Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :) - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-21, 17:19   #3751
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Beti,gratulacje dla corki
Ja nowe ciuszki przeplucze ze 2 razy tylko w plynie do plukania dla niemowlat. Ubrudzone ciuszki bede prala w proszku w plynie Persil z podwójnym plukaniem.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 17:31   #3752
slowikowa25
Zadomowienie
 
Avatar slowikowa25
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 037
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Mi też się obniżył brzucho, przynajmniej tak mi wszyscy mówią ;')

Witam się z Polski, jeszcze nie całe 200 km i jesteśmy w Dębkach. Pogoda cudo, ależ jesteśmy szczęśliwi w tej Polsce !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.09.2015


10.09.2016- Córka Lena
08.01.2019- Syna Janek
slowikowa25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 17:32   #3753
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Manddy gratuluje wizyty
Majlenka,tez jestem w pzu x lat,i wydajemi sie,ze 2 miesiace to za malo,min 6. Najlepiej zadzwonic do Pzu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 17:40   #3754
milako
Rozeznanie
 
Avatar milako
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 995
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Czy któraś ma powtórzyć badanie glukozy? Wlasnie wróciłam od lekarza, z mała wszystko ok, przyznał, ze to magnez mogl podziałać biegunkowo, ale kazał powtórzyć za tydzień glukozę (mimo ze pierwsze badanie wyszło prawidłowe). Takze w poniedziałek przed ŚDM lecę na badanie, we wtorek juz uciekam z miasta.
Odnośnie tego, ze tak mi niewygodnie, doktor powiedział, ze mała sie przekrecila, ale nadal leży na szczęście główka w dol. Opiera sie teraz o cześć krzyżowa kręgosłupa (stad ten dyskomfort) i trzyma nóżki cześciowo wyprostowane kopiąc mnie po żebrach.
Pytałam tez o twardnienie brzucha w nocy, powiedział, ze mam zażywać nospe.

Weselna,
pytałaś o rogala, mam rogala, ale wciąż mimowolnie przekręcam sie w nocy na plecy. Pozniej sie budzę, wszystko boli, kładę na boku, zasypiam, budzę sie znowu na plecach... Eh kosmos



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Manddy, ciesze sie, ze wszystko ok na wizycie! Maz był z Tobą czy mimo ze zazdrosny, puszcza Cie sama?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------

Cytat:
Napisane przez ButterflyFlyAway Pokaż wiadomość
ale mi niedobrze bleeeee

Współczuje

Cytat:
Napisane przez Nikaniki Pokaż wiadomość
Ojej biorę go nie no będę musiała iść do tego sklepu ochota coraz większa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------


Aha dzięki i wystarczy jak powiem jak pójdę krew oddawać ze chce badanie układu krzepnięcia? Dużo się za to płaci?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nie pamietam ile płaciłam:/ poszukam tych wyników i wyśle Ci na priv konkretnie jakie badania robiłam.

Cytat:
Napisane przez slowikowa25 Pokaż wiadomość
Mi też się obniżył brzucho, przynajmniej tak mi wszyscy mówią ;')

Witam się z Polski, jeszcze nie całe 200 km i jesteśmy w Dębkach. Pogoda cudo, ależ jesteśmy szczęśliwi w tej Polsce !

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ooo ale super! Ale zazdroszczę odpoczywaj


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 17:55   #3755
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Deraa,gratki wizyty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

Slowikowa,zazdro i podziwiam,ze masz sily na tak dlugie podroze ja ledwie zyje przez te duchote....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:55 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Milako,mi nie kazali powtarzac glukozy. Tez mam rogala,ale w nocy to ja caly czas sie krece i spie to na plecach,to na prawym lub lewym boku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 17:59   #3756
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

[QUOTE=cherriebomb;6328812 1]

