Sierpnióweczki 2016! Część VII. - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-26, 10:11   #1261
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Origa Pokaż wiadomość
Witam się w 37+1

Nadrobiłam Was za weekend i wczoraj prawie całkiem, ale wybaczcie, że nie zacytuję, bo wpadam na chwilę - po południu pewnie będę miała więcej czasu.

DobraDusza88 super, że juz lepiej z karmieniem

Świniaczek
może udałoby Ci się podjechac do przyszpitalnej przychodni na KTG

W sob. miałam wycinane 3 pieprzyki/zmiany skórne w znieczuleniu miejscowym lignokainą - nie pamiętałam, że jej wstrzykiwanie jest aż tak nieprzyjemne - miałam wrażenie, że mi wrzątek pod skórę wlewają Dziś rano byłam na zmianie opatrunków i na szczęście wszystko ładnie się goi - na 2 i 4 sierpnia mam zdjęcie szwów więc dobrze by było, jakbym się jednak do tego czasu nie rozpakowała

Z okazji ŚDM Kraków opustoszał przynajmniej jesli chodzi o samochody - w zyciu takiej pustki na głównych rondach i drogach dojazdowych do nich w godzinach standardowo uważanych za poranny szczyt nie widziałam Na 13:00 jadę na KTG, zobaczymy czy będzie podobnie A jutro wizyta u gin, ciekawa jestem co z moją szyjką, bo ostatnio lekarka mówiła, że zaczęła się skracać.

Tż dziś znowu na Śląsk jedzie czyli wroci nad ranem - nie lubię bez niego spać, zamartwiam się zawsze czy bezpiecznie dojedzie itd

Ja biorę magnez 3x2 tabletki dziennie, lekarka powiedziała, że po ŚDM będę odstawiac i mogę rodzić, ale nic o ciśnieniu nie wpsominała Ja jestem niskociśnieniowiec, u mnie norma to 100/55, czasem 95/60
Gratki :Oklaski:
Cytat:
Napisane przez LunaLov Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Wybieram się dziś na wizyte. Się zdziwi moja gin jak mnie w dwupaku zobaczy. Zastanawiam się, czy nie bedzie chciala mnie polozyc w szpitalu i myśle jak jej powiedzieć, że skoro nic sie nie dzieje to po co??? Tylko żeby uniknąć dojazdu (śdm)??? To ma sens???

A tak poza tym to zapraszam na mrożoną kawkę, sernik na zimno, koktajle owocowe i pyszne lody z czekoladą z okazji imienin
Wszystkiego najlepszego z okazji imienin ;-)

I kciuki za wizyte ;-)

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 10:19   #1262
Kasmina
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 669
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez LunaLov Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Wybieram się dziś na wizyte. Się zdziwi moja gin jak mnie w dwupaku zobaczy. Zastanawiam się, czy nie bedzie chciala mnie polozyc w szpitalu i myśle jak jej powiedzieć, że skoro nic sie nie dzieje to po co??? Tylko żeby uniknąć dojazdu (śdm)??? To ma sens???

A tak poza tym to zapraszam na mrożoną kawkę, sernik na zimno, koktajle owocowe i pyszne lody z czekoladą z okazji imienin
Sto lat w szczęściu i miłości ale mi smaku narobiłaś
Kasmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 10:21   #1263
asicuha
Wtajemniczenie
 
Avatar asicuha
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 195
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Kasmina Pokaż wiadomość
Asicuha, mi też śniło się dziś że urodziłam zamiast chłopca urodziłam dziewczynkę 7,9 kg i 49 cm hahaha po 2 dniach przystawiłam do piersi, bo przypomniało mi się że musi coś jeść... I płakałam że nie mam dla niej żadnej sukienki itd...
Tez niezly sen

Cytat:
Napisane przez Krefetka Pokaż wiadomość
Nie strzelam fochów jesli nie dostanę prezentu
Zamiast prezentu wole pojechać do parku, na plaże, wole spędzić razem czas ale mój maz czuje sie niespełniony jesli czegoś co uważa ze jest piękne nie przytarga do domu

Oo wiem z prezentów uwielbiam kwiaty kolorowe polne albo kwiaciarniane oby nie róże


Wysłane za pomocą magii
Tez bardzo nie lubie roz, jest tyle innych, pieknych kwiatow!

Ja dzis tez jade na ktg, przed 16. Zobaczymy co tam sie pojawi. Wczoraj wymacalam ze mam juz jakies rozwarcie, wiec jest postep mam nadzieje ze moja gin sprawdzi i szyjke i cos na temat tego rozwarcia sie dowiem

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez LunaLov Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Wybieram się dziś na wizyte. Się zdziwi moja gin jak mnie w dwupaku zobaczy. Zastanawiam się, czy nie bedzie chciala mnie polozyc w szpitalu i myśle jak jej powiedzieć, że skoro nic sie nie dzieje to po co??? Tylko żeby uniknąć dojazdu (śdm)??? To ma sens???

A tak poza tym to zapraszam na mrożoną kawkę, sernik na zimno, koktajle owocowe i pyszne lody z czekoladą z okazji imienin
Wszystkiego naj!!
__________________
Dbam o siebie!

Mani hybrydowy <3
asicuha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 10:56   #1264
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez iweczka Pokaż wiadomość
Tak. Terminy się zbliżają

Ja tylko mam non stop te schizy ze zacznie się coś dziać w dzień, gdzie tż jest 50 km od domu i minimum godzinę zajmie mu dojazd
A do szpitala kolejna godzina...albo i 1.5

Na szczęście w nd wraca mój brat z urlopu i on w razie W może być w 10 -15 minut u mnie
mój mąż pracuje 60km od miejsca zamieszkania..plus przejazd przez miasto też z 30min musi liczyć.. wole o tym nie mysleć..

Cytat:
Napisane przez di_anna Pokaż wiadomość
Dokładnie donoszona jest 37t0d. Pytałam o to na ostatniej wizycie. I o termin, który mam podawać, z usg I trym. czy OM, u mnie różnica niewielka bo dwa dni, ale w razie gdyby urodził się na przełomie to mam podawać usg czyli od wczoraj donoszona.


Pierniku mam prośbę o podanie długości śpiworka poofi, bo z tego co pamiętam to kupiłaś a w necie nie widzę długości tylko opis ze do 6mies. Ja mam już jeden śpiworek ale nie jest za duzy i kolejny chciałabym większy trochę.
Wczoraj wpadłam na pomysł zakupu kocyka minky z wypełnieniem i pół dnia spędziłam przed kompem i nie wybrałam, nie mogę się zdecydować
o to fajnie,że piszesz o tych terminach..ja z usg mam też tylko jeden dzień różnicy,ale zawsze coś

poofi po plecach mierzony ma 65-64cm długości..na oko wygląda na duzy i raczej na sam początek wybiorę cos bardziej przyległego, no chyba że córcia będzie długa..

