Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51! - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-07, 12:59   #4501
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Po ślubie zaczynamy budowę, więc będzie jeszcze gorzej

Moi już zrobili jeden remont w lutym, teraz ogarniają kosmetyczne sprawy Mama ciągle klepie o tym jakie kwiaty przed domem posadzić, tata mi przed chwilą powiedział, że swoje auto musi odpicować na wesele, no masakra

Znacie jeszcze jakieś fajne strony z butami oprócz zalando?
casu

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Już współczuję serio..
Ja swoją miałam idealnie do końca obcasa. Ciągle zaczepialam obcasem o halke z tyłu i się slizgalam, miałam ochotę ja obciąć. Podciagniecie halki nic nie dało zaczepialam wtedy o suknie tyle chodzę w długich sukienkach i nigdy tak nie miałam a ślubna była deczko za długa..
a ja miałam jakieś 5 cm nad ziemią i było super, po zdjęciu obcasów też dało rade chodzić bez podnoszenia kiecy
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 13:00   #4502
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Już współczuję serio..
Ja swoją miałam idealnie do końca obcasa. Ciągle zaczepialam obcasem o halke z tyłu i się slizgalam, miałam ochotę ja obciąć. Podciagniecie halki nic nie dało zaczepialam wtedy o suknie tyle chodzę w długich sukienkach i nigdy tak nie miałam a ślubna była deczko za długa..
Ale czego współczujesz skoro ona jest zdejmowana? Z założenia jest na wejście i na sesje zdjęciową, wiec mysle,że swoją rolę zda idealnie


Tą pod spodem mam ok. 1 cm nad ziemią
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 13:01   #4503
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

Smerfetk_a ja właśnie żałuję że nie miałam krótszej! A jak ubrałam płaskie to już w ogóle Meksyk był..
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 13:03   #4504
kashia001
PeeeMaa!
 
Avatar kashia001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: inthernet
Wiadomości: 8 448
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

Cytat:
Napisane przez lenka990 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak mam napisac do fryzjerki z której zrezygnowałam? Jakoś mi tak głupio, ale im wcześniej tym lepiej, bo może kogoś wciśnie na moje miejsce. Ale nie wiem jak zacząć..

No tak, poinformuj ja. Po prostu napisz, ze znalazłaś inna i tyle:p
__________________



Chwyć się mej dłoni. Bądź blisko.
Za szczęściem już nie chcę gonić.
Mam Ciebie. Mam wszystko.
kashia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 13:06   #4505
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Ale czego współczujesz skoro ona jest zdejmowana? Z założenia jest na wejście i na sesje zdjęciową, wiec mysle,że swoją rolę zda idealnie


Tą pod spodem mam ok. 1 cm nad ziemią
Aaaa.. Nie doczytalam w klubie
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 13:08   #4506
izk_a
Zakorzenienie
 
Avatar izk_a
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 803
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość

Znacie jeszcze jakieś fajne strony z butami oprócz zalando?
DeeZee
izk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 13:11   #4507
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

Lenka, ja pisałam,ze przykro mi,ale z przyczyn niezależnych ode mnie musze zwolni termin.
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-07, 13:15   #4508
kotzdzisiu
Wtajemniczenie
 
Avatar kotzdzisiu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 320
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

Zrobiłam tartę na żytnim spodzie do tego krem cytrynowy z kaszy jaglanej i maliny, oh jakie to pyszne
kotzdzisiu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 13:38   #4509
tetrikk
Zakorzenienie
 
Avatar tetrikk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 829
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

Cytat:
Napisane przez kotzdzisiu Pokaż wiadomość
Zrobiłam tartę na żytnim spodzie do tego krem cytrynowy z kaszy jaglanej i maliny, oh jakie to pyszne
Dawaj przepis
__________________
Patrzę przez różowe okulary!
tetrikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 13:50   #4510
mtynai
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 754
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

Hej, Hej ! Szukając inspiracji przypomniałam sobie o wizażu kiedyś namiętnie tu wypisywałam, był to 2008-2010 rok, kiedy to byłam przed maturą i zapisałam z moimi dziewczynami milion wątków. Fajnie Was poczytać. Z miłą chęcią dołączę do Was na dłużej.