Cytat:
Napisane przez aisot Pokaż wiadomość
Kobieto robisz kawał dobrej roboty! Pozdrów młoda! Miałam podobne dzieciństwo do niej. W zasadzie moja mama wyglada jak modelka, niestety genów nie odziedziczyłam. I zawsze słyszałam ze jestem za gruba. Nawet kiedy byłam chuda jak patyk i wysportowana (bo musiałam ćwiczyć zeby wyglądać) i tak zawsze było coś nie tak. Niech ona sie nie da! Jest na pewno śliczna, młoda dziewczyna. nie każde wysokie i fit jest super a nie każde małe i pulchne to kupka nieszczęścia. Uśmiech jest najważniejszy. To nim sie zdobywa świat!
Nie dość że śliczna, to jeszcze z wyglądu moja kopia, tylko oczy zielone i bardziej migdałowe, każdy myślał, że to moja i jej matkę trafiało od tego Do tej pory pytają ale już uznała, że faktycznie ona z charakteru bardziej moja, jak jej (czyt. wszystko co uznaje za "złe zachowanie" określa mianem "jesteś jak chrzestna" - rozkoszne, prawda?).
Pierwsze samodzielne mycie zaliczone. Pomyliła mydło w płynie z szamponem, za to pachnie cudnie Już jej mówiłam, że sobie co najwyżej psiknie odżywką i tyle tragedii, większa, że pasemka zbladły ;P A u matki już by była chryja pt. "No mówiłam, że ona nic nie umie".
A popros Młoda ma wybuchy nagłej agresji i wtedy poniża strasznie innych albo generalnie robi się wobec nich przykra. Wyszło czemu. Jak dziś 4latek jej powiedział, że wodorosty w wodzie to wodorosty a nie włosy rusałki jak sobie zamarzyła, to zaczęła po nim jechać i musiałam interweniować. Dowiedziałam się, że złości się bo nawet małe dzieci jej mówią, jaka jest do niczego i beznadziejna.

Brawo, serdeczne brawo rodzice

---

Podziwiam każdą już-mamę w ciąży. Zrobiłam z tym 4latkiem i 11latką rundkę, teraz ich pilnuję i bardzo mnie to męczy fizycznie w tym stanie. Plus że co swoje to swoje, moje bez tableta i ciągle puszczanych bajek z TV raczej nie będzie przebodźcowane a tu mam do wyboru: walczyć z wiatrakami i w tym stanie próbować im organizować rozrywki bez TV, czy opiekować się sobą i Żabą i posadzić przed jednym i drugim. Póki co trochę odciągam, trochę sadzam, muszę myśleć o całej czwórce.
__________________
Żaba!
Od 14.09.2016 z nami po 39 t.c.
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 17:59   #3757
slowikowa25
Zadomowienie
 
Avatar slowikowa25
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 037
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Fakt podróż jet długa bo razem 750 km, ale zwiniety Rogal pod tyłkiem daje rade i to co się najbardziej obawiałam czyli kość ogonowa nie boli od momentu kiedy tak sobie usiadłam. Mąż szczęśliwy bo oddałam kierownicę po 150 km i sobie prowadzi cały czas a ja już mu jej nie zabiorę bo tu sobie lepsze gniazdko uwilam
W ogóle bym nie wpadła na to żeby poduche te wziąć do auta, to dzięki weselnej! O kobieto uratowałas mi życie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.09.2015


10.09.2016- Córka Lena
08.01.2019- Syna Janek
slowikowa25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-21, 18:00   #3758
Manddy
Zadomowienie
 
Avatar Manddy
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 159
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez milako Pokaż wiadomość
Manddy, ciesze sie, ze wszystko ok na wizycie! Maz był z Tobą czy mimo ze zazdrosny, puszcza Cie sama?
Teraz miałam wizytę u "zastępczej" doktorki bo mój lekarz jest na urlopie. TŻ był ze mną bo to było badanie kompleksowe a nie tylko szyjki, czyli mógł pooglądać Małą Jak chodzę na samą szyjkę to sama, bez niego (nawet pomimo zazdrości ).
Teraz strasznie marudził, że wolałby, żeby chodziła do tej lekarki a nie do mojego doktorka
Ehh, faceci...
Manddy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 18:13   #3759
milako
Rozeznanie
 
Avatar milako
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 995
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez awgusta Pokaż wiadomość

[/COLOR]Milako,mi nie kazali powtarzac glukozy. Tez mam rogala,ale w nocy to ja caly czas sie krece i spie to na plecach,to na prawym lub lewym boku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Masakra, nie wiem czy Ciebie tez tak meczy w nocy to przekręcanie. Czuje sie jak taki żuczek, który nie może sie w zadna stronę ruszyć



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Manddy Pokaż wiadomość
Teraz miałam wizytę u "zastępczej" doktorki bo mój lekarz jest na urlopie. TŻ był ze mną bo to było badanie kompleksowe a nie tylko szyjki, czyli mógł pooglądać Małą Jak chodzę na samą szyjkę to sama, bez niego (nawet pomimo zazdrości ).
Teraz strasznie marudził, że wolałby, żeby chodziła do tej lekarki a nie do mojego doktorka
Ehh, faceci...

