Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :) - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-20, 10:53   #3541
Wilanka
Rozeznanie
 
Avatar Wilanka
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 814
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
Hejo

Właśnie wyszłam od lekarza i dostałam skierowanie do szpitala.
Skurcze regularne co 5-10 min. Płacze.
Napisze jak bede chwile miała.
Trzymajcie kciuki żeby to wyciszyli.
O matko, Beti trzymam kciuki! Trzymaj się tam i nie płacz kochana jak będziesz mogła to dawaj znać co i jak
Wilanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 10:57   #3542
rybka15035
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 419
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
Hejo

Właśnie wyszłam od lekarza i dostałam skierowanie do szpitala.
Skurcze regularne co 5-10 min. Płacze.
Napisze jak bede chwile miała.
Trzymajcie kciuki żeby to wyciszyli.
Beti trzymaj się, 1,5h temu pisałaś i nic nie wspominałaś że się źle czujesz.

Odnośnie małych ubranek to ja w Pepco widziałam na 50cm ale tylko body. Tylko leżały na niższych półkach.
rybka15035 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 11:02   #3543
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Beti, trzymam kciuki za Was. Oby to zahamowali.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 11:06   #3544
Zefirkowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 611
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
Hejo

Właśnie wyszłam od lekarza i dostałam skierowanie do szpitala.
Skurcze regularne co 5-10 min. Płacze.
Napisze jak bede chwile miała.
Trzymajcie kciuki żeby to wyciszyli.
Trzymaj się, na pewno się Tobą zaopiekują.

Asiaczek co u Ciebie?

Dziewczyny tak mnie wystraszyłyście możliwością że mogę w każdej chwili zacząć rodzić, że nareszcie dokończyłam pakowanie do szpitala. Tak tak, jest sukces. MAM SPAKOWANE OBIE TORBY DO SZPITALA. (ta druga to już do wypisu, żeby mąż nie panikował, że czegoś nie znajdzie) Jestem z siebie dumna

Zmierzyłam brzuszek, mam równo 100 cm

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Wilanka Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczyny ja Was tu powoli nadrabiam nocami, bo po weekendzie to spory wyczyn a tu takie newsy!

Asiaczek, trzymaj się tam dzielnie w szpitalu i niech Zuzanka siedzi jak najdłużej w brzuszku. Dobrze, że jesteście pod opieką lekarzy
Swoją droga zmotywowałaś mnie i przed chwilą zamówiłam koszule do porodu i karmienia i pościel do łóżeczka. Niestety taka prawda, że musimy te torby pakować, bo nie wiemy kiedy coś się zacznie dziać.

Dziewczyny po wizytach, cieszę się, że z Waszymi dzieciątkami wszystko ok to jest w końcu najważniejsze

Ja to muszę jeszcze jakieś staniki zamówić, ale już sama nie wiem jaki rozmiar... A tak to wszystko już mam. Tylko prać i prasować, a z tym to już gorzej, bo mężowi wreszcie już jest lepiej jeśli chodzi o kręgosłup i remont ruszył pełną parą, co równa się kurz, brud i syf hard level. Dlatego też jest mnie mniej i potem Was nadrabiam po nocach jak spać nie mogę. Ogólnie latam z mopem codziennie, a i tak wszędzie siwo ;/
Zgagę mam okropną od kilku dni, też już mi nic nie pomaga ;/ więc łączę się w bólu ze zgagowiczkami.
Ja byłam w rossmanie w zeszłym tygodniu i kasjerka od razu mnie poprosiła bez kolejki, ale po prostu wzrok tych pięciu osób przede mną mógłby zabijać...

Wogóle powiedzcie, jakie ciuszki szykujecie na wyjście dla maluszków? Bo ja już sama nie wiem. Termin mam na początek września, raczej nie powinno być zimno, ale kto tam wie co pogoda nam szykuje. Macie w planach jakieś cienkie kombinezony albo kurteczki/sweterki w razie w? Czy np. grubszy kocyk starczy?
Ja też się zastanawiam. Tak na logikę, to dzieciaczka będziemy transportować samochodem. Mąż podjedzie jak najbliżej wejścia. Dziecko spędzi na dworze max 10 minut. (licząc wsiadanie i wysiadanie z auta). Będzie wrzesień. Na chwilę obecną wydaje mi się że wystarczy bodziak a na niego pajac. Może jakieś doświadczone mamusie się wypowiedzą?
Zefirkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 11:08   #3545
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Wilanka,jeszcze nie myślałam nad tym. Zależy od pogody. Wstepnie planuje kaftanik i spodenki+ rożek,jakiś kocyk i czapeczka.
PS dziewczyny,jakie łóżeczka kupujcie? W miarę możliwości proszę o linki. Podobają mi się lozeczka-tapczanik, na co zwracacie uwagę przy wyborze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 11:21   #3546
trute
Rozeznanie
 
