Podejście do otyłości i nadwagi. - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-29, 17:37   #151
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Podejście do otyłości i nadwagi.

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 17:41   #152
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Podejście do otyłości i nadwagi.

Zapominacie o tych, którzy po prostu chcą/lubią jeść niezdrowo. Tyją czy nie - to już zależy od genów/szczęścia/dawki ruchu. Podobno niezdrowe jedzenie uzależnia.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 17:47   #153
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Podejście do otyłości i nadwagi.

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Ale będzie szeroki w ramionach. Tam już dyskomfort nie sięga?
Mój dyskomfort tam nie sięga, bo kończyłabym się takiemu gdzieś poniżej pachy, czyli tam gdzie jeszcze nie osiąga max szerokosci.

A chodzi własnie o to, żeby każdy miał zapewniony swój komfort, na swoim miejscu a nie że jedni sa pod specjalną ochroną i mogą się wpychać na czyjeś miejsce, a drugim nawet nic nie wolno powiedzieć, bo będzie dyskryminacja i obraza?

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Akurat z palaczami to nie jest dobry przykład, bo:
- palacze ponosza spore koszta dodane do papierosów i system nieźle na nich zarabia (akcyza)
- na każdej paczce jest wołąmi info o szkodliwości palenia czy sobie tego uświadamiania życzą czy nie
- mają bardzo ograniczoną wolnośc palenia, w wielu miejscach palić im nie wolno, muszą się ze swoim nałogiem udac w miejsce wyznaczone

A moze własnie jest toswietny przykład, ze nie ma równości i pewne grupy społęczn e robią za święte krowy, których nie wolno tknąc paluszkiem bo wielka zaraz obraza, gdy inne grupy spoęłczne, podlegają jdnak społecznemu naciskowi.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 18:23   #154
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Podejście do otyłości i nadwagi.

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 19:01   #155
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: Podejście do otyłości i nadwagi.

Gdyby to były walizki, to małe na półkę obie, a duża niech stoi
Ludzie... Drobni stoją, większa osoba siedzi. Lub kto pierwszy ten lepszy, ale najlepiej jeśli duży pierwszy zajmie miejsce. Nie biorę pod szczególną uwagę różnic wieku, ani stanu zdrowia/kondycji, tu wszyscy są poza rozmiarem jednakowi. To mi się wydaje logiczne ale nie jestem w stanie mojej racji dobrze uzasadnić.
Kiedyś oglądałam fajny TED talk o sprawach życiowych różnych, były one porównane do kamyków, większych i mniejszych i piasku, a życie to waza była w tej analogii. Jeśli najpierw wsypiesz cały piasek, a później zaczniesz dokładać kamienie, zmieści się mniej niż gdybyś najpierw włożył kamienie, a następnie piasek. Logistyka życia i spraw różnych oraz sprawek, kolejność i czas. Tak mi się jednak trochę od czapy przypomniało...
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 19:13   #156
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Podejście do otyłości i nadwagi.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Niektórzy ludzie wyrażają miłość do dzieci poprzez jedzenie, jak się dzieciak naje słodyczy czy chipsów i jest szczęśliwy, to rodzic też jest szczęśliwy.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 20:18   #157
2011607111034
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 269
Dot.: Podejście do otyłości i nadwagi.

Zdarzyła mi się taka sytuacja kilka razy w busach/autokarach.
Jestem bardzo szczupła, szczypiorkowata wręcz i ludzie z nadwagą widząc taką mnie stwierdzają, że "aaa tam, zmieścim się!" No panie, zmieścim się, ale litości Kiedyś mnie jedna pani słusznych gabarytów tak docisnęła bickiem, że myślałam, iż ducha wyzionę. No ale co miałam zrobić, przykleiłam się do szyby i jadę dalej. Najgorsze jest to, że nie czuję się zbyt komfortowo, gdy ktoś obcy mnie dotyka i podróż w takich warunkach to męka i nieustająca próba skompresowania się do jeszcze mniejszych rozmiarów.

