Za szybko się angażuję!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-05, 19:54   #1
zolzowata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2

Za szybko się angażuję!!


Na samym początku już powiem, że nie jestem dzieckiem (mam 25 lat) i nie jest to mój pierwszy facet ( miałam ich kilku, a ostatni związek trwał 4 lata, tylko, że ta osoba bardzo mocno mnie skrzywdziła).
Od miesiąca jestem w związku. Ogólnie jest ok, widzę, że mu zależy. Tylko na początku pisał do mnie jeszcze w drodze do domu, w sumie pisał caly czas, był bardzo zafascynowany moją osobą. Co prawda widzimy się codziennie, ale nie wiem czy mu przestaje na mnie zależeć? Czasami jest jakiś zamyślony, oczywiście mówi, że jest zmęczony po pracy, fakt pracuje ciężko, ale ja czuję, że to nie to. Wtedy sama muszę się do niego przytulić itd. Już mi tak nie słodzi jak na początku. On mówi, że szukam problemów tam gdzie ich nie ma, ale ja widzę, że jest inaczej. Bardzo mocno się wkręciłam w tą znajomość. Zależy mi na nim cholernie, chociaż tak krótko ze sobą jesteśmy. Najchętniej to bym chciała go mieć cały czas przy sobie. Problem jest w tym, że boję się, że jemu już na mnie nie zależy. Jak długo do mnie nie piszę to od razu mam różne myśli, że może juz ma mnie gdzieś, że może znalazł kogoś innego,że może przemyślał sobie,że jednak nie chce ze mną być itd. Ogólnie mój humor zależy od tego kiedy do mnie napiszę, jak już napiszę i sie umówimy to jest super. Ale ja nie chce tak! Przecież na długą metę nie da się tak funkcjonować, bo w końcu zwariuje. Nie chce też być kobietą bluszczem. Nie wiem już sama co mam robić, boję się,że w końcu mnie zostawi.
zolzowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 20:07   #2
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Za szybko się angażuję!!

Cytat:
Napisane przez zolzowata Pokaż wiadomość
Na samym początku już powiem, że nie jestem dzieckiem (mam 25 lat) i nie jest to mój pierwszy facet ( miałam ich kilku, a ostatni związek trwał 4 lata, tylko, że ta osoba bardzo mocno mnie skrzywdziła).
Od miesiąca jestem w związku. Ogólnie jest ok, widzę, że mu zależy. Tylko na początku pisał do mnie jeszcze w drodze do domu, w sumie pisał caly czas, był bardzo zafascynowany moją osobą. Co prawda widzimy się codziennie, ale nie wiem czy mu przestaje na mnie zależeć? Czasami jest jakiś zamyślony, oczywiście mówi, że jest zmęczony po pracy, fakt pracuje ciężko, ale ja czuję, że to nie to. Wtedy sama muszę się do niego przytulić itd. Już mi tak nie słodzi jak na początku. On mówi, że szukam problemów tam gdzie ich nie ma, ale ja widzę, że jest inaczej. Bardzo mocno się wkręciłam w tą znajomość. Zależy mi na nim cholernie, chociaż tak krótko ze sobą jesteśmy. Najchętniej to bym chciała go mieć cały czas przy sobie. Problem jest w tym, że boję się, że jemu już na mnie nie zależy. Jak długo do mnie nie piszę to od razu mam różne myśli, że może juz ma mnie gdzieś, że może znalazł kogoś innego,że może przemyślał sobie,że jednak nie chce ze mną być itd. Ogólnie mój humor zależy od tego kiedy do mnie napiszę, jak już napiszę i sie umówimy to jest super. Ale ja nie chce tak! Przecież na długą metę nie da się tak funkcjonować, bo w końcu zwariuje. Nie chce też być kobietą bluszczem. Nie wiem już sama co mam robić, boję się,że w końcu mnie zostawi.
Hasło: bluszcz - mnie się nasuwa.
Daj Mu trochę odetchnąć, bo nikt nie lubi, jak ktoś jest zamęczany drugą osobą. Chyba się uzależniłaś od Niego...a to niedobrze.
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 20:08   #3
zolzowata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2
Dot.: Za szybko się angażuję!!

Rozstaliśmy się pół godziny temu i widzę, że jest na fb a nic nie piszę i już mi czarne myśli do głowy przychodzą
zolzowata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 20:13   #4
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Za szybko się angażuję!!

W tv nic nie ma
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 20:29   #5
magda0302
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 57
Dot.: Za szybko się angażuję!!