Avatar trute
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 627
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez awgusta Pokaż wiadomość
Wilanka,jeszcze nie myślałam nad tym. Zależy od pogody. Wstepnie planuje kaftanik i spodenki+ rożek,jakiś kocyk i czapeczka.
PS dziewczyny,jakie łóżeczka kupujcie? W miarę możliwości proszę o linki. Podobają mi się lozeczka-tapczanik, na co zwracacie uwagę przy wyborze?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zdecydowałam się na to: http://allegro.pl/show_item.php?item=6233209736 dziś je zamówię. Mnie też przekonuje mnie opcja 2w1, choć nie wiem na jak długo taki tapczanik posłuży
__________________

trute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 11:34   #3547
asiaczek87
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 10 705
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Zefirkowa poprzednia strona

Beti trzymam mocno kciuki i daj znać w miarę możliwości co się dzieje.

No to jak coś ma dokąd pójść i kupić

ja miałam torbę spakowana z końcem czerwca. I masz niespodziankę ale podkłady i tak tu maja. Dzidziol sieć nie pcha na świat, wiec jedynie klapki, kosmetyki, ręcznik i koszule w użyciu. Wyciągnęli mi welflon i teraz tylko tabletki wiec dobrze o tyle że nie muszę cały dzień leżeć bo kroplowki miałam cała dobę.
Sąsiadke z pokoju zabrali na porodowke. 32 tydzień skończony. W pon ja tu odwiezli bo ffałszywy alarm ale teraz rozwarcie na 5 cm i skurcze co 5 minut .

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

My sobie upatrzylismylozeczko ola białe z szuflada i wyciaganym bokiem za niecałe 300 zł na allegro sprzedawcy teraz nie pamiętam.
__________________

1.08.2015




Edytowane przez asiaczek87
Czas edycji: 2016-07-20 o 11:28
asiaczek87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-20, 11:35   #3548
rybka15035
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 419
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez trute Pokaż wiadomość
Ja zdecydowałam się na to: http://allegro.pl/show_item.php?item=6233209736 dziś je zamówię. Mnie też przekonuje mnie opcja 2w1, choć nie wiem na jak długo taki tapczanik posłuży
a który kolor? tez się nad nim zastanawiam. Spodziewasz się dziewczynki czy chłopca? bo nie widzę na pierwszej stronie.

Ja planuję dzidzię zapakować ze szpitala w welurowy pajacyk i nakryć kocykiem grubszym albo cieńszym w zależności jaka będzie pogoda. Termin mam na początek września więc liczę na to że będzie ciepło.
rybka15035 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 11:43   #3549
trute
Rozeznanie
 
Avatar trute
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 627
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez rybka15035 Pokaż wiadomość
a który kolor? tez się nad nim zastanawiam. Spodziewasz się dziewczynki czy chłopca? bo nie widzę na pierwszej stronie.

Ja planuję dzidzię zapakować ze szpitala w welurowy pajacyk i nakryć kocykiem grubszym albo cieńszym w zależności jaka będzie pogoda. Termin mam na początek września więc liczę na to że będzie ciepło.
Ma być chłopak, a łóżeczko zamawiam białe
__________________

trute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 11:48   #3550
milako
Rozeznanie
 
Avatar milako
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 995
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
Hejo



Właśnie wyszłam od lekarza i dostałam skierowanie do szpitala.

Skurcze regularne co 5-10 min. Płacze.

Napisze jak bede chwile miała.

Trzymajcie kciuki żeby to wyciszyli.

