę ściska, bo was lubię i z tuzin innych użytkowniczek czytać, ale % gówna w gównie przekracza już wszelkie progi alarmowe.
Taaak? A liczyłaś te gówna? Bo jest ich chyba mały procent, tylko najgłośniej krzyczą. Nie udawajmy, że na Wizażu jest ich więcej niż w życiu.
Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Zaproponowałabym jakąś alternatywę, ale nic nie wymyśliłam. Facebook też mnie drażni niemożebnie, na dodatek w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy wykruszyły mi się tam te, grupy-blogi dla których tam zaglądałam, koniec końców nawet tego nie używam.
Dlaczego nie zamknięta grupa na Facebooku?

A co, jeśli ON wróci? Kurde, jakbym wiedziała, że Ty tak na serio, to bym się popłaszczyła, w końcu by się zjawił.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 10:22   #3944
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Nadal myślisz o niej tak samo jak pięć minut temu?
Szczerze mówiąc tak. Tego się można było domyślić po stylu wypowiedzi, nie wierzę, że ktoś, kto miał kochających rodziców mógł napisać coś takiego. Ale jednak potrzebę pojeżdżenia po kimś, bo śmiał chcieć mieć lepiej, dało się wyczuć.


Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. I Zev. Spiżdżam stąd. To przestało być przyjemne (już dawno), ale wchodzić na forum tylko po to, żeby się sfrustrować i przypomnieć sobie o niechęci do ludzkości to się mija z celem, do osiągnięcia tego stanu wystarczy jak sobie obejrzę dowolny serwis informacyjny. Żal mi dupę ściska, bo was lubię i z tuzin innych użytkowniczek czytać, ale % gówna w gównie przekracza już wszelkie progi alarmowe.
Też się nosiłam z tym planem od jakiegoś czasu.


Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Zaproponowałabym jakąś alternatywę, ale nic nie wymyśliłam. Facebook też mnie drażni niemożebnie, na dodatek w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy wykruszyły mi się tam te, grupy-blogi dla których tam zaglądałam, koniec końców nawet tego nie używam. Myślałam przez moment o założeniu bloga, ale chyba mi się nie chce. Jak ktoś ma jakiś pomysł na to, gdzie można by się przenieść, to ja chętnie. Tu nie chcę być, bo trójskrzydłową klinikę onkologiczną na własny użytek musiałabym sobie wybudować, żeby trawić to gówno.
Eh, fejsa też właściwie chciałam usuwać, ale jak coś stworzycie to zostawie.
Tylko pytanie, czy Zev ze swoim umiłowaniem prywatności byłby gotów na taki krok.


Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Taaak? A liczyłaś te gówna? Bo jest ich chyba mały procent, tylko najgłośniej krzyczą. Nie udawajmy, że na Wizażu jest ich więcej niż w życiu.
Też myślę, że niewiele więcej, ale coś bardziej rzuca się w oczy.


Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
A co, jeśli ON wróci? Kurde, jakbym wiedziała, że Ty tak na serio, to bym się popłaszczyła, w końcu by się zjawił.

O kurcze, o tym nie pomyslałam, to jest faktycznie jedyny powód, dla którego by było warto tu tkwić .
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 16:09   #3945
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 561
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

I kto mnie pogłaszcze po głowie szorstkim tekściwem sprowadzającym na ziemię?

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Tylko pytanie, czy Zev ze swoim umiłowaniem prywatności byłby gotów na taki krok.
I tak połowa wchodzących tutaj ma mnie w zablokowanych więc nie byłbym mile widziany. Więc sobie odpuszczam nowe konta.
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-03, 10:07   #3946
201607111003
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 1 397
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

ej, adeedra i thirky weźcie no. Czeba walczyć na barykadach!
201607111003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 02:25   #3947
201607040950
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 7 272
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Cytat:
Napisane przez af096d25f0cf772bc51ba27de bbec984bc7420f7 Pokaż wiadomość
I kto mnie pogłaszcze po głowie szorstkim tekściwem sprowadzającym na ziemię?
Już nikt. Przyjdzie Ci spędzić resztę życia w samotności.
Cytat:
Napisane przez af096d25f0cf772bc51ba27de bbec984bc7420f7 Pokaż wiadomość
I tak połowa wchodzących tutaj ma mnie w zablokowanych więc nie byłbym mile widziany. Więc sobie odpuszczam nowe konta.
C'est la vie!