Cytat:
Napisane przez Origa Pokaż wiadomość
Witam się w 37+1

Nadrobiłam Was za weekend i wczoraj prawie całkiem, ale wybaczcie, że nie zacytuję, bo wpadam na chwilę - po południu pewnie będę miała więcej czasu.

DobraDusza88 super, że juz lepiej z karmieniem

Świniaczek
może udałoby Ci się podjechac do przyszpitalnej przychodni na KTG

W sob. miałam wycinane 3 pieprzyki/zmiany skórne w znieczuleniu miejscowym lignokainą - nie pamiętałam, że jej wstrzykiwanie jest aż tak nieprzyjemne - miałam wrażenie, że mi wrzątek pod skórę wlewają Dziś rano byłam na zmianie opatrunków i na szczęście wszystko ładnie się goi - na 2 i 4 sierpnia mam zdjęcie szwów więc dobrze by było, jakbym się jednak do tego czasu nie rozpakowała

Z okazji ŚDM Kraków opustoszał przynajmniej jesli chodzi o samochody - w zyciu takiej pustki na głównych rondach i drogach dojazdowych do nich w godzinach standardowo uważanych za poranny szczyt nie widziałam Na 13:00 jadę na KTG, zobaczymy czy będzie podobnie A jutro wizyta u gin, ciekawa jestem co z moją szyjką, bo ostatnio lekarka mówiła, że zaczęła się skracać.

Tż dziś znowu na Śląsk jedzie czyli wroci nad ranem - nie lubię bez niego spać, zamartwiam się zawsze czy bezpiecznie dojedzie itd

Ja biorę magnez 3x2 tabletki dziennie, lekarka powiedziała, że po ŚDM będę odstawiac i mogę rodzić, ale nic o ciśnieniu nie wpsominała Ja jestem niskociśnieniowiec, u mnie norma to 100/55, czasem 95/60
za tc
fajnie,że to wycięcie masz już za soba..mam nadzieję,ze szybko sie wygoi ..dajznać jak ktg i wizyta u ginki..
z tym magnezem to dot osób z podwyższonym ciśnieniem..

Cytat:
Napisane przez LunaLov Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Wybieram się dziś na wizyte. Się zdziwi moja gin jak mnie w dwupaku zobaczy. Zastanawiam się, czy nie bedzie chciala mnie polozyc w szpitalu i myśle jak jej powiedzieć, że skoro nic sie nie dzieje to po co??? Tylko żeby uniknąć dojazdu (śdm)??? To ma sens???

A tak poza tym to zapraszam na mrożoną kawkę, sernik na zimno, koktajle owocowe i pyszne lody z czekoladą z okazji imienin
powodzenia na wizycie..
pomyślności

Cytat:
Napisane przez asicuha Pokaż wiadomość
Tez niezly sen



Tez bardzo nie lubie roz, jest tyle innych, pieknych kwiatow!

Ja dzis tez jade na ktg, przed 16. Zobaczymy co tam sie pojawi. Wczoraj wymacalam ze mam juz jakies rozwarcie, wiec jest postep mam nadzieje ze moja gin sprawdzi i szyjke i cos na temat tego rozwarcia sie dowiem

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------



Wszystkiego naj!!
wymacałas rozwarcie? serio? to mozna wymacać?
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 11:07   #1265
scoiatael86
Rozeznanie
 
Avatar scoiatael86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 958
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Dzień dobry

Ja sobie dziś wyjątkowo pospałam do 11, aż się zdziwiłam jak spojrzałam na zegarek

i w sumie nie wiem co mam Wam napisać... dalej mi się nic nie chce, dalej cholernie gorąco (chociaż niby na zew. pochmurnie, co chwile deszcz - czyli całkiem przyjemnie), dalej mnie cholernie bolą te stawy u dłoni... poza tym reszta w normie no i nie mam siły na nic. a muszę w końcu wyprawkę dokończyć, torbę spakować... niby jestem tu ostatnia w kolejce, ale będę się lepiej czuć jak to ogarnę.

a jeszcze dziś tż ma wyjście na kolację z klientem z pracy i czeka mnie samotny wieczór... ehhh... taki bleh dzień się zapowiada.

no to sobie pomarudziłam... ale żeby nie było tak kompletnie bezproduktywnie to nastawiłam pranie zawsze coś, prawda?

Cytat:
Napisane przez Krefetka Pokaż wiadomość

Dobra uciekam na drzemkę... Jeszcze tylko dodam ze wczoraj leżę grzecznie w łożku, jeszcze nie wyciszyłem telefonu, mąż już śpi a tu dźwięk- powiadomienie z tapatalka ze któraś z Was cos napisała (dokładnie Tinkerr) a mój maz przez sen "cicho dziewczyny bo sie poród zacznie"
hahaha mąż rozwalił system
__________________
...no day but today...
scoiatael86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 11:16   #1266
Krefetka
Zadomowienie
 
Avatar Krefetka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 664
Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Z artykułu z gazety: ile trzeba ćwiczyć zeby spalić jednego gofra...

Najbardziej podoba mi sie pomysł (dla mnie najbardziej praktyczny) z 14 godzinami lezenia

Jest dla mnie nadzieja

Wysłane za pomocą magii
Krefetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 11:16   #1267
TinkerrBell
Zadomowienie
 
Avatar TinkerrBell
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Krefetka Pokaż wiadomość
To powiem ze im wcześniej zaczniemy ten 38 tc tym spokojniej dla nas


Wysłane za pomocą magii

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Dobra uciekam na drzemkę... Jeszcze tylko dodam ze wczoraj leżę grzecznie w łożku, jeszcze nie wyciszyłem telefonu, mąż już śpi a tu dźwięk- powiadomienie z tapatalka ze któraś z Was cos napisała (dokładnie Tinkerr) a mój maz przez sen "cicho dziewczyny bo sie poród zacznie"


Wysłane za pomocą magii

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Z rana bałam sie zapytać czy cos mu sie śniło czy zareagował na dźwięk


Wysłane za pomocą magii
Hahahaha,

A mi się ostatnio nie pokazują powiadomienia;/
__________________
38/40
Soon...7
TinkerrBell jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-26, 11:18   #1268
Krefetka
Zadomowienie
 
Avatar Krefetka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 664
Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez TinkerrBell Pokaż wiadomość
Hahahaha,



A mi się ostatnio nie pokazują powiadomienia;/


Zobacz czy przy pisaniu odp masz dzwoneczek

Lub czy przesuwając wątek masz zaznaczone powiadomienia




Wysłane za pomocą magii

Edytowane przez Krefetka
Czas edycji: 2016-07-26 o 11:19
Krefetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 11:30   #1269
TinkerrBell
Zadomowienie
 