Beti kochana, trzymaj sie tam! Nie płacz, wszystko bedzie dobrze dawaj znac co i jak.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 11:49   #3551
Ana__86
Zadomowienie
 
Avatar Ana__86
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 053
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Wilanka Pokaż wiadomość
Wogóle powiedzcie, jakie ciuszki szykujecie na wyjście dla maluszków? Bo ja już sama nie wiem. Termin mam na początek września, raczej nie powinno być zimno, ale kto tam wie co pogoda nam szykuje. Macie w planach jakieś cienkie kombinezony albo kurteczki/sweterki w razie w? Czy np. grubszy kocyk starczy?
Ja nic nie szykuje, mąż da radę sam znaleźć i przywieźć, ale zależy od pogody. Wstępnie myślę, że z terminem na 06.09. body na krótki rękaw, na to welurowy pajac i cieniutka czapeczka, do nosidełka i na to kocyk.

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
Hejo

Właśnie wyszłam od lekarza i dostałam skierowanie do szpitala.
Skurcze regularne co 5-10 min. Płacze.
Napisze jak bede chwile miała.
Trzymajcie kciuki żeby to wyciszyli.
Oj a te skurcze to bolesne czy miałaś ktg? Nie dobrze, chyba się jednak przeciążyłaś tym remontem w ostatnich dniach. Trzymam kciuki, żeby synek jeszcze siedział w brzuchu.

Cytat:
Napisane przez asiaczek87 Pokaż wiadomość
Zefirkowa poprzednia strona

Beti trzymam mocno kciuki i daj znać w miarę możliwości co się dzieje.

No to jak coś ma dokąd pójść i kupić

ja miałam torbę spakowana z końcem czerwca. I masz niespodziankę ale podkłady i tak tu maja. Dzidziol sieć nie pcha na świat, wiec jedynie klapki, kosmetyki, ręcznik i koszule w użyciu. Wyciągnęli mi welflon i teraz tylko tabletki wiec dobrze o tyle że nie muszę cały dzień leżeć bo kroplowki miałam cała dobę.
Sąsiadke z pokoju zabrali na porodowke. 32 tydzień skończony. W pon ja tu odwiezli bo ffałszywy alarm ale teraz rozwarcie na 5 cm i skurcze co 5 minut .

---------- Dopisano o 12:34 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

My sobie upatrzylismylozeczko ola białe z szuflada i wyciaganym bokiem za niecałe 300 zł na allegro sprzedawcy teraz nie pamiętam.
Asiaczek no, ale przynajmniej torbę miałaś spakowaną, oby wody sączyły się jak najwolniej, niech sobie jeszcze Zuzia trochę podrośnie. Mąż sam dokończy wyprawkę?
__________________
39/40
Ana__86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-20, 11:51   #3552
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Beti trzymamy kciuki! Trzymajcie się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 11:53   #3553
Ana__86
Zadomowienie
 
Avatar Ana__86
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 053
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Słowikowa a pod ktg możesz mieć komórkę? Jak leżałam w szpitalu przed porodem to nawet włączona w szufladzie obok nie mogła być na czas ktg, chyba, że chodziło o to, że taki stary sprzęt mają i im zakłócało. Daj znać jak po wizycie.

Ja teraz ktg jeszcze nie miałam i pewnie nie będę mieć. W pierwszej ciąży miałam dopiero od 38tc raz w tygodniu, od 41tc byłam w szpitalu i wtedy kilka razy dziennie.

U nas na budowie wkońcu postęp, do końca tygodnia pokoje będą wymalowane i planowałam chociaż okna w środku pomyć i folie pozrywać, ale jak tak was czytam to się zaczynam zastanawiać.
Dzisiaj zrobiłam pranie, pozmywałam stertę naczyń i umyłam samochód i już się zmęczyłam.
__________________
39/40
Ana__86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 12:03   #3554
kasia_wroc
Zadomowienie
 
Avatar kasia_wroc
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 258
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
Hejo

Właśnie wyszłam od lekarza i dostałam skierowanie do szpitala.
Skurcze regularne co 5-10 min. Płacze.
Napisze jak bede chwile miała.
Trzymajcie kciuki żeby to wyciszyli.
Oj Beti
Mam nadzieję ze skurcze się wycisza trzymaj się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
1.08.2015 Na zawsze razem
Czekamy na Piotrusia
kasia_wroc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 12:09   #3555
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Trute, właśnie też nad takim myślę, bardzo fajnie wygląda nie widzę tylko jaki jest czas realizacji zamowienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Ana,to pewnie zależy od sprzętu. Jak jestem na ktg to mam przy sobie torbę z komórką + mąż w kieszeni i nikt nie zwraca na to uwagi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 12:09   #3556
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

o matko, Beti, co to się dzieje

Wilanka można przygotować 2 zestawy na cieplejszy i chłodniejszy dzien. Bo we wrzesniu moze byc 28 stopni a i 15 i deszczowo

słowikowa ja czasem musialam syna brac, ale grzeczny byl w poczekalni najlepsze co przychodzą te z mamami.. nie, nie nastolatki, ciazowe brzuchu ok 30 lat i z mamusia.. a wizyta trwała ich z 40 minuit.. i mega kolejki!


