Trzydziestki - waga w dół! - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-29, 17:33   #241
jujka
Rozeznanie
 
Avatar jujka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 850
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Cytat:
Napisane przez Lib_r4 Pokaż wiadomość
hej jujka! no to mam nadzieje że zarazisz pozytywną energią.

Ja mam doła. Właśnie oglądam swoje zdjęcia sprzed paru lat... najgorsze jest to, że nie moge sie wziąć do działania. Niby coś robię, ale to wciąż za mało. Musiałabym ćwiczyc codziennie brzuszki i jakieś pompki i do tego bieganie. A mi sie nie chce! ;( dóóółłłłł......
Wysyłam zarazki pozytywnej energii . Oj niepotrzebnie oglądałaś te zdjęcia, ale w sumie rozumiem Cię doskonale. Ja co prawda wygladam dużo lepiej niż parę miesięcy temu, ale wciąż mi mało. Brzuszek nadal troszke odstaje, ale pierwszy raz nie wstydziłam się być w bikini od kilku lat. Ale też czasem brakuje mi moich ulubionych dań, bo kocham jeść, ale jak widze ile to ma kalorii i ile muszę zapierniczać z ćwiczeniami to mi słabo. Więc to takie trochę błędne koło.
jujka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 19:08   #242
Lib_r4
Rozeznanie
 
Avatar Lib_r4
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 527
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Trening 40 min za mną... brzuch, uda, pośladki i ramiona.
Macie jakies sposoby na ograniczenie apetytu?

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------

Cytat:
Napisane przez jujka Pokaż wiadomość
Wysyłam zarazki pozytywnej energii . Oj niepotrzebnie oglądałaś te zdjęcia, ale w sumie rozumiem Cię doskonale. Ja co prawda wygladam dużo lepiej niż parę miesięcy temu, ale wciąż mi mało. Brzuszek nadal troszke odstaje, ale pierwszy raz nie wstydziłam się być w bikini od kilku lat. Ale też czasem brakuje mi moich ulubionych dań, bo kocham jeść, ale jak widze ile to ma kalorii i ile muszę zapierniczać z ćwiczeniami to mi słabo. Więc to takie trochę błędne koło.
jujka super! gratuluje Ci sukcesów o to wlasnie chodzi, żeby dobrze czuć się we własnej skórze
Lib_r4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-29, 21:25   #243
jujka
Rozeznanie
 
Avatar jujka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 850
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Cytat:
Napisane przez Lib_r4 Pokaż wiadomość
Trening 40 min za mną... brzuch, uda, pośladki i ramiona.
Macie jakies sposoby na ograniczenie apetytu?

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:06 ----------



jujka super! gratuluje Ci sukcesów o to wlasnie chodzi, żeby dobrze czuć się we własnej skórze
Dziekuje. A co masz na mysli ograniczenie apetytu? Podjadanie?
jujka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 07:41   #244
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Koszmar z tym żarciem mi też nie jest łatwo dziewczyny, tak jak Wam. Żeby nie podjadać trzeba jeść 4-5 niewielkich posiłków dziennie (wtedy nie czujesz ssania w żołądku bo ciągle coś w nim jest). Z tym, że nie zawsze ma się czas aby jeść 5 razy. U mnie jeden dzień bez podjadania, w drugim się łamię i od nowa...

Ostatnio moja waga wariuje. W dzień treningowy -1kg w dół, dzień bez treningu +1kg ?!?! Więc stoję na magicznej granicy 60kg już dobry miesiąc. Musiałabym ćwiczyć 7 dni w tygodniu chyba...koszmar.