Avatar TinkerrBell
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
my w rodzinie też mamy osobę,która nosi te bransoletki i zawsze dostaje zawieszki..
ja tam mam luźne podejście do prezentów..znaczy może-praktyczne-wolę kupic sobie sama coś co mi się przyda niż coś dziwnego co wymyśli mój mąż..nie robię fochów jak nie dostane z jakieś okazji prezentu, z resztą ustalamy po prostu czy kupujemy coś sobie czy odpuszczamy przy okazji rocznic/walentynek i innych takich.. oczywiście zdarza się jakas niespodzianka ze strony męża,ale ja nie jestem typem romantyka, więc nie oczekuję jakoś szczególnie upominków.. nie prezenty świadczą o uczuciu.. wolę okazywac i widzieć zaangażowanie na codzien niż dostać od święta prezent..


ja miałam twardnienia częste i uczucie ciągnięcia gdzieś tak 24-28tc i wtedy lekarz mówił,że jakby ścisnęło i nie puszczało po 10-15 minut to jechać..ale to może też wynikało z tego który to był wtedy tc - teraz nie wiem czy miałabym tak samo reagować..


no to wygląda na to,że fajnie wam się złoży z urlopem męża..


no dokładnie..


Mnie na początku wkurzało to, że ciągle się muszę dopominać, albo informować, albo myśleć za niego. Ale po czasie zdałam sobie sprawę z tego jak bardzo TŻ pokazuje niewerbalnie, że mu zależy i wtedy stwierdziłam, że jakiś feler musi mieć, nie może być zbyt pięknie

---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
karmienie idzie nam zdecydowanie lepiej Mała opróżnia zbiorniczki aż miło! Jak widać potrzeba nam było tylko nieco czasu i spokoju. Warunki szpitalne nie sprzyjały (Mała ciągle na noworodkach, ja dreptająca tam, nie zawsze wstrzeliłam się w czas kiedy była głodna no i przede wszystkim było tam 1 krzesło, położne nie zawsze były chętne do pomocy przystawienia dziecka, a nawet jeśli to wszystko jakoś na siłę i nerwowo...). W szpitalu naprawdę myślałam, że nie będę karmić piersią, ale na szczęście się udało



4 godziny snu nieprzerwanie...? Marzenie!
To jest straszne co piszesz. One są tam jak dupa od srania by pomóc Ehhhhhh

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
mój mąż pracuje 60km od miejsca zamieszkania..plus przejazd przez miasto też z 30min musi liczyć.. wole o tym nie mysleć..


o to fajnie,że piszesz o tych terminach..ja z usg mam też tylko jeden dzień różnicy,ale zawsze coś

poofi po plecach mierzony ma 65-64cm długości..na oko wygląda na duzy i raczej na sam początek wybiorę cos bardziej przyległego, no chyba że córcia będzie długa..


za tc
fajnie,że to wycięcie masz już za soba..mam nadzieję,ze szybko sie wygoi ..dajznać jak ktg i wizyta u ginki..
z tym magnezem to dot osób z podwyższonym ciśnieniem..


powodzenia na wizycie..
pomyślności


wymacałas rozwarcie? serio? to mozna wymacać?

Jak się znajdzie szyjkę to można wymacać rozwarcie

Ja nadal do szyjki nie sięgam, czyli jutro dupa na masażu znowu będzie

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Tym razem ja miałam drzemkę Ale mama mnie wybudziła telefonem z pytaniem, czy mam dodatkową parę kapci dla taty No nic, i tak wstać musiałam.

Muszę odgrzebać kuchnię i wstawić jeszcze jakieś pranie.

Krefetko, sprawdzę dzięki. Może faktycznie wyłączyłam powiadomienia, bo wcześniej je otrzymywałam normalnie. Coś mi świta, że wyłączyłam jak chodziłam zbierać pokemony bo mi przeszkadzały:br zydal:


Odliczam godziny do przyjazdu rodzinki a w tym mojej pierworodnej O 14:45 czasu PL mają samolot Już się nie mogę doczekać kiedy ją wyściskam
__________________
38/40
Soon...7
TinkerrBell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 11:56   #1270
Piernik Torunski
Zakorzenienie
 
Avatar Piernik Torunski
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 090
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez scoiatael86 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ja sobie dziś wyjątkowo pospałam do 11, aż się zdziwiłam jak spojrzałam na zegarek

i w sumie nie wiem co mam Wam napisać... dalej mi się nic nie chce, dalej cholernie gorąco (chociaż niby na zew. pochmurnie, co chwile deszcz - czyli całkiem przyjemnie), dalej mnie cholernie bolą te stawy u dłoni... poza tym reszta w normie no i nie mam siły na nic. a muszę w końcu wyprawkę dokończyć, torbę spakować... niby jestem tu ostatnia w kolejce, ale będę się lepiej czuć jak to ogarnę.

a jeszcze dziś tż ma wyjście na kolację z klientem z pracy i czeka mnie samotny wieczór... ehhh... taki bleh dzień się zapowiada.

no to sobie pomarudziłam... ale żeby nie było tak kompletnie bezproduktywnie to nastawiłam pranie zawsze coś, prawda?



hahaha mąż rozwalił system
ładnie pospałaś.. ja tak chyba ostatnio zaliczyłam po jakims sylwestrze sto lat temu..

torba mnie też stresuje..niby mam coś spakowane,ale lista długaśna do dopakowania jest w szufladzie i to takie rzeczy na "ostatnią chwilę same"...

pranie to już sporo, potwierdzam..
Cytat:
Napisane przez Krefetka Pokaż wiadomość
Z artykułu z gazety: ile trzeba ćwiczyć zeby spalić jednego gofra...

Najbardziej podoba mi sie pomysł (dla mnie najbardziej praktyczny) z 14 godzinami lezenia

Jest dla mnie nadzieja

Wysłane za pomocą magii
jak ja bym miała spalic wszystko co jem teraz to by mi dni do końca życia nie starczyło, nie wazne jaką metodą bym miała to spożytkować..

Cytat:
Napisane przez Krefetka Pokaż wiadomość
Zobacz czy przy pisaniu odp masz dzwoneczek

Lub czy przesuwając wątek masz zaznaczone powiadomienia




Wysłane za pomocą magii
a ja w ogóle przez telefon nie mogę wejść na nasz wątek.Może któraś z was by mi jak krowie na rowie powiedziała jak to zrobić? Nie ogarniam aplikacji i innych wariacji-jestem zielona, nie korzystam z internetu przez telefon właściwie..