201607040950 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 19:48   #3948
Krzywobuta
Raczkowanie
 
Avatar Krzywobuta
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 470
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Tak właściwie to przez dłuższy czas na tym forum czytałam tylko ten wątek.Czekam i czekam aż ktoś odświeży temat, ale widzę, że się nie doczekam. Więc może ja to zrobię...?

No to frustruję się, bo mam prawie idealnego misiaczka, ale i tak nie jestem do końca zadowolona, w lipcu byłam w szpitalu (nawet nie tydzień) i chyba nadal się z tym nie uporałam, moja babcia ma raka i za mało mi przykro, brat misiaczka wywołuje we mnie gorsze emocje niż Hitler, a jego mama uważa, że zamiast iść na protest w sprawie aborcji, powinniśmy byli iść do kościoła się pomodlić.

I kończę praktykę i mam do oddania milion rzeczy i żadna z nich nie jest gotowa, ba, nie zrobiłam jeszcze zupełnie niczego. I jeszcze zaraz rok akademicki a nigdzie nawet na weekend nie byłam. I ogólnie leniwa ze mnie bździągwa.

O. I maruda ze mnie niesamowita.

Amen.

Edit edit edit

Już nie mam prawie idealnego misiaczka. Jednak mnie nie kocha i mnie zostawił. Lepszego początku roku sobie nie mogłam wymarzyć

Edytowane przez Krzywobuta
Czas edycji: 2016-09-29 o 13:34
Krzywobuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-05, 15:22   #3949
MaritzaRamos
Raczkowanie
 
Avatar MaritzaRamos
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 59
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Cytat:
Napisane przez Krzywobuta Pokaż wiadomość
Tak właściwie to przez dłuższy czas na tym forum czytałam tylko ten wątek.Czekam i czekam aż ktoś odświeży temat, ale widzę, że się nie doczekam. Więc może ja to zrobię...?

No to frustruję się, bo mam prawie idealnego misiaczka, ale i tak nie jestem do końca zadowolona, w lipcu byłam w szpitalu (nawet nie tydzień) i chyba nadal się z tym nie uporałam, moja babcia ma raka i za mało mi przykro, brat misiaczka wywołuje we mnie gorsze emocje niż Hitler, a jego mama uważa, że zamiast iść na protest w sprawie aborcji, powinniśmy byli iść do kościoła się pomodlić.

I kończę praktykę i mam do oddania milion rzeczy i żadna z nich nie jest gotowa, ba, nie zrobiłam jeszcze zupełnie niczego. I jeszcze zaraz rok akademicki a nigdzie nawet na weekend nie byłam. I ogólnie leniwa ze mnie bździągwa.

O. I maruda ze mnie niesamowita.

Amen.

Edit edit edit

Już nie mam prawie idealnego misiaczka. Jednak mnie nie kocha i mnie zostawił. Lepszego początku roku sobie nie mogłam wymarzyć
To jednego dnia myślałaś, że masz idealnego misiaczka, a następnego Cię zostawił?Może i dobrze, bo z tego co piszesz, to ma cudowną rodzinkę Biedna, trzymaj się ciepło.
Do roboty! Ja też jestem leniwa, ale jutro powrót na uczelnię, trzeba wziąć się w garść! Powodzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MaritzaRamos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-06, 17:56   #3950
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 561
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Cytat:
Napisane przez Krzywobuta Pokaż wiadomość
Już nie mam prawie idealnego misiaczka. Jednak mnie nie kocha i mnie zostawił. Lepszego początku roku sobie nie mogłam wymarzyć
Może następny będzie trochę bardziej idealny, hehe.
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-06, 23:57   #3951
Krzywobuta
Raczkowanie
 
Avatar Krzywobuta
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 470
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Właśnie w jedną noc zrobiłam dokumentację z miesiąca praktyk. Umieram.

