Co zrobić z brwiami? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-24, 00:01   #1
Blackgrandmother
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1

Co zrobić z brwiami?


Witam. Jestem tu pierwszy raz, ale myślę, że trafiłam w dobre miejsce. Mój problem dotyczy brwi. Nie dość, że są delikatnie asymetryczne to na początku jest "łyso" a potem schodzi na ciemnie i dosyć gęste włoski. Pomalować też się ich nie da (ciemne, o dziwnym kształcie). Chodziłam już do kosmetyczki i ostatnio poprosiłam o "bardziej symetryczne brwi". Były bardziej zadbane, nic więcej. I tu pytanie: da się cokolwiek z nimi zrobić? Boję się zrobić je sama, ponieważ mam dar do psucia a do kosmetyczki boję się iść :/ Dodam jeszcze, że smarowałam je pomadką z Rossmana (Alterra z rumiankiem). Słyszałam, że po dłuższym czasie zagęszcza brwi. Kiedy smarowałam nią brwi włoski wypadały i zostawały na pomadce. Niby nic dziwnego-włosy wypadają naturalnie. Ale brwi mi sie przerzedziły po około tygodniu. Ahh. Załączam zdjęcia. Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg image.jpeg (38,2 KB, 0 załadowań)
Blackgrandmother jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 13:42   #2
Kaczorrek
Raczkowanie
 
Avatar Kaczorrek
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 94
Dot.: Co zrobić z brwiami?

Cytat:
Napisane przez Blackgrandmother Pokaż wiadomość
Witam. Jestem tu pierwszy raz, ale myślę, że trafiłam w dobre miejsce. Mój problem dotyczy brwi. Nie dość, że są delikatnie asymetryczne to na początku jest "łyso" a potem schodzi na ciemnie i dosyć gęste włoski. Pomalować też się ich nie da (ciemne, o dziwnym kształcie). Chodziłam już do kosmetyczki i ostatnio poprosiłam o "bardziej symetryczne brwi". Były bardziej zadbane, nic więcej. I tu pytanie: da się cokolwiek z nimi zrobić? Boję się zrobić je sama, ponieważ mam dar do psucia a do kosmetyczki boję się iść :/ Dodam jeszcze, że smarowałam je pomadką z Rossmana (Alterra z rumiankiem). Słyszałam, że po dłuższym czasie zagęszcza brwi. Kiedy smarowałam nią brwi włoski wypadały i zostawały na pomadce. Niby nic dziwnego-włosy wypadają naturalnie. Ale brwi mi sie przerzedziły po około tygodniu. Ahh. Załączam zdjęcia. Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc
Też miałam podobny problem, ale na szczęście już tych czasów już nie pamiętam .... Smarowałam rzęsy i brwi odżywką RevitaLash. Nie dosyć że urosły gęste i ciemne to mam je do dziś, a nie stosuję juz odżywki od 2 lat. Mam makijaż permanentny to brak włosków mi doskwierał. Polecam... Albo zrób sobie permanentne metoda włoskową i będziesz miała z głowy. Mam dobry namiar w Warszawie jesli chcesz...
Kaczorrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-25 14:42:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:31.