Studniówka 2008 część II - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-01-21, 21:55   #4051
jjasiekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 34
GG do jjasiekk
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez OlaBulBul Pokaż wiadomość
Kasieńka_666 a jak sama sobie kręcisz to trzymają Ci sie albo się rozwalają? bo kurcze..ja też mam długie włosy ale bardzo cieżkie i mało podatne..po prostu druty ;/ no ale nie załamujmy sie ... i właśńie jak sobie kręce to mam po 2 godzinach jak nie prędzej już proste pomimo że wpakuje w to tone zelu pianki i lakieru...fryzjerka powiedziała mi że z moich włosów wogóle ie dało by sie zrobić fajnych loków które by sie trzymały więc jakie Ty masz włosy? Czy jest moze ktoś jeszcze z takim problemem ?
Tak. Ja Tylko ze ja jeszcze w druga strone bo jak wyprostuje to po godzinie sie skreca a jak chce bardziej zakrecic to sie rozkreca i kazdy wlos mam w inna strone Ale co tam. Wazne zeby sie dobrze bawic a nie patrzec jak sie wyglada I tak kazda z nas bedzie na swoj sposob piekna
__________________
Chcesz być kimś zacznij być sobą...



Słowa znaczą tyle, ile znaczy osoba, która je wypowiada...
jjasiekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 21:56   #4052
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Studniówka 2008 część II

OlaBulbul- znam twój ból też mam długie włosy- a więc ciężkie i też za diabła nie mogę ich skręcić, choćbym chciała idealnie proste cholery
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 21:57   #4053
zapałeczka
Zadomowienie
 
Avatar zapałeczka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 044
Dot.: Studniówka 2008 część II

OlaBulBul ja też mam takie włosy Zostały 2 tygodnie do studniówki, na którą idę, a pomysłów, co z włosami, dalej brak
__________________
Natan
zapałeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 22:02   #4054
Kasieńka_666
Zakorzenienie
 
Avatar Kasieńka_666
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Akutalnie dyndam sobie uczepiona Olgierda.
Wiadomości: 20 958
GG do Kasieńka_666
Dot.: Studniówka 2008 część II

OlaBulBul moje włosy są straszne jesli chodzi o wszelkie układanie :P one sie kreca jak chce zeby byly proste i odwrotnie ;P ale dlatego robila mi na male walki bo powiedziala ze na wiekszych sie nie zakręcą
__________________
dirrtyKatrina





Moonwalker




Kasieńka_666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 22:32   #4055
OlaBulBul
Zakorzenienie
 
Avatar OlaBulBul
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: ♪
Wiadomości: 3 371
Dot.: Studniówka 2008 część II

O kurde a myslałam ze to ja mam taki proglem tylko no to super...muszę spróbować chociaż juz jestem po studniówce to moze zapraktykuję to na bal karnawałowy na 26 dzieki dziewczyny podniosłyście mnie na duchu :ukłon:
__________________
Bo w życiu o to chodzi by być troche nie poważnym
OlaBulBul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 22:47   #4056
rubia_89
Raczkowanie
 
Avatar rubia_89
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 56
Dot.: Studniówka 2008 część II

http://allegro.pl/item298967184_vict...ka_czarna.html

A co sądzicie o mojej małej czarnej?
__________________
We should cherish that love we have

cherish that life we live




rubia_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-21, 22:52   #4057
anek1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 8
Dot.: Studniówka 2008 część II

Witam Jeszcze miesiąc temu buszowałam tu poszukując inspiracji na sukienkę Nic mi się tu nie podobało więc sama sobie zaprojektowałam Moja studniówka już była, sukienka spisała się świetnie W sumie tylko jedna żółta była na całą studniówkę, krój tez niepowtarzalny więc jestem zadowolona heh dodam do załącznika, a planując ją to jedyne co wiedziałam że ma być z odkrytymi plecami, i z przodu krótka z tyłu długa hehe Heh pozdrawiam A no i może dodam załączniczki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg HPIM8496.JPG (109,0 KB, 456 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM8498.JPG (53,3 KB, 387 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg HPIM8500.JPG (77,1 KB, 401 załadowań)
anek1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-21, 22:56   #4058
i_wish_u_would
Raczkowanie
 
