Mamusie listopadowe 2015 - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-07, 12:16   #4411
Kasiula8708
Rozeznanie
 
Avatar Kasiula8708
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 733
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
Milenka spi na poduszcze takiej plasciutkiej u dziadkow a w domu mamy niby medyczna taka po bokach ciut wysza a w srodku taki kwadrat plaski ale na tej sie gdzies bardziej poci wiec czesto spi bez...
co do odparzen tez sie bujamy juz ponad tydz... smaruje linomagiem bephantenem i dupa :/ a Mala w dzien chodzi w dadach a na noc i wyjscia mamy premium care. Pieluchy zmieniam bardzo czesto i nic :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Sprobuj tez na odparzenua masci pieciornikowej z ziaji u nas pomogla a Lenka miala straszna pupe:-\


U nas wczoraj byl dzien.marudy wszystko na nie,dobrze ze maz wczesniej z pracy wrocil bi bym zwariowala,dzis lepiej juz po drzemce jestesmy ale pogoda nieciekawa wiec nie wiem czy mi sie bedzie chcialo wychodzic na spacer

Dziewczyny dzieciaczki wasze juz siedza posadzone???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko ..... a ja.... Twoja mama

Lenka,nasz mały wielki cud
Kasiula8708 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 12:21   #4412
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez ukrajinka Pokaż wiadomość
Novakia ciezko mi powiedziec bo to bylo takie eksperymentalne i ja dalam tylko lyzeczke kleiku na 210 ml mleka i geste to wcale nie bylo. Lepiej niech sie ktos doswiadczony wypowie.
Wczoraj Dominic lotr nim zasnal nazwal mnie "bad mama" hehe
Wczoraj tez kolezanka urodzila coreczke i idziemy pozniej ich odwiedzic. No i bedzie towarzycho do spacerow

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

No i jeszcze siostra tz ma termin na za miesiac, ale jej wody odeszly dzis i sa teraz w szpitalu i czekaja co lekarz powie. Znowu baby boom
Serio tak powiedzial? Moj to nawet nie sylabuje, ciagle tylko łooo łeeee uuuu, czasem wykmsknie mu sie gy, a zeby mówił mama to chyba duuuzo czasu. W ogole czasami wydaje mi sie gluchy normalnie, cos spadnie, huknie, ktos krzyczy albo tv ryczy a on nic :| tzn reaguje na imie i wiem ze slyszy ale na mocne dzwieki jakos slabo. Tez tak macie?
No niezły babyboom masz i wszyscy w uk? Ja juz mam ze 3 koleżanki do spacerow ale jak to bywa zwykle, nie sklada sie do spotkania...

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
olilina
dzieki za podpowiedz
a co do kleiku to on sie szybciutko rozpuszcza i jedna miarka przeleci przez zwykly smoczek ale juz 2-3 zostana na dnie i beda przytykac wiec trzeba smoczek do kaszki jak cos

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mowiac o miarce masz na mysli lyzke tak? Moj to w ogole jest ciagle na smoku 2 z aventa bo z wiekszego to mu wszystko bokiem leci z resztą z tej 2 tez mu kapie
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 12:23   #4413
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

U nas juz drugi dzien strasznie wieje niby jest wzgledna pogoda ale tez nie wychodzimy na dlugo bo ten wiatr taki mrozny...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 12:32   #4414
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

A jutro mamy w koncu dermatologa, zobaczymy co to bedzie. Wczoraj mieliśmy rehabilitacje i juz znowu mnie lekarka nastraszyla. Bo maly jak pelza to jedna noga mu jakby powłóczy, a to sie wiąże z ta asymetria nieszczesna i ze miednica jest krzywo ulozona i biodro jedno idzie wyzej i co ona tam jeszcze nie powiedziała... Generalnie konsekwencja moze byc wada postawy. Ehhh
A dzis spotkalam w sklepie w-ce dyrektorke z mojego przedszkola, ogolnie spoko babka, pyta się mnie czy Grzes juz siedzi, mówię ze nie, a ona na to zebym go sadzala i obkladala poduszkami to sie nauczy. Rece mi opadły😒