Cytat:
Napisane przez TinkerrBell Pokaż wiadomość

Jak się znajdzie szyjkę to można wymacać rozwarcie

O 14:45 czasu PL mają samolot Już się nie mogę doczekać kiedy ją wyściskam
to ja chyba nie mam szyjki i chyba mam rozwarcie..oby nie..

ale fajnie,że przylatuje do Ciebie rodzinka
Piernik Torunski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 12:05   #1271
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Polecam pakowanie torby wcześniej. Nigdy nic nie wiadomo.
Wczoraj tak na wszelki wypadek zabraliśmy zestaw do pobrania krwi. A bo jakby się coś działo, a jakby cc to żeby był pod ręką. Leży obok i czeka. Dziś mąż dowiezie rzeczy dla Bobo. Spakowane przez niego, zgodnie z listą. Teraz jest tak ze to on wie co z której strony jest w tej torbie lepiej niż ja.
Ale bez stresu i pośpiechu. W chwili gdy trzeba jechać juz teraz do szpitala to dużo ułatwia. My tez mieliśmy czas, skierowanie na 39tc. Nikt nie mówił o wcześniejszym porodzie. Nie o indukowabiu porodu. A w tym 39 to może będziemy już spokojnie w domu we 3.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-26, 12:08   #1272
superhuman
Zadomowienie
 
Avatar superhuman
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 286
Sierpnióweczki 2016! Część VII.

A ja nie potrafię tej szyjki chyba wymacać...

Znowu jest upalnie bleh..., bolą mnie palce u rak jak mi podpuchną przy zginaniu.
Zeby tego wszystkiego było mało to opryszczka mi wyskoczyła na ustach :pała::pała::pała: napisałam do gina ale odpisał mi "nic nie robic i sie nie martwić" to posmarowałam tylko czosnkiem i sie nie martwię...

Rodzice przyjeżdzają do mnie w piątek ale w sobotę juz wyjeżdżają na wakacje wiec za długo sie nie naciesze. Wracają 14. Ciekawe czy Julka do tego czasu juz sie wypakuje z brzuszka... Odliczam dni do wizyty.

Tak szczerze, to juz chciałabym miec to za sobą. Bardzo bym chciala.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez superhuman
Czas edycji: 2016-07-26 o 12:10
superhuman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 12:09   #1273
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Bylam na ktg, oczywiscie jak leze to spokoj, ale ogolnie to sie kilka skurczy zapisalo o roznym natezeniu, ale w wyczuwalnym dla mnie momencie - tak wiec mam skurcze przy tym skalniastym brzuchu, najpoerw twardnieje, trzyma jakis czas, po chwili zaboli ze sie zwijam i tak chwile potrzyma, po czym puszcza. Przynajmniej wiem jak bola skurcze :P jak chce urodzic na cito to mam sie nie oszczedzac, jak chce do konca tygodnia albo i dluzej dotrzymac to lezec i sie obijac
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 12:11   #1274
superhuman
Zadomowienie
 
Avatar superhuman
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 286
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
Bylam na ktg, oczywiscie jak leze to spokoj, ale ogolnie to sie kilka skurczy zapisalo o roznym natezeniu, ale w wyczuwalnym dla mnie momencie - tak wiec mam skurcze przy tym skalniastym brzuchu, najpoerw twardnieje, trzyma jakis czas, po chwili zaboli ze sie zwijam i tak chwile potrzyma, po czym puszcza. Przynajmniej wiem jak bola skurcze :P jak chce urodzic na cito to mam sie nie oszczedzac, jak chce do konca tygodnia albo i dluzej dotrzymac to lezec i sie obijac


To która opcje wybierasz?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
superhuman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 12:14   #1275
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez superhuman Pokaż wiadomość
A ja nie potrafię tej szyjki chyba wymacać...

Znowu jest upalnie bleh..., bolą mnie palce u rak jak mi podpuchną przy zginaniu.
Zeby tego wszystkiego było mało to opryszczka mi wyskoczyła na ustach :pała::pała::pała: napisałam do gina ale odpisał mi "nic nie robic i sie nie martwić" to posmarowałam tylko czosnkiem i sie nie martwię...

Rodzice przyjeżdzają do mnie w piątek ale w sobotę juz wyjeżdżają na wakacje wiec za długo sie nie naciesze. Wracają 14. Ciekawe czy Julka do tego czasu juz sie wypakuje z brzuszka... Odliczam dni do wizyty.

Tak szczerze, to juz chciałabym miec to za sobą. Bardzo bym chciala.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Tez bym juz chciala miec za sobą ojj
Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
Bylam na ktg, oczywiscie jak leze to spokoj, ale ogolnie to sie kilka skurczy zapisalo o roznym natezeniu, ale w wyczuwalnym dla mnie momencie - tak wiec mam skurcze przy tym skalniastym brzuchu, najpoerw twardnieje, trzyma jakis czas, po chwili zaboli ze sie zwijam i tak chwile potrzyma, po czym puszcza. Przynajmniej wiem jak bola skurcze jak chce urodzic na cito to mam sie nie oszczedzac, jak chce do konca tygodnia albo i dluzej dotrzymac to lezec i sie obijac
To dobrze ze pojechalas

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 12:26   #1276
iweczka
Zakorzenienie
 
Avatar iweczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: @ home
Wiadomości: 3 984
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez LunaLov Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Wybieram się dziś na wizyte. Się zdziwi moja gin jak mnie w dwupaku zobaczy. Zastanawiam się, czy nie bedzie chciala mnie polozyc w szpitalu i myśle jak jej powiedzieć, że skoro nic sie nie dzieje to po co??? Tylko żeby uniknąć dojazdu (śdm)??? To ma sens???

A tak poza tym to zapraszam na mrożoną kawkę, sernik na zimno, koktajle owocowe i pyszne lody z czekoladą z okazji imienin
Najlepsze życzenia imieninowe
Zdrowia, szybkiego porodu i samych radości!!!!

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Krefetka Pokaż wiadomość
Z artykułu z gazety: ile trzeba ćwiczyć zeby spalić jednego gofra...

Najbardziej podoba mi sie pomysł (dla mnie najbardziej praktyczny) z 14 godzinami lezenia

Jest dla mnie nadzieja

Wysłane za pomocą magii
Matko.....
Jeden goferek i tyle roboty żeby go spalić
wolę żyć w niewiedzy
iweczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 12:32   #1277
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Czekam, ale bez popadania w skrajnosci bez szalenstw i bez totalnego nicnierobienia przynajmniej wiem jak rozpoznac skurcze
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 12:33   #1278
florencee
Zadomowienie
 
Avatar florencee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 531
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Na wizycie u diabetolog ok, to już ostatnie spotkanie przed porodem, teraz będzie tylko kontakt telefoniczny w razie czego. Miałam trochę przekroczeń przy sprawdzonym jedzeniu, przez ostatnie kilka dni w tabelce w ogóle brak logiki, więc lekarka powiedziała żebym sobie zwiększyła insulinę na śniadanie i obiad. I żebym więcej jadła. :P A po porodzie mam odstawić od razu insulinę, mierzyć sobie cukier od czasu do czasu i po 6-12 tygodniach przyjść do poradni na krzywą.