Ja przedwczoraj biegałam i dzisiaj planuję wyrobić się przed meczem z bieganiem, może się nie usmażę...
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 07:47   #245
Almostrosey
Raczkowanie
 
Avatar Almostrosey
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: zza biurka :)
Wiadomości: 491
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Właśnie dziewczyny, czym powstrzymujecie napadową ochotę na słodycze? Mi czasem wystarczy zjeść jakiś owoc typu jabłko, banan czy kawałek arbuza, ale ostatnio po prostu mam taki głód cukru jak narkoman
I troszkę się powoli załamuję, bo ćwiczę średnio 4 dni w tygodniu po 45-90 minut a brzuch i boczki stanęły w miejscu uda nie są już takie galaretowate jak były, więc tutaj postęp, no ale ten brzuch... Robię brzuszki, ale wiem, że to są tylko mięśnie pod warstwą tłuszczu (bo je zaczynam czuć), ale co ćwiczycie, żeby zgubić oponkę (oprócz cardio, rowera, biegania)?
__________________
Generalnie postać dziwna, trudna i skomplikowana


"everybody lies"

Mój blog o perfumach: http://theworldofperfume.blogspot.com


60/58 93/
Wizaż uczy, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Almostrosey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 08:13   #246
bunnybe
Zadomowienie
 
Avatar bunnybe
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 756
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Cytat:
Napisane przez Almostrosey Pokaż wiadomość
Właśnie dziewczyny, czym powstrzymujecie napadową ochotę na słodycze? Mi czasem wystarczy zjeść jakiś owoc typu jabłko, banan czy kawałek arbuza, ale ostatnio po prostu mam taki głód cukru jak narkoman
I troszkę się powoli załamuję, bo ćwiczę średnio 4 dni w tygodniu po 45-90 minut a brzuch i boczki stanęły w miejscu uda nie są już takie galaretowate jak były, więc tutaj postęp, no ale ten brzuch... Robię brzuszki, ale wiem, że to są tylko mięśnie pod warstwą tłuszczu (bo je zaczynam czuć), ale co ćwiczycie, żeby zgubić oponkę (oprócz cardio, rowera, biegania)?
mi ostatnio pomaga zjedzenie kawałka gorzkiej czekolady, której nigdy nie byłam fanką, ale w biedronce kupiłam pyszną 70% kakao ze skórką pomarańczową i ona daje radę a po dużej kostce nie mam już ochoty na więcej
__________________
16.05.2017 G.
bunnybe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-30, 18:24   #247
jujka
Rozeznanie
 
Avatar jujka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 850
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Cytat:
Napisane przez Almostrosey Pokaż wiadomość
Właśnie dziewczyny, czym powstrzymujecie napadową ochotę na słodycze? Mi czasem wystarczy zjeść jakiś owoc typu jabłko, banan czy kawałek arbuza, ale ostatnio po prostu mam taki głód cukru jak narkoman
I troszkę się powoli załamuję, bo ćwiczę średnio 4 dni w tygodniu po 45-90 minut a brzuch i boczki stanęły w miejscu uda nie są już takie galaretowate jak były, więc tutaj postęp, no ale ten brzuch... Robię brzuszki, ale wiem, że to są tylko mięśnie pod warstwą tłuszczu (bo je zaczynam czuć), ale co ćwiczycie, żeby zgubić oponkę (oprócz cardio, rowera, biegania)?
Szczerze mówiąc to się nie powstrzymuje :p. Jeśli mam ochote na coś słodkiego to jem, staram się jedynie nie kupować słodyczy ( wyjątek dobra gorzka czekolada), a zrobić coś w domu, ostatnim hitem są kuleczki rafaello z kaszy jaglanej. Boskie
jujka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-30, 21:10   #248
Lib_r4
Rozeznanie
 
Avatar Lib_r4
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 527
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
Koszmar z tym żarciem mi też nie jest łatwo dziewczyny, tak jak Wam. Żeby nie podjadać trzeba jeść 4-5 niewielkich posiłków dziennie (wtedy nie czujesz ssania w żołądku bo ciągle coś w nim jest). Z tym, że nie zawsze ma się czas aby jeść 5 razy. U mnie jeden dzień bez podjadania, w drugim się łamię i od nowa...

Ostatnio moja waga wariuje. W dzień treningowy -1kg w dół, dzień bez treningu +1kg ?!?! Więc stoję na magicznej granicy 60kg już dobry miesiąc. Musiałabym ćwiczyć 7 dni w tygodniu chyba...koszmar.

Ja przedwczoraj biegałam i dzisiaj planuję wyrobić się przed meczem z bieganiem, może się nie usmażę...
upsik, tylko że ja nie podjadam dlatego, że jestem głodna...
Jednak, postaram sie poprawic..