Ooo urocze to jest. Ciekawe czy my byśmy były zazdrosne na miejscu naszych tż


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 18:26   #3760
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

A propos przekrecania się w łóżku, to położna na szkole rodzenia radziła kupić jedwabne szorty lub spodnie od piżamy. I dodać ewentualnie pas jedwabiu na prześcieradło w okolicy pupy. Ja mam tylko szorty, ale załatwiają cudownie sprawę, w zwykłych bawełnianych jakikolwiek ruch to masakra.
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 18:33   #3761
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez slowikowa25 Pokaż wiadomość
Fakt podróż jet długa bo razem 750 km, ale zwiniety Rogal pod tyłkiem daje rade i to co się najbardziej obawiałam czyli kość ogonowa nie boli od momentu kiedy tak sobie usiadłam. Mąż szczęśliwy bo oddałam kierownicę po 150 km i sobie prowadzi cały czas a ja już mu jej nie zabiorę bo tu sobie lepsze gniazdko uwilam
W ogóle bym nie wpadła na to żeby poduche te wziąć do auta, to dzięki weselnej! O kobieto uratowałas mi życie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podziwiam Cię! ja p godzinie jazdy się męczę, wiercę i jest mi po prostu niewygodnie. Rodzice za 3 tyg jadą nad morze (ze śląska) i jak mój mąż się dowiedział to też chciał, ale zrozumiał to że ja się nie nadaję do jazdy tym bardziej, że lekarz mówił, żeby sobie darować wyjazd na jakiekolwiek wczasy.

Cytat:
Napisane przez Manddy Pokaż wiadomość
Teraz miałam wizytę u "zastępczej" doktorki bo mój lekarz jest na urlopie. TŻ był ze mną bo to było badanie kompleksowe a nie tylko szyjki, czyli mógł pooglądać Małą Jak chodzę na samą szyjkę to sama, bez niego (nawet pomimo zazdrości ).
Teraz strasznie marudził, że wolałby, żeby chodziła do tej lekarki a nie do mojego doktorka
Ehh, faceci...
haha, u mnie było podobnie... chodzę do lekarza faceta, ale jakoś w czerwcu miał urlop i umówił mi wizytę z panią doktor i jak zawsze wchodziliśmy razem na wizytę do gabinetu tak wtedy na zastępstwie u pani doktor powiedział, że tym razem nie musi wchodzić ale i tak weszliśmy razem. Pod koniec sierpnia też idziemy do niej, bo doktorek znowu bierze urlop pod koniec sierpnia mam nadzieję, że szybko wróci, bo wrzesień to będzie taki na szpilkach.

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Cytat:
Napisane przez favianna Pokaż wiadomość
A propos przekrecania się w łóżku, to położna na szkole rodzenia radziła kupić jedwabne szorty lub spodnie od piżamy. I dodać ewentualnie pas jedwabiu na prześcieradło w okolicy pupy. Ja mam tylko szorty, ale załatwiają cudownie sprawę, w zwykłych bawełnianych jakikolwiek ruch to masakra.
ja śpię w samym majtkach
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-21, 18:43   #3762
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez majlenka_ Pokaż wiadomość
ja śpię w samym majtkach
No ja tylko w tych szortach i koszulce na ramiączkach.
Ale ten jedwab bardzo polecam, jak miałam problem z krzyżem bo coś mi się ustawialo to mi życie ratowaly, bo inaczej to się nie mogłam ruszyć, bo bolało. A tak materiał się slizga i przynajmniej ma się w miarę spokojna noc.
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 19:03   #3763
weselna01
Zadomowienie
 