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasiula8708 Pokaż wiadomość

Dziewczyny dzieciaczki wasze juz siedza posadzone???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, sama tego nie robie ale wczoraj lekarka wlasnie sprawdzala i składa sie jak scyzoryk, ma jeszcze slabe mięśnie plecow. Ale na to jest jeszcze czas, na tym etapie dziecko powinno juz podpierac sie na wyprostowanych rekach i zbierac sie do czworakow, czego mój tez nie robi za bardzo
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 12:47   #4415
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

novakia
na wszystko przyjdzie czas. Mala usiedzi sama przez chwile a czasem i dluga chwile ale pozniej i tak leci na boki albo do tylu... ale pociesze cie bo znajoma rodzila pod koniec listopada i ich synek potrafi obrocic sie tylko z brzucha na plecy no i on tez ma asymetrie...
Przy asymetrii to tylko rehabilitacja ale napewno wam pomoze, skonsultujcie sie jeszcze z innymi rehabilitantami/ lekarzami.

a z czym do dermatologa ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html

Edytowane przez Robusta
Czas edycji: 2016-07-07 o 12:49
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 12:52   #4416
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

A bo my mamy azs
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 13:02   #4417
ukrajinka
Zakorzenienie
 
Avatar ukrajinka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 423
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
Serio tak powiedzial? Moj to nawet nie sylabuje, ciagle tylko łooo łeeee uuuu, czasem wykmsknie mu sie gy, a zeby mówił mama to chyba duuuzo czasu. W ogole czasami wydaje mi sie gluchy normalnie, cos spadnie, huknie, ktos krzyczy albo tv ryczy a on nic :| tzn reaguje na imie i wiem ze slyszy ale na mocne dzwieki jakos slabo. Tez tak macie?
No niezły babyboom masz i wszyscy w uk? Ja juz mam ze 3 koleżanki do spacerow ale jak to bywa zwykle, nie sklada sie do spotkania...



Mowiac o miarce masz na mysli lyzke tak? Moj to w ogole jest ciagle na smoku 2 z aventa bo z wiekszego to mu wszystko bokiem leci z resztą z tej 2 tez mu kapie

Znaczy to tyko tak brzmialo jak bad mama. Ogolnie to gaworzy i gada dada baba mama blabla raz czesciej a raz rzadziej, ale nie zeby swiadomie nazwal mnie mama. Do tego to jeszcze dalekaa droga. No on pelza duzo i przyjmuje pozycje do raczkowania, ale jeszcze za slabe plecki ma zeby sie utrzymac i pojsc. Co do siedzenia to ja go nie sadzam tylko jak juz cos to na kolanach ale to go trzymam wtedy. A ta dwojeczka nowych dzieciaczkow to tak tu w anglii. Nigdy w calym zyciu nie mialam tyle stycznosci z dziecmi co od grudnia
__________________
Patrzysz na świat taki jakim jest,
Chciałbyś odnaleźć w tym jakiś sens,
Ale trudno jest nadać sens porządkowi,
Który dzieje się wbrew rozumowi
ukrajinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-07, 13:17   #4418
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Jak mowilam o miarce mialam na mysli ta do mleka tak sypalam Mlodej do zsgeszczenia na noc ale i tak Mloda wstawala mi ok 4 nad ranem jak zjadla taka pseudo kaszke ok 23. Teraz zaczynam dawac jej wczesniej normalna gesta lyzeczka bo taka je juz na sniadanie a jak zjadla na kolacje to dospala do 5.15 a jadla ok 21
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 14:14   #4419
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Novakia a jest wyznaczony jakiś wiek do którego dziecko ma zacząć pelzac? Moja tylko do tylu i na boki się porusza, do przodu nic. Za to przybiera pozycje do czworakowania i kolysze się w niej w przód i w tył

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 14:22   #4420
Kasiula8708
Rozeznanie
 
Avatar Kasiula8708
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 733
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
A jutro mamy w koncu dermatologa, zobaczymy co to bedzie. Wczoraj mieliśmy rehabilitacje i juz znowu mnie lekarka nastraszyla. Bo maly jak pelza to jedna noga mu jakby powłóczy, a to sie wiąże z ta asymetria nieszczesna i ze miednica jest krzywo ulozona i biodro jedno idzie wyzej i co ona tam jeszcze nie powiedziała... Generalnie konsekwencja moze byc wada postawy. Ehhh
A dzis spotkalam w sklepie w-ce dyrektorke z mojego przedszkola, ogolnie spoko babka, pyta się mnie czy Grzes juz siedzi, mówię ze nie, a ona na to zebym go sadzala i obkladala poduszkami to sie nauczy. Rece mi opadły😒