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Almostrosey Pokaż wiadomość
Właśnie dziewczyny, czym powstrzymujecie napadową ochotę na słodycze? Mi czasem wystarczy zjeść jakiś owoc typu jabłko, banan czy kawałek arbuza, ale ostatnio po prostu mam taki głód cukru jak narkoman
I troszkę się powoli załamuję, bo ćwiczę średnio 4 dni w tygodniu po 45-90 minut a brzuch i boczki stanęły w miejscu uda nie są już takie galaretowate jak były, więc tutaj postęp, no ale ten brzuch... Robię brzuszki, ale wiem, że to są tylko mięśnie pod warstwą tłuszczu (bo je zaczynam czuć), ale co ćwiczycie, żeby zgubić oponkę (oprócz cardio, rowera, biegania)?
Mi jest najciężej przed @. I wlasnie teraz jestem... mam słabszy nastrój i wiekszy apetyt... Mam nadzieję że po, będzie juz lepiej
Lib_r4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 07:28   #249
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Pobiegane wczoraj z burzą za plecami

Ja chęć na słodycze zastępuje słonecznikiem/koktajlem owocowym. Ale to nie zawsze działa niestety. Trzeba mieć silną wolę i tyle.

Almostrosey na jedną partię (brzuch czy boczki) nie ma sensu ćwiczyć, jak się ma jeszcze tłuszczyk. Na brzuch i boczki tylko kuchnia...zdrowe odżywianie i zero słodyczy/cukru. U mnie po bieganiu widzę ładne efekty, boczki cały czas lecą(małe już mam) brzuch do połowy (od góry) ładny, dolna część jeszcze mnie wkurza bo tłuszcz nie chce tam zginąć. Czytałam (i oglądałam na YT) że w dolnej partii brzucha tłuszcz najdłużej się utrzymuje i gubi się go na końcu jak sylwetka już jest cała praktycznie "odtłuszczona".
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-01, 07:41   #250
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
Pobiegane wczoraj z burzą za plecami

Ja chęć na słodycze zastępuje słonecznikiem/koktajlem owocowym. Ale to nie zawsze działa niestety. Trzeba mieć silną wolę i tyle.

Almostrosey na jedną partię (brzuch czy boczki) nie ma sensu ćwiczyć, jak się ma jeszcze tłuszczyk. Na brzuch i boczki tylko kuchnia...zdrowe odżywianie i zero słodyczy/cukru. U mnie po bieganiu widzę ładne efekty, boczki cały czas lecą(małe już mam) brzuch do połowy (od góry) ładny, dolna część jeszcze mnie wkurza bo tłuszcz nie chce tam zginąć. Czytałam (i oglądałam na YT) że w dolnej partii brzucha tłuszcz najdłużej się utrzymuje i gubi się go na końcu jak sylwetka już jest cała praktycznie "odtłuszczona".
O nie. U mnie też od góry ładnie się robi, a dół w ogóle.
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-02, 09:10   #251
Almostrosey
Raczkowanie
 
Avatar Almostrosey
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: zza biurka :)
Wiadomości: 491
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
O nie. U mnie też od góry ładnie się robi, a dół w ogóle.
No mam tak samo
__________________
Generalnie postać dziwna, trudna i skomplikowana


"everybody lies"

Mój blog o perfumach: http://theworldofperfume.blogspot.com


60/58 93/
Wizaż uczy, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Almostrosey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-04, 10:41   #252
K_ropka
Raczkowanie
 
Avatar K_ropka
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 288
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Cześć Chudzielce!