Z prawie idealnym misiaczkiem znowu się zeszliśmy (bo jestem głupia), a teraz jesteśmy pokłóceni (bo jestem toksyczna).

Następnego raczej nie przewiduję. Z tym pewnie mi się nie uda, bo za dużo chcę, ale nie sądzę, żebym jeszcze kiedyś znalazła kogoś, kto będzie na tyle zdeterminowany i cierpliwy żeby mnie chciał.

Co prawda nie mam kompleksu małego penisa, ale mam mnóstwo innych ciekawych atrakcji, które niedokładnie przyciągają rzesze adoratorów.

Także ten.
Krzywobuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-07, 12:21   #3952
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 561
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Cytat:
Napisane przez Krzywobuta Pokaż wiadomość
Następnego raczej nie przewiduję. Z tym pewnie mi się nie uda, bo za dużo chcę, ale nie sądzę, żebym jeszcze kiedyś znalazła kogoś, kto będzie na tyle zdeterminowany i cierpliwy żeby mnie chciał.
(...)
Co prawda nie mam kompleksu małego penisa, ale mam mnóstwo innych ciekawych atrakcji, które niedokładnie przyciągają rzesze adoratorów.
Spoko. Jedna mnie przez jakiś czas chciała mimo mojej atrakcji więc i Tobie się uda.
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-07, 14:06   #3953
Krzywobuta
Raczkowanie
 
Avatar Krzywobuta
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 470
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Cytat:
Napisane przez af096d25f0cf772bc51ba27de bbec984bc7420f7 Pokaż wiadomość
Spoko. Jedna mnie przez jakiś czas chciała mimo mojej atrakcji więc i Tobie się uda.
Mnie też czasem ktoś chce. Ale ja nie chcę ich. Tego też nie chciałam, ale wątpię, żebym znalazła wielu chętnych do uganiania się za mną przez rok.

Tym bardziej, że Ty wyglądasz ponoć jak Enrique, a ja wyglądam jak moje profilowe. I jestem wredna. I szaleję za moim obecnym, który woli spędzić weekend na chlaniu niż ze mną, chociaż w tę niedzielę postanowiliśmy, że spróbujemy jeszcze raz.
Krzywobuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-07, 21:49   #3954
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 561
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Cytat:
Napisane przez Krzywobuta Pokaż wiadomość
Mnie też czasem ktoś chce. Ale ja nie chcę ich. Tego też nie chciałam, ale wątpię, żebym znalazła wielu chętnych do uganiania się za mną przez rok.
Może czas się umówić.

Cytat:
Napisane przez Krzywobuta Pokaż wiadomość
Tym bardziej, że Ty wyglądasz ponoć jak Enrique, a ja wyglądam jak moje profilowe. I jestem wredna. I szaleję za moim obecnym, który woli spędzić weekend na chlaniu niż ze mną, chociaż w tę niedzielę postanowiliśmy, że spróbujemy jeszcze raz.
Nie jak Enrique. Jak Nick Jonas! Podobno. Tylko jakoś nie mam fanek.
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-07, 22:37   #3955
Krzywobuta
Raczkowanie
 
Avatar Krzywobuta
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 470
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Cytat:
Napisane przez af096d25f0cf772bc51ba27de bbec984bc7420f7 Pokaż wiadomość
Może czas się umówić. .
Lubisz Magdę Gessler i frustrację? <3



[QUOTE=Nie jak Enrique. Jak Nick Jonas! Podobno. Tylko jakoś nie mam fanek.[/QUOTE]

Ugh. To trochę gorzej. Mnie tam bawiły Twoje wypowiedzi A kto wie ilu się nie chciało zakładać konta :P


W ogóle dowiedziałam się jak wygląda Enrique jakiś miesiąc temu jak zaczął chipsy reklamować. Myślałam, że to Ibisz.

