Nadmierne pocenie się - wątek zbiorczy - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-07-05, 17:48   #2161
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 5 012
Dot.: jak wyeliminoować przykry zapach potu?

Cytat:
Napisane przez nono12 Pokaż wiadomość
Mimo, że bardzo o siebie dbam( myje się dwa razy dziennie, używam dezodorantu, balsamu, perfum) to wciąż bardzo się pocę, a ten pot ma taki zapach jak bym nie myła się od długiego czasu. To przykry problem, gdyż jestem dziewczyną, a używałam wielu środków przeciw poceniu i przykremu zapachowi lecz żaden nie działa. Być może to prze nie zdrowe odżywianie, ale nie umiem tego zmienić. Proszę o poradę jak chociaż zmniejszyć ten brzydki zapach.
Czasami picie ziół pomaga na pocenie, ale nie zawsze. U niektórych nawet wyeliminowanie diety nie pomaga, ale często daje to dobre rezultaty.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-05, 18:50   #2162
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 5 012
Dot.: Pocenie się rąk

Cytat:
Napisane przez Shaney1117 Pokaż wiadomość
Mam problem dotyczący pocenia się rąk. Mam tak jak tylko zaczyna się robić ciepło, więc okres wakacji nie jest moim ulubionym. Myślałam o zakupie Perspiblock i chciałabym się dowiedzieć czy to mi coś pomoże czy nie.
I lepiej Perspiblock czy Perspiblock Forte ?
Myślę że wiele ludzi ma problem z poceniem się rąk w okresie letnim, i nie warto na to kupować tabletek. Może spróbuj poszukać jakichś kremów do rąk o działaniu przeciw potowym.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-05, 20:25   #2163
vectra123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1
nadpotliwość dłoni i stóp

Witam,
Wiem że było już wiele takich tematów ale dalej nie mogę dostać konkretnej odpowiedzi.
Od paru lat pocą mi się ręce i nogi. Stosowałem kiedyś Extadril i Andidral czy jak to się nazywa ale nie pomagało.
Około rok temu znalazłem Uro krem fajny specifik ale bardzo wysusza skórę która po około 2tyg złuszcza się i schodzi pozatym gdy np myję ręcę w wodze to puchną. Może ktoś zna coś lepszego?

Jestem ciekaw czy jonoforeza jest naprawdę taka dobra na nadpotlowość
i czy ktoś stosował Electro Antiperspirant albo mógłby polecić jakiś inny aparat do jonoforezy.

Pozdrawiam

vectra123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-07, 22:50   #2164
ReaPol91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: Nadmierne pocenie się - wątek zbiorczy

Jakiś czas temu kupiłam sobie Antidral, z myślą głównie o okolicy pach i nóg. Niestety nie pomogło. Stosowałam preparaty Scholl, talk, krem Johnson Baby-nic. Jestem zdesperowana. Nie wiem, co mi może pomóc.
ReaPol91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-08, 08:18   #2165
litatka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 3
Dot.: Nadmierne pocenie się - wątek zbiorczy

witam raz - odpowiednia dieta (na necie jest mnóstwo inforfmacji na temat tego od czego zależy ilość potu i jego zapach), dwa - uwarunkowania genetyczne, trzy - ewentualnie problemy ze zdrowiem. ja swego czasu używałam blokerów (takie z apteki albo z normalnych sklepów kosmetycznych) i dawały radę
litatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-08, 11:27   #2166
madeline25
Rozeznanie
 
Avatar madeline25
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 565
Dot.: Nadmierne pocenie się - wątek zbiorczy

mnie ogólnie prawie zawsze jest ciepło/ za gorąco, nadmiernie się pocę, obawiam sie, ze to moze miec tez zwiazek z tarczyca ;/ musze zrobic jakies badania i zobaczymy....
madeline25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 12:31   #2167
muminkowa900
Raczkowanie
 
Avatar muminkowa900
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 494
Dot.: Nadmierne pocenie się - wątek zbiorczy

moze masz racje madeline, kurcze mi tez jest czesto bardzo czesto za cieplo, nawet jak na dworze nie ma extra temperatur ;/ moze to tez z hormonow u mnie wynika, tez sie przebadam chyba...