Mam na imię Martyna, wychodzę za mąż 15.10.2016r. - widzę, że będę pomiędzy dziewczynami mało popularny termin!

Z Tż poznaliśmy się przez kompletny przypadek, ale też i przez internet - chociaż tak naprawdę mieszkaliśmy od siebie całe życie w odległości kilkadziesięciu kilometrów. Z małą przerwą na studia ja planowałam swoje życie 300km stąd, ale kiedy go poznałam wszystko wywróciłam do gory nogami i nie żałuję.
Przeprowadziłam się znowu w rodzinne strony. Po dwóch długich (każdy po około 5 lat) i nieudanych związkach poznałam mojego przyszłego męża. Po trochę ponad roku znajomości, 8 miesiącach wspólnego mieszkania (pod koniec kwietnia tego roku), oświadczył mi się, a w październiku pobieramy się. Wszystko szybko, co?
Myślałam, że nie będzie to realne żeby zorganizować wszystko w tym roku, ale jednak! wszystko poszło ekspresowo, sala, kościół.. zaproszenia już rozdane, prezenty dla gości prawie gotowe, fotograf i kamera zamówione, makijaż i fryzjer też! Świadkowie są! Zespół jest! Goście potwierdzają tłumnie swoje przybycie.. najważniejsze rzeczy są. Nie mamy tylko ubrań - haha! Jeszcze nawet nie mierzyłam sukienek, zamierzam to zacząć robić w tym miesiącu, ale mam już w głowie tą idealną - więc wiem co będzie ok.

Jakoś nie mam tego całego stresu związanego z planowaniem, myślę, że to nasz dzień i będzie tak jak tego chcemy.. nieważne, czy ciotka Mania będzie się dobrze bawiła ! to NASZ dzień.

Witam wszystkich serdecznie i liczę na ciepłe przyjęcie. Może jest tu jakaś Panna Młoda, która uczestniczyła w wątku Maturzystek 2010 i mnie jeszcze pamięta?

Buziaki
__________________
No matter how great the talent or efforts, some things just take time.
You can't produce a baby in one month by making nine women pregnant.

Warren Buffet
mtynai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 13:55   #4511
kotzdzisiu
Wtajemniczenie
 
Avatar kotzdzisiu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 320
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

http://www.helfy.pl/konkurs/gotuj-z-...z-maki-zytniej spód
http://eat-this-blog.blogspot.com/20...e-tarta-z.html Tylko ja dodałam sok z całej cytryny i zamiast miodu ksylitol.
kotzdzisiu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-07, 13:56   #4512
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

Mytnai, cześć! Ja co prawda w wątku maurzystek 2010 nie uczesniczyłam, ale jestem maturzystką 2010 Rozgość się i pokazuj co macie
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 13:57   #4513
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

Muytnai cześć!
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 14:00   #4514
izk_a
Zakorzenienie
 
Avatar izk_a
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 7 803
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

Witam nową październikową
izk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 14:04   #4515
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

Cytat:
Napisane przez kotzdzisiu Pokaż wiadomość
Zrobiłam tartę na żytnim spodzie do tego krem cytrynowy z kaszy jaglanej i maliny, oh jakie to pyszne
przepis

Witam nowa PM

Ja Was troche dzisian zasypie w klubie najpierw filmik z podziekowaniami, potem pudelka na obraczki i koperty. Mkze cos jezcze wrzuce a dzisiaj mamy spotkanke z dekoratorka, bedziemy ustalac juz ostateczna dekoracje. Troche sie boje.
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 14:11   #4516
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

Witam nową.