Cytat:
Napisane przez DobraDusza88 Pokaż wiadomość
karmienie idzie nam zdecydowanie lepiej Mała opróżnia zbiorniczki aż miło! Jak widać potrzeba nam było tylko nieco czasu i spokoju. Warunki szpitalne nie sprzyjały (Mała ciągle na noworodkach, ja dreptająca tam, nie zawsze wstrzeliłam się w czas kiedy była głodna no i przede wszystkim było tam 1 krzesło, położne nie zawsze były chętne do pomocy przystawienia dziecka, a nawet jeśli to wszystko jakoś na siłę i nerwowo...). W szpitalu naprawdę myślałam, że nie będę karmić piersią, ale na szczęście się udało

4 godziny snu nieprzerwanie...? Marzenie!
Bardzo się cieszę, że idzie Wam to lepiej i Małgosia ładnie je.

Cytat:
Napisane przez Origa Pokaż wiadomość
Witam się w 37+1

Nadrobiłam Was za weekend i wczoraj prawie całkiem, ale wybaczcie, że nie zacytuję, bo wpadam na chwilę - po południu pewnie będę miała więcej czasu.

DobraDusza88 super, że juz lepiej z karmieniem

Świniaczek
może udałoby Ci się podjechac do przyszpitalnej przychodni na KTG

W sob. miałam wycinane 3 pieprzyki/zmiany skórne w znieczuleniu miejscowym lignokainą - nie pamiętałam, że jej wstrzykiwanie jest aż tak nieprzyjemne - miałam wrażenie, że mi wrzątek pod skórę wlewają Dziś rano byłam na zmianie opatrunków i na szczęście wszystko ładnie się goi - na 2 i 4 sierpnia mam zdjęcie szwów więc dobrze by było, jakbym się jednak do tego czasu nie rozpakowała

Z okazji ŚDM Kraków opustoszał przynajmniej jesli chodzi o samochody - w zyciu takiej pustki na głównych rondach i drogach dojazdowych do nich w godzinach standardowo uważanych za poranny szczyt nie widziałam Na 13:00 jadę na KTG, zobaczymy czy będzie podobnie A jutro wizyta u gin, ciekawa jestem co z moją szyjką, bo ostatnio lekarka mówiła, że zaczęła się skracać.

Tż dziś znowu na Śląsk jedzie czyli wroci nad ranem - nie lubię bez niego spać, zamartwiam się zawsze czy bezpiecznie dojedzie itd

Ja biorę magnez 3x2 tabletki dziennie, lekarka powiedziała, że po ŚDM będę odstawiac i mogę rodzić, ale nic o ciśnieniu nie wpsominała Ja jestem niskociśnieniowiec, u mnie norma to 100/55, czasem 95/60
brawa za 37+1!

Fajnie, że temat pieprzyków załatwiony.
Powodzenia na KTG i jutrzejszej wizycie.

Dobrze, że chociaż pod względem ilości samochodów macie luźniej.

Cytat:
Napisane przez LunaLov Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Wybieram się dziś na wizyte. Się zdziwi moja gin jak mnie w dwupaku zobaczy. Zastanawiam się, czy nie bedzie chciala mnie polozyc w szpitalu i myśle jak jej powiedzieć, że skoro nic sie nie dzieje to po co??? Tylko żeby uniknąć dojazdu (śdm)??? To ma sens???

A tak poza tym to zapraszam na mrożoną kawkę, sernik na zimno, koktajle owocowe i pyszne lody z czekoladą z okazji imienin
Powodzenia na wizycie! Zobaczysz jak sytuacja, powinna gin wytłumaczyć, czy byłby sens być w szpitalu wcześniej poza aspektem logistycznym.

Wszystkiego najlepszego z okazji imienin!

Cytat:
Napisane przez asicuha Pokaż wiadomość
Ja dzis tez jade na ktg, przed 16. Zobaczymy co tam sie pojawi. Wczoraj wymacalam ze mam juz jakies rozwarcie, wiec jest postep mam nadzieje ze moja gin sprawdzi i szyjke i cos na temat tego rozwarcia sie dowiem
za ktg, ciekawe jak się szyjka miewa.

Cytat:
Napisane przez scoiatael86 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ja sobie dziś wyjątkowo pospałam do 11, aż się zdziwiłam jak spojrzałam na zegarek

i w sumie nie wiem co mam Wam napisać... dalej mi się nic nie chce, dalej cholernie gorąco (chociaż niby na zew. pochmurnie, co chwile deszcz - czyli całkiem przyjemnie), dalej mnie cholernie bolą te stawy u dłoni... poza tym reszta w normie no i nie mam siły na nic. a muszę w końcu wyprawkę dokończyć, torbę spakować... niby jestem tu ostatnia w kolejce, ale będę się lepiej czuć jak to ogarnę.

a jeszcze dziś tż ma wyjście na kolację z klientem z pracy i czeka mnie samotny wieczór... ehhh... taki bleh dzień się zapowiada.

no to sobie pomarudziłam... ale żeby nie było tak kompletnie bezproduktywnie to nastawiłam pranie zawsze coś, prawda?
Ale bym chciała tak pospać, super!

Cytat:
Napisane przez TinkerrBell Pokaż wiadomość
Odliczam godziny do przyjazdu rodzinki a w tym mojej pierworodnej O 14:45 czasu PL mają samolot Już się nie mogę doczekać kiedy ją wyściskam
Fajnie, że już dziś się zobaczycie.

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
a ja w ogóle przez telefon nie mogę wejść na nasz wątek.Może któraś z was by mi jak krowie na rowie powiedziała jak to zrobić? Nie ogarniam aplikacji i innych wariacji-jestem zielona, nie korzystam z internetu przez telefon właściwie..
Ja ściągnęłam aplikację Wizaz forum, mam też Tapatalk, ale jakoś się przyzwyczaiłam do tej pierwszej, tam się loguje i pojawiają się od razu wątki, w których się napisało posta, więc wygodnie jest.

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
Bylam na ktg, oczywiscie jak leze to spokoj, ale ogolnie to sie kilka skurczy zapisalo o roznym natezeniu, ale w wyczuwalnym dla mnie momencie - tak wiec mam skurcze przy tym skalniastym brzuchu, najpoerw twardnieje, trzyma jakis czas, po chwili zaboli ze sie zwijam i tak chwile potrzyma, po czym puszcza. Przynajmniej wiem jak bola skurcze :P jak chce urodzic na cito to mam sie nie oszczedzac, jak chce do konca tygodnia albo i dluzej dotrzymac to lezec i sie obijac
Oo czyli skurcze, to co zrobisz w tej sytuacji? // aa, doczytałam. Dobrze, że wiesz teraz jak te skurcze wyglądają.

