Moja siostra i ja ... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-04, 13:45   #61
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Moja siostra i ja ...

Cytat:
Napisane przez matiz12 Pokaż wiadomość
Czyli chcesz powiedzieć, że :

Napisalam tydzien temu jako facet na kafeterii że mam problemy z rodzina. Poczekalam tydzień czasu i jako kobieta napisalam tutaj ten sam watek tylko piszac o siostrze itd ? Oj korci mnie dac kontakt prywatny typu fb ale nie będę tego robić.
(...)
Nieco takich trolli tutaj bywa, że i po pół roku odgrzewają wątki. Żadna sensacja.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 14:00   #62
matiz12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 34
Dot.: Moja siostra i ja ...

Jestem bardzo wdzięczna za wszystkie rady. Trochę otworzyły mi oczy. Chlopak zaproponowal bysmy razem zamieszkali ale mam wątpliwości bo planowaliśmy później. Wiecie emocje randkowania.



Nie wiem co ja zrobię gdy mama powie że w żadnym wypadku nie mogę jechać. Mam uciec ?



Jej rodzina tez zabraniala jej spotykac się z moim tatą. Uciekla i dali radę ale wtedy tata byl starszy sporo od mojego faceta i mial juz pracę itd.



Dziękuję za wszystkie opinie... nie wiem co mam zrobić. Jestem zalamana serio
matiz12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 14:06   #63
Olcia0401
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 390
Dot.: Moja siostra i ja ...

Cytat:
Napisane przez matiz12 Pokaż wiadomość
Tak . Dopiero idziemy na studia. Rok poczekalam gdyz musiałam poprawić mature
Aż mi się przeczytało: Rok poczekalam gdyz musiałam poczekać na siostrę

A to nie tak, że ona powinna być już na studiach? Jeśli chodziłyście do jednej klasy, to razem pisałyście maturę. Chyba, że ona też poprawiała. Technikum nie biorę pod uwagę, no bo wy nierozłączne

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Napisane przez matiz12 Pokaż wiadomość
Jestem bardzo wdzięczna za wszystkie rady. Trochę otworzyły mi oczy. Chlopak zaproponowal bysmy razem zamieszkali ale mam wątpliwości bo planowaliśmy później. Wiecie emocje randkowania.
Emocje randkowania w trójkąciku
Olcia0401 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 14:10   #64
nyana89
Zakorzenienie
 
Avatar nyana89
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 4 758
Dot.: Moja siostra i ja ...

Serio? SERIO?? https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=923681
__________________
'Uwierz w siebie! Nie w takie rzeczy ludzie wierzą.'
nyana89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 14:26   #65
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: Moja siostra i ja ...

Cytat:
Napisane przez matiz12 Pokaż wiadomość
G..o mnie obchodzi co pisal ex. Moze dlatego z nim nie jestem bo byl po..bany ?
Cytat:
Napisane przez matiz12 Pokaż wiadomość
â˜â˜☠â˜â˜☠â˜â˜☠â˜â˜☠a na jaką odleglosc. Jesteś idiotka czy jak ?
(...)
i co pani ekspert ? Do garów !
Autorka i jej eks mają ze sobą zaskakująco dużo wspólnego... nawet spacje przed znakami interpunkcyjnymi.
Bogowie, ktoś tu ma niezły problem ze sobą. A raczej z upilnowaniem wszystkich swoich osobowości.

Edytowane przez 3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Czas edycji: 2016-07-04 o 14:27
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 18:45   #66
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Moja siostra i ja ...

Jezu... Co za wątek 😂
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 20:41   #67
Takion94
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 814
Dot.: Moja siostra i ja ...

Dzięki za poprawę humoru Przydało się Czy ja dobrze rozumiem najpierw z konta korzystał ex autorki, później autorka teraz obecny chłopak autorki. Zaraz pewnie będzie pisać jej siostra a później jej rodzice...
Takion94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-04, 21:04   #68
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Moja siostra i ja ...