Avatar weselna01
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 968
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez slowikowa25 Pokaż wiadomość
Fakt podróż jet długa bo razem 750 km, ale zwiniety Rogal pod tyłkiem daje rade i to co się najbardziej obawiałam czyli kość ogonowa nie boli od momentu kiedy tak sobie usiadłam. Mąż szczęśliwy bo oddałam kierownicę po 150 km i sobie prowadzi cały czas a ja już mu jej nie zabiorę bo tu sobie lepsze gniazdko uwilam
W ogóle bym nie wpadła na to żeby poduche te wziąć do auta, to dzięki weselnej! O kobieto uratowałas mi życie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Cieszę się, że nieświadomie pomogłam No rogal w aucie ratuje tyłek, dosłownie i w przenośni ;D
__________________
Żaba!
Od 14.09.2016 z nami po 39 t.c.
weselna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 19:03   #3764
Nikaniki
Zadomowienie
 
Avatar Nikaniki
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 027
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez milako Pokaż wiadomość
Czy któraś ma powtórzyć badanie glukozy? Wlasnie wróciłam od lekarza, z mała wszystko ok, przyznał, ze to magnez mogl podziałać biegunkowo, ale kazał powtórzyć za tydzień glukozę (mimo ze pierwsze badanie wyszło prawidłowe). Takze w poniedziałek przed ŚDM lecę na badanie, we wtorek juz uciekam z miasta.
Odnośnie tego, ze tak mi niewygodnie, doktor powiedział, ze mała sie przekrecila, ale nadal leży na szczęście główka w dol. Opiera sie teraz o cześć krzyżowa kręgosłupa (stad ten dyskomfort) i trzyma nóżki cześciowo wyprostowane kopiąc mnie po żebrach.
Pytałam tez o twardnienie brzucha w nocy, powiedział, ze mam zażywać nospe.

Weselna,
pytałaś o rogala, mam rogala, ale wciąż mimowolnie przekręcam sie w nocy na plecy. Pozniej sie budzę, wszystko boli, kładę na boku, zasypiam, budzę sie znowu na plecach... Eh kosmos



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:34 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Manddy, ciesze sie, ze wszystko ok na wizycie! Maz był z Tobą czy mimo ze zazdrosny, puszcza Cie sama?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:40 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------




Współczuje




Nie pamietam ile płaciłam:/ poszukam tych wyników i wyśle Ci na priv konkretnie jakie badania robiłam.




Ooo ale super! Ale zazdroszczę odpoczywaj


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super będę Ci bardzo wdzięczna

Muszę jeszcze zrobić jakieś badania czy testy czy jestem uczulona na jakiś antybiotyk bo moja kuzynka jak trafiła do szpitala to zrobili jej badanie wyszła jakaś bakteria podali jej antybiotyk dostała wstrząsów zaczęła się dusić skoro ona nie mogła oddychać to dziecko też i po 10min od podania atybiotyku dziecko Było już na świecie po cc ale miesiąc spędzilo w innym szpitalu... I musi do dziś dnia jeździć co 2 tyg z dzieckiem do prokocimia a mają daleko bo mieszkają za myslenicami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nikaniki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 19:05   #3765
Zefirkowa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 611
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Mój brzuszek (brzuszysko) )jakos podejrzanie ostatnio urósł i tez słyszę od ludzi, że się obniżył znacznie. Jutro mam wizytę u ginekologa, zobaczymy co powiem. Wydaje mi się że młody leży poziomo, ile ma jeszcze czasu żeby się przekręcić?
Zefirkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 19:08   #3766
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Mi mówiła doktor, że do 36 tygodnia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 19:11   #3767
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Fortuna1 Pokaż wiadomość
To witaj w klubie A planujesz iść na roczny macierzyński? Masz na to jakiś pomysł? Bo widzę, że jesteśmy w bardzo podobnej sytuacji Ja planuję iść na pół roku macierzyńskiego.
Planuję na roczny, nie mam gwarancji, ze będzie złobek, a na opiekunkę mnie nie stać. Poza tym rpacuję w takiej branży i takiej firmie, że pół roku i tak juz robi sporą różnicę, więc po roku nie powinno się zmienić więcej, niż przez rok. Najwyzej wrócę wcześniej, jak będzie to wymagane, tylko wtedy nie wiem co z ZUSem, bo od razu wybieram 80% wynagrodzenia.