Czekam na relacje i nowości w klubie

Robię dziś frytki z młodych ziemniaków

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 14:14   #4517
Petit_Papillon
luckygirl
 
Avatar Petit_Papillon
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20 617
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

A co do obiadu to ja dzisiaj nic nie robie
Zjadlam salatke surimi, ktora zrobilam nam wczoran do pracy. A jak wroce do domu to moze zjem troche mlodej kapusty, bo wczoraj ugotowalam
__________________
10.11.2004

14.07.2014
16.07.2016




Petit_Papillon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 14:20   #4518
Madzialena7
zniemczona peema
 
Avatar Madzialena7
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Dresden
Wiadomości: 3 043
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

Cytat:
Napisane przez kashia001 Pokaż wiadomość
ja to jestem okropną narzeczona , bo u nas tz robi obiady.
Farciara choć mojemu czasem też się zdarzało jak musiałam w weekendy iść do pracy
Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
mój odpowiada "wiesz że zjem wszystko" albo "jak ci się nie chce to nie musisz nic robić"
O, to stałe teksty mojego M. a mnie mega wkurzają, bo nie po to pytam co chce na obiad żeby usłyszeć odpowiedź która nic nie wniesie . No ale fajnie mieć takie przeświadczenie, że jak się nic na obiad nie zrobi to nic się nie stanie
Cytat:
Napisane przez sunny0 Pokaż wiadomość
Ja zaczynam się bać, czy nie przytyłam A ostatnio nie potrafię się opanować z jedzeniem
Też się tego boję zwłaszcza, że moja kiecka to model salonowy i była na styk jak ją mierzyłam, a jak przytyłam to przecież nie doszyją mi kawałka sukni a nowej też nie zamówią bo nie dojdzie . Teraz żałuję, nie zamawiałam jednak większej.. Będę robić w gacie w czwartek przed przymiarką

Witam nową
__________________

"..i że Cię nie opuszczę aż do śmierci.."-> 27.08.2016
,,Bo magia jest wtedy gdy splatamy dłonie,
a nasze spojrzenia mówią więcej niż słowa"
Madzialena7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 14:22   #4519
mtynai
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 754
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

Cytat:
Napisane przez morsmordre Pokaż wiadomość
Mytnai, cześć! Ja co prawda w wątku maurzystek 2010 nie uczesniczyłam, ale jestem maturzystką 2010 Rozgość się i pokazuj co macie
Pokazywać nie ma co na razie, haha! Wszystko chyba będzie dopinane na ostatnią chwilę. Jedyne co mam, co mogłybyście zobaczyć "naocznie" to zaproszenia. Wszystkie dodatki, dekoracje itp robię praktycznie sama (w tygodniu przed ślubem pomoże mi świadkowa-niestety mieszka teraz daleko, na Sycylii, więc nie mamy możliwości ogarnięcia czegoś razem ;P)

Na razie mam masę pomysłów, ale na nic konkretnego jeszcze się nie zdecydowałam. Jak to bywa, Pan Młody jest trochę z boku całych przygotowań - myślę, że dla niego najważniejsza i tak będzie ceremonia w Kościele. Zaangażował się do tej pory tak naprawdę jedynie w znalezienie zespołu.

Co do fotografa, cudem mi się udało, P. Margas - kończy we wrzesniu sezon, ale znajomi go uprosili na dwa terminy w październiku, a nasz był pomiędzy i tylko dlatego wziął nasz ślub.
link do strony (btw, serdecznie go polecam, śledzę go od X lat - zawsze mówiłam, że to właśnie on ma zrobić reportaż na moim ślubie). : http://piotrmargas.pl/

Kamera, Paweł Kukuć - to samo co z Piotrem, zawsze mówiłam, że jeśli ktoś ma być kamerzystą na moim weselu to właśnie Paweł :P
link: http://pawelkukuc.pl/

zespół coverband - nie grają disco polo - K.O.M.P z Olsztyna https://www.facebook.com/kompolsztyn

samochód do ślubu.. jeśli nam wyjdzie ładnie malowanie to jedziemy swoją, 30 letnią toyotą landcriuserem i czuję, że nasza offroadowa ekipa zrobi nam jakiś ładny konwój

Jeśli chodzi o makijaż to Vanessa Wilczewska, na youtube możecie ją podejrzeć jako Beauty V Tricks młoda, zdolna dziewczyna także z Olsztyna

Zaproszenia, zawieszki na alkohol zamawialiśmy ze strony https://z-milosci.pl/ i jest to wzór https://z-milosci.pl/produkt/zaprosz...e/kwiatowe-1-1
takie same zamówimy winietki i księgę gości.
Zaproszenia były bajecznie tanie bo coś koło 1zł, a ze względu na współpracę z fotografem, dostaliśmy od niego rabat 5 lub 10%


muszę Was poczytać czym jeszcze się tutaj dzielicie i pewnie coś jeszcze dopiszę.
__________________
No matter how great the talent or efforts, some things just take time.
You can't produce a baby in one month by making nine women pregnant.