Avatar i_wish_u_would
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 83
Dot.: Studniówka 2008 część II

jak z tą stopą i bronzerem ;P????


sukienka bardzo odważna, nie na mój wzrost i nie mój styl ale widać , że postarałaś się!
__________________
systematycznie zmieniam się
i_wish_u_would jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 00:13   #4059
Insomnia89
Zakorzenienie
 
Avatar Insomnia89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 548
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez anek1989 Pokaż wiadomość
Witam Jeszcze miesiąc temu buszowałam tu poszukując inspiracji na sukienkę Nic mi się tu nie podobało więc sama sobie zaprojektowałam Moja studniówka już była, sukienka spisała się świetnie W sumie tylko jedna żółta była na całą studniówkę, krój tez niepowtarzalny więc jestem zadowolona heh dodam do załącznika, a planując ją to jedyne co wiedziałam że ma być z odkrytymi plecami, i z przodu krótka z tyłu długa hehe Heh pozdrawiam A no i może dodam załączniczki
szczerze? zupełnie nie w moim stylu, mi się nie podoba. Według mnie nei dopracowałaś na tym swoim projekcie dekoltu, wygląda na zdjęciach jakbyś miała trochę za dużą u góry tą sukienkę. Ale już kończę, bo znów będzie, że się czepiam ważne, ze Tobei sie podobała
__________________
"Możesz mnie nienawidzić, byle byś mnie kochał"
Cyceron
Insomnia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 01:37   #4060
jjasiekk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 34
GG do jjasiekk
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez anek1989 Pokaż wiadomość
Witam Jeszcze miesiąc temu buszowałam tu poszukując inspiracji na sukienkę Nic mi się tu nie podobało więc sama sobie zaprojektowałam Moja studniówka już była, sukienka spisała się świetnie W sumie tylko jedna żółta była na całą studniówkę, krój tez niepowtarzalny więc jestem zadowolona heh dodam do załącznika, a planując ją to jedyne co wiedziałam że ma być z odkrytymi plecami, i z przodu krótka z tyłu długa hehe Heh pozdrawiam A no i może dodam załączniczki
Podoba mi sie tyl. Tzn to ze jest cala bez plecow. Przod... wogole mi sie nie podoba. Ta gora jest wlasnie taka troche nie bardzo i wogole cala jakas taka jak by niedopasowana byla. Ale wazne ze sie w niej dobrze czulas i swietnie bawilas na studniowce
__________________
Chcesz być kimś zacznij być sobą...



Słowa znaczą tyle, ile znaczy osoba, która je wypowiada...
jjasiekk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 06:45   #4061
nikusia3006
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 51
Dot.: Studniówka 2008 część II

Dziewczyny masakra;/
Bylam wczoraj w solarium, a ze studniowke mam w piatek to zaplanowalam sobie ze pojde w poniedzialek i srode, zeby miec fajna opalenizne...(bo juz wczesniej tez chodzilam) no i poszlam sobie na 12 min...po opalaniu sie wkurzylam bo bylo slabo nagrzane i wogle nie bylo widac zebym sie opalila...a tu wieczorem jak mnie nie wyrabalao;/ (dowiedzialam sie od kolezanki ze wlasnie lampy wymienili na mocniejsze)jestem do teraz cala czerwona i boje sie zeby mi to zeszlo a przedewszystkim zeby mi skura nie złazila. Macie jakies sposoby na zlagodzenie? i jak myslicie mam isc jeszcze w srode czy nie ryzykowac juz lepiej?
nikusia3006 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-22, 06:50   #4062
nikusia3006
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 51
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez rubia_89 Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/item298967184_vict...ka_czarna.html