Chociaż jak już mam wybierać, to wolę jechać wtulona w fałdki jakiejś ładnie pachnącej osoby, niż obok kogoś, kto nie wie, co to antyperspirant.
Ostatnio bo busa międzymiastowego wsiadł facet, którego czułam 3 siedzenia dalej. Z całego serca współczułam dziewczynie, do której się dosiadł, racząc ją głupkowatymi opowiastkami ze swojego życia.
Ale naj-naj-najgorzej, gdy ktoś siedzący obok mnie zasypia, nie panuje nas swoim ciałem i się na mnie kładzie co chwilę

Edytowane przez 2011607111034
Czas edycji: 2016-06-29 o 20:27
2011607111034 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-29, 21:16   #158
201701121406
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 755
Dot.: Podejście do otyłości i nadwagi.

Cytat:
Napisane przez Venin Pokaż wiadomość
Zdarzyła mi się taka sytuacja kilka razy w busach/autokarach.
Jestem bardzo szczupła, szczypiorkowata wręcz i ludzie z nadwagą widząc taką mnie stwierdzają, że "aaa tam, zmieścim się!" No panie, zmieścim się, ale litości
Kiedyś mnie jedna pani słusznych gabarytów tak docisnęła bickiem, że myślałam, iż ducha wyzionę. No ale co miałam zrobić, przykleiłam się do szyby i jadę dalej. Najgorsze jest to, że nie czuję się zbyt komfortowo, gdy ktoś obcy mnie dotyka i podróż w takich warunkach to męka i nieustająca próba skompresowania się do jeszcze mniejszych rozmiarów.

Chociaż jak już mam wybierać, to wolę jechać wtulona w fałdki jakiejś ładnie pachnącej osoby, niż obok kogoś, kto nie wie, co to antyperspirant.
Ostatnio bo busa międzymiastowego wsiadł facet, którego czułam 3 siedzenia dalej. Z całego serca współczułam dziewczynie, do której się dosiadł, racząc ją głupkowatymi opowiastkami ze swojego życia.
Ale naj-naj-najgorzej, gdy ktoś siedzący obok mnie zasypia, nie panuje nas swoim ciałem i się na mnie kładzie co chwilę
Miałam identyczną sytuację. Siedziałam z przodu autobusu na takim siedzeniu, które jest mniejsze niż dwa, powiedzmy takie 1,5 normalnego i nieprzedzielone. Byłam szczupła, więc jeszcze specjalnie jeszcze przesunęłam się w stronę okna, żeby ktoś mógł usiąść obok. No i niestety. Przyszedł dość "duży" facet, próbował się tam raz wcisnąć, drugi, trzeci. Autentycznie się nie mieścił przez podłokietnik. W końcu jakoś mu się udało, a ja zostałam dosłownie ściśnięta Oczywiście głupia byłam i nie zaprotestowałam tylko uciekłam po chwili.

Chociaż nie uważam, że to kwestia wagi. Gdyby był szczupły, a obok mnie byłoby odpowiednio mniej miejsca to pewnie też próbowałby się wcisnąć.
201701121406 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 21:55   #159
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Podejście do otyłości i nadwagi.

Cytat:
Napisane przez Pantegram Pokaż wiadomość
Uwaga słuszna, ale zauważ Czarna2000, że identyczny problem jest z zajęciami muzyki czy plastyki - dlaczego ktoś pozbawiony talentu ma mieć gorsze oceny za rysunek czy śpiew mimo, że się stara?

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

A ja właśnie uważam, że był dobry... jedzenie batoników czy drożdżówek żadnych korzyści organizmowi nie przynosi. Nie rozumiem, po prostu nie rozumiem dlaczego głupi lud się zbuntował przeciw czemuś, co było w gruncie rzeczy bardzo rozsądne - jak ktoś chce się opychać słodyczami to droga wolna, może je sobie przynieść z domu lub ze sklepu po drodze do szkoły w plecaku na drugie śniadanie, ale sklepiki szkolne jako część placówki edukacyjnej nie powinny promować niezdrowego żywienia i złych nawyków.
Zwykle w szkole nie miałam problemów z muzyką/plastyką, mimo, że o moich "talentach" czy w ogóle "poczuciu" sztuki lepiej nie mówić . Jestem w każdym calu umysłem ścisłym, totalnie nie rozumiejącym artystów.
U nas zwykle wystarczyło słuchać nauczycielki plastyki. Jak ktoś słuchał i wykonywał polecenia zawsze dał sobie radę. Z muzyki zawsze były oceny za chęci i starania. Może ktoś miał inaczej, ja trafiłam na fajne nauczycielki więc jakoś źle tego nie odbieram.
A wf to zwykle cwani faceci, którzy przesiadują sobie w kantorku/na sali i jakoś szczególnie nie przejmują się dziećmi. Macie piłkę, grajcie. A jak już przychodzi co do czego to bywają niesprawiedliwi.