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------



Nie, sama tego nie robie ale wczoraj lekarka wlasnie sprawdzala i składa sie jak scyzoryk, ma jeszcze slabe mięśnie plecow. Ale na to jest jeszcze czas, na tym etapie dziecko powinno juz podpierac sie na wyprostowanych rekach i zbierac sie do czworakow, czego mój tez nie robi za bardzo
No to mnie pocieszylas troche bo juz troche schizowalam czy wszystko ok,przez tesciowke tez tak mam bo ciagle zagaduje Lenka kiedy usiadziesz itp i ja lapie za raczki do siadania wkurza mnie to niesamowicie.A Lenuska podnosi sie wysoko na raczkach ale do czwprakowania chyba jej daleko narazie tylko podłogę froteruje bo brzuchem jezdzi w przod i tyl:-P



Ja kiedys dawalam troszke kaszki do mleczka na noc ale nie widzialam roznicy w dlugosci snu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko ..... a ja.... Twoja mama

Lenka,nasz mały wielki cud
Kasiula8708 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 15:01   #4421
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Novakia a jest wyznaczony jakiś wiek do którego dziecko ma zacząć pelzac? Moja tylko do tylu i na boki się porusza, do przodu nic. Za to przybiera pozycje do czworakowania i kolysze się w niej w przód i w tył

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
Nie wiem, nie wiem tez czy kazdy powinien pelzac. Niektore dzieci nie raczkuja, moze nie wszystkie pelzaja ale nie wiem tego

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasiula8708 Pokaż wiadomość
No to mnie pocieszylas troche bo juz troche schizowalam czy wszystko ok,przez tesciowke tez tak mam bo ciagle zagaduje Lenka kiedy usiadziesz itp i ja lapie za raczki do siadania wkurza mnie to niesamowicie.A Lenuska podnosi sie wysoko na raczkach ale do czwprakowania chyba jej daleko narazie tylko podłogę froteruje bo brzuchem jezdzi w przod i tyl:-P



Ja kiedys dawalam troszke kaszki do mleczka na noc ale nie widzialam roznicy w dlugosci snu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wez te teściowe ta sa najmadrzejsze. Ostatnio to juz tak mnie denerwuje z moją mamą na czele. I nic nie rozumieja bo przeciez ona tak czy inaczej robila z dziecmi moja mama na chrzcinach siedzac obok mnie i majac malego na kolanach u siebie dala mu torta... No odruchowo przy wszystkich na nia krzyknelam co ona wyprawia, tyle jej mowie tlumacze, tym bardziej ze on ciagle ma wysypki, mleko mu szkodzi a ta pakuje mu swoja lyzke do buzi. No wkur... sie niesamowicie. Albo pyta czemu nie daje biszkoptow, wiec ja pytam po co? A ona no bo sie daje. Ja nie chce dawac ale powinnam bo przeciez SIE DAJE. Ot argument. Czekam tylko az bedzie chciała go wziac na spacer albo popilnowac i jej odmowie bo bede sie bala ze da mu cukiereczka. Taka ze mnie zołza
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-07, 16:15   #4422
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Ach mój ulubiony argument, bo się daje 😁
NOVAKIA Ty się nic nie stresuj, jeszcze przyjdzie czas na Grzesia.
Lilka też jedną nogą powłóczyła przy raczkowaniu przez jakiś czas, a teraz tak pomyka, że nie mogę za nią nadążyć i staje przy czym tylko może

Mnie się mama i teściowa za bardzo boją, żeby coś takiego na moich oczach dać, ale same hasła: Zjadłabyś to czy tamto kierowane do Lilki, działają mi na nerwy, tak jakbym ja głodziła bo jej nie daje ciasta czy szynki
olilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 16:26   #4423
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

To mnie pocieszylas z ta noga
Moja mama mysli ze to smieszne ale widze ze czuje sie ponad mna bo ona jest babcia i kto jej zabroni rozpieszczac. No i przeciez wychowala dzieci i wie lepiej
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 16:37   #4424
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Moja teściowa ostatnio wybuchnęla na męża, że my jej nie słuchamy, czytamy internety, a ona przecież dwójkę dzieci wychowała. To nic, że jej rady są ten tego do ... delikatnie mówiąc 😜
Już się boję jakbym z nią mala zostawiła, co by jej ciekawego dala do jedzenia.