A co sądzicie o mojej małej czarnej?
podoba mi sie ta sukienka ale szczerze to ja bym nie poszla w takiej na studniwoke. Nie zeby kroj mi asie nie podobal czy cos, bo jest fajna, ale ja bym z takimi rekawkami nie chciala. Ale ogolnie to fajna sukieneczka jak ktos lubi takie I przedewaszystkim napenwo wygodna jest a to najwazniejsze
nikusia3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 07:43   #4063
kasientos
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 492
Dot.: Studniówka 2008 część II

witam
watek sledzilam juz od dluzszego czasu, ale nie wypowiadalam sie bo nie planowalam isc na 100dniowke.
mam 26.01. a w czw dopiero zdecydowalam sie(tzn namowili mnie, by nie napisac ze kazali mi isc)ze jednak ide na 100dniowke
kiecke niby mam(nawet jestem z niej zadowolona, pozniej moze wkleje fotke)
z dodatkami mam maly problem nie moge sie zdecydowac


zastanawiam sie czy moge isc w balerinkach? wypada? kolorystycznie i fasonowo pasuja do kiecki..ale nie wiem czy tak wypada na taki'bal'isc w takich butach?
moj partner bedzie nizszy ode mnie, nawet jak bede na plaskich, wiec chyba nie ma sensu latac jeszce w jakis obcasach?! co o tym myslicie?
kasientos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 07:47   #4064
siokoladka
Zakorzenienie
 
Avatar siokoladka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 369
GG do siokoladka
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez nikusia3006 Pokaż wiadomość
Dziewczyny masakra;/
Bylam wczoraj w solarium, a ze studniowke mam w piatek to zaplanowalam sobie ze pojde w poniedzialek i srode, zeby miec fajna opalenizne...(bo juz wczesniej tez chodzilam) no i poszlam sobie na 12 min...po opalaniu sie wkurzylam bo bylo slabo nagrzane i wogle nie bylo widac zebym sie opalila...a tu wieczorem jak mnie nie wyrabalao;/ (dowiedzialam sie od kolezanki ze wlasnie lampy wymienili na mocniejsze)jestem do teraz cala czerwona i boje sie zeby mi to zeszlo a przedewszystkim zeby mi skura nie złazila. Macie jakies sposoby na zlagodzenie? i jak myslicie mam isc jeszcze w srode czy nie ryzykowac juz lepiej?
Spokojnie zbrązowieje Ci to dzisiaj jeszczepolecam nacieranie masłem kakaowym
siokoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 09:12   #4065
infante
Zadomowienie
 
Avatar infante
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 659
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez rubia_89 Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/item298967184_vict...ka_czarna.html

A co sądzicie o mojej małej czarnej?
Cytat:
Napisane przez anek1989 Pokaż wiadomość
Witam Jeszcze miesiąc temu buszowałam tu poszukując inspiracji na sukienkę Nic mi się tu nie podobało więc sama sobie zaprojektowałam Moja studniówka już była, sukienka spisała się świetnie W sumie tylko jedna żółta była na całą studniówkę, krój tez niepowtarzalny więc jestem zadowolona heh dodam do załącznika, a planując ją to jedyne co wiedziałam że ma być z odkrytymi plecami, i z przodu krótka z tyłu długa hehe Heh pozdrawiam A no i może dodam załączniczki
rubia sukienka mi się podoba, choć moim zdaniem jest hmm mało studniówkowa

za to Twoje sukienka anek nie przypadła mi do gustu, no może kolor mi się spodobal tez mam wrażenie ze ta góra taka dziwna.Pomysł na sukienke fajny, ale ona sama wydaje mi się nie dopracowana. Lecz najważniejsze że pasuje do Twojej osoby
__________________
  • zrzucić oponkę
  • troska o włosy
  • rozwój intelektualny
  • mniej narzekania
infante jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 09:14   #4066
Kasioola
Rozeznanie
 
Avatar Kasioola
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: MiastoMoje
Wiadomości: 793
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez Insomnia89 Pokaż wiadomość
szczerze? zupełnie nie w moim stylu, mi się nie podoba. Według mnie nei dopracowałaś na tym swoim projekcie dekoltu, wygląda na zdjęciach jakbyś miała trochę za dużą u góry tą sukienkę. Ale już kończę, bo znów będzie, że się czepiam ważne, ze Tobei sie podobała
O tym samym pomyślałam. Dodatkowo mi się wydaje, że te buty nie pasują do sukienki, są za cięzke według mnie.
Kasioola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 09:15   #4067
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez anek1989 Pokaż wiadomość
Witam Jeszcze miesiąc temu buszowałam tu poszukując inspiracji na sukienkę Nic mi się tu nie podobało więc sama sobie zaprojektowałam Moja studniówka już była, sukienka spisała się świetnie W sumie tylko jedna żółta była na całą studniówkę, krój tez niepowtarzalny więc jestem zadowolona heh dodam do załącznika, a planując ją to jedyne co wiedziałam że ma być z odkrytymi plecami, i z przodu krótka z tyłu długa hehe Heh pozdrawiam A no i może dodam załączniczki