Warren Buffet
mtynai jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-07, 14:23   #4520
tetrikk
Zakorzenienie
 
Avatar tetrikk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 829
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

Cytat:
Napisane przez kotzdzisiu Pokaż wiadomość
http://www.helfy.pl/konkurs/gotuj-z-...z-maki-zytniej spód
http://eat-this-blog.blogspot.com/20...e-tarta-z.html Tylko ja dodałam sok z całej cytryny i zamiast miodu ksylitol.
Dzięki!

Witam nową

Ja jeszcze godzina w pracy, a potem do Warszawy. Mam nadzieję, że szczyt NATO nie zepsuje mi planów i jutro wyjadę z sukienka
__________________
Patrzę przez różowe okulary!
tetrikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 14:30   #4521
sunny0
PeeMa
 
Avatar sunny0
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 163
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

Mtynai witaj Ja jestem maturzystką 2010, ale nie znałam jeszcze wtedy Wizażu
sunny0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 14:32   #4522
kotzdzisiu
Wtajemniczenie
 
Avatar kotzdzisiu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 320
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

mtynai hej ja też z tego roku mam świadectwo maturalne
Tak słucham Twojego zespołu, instrumentalnie mega!! Tak z ciekawości, ile kosztuje taki zespół z wyższej półki?
kotzdzisiu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 14:37   #4523
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

Moja suknia sie ciagnela po ziemi przez to ze schudlam, a po zdjęciu szpilek (4 nad ranem) to juz calkiem byla za dluga. Ale i tak tanczylam caly wieczor suknia cala w strzepach, ale co tam, dobrze ze nowej nie kupiłam za 6 tys.bo bym przezywala :-D
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 14:39   #4524
mtynai
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 754
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

Cytat:
Napisane przez kotzdzisiu Pokaż wiadomość
mtynai hej ja też z tego roku mam świadectwo maturalne
Tak słucham Twojego zespołu, instrumentalnie mega!! Tak z ciekawości, ile kosztuje taki zespół z wyższej półki?
chcieliśmy inny zespół - byliśmy w maju na weselu mojej koleżanki i grał zespół LEGATO z Olsztyna - to jest dopiero miazga, bawiliśmy się nieziemsko, chociaż ponoć ludzie narzekali, ze długie przerwy (nie zauważyłam bo (chyba) jadłam , że ponoć zgłaszali się do świadka, że nie ma disco polo.. no cóż, wszystkim nie dogodzisz - my cały czas byliśmy na parkiecie i wyszliśmy prawie ostatni z imprezy (tylko dlatego, że mieliśmy podwózkę :P)
No i właśnie zespół Legato polecił nam "nasz" zespół.

W warm-maz cena takiego zespołu to ok 5tys. My oszczędzimy trochę na sali (około 140zł za talerzyk, dzieci do 10rż za pół ceny - poprawiny są już w to wliczone), więc bardzo ważne było dla nas to, żeby muzyka była ekstra. KOMP na co dzień gra rocka i myślę, że to strzał w dziesiątkę - set listy mają super, bardzo zbliżone do Legato właśnie. A zależało nam na podobnym brzmieniu.