Co do Twojej rehabilitantki, to uważam że niepotzrebnie Cię straszy, wiadomo że oni się uczą o tych wszystkich wadach postawy itd., ale to nie oznacza, że zaraz Twoje dziecko będzie tak miało, bo trochę nogą powłóczy. Najlepiej jakby każde dziecko bylo idealne i idealnie posługiwalo się obiema rączkami i nóżkami.
Dobrze, że moja rehabilitantka niewiele mówi, po co niepotrzebnie stresować rodziców.
olilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 16:43   #4425
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

No tak to jest z babciami, niewiele da sie ugrac no ale naprawde troche pokory i posluszenstwa by sie przydalo
No wlasnie ta lekarka zawsze wymysla problemy, a jak ide na cwiczenia to pan chwali malego i mowi ze wszystko dobrze.
Co do wad to kto nie chodzil w podstawowce na korekte? zawsze miałam krzywe lopatki niby.
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 16:54   #4426
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Ja to w ogóle cala pokrzywiona jestem, tyle tych skrzywień różnych mam 😁 nawet garba się nabawiłam od schylania nad dzieckiem i wózkiem 😜
olilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 17:00   #4427
ukrajinka
Zakorzenienie
 
Avatar ukrajinka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 423
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Ano bylo cos takiego jak gimnastyka korekcyjna. Ja jak bylam mala mialam cos z bioderkami no i naprawione, teraz sladu po tym nie ma

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Do logopedy tez chodzilam ale nie wiem po co. Pamietam tylko ze to bardzo lubilam
__________________
Patrzysz na świat taki jakim jest,
Chciałbyś odnaleźć w tym jakiś sens,
Ale trudno jest nadać sens porządkowi,
Który dzieje się wbrew rozumowi
ukrajinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-07, 18:36   #4428
Kasiula8708
Rozeznanie
 
Avatar Kasiula8708
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 733
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Tesciowe to temat rzeka[IMG]novakia[/IMG] tez bym sie na twoim miejscu wkurzyla z tym tortem tak jak wydalo sie przez przypadek ze moja dala Lence poslodzona wode do picia bo podobno inaczej nie chciala pic,akurat:-\
Moja tez ciagle mowi daj jej to daj tamto sprobowac a mi sie juz cisnienie podnosi ale ogolnie to nie mam co na nia narzekac bo zawsze zostanie z mala kiedy chce tylko czasem sie zastanawiam co jej moze podac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę,
Jestem przy Tobie od pierwszego grama,
Tyś moje dziecko ..... a ja.... Twoja mama

Lenka,nasz mały wielki cud
Kasiula8708 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 04:06   #4429
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

A z innej beczki - zaraz nam się wątek kończy

Szczerze, to po tym jak większość dziewczyn przeszła na fejsa, myślałam, że ten wątek nie ma szans na dokończenie.
A tu niespodzianka
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-08, 05:25   #4430
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Boszsz moje dziecko wyspane od 4.30 harcuje, co za psychol 😰
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 06:51   #4431
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Novakia, o maj got on tak zawsze? Moja jeszcze kima

Sent from my E2303 using Wizaz Forum mobile app
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 07:16   #4432
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Novakia, o maj got on tak zawsze? Moja jeszcze kima

Sent from my E2303 using Wizaz Forum mobile app
No ostatnio tak przed 6 sie budzi wiec jeszcze tak do 7 polezy ze mna ale juz nie usnie. Ale dzis to przesadzil:| chyba czas w nocy dawac butle bo widze ze tez głodny jest a cyce prawie puste. W ogole to mam zastoj, zaraz sie obloze kapusta ale staralam sie stopniowo odstawić go od cyca a jednak sie zrobilo. A wyciągnąć on nie moze, i co te mleko już mi na zawsze zostanie ?
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 07:30   #4433
cynamon_
Zakorzenienie
 
Avatar cynamon_
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 9 195
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Novakia, może mąż wyssie😂 no to wspolczuje takich wczesnych pobudek😞

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
27.08.2011 SYNUŚ
05.11.2015 CÓRECZKA
cynamon_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 07:39   #4434
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez cynamon_ Pokaż wiadomość
Novakia, może mąż wyssie😂 no to wspolczuje takich wczesnych pobudek😞

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiedyś mu proponowalam to sie usmial i uciekl
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 08:25   #4435
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

AGATKO jeszcze trochę tych stron zostało do końca wątku

Moja też dziś wcześniej wstala, praktycznie od 6 juz się kręciła, ale to dlatego że katar ją męczy.