Edytowane przez florencee
Czas edycji: 2016-07-26 o 12:34
florencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 12:36   #1279
virginia
Zakorzenienie
 
Avatar virginia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 590
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Zonamojegomeza to czekamy na Twojego maluszka!

Tinkerbell
, co za konowały, normalnie nóż się w kieszeni otwiera... Wgl szkoda słów na lekarzy i służbę zdrowia...

Cytat:
Napisane przez Krefetka Pokaż wiadomość

Przypomniało mi sie jeszcze odnośnie informowania pacjenta i tego co wypisują na wypisach.
Gdzieś w 4-5 mc przyjęli mnie na oddział ze względu na krwawienie ale że nie potrafili określić przyczyny w wypisie podali ze najprawdopodobniej sie przewróciłam i zalecenia do domu tez dostałam dla pacjentek ktore doznały urazu mechanicznego.
Dodam tylko ze sie w tym czasie ani nie przewróciłam ani nikt nie uderzył mnie w brzuch.
Od tego czasu nie zadawalam sie zwykłym wypisem tylko pisze pismo o wydanie kopii dokumentacji medycznej. Tak dla zasady.
Nieźle . Może i ja zacznę o to prosić .

Cytat:
Napisane przez LunaLov Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Wybieram się dziś na wizyte. Się zdziwi moja gin jak mnie w dwupaku zobaczy. Zastanawiam się, czy nie bedzie chciala mnie polozyc w szpitalu i myśle jak jej powiedzieć, że skoro nic sie nie dzieje to po co??? Tylko żeby uniknąć dojazdu (śdm)??? To ma sens???

A tak poza tym to zapraszam na mrożoną kawkę, sernik na zimno, koktajle owocowe i pyszne lody z czekoladą z okazji imienin
Wszystkiego dobrego Kochana!!!! Przede wszystkim szczęśliwego rozwiązania i cudownych chwil z maleństwem!
A na kiedy masz TP? Jak nic się nie dzieje to chyba rzeczywiście nie ma sensu do szpitala.

Moja teściowa podobno chodzi po sklepach i kupuje co tam jej wpadnie w ręce, np. pieluszkę tetrową w owieczki. Dobrze, że się obudziła. Lepiej późno niż wcale .

Mykam pod prysznic, korki mam znów na 14. Powiem Wam, że wczoraj tak mnie brzuch bolał, że ledwo tą godzinę wysiedziałam...
__________________
I'll be dreaming my dreams with you
And there's no other place
That I'd lay down my face
I'll be dreaming my dreams with you..

Edytowane przez virginia
Czas edycji: 2016-07-26 o 12:39
virginia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-26, 12:39   #1280
TinkerrBell
Zadomowienie
 
Avatar TinkerrBell
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez superhuman Pokaż wiadomość
A ja nie potrafię tej szyjki chyba wymacać...

Znowu jest upalnie bleh..., bolą mnie palce u rak jak mi podpuchną przy zginaniu.
Zeby tego wszystkiego było mało to opryszczka mi wyskoczyła na ustach :pała::pała::pała: napisałam do gina ale odpisał mi "nic nie robic i sie nie martwić" to posmarowałam tylko czosnkiem i sie nie martwię...

Rodzice przyjeżdzają do mnie w piątek ale w sobotę juz wyjeżdżają na wakacje wiec za długo sie nie naciesze. Wracają 14. Ciekawe czy Julka do tego czasu juz sie wypakuje z brzuszka... Odliczam dni do wizyty.

Tak szczerze, to juz chciałabym miec to za sobą. Bardzo bym chciala.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Może masz tak jak u mnie. Wysoko i wygięta do tyłu.
Jakby była nisko - nie da się przeoczyć.

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
Bylam na ktg, oczywiscie jak leze to spokoj, ale ogolnie to sie kilka skurczy zapisalo o roznym natezeniu, ale w wyczuwalnym dla mnie momencie - tak wiec mam skurcze przy tym skalniastym brzuchu, najpoerw twardnieje, trzyma jakis czas, po chwili zaboli ze sie zwijam i tak chwile potrzyma, po czym puszcza. Przynajmniej wiem jak bola skurcze :P jak chce urodzic na cito to mam sie nie oszczedzac, jak chce do konca tygodnia albo i dluzej dotrzymac to lezec i sie obijac
Bramka nr 1 czy bramka nr 2

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez florencee Pokaż wiadomość
Na wizycie u diabetolog ok, to już ostatnie spotkanie przed porodem, teraz będzie tylko kontakt telefoniczny w razie czego. Miałam trochę przekroczeń przy sprawdzonym jedzeniu, przez ostatnie kilka dni w tabelce w ogóle brak logiki, więc lekarka powiedziała żebym sobie zwiększyła insulinę na śniadanie i obiad. I żebym więcej jadła. :P A po porodzie mam odstawić od razu insulinę, mierzyć sobie cukier od czasu do czasu i po 6-12 tygodniach przyjść do poradni na krzywą.




Bardzo się cieszę, że idzie Wam to lepiej i Małgosia ładnie je.



brawa za 37+1!

Fajnie, że temat pieprzyków załatwiony.
Powodzenia na KTG i jutrzejszej wizycie.

Dobrze, że chociaż pod względem ilości samochodów macie luźniej.



Powodzenia na wizycie! Zobaczysz jak sytuacja, powinna gin wytłumaczyć, czy byłby sens być w szpitalu wcześniej poza aspektem logistycznym.

Wszystkiego najlepszego z okazji imienin!



za ktg, ciekawe jak się szyjka miewa.



Ale bym chciała tak pospać, super!



Fajnie, że już dziś się zobaczycie.



Ja ściągnęłam aplikację Wizaz forum, mam też Tapatalk, ale jakoś się przyzwyczaiłam do tej pierwszej, tam się loguje i pojawiają się od razu wątki, w których się napisało posta, więc wygodnie jest.



Oo czyli skurcze, to co zrobisz w tej sytuacji? // aa, doczytałam. Dobrze, że wiesz teraz jak te skurcze wyglądają.