Zacytowanie wyszło mi jak całe moje życie.

Edytowane przez Krzywobuta
Czas edycji: 2016-10-07 o 22:39
Krzywobuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-07, 23:10   #3956
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 561
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Cytat:
Napisane przez Krzywobuta Pokaż wiadomość
Lubisz Magdę Gessler i frustrację? <3
Może być Magda Gessler, frustracje będę zajadał.

Cytat:
Napisane przez Krzywobuta Pokaż wiadomość
Ugh. To trochę gorzej. Mnie tam bawiły Twoje wypowiedzi A kto wie ilu się nie chciało zakładać konta :P
W moim odczuciu nie ma różnicy, niestety nie podobają mi się i nie poszedłbym do łóżka ani z jednym, ani z drugim.
Miło mi że Cię bawiły. Chociaż pewnie po prostu się ze mnie naśmiewałaś. Gdyby były prawdziwymi fankami rejestrowałyby się i słały prywatne wiadomości!

Cytat:
Napisane przez Krzywobuta Pokaż wiadomość
W ogóle dowiedziałam się jak wygląda Enrique jakiś miesiąc temu jak zaczął chipsy reklamować. Myślałam, że to Ibisz.
No nie mów że nie znasz Bailamos.

Cytat:
Napisane przez Krzywobuta Pokaż wiadomość
Zacytowanie wyszło mi jak całe moje życie.
Ja jestem w tym mistrzem. Zawsze mi ładniutko wychodzą. A życie też nie.
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-08, 02:40   #3957
Krzywobuta
Raczkowanie
 
Avatar Krzywobuta
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 470
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Cytat:
Napisane przez af096d25f0cf772bc51ba27de bbec984bc7420f7 Pokaż wiadomość
Może być Magda Gessler, frustracje będę zajadał.



W moim odczuciu nie ma różnicy, niestety nie podobają mi się i nie poszedłbym do łóżka ani z jednym, ani z drugim.
Miło mi że Cię bawiły. Chociaż pewnie po prostu się ze mnie naśmiewałaś. Gdyby były prawdziwymi fankami rejestrowałyby się i słały prywatne wiadomości!



No nie mów że nie znasz Bailamos.



Ja jestem w tym mistrzem. Zawsze mi ładniutko wychodzą. A życie też nie.

No patrz, ja ostatnio schudłam przez weekend 3 kilo smutku


Mi się podobają (chociaż słabo kojarzą), ale też nie poszłabym z nimi do łóżka

Owszem, również się naśmiewałam. Czasem ciężko było nie. Razem z chłopakiem śledziliśmy z wypiekami na twarzy wszystkie Twoje perfekcyjne wypełnienia ugandy i inne smaczki!

Po co słać, skoro i tak odrzucasz wszystkie już na wstępie

To chyba każdy zna. Ale teledysku nigdy nie widziałam, a i wiedza o wykonawcy też wydawała mi się wcześniej zbyteczna.

Przynajmniej na czymś się znasz
Krzywobuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-08, 10:09   #3958
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 561
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Cytat:
Napisane przez Krzywobuta Pokaż wiadomość
No patrz, ja ostatnio schudłam przez weekend 3 kilo smutku


Cytat:
Napisane przez Krzywobuta Pokaż wiadomość
Mi się podobają (chociaż słabo kojarzą), ale też nie poszłabym z nimi do łóżka
Widocznie mam kiepski gust co do mężczyzn. Żaden mi się nie podoba.

