Prezent na 16 urodziny dla dziewczyny - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-06, 20:12   #1
Kartew
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 3

Prezent na 16 urodziny dla dziewczyny


Potrzebuję fajnego prezentu dla dziewczyny na 16 urodziny, myślałem przede wszystkim nad biżuterią ponieważ jak większość uwielbia takie rzeczy ale to już dostanie od koleżanek i oczywiście pomijając kwiaty ( to już obowiązkowo )
Kartew jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-06, 20:32   #2
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Prezent na 16 urodziny dla dziewczyny

Jeśli szukasz takiego "standardowego" prezentu polecam kosmetyki . Moim zdaniem dobre były by produkty pielęgnacyjne ORGANIQUE, Bath&Body works czy The Body Shop. Balsamy/produkty do kąpieli tych marek bardzo dobrze mi się sprawdzają i mają dużo cudownych wersji zapachowych, a ze względu na dość wysokie ceny raczej nie używam ich na co dzień.
Zależy też ile pieniędzy chcesz poświęcić. W biżuterię w życiu bym się nie pchała. Bardzo ryzykowny dział. Chyba, że wiesz dokładnie jaki koleżanka ma gust, co lubi, jaką biżuterię nosi.
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 08:35   #3
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: Prezent na 16 urodziny dla dziewczyny

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Jeśli szukasz takiego "standardowego" prezentu polecam kosmetyki . Moim zdaniem dobre były by produkty pielęgnacyjne ORGANIQUE, Bath&Body works czy The Body Shop. Balsamy/produkty do kąpieli tych marek bardzo dobrze mi się sprawdzają i mają dużo cudownych wersji zapachowych, a ze względu na dość wysokie ceny raczej nie używam ich na co dzień.
Zależy też ile pieniędzy chcesz poświęcić. W biżuterię w życiu bym się nie pchała. Bardzo ryzykowny dział. Chyba, że wiesz dokładnie jaki koleżanka ma gust, co lubi, jaką biżuterię nosi.
Kosmetyki to linia najmniejszego oporu. Ja ich nie lubię również dlatego, że zużyję, wyrzucę i nie będę miała żadnej pamiątki po osobie, która mi to dała.
Biżuteria jest zdecydowanie lepszym pomysłem, jest tyle fajnych rzeczy dla młodych dziewczyn, nie musi to być coś w stylu srebrnego łańcuszka, który ma każdy, tylko fajna bransoletka z zawieszkami itp.
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 09:14   #4
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: Prezent na 16 urodziny dla dziewczyny

kiedyś na wątku z prezentami było pisane że kosmetyki to też kiepski pomysł. trzeba wiedzieć jakich ktoś używa żeby się nie okazało że będą takim samym niewypałem jak biżuteria albo większym. z biżuterią powiedziałbym że nawet łatwiej bo jeśli dana osoba ją nosi to widząc ją, możemy się mniej więcej zorientować jaką lubi. a z kosmetykami to różnie bywa, może się okazać że ktoś używa tylko jednych bo ma tendencje do uczuleń albo że wybrana przez nas wersja zapachowa nie będzie pasować tej drugiej osobie (moja ciotka kiedyś dawała mi a to płyn do kąpieli a to balsam i jak to one ładnie pachną, taa tak ładnie mi pachniały że pełniły rolę zapasowych).
a z biżuterią to kupiłabym tylko gdybym wiedziała że ktoś lubi ją nosić i jaką mniej więcej lubi. nie pchałabym się w zakup czegoś jeśli nie miałabym pewności czy dana osoba np nosi w ogóle bransoletki, abo widując ją zawsze w jednym i tym samym naszyjniku.
jeśli masz pewność że lubi biżuterię, jaką lubi i że nie jest to na zasadzie lubi kolczyki ale widzisz ją zawsze w tych samych, to nie patrz na to że dostanie ją od koleżanek. czasem lepiej jest dostać od kolejnej osoby coś co się lubi niż dostać coś nie w naszym stylu, bo ktoś kierował się zasadą kupię jej coś innego bo to dostanie od innych

Edytowane przez stesia
Czas edycji: 2016-07-07 o 09:26
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-07 10:14:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:25.