Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann) - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-31, 13:12   #241
Paplo
Raczkowanie
 
Avatar Paplo
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 39
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cytat:
Napisane przez sarriana Pokaż wiadomość
łał, niezły efekt!!
podejrzewam, że masz do zrzucenia troszkę więcej niż ja. u mnie -3.7kg!
tak mniej więcej po półtora miesiąca, bo diet by Ann rozpoczynałam gdzieś w połowie czerwca.
Bardziej mnie zaskakuje w tej diecie to, jak wielka zmiana jest w takim zwykłym samopoczuciu na co dzień. Pod koniec zeszłego roku ważyłam dokładnie tyle ile ważę dzisiaj i czułam się jak wielka balia, a teraz czuję się jak fit laska - a waga ta sama :P
Macie tak?
Dobrze podejrzewasz, puszysty ze mnie królik
I w samopoczuciu też dostrzegam te zmiany
Paplo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 13:17   #242
sarriana
Raczkowanie
 
Avatar sarriana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 36
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cytat:
Napisane przez Paplo Pokaż wiadomość
Dobrze podejrzewasz, puszysty ze mnie królik
I w samopoczuciu też dostrzegam te zmiany
No ale takie króliki są najlepsze!
sarriana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 16:36   #243
panna_adrianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 9
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cześć dziewczyny!
Dołączam żwawo do Was!
Dziś pierwszy dzień na diecie Ani. Zaraz po uruchomieniu platformy przeszłam przez trzy dni testowe i dieta bardzo przypadła mi do gustu. A więc ruszam!
Od razu wskoczyłam na etap wojowniczki, aktualnie mam około 1500 kcal. Z wagi do zrzucenia sporo - około 20-30 kg, ale dam radę!
W końcu mogę zapomnieć o moim największym problemie - co zjeść jutro? Brak mi wyobraźni jeśli chodzi o wymyślanie posiłków, codziennie jadłam to samo. A teraz pyk, pyk -lista zrobiona, idę do sklepu, gotuję dzień wcześniej i bach do pojemniczków i na następny dzień do pracy! Kłopot z główy .
Życzcie mi powodzenia .
panna_adrianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 18:57   #244
yessabell
Wtajemniczenie
 
Avatar yessabell
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cytat:
Napisane przez panna_adrianka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Dołączam żwawo do Was!
Dziś pierwszy dzień na diecie Ani. Zaraz po uruchomieniu platformy przeszłam przez trzy dni testowe i dieta bardzo przypadła mi do gustu. A więc ruszam!
Od razu wskoczyłam na etap wojowniczki, aktualnie mam około 1500 kcal. Z wagi do zrzucenia sporo - około 20-30 kg, ale dam radę!
W końcu mogę zapomnieć o moim największym problemie - co zjeść jutro? Brak mi wyobraźni jeśli chodzi o wymyślanie posiłków, codziennie jadłam to samo. A teraz pyk, pyk -lista zrobiona, idę do sklepu, gotuję dzień wcześniej i bach do pojemniczków i na następny dzień do pracy! Kłopot z główy .
Życzcie mi powodzenia .
Hej Powodzenia i wytrwałości

Ja od wczoraj jestem na demo i tak pokombinowałam z zamienianiem posiłków, że wyszło mi w sumie jakieś 6-8 dni diety. To demo mam zamiar stosować przez 2 tygodnie (potem jadę na wakacje na tydzień) i jak wrócę to wykupię pakiet

Mam do zrzucenia jakieś 13-15 kg.

Dziewczyny, a co y na to, żeby wymieniać się tutaj również opiniami o niektórych daniach z diety? Ja dzisiaj na kolację miałam pastę z czarnych oliwek i chili (zamieniłam na zwykłą paprykę) i do tego pieczywo - niebo w gębie ale na przykład wczorajsza kolacja, czyli krem buraczano-gruszkowy strasznie mi nie smakował, ledwo dojadłam
__________________
The journey of thousand miles begins with one step.
yessabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 20:37   #245
Fantazola
Raczkowanie
 