Mam takie same zalecenia. Jeszcze mi powiedziała, że po porodzie cukier może jeszcze przez chwilę szaleć i jeżeli nie przekracza bardzo wysoko to mam się nie martwić.
__________________
38/40
Soon...7
TinkerrBell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 13:03   #1281
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

TinkerrBell, bramka nr 1 i pol Chcemy rodzic w przyszlym tygodniu, bo Tz ma popoludniowki wtedy i nie bedzie musial swoim corom tlumaczyc, ze czemu ich nie zabierze wtedy i wtedy jak mial zabrac, bo na popoludniowkach ich nie zabiera, nie ma to czasowo zadnego sensu po prostu a w sobote jak dziewczynom plany nie wypalily to o 18 Tz mial telefon od uplakanej Oliwii, ze chciala, zeby je zabral, pomimo ze wczesniej sama zakrecila, ze nie bo jada z ciocia nad jezioro wiec chcielibysmy uniknac takich telefonow, bo Tz sie pozniej stresuje, ze moze jednak mogl po nie jechac chociaz na te dwie godziny. Ja tu jestem jedza akurat, bo uwazam, ze skoro same tak z tata ustalily, ze w ten dzien nie, to tak ma zostac i bez kombinacji dlatego chcemy popoludniowki, bo dla nas najwygodniej i dla dziewczyn tez w weekend bedziemy wyganiac
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 13:07   #1282
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Hej
Nadrobiłam Was, ale jakoś nie mogę wbić się w temat
TŻ ma urlop o czym kompletnie zapomniałam, teraz trawkę kosi to mogę wpaść do Was

Wczoraj byłam u gina na wizycie, miałam pierwsze KTG podobno książkowe Żadnych skurczy. A wydawało mi się że twardniał mi brzuch, tego nie widać na zapisie ktg Szyjka zamknięta, nic nie wskazuje na to żebym miała zacząć rodzić.
Dziś skończyłam 36 tc, chyba bo już tak się pogubiłam że muszę sobie policzyć
Zresztą nie rozumiem mojego gina, na każdusieńkim usg mała jest o minimum 1 tydzień starsza (a max o 2 tygodnie) ale tp mi nie przesunął A z tego co słyszę niektóre z Was mają przesunięty. Mój gin każe się trzymać tp wg om
No i doła mam po wizycie bo każdej z Was coś się rozwiera, rozmiękcza, skraca a mi nic Czekam na ten poród jak na pierwszą miesiączkę

Miałam mieć dziś dentystę na 12:30 ale coś mi się ubzdurało że to ma być 14:30. Nawet rano dzwoni mi przypomnienie w telefonie 12:30 ale ciężarna wie lepiej więc przestawiłam przypomnienie Potem patrzę na karteczkę od lekarza a tam jednak 12:30 Taaaa intuicja i pamięć ciężarnej jest niezawodna

Kasia_ruda Ty robiłaś ostatnio klimatyzacje w domu jeśli mnie pamięć nie myli? Chyba podawałaś jakieś koszty ale nawet nie wiem do której części bym musiała się wrócić Mogłabyś w wolnej chwili napisać coś wiecej? Jaką macie powierzchnie mieszkania, ile macie tych jednostek zamontowanych, czy bardzo dużo trzeba było kłuć w ścianach? Jakiej firmy macie klimę? No i czy jesteście zadowoleni z niej? No i koszty chociaż takie orientacyjne?
My się przymierzamy na przyszły rok z klimą ale nikt z naszych znajomych nie ma to nawet nie wiem jak ugryźć temat Pewnie zawołamy jakiegoś fachowca, żeby nam to wycenił ale chciałabym mieć jakąś orientację czy nas nie naciąga. Jak chcieliśmy zabudować taras to 3 różne firmy podały nam takie koszty- 19 tyś; 8 tyś; 4,5 tyś
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 13:14   #1283
Orange_tree1
Zadomowienie
 
Avatar Orange_tree1
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1 334
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez kasia_ruda Pokaż wiadomość
Omg, czyli praktycznie kazda z was zna psa Sonię, to przesądza sprawę. Wyciągnęliśmy z tżtem listę, będę dawać znać :P

Ja też mam w domu prysznic, a nie wannę i jeszcze ogarniam golenie nóg, wlaśnie jestem po akcji.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
Podziwiam serio

Cytat:
Napisane przez TinkerrBell Pokaż wiadomość
Mój pająk miał na imię Jaś a mój syn bedzie Michał Jan tak mi sie przypomniało


Wysłane z aplikacji Zaczarowana Szkocja
Ja tam nie mam nic przeciwko, żeby mój syn nazywał się Twój pająk

Cytat:
Napisane przez Piernik Torunski Pokaż wiadomość
no to by się zgadzało z moimi wyliczeniami..

jej..to lada moment wszystkie będziemy po drugiej stronie mocy
Super by było już być po....

Cytat:
Napisane przez LunaLov Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Wybieram się dziś na wizyte. Się zdziwi moja gin jak mnie w dwupaku zobaczy. Zastanawiam się, czy nie bedzie chciala mnie polozyc w szpitalu i myśle jak jej powiedzieć, że skoro nic sie nie dzieje to po co??? Tylko żeby uniknąć dojazdu (śdm)??? To ma sens???

A tak poza tym to zapraszam na mrożoną kawkę, sernik na zimno, koktajle owocowe i pyszne lody z czekoladą z okazji imienin
Wszystkiego naj !!
No i lody chętnie przygarnę
__________________
05.08.2010 Początek "Nas" <3
18.07.2011 zaręczyny
31.08.2013 "i że Cię nie opuszczę aż do śmierci"
12.12.2015 II kreseczki
23.08.2016 Czekamy na Ciebie maleństwo
Orange_tree1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 13:21   #1284
LunaLov
Raczkowanie
 
Avatar LunaLov
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 348
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Bardzo wszystkim dziękuję za życzenia!!!!: roza:
Świniaczku i dla ciebie wszystkiego co najlepsze, samych radości i samych dobrych wspomnień z sali porodowej!


Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość
Wszystkiego dobrego Kochana!!!! Przede wszystkim szczęśliwego rozwiązania i cudownych chwil z maleństwem!
A na kiedy masz TP? Jak nic się nie dzieje to chyba rzeczywiście nie ma sensu do szpitala.

Moja teściowa podobno chodzi po sklepach i kupuje co tam jej wpadnie w ręce, np. pieluszkę tetrową w owieczki. Dobrze, że się obudziła. Lepiej późno niż wcale .

Mykam pod prysznic, korki mam znów na 14. Powiem Wam, że wczoraj tak mnie brzuch bolał, że ledwo tą godzinę wysiedziałam...
Dziękuję za życzenia!
Termin na 1.08 także gdzieś tam jakąś podstawe ma tylko ja chyba nie chce...No nic zobaczymy. Ciekawe czy wogole dotrzemy do niej przez te strefy...
Fajnie, że teściowa wpadła w szał zakpowy
__________________
Zuzia - 29.07.2016 19:01
LunaLov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 13:26   #1285
TinkerrBell
Zadomowienie
 
Avatar TinkerrBell
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Szkocja
Wiadomości: 1 998
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

A u mnie dzis wróciły skurcze przepowiadacze. Ciekawe czy cos sie z tego rozwinie ....