przyszło zamówienie z H&M EDIT; o matko czemu to takie duze
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 12:14   #3557
Optymistka26
Zadomowienie
 
Avatar Optymistka26
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 445
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
Hejo

Właśnie wyszłam od lekarza i dostałam skierowanie do szpitala.
Skurcze regularne co 5-10 min. Płacze.
Napisze jak bede chwile miała.
Trzymajcie kciuki żeby to wyciszyli.
kciuki
Cytat:
Napisane przez Ana__86 Pokaż wiadomość
Słowikowa a pod ktg możesz mieć komórkę? Jak leżałam w szpitalu przed porodem to nawet włączona w szufladzie obok nie mogła być na czas ktg, chyba, że chodziło o to, że taki stary sprzęt mają i im zakłócało. Daj znać jak po wizycie.

Ja teraz ktg jeszcze nie miałam i pewnie nie będę mieć. W pierwszej ciąży miałam dopiero od 38tc raz w tygodniu, od 41tc byłam w szpitalu i wtedy kilka razy dziennie.

U nas na budowie wkońcu postęp, do końca tygodnia pokoje będą wymalowane i planowałam chociaż okna w środku pomyć i folie pozrywać, ale jak tak was czytam to się zaczynam zastanawiać.
Dzisiaj zrobiłam pranie, pozmywałam stertę naczyń i umyłam samochód i już się zmęczyłam.
nie myj okien sama rece w gorze to nie jest db pomysl na koncowke ciazy

Lozeczko 120x60 sluzy na 2 lata, synek nadal sie w nim miesci ale uz mu malo wygodnie i chcialby normalniejsze lozko. Przy przeprowadzce mu zmienimy na 160x80 bo na wieksze nie ma miejsca poki co. Posluzy pare lat.

Juniorkowi kupilismy lozeczko 140x70 - 3w1 ze szczebelkami, potem 3 sie wyjmuje a potem odkreca szczebelki calkowicie i zmienia na normalne boczki i tapczanik. Jest biale z drewniana gora. Posluzy ok 4-6lat.
__________________

Optymistka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 12:14   #3558
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

optymistka też mam 140x70 teraz
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 12:17   #3559
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Montii Pokaż wiadomość
o matko, Beti, co to się dzieje

Wilanka można przygotować 2 zestawy na cieplejszy i chłodniejszy dzien. Bo we wrzesniu moze byc 28 stopni a i 15 i deszczowo

słowikowa ja czasem musialam syna brac, ale grzeczny byl w poczekalni najlepsze co przychodzą te z mamami.. nie, nie nastolatki, ciazowe brzuchu ok 30 lat i z mamusia.. a wizyta trwała ich z 40 minuit.. i mega kolejki!


przyszło zamówienie z H&M EDIT; o matko czemu to takie duze
O ile ciuszków a wczoraj patrzyłam w sklepie stacjonarnym i te ubranka są w normalnych cenach, a na stronie taka okazja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-20, 12:26   #3560
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

majlenka a jeszcze dzisiaj są kody i darmowa dostawa wrrrrrrrr
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 12:28   #3561
Optymistka26
Zadomowienie
 
Avatar Optymistka26
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 445
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Znalezione na dzieci.pl

"Jeżeli dolegliwości związane ze zgagą dają ci się mocno we znaki, postaraj się wyeliminować z diety chleb razowy, kwaszone ogórki, produkty zawierające drożdże, sosy, zasmażki, słodycze czy bardzo pikantne potrawy. W wyeliminowaniu wzdęć pomocne może być ograniczanie świeżego pieczywa, warzyw strączkowych i kapustnych, cebuli czy wody gazowanej. Do potraw można dodawać kminek lub koper."
__________________

Optymistka26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 12:33   #3562
slowikowa25
Zadomowienie
 
Avatar slowikowa25
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 037
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
Hejo

Właśnie wyszłam od lekarza i dostałam skierowanie do szpitala.
Skurcze regularne co 5-10 min. Płacze.
Napisze jak bede chwile miała.
Trzymajcie kciuki żeby to wyciszyli.
O kureczka! Trzymam kciuki aby to uspokoili!