Melduję się po urlopie. Pamiętacie, pisałam Wam ostatnio, że waga u mnie stanęła na 59 kg . Miałam problemy z podjadaniem i tłuszczykiem na brzuszku. Otóż - ruszyło się!!!
Podzielę się z Wami moim sposobem - może i którejś z Was pomoże.
Urlop zaczęłam od 2-dniowej głodówki, żeby się oczyścić. Jadłam wyłącznie warzywa, 5 razy dziennie: dużo kapusty kiszonej i ogórków kwaszonych, pomidorków, ogórków, sałaty, rzodkiewek, dużo soków warzywnych (ale wyciskanych własnoręcznie). Sporadycznie burak lub marchew. Żadnych owoców. Tylko warzywa. Byłam trochę osłabiona, bardzo bolała mnie głowa, ale czytałam, że to normalne podczas detoksykacji.
Po zakończeniu głodówki rozpoczęłam dietę niskowęglowodanową (tzw. dieta paleo). Staram się jeść wyłącznie warzywa, owoce, mięso i ryby. Węglowodany typu ziemniaki, kasza, makaron jem wyłącznie okołotreningowo i to też w ograniczonych ilościach. Żadnej pszenicy i glutenu. I muszę Wam powiedzieć, że czuję się świetnie! Praktycznie w ogóle nie czuję głodu między posiłkami. Zniknęło uczucie ssania żołądka oraz wrażenie przepełnionego brzuszka po posiłkach. Waga poleciała w dół - na razie - 2kg, ale jest to bardzo widoczne. Boczki i tłuszczyk na brzuchu znikają. Jedynym minusem diety jest to, że na treningach jestem wydolnościowo słabsza. Mój trener jednak twierdzi, że to normalne. Organizm musi się przyzwyczaić do czerpania energii z tłuszczy zamiast z węglowodanów.
Niestety drugi tydzień diety trochę zrujnowałam piwkiem i dwoma ciasteczkami, ale dziś już wracam na dobre tory


Przesyłam buziaki!!!
K_ropka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 11:04   #253
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

K_ropka no to super! Tylko, że ja bez glutenu sobie nie wyobrażam życia ;( Diety oczyszczające są fajne na dzień, dwa ale nie dłużej bo potem waga skacze znowu, nawet pomimo zdrowego odżywiania po niej (przynajmniej u mnie tak było).

A czytałyście o diecie ADF ? Lub Leangains ? Ciekawe ale czy nie nazbyt drastyczne te okresowe posty ?

Dzisiaj biegam a w sobotę jechałam z nowymi ciężarkami po 3kg na łapę, dają czadu!
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 16:02   #254
robaaaczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

O nieee. Tylko nie Chodakowska. Dawno temu jak stawała się sławna zapuscilam sobie jeden trening i prawie na nim zasnelam. Nudny był i mało wymagający. Nie wiem ja teraz,ale jakoś nie mam na nią ochoty.
Ja zaczynam nowy program 21 day fix extreme, czekam tylko jak mi ekspander przyjdzie, a do tego czasu lecę z Insanity Max 30
robaaaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-04, 17:03   #255
jujka
Rozeznanie
 
Avatar jujka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 850
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
K_ropka no to super! Tylko, że ja bez glutenu sobie nie wyobrażam życia ;( Diety oczyszczające są fajne na dzień, dwa ale nie dłużej bo potem waga skacze znowu, nawet pomimo zdrowego odżywiania po niej (przynajmniej u mnie tak było).

A czytałyście o diecie ADF ? Lub Leangains ? Ciekawe ale czy nie nazbyt drastyczne te okresowe posty ?

Dzisiaj biegam a w sobotę jechałam z nowymi ciężarkami po 3kg na łapę, dają czadu!
Możesz powiedzieć coś więcej o tych dietach?
jujka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 00:56   #256
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Hejka, witam, moge sie dolaczyc? Ja z motywacja do cwiczen problemu nie mam, gorzej jest z podjadaniem wieczornym Dopoki jestem w pracy, odzywiam sie zdrowo, ale wieczorami za bardzo mnie kusza rozne przegryzki niestety Musze sie jakos zmobilizowac do trzymania czystej michy, bo bez tego nie schudne niestety. Lat mam 32.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 08:58   #257
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

traicionera cześć Mi wieczorem pomaga słonecznik, tzn.jego zjadanie zamiast słodyczy

jujka poczytaj:
http://potreningu.pl/articles/2089/l...rzona-sylwetke
http://www.dietaprzemienna.pl/wyniki.html
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 10:25   #258
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Tylko ile tego slonecznika zjesc, zeby nie przesadzic z kaloriami, bo on tez ich troche ma niestety.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 17:06   #259
jujka
Rozeznanie
 