edit:
koleżanka była teraz na weselu na ktorym grał zespół TIMM (pewnie coś koło 3 tys) - samo disco polo i bardzo narzekali młodzi ludzie na muzykę. Prawie w ogóle się nie bawili.. Wszystko moim zdaniem zależy od stylu wesela, jeśli ma być elegancko to też nie powinno być zespołu, w ktorym gra Marian z Cześkiem na gitarze i klawiszach i zawodzą jak stare łabędzie.. wolałabym za tą cenę wziać DJ-a niż płacić za takich Ziutków. Którzy jeszcze ponoć więcej siedzieli i jedli niż grali...
Byliśmy teraz u znajomych z zaproszeniem (i niestety też tego samego dnia biorą ślub- mówili wcześniej, ze we wrześniu, więc wszyscy byliśmy zdziwieni) i teraz bardzo przejmują się właśnie zespołem bo polecieli po kosztach, wzięli Mariana i Cześka za 2 tysiące i teraz się zastanawiają co to będzie.. Wiadomo, czasami budżet ogranicza takie wydatki, ale na weselu najważniejsze jest żarcie, wódka i zespół haha! Wiemy, że nasz zespół będzie pasował naszym znajomym i najbliższej rodzinie. Nie wiem jak ta dalsza rodzinka ale nie przejmuję się tym, moja mama będzie miała zadanie bojowe żeby rozruszać towarzystwo w razie czego

edit 2:
a, no i ja chciałam najpierw taki typowo dancingowy - Rarytas live band https://www.facebook.com/Rarytasliveband/?fref=ts , ale mój wybranek stwierdził, że MUZYKA JEST PŁASKA :P - meloman od siedmiu boleści :P profesor :P moim rodzicom i babci też bardzo ten zespół się spodobał - osobiście znam wokalistę i nawet kiedy skomentowałam ich zdjęcie, żeby dali znać kiedy mają wolny termin to wtedy zaplanuję wesele (nie znałam jeszcze wtedy mojego Tż). Mieli wolny termin na "nasz dzień", ale w końcu padło na KOMP
__________________
No matter how great the talent or efforts, some things just take time.
You can't produce a baby in one month by making nine women pregnant.

Warren Buffet

Edytowane przez mtynai
Czas edycji: 2016-07-07 o 14:47
mtynai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 15:03   #4525
kotzdzisiu
Wtajemniczenie
 
Avatar kotzdzisiu
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 320
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

My mamy DJ, mój słuch muzyczny czepia się wszystkiego, każdego fałszu itp, nie na moje nerwy zespół. Ale przy tym Waszym na pewno bym się wybawiła.
Nawet w sumie nie próbowaliśmy szukać zespołu, tylko kilka odsłuchaliśmy i a to muzycznie super, ale wokal mi się nie podoba, damski piękny, męski nie, a to angielski słaby (jakbym ja piękny miała )jest DJ.

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Komp > Rarytas
kotzdzisiu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 15:10   #4526
morsmordre
sajkolidżist
 
Avatar morsmordre
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Beskidy
Wiadomości: 11 771
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

U mnie na obiad klopsiki ze swojskiego mięsa (plusy mieszkania u rodziców ), fasolka szparagowa i młode ziemniaki z koperkiem

My mieliśmy się już dawno z dekoratorką spotkać, a ciągle czasu brak
morsmordre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 15:51   #4527
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

Cytat:
Napisane przez kotzdzisiu Pokaż wiadomość
My mamy DJ, mój słuch muzyczny czepia się wszystkiego, każdego fałszu itp, nie na moje nerwy zespół. Ale przy tym Waszym na pewno bym się wybawiła.
Nawet w sumie nie próbowaliśmy szukać zespołu, tylko kilka odsłuchaliśmy i a to muzycznie super, ale wokal mi się nie podoba, damski piękny, męski nie, a to angielski słaby (jakbym ja piękny miała )jest DJ.

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

Komp > Rarytas
ja to samo, jeszcze dodać do tego angielski wokalistów... i po prostu przeszkadza mi inne wykonanie moich ulubionych piosenek

chociaż raz trafiłam na zespół który był idealny i brałabym go gdyby nie kosztował 6 tysi
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 15:54   #4528
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

Dziewczyny zalatwilismy zaświadczenie z USC i spisalismy protokół myślałam że będzie gorzej a ksiądz nam się trafił w porządku za tydzień będą 1 zapowiedzi
Byłam też na próbnym makijażu może uda mi się dziś wrzucić fotki jak będę miała dostęp do komputera
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 16:12   #4529
sensualna
Zadomowienie
 
Avatar sensualna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 455
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