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

wybieram sie wlasnie w piątek do rodzinnego lekarza, zeby dala mi badania na krew
muminkowa900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-08, 13:35   #2168
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: Nadmierne pocenie się - wątek zbiorczy

Dziewczyny ratunku! Ja już nie ma siły... Jak żyć z nadmierną potliwością całego ciała, no jak? Jest 21 stopni i ja nawet nie wyjdę do sklepu bo siedząc w domu zalewam się potem Ja już nie mam siły, siedzę i płaczę, podczas gdy wszyscy są na dworze, nad jeziorem, gdziekolwiek i cieszą się pogodą. Nie mam już na to siły, odechciewa się żyć
__________________
Od 5.05.11r DBAM O KRĘCIOŁY!

Pracuję nad sobą
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-28, 12:33   #2169
MMagma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2
Dot.: nadpotliwość dłoni i stóp

Podnoszę temat, by nie zakładać nowego.
Mi nadpotliwosc dokucza z powodu schorzenia neurologicznego i na dłonie niestety nie pomagają zadne specyfiki zewnętrzne. Czytałam duzo na temat podgrzewania gruczołów potowych laserem i mezoterapią mikroigłową, ale tych zabiegów zwykle uzywa sie do liftingu i innych pierdół.
Czy ktoś mógłby napisać gdzie w Poznaniu mozna skorzystać z tych metod, ale w celu leczenia nadpotliwosci?
MMagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 20:31   #2170
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Nadmierne pocenie się - wątek zbiorczy

Znam ten ból. Mam to od 13 roku życia. Ratuję się końskimi dawkami blokerów, talkiem i częstą zmianą skarpetek
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-18, 11:24   #2171
Jcob
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1
Dot.: Nadmierne pocenie się - wątek zbiorczy

Witam z problemem nadpotliwosci zmagam się od ponad 12 lat, stosowałem różne leki, zabiegi i nic nie pomogło, a miało pomoc....
Mam pytanie czy ktoś z was interesował się, stosował zabieg miradry czy warto zainwestować 10 tys na 2 zabiegi. Najbardziej interesują mnie opinie osób po zabiegu.
Jcob jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-21, 14:49   #2172
nemmy106
Raczkowanie
 
Avatar nemmy106
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 38
Dot.: Nadmierne pocenie się - wątek zbiorczy

Moje kłopoty z poceniem zaczęły się w podstawówce, najpierw zaczął się problem z pachami, później z dłońmi twarzą i stopami. Absolutnie nic nie pomagało byłam już na skraju załamania.
Rok temu zdecydowałam się na zabieg sympatektomii piersiowej, niestety wpadłam z deszczu pod rynnę, twarz i dłonie mam suche, pachy po kilku miesiącach od zbiegu znów zaczęły pocić się jak dawniej no i jeszcze pocecnie kompensacyjne na brzuchu, plecach i na dokładkę zwiększona i tak już wcześniej duża potliwość stóp, chyba już mi zostaje się z tym pogodzić bo innego rozwiązania nie widzę
nemmy106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-21, 21:57   #2173
niepewnajutra23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 12
Dot.: Nadmierne pocenie się - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nusia114 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ratunku! Ja już nie ma siły... Jak żyć z nadmierną potliwością całego ciała, no jak? Jest 21 stopni i ja nawet nie wyjdę do sklepu bo siedząc w domu zalewam się potem Ja już nie mam siły, siedzę i płaczę, podczas gdy wszyscy są na dworze, nad jeziorem, gdziekolwiek i cieszą się pogodą. Nie mam już na to siły, odechciewa się żyć

Ja niestety mam to samo,wysoka temperatura to dla mnie koszmar, ale to jestem z stanie zrozumieć (chociaż przykro patrzeć na koleżanki lekko skraplające się potem i na swoje plamy potu na plecach i spoconą twarz)
Pod pachy bloker działa bez zarzutu, ale przecież nie wysmaruje się nim cała. Najgorsze są dla mnie sytuacje stresowe! Wystarczy, że lekko się zdenerwuje, lub gdy muszę coś zrobić (np.w pracy) a ktoś inny mnie obserwuje to mam mega stresa, zaczynam się pocić na twarzy, na plecach,pod pachami, a przez to stresuję się jeszcze bardziej tym jak koszmarnie muszę wyglądać w tej chwili i koło się zamyka;/ też mam tego mocno dość.
niepewnajutra23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-22, 05:29   #2174
nemmy106
Raczkowanie
 