Cytat:
Napisane przez Shanti9087 Pokaż wiadomość
A co do ubezpieczenia to wydaje mi się, że 2 miesiące to mało. Ja jestem dawno ubezpieczona, więc na pewno dostane. Ale mąż ubezpieczył się dopiero od lutego i mówili u niego w pracy, że i tak nie dostanie żadnej kasy, bo musi minąć rok Ale powiem szczerze, że nie wiem i się w ten temat nie zagłębiałam nawet.
W większości OWU jest zapis o karencji w takich wypadkach (zwykle co najmniej 9 miesięcy), nie znam ubezpieczyciela, który by w takim wypadku wypłacił. U mnie w grupówce jest włąsnie 9 miesięcy, ale ja jestem ubezpieczona od dawna i nie powiem, przyda sie kasa Tż też ubezpieczony, ale on dostaje połowę mniej.

Cytat:
Napisane przez Nikaniki
Miałyście robione takie badania z krwi jak: układ krzepnięcia i fibrynogen?
Robi się to przed zabiegami w ogóle, z krwi, zeby sprawdzić czy krzepniecie jest na tyle prawidłowe, żeby podczas operacji/zabiegu nie było krwotoku. Więc to zdecydowanie przed planowanymi CC.
Miałam kiedyś, musiałabym sprawdzić na zleceniu, jak to opisywali, ale w laboratoriach powinni wiedzieć


Boję się tych krakowskich śdm, bo zamykają i opróżniają szpitale z chorych (mojego tatę wypisać chcą po cięższej operacji 5 dnia:/). Ani nie mam pieczątek od lekarza na karteczce szpital, ale zakładam jak jestem w 30tc, to nic nie powinno się wydarzyć.
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 19:16   #3768
Polta
Zadomowienie
 
Avatar Polta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 529
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Zefirkowa Pokaż wiadomość
Mój brzuszek (brzuszysko) )jakos podejrzanie ostatnio urósł i tez słyszę od ludzi, że się obniżył znacznie. Jutro mam wizytę u ginekologa, zobaczymy co powiem. Wydaje mi się że młody leży poziomo, ile ma jeszcze czasu żeby się przekręcić?
Ja slyszalam, ze przekrecic sie moze i dzien przed planowana cesarka. Po prostu od tego 35-36 tygodnia jest to coraz mniej prawdopodobne, bo miejsca juz malo.

Ucieszylam sie, ze skonczylam pranie i polowe prasowania. A tu siostra mi siate rzeczy podrzucila. Jakies 30-40 szt bodziakow i pajacy. Bo ona ma termin na styczen i teraz da mi, a pozniej wezmie dla swojego. Z jej podejsciem nie bede musiala prac drugi raz niczego. Tylko, gdzie ja to pomieszcze
Jak ona juz zaczyna zakupy to to bedzie hurt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Polta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 19:20   #3769
favianna
Zakorzenienie
 
Avatar favianna
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 7 136
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Moja szwagierka nie chciała cesarki, a córka była ułożona posladkowo. Już miała ustalone z lekarzami że będą próbowali ja sami przekręcić (lekarka nawet się podekscytowala, bo mówiła że teraz wszyscy na łatwiznę z cesarka idą, a prawdziwe położnictwo ginie), a jej córeczka sama przekrecila się tuż przed porodem.
Szwagierka szczęśliwa, lekarka zawiedziona
favianna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-21, 19:35   #3770
aisot
Rozeznanie
 
Avatar aisot
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 747
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez milako Pokaż wiadomość
Masakra, nie wiem czy Ciebie tez tak meczy w nocy to przekręcanie. Czuje sie jak taki żuczek, który nie może sie w zadna stronę ruszyć



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------




Ooo urocze to jest. Ciekawe czy my byśmy były zazdrosne na miejscu naszych tż


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Bylibyśmy!
aisot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 19:54   #3771
Nikaniki
Zadomowienie
 
Avatar Nikaniki
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 027
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez ishtar Pokaż wiadomość
Planuję na roczny, nie mam gwarancji, ze będzie złobek, a na opiekunkę mnie nie stać. Poza tym rpacuję w takiej branży i takiej firmie, że pół roku i tak juz robi sporą różnicę, więc po roku nie powinno się zmienić więcej, niż przez rok. Najwyzej wrócę wcześniej, jak będzie to wymagane, tylko wtedy nie wiem co z ZUSem, bo od razu wybieram 80% wynagrodzenia.