Cytat:
Napisane przez Takion94 Pokaż wiadomość
Dzięki za poprawę humoru Przydało się Czy ja dobrze rozumiem najpierw z konta korzystał ex autorki, później autorka teraz obecny chłopak autorki. Zaraz pewnie będzie pisać jej siostra a później jej rodzice...
W rodzinie nic nie ginie. Nawet konto na wizażu
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 22:25   #69
eemilka
Raczkowanie
 
Avatar eemilka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 269
Dot.: Moja siostra i ja ...

Siedzialas z siostrą w jednej ławce? Macie ławki w domu skoro zaczynacie razem studia dlatego, że poprawialas maturę? Jak masz się przeprowadzić do chłopaka? Przecież on nie ma pracy!

Wysłane z mojego D6503
eemilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 22:59   #70
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Moja siostra i ja ...

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
W rodzinie nic nie ginie. Nawet konto na wizażu
Przyjdą czasy, że konta będą w spadku zapisywane.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 07:14   #71
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Moja siostra i ja ...

Zastanawiam się jak to mogło się stać, że syjamskie bliźniaczki (a wnioskuję, że nimi jesteście skoro NIE MOŻESZ wyjść bez siostry z domu) urodziły się w odstępie roku. Są programy o cudach medycyny, zgłoś się Autorko.

A facet niech ucieka. Są wątki o maminsynkach, o córeczkach mamusi, a Ty jesteś w toskycznej relacji z siostrą. W dodatku absolutnie żaden z faktów nie trzyma się kupy, więc facet będzie musiał zmierzyć się też z mitomanią.


---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:09 ----------

Cytat:
Napisane przez nyana89 Pokaż wiadomość
Halo, Policja! Proszę przyjechać na wizaż, mamy trolla.

Z tych dwóch wątków wynika, że jeśli autorka i chłopak zamieszkają razem, to chyba będą utrzymywać ich rodzice autorki, bo chłopak jest bezrobotny, a ona nie pójdzie do pracy bo studia. Pewnie bardzo sę ucieszą zwłaszcza, że nie tolerują chłopaka

Edytowane przez kisielova
Czas edycji: 2016-07-05 o 07:19
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-05, 10:24   #72
vyenna
Zadomowienie
 
Avatar vyenna
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 811
Dot.: Moja siostra i ja ...

Cytat:
Napisane przez matiz12 Pokaż wiadomość
Ja juz nie daje rady. Mowilam mu żeby mnie zostawił, że nie jestem dla niego dobrym wyborem. On powiedział, że czuje się przy mnie jak przy żadnej wcześniej. Że mnie kocha. I wcale nie chce żebym rezygnowala z rodziny ale poszla na kompromis. To tez jest inaczej jak jestem u siebie w domu. Gdy wyjezdzamy do naszego (rodzinnego) mieszkania nad morzem to nawet nie mieliśmy czasu porozmawiac. Zero skype czy tel. Przyjechał do mnie 500 km z dnia na dzień i bylo naprawdę cudownie. Po prostu są wakacje i nie mogę sobie wyjsc i co mam siostre zostawic w domu... ? Ja nie wiem juz co robic... boje się tez rodzicow bo dla nich to musze miec chlopaka który duzo zarabia, ktory ma przyszlosc wg nich.



Moj M. Ma całą mase planow. Pracowal przez oststnie pare lat ale oni wszystko torpeduja mowiac ze jestem glupia