dziwny dekold taki zrobiony "na odwal się"

rubia_89 jest śliczna i orginalna aczkolwiek na studniówkę nie bardzo pasuje ale wiadomo czasy się zmieniły i można iśc w czym się chce


ostatnio myślałam czy nie założyć legginsów do mojej sukienki :P w środe wam pokaże(mam nadzieje że już naprawde ją odbiore) jakby to wyglądało :P
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 09:16   #4068
Shangri-La
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 277
Dot.: Studniówka 2008 część II

nikusia3006 Tez uwazam ze spokojnie zbrazowiejesz mozesz miec wieczorem jescze lekko czerwone niektore miejsca ale rano juz napewno bedziesz brazowiutka i wtedy zadecydujesz czy isc jescze raz ale juz na mniej min lepiej a zeby ci skora nie schodzila to poprostu smaruj sie balsamem jakims nawulzajacym/natluszczajacym
Shangri-La jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 09:24   #4069
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Studniówka 2008 część II

własnie znalazłam zdjecie ze studniówki mojej siostry :P to było 2 lata temu :P na zdjęciu jest jej przyjaciołka i kolega moja sis jest w łososiowej sukience
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gggg.jpg (79,4 KB, 453 załadowań)
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-22, 10:29   #4070
cannelle89
Raczkowanie
 
Avatar cannelle89
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 363
Dot.: Studniówka 2008 część II

A ja mam maly dylemat- planowalam zalozyc czarne, grubsze, kryjace rajstopy (nawet juz kupilam). Pasuja do sukienki i takie polaczenie mi sie bardzo podoba (widzialam na modelkach takie polaczenie z wieczorowymi i koktajlowymi sukienkami). Jedyne co mnie martwi, to fakt czy to na pewno wypada- bo przegladajac zdjecia jakie zamieszczacie ze swoich studniowek, to chyba nikt takich nie mial? Jak myslicie? Nie popelnie faux pas?
__________________
cannelle89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 10:34   #4071
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Studniówka 2008 część II

cannelle89 a jaką masz sukienke? daj zdjęcie jeśli pasują takie rajtki to czemu nie ? będziesz orginalnie wyglądać tylko śmiesznie podwiązka będzie wyglądac na Twojej nóżce jak podniesiesz sukienke do zdjęcia ^^ :P
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 10:53   #4072
angie_15-1989
Przyczajenie
 
Avatar angie_15-1989
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 18
GG do angie_15-1989
Smile Dot.: Studniówka 2008 część II

Hej kobity Dawno się nie odzywałam, ten stres przed 100dniówką i wogóle, ale bacznie śledziłam Wasze poczynania odnośnie tego wyjątkowego dla każdej z nas wieczoru Tak więc ... ja już jestem po w sercu smutek żal i tęsknota :P no dobra ale do rzeczy: powtórzę się mówiąc że 100dniówka minęła mi w mgnieniu oka a może nawet jeszcze szybciej, te wszystkie przygotowania, miesiące czekania a tu chwilka i po wszystkim. ale było CUDOWNIE, najwspanialszy wieczór w moim życiu nie obylo się bez kłótni z TŻ ale taki już los naszego związku. Muzyka była całkiem spoko chwilami mieliśmy małe zastrzeżenia ale ogólnie było oki. Co do koloru sukienek w mojej szkole przeważała czerń, czerwień, sukienek fioletowych było 4. A co najstraszneijsze dziewczyna z innej klasy miała taka samą kieckę jak ja tylko inne kolory dzieki czemu nie rzucało się to tak w oczy (czerń+srebro). Załączam fotki, nie najlepszej jakości, będe miała lepsze to dam znać.