Avatar nemmy106
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 38
Dot.: Nadmierne pocenie się - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez niepewnajutra23 Pokaż wiadomość
Ja niestety mam to samo,wysoka temperatura to dla mnie koszmar, ale to jestem z stanie zrozumieć (chociaż przykro patrzeć na koleżanki lekko skraplające się potem i na swoje plamy potu na plecach i spoconą twarz)
Pod pachy bloker działa bez zarzutu, ale przecież nie wysmaruje się nim cała. Najgorsze są dla mnie sytuacje stresowe! Wystarczy, że lekko się zdenerwuje, lub gdy muszę coś zrobić (np.w pracy) a ktoś inny mnie obserwuje to mam mega stresa, zaczynam się pocić na twarzy, na plecach,pod pachami, a przez to stresuję się jeszcze bardziej tym jak koszmarnie muszę wyglądać w tej chwili i koło się zamyka;/ też mam tego mocno dość.
Ja pocę się niezależnie od temperatury, nawet jak siedzę w domu i nic nie robię to pocę się pod pachami, na brzuchu i plecach na stopach (wiadomo wysoka temperatura czy stres tylko pogarszają sytuację), mam już dosyć tego pocenia i tego zażenowania z powodu wiecznie mokrych ubrań
nemmy106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-30, 23:06   #2175
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: Nadmierne pocenie się - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez niepewnajutra23 Pokaż wiadomość
Ja niestety mam to samo,wysoka temperatura to dla mnie koszmar, ale to jestem z stanie zrozumieć (chociaż przykro patrzeć na koleżanki lekko skraplające się potem i na swoje plamy potu na plecach i spoconą twarz)
Pod pachy bloker działa bez zarzutu, ale przecież nie wysmaruje się nim cała. Najgorsze są dla mnie sytuacje stresowe! Wystarczy, że lekko się zdenerwuje, lub gdy muszę coś zrobić (np.w pracy) a ktoś inny mnie obserwuje to mam mega stresa, zaczynam się pocić na twarzy, na plecach,pod pachami, a przez to stresuję się jeszcze bardziej tym jak koszmarnie muszę wyglądać w tej chwili i koło się zamyka;/ też mam tego mocno dość.
Mam dokładnie tak samo jak Ty. Jedyna rzecz, która w jakikolwiek sposób pomaga to właśnie bloker pod pachy... Na samą myśl o zbliżającym się lecie robi mi się słabo
__________________
Od 5.05.11r DBAM O KRĘCIOŁY!

Pracuję nad sobą
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 09:47   #2176
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Nadmierne pocenie się - wątek zbiorczy

No na pachy bloker, a na dłonie i stopy? Skarpety zmieniam 4 razy dziennie
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 09:55   #2177
mimi181
Raczkowanie
 
Avatar mimi181
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 284
Dot.: Nadmierne pocenie się - wątek zbiorczy

Witam, od lat borykałam się również z problemem pocących się dłoni i stóp- koszmar, wiem co przeżywasz. Nie pomagało mi nic. stosowałam pedipur puder, efekt był krótkotrwały, a skóra dłoni robiła się twarda i zrogowaciała. Przeszukiwałam internet w poszukiwaniu ratunku. Natknęłam się na artykuł o leczeniu nadpotliwości dłoni metodą zabiegu. Długo się zastanawiałam ale wkońcu powiedziałam dość!! I zaryzykowałam. Dziś mija 2 lata od zabiegu, który nazywa się Sympatektomia piersiowa, przeprowadzany jest w znieczuleniu ogólnym. Zabieg miałam w Krakowie. I szczerze polecam, nie żałowałam ani przez minutę tej decyzji i dziś bym powtórzyła bez zawahania!! Od tamtej pory mam suchutkie ładne i ciepłe dłonie. Jeśli ktoś by chciał coś więcej się dowiedzieć to opowiem chętnie bo naprawdę polecam!!!!!
mimi181 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 12:22   #2178
IloveFASHION007
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 151
Dot.: Nadmierne pocenie się - wątek zbiorczy