Avatar Fantazola
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 206
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cytat:
Napisane przez panna_adrianka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Dołączam żwawo do Was!
Dziś pierwszy dzień na diecie Ani. Zaraz po uruchomieniu platformy przeszłam przez trzy dni testowe i dieta bardzo przypadła mi do gustu. A więc ruszam!
Od razu wskoczyłam na etap wojowniczki, aktualnie mam około 1500 kcal. Z wagi do zrzucenia sporo - około 20-30 kg, ale dam radę!
W końcu mogę zapomnieć o moim największym problemie - co zjeść jutro? Brak mi wyobraźni jeśli chodzi o wymyślanie posiłków, codziennie jadłam to samo. A teraz pyk, pyk -lista zrobiona, idę do sklepu, gotuję dzień wcześniej i bach do pojemniczków i na następny dzień do pracy! Kłopot z główy .
Życzcie mi powodzenia .
Powodzenia i rzeczywiście, ta dieta jest bardzo wygodna. Odzywaj się jak postępy!

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Cytat:
Napisane przez yessabell Pokaż wiadomość
Hej Powodzenia i wytrwałości

Ja od wczoraj jestem na demo i tak pokombinowałam z zamienianiem posiłków, że wyszło mi w sumie jakieś 6-8 dni diety. To demo mam zamiar stosować przez 2 tygodnie (potem jadę na wakacje na tydzień) i jak wrócę to wykupię pakiet

Mam do zrzucenia jakieś 13-15 kg.

Dziewczyny, a co y na to, żeby wymieniać się tutaj również opiniami o niektórych daniach z diety? Ja dzisiaj na kolację miałam pastę z czarnych oliwek i chili (zamieniłam na zwykłą paprykę) i do tego pieczywo - niebo w gębie ale na przykład wczorajsza kolacja, czyli krem buraczano-gruszkowy strasznie mi nie smakował, ledwo dojadłam
A nie lepiej sobie wziąć dietę chociaż na 30 dni? Przecież to nie kosztuje drogo...
Co do potraw to pewnie, możemy omawiać ale jeśli nie smakował Ci ten krem to ze mną się nie dogadasz! :P Ja uważam, że był fantastyczny. Ja nie lubię połączeń słodko-gorzkich lub słodko-kwaśnych ale tutaj wyszło świetnie. To bardzo lubię w dietbyAnn, że tam jest dużo takich prostych ciekawostek - czyli można z kilku prostych i dostępnych składników zrobić coś a'la maste chef :P
Ej, może Ty coś źle z przepisu wyciągnełas?
__________________
Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie... <3
Fantazola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 12:25   #246
yessabell
Wtajemniczenie
 
Avatar yessabell
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cytat:
Napisane przez Fantazola Pokaż wiadomość
Powodzenia i rzeczywiście, ta dieta jest bardzo wygodna. Odzywaj się jak postępy!

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------



A nie lepiej sobie wziąć dietę chociaż na 30 dni? Przecież to nie kosztuje drogo...
Co do potraw to pewnie, możemy omawiać ale jeśli nie smakował Ci ten krem to ze mną się nie dogadasz! :P Ja uważam, że był fantastyczny. Ja nie lubię połączeń słodko-gorzkich lub słodko-kwaśnych ale tutaj wyszło świetnie. To bardzo lubię w dietbyAnn, że tam jest dużo takich prostych ciekawostek - czyli można z kilku prostych i dostępnych składników zrobić coś a'la maste chef :P
Ej, może Ty coś źle z przepisu wyciągnełas?
Nie chciałam teraz brać na 30 dni, bo mam taki sierpień wyjazdowy i zupełnie bym się nie mogła trzymać diety przez 30 dni... Dlatego tak wykombinowałam, ale po urlopie na pewno wykupię i na pewno na więcej niż miesiąc

Wiesz co nie wiem czy coś źle wyciągnęłam z przepisu, dałam 3 buraki, 2 gruszki, warzywa na wywar. Dla mnie ten krem był zbyt warzywny, czułam czosnek, tymianek, a tej gruszki prawie wcale.

Omlet z tartą marchewką z kardamonem i cynamonem był dla mnie suuuuper
__________________
The journey of thousand miles begins with one step.
yessabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 13:49   #247
panna_adrianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 9
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Dzięki dziewczyny za wsparcie, będę Was na pewno informować o postępach .