Cytat:
Napisane przez Krzywobuta Pokaż wiadomość
Owszem, również się naśmiewałam. Czasem ciężko było nie. Razem z chłopakiem śledziliśmy z wypiekami na twarzy wszystkie Twoje perfekcyjne wypełnienia ugandy i inne smaczki!
Przepraszam bardzo, sformułowanie "uganda" to nie mój Twór. A coś w podobie perfekcyjnego wypełnienia użyłem może raz i zostało to dalej rozdmuchane. W dodatku mi wcale nie jest do śmiechu, nie widzę w tym nic zabawnego. Czasem sobie jedynie zażartuję przez łzy.

Cytat:
Napisane przez Krzywobuta Pokaż wiadomość
Po co słać, skoro i tak odrzucasz wszystkie już na wstępie
Nieprawda. Jeśli jakaś mimo tego co tu przeczytała byłaby mną zainteresowana i miała w oczach to chętnie nawiązałbym kontakt.

Cytat:
Napisane przez Krzywobuta Pokaż wiadomość
Przynajmniej na czymś się znasz
Pięknie wyszły Ci kolorki!
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-08, 10:44   #3959
Krzywobuta
Raczkowanie
 
Avatar Krzywobuta
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 470
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Cytat:
Napisane przez af096d25f0cf772bc51ba27de bbec984bc7420f7 Pokaż wiadomość




Widocznie mam kiepski gust co do mężczyzn. Żaden mi się nie podoba.

Spoko koko - gust można wypracować



Przepraszam bardzo, sformułowanie "uganda" to nie mój Twór. A coś w podobie perfekcyjnego wypełnienia użyłem może raz i zostało to dalej rozdmuchane. W dodatku mi wcale nie jest do śmiechu, nie widzę w tym nic zabawnego. Czasem sobie jedynie zażartuję przez łzy.

Tobie nie jest, Twojej dziewczynie nie będzie, a mnie było. Życie jest takie niesprawiedliwe


Nieprawda. Jeśli jakaś mimo tego co tu przeczytała byłaby mną zainteresowana i miała w oczach to chętnie nawiązałbym kontakt.

Tylko po tym co tu napisałeś nie da się być Tobą zainteresowaną Ale można darzyć Cię sympatią i cieszyć się, że mój chłopak nie ma Twoich problemów. Ma inne, choć równie zabawne.



Pięknie wyszły Ci kolorki!
Niestety jestem leniwa i tym razem używam dużo szybszej opcji. Może kiedyś jeszcze się nauczę cytować
Krzywobuta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-08, 11:13   #3960
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 1 561
Dot.: Nasze frustracje seksualne, czyli zrzędzenie i gawędziarstwo level hard.

Cytat:
Napisane przez Krzywobuta Pokaż wiadomość
Spoko koko - gust można wypracować
Wiesz... W tym przypadku jestem średnio zainteresowany.

Cytat:
Napisane przez Krzywobuta Pokaż wiadomość
Tobie nie jest, Twojej dziewczynie nie będzie, a mnie było. Życie jest takie niesprawiedliwe
A to ja nie wiem czemu, śmiejesz się z cudzego nieszczęścia?

Cytat:
Napisane przez Krzywobuta Pokaż wiadomość
Tylko po tym co tu napisałeś nie da się być Tobą zainteresowaną Ale można darzyć Cię sympatią i cieszyć się, że mój chłopak nie ma Twoich problemów. Ma inne, choć równie zabawne.
Dlaczego niby "nie da"? Burzysz moje marzenia.
W czym problemy Twojego chłopaka są lepsze od moich?

Cytat:
Napisane przez Krzywobuta Pokaż wiadomość
Niestety jestem leniwa i tym razem używam dużo szybszej opcji. Może kiedyś jeszcze się nauczę cytować
No jesteś. Utrudniłaś mi cytowanie.
af096d25f0cf772bc51ba27debbec984bc7420f7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-27 23:16:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:46.