Avatar jujka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 850
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Cytat:
Napisane przez La Monica Pokaż wiadomość
traicionera cześć Mi wieczorem pomaga słonecznik, tzn.jego zjadanie zamiast słodyczy

jujka poczytaj:
http://potreningu.pl/articles/2089/l...rzona-sylwetke
http://www.dietaprzemienna.pl/wyniki.html
Dziękuję za link .
jujka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-07, 08:14   #260
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Tylko ile tego slonecznika zjesc, zeby nie przesadzic z kaloriami, bo on tez ich troche ma niestety.
Lepsze kalorie ze słonecznika niż z chipsów czy batoników lub ciasteczek
Ja jem max 1/3 opakowania 100g w ciągu całego dnia. Skubie sobie powolutku
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 12:21   #261
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Wczoraj podjadalam maliny i bob
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 08:29   #262
30tka30
Przyczajenie
 
Avatar 30tka30
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 16
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Po dwóch miesiącach... 7,5 kg w dół!
30tka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 09:18   #263
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

U mnie 62.6 i bylam rano na cwiczeniach. Niestety jestem bardzo slaba nie dalam rady wytrwac do konca. Musze pomyslec jak tu podniesc wydolnosc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 09:20   #264
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Cytat:
Napisane przez 30tka30 Pokaż wiadomość
Po dwóch miesiącach... 7,5 kg w dół!
Gratulacje
Ja wczoraj podjadalam ogorki, pomidory i b. Kwasne borowki. Bylam na salsie, jezdzilam na rowerku stacjo i cwiczylam silowo.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 08:46   #265
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Wczoraj bez cwiczen, bo mialam zakaz. Podjadlam banana i borowki.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-09, 13:24   #266
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Ja wczoraj biegałam tak jak zwykle, koło 8-9 km.
Ale mam zarąbiste zakwasy (od przedwczoraj) po treningu na nowych hantlach. Moje tricepsy umierają. Ale satysfakcja jest mega bo wreszcie je skatowałam jak należy

Dzisiaj odpoczynek. Piekę kruche z agrestem, pianką budyniową i kakaowym wierzchem

Cytat:
Napisane przez 30tka30 Pokaż wiadomość
Po dwóch miesiącach... 7,5 kg w dół!
Super!!!
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 22:13   #267
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Cytat:
Napisane przez 30tka30 Pokaż wiadomość
Po dwóch miesiącach... 7,5 kg w dół!
WOW! Idealnie. Gratulacje!

Ja po ostatnim ważeniu troszkę się podłamałam, bo schudłam tyle, co nic Cztery miesiące (z drobnymi przerwami na urlop i te sprawy), a tu tylko spadło 6kg

Teraz zmieniam troszkę dietę (mniej kcal, ale z większą ilością węgli) i ćwiczenia; tu bez ściemniania chcę 4x w tygodniu podziałać
Zobaczymy, czy coś się zmieni! Zaplanowałam też ważenie się raz w tygodniu na tanicie, żeby kontrolować sytuację.

No nic to. Idę przyrządzać indyka na jutro

---------- Dopisano o 23:13 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

Cytat:
Napisane przez traicionera Pokaż wiadomość
Hejka, witam, moge sie dolaczyc? Ja z motywacja do cwiczen problemu nie mam, gorzej jest z podjadaniem wieczornym Dopoki jestem w pracy, odzywiam sie zdrowo, ale wieczorami za bardzo mnie kusza rozne przegryzki niestety Musze sie jakos zmobilizowac do trzymania czystej michy, bo bez tego nie schudne niestety. Lat mam 32.
Może pomógłby wieczorny trening, a po nim solidna przegryzka?
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-10, 23:36   #268
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Ja zawsze wieczorem trenuje, rano przed praca i odprowadzeniem mlodej do p-kola bym nie zdazyla. Na razie zamienilam przegryzanie slodyczy i przekasek na owoce i warzywa.
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 08:02   #269
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 508
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Cytat:
Napisane przez K_ropka Pokaż wiadomość