Dieta trochę mnie zaskoczyła pod względem ilości mięsa (za którym nie przepadam, nie ukrywam). Nieraz na wszystkie główne posiłki mam jakieś mięcho, o zgrozo! W miarę możliwości zmieniam menu, ale nie zawsze system daje taką możliwość...
Zobaczymy czy dam radę, na razie dzielnie się trzymam i wszystko idzie według planu .
panna_adrianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-01, 18:00   #248
yessabell
Wtajemniczenie
 
Avatar yessabell
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cytat:
Napisane przez panna_adrianka Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za wsparcie, będę Was na pewno informować o postępach .

Dieta trochę mnie zaskoczyła pod względem ilości mięsa (za którym nie przepadam, nie ukrywam). Nieraz na wszystkie główne posiłki mam jakieś mięcho, o zgrozo! W miarę możliwości zmieniam menu, ale nie zawsze system daje taką możliwość...
Zobaczymy czy dam radę, na razie dzielnie się trzymam i wszystko idzie według planu .
a ile dni już dietkujesz z Anią? no niestety na razie nie m awersji diety dla wegetarian i wegan, ale kto wie co się zdarzy w przyszłosci
__________________
The journey of thousand miles begins with one step.
yessabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 18:43   #249
Paplo
Raczkowanie
 
Avatar Paplo
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 39
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cytat:
Napisane przez panna_adrianka Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za wsparcie, będę Was na pewno informować o postępach .

Dieta trochę mnie zaskoczyła pod względem ilości mięsa (za którym nie przepadam, nie ukrywam). Nieraz na wszystkie główne posiłki mam jakieś mięcho, o zgrozo! W miarę możliwości zmieniam menu, ale nie zawsze system daje taką możliwość...
Zobaczymy czy dam radę, na razie dzielnie się trzymam i wszystko idzie według planu .
No wg mnie ma normalna ilość mięsa. Wiesz, to jest koncepcja diety rozdzielnej (na wyzwaniu woj.) więc albo biało+ tłuszcze, albo węglowodany+tłuszcze. Dla organizmu to jest świetna zmiana

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Ale jak nie lubisz mięs w ogóle, to faktycznie to może nie być najlepsza dieta dla Ciebie
Paplo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 20:34   #250
panna_adrianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 9
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Nie jestem ani wege, ani vegan, więc nie potrzebuje takiej odmiany diety . Sama Ania w swojej książce pisze, ze dorośli ludzie powinni spożywać mięso 'kilka razy w tygodniu'. Więc miałam małe zdziwko, jak zobaczyłam mięso pojawiające sie nieraz trzy razy dziennie (i to nie w formie plasterka szynki ).
Na razie jest ok, ale jeśli mogę to zamieniam posiłki obiadowe miesne na te rybne . Jeśli nie mogę - zjem miecho .
panna_adrianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 22:35   #251
jimmpa
Raczkowanie
 
Avatar jimmpa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 64
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cytat:
Napisane przez panna_adrianka Pokaż wiadomość
Nie jestem ani wege, ani vegan, więc nie potrzebuje takiej odmiany diety . Sama Ania w swojej książce pisze, ze dorośli ludzie powinni spożywać mięso 'kilka razy w tygodniu'. Więc miałam małe zdziwko, jak zobaczyłam mięso pojawiające sie nieraz trzy razy dziennie (i to nie w formie plasterka szynki ).
Na razie jest ok, ale jeśli mogę to zamieniam posiłki obiadowe miesne na te rybne . Jeśli nie mogę - zjem miecho .
To fajnie, że nie jesteś vege freakiem bo mam kilku w rodzinie i już nie wytrzymuje
Mi się wydaje, że Anka w dietbyAnn dużo inspiracji czerpie z paleo. Mięso i jaja są dobrym źródłem białka, a nabiał i strączkowe są w tej diecie (przynajmniej na wojowniczce) wykluczone
jimmpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-02, 12:28   #252
benica
Skradam się by Cię zjeść
 