Szkoda tylko, że reforma usunęła nie tylko drożdżówki, ale też normalne przyprawy ze stołówek, a w wielu szkołach doprowadziła do likwidacji sklepików, co pozbawiło możliwości kupienia czegokolwiek. Nawet wody albo zdrowej, pełnoziarnistej kanapki. Z resztą był już o tym wątek na plotkowym.
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 23:21   #160
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Podejście do otyłości i nadwagi.

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość

Szkoda tylko, że reforma usunęła nie tylko drożdżówki, ale też normalne przyprawy ze stołówek, a w wielu szkołach doprowadziła do likwidacji sklepików, co pozbawiło możliwości kupienia czegokolwiek. Nawet wody albo zdrowej, pełnoziarnistej kanapki. Z resztą był już o tym wątek na plotkowym.
co sprawiło, że potrawy stały się niejadalne.
Info mam min. od rodzica dziecka chorującego na cukrzycę, więc nie, bynajmniej nie chodzi o słodkości, ale normalne żarcie.
[ta, wiem, pewnie część stołówek zatrudnia wirtuozów kuchni i oni idealnie potrafili zamienić zakazane przyprawy, ale niestety nie w każdej stołówce tak jest]
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 09:05   #161
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 893
Dot.: Podejście do otyłości i nadwagi.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
ale tu jest cały czas mowa o miejscówkach. nie sytuacji, kiedy mogę sobie dowolnie wybrać miejsce tylko mam wykupione jedno konkretne i zwyczajnie po ludzku nie chce mi się szukać rozwiązań zastępczych jak okaże się, że pół mojego miejsca jest zajęte przez osobę obok.

jak 2 osoby zajmują miejsca za 4, w wagonie bez rezerwacji to co mi do tych miejsc? jeśli nie są zajmowane przez ich bagaże to nic mi do tego. wsiedli wcześniej, zajęli i tyle, nic nie poradzisz.
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-30, 09:45   #162
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Podejście do otyłości i nadwagi.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Zastanawiam sie, czy Ty w ogóle czymś jeździsz, co nie jest kolejka podmiejską ani własnym samochodem, bo ogląd realiów masz zerowy .
Pierwszy przykład z brzegu: Polski Bus.
Miejsca nie są numerowane, ale sprzedaje się tylko tyle biletów ile jest miejsc siedzących. Nie wolno stać podczas jazdy pomiędzy siedzeniami.
W takiej sytuacji, jak ktoś się nie mieści w obrębie swojego miejsca, powinien wykupić 2 i sobie zająć 2 obok siebie i sobie tam siedzieć w komforcie własnym i cudzym.

Raz sama mimo postury siedzącego psa wykupiłam 2 miejsca i siedziałam sama jedna na dwóch, razem ze swoim złym samopoczuciem, poduszką, kocem i swoimi klamotami. Chciałam mieć gwarancję komfortu własnego + było mi głupio z powodu mojego złego samopoczucia że będę narażać kogoś siedzącego ewentualnie obok że się kręce, wiercę, wstaje, siadam, siedzę dziwacznie, wyciągam nogi na różne strony
Biodro mnie bolało i musiałam mieć miejsce żeby np oprzeć się o szybę i siedzieć z oboma nogami wyprostowanymi na 2 siedzeniach- nie moja wina a jednak zapłaciłam więcej, zamiast żerować na czyjejś wygodzie podróżowania przez ponad 7 godzin.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 09:56   #163
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Podejście do otyłości i nadwagi.