W większości OWU jest zapis o karencji w takich wypadkach (zwykle co najmniej 9 miesięcy), nie znam ubezpieczyciela, który by w takim wypadku wypłacił. U mnie w grupówce jest włąsnie 9 miesięcy, ale ja jestem ubezpieczona od dawna i nie powiem, przyda sie kasa Tż też ubezpieczony, ale on dostaje połowę mniej.


Robi się to przed zabiegami w ogóle, z krwi, zeby sprawdzić czy krzepniecie jest na tyle prawidłowe, żeby podczas operacji/zabiegu nie było krwotoku. Więc to zdecydowanie przed planowanymi CC.
Miałam kiedyś, musiałabym sprawdzić na zleceniu, jak to opisywali, ale w laboratoriach powinni wiedzieć


Boję się tych krakowskich śdm, bo zamykają i opróżniają szpitale z chorych (mojego tatę wypisać chcą po cięższej operacji 5 dnia:/). Ani nie mam pieczątek od lekarza na karteczce szpital, ale zakładam jak jestem w 30tc, to nic nie powinno się wydarzyć.
Ja właśnie mam mieć cesarske... A gin mi o tych badaniach nie powiedział, albo może powie na kolejnej wizycie, no nie wiem.

Ja też sie boję tych sdm centrum Krakowa rozumiem, że obstawianie ale poza granicami miasta wojsko ma rozłożone swoje namioty i to mnie martwi a najbardziej to, że ma nie być Internetu i tel kom mają nie działać no masakra.... I te strefy żeby dokopać mieszkańca brak słów...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nikaniki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 19:59   #3772
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Nikaniki Pokaż wiadomość
Ja właśnie mam mieć cesarske... A gin mi o tych badaniach nie powiedział, albo może powie na kolejnej wizycie, no nie wiem.

Ja też sie boję tych sdm centrum Krakowa rozumiem, że obstawianie ale poza granicami miasta wojsko ma rozłożone swoje namioty i to mnie martwi a najbardziej to, że ma nie być Internetu i tel kom mają nie działać no masakra.... I te strefy żeby dokopać mieszkańca brak słów...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Internet ma być zagłuszany w okolicach błoń i brzegów, telefony również, wszelkie inne niedogodności (Braki w dostepie do sieic) będą wynikać raczej z przeciążenia łącz. Tak mi przynajmniej mówili znajomi specjalisci od bezpieczeństwa i sieci
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 20:02   #3773
Nikaniki
Zadomowienie
 
Avatar Nikaniki
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1 027
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez ishtar Pokaż wiadomość
Internet ma być zagłuszany w okolicach błoń i brzegów, telefony również, wszelkie inne niedogodności (Braki w dostepie do sieic) będą wynikać raczej z przeciążenia łącz. Tak mi przynajmniej mówili znajomi specjalisci od bezpieczeństwa i sieci
Uff to chociaż tyle, dobrze wiedziec, dzięki za info

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nikaniki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 20:12   #3774
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Moja klientka została przyjęta w dniu terminu porodu na oddział, mała główką w dół, po weekendzie w szpitalu, nagle ułożona pośladkowo i zrobili cc. także niezłe cyrki są czasem z ułożeniem, z godziny na godzinę

ja czuję czkawkę dzien w dzien nisko w kroku więc raczej główką w dół
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 20:12   #3775
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez milako Pokaż wiadomość
Masakra, nie wiem czy Ciebie tez tak meczy w nocy to przekręcanie. Czuje sie jak taki żuczek, który nie może sie w zadna stronę ruszyć



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------




Ooo urocze to jest. Ciekawe czy my byśmy były zazdrosne na miejscu naszych tż


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez aisot Pokaż wiadomość
Bylibyśmy!
Mojego meza raz badała kobieta lekarz jak miał zapalenie jądra i po jego opowieściach to bardziej mu współczulam, niż byłam zazdrosna
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 20:16   #3776
kasia_wroc
Zadomowienie
 