Avatar benica
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 62
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Tej diety przy obecnych założeniach chyba się nie da zrobić vege
__________________
"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej tam Prosiaczka nie było."
Im bardziej zaglądam do lodówki, tym bardziej nie ma tam jedzonka...
benica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 13:29   #253
kmalinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 13
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Dziewczyny! Odnośnie kawy, to pytałam dietetyka na hpba i powiedziano mi, że bez mleka można!
pozdrawiam!
kmalinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 19:33   #254
Paplo
Raczkowanie
 
Avatar Paplo
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 39
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cytat:
Napisane przez Paplo Pokaż wiadomość
Kawy nie wliczaj do diety. Jeśli jej nie słodzisz to pij sobie. Na moim przykladzie, ja przez cały miesiąc dietbyAnn piłam co chciałam. Kawy, herbaty wedle własnego widzimisie, oczywiście bez cukru!
Ano coś podobnego pisałam. Ja nawet czasem dodawałam trochę mleka migdałowego i efekty mam jakie mam, więc spoko.
Paplo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 10:27   #255
Jolkafit
Raczkowanie
 
Avatar Jolkafit
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 119
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Bez problemu, ja 3 kawy dziennie pije i jest ok. Czasem nawet dodaje mleka, ale nie słodzę.
Jolkafit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 22:15   #256
juliaxxx26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cześć dziewczyny!

Jestem tu nowa. Szukałam opinii na temat diety Ani, trafiłam tu i mam zamiar zostać. Dieta kupiona, składniki są. Zaczynam od jutra bo dziś to już na kolacje za późno

Edytowane przez juliaxxx26
Czas edycji: 2016-08-04 o 22:16
juliaxxx26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-05, 14:14   #257
Kiara91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 239
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Dieta faktycznie wygląda fajnie ale mnie przeraża ilość mięsa. Nie przepadam, więc jedzenie go codziennie może byc trudne. Nie mówiąc o tym, że nie jest łatwe znalezienie takiego nie faszerowanego antybiotykami i sterydami.
Kiara91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-06, 15:16   #258
juliaxxx26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

W biedronce czasem można kupić całego kurczaka, który ponoć ma być karmiony paszą bez GMO i mieć możliwość wyjścia na wybieg.
juliaxxx26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-07, 09:43   #259
panna_adrianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 9
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Dziś ważenie po pierwszym tygodniu. Na wadze -3 kg .
No ale, tydzień temu byłam przed @, zeszło pewnie z żołądką to co fu i ble i mam taki efekt.
Oby ta tendencja się nie utrzymywała, bo nie specjalnie chciałabym się nabawić efektu jojo :p.
panna_adrianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-07, 21:13   #260
Patrysa
Przyczajenie
 
Avatar Patrysa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 26
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cytat:
Napisane przez juliaxxx26 Pokaż wiadomość
W biedronce czasem można kupić całego kurczaka, który ponoć ma być karmiony paszą bez GMO i mieć możliwość wyjścia na wybieg.
A on sie jakoś nazywa? Jak go rozpoznać, bo chętnie od razu kupowałabym
Patrysa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 16:41   #261
Kiara91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 239
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Mam pytanie, po wykupieniu diety kiedy chcecie wymienić posiłek, ile Wam się średnio pojawia możliwości wymiany?
Kiara91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 22:47   #262
benica
Skradam się by Cię zjeść
 
Avatar benica
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 62
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cytat:
Napisane przez Kiara91 Pokaż wiadomość
Dieta faktycznie wygląda fajnie ale mnie przeraża ilość mięsa. Nie przepadam, więc jedzenie go codziennie może byc trudne. Nie mówiąc o tym, że nie jest łatwe znalezienie takiego nie faszerowanego antybiotykami i sterydami.
No o tym już było pisane w tym wątku . Dietka na trzecim poziomie rozdziela macro, wyklucza strączki no i trudne by to było bez mięsa - przynajmniej na wyzwaniu wojowniczki.