Próbowałam znowu dać jej mm, ale nie ma szans...
Zrobiłam na śniadanie kostki jaglane z brzoskwinią i mango, pewnie pogardzi nimi 😜

NOVAKIA mnie się też jakiś zastój zrobił... Mnie trochę pomaga odciąganie, ale ręczne!
olilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 08:33   #4436
ukrajinka
Zakorzenienie
 
Avatar ukrajinka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 423
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Moj jak sie obudzi o 4 czy 5 to biore go do lozka do nas i najpierw daje cyca i czasem to wystarczy i Domek odplywa, jesli jednak nie to ide na dol jak potepieniec i robie mu butle. Po butli tez jest roznie czasem zasnie od razu, a czasem zajmie mu to z pol godz i wierci sie w lozku, a ja leze obok i blagam w myslach by zasnal. W koncu zaczyna ziewac i ziewa coraz czesciej i zasypia grunt to go nie zabawiac, a przeczekac
__________________
Patrzysz na świat taki jakim jest,
Chciałbyś odnaleźć w tym jakiś sens,
Ale trudno jest nadać sens porządkowi,
Który dzieje się wbrew rozumowi
ukrajinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 08:39   #4437
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez ukrajinka Pokaż wiadomość
Moj jak sie obudzi o 4 czy 5 to biore go do lozka do nas i najpierw daje cyca i czasem to wystarczy i Domek odplywa, jesli jednak nie to ide na dol jak potepieniec i robie mu butle. Po butli tez jest roznie czasem zasnie od razu, a czasem zajmie mu to z pol godz i wierci sie w lozku, a ja leze obok i blagam w myslach by zasnal. W koncu zaczyna ziewac i ziewa coraz czesciej i zasypia grunt to go nie zabawiac, a przeczekac
Robiłam tak samo ale to przestalo działać

Olilina mnie tak boli ze nie moge dotknac a co dopiero sciagac. Ale wlasnie maly chyba wyssal, jednak kapusta ma moc
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 08:41   #4438
ukrajinka
Zakorzenienie
 
Avatar ukrajinka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 423
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
AGATKO jeszcze trochę tych stron zostało do końca wątku



Moja też dziś wcześniej wstala, praktycznie od 6 juz się kręciła, ale to dlatego że katar ją męczy.



Próbowałam znowu dać jej mm, ale nie ma szans...

Zrobiłam na śniadanie kostki jaglane z brzoskwinią i mango, pewnie pogardzi nimi



NOVAKIA mnie się też jakiś zastój zrobił... Mnie trochę pomaga odciąganie, ale ręczne!

Ja nie pogardze tymi kostkami jakby co 🤓
__________________
Patrzysz na świat taki jakim jest,
Chciałbyś odnaleźć w tym jakiś sens,
Ale trudno jest nadać sens porządkowi,
Który dzieje się wbrew rozumowi
ukrajinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 08:51   #4439
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

Ja jak chcę, żeby mama dospala, to jej szumię albo biorę do cyca, ale to nie zawsze skutkuje. Jak już zaczyna się rozglądać na boki, do czego by tu dotrzeć, to wiem że już pospane.

NOVAKIA ja to chyba odporna na ból jestem albo już tak przywyklam do tych zastojów, że jakoś nie zwracam uwagi na ból.

UKRAJINKA ja też nimi nie pogardzę 😜
W razie czego mam dla malej kolo awaryjne w postaci kaszki na wodzie, którą nie gardzi
olilina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-08, 08:53   #4440
ukrajinka
Zakorzenienie
 
Avatar ukrajinka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 423
Dot.: Mamusie listopadowe 2015

No i dostalam zdj siostrzenca tzta. Urodzil sie 2 h temu.4 tyg przed terminem, ale jest ok. Jutro chyba wyjda do domu
A ten watek to jeszcze chwile potrwaaaa nim dojdzie do 5 tys postow

---------- Dopisano o 08:53 ---------- Poprzedni post napisano o 08:51 ----------

Cytat:
Napisane przez ukrajinka Pokaż wiadomość
No i dostalam zdj siostrzenca tzta. Urodzil sie 2 h temu.4 tyg przed terminem, ale jest ok. Jutro chyba wyjda do domu
A ten watek to jeszcze chwile potrwaaaa nim dojdzie do 5 tys postow

Olilina to jestem na samym koncu kolejki do kostek? ☹️
__________________
Patrzysz na świat taki jakim jest,
Chciałbyś odnaleźć w tym jakiś sens,
Ale trudno jest nadać sens porządkowi,
Który dzieje się wbrew rozumowi
ukrajinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-01 15:52:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:40.