Witam się w końcu, już jako żona
Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Sensualna dla Ciebie również wszystkiego najpiękniejszego dzisiaj
Cytat:
Napisane przez PaLLitQa Pokaż wiadomość
Oo i sensualna tez dzisiaj
Również wszystkiego najcudowniejszego w tym Nowym Życiu !
Cytat:
Napisane przez lolusl Pokaż wiadomość
Sensualna ode mnie tez wszystkiego co najlepsze
Cytat:
Napisane przez tetrikk Pokaż wiadomość
Dont, sensualna - bawcie się dobrze! na pewno będzie super
Cytat:
Napisane przez izk_a Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pięknych ślubów samych pomyślności
Cytat:
Napisane przez iixi Pokaż wiadomość
Dziewczyny cudownych ślubów i zabawy do białego rana!
[1=52226a6b84e10414ec85695 991496d596c4cbe57_65555ba 93c74a;62508216]Sensualna - życzę ci wspaniałego dnia dzis ale także wszystkiego najlepszego na nowa drogę zycia [/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez BielinkaO Pokaż wiadomość
Dont, sensualna życzę wam wszystkiego najlepszego, niech ten piękny dzień będzie początkiem waszego wspólnego pięknego życia.
Cytat:
Napisane przez Fragaria_ Pokaż wiadomość
Dont, Sensualna - Wszystkiego co najpiękniejsze! Dużo szczęścia i miłości
Cytat:
Napisane przez sunny0 Pokaż wiadomość
Dont, Sensualna wszystkiego najpiękniejszego, miłości, radości i spokoju, to będzie cudowny dzień!
Cytat:
Napisane przez Madzialena7 Pokaż wiadomość
Dont, Sensualna wszystkiego najpiękniejszego ! Cudownego dnia dziś, żeby wszystko poszło tak jak sobie zaplanowałyście
[1=6335951a6f2125013706eea 4dadcb7dfe0c9d63c_649cbb9 a0ad25;62510756]Dont, Sensualna wszystkiego najpiekniejszego na nowej drodze. Duzo radosci i miłości. Bedzie bajkowo!
[/QUOTE]
Cytat:
Napisane przez CrayOn Pokaż wiadomość
Dont, Sensualna, Kate żeby ten dzień był niezapomniany, najpiękniejszy! Żeby miłość wypływała nawet z butów!
Cytat:
Napisane przez ann2016 Pokaż wiadomość
dont sensualna pięknych ślubów wszystkiego co najlepsze, dużo szczęścia i miłości
[1=3bab1895ed7a4a0113eb29e 79654b8b86ef03e4e_657f8b8 281285;62514086]
Dont, Sensualna, Kate_Mariposa wszystkiego najlepszego i dnia bez wpadek [/QUOTE]
Dziewczyny bardzo Wam dziękuję!!!!!!!!!!!!!!
Mieliśmy tak zawalony tydzień przygotowaniami, że czasu na nic nie było. Jeszcze rano w dzień ślubu poprawiałam księgę gości i przyczepialam obrączki do pudełka, istne szaleństwo!

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Dzieki dziewczyny! Szkoda, ze zapowiadaja burze z piorunami :-P ja czekam na swoja kolej u fryzjerki, siostra juz jest malowana w domu, pewnie moja mama tez. Najlepsze jest to,ze akurat dzisiaj rozpoczelo remont drogi, ktora tż mial do mnie przyjezdzac... musza jechac inna droga i nadrabiac 15 minut drogi
U nas też zapowiadano burze z deszczem i wysoką temperaturę, a było piękne słonko. Dopiero wieczorem popadało.
__________________
Nasz Wielki Dzień
sensualna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 16:17   #4530
taya88
Raczkowanie
 
Avatar taya88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 182
Dot.: Pierwsze śluby już za nami, wszystkie chcemy być żonami- peemki 2016 cz.51!

mtynai witaj

U mnie na szczęście remonty odpadają, bo mam wesele daleko od domu, więc rodzice nie szaleją. Chyba, że przed pultrem im jeszcze coś strzeli do głów.

Moja babci przeszła dziś samą siebie. Mój tata był u niej i ona już!! ( prawie 3 miesiące przed ślubem) wcisnęła mu telegram i kopertę dla Nas Babci niestety nie będzie na wesele, ale żeby aż tak szybko...
taya88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-11 15:42:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:27.