Avatar kasia_wroc
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 258
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Hejo
Pisze bo już opadły mi emocje.
Dziś wracając ze sr prawie co mialam wypadek samochodowy.
Prowadząc samochód mały mnie tak kopnął ze straciłam na moment panowanie nad kierownicą i znalazłam się na przeciwnym pasie a tam auto... w ostatniej chwili odbilam bo byla by czolowka 😢
Wróciłam w takim szoku, że nie mogłam powstrzymać płaczu dłuższą chwilę.
Przerazilam się ze coś mogłoby się stać a tu maleństwo...
😕



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
1.08.2015 Na zawsze razem
Czekamy na Piotrusia
kasia_wroc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 20:22   #3777
milako
Rozeznanie
 
Avatar milako
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 995
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez ishtar Pokaż wiadomość
Internet ma być zagłuszany w okolicach błoń i brzegów, telefony również, wszelkie inne niedogodności (Braki w dostepie do sieic) będą wynikać raczej z przeciążenia łącz. Tak mi przynajmniej mówili znajomi specjalisci od bezpieczeństwa i sieci
O ja, poważnie? To pewnie i u mnie zagłuszą... dobrze, że stąd uciekam.

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
Mojego meza raz badała kobieta lekarz jak miał zapalenie jądra i po jego opowieściach to bardziej mu współczulam, niż byłam zazdrosna
Oj, też bym współczuła :/

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia_wroc Pokaż wiadomość
Hejo
Pisze bo już opadły mi emocje.
Dziś wracając ze sr prawie co mialam wypadek samochodowy.
Prowadząc samochód mały mnie tak kopnął ze straciłam na moment panowanie nad kierownicą i znalazłam się na przeciwnym pasie a tam auto... w ostatniej chwili odbilam bo byla by czolowka 😢
Wróciłam w takim szoku, że nie mogłam powstrzymać płaczu dłuższą chwilę.
Przerazilam się ze coś mogłoby się stać a tu maleństwo...
😕



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cooo?! Jezus Maria, Kasiu, dobrze, że nic się nie stało!
milako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 20:22   #3778
rybka15035
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 419
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Nikaniki Pokaż wiadomość
Ja właśnie mam mieć cesarske... A gin mi o tych badaniach nie powiedział, albo może powie na kolejnej wizycie, no nie wiem.

Ja też sie boję tych sdm centrum Krakowa rozumiem, że obstawianie ale poza granicami miasta wojsko ma rozłożone swoje namioty i to mnie martwi a najbardziej to, że ma nie być Internetu i tel kom mają nie działać no masakra.... I te strefy żeby dokopać mieszkańca brak słów...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie straszcie mnie, bo w Częstochowie ma być papież dzień po mojej wizycie u gina. Mam nadzieję więc że nie dostanę skierowania do szpitala bo nie wiem jak to wtedy będzie funkcjonować.
rybka15035 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 20:23   #3779
Polta
Zadomowienie
 
Avatar Polta
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 529
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez kasia_wroc Pokaż wiadomość
Hejo
Pisze bo już opadły mi emocje.
Dziś wracając ze sr prawie co mialam wypadek samochodowy.
Prowadząc samochód mały mnie tak kopnął ze straciłam na moment panowanie nad kierownicą i znalazłam się na przeciwnym pasie a tam auto... w ostatniej chwili odbilam bo byla by czolowka 😢
Wróciłam w takim szoku, że nie mogłam powstrzymać płaczu dłuższą chwilę.
Przerazilam się ze coś mogłoby się stać a tu maleństwo...
😕



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale nic wam nie jest?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Polta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-21, 20:26   #3780
kasia_wroc
Zadomowienie
 
Avatar kasia_wroc
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 258
Dot.: Mamy WRZEŚNIOWYCH szczęść 2016 - epizod IV (a semestr już III :)

Cytat:
Napisane przez Polta Pokaż wiadomość
Ale nic wam nie jest?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie. Na szczęście udało się uniknąć stłuczki.
Ale byłam bardzo zdenerwowana i ciśnienie mi skoczylo mocno.
Ale już się uspokoilam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
1.08.2015 Na zawsze razem
Czekamy na Piotrusia
kasia_wroc jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-09 15:44:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:40.