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2016-06-30 o 09:58
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 10:33   #164
Calla001
Raczkowanie
 
Avatar Calla001
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 383
Dot.: Podejście do otyłości i nadwagi.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
w kinie niemożliwość pozostawienia 1 miejsca wolnego ma swoje sensowne usprawiedliwienie. zazwyczaj nie chodzi się do kina samemu, tylko w co najmniej dwójkę. zostawianie pojedynczych miejsc robi problem, ponieważ potem może się okazać, że jakieś osoby muszą siedzieć rozdzielone. a podejrzewam, że sporo osób zostawiałoby takie jedno miejsce na torebkę i kurtkę

a Twój problem był trochę na siłę. skoro i tak sala była pusta, to mogłaś zapłacić za jakiekolwiek miejsce a potem usiąść gdzie chcesz.
ludzie chyba sobie nie zdają sprawy, że czasem sprzedawca (w kinie) nie jest złośliwy tylko może czegoś zrobić bo np system mu nie pozwala,
Calla001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 10:50   #165
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Podejście do otyłości i nadwagi.

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 10:51   #166
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Podejście do otyłości i nadwagi.

Nie wierzę w to, że rosnąca liczba osób otyłych to wynik chorób. Od tabletek się nie tyje, co najwyżej dostaje apetytu, nad którym dorosły człowiek powinien panować.
Kiedy widzę na lotnisku osoby otyłe drżę z obawy czy nie będę obok nich siedzieć. Lot 2 godziny jest jeszcze do wytrzymania, ale np.10 godzin? Niekoniecznie muszą kupować 2 miejsca, ale np. wyższą klasę, w której siedzenia są oddzielone.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 12:14   #167
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Podejście do otyłości i nadwagi.

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
Nie wierzę w to, że rosnąca liczba osób otyłych to wynik chorób. Od tabletek się nie tyje, co najwyżej dostaje apetytu, nad którym dorosły człowiek powinien panować.
Kiedy widzę na lotnisku osoby otyłe drżę z obawy czy nie będę obok nich siedzieć. Lot 2 godziny jest jeszcze do wytrzymania, ale np.10 godzin? Niekoniecznie muszą kupować 2 miejsca, ale np. wyższą klasę, w której siedzenia są oddzielone.
Brałam sterydy, jakoś nie miałam zwiększonego apetytu a i tak spuchłam na twarzy.
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 12:33   #168
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Podejście do otyłości i nadwagi.

Cytat:
Napisane przez Lady in Blue Pokaż wiadomość
Brałam sterydy, jakoś nie miałam zwiększonego apetytu a i tak spuchłam na twarzy.
50 kg?
Ja przed okresem też ważę 1-2 kg więcej. Tłumaczenie otyłości i nadwagi lekami to nadużycie.

Edytowane przez 201803120844
Czas edycji: 2016-07-02 o 12:36
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 12:42   #169
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: Podejście do otyłości i nadwagi.

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
Nie wierzę w to, że rosnąca liczba osób otyłych to wynik chorób. Od tabletek się nie tyje, co najwyżej dostaje apetytu, nad którym dorosły człowiek powinien panować.
Kiedy widzę na lotnisku osoby otyłe drżę z obawy czy nie będę obok nich siedzieć. Lot 2 godziny jest jeszcze do wytrzymania, ale np.10 godzin? Niekoniecznie muszą kupować 2 miejsca, ale np. wyższą klasę, w której siedzenia są oddzielone.
To nie kwestia wiary a nauki
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-02, 13:35   #170
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Podejście do otyłości i nadwagi.

Cytat:
Napisane przez blue3 Pokaż wiadomość
To nie kwestia wiary a nauki
Jeśli tak, to poproszę o konkrety tj. rzetelne źródło potwierdzające, że tabletki powodują otyłość.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 13:54   #171
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Podejście do otyłości i nadwagi.