Urlop zaczęłam od 2-dniowej głodówki, żeby się oczyścić. Jadłam wyłącznie warzywa, 5 razy dziennie: dużo kapusty kiszonej i ogórków kwaszonych, pomidorków, ogórków, sałaty, rzodkiewek, dużo soków warzywnych (ale wyciskanych własnoręcznie). Sporadycznie burak lub marchew. Żadnych owoców. Tylko warzywa. Byłam trochę osłabiona, bardzo bolała mnie głowa, ale czytałam, że to normalne podczas detoksykacji.
Po zakończeniu głodówki rozpoczęłam dietę niskowęglowodanową (tzw. dieta paleo). Staram się jeść wyłącznie warzywa, owoce, mięso i ryby. Węglowodany typu ziemniaki, kasza, makaron jem wyłącznie okołotreningowo i to też w ograniczonych ilościach. Żadnej pszenicy i glutenu. I muszę Wam powiedzieć, że czuję się świetnie! Praktycznie w ogóle nie czuję głodu między posiłkami. Zniknęło uczucie ssania żołądka oraz wrażenie przepełnionego brzuszka po posiłkach. Waga poleciała w dół - na razie - 2kg, ale jest to bardzo widoczne. Boczki i tłuszczyk na brzuchu znikają. Jedynym minusem diety jest to, że na treningach jestem wydolnościowo słabsza. Mój trener jednak twierdzi, że to normalne. Organizm musi się przyzwyczaić do czerpania energii z tłuszczy zamiast z węglowodanów.


Przesyłam buziaki!!!
Mam podobną metodę: dieta paleo/niskowęglowodanowa - zawsze działa tylko wytrwać w niej to graniczy z cudem.

Ja ostatnio się zapuściłam, ale od piątku nie jem pieczywa, słodyczy, z węglowodanami nie przesadzam...już czuję się lepiej. Zamierzam na tym wytrwać nie tylko do końca tygodnia, ale i na 2-tygodniowym wyjeździe nad morze tylko ryby w rozmaitych postaciach, warzywa i owoce

Niestety, natura nie lubi próżni. Gdy odstawiłam węgle, gluten, słodycze i inne przegryzki, pojawił się u mnie niesamowity apetyt na...alkohole! Ciągnie mnie do wina, wypiłam resztki nalewek, co to rok u mnie stały i się kurzyły, podobnie jak palinki z Węgier o różnych smakach, prawie zapomniałam o ich istnieniu, wciąż namawiam TŻ, żebyśmy wieczorem zrobili sobie drinka - bo upał, bo gorąco, bo tak fajnie się siedzi i rozmawia... jak się od tego odzwyczaić?

Co do treningu, to przeprosiłam się z rowerem i w weekend jeździłam. Dziś mam w planach pieszą wycieczkę z TŻ. Wiem, że nad morzem będziemy głównie łazikować i jeździć na rowerach, zwłaszcza, że pogoda ma być mało plażowa.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-12, 19:39   #270
Lib_r4
Rozeznanie
 
Avatar Lib_r4
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 527
Dot.: Trzydziestki - waga w dół!

Cześć Dziewczynki!

Dzisiaj wróciłam z urlopu. I muszę się pochwalić. Był to tydzień w górach, codziennie długie kilkugodzinne spacery w górach dały mi trochę w kość (lub raczej w mięśnie) do tego zdrowe jedzenie, codzienne sauny, pływanie i bąbelki też zrobiły swoje. Tego mi było trzeba Kondycja poszło mocno w górę. Na samym początku jak robiłam trasę w górę szłam zasapana już po 30 minutach, w ostatni dzień jak wybrałam się na spacer tą samą trasą to truchtałam do góry z uśmiechem na ustach.

Teraz sobie trochę potańcowałam w ramach rozgrzewki i wybieram się na bieganie!

Go go go!
Jest energia! https://www.youtube.com/watch?v=ru0K8uYEZWw


I got this feeling inside my bones
It goes electric, wavey when I turn it on
All through my city, all through my home
We're flying up, no ceiling, when we in our zone
Lib_r4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-02 11:29:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:54.