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Mój chlopak chce wybrac to miasto, na które trafie na studia. On teraz nie ma żadnych zobowiązań wiec powiedział, że chętnie pozna inne miasto. Mielismy sporo planów ale strasznie się zdenerwował gdy dowiedział się, że chcę mieszkac z siostrą. Postanowilysmy, że od drugiego roku znajdziemy swoich facetów i się rozlaczymy bo każda musi miec swoje zycie. Moj chlopak powiedzial, że nie chce ze mną mieszkac na poczatku bo on chce ekscytacji randek, spotkań i gdy uslyszal o siostrze to powiedzial że to co się dzieje teraz nigdy się nie skończy. Że np później nie odejde z nim mieszkac bo nie zostawię siostry z czynszem lub z obcymi ludźmi. Zresztą wtedy rodzice przestana dawac pieniadze mi na studia. Powiedział że obudze się w wieku 30 lat bez faceta i bez siostry. Chce mi się płakać bo nikt nie rozumie mnie. Nikt nie rozumie że jestem miedzy mlotem a kowadlem. Że chce dla wszystkich dobrze
1) tak? Czy Twoja siostra jest znacznie niepełnosprawna, że potrzebuje pomocy i nie można jej zostawić w domu samej? Czy nie ukończyła jeszcze przedszkola? O co w ogóle chodzi
2) to dopiero jak ona znajdzie chłopaka to Ty będziesz mogła układać sobie życie? Weźmiecie ślub, ale jak ona ze swoim zerwie to rozumiem, że wyprowadzisz się ze wspólnego mieszkania i wrócisz do siostry, bo - jak już wiemy z wcześniejszych wiadomości - siostra nie może zostać sama w domu
3) To Wasz związek to rozumiem jeszcze nie jest jakaś poważna sprawa...

Cytat:
Napisane przez matiz12 Pokaż wiadomość
Po



1. Nie jestem trolem



2. Na kilku innych portalach pytam o to samo, proszę o pomoc



3. Jutro rozmawiam z rodzicami na temat wyjechania do mojego



4. Wiem że się nie zgodza bo mama juz powiedziała ze nie dopusci do tego byśmy sie kontaktowali



5. Moj chlopak widzi to co teraz piszemy i ulzylo mu bo myślał że "jest głupi"



6. Jestem zależna od rodziców. Oni mnie utrzymują i tak będzie przez 3-4 lata studiów.



7. Z siostrą mamy tych samych znajomych, spedzamy razem dużo czasu, tak siostra poszla rok wcześniej do szkoły, nie chce by się obrażała na mnie, może nie jesteście zzyci tak ze swoim rodzenstwem. To moja przyjaciółka



8. Mój chłopak chciał napisac list do rodziców proszac o szansę. Pisal ze ich rozumie ale chce ich uspokoic. Nie pozwolilam bo to przeciez bezsensu.




Nie wiem co począć. Od kilku dni tylko placze bo nie rozumie mnie ani chlopak ani rodzina

---------- Dopisano o 12:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:03 ----------

http://f.kafeteria.pl/temat/f4/ja-mo...acet-p_6565489





Jeżeli sprawi Ci to przyjemność to możesz tu odpowiedziec... tu jest chyba tylko wątek mojego faceta gdy pyta ludzi co zrobic bo moi rodzice go nie akceptują. Nikt mu nie odpowiedział. Smialo... nadal chcesz szukac trolow ?
Po co wątki do innych for? Co to w ogóle udowadnia?
Zaczęłam pogrubiać wszystko do czego chcę się odnieść, ale potem stwierdziłam, że musiałabym pogrubić wszystko. Jesteś skrajnie niedojrzała, jeżeli nie decydujesz się sama o sobie decydować, bo wolisz zostać na utrzymaniu rodziców. Ile masz lat, że musisz się zapytać rodziców o wyjazd do chłopaka?
Skoro siostra to przyjaciółka to powinna rozumieć, że masz faceta i chcesz z nim spędzać czas.
A nawiasem mówiąc taka z niej "przyjaciółka", że nie możesz okazywać uczuć swojemu facetowi przy niej bo "ROBI MINY"
Nie czytałam całego wątku, ale chyba ktoś o tym wspomniał - spokojnie, gdy przyjdzie kwestia podziału majątku rodziców nagle siostra się obudzi i już nie będzie trzeba jej niańczyć

A tak poważnie to w ogóle nie wierzę w ten wątek. Zdecydowanie trol. Ale ciekawie się czytało
__________________
ubrania: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post33192618

szukam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...9#post33410649


zapuszczam włosy i okazjonalnie odchudzam
vyenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-05 11:24:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:59.