Dziewczyno wyluzuj .... każdy z Was ma własne życie, jakieś pasje ,zainteresowania ,przecież każdy z was musi mieć trochę własnej przestrzeni. Jeśli będziesz go tak osaczać to odejdzie .
magda0302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 20:45   #6
Ulubiona_rzecz
Zakorzenienie
 
Avatar Ulubiona_rzecz
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: z miętowego laptopa
Wiadomości: 3 484
Dot.: Za szybko się angażuję!!

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
Hasło: bluszcz - mnie się nasuwa.
Daj Mu trochę odetchnąć, bo nikt nie lubi, jak ktoś jest zamęczany drugą osobą. Chyba się uzależniłaś od Niego...a to niedobrze.
A to autorka chodzi z Bogiem ? Co za dziwny zwyczaj pisania zaimków z dużej litery.

Skup się na sobie, rozwijaj sobie pasje, zainteresowania. Pomaluj paznokcie, poczytaj książkę, wyjdź z koleżankami itp. Przecież życie się kręci się wyłącznie wokół faceta. Jeśli się na nim uwiesisz to prędzej, czy później uciekanie.
__________________
Najlepszą kochanką jest księgowa. Jak się nie zgadza - to się nie zgadza.
Ale jak się zgadza, to we wszystkich pozycjach

Mądra kobieta kiedyś rzekła: "Mam to k*rwa w dupie" i żyła długo i szczęśliwie

Dobry pocałunek kobieta czuje między udami
Ulubiona_rzecz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 04:21   #7
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Za szybko się angażuję!!

Dla bluszcza jest wg mnie jedna niezawodna metoda - mieć coś do roboty. Najlepiej dużo. Pracujesz, uczysz się? Masz hobby, które angażuje czas? Spotykasz się ze znajomymi? Wypełnij sobie dzień najbardziej jak możesz, podejmij wyzwania na których będzie Ci zależało. Wtedy nie będziesz miała czasu i możliwości robić z faceta centrum wszechświata. Ja bywałam taka szalona gdy przez dłuższy czas siedziałam w domu i prawie nic nie robiłam.
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-06, 07:16   #8
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Za szybko się angażuję!!

Cytat:
Napisane przez Ulubiona_rzecz Pokaż wiadomość
A to autorka chodzi z Bogiem ? Co za dziwny zwyczaj pisania zaimków z dużej litery.

Skup się na sobie, rozwijaj sobie pasje, zainteresowania. Pomaluj paznokcie, poczytaj książkę, wyjdź z koleżankami itp. Przecież życie się kręci się wyłącznie wokół faceta. Jeśli się na nim uwiesisz to prędzej, czy później uciekanie.
Jak dla Niej - to jest.
ech...
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 14:27   #9
Silesian Girl
Rozeznanie
 
Avatar Silesian Girl
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 712
Dot.: Za szybko się angażuję!!

Nie zabluszczaj faceta. Takie marudzenie go tylko odstraszy.
__________________


http://8-pietro.blogspot.com/



Kupujemy, remontujemy i urządzamy mieszkanko
Cieszymy się, wkurzamy, rozmyślamy i lamentujemy

Zapraszam na pierwszego bloga
Silesian Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 15:10   #10
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Za szybko się angażuję!!

Cytat:
Napisane przez zolzowata Pokaż wiadomość
Rozstaliśmy się pół godziny temu i widzę, że jest na fb a nic nie piszę i już mi czarne myśli do głowy przychodzą
A co takiego wydarzyło się przez te pół godziny? Co ma pisać, skoro pół godziny temu się widzieliście?
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 15:22   #11
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Za szybko się angażuję!!

Cytat:
Napisane przez zolzowata Pokaż wiadomość
Rozstaliśmy się pół godziny temu i widzę, że jest na fb a nic nie piszę i już mi czarne myśli do głowy przychodzą
Zajmij się czymś, dziewczyno!!! Masz jakieś coś do zrobienia: pasje, hobby, ulubione zajęcia, nauka, praca?
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-07, 13:42   #12
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Za szybko się angażuję!!

Nie możesz wisieć na facecie bez przerwy, bo on tego nie wytrzyma i ucieknie.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 13:54   #13
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Za szybko się angażuję!!

Cytat:
Napisane przez zolzowata Pokaż wiadomość
Rozstaliśmy się pół godziny temu i widzę, że jest na fb a nic nie piszę i już mi czarne myśli do głowy przychodzą


Tak bardzo nie chcesz go stracić, a jednak idziesz w tym kierunku. Facet sam powiedział, że szukasz dziury w całym. Zajmij się sobą. Nie wiś na nim. Zobaczysz, że jak znajdziesz sobie jakieś ciekawe zajęcie, które Cię zajmie i wypełni czas, bardziej go to do Ciebie przyciągnie niż takie bluszczowanie.
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-07 14:54:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:48.