No ja np nie mam problemu z dlonmi .. ale moje pachy latem to fontanny! Prawa to w ogole..potrafi sie spocic nawet jak siedze w pokoju gdzie jest ok 25 stopni.. Wy tez macie jedna pache bardziej potliwą?
Jesli chodzi o stopy to musze zmieniac skarpety zawsze po treningu.. ale tak na co dzien to na szczescie nie
IloveFASHION007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 14:45   #2179
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Nadmierne pocenie się - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez IloveFASHION007 Pokaż wiadomość
No ja np nie mam problemu z dlonmi .. ale moje pachy latem to fontanny! Prawa to w ogole..potrafi sie spocic nawet jak siedze w pokoju gdzie jest ok 25 stopni.. Wy tez macie jedna pache bardziej potliwą?
Jesli chodzi o stopy to musze zmieniac skarpety zawsze po treningu.. ale tak na co dzien to na szczescie nie
Ja mam wrodzoną pierwotną, po tatusiu czyli jestem zdrowa, a pocę się, bo tak no i jestem nerwowa, to też nie pomaga. Ale ja się pocę nawet zimą, jak jest -20 wtedy marznę i umieram.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-02, 19:55   #2180
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Nadmierne pocenie się - wątek zbiorczy

Mam problem z potliwością od... o rany, odkąd weszłam w okres dojrzewania, czyli jakieś 13-14 lat.
Naprawdę bywają różne momenty. Ratuje mnie bloker (najlepszy ten z Ziai, tani i najmniej masakruje pachy, ale i tak nie mogę używać za często, bo nie mogę spać z bólu czasem ) i picie szałwii.

Ja wiem, że picie ziółek wydaje się być sposobem dla osób, które uronią jedną kroplę potu po 10-kilometrowym biegu w upale Ale szałwia jest naprawdę mocarna, działa zauważalnie i dość szybko. Piję dwa razy dziennie, zwykle po tygodniu pojawiają się pierwsze efekty.
Polecam, może bardziej jako dodatek do kuracji, ale myślę, że warto spróbować, a nuż pomoże.

Szałwia jest w ogóle razem z pokrzywą w składzie którychś tabletek przeciw potliwości.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-04, 21:31   #2181
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: Nadmierne pocenie się - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Mam problem z potliwością od... o rany, odkąd weszłam w okres dojrzewania, czyli jakieś 13-14 lat.
Naprawdę bywają różne momenty. Ratuje mnie bloker (najlepszy ten z Ziai, tani i najmniej masakruje pachy, ale i tak nie mogę używać za często, bo nie mogę spać z bólu czasem ) i picie szałwii.

Ja wiem, że picie ziółek wydaje się być sposobem dla osób, które uronią jedną kroplę potu po 10-kilometrowym biegu w upale Ale szałwia jest naprawdę mocarna, działa zauważalnie i dość szybko. Piję dwa razy dziennie, zwykle po tygodniu pojawiają się pierwsze efekty.
Polecam, może bardziej jako dodatek do kuracji, ale myślę, że warto spróbować, a nuż pomoże.

Szałwia jest w ogóle razem z pokrzywą w składzie którychś tabletek przeciw potliwości.
Niestety dla mnie chyba nie ma już żadnego ratunku... Piłam kiedyś i szałwię i inne ziółka, ale nic nie zadziałało :/

Dziewczyny wiem, że to idiotyczny pomysł, ale mam niesamowitą ochote posmarować twarz blokerem w sensie tak tylko trochę i wiem dokładnie co mi powiecie, ale chyba i tak wypróbuję akt desperacji, ale może nie zniszczy mi to twarzy i zadziała, a jak coś jest głupie, ale działa, to znaczy że nie jest głupie
__________________
Od 5.05.11r DBAM O KRĘCIOŁY!

Pracuję nad sobą
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 12:38   #2182
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Nadmierne pocenie się - wątek zbiorczy

To chyba tak nie działa
ja mam Driclor, jest naprawdę świetny (choć pierwszy raz był bolesny haha), najpierw przez tydzień używam co wieczór, potem wystarczy 1-2 razy w tygodniu. Jeśli nie używam wcale, potliwość powraca.
Wczoraj kupiłam drugie opakowanie i będę działać. Nigdy nie wierzyłam w takie cuda, ale kurczę no, to działa. Byłam w szoku, że pachy mam suche jak wiór tzn. nawet przy +30 stopniach, gdy całę ciało się klei, pachy są suche.