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Jeśli tak, to poproszę o konkrety tj. rzetelne źródło potwierdzające, że tabletki powodują otyłość.
Ja też poproszę, bo to, że mogą powodować zatrzymanie wody w organizmie skutkujące 2 kg do przodu to wierzę. Wzrost apetytu też, ale że same tabletki powodują przyrost wagi do skutku: nadwaga, otyłość to brednie.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 13:58   #172
Lady in Blue
Zakorzenienie
 
Avatar Lady in Blue
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 5 651
Dot.: Podejście do otyłości i nadwagi.

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
50 kg?
Ja przed okresem też ważę 1-2 kg więcej. Tłumaczenie otyłości i nadwagi lekami to nadużycie.
Ja napisałam, że miałam tylko opuchniętą twarz, a nie o dodatkowych kilogramach (akurat nie przytyłam)
__________________
Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
mnie jedynie rozwala zawsze taki pogląd - wszędzie na zachodzie jest świetnie, krainy mlekiem i miodem płynące, tolerancja i dobry gust w każdej dzielnicy, a w tej Polsce to sam zaścianek i ludzi na Vogue'a nie stać

Lady in Blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 14:15   #173
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: Podejście do otyłości i nadwagi.

Cytat:
Napisane przez ajah Pokaż wiadomość
Jeśli tak, to poproszę o konkrety tj. rzetelne źródło potwierdzające, że tabletki powodują otyłość.
Nie tabletki, a choroby. Monikam napisała, że nie wierzy, że choroby powodują otyłość.
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 14:28   #174
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Podejście do otyłości i nadwagi.

Cytat:
Napisane przez blue3 Pokaż wiadomość
Nie tabletki, a choroby. Monikam napisała, że nie wierzy, że choroby powodują otyłość.

Och tak, kompulsywne jedzenie i 14859 innych jednostek chorobowych usprawiedliwiających nadmierne jedzenie i tycie.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 14:35   #175
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Podejście do otyłości i nadwagi.

Cytat:
Napisane przez blue3 Pokaż wiadomość
Nie tabletki, a choroby. Monikam napisała, że nie wierzy, że choroby powodują otyłość.
Zerknęłam na choroby mogące powodować wzrost masy ciała.
1. nie ma tego aż tak dużo
2. w wielu przypadkach wprowadzenie odpowiednich zmian w diecie i trybie życia bardzo pomaga.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 14:43   #176
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: Podejście do otyłości i nadwagi.

Cytat:
Napisane przez monikam Pokaż wiadomość
Och tak, kompulsywne jedzenie i 14859 innych jednostek chorobowych usprawiedliwiających nadmierne jedzenie i tycie.
Próbujesz być ironiczna, a jesteś w tym momencie śmieszna i wychodzisz na ignorantkę. Wystarczy ruszyć się sprzed komputera i zajrzeć na najbliższy oddział endokrynologii lub chorób metabolicznych i przeprowadzić badanie wśród pacjentów czy wcinają batony
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 14:48   #177
201803120844
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 4 053
Dot.: Podejście do otyłości i nadwagi.

Cytat:
Napisane przez blue3 Pokaż wiadomość
Próbujesz być ironiczna, a jesteś w tym momencie śmieszna i wychodzisz na ignorantkę. Wystarczy ruszyć się sprzed komputera i zajrzeć na najbliższy oddział endokrynologii lub chorób metabolicznych i przeprowadzić badanie wśród pacjentów czy wcinają batony
To chyba nie jest oddział, na którym ma się chudnąć. Na takim oddziale nie leży się latami zatem obserwacje nie byłyby miarodajne.
201803120844 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 15:02   #178
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Podejście do otyłości i nadwagi.

Uwierze ze choroba moze powodowac nadwage. Ale moim zdaniem otylosc juz nie.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 15:07   #179
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: Podejście do otyłości i nadwagi.

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Uwierze ze choroba moze powodowac nadwage. Ale moim zdaniem otylosc juz nie.
Z ciekawości zapytam jaki masz staż w leczeniu chorób metabolicznych?
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 15:55   #180
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Podejście do otyłości i nadwagi.

To co prezentujesz to szkodliwe kłamstwa bazujące na własnych niczym nie popartych opiniach.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-28 14:56:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:13.