Cytat:
Napisane przez Ana__86 Pokaż wiadomość
Słowikowa a pod ktg możesz mieć komórkę? Jak leżałam w szpitalu przed porodem to nawet włączona w szufladzie obok nie mogła być na czas ktg, chyba, że chodziło o to, że taki stary sprzęt mają i im zakłócało. Daj znać jak po wizycie.

Ja teraz ktg jeszcze nie miałam i pewnie nie będę mieć. W pierwszej ciąży miałam dopiero od 38tc raz w tygodniu, od 41tc byłam w szpitalu i wtedy kilka razy dziennie.
Nic nie mowiła babeczka że komórki nie mogę używać A czemu nie będziesz mieć teraz KTG?

Cytat:
Napisane przez Montii Pokaż wiadomość
o matko, Beti, co to się dzieje

Wilanka można przygotować 2 zestawy na cieplejszy i chłodniejszy dzien. Bo we wrzesniu moze byc 28 stopni a i 15 i deszczowo

słowikowa ja czasem musialam syna brac, ale grzeczny byl w poczekalni najlepsze co przychodzą te z mamami.. nie, nie nastolatki, ciazowe brzuchu ok 30 lat i z mamusia.. a wizyta trwała ich z 40 minuit.. i mega kolejki!


przyszło zamówienie z H&M EDIT; o matko czemu to takie duze
Nie no ja rozumiem wziąć dziecko bo się nie ma z kim zostawić, oczywiście. Ale jak już jesteś w 4 ciąży, i bierzesz 3 dzieci i męża to chyba już trochę dziwne, bo dla mnie to mąż może zostać z tymi 3 dziećmi w domu, to też nie jest pierwsza ciąża że musi być na każdej wizycie. Takie moje zdanie ale widać na poczekalni jestem chyba wyjątkiem. Oprócz takich dwóch rodzinek była babka z 2 koleżankami i dzieckiem, babka w ciąży z matką i narzeczonym (albo grubsza- bez ciąży), i japonka z 2 dzieci i mężem w ciąży- ale sądząc po akcencie urodzona w Niemczech. Ja może jestem przewrażliwiona już faktycznie pod tym względem- ale to wszytsko przez turczynki które wszędzie (dosłownie wszędzie- do urzędu, sklepu, lekarza no gdzie się da chodzą z całą bandą dzieci, koleżankami, siostrami, matkami i cholera wie kim jeszcze... a żeby jeszcze to to się cicho zachowywało.. ). Ale były jeszcze dwie Niemki same tak jak ja, i też po ich minach widziałam że myślały identycznie. W ogóle to im współczuje, bo są u siebie a nawet u głupiego lekarza stanowią mniejszość...

Ajaj zazdraszczam rozpakowywania tych ślicznych nowych rzeczy, uwielbiam to robić. Małż się śmieje zawsze że ja zamawiam coś głównie dlatego żeby oczekiwać paczki a następnie mieć radochę z jej rozpakowywania hehe.

*****

Po wizycie super! Badała mnie ta niemka co już kiedyś mi robiła prenatalne w 13 tyg Bardzo sympatyczna konkretna babka. Chyba nawet lepsza niż ta moja Polka. Szyjka pozamykana. Mała waży 1950 gr- 300 gr więcej niż 2 tyg temu. I mówi ze jak na ten tydz (34+2) to faktycznie troche mało, ale powiedziała że wszystkie pomiary są ogólnie mniejsze i że USG wykazuje ciąże młodszą o tydzień. Na co jej tłumacze że ja od początku twierdziłam że ciąża jest młodsza o tydzień bo wiem kiedy miałam owulacje, ale moja była uparta i cały czas uznawała termin wg OM.
Babeczka powiedziała że nic nie wskazuje żebym urodziła w sierpniu, jeśli wszystko będzie szło oczywiście jak do tej pory.

Tak więc Weselna proszę Cię o zmianę terminu w pierwszym poście na 06.09 ;-) I wg tej daty waga małej wygląda już lepiej (na 32w0 a wg USG jestem 33w1) I wszystkie pomiary też na 33 tc, oprócz głowki która jest na 34 tc.