Wysłane z aplikacji Zaczarowana Szkocja
__________________
38/40
Soon...7
TinkerrBell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 13:30   #1286
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

LunaLov dziekuje i wzajemnie

I niech sie dzisiaj wszystko obeżrą, a co! Stawiam imieninowo lody z nektarynkami, bananami i borówkami i drinki bezalkoholowe



Tinkerr, moj byly mial pajaki. Na jednego mowilam misiek, byl tak wielki i wlochaty musial miec zamek zamontowany, bo gnojek sobie sam terrarium otwieral



Ziuta, u moich rodzicow montaz klimatyzacji w samej kuchni to byl koszt 2500-3000, nie wiem dokladnie. Jesli chcieliby bardziej wydajna typowo przemyslowa, to wtedy kwota sie podwajala. Ta co maja ledwo daje rade . Pomieszczenie ma niecale 15 mkw, dokladnie nie wiem.



Jako, ze jestesmy z Tzem splukani, to mialo nie byc prezentow (on ma 31 urodziny), wiec dostalam paczuszke owocowo-slodyczowa nektarynki, banany, borowki, kinderki i mleczko w tubce
__________________
W świni siła! W świni moc!



Edytowane przez Świniaczek
Czas edycji: 2016-07-26 o 13:49
Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 13:56   #1287
zonamojegomeza
Zakorzenienie
 
Avatar zonamojegomeza
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 11 728
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Kolejne ktg.
Maz mu w pon przywiózł przebosna klime do domu. Nawet nie odpalilam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
zonamojegomeza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 13:58   #1288
florencee
Zadomowienie
 
Avatar florencee
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 531
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez virginia Pokaż wiadomość

Moja teściowa podobno chodzi po sklepach i kupuje co tam jej wpadnie w ręce, np. pieluszkę tetrową w owieczki. Dobrze, że się obudziła. Lepiej późno niż wcale .

Mykam pod prysznic, korki mam znów na 14. Powiem Wam, że wczoraj tak mnie brzuch bolał, że ledwo tą godzinę wysiedziałam...
Fajnie, że teściowa robi takie zakupy, pieluszki na pewno się przydadzą.

Cytat:
Napisane przez TinkerrBell Pokaż wiadomość

Mam takie same zalecenia. Jeszcze mi powiedziała, że po porodzie cukier może jeszcze przez chwilę szaleć i jeżeli nie przekracza bardzo wysoko to mam się nie martwić.
Też mi wspomniała lekarka o możliwych szaleństwach na początku.

Ciekawe jak pójdzie z pamiętaniem o mierzeniu i czasem, dobrze że nie trzeba będzie tak często jak teraz.

Cytat:
Napisane przez ziuta. Pokaż wiadomość
Hej
Nadrobiłam Was, ale jakoś nie mogę wbić się w temat
TŻ ma urlop o czym kompletnie zapomniałam, teraz trawkę kosi to mogę wpaść do Was

Wczoraj byłam u gina na wizycie, miałam pierwsze KTG podobno książkowe Żadnych skurczy. A wydawało mi się że twardniał mi brzuch, tego nie widać na zapisie ktg Szyjka zamknięta, nic nie wskazuje na to żebym miała zacząć rodzić.
Dziś skończyłam 36 tc, chyba bo już tak się pogubiłam że muszę sobie policzyć
Zresztą nie rozumiem mojego gina, na każdusieńkim usg mała jest o minimum 1 tydzień starsza (a max o 2 tygodnie) ale tp mi nie przesunął A z tego co słyszę niektóre z Was mają przesunięty. Mój gin każe się trzymać tp wg om
No i doła mam po wizycie bo każdej z Was coś się rozwiera, rozmiękcza, skraca a mi nic Czekam na ten poród jak na pierwszą miesiączkę

Miałam mieć dziś dentystę na 12:30 ale coś mi się ubzdurało że to ma być 14:30. Nawet rano dzwoni mi przypomnienie w telefonie 12:30 ale ciężarna wie lepiej więc przestawiłam przypomnienie Potem patrzę na karteczkę od lekarza a tam jednak 12:30 Taaaa intuicja i pamięć ciężarnej jest niezawodna

Kasia_ruda Ty robiłaś ostatnio klimatyzacje w domu jeśli mnie pamięć nie myli? Chyba podawałaś jakieś koszty ale nawet nie wiem do której części bym musiała się wrócić Mogłabyś w wolnej chwili napisać coś wiecej? Jaką macie powierzchnie mieszkania, ile macie tych jednostek zamontowanych, czy bardzo dużo trzeba było kłuć w ścianach? Jakiej firmy macie klimę? No i czy jesteście zadowoleni z niej? No i koszty chociaż takie orientacyjne?
My się przymierzamy na przyszły rok z klimą ale nikt z naszych znajomych nie ma to nawet nie wiem jak ugryźć temat Pewnie zawołamy jakiegoś fachowca, żeby nam to wycenił ale chciałabym mieć jakąś orientację czy nas nie naciąga. Jak chcieliśmy zabudować taras to 3 różne firmy podały nam takie koszty- 19 tyś; 8 tyś; 4,5 tyś
Nie martw się, może u Ciebie będzie niespodzianka i coś się zacznie dziać w odpowiednim czasie bez sygnałów.
Ja mam trochę różnych objawów jak twardnienia, bóle, igły w Bożenie, ale czuję, że to jeszcze nie ten moment i na wizycie będę miała podobne informacje jak Ty.
U mnie gin trzyma się TP z OM, który potwierdził się na I USG genetycznym.

Co do klimatyzacji zapłaciliśmy 14 tys. za 4 jednostki wraz z montażem. 70 m2. Kucia było trochę, bo trzeba było wykonać przejścia z balkonu do kuchni, gdzie zostało wszystko podłączone, a potem do każdego kolejnego pomieszczenia, potem te rury zostały zabudowane. Urządzenie firmy Sinclair, bardzo fajne i wydajne.

Cytat:
Napisane przez TinkerrBell Pokaż wiadomość
A u mnie dzis wróciły skurcze przepowiadacze. Ciekawe czy cos sie z tego rozwinie ....
Ooo, może coś się zaczyna.
florencee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 14:00   #1289
znowuzapomnialamhasla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 412
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Cytat:
Napisane przez TinkerrBell Pokaż wiadomość
Pójść spać o 1 i wstać o 5...bezcenne


Wysłane z aplikacji Zaczarowana Szkocja
Zasnelam o 3, obudzilam sie o 5 😭 Ale dospalam-o 11 padlam i spalam az do 12 z hakiem...:/

Wysłane z mojego Nexus 4 przy użyciu Tapatalka
znowuzapomnialamhasla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-26, 14:02   #1290
joasia4786
Zakorzenienie
 
Avatar joasia4786
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ****
Wiadomości: 3 987
Dot.: Sierpnióweczki 2016! Część VII.

Witajcie
później będę nadrabiać wpadłam tylko się przywitać i powiedzieć, że wypuścili mnie do domu już leżę w swoim łóżeczku na lewym boczku i dotleniam Majeczkę
joasia4786 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-18 12:46:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:25.