P.S. Nie wyglądałam tak jak sobie to wymarzyłam, włosy nie takie jak chciałam ale zawesze mogło być gorzej :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0061.JPG (30,3 KB, 375 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0117.JPG (88,2 KB, 274 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1190456.JPG (49,5 KB, 471 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1190459.JPG (41,2 KB, 294 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1190485.JPG (39,7 KB, 318 załadowań)
angie_15-1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 10:55   #4073
rubia_89
Raczkowanie
 
Avatar rubia_89
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 56
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
rubia_89 jest śliczna i orginalna aczkolwiek na studniówkę nie bardzo pasuje ale wiadomo czasy się zmieniły i można iśc w czym się chce
Cytat:
rubia sukienka mi się podoba, choć moim zdaniem jest hmm mało studniówkowa
Dzieki za wasze opinie

A zdaje, zdaje sobie sprawe ze na studniowke jest dosc nietypowa ale tak wlasnie mialo byc. Bo kto to powiedzial ze trzeba isc w sukience na kole albo satynowej do ziemi? Nikt. Ja chce wygladac w moim stylu wiec wybralam cos innego
__________________
We should cherish that love we have

cherish that life we live




rubia_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 11:09   #4074
cannelle89
Raczkowanie
 
Avatar cannelle89
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 363
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez niqska Pokaż wiadomość
cannelle89 a jaką masz sukienke? daj zdjęcie jeśli pasują takie rajtki to czemu nie ? będziesz orginalnie wyglądać tylko śmiesznie podwiązka będzie wyglądac na Twojej nóżce jak podniesiesz sukienke do zdjęcia ^^ :P
Nie mam zdjecia, bo postanowilam nikomu jej nie poakzywac przed Studniowka. Nawet od dnia zakupu wiecej jej na siebie nie zalozylam- nie chce zeby mi sie znudzila i przestala podobac jak bylo w wypadku sukienki polowinkowej. Sukienka jest do kolana, dosyc dopasowana, z grubszej czarnej satyny, wykonczona ecru elementami (tzn ecru kokadka, przy dekolcie ten kolor i na samym dole rowniez)- jest skromna, a jednoczesnie oryginalna i wyrozniajaca sie. Chyba jednak zrealizuje swoj pomysl i zaloze czarne rajstopy. Zaczelam miec watpliwosci, ale chyba juz przeminely.
__________________
cannelle89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 11:18   #4075
lideczka1312
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 122
Dot.: Studniówka 2008 część II

angie_15-1989 wyglądałaś ślicznie, pięknie, elegancko po prostu cud malina Twoja sukienka przepiękna!!! A fryzurka idealnie pasuje! Wogóle bardzo ładna z Ciebie dziewczyna To dobrze że jesteś zadowolona z balu
lideczka1312 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 11:22   #4076
siokoladka
Zakorzenienie
 
Avatar siokoladka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 369
GG do siokoladka
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez angie_15-1989 Pokaż wiadomość
Hej kobity Dawno się nie odzywałam, ten stres przed 100dniówką i wogóle, ale bacznie śledziłam Wasze poczynania odnośnie tego wyjątkowego dla każdej z nas wieczoru Tak więc ... ja już jestem po w sercu smutek żal i tęsknota :P no dobra ale do rzeczy: powtórzę się mówiąc że 100dniówka minęła mi w mgnieniu oka a może nawet jeszcze szybciej, te wszystkie przygotowania, miesiące czekania a tu chwilka i po wszystkim. ale było CUDOWNIE, najwspanialszy wieczór w moim życiu nie obylo się bez kłótni z TŻ ale taki już los naszego związku. Muzyka była całkiem spoko chwilami mieliśmy małe zastrzeżenia ale ogólnie było oki. Co do koloru sukienek w mojej szkole przeważała czerń, czerwień, sukienek fioletowych było 4. A co najstraszneijsze dziewczyna z innej klasy miała taka samą kieckę jak ja tylko inne kolory dzieki czemu nie rzucało się to tak w oczy (czerń+srebro). Załączam fotki, nie najlepszej jakości, będe miała lepsze to dam znać.