Niestety, nie działa na dłonie i stopy (choć podobno musi).
Kupiłam szałwię, będę robić kąpiele, bo stopy to tragedia.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 16:56   #2183
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: Nadmierne pocenie się - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
To chyba tak nie działa
ja mam Driclor, jest naprawdę świetny (choć pierwszy raz był bolesny haha), najpierw przez tydzień używam co wieczór, potem wystarczy 1-2 razy w tygodniu. Jeśli nie używam wcale, potliwość powraca.
Wczoraj kupiłam drugie opakowanie i będę działać. Nigdy nie wierzyłam w takie cuda, ale kurczę no, to działa. Byłam w szoku, że pachy mam suche jak wiór tzn. nawet przy +30 stopniach, gdy całę ciało się klei, pachy są suche.

Niestety, nie działa na dłonie i stopy (choć podobno musi).
Kupiłam szałwię, będę robić kąpiele, bo stopy to tragedia.
Driclor to chyba jedyna rzecz, której jeszcze nie testowałam, aczkolwiek u mnie tak samo działa właśnie bloker z ziaji czy etiaxil. Pod pachami super, suchutko, ale cała reszta ciała zalana potem...
Daj znać jak ta szałwia u Ciebie na stopy, może też poszukam szałwi i spróbuję
__________________
Od 5.05.11r DBAM O KRĘCIOŁY!

Pracuję nad sobą
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 17:45   #2184
braaap
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 102
Dot.: Nadmierne pocenie się - wątek zbiorczy

Ja Ziaje stosuje także na stopy i nie mam problemu z nadmiernym poceniem się stóp. Dziewczyny, a stosowałyście może Dricol? Kupiłam go kilka lat temu na allegro i bardzo przesuszył skórę moich pach. W zasadzie to miałam tam nawet rany po dosłownie trzech użyciach. Tak się właśnie teraz zastanawiam, czy ten bloker po prostu taki jest, czy może w UK produkują go z innym składem.
braaap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-06, 20:38   #2185
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: Nadmierne pocenie się - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez braaap Pokaż wiadomość
Ja Ziaje stosuje także na stopy i nie mam problemu z nadmiernym poceniem się stóp. Dziewczyny, a stosowałyście może Dricol? Kupiłam go kilka lat temu na allegro i bardzo przesuszył skórę moich pach. W zasadzie to miałam tam nawet rany po dosłownie trzech użyciach. Tak się właśnie teraz zastanawiam, czy ten bloker po prostu taki jest, czy może w UK produkują go z innym składem.
Mówisz o Driclor? Gdzie go kupujesz w UK?
__________________
Od 5.05.11r DBAM O KRĘCIOŁY!

Pracuję nad sobą
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 14:15   #2186
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Nadmierne pocenie się - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nusia114 Pokaż wiadomość
Niestety dla mnie chyba nie ma już żadnego ratunku... Piłam kiedyś i szałwię i inne ziółka, ale nic nie zadziałało :/

Dziewczyny wiem, że to idiotyczny pomysł, ale mam niesamowitą ochote posmarować twarz blokerem w sensie tak tylko trochę i wiem dokładnie co mi powiecie, ale chyba i tak wypróbuję akt desperacji, ale może nie zniszczy mi to twarzy i zadziała, a jak coś jest głupie, ale działa, to znaczy że nie jest głupie
Na potliwość twarzy u mnie szałwia też nie działa Tylko pachy, nawet nie na stopy i dłonie, nie wiem, czemu tak jest

Kiedyś, jak nosiłam grzywkę, smarowałam czoło grubą warstwą antyperspirantu I działało. Ale kurczę, strasznie to wysusza skórę.
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-09, 21:15   #2187
nusia114
Zadomowienie
 
Avatar nusia114
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 134
Dot.: Nadmierne pocenie się - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez jyyli Pokaż wiadomość
Na potliwość twarzy u mnie szałwia też nie działa Tylko pachy, nawet nie na stopy i dłonie, nie wiem, czemu tak jest