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Kiara91 Pokaż wiadomość
Mam pytanie, po wykupieniu diety kiedy chcecie wymienić posiłek, ile Wam się średnio pojawia możliwości wymiany?
Różnie, czasem 1/2 a czasem 10
__________________
"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej tam Prosiaczka nie było."
Im bardziej zaglądam do lodówki, tym bardziej nie ma tam jedzonka...
benica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 11:44   #263
jimmpa
Raczkowanie
 
Avatar jimmpa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 64
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Robię dziś te batony. Nie mam ich w planie na najbliższe dni, no ale mam ochotę zgrzeszyć, a jeśli już no to w miarę zdrowo
jimmpa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 18:36   #264
benica
Skradam się by Cię zjeść
 
Avatar benica
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 62
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cytat:
Napisane przez jimmpa Pokaż wiadomość
Robię dziś te batony. Nie mam ich w planie na najbliższe dni, no ale mam ochotę zgrzeszyć, a jeśli już no to w miarę zdrowo
Ja już jakoś się przywiązałam do "kulków mocy", jak to moi mają w zwyczaju mówić :P.
__________________
"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej tam Prosiaczka nie było."
Im bardziej zaglądam do lodówki, tym bardziej nie ma tam jedzonka...
benica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 22:24   #265
Paplo
Raczkowanie
 
Avatar Paplo
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 39
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cytat:
Napisane przez panna_adrianka Pokaż wiadomość
Dziś ważenie po pierwszym tygodniu. Na wadze -3 kg .
No ale, tydzień temu byłam przed @, zeszło pewnie z żołądką to co fu i ble i mam taki efekt.
Oby ta tendencja się nie utrzymywała, bo nie specjalnie chciałabym się nabawić efektu jojo :p.
Wow nieźle, jak zaczynałaś diet by ann to pewnie miałaś retencje wody i tak to zeszło. O jojo bym się nie martwiła, ta dietka jest naprawdę z głową poskładana
Napisz jak po drugim tygodniu
Paplo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-12, 09:39   #266
sarriana
Raczkowanie
 
Avatar sarriana
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 36
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

No ja też jak mam @ to waga stoi, stoi i potem nagle bum! :P
sarriana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-12, 21:39   #267
DzulieT
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cześć dziewczyny, zainteresowała mnie ta dieta, jednak ja nie chce schudnąć i mam pytanie: czy gdzieś w ustawieniach można zmieniać kaloryczność diety?
Pozdrawiam wszystkie dietujace
DzulieT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-15, 19:57   #268
panna_adrianka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 9
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Wracam z updatem! Po drugim tygodniu -1,3 kg.
Wczoraj miałam urodziny i trochę zgrzeszyłam kawałkiem tortu i rodzinnym obiadem. Ale trudno, urodziny ma się raz w roku - nadrobię w tygodniu, zrobię jeden trening więcej .
panna_adrianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 09:34   #269
Paplo
Raczkowanie
 
Avatar Paplo
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 39
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Cytat:
Napisane przez DzulieT Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, zainteresowała mnie ta dieta, jednak ja nie chce schudnąć i mam pytanie: czy gdzieś w ustawieniach można zmieniać kaloryczność diety?
Pozdrawiam wszystkie dietujace
Możesz sobie ustabić, że chcesz stabilizującą ale możesz też kombinować z podawaniem wagi i wtedy kaloryczność całej diety się zmienia

---------- Dopisano o 08:34 ---------- Poprzedni post napisano o 08:33 ----------

Cytat:
Napisane przez panna_adrianka Pokaż wiadomość
Wracam z updatem! Po drugim tygodniu -1,3 kg.
Wczoraj miałam urodziny i trochę zgrzeszyłam kawałkiem tortu i rodzinnym obiadem. Ale trudno, urodziny ma się raz w roku - nadrobię w tygodniu, zrobię jeden trening więcej .
Najważniejsze, że w bilansie ogólnym chudniesz, gratulacje!
Na którym poziomie diet by ann jesteś tak w ogóle?
Paplo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 12:12   #270
Kiara91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 239
Dot.: Dieta Anny Lewandowskiej (dieta by Ann)

Ja rozpoczęłam dzisiaj . Zamierzam pomiksować jadłospisy z darmowej wersji jakiś tydzień i jeżeli coś ruszy i mi się spodoba to wykupię pakiet na 100 dni.

Mam pytanie, wam to śniadanie z mąką kokosową i jajkami takie suche wychodzi? Bo moja sis też się na to skarży.
Kiara91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-29 21:44:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:53.