P.S. Nie wyglądałam tak jak sobie to wymarzyłam, włosy nie takie jak chciałam ale zawesze mogło być gorzej :P

piękna sukienka
siokoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 11:30   #4077
k4s13k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 67
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez nikusia3006 Pokaż wiadomość
Dziewczyny masakra;/
Bylam wczoraj w solarium, a ze studniowke mam w piatek to zaplanowalam sobie ze pojde w poniedzialek i srode, zeby miec fajna opalenizne...(bo juz wczesniej tez chodzilam) no i poszlam sobie na 12 min...po opalaniu sie wkurzylam bo bylo slabo nagrzane i wogle nie bylo widac zebym sie opalila...a tu wieczorem jak mnie nie wyrabalao;/ (dowiedzialam sie od kolezanki ze wlasnie lampy wymienili na mocniejsze)jestem do teraz cala czerwona i boje sie zeby mi to zeszlo a przedewszystkim zeby mi skura nie złazila. Macie jakies sposoby na zlagodzenie? i jak myslicie mam isc jeszcze w srode czy nie ryzykowac juz lepiej?

posmaruj się czymś tłustym tzn. kremem:P ale myśle ze bedzie pewniej jak kupisz coś kojącego specjalnei przeznaczonego do smarowania po solarium powinno ładnie wszystko zbrązowieć. A co do nastepnego pójścia na solarium to jeśli ci to wygaśnie troche to myśle ze tak ale może na inne łóżko lub na mniejszą ilość minutek?
k4s13k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 11:31   #4078
k4s13k
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 67
Dot.: Studniówka 2008 część II

Cytat:
Napisane przez angie_15-1989 Pokaż wiadomość
Hej kobity Dawno się nie odzywałam, ten stres przed 100dniówką i wogóle, ale bacznie śledziłam Wasze poczynania odnośnie tego wyjątkowego dla każdej z nas wieczoru Tak więc ... ja już jestem po w sercu smutek żal i tęsknota :P no dobra ale do rzeczy: powtórzę się mówiąc że 100dniówka minęła mi w mgnieniu oka a może nawet jeszcze szybciej, te wszystkie przygotowania, miesiące czekania a tu chwilka i po wszystkim. ale było CUDOWNIE, najwspanialszy wieczór w moim życiu nie obylo się bez kłótni z TŻ ale taki już los naszego związku. Muzyka była całkiem spoko chwilami mieliśmy małe zastrzeżenia ale ogólnie było oki. Co do koloru sukienek w mojej szkole przeważała czerń, czerwień, sukienek fioletowych było 4. A co najstraszneijsze dziewczyna z innej klasy miała taka samą kieckę jak ja tylko inne kolory dzieki czemu nie rzucało się to tak w oczy (czerń+srebro). Załączam fotki, nie najlepszej jakości, będe miała lepsze to dam znać.

P.S. Nie wyglądałam tak jak sobie to wymarzyłam, włosy nie takie jak chciałam ale zawesze mogło być gorzej :P
bardzo ładnie wyglądałaś! Ładna sukienka i wogole bardzo ładna dziewczyna z Ciebie
k4s13k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 11:36   #4079
novitzka
Zadomowienie
 
Avatar novitzka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: stw
Wiadomości: 1 619
Dot.: Studniówka 2008 część II

Angie jesteś prześliczna I wyglądałaś boskooo .

Moja studniówka już w piątek a ja... kompletnie chora leżę w łóżku. Ledwo oddycham i widzę podójnie, masakra. Biorę leki ale jakoś poprawy nie widać. Moja koleżanka śmieje się ze mnie że choruję z podniecenia- bo faktycznie zawsze mnie chole** bierze przed waznym wydarzeniem .
No i kompletnie nie mam pomysłu na fryzurę. I nie mam dodatków, ani czerwonych majtek. I nie za bardzo mam jak po to wszystko wyjść .

Eh chcę być zdrowiutka .

buzi Piękne
__________________
Niech niesie nas nasza własna, nie innych siła bezwładu.
Twórzmy samych siebie, a nie bądźmy tworzeni.
Ernest Raymond


[niebiesko-biały herb, a na nim święty znak!]
novitzka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-01-22, 11:42   #4080
niqska
Wtajemniczenie
 
Avatar niqska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 401
Dot.: Studniówka 2008 część II

załączam zdjęcia ślicznych loków i fal
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 245px-Avrilgfdl.JPG (21,1 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg 330scarlett_johansson_copy.jpeg (82,4 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0092271.jpg (68,5 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Avril-Lavigne.jpg (55,0 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg avril_lavigne.jpg (20,2 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg beyonce-picture-3.jpg (55,0 KB, 27 załadowań)
__________________



niqska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:15.