Mogę spokojnie jechać nad morze, i przyjść za te prawie 3 tyg (bo wszytsko jest ok) a nie za 2 jak to powinno być

Acha. Schudłam od ostatniej wizyty 100 gram To chyba dzięki pobytowi siostrzeńców hehe
__________________
18.09.2015


10.09.2016- Córka Lena
08.01.2019- Syna Janek

Edytowane przez slowikowa25
Czas edycji: 2016-07-20 o 12:37
slowikowa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 12:35   #3563
Sondrapransky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 202
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Ale się dzieje, to mnie mobilizuje do zakupów. W piątek jade dokupić niezbedne rzeczy. Ja nawet nie mam łóżeczka, wózka, fotelika. Stwierdziłam że zostawie to sobie na wrzesień.
Sondrapransky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 12:42   #3564
slowikowa25
Zadomowienie
 
Avatar slowikowa25
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 037
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

A to buziaczek mojej gwiazdy: pyrkaty nosek i ustka złożone w dziubek chyba od małego pozuje do zdjęcia 1469014965188.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.09.2015


10.09.2016- Córka Lena
08.01.2019- Syna Janek
slowikowa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 12:45   #3565
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Montii Pokaż wiadomość
majlenka a jeszcze dzisiaj są kody i darmowa dostawa wrrrrrrrr
darmowa dostawa? jakie kody? nie kuś!!
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 12:50   #3566
Zefirkowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 611
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez majlenka_ Pokaż wiadomość
darmowa dostawa? jakie kody? nie kuś!!
Podpinam się pod pytanie
Zefirkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 12:52   #3567
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Beti jak tam?? Jednak za duzo na siebie wzielas trzymaj sie
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 13:00   #3568
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Montii,ile śliczności
Słowikowa, gratuluję wizyty,zdjęcia nie widzę,bo pisze z tabletami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!

Edytowane przez awgusta
Czas edycji: 2016-07-20 o 13:05
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 13:09   #3569
kasia_wroc
Zadomowienie
 
Avatar kasia_wroc
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 258
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez slowikowa25 Pokaż wiadomość
O kureczka! Trzymam kciuki aby to uspokoili!



Nic nie mowiła babeczka że komórki nie mogę używać A czemu nie będziesz mieć teraz KTG?


Nie no ja rozumiem wziąć dziecko bo się nie ma z kim zostawić, oczywiście. Ale jak już jesteś w 4 ciąży, i bierzesz 3 dzieci i męża to chyba już trochę dziwne, bo dla mnie to mąż może zostać z tymi 3 dziećmi w domu, to też nie jest pierwsza ciąża że musi być na każdej wizycie. Takie moje zdanie ale widać na poczekalni jestem chyba wyjątkiem. Oprócz takich dwóch rodzinek była babka z 2 koleżankami i dzieckiem, babka w ciąży z matką i narzeczonym (albo grubsza- bez ciąży), i japonka z 2 dzieci i mężem w ciąży- ale sądząc po akcencie urodzona w Niemczech. Ja może jestem przewrażliwiona już faktycznie pod tym względem- ale to wszytsko przez turczynki które wszędzie (dosłownie wszędzie- do urzędu, sklepu, lekarza no gdzie się da chodzą z całą bandą dzieci, koleżankami, siostrami, matkami i cholera wie kim jeszcze... a żeby jeszcze to to się cicho zachowywało.. ). Ale były jeszcze dwie Niemki same tak jak ja, i też po ich minach widziałam że myślały identycznie. W ogóle to im współczuje, bo są u siebie a nawet u głupiego lekarza stanowią mniejszość...

Ajaj zazdraszczam rozpakowywania tych ślicznych nowych rzeczy, uwielbiam to robić. Małż się śmieje zawsze że ja zamawiam coś głównie dlatego żeby oczekiwać paczki a następnie mieć radochę z jej rozpakowywania hehe.

*****

Po wizycie super! Badała mnie ta niemka co już kiedyś mi robiła prenatalne w 13 tyg Bardzo sympatyczna konkretna babka. Chyba nawet lepsza niż ta moja Polka. Szyjka pozamykana. Mała waży 1950 gr- 300 gr więcej niż 2 tyg temu. I mówi ze jak na ten tydz (34+2) to faktycznie troche mało, ale powiedziała że wszystkie pomiary są ogólnie mniejsze i że USG wykazuje ciąże młodszą o tydzień. Na co jej tłumacze że ja od początku twierdziłam że ciąża jest młodsza o tydzień bo wiem kiedy miałam owulacje, ale moja była uparta i cały czas uznawała termin wg OM.
Babeczka powiedziała że nic nie wskazuje żebym urodziła w sierpniu, jeśli wszystko będzie szło oczywiście jak do tej pory.