Kiedyś, jak nosiłam grzywkę, smarowałam czoło grubą warstwą antyperspirantu I działało. Ale kurczę, strasznie to wysusza skórę.
Aj kurcze, nęcisz W sumie zdaję sobie sprawę, że wysusza i to mocno, ale z drugiej strony tak sobie myślę, że taki bloker z ziaji powinien dobrze zadziałać, no i nie trzeba używać go często, czyli w międzyczasie można mocno nawilżać skórę, no i tak na chłopski rozum powinno być ok Szczerze, jedyna rzecz, która mnie hamuje to fakt posiadania niedoskonałości i to jak bloker działa na jakiekolwiek świeże ranki, ja go nakładam pod pachy tylko min 3-4 dni po goleniu, bo inaczej nie idzie znieźć tego bólu...
Kiedyś wyprobóję i zdam relację
__________________
Od 5.05.11r DBAM O KRĘCIOŁY!

Pracuję nad sobą
nusia114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 12:25   #2188
kimra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 2
Dot.: Nadmierne pocenie się - wątek zbiorczy

Witaj. Wiesz co ja przeżywałam kiedy miałam przytulic sie do swojego chłopaka? Zawsze czułam sie jak brudna, zawstydzona. Co on sobie pomysli? Kiedys ktos mi zwrocil uwage, ze powinnam bardziej dbac o sibie.... Chcialam sie zapasc pod ziemie. Ale w srodku mnie to zlamalo na bardzo dlugo..... Az kiedyś szwagier pożyczył mi swój Electro Antiperspirant. Używam od tygodnia i jestem bardzo zadowolona z efektów. Żadnej chemii, nic nie boli. Znajdź sobie w necie. Wart każdych pieniędzy.
kimra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-05, 13:31   #2189
Helena79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2
Dot.: nadpotliwość dłoni i stóp

Być może to już nieaktualne , ale potrzebujacy szukają wszedzie więc jesli ktoś trafi i tutaj to udało mi się pozbyc nadpotliwośći dłoni i stóp dzieki jonoforezie. Bardzo szczerze polecam! Z problemem zmagalam sie kilkanascie lat, walczyłam na wiele sposobów, nic nie pomagało. Tym, których nie stac na zakup profesjonalnego urządzenia czy na zabiegi w gabinecie polecam zakupienie (na allegro) domowego zestawu do jonoforezy albo wykonanie samemu- ja zakupiłam zestaw z allegro i jestem w 100% zadowolona. Na kafeterii sa opisy wykonania domowego zestawu. Suche dlonie i stopy potrafi docenic tylko ktoś, kto doznał tego problemu. Mnie szcześliwie ten problem juz nie dotyczy. Serdecznie pozdrawiam wszystkich z nadpotliwością!

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Udało mi się pozbyc nadpotliwośći dłoni i stóp dzieki jonoforezie. Bardzo szczerze polecam! Z problemem zmagalam sie kilkanascie lat, walczyłam na wiele sposobów, nic nie pomagało. Tym, których nie stac na zakup profesjonalnego urządzenia czy na zabiegi w gabinecie polecam zakupienie (na allegro) domowego zestawu do jonoforezy albo wykonanie samemu- ja zakupiłam zestaw z allegro i jestem w 100% zadowolona. Na kafeterii sa opisy wykonania domowego zestawu. Suche dlonie i stopy potrafi docenic tylko ktoś, kto doznał tego problemu. Mnie szcześliwie ten problem juz nie dotyczy. Serdecznie pozdrawiam wszystkich z nadpotliwością!
Helena79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-01, 09:46   #2190
Kaczorrek
Raczkowanie
 
Avatar Kaczorrek
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 94
Dot.: Nadmierne pocenie się - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez IloveFASHION007 Pokaż wiadomość
No ja np nie mam problemu z dlonmi .. ale moje pachy latem to fontanny! Prawa to w ogole..potrafi sie spocic nawet jak siedze w pokoju gdzie jest ok 25 stopni.. Wy tez macie jedna pache bardziej potliwą?
Jesli chodzi o stopy to musze zmieniac skarpety zawsze po treningu.. ale tak na co dzien to na szczescie nie
Na nad potliwość pod pachami idealnym wyjściem jest botox. Tak, tak... moja znajoma robi sobie regularnie raz w roku przed latem. Naprawdę warto...
Kaczorrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-01 15:58:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:25.