Tak więc Weselna proszę Cię o zmianę terminu w pierwszym poście na 06.09 ;-) I wg tej daty waga małej wygląda już lepiej (na 32w0 a wg USG jestem 33w1) I wszystkie pomiary też na 33 tc, oprócz głowki która jest na 34 tc.

Mogę spokojnie jechać nad morze, i przyjść za te prawie 3 tyg (bo wszytsko jest ok) a nie za 2 jak to powinno być

Acha. Schudłam od ostatniej wizyty 100 gram To chyba dzięki pobytowi siostrzeńców hehe
Super, że zadowolona jesteś z wizyty i że Lenka ma się dobrze
No to teraz mamy termin na ten sam dzień

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez slowikowa25 Pokaż wiadomość
A to buziaczek mojej gwiazdy: pyrkaty nosek i ustka złożone w dziubek chyba od małego pozuje do zdjęcia Załącznik 6544656

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jaka słodka <3
__________________
1.08.2015 Na zawsze razem
Czekamy na Piotrusia
kasia_wroc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-20, 13:14   #3570
cherriebomb
Rozeznanie
 
Avatar cherriebomb
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 985
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Beti2016 Pokaż wiadomość
Hejo

Właśnie wyszłam od lekarza i dostałam skierowanie do szpitala.
Skurcze regularne co 5-10 min. Płacze.
Napisze jak bede chwile miała.
Trzymajcie kciuki żeby to wyciszyli.
Beti trzymam kciuki mocno, oby się udało wyciszyć! Czułas te skurcze czy wyszły na KTG?
Jak dasz radę pozniej to daj znać koniecznie co się dzieje
Przeczytałam Twój post i natychmiast włączyłam żelazko i poszłam się położyć. Wieczorem dopakuje torbę. Naprawdę robi się poważnie...

Cytat:
Napisane przez Optymistka26 Pokaż wiadomość
Znalezione na dzieci.pl

"Jeżeli dolegliwości związane ze zgagą dają ci się mocno we znaki, postaraj się wyeliminować z diety chleb razowy, kwaszone ogórki, produkty zawierające drożdże, sosy, zasmażki, słodycze czy bardzo pikantne potrawy. W wyeliminowaniu wzdęć pomocne może być ograniczanie świeżego pieczywa, warzyw strączkowych i kapustnych, cebuli czy wody gazowanej. Do potraw można dodawać kminek lub koper."
Z wymienionych rzeczy przy zgadze nie jem nic, bo albo nie mogę albo nie lubię... wiec nie wiem co z ta zgaga u mnie, a jest tak upierdliwa, że aż łapie mnie cos w rodzaju skurczu szczęki


Cytat:
Napisane przez slowikowa25 Pokaż wiadomość
A to buziaczek mojej gwiazdy: pyrkaty nosek i ustka złożone w dziubek chyba od małego pozuje do zdjęcia Załącznik 6544656

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piękności !!
Cytat:
Napisane przez majlenka_ Pokaż wiadomość
darmowa dostawa? jakie kody? nie kuś!!
Ja tez chce wiedzieć skoro mam leżeć to chociaż wydam trochę kasy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Montii Pokaż wiadomość
o matko, Beti, co to się dzieje

Wilanka można przygotować 2 zestawy na cieplejszy i chłodniejszy dzien. Bo we wrzesniu moze byc 28 stopni a i 15 i deszczowo

słowikowa ja czasem musialam syna brac, ale grzeczny byl w poczekalni najlepsze co przychodzą te z mamami.. nie, nie nastolatki, ciazowe brzuchu ok 30 lat i z mamusia.. a wizyta trwała ich z 40 minuit.. i mega kolejki!


przyszło zamówienie z H&M EDIT; o matko czemu to takie duze
Ile pięknych rzeczy... ja naprawdę miałam już nic nie kupować no ale jak tak patrze to chyba muszę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez cherriebomb
Czas edycji: 2016-07-20 o 13:15
cherriebomb jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-09 15:44:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:42.