Seks - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-08-21, 22:23   #661
ewelink_a
Raczkowanie
 
Avatar ewelink_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 68
GG do ewelink_a
Dot.: Seks

Ja chyba zapisze sie na jakiś kurs samoobrony :/ Ostatnio dopadło mnie takie coś że panicznie boje się, kiedy wracam sama w nocy do domu. Boje się wszystkiego co się rusza, boje się każdego faceta niezależnie od jego wieku. Nie wiem co bym zrobia gdybym zauważywa jakieś podejrzane ruchy, nie wiem czy lepsza jest próba ucieczki, krzyk czy też próba jakiejkolwiek konwersacji...?
ewelink_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-21, 23:03   #662
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Seks

Najlepiej to najnormalniej w świecie dać nogę, albo bardzo bardzo głośno krzyczeć. Jeśli nie jestes z napastnikiem w bliskim kontakcie, tzn. on np. ciebie nie trzyma, przyciska czy cos, to z pewnej bliskiej odległości masz szansę na pierwszy atak z zaskoczenia. Najlepiej jest udaerzyc nie w jaja lecz w grdykę lub wewnętrzna stroną dłoni (tam gdzie się łączy kciuk z nadgarstkiem) mocno uderzyć od dołu w boczna częsć szczęki. To podobno strasznie boli i jak sie to umie zrobic, to można komuś wyłamać szczekę. Motyw z kopaniem w krocze jest tak znany i przewidywalny, że facet pewnie złapie cie za noge i bedziesz leżała jak długa.

Asia69, jest pewna szansa, że do zapłodnienia doszło, ale moim zdaniem niewielka. Ja tez kiedys przezyłam cos podobnego i bardzo sie denerwowalam, ale nie było o co. Myślę, że jeśli jednak będa cie dręczyły wizje ciaży to powinnaś poprosic o receptę na postinor o ile nie mineło zbyt wiele czasu od tego zajscia.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 07:48   #663
MonisiaPP
Raczkowanie
 
Avatar MonisiaPP
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 267
GG do MonisiaPP
Dot.: Seks

Shemreolin, tez tak mam! Jak sie bijemy tak na zarty to sie zastanawiam czy jak bede naprawde mocno sie szarpac to czy sie wyrwe? i nie mam szans... nawet mimo tego ze moj facet na pewno nie uzywa calej swojej zily by mnie trzymac!
Nie przejmuj sie Ewelinka tez sie boje paniczniesama wracac do domu! zawsze w drodze z przystanku do domu biegne!
To straszne! mimo iz tylko raz mnie ktos zaczepl i nie zrobil krzywdy!
MonisiaPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 12:28   #664
ewelink_a
Raczkowanie
 
Avatar ewelink_a
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 68
GG do ewelink_a
Dot.: Seks

Dzięki Agatko za rady co do samoobrony Monisa powinnyśmy sie zaopatrzyć chyba w jakieś gazy łzawiące itp :P
ewelink_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 13:09   #665
Szczypta Chili
Zadomowienie
 
Avatar Szczypta Chili
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ezoteryczny Poznań
Wiadomości: 1 416
GG do Szczypta Chili
Dot.: Seks

Ja osobiście uważam, że każdego mężczyznę, który dopuścił się gwałtu,powinna czekać kara w karze, czyli dodatkowa bardzo proprcjonalna do jego czynu kara w więzieniu (kto oglądał "Więźnia niewnawiści"-American History X" wie o co chodzi...). A tobi ross powinni dać medal a nie po sądach wlec. Ale taki juz nas piękny kraj, że uczciwi ludzie siedzą w więzieniach i tam się demoralizują, a margines łazi po osiedlach i napastuje Bogu winnych miszkańców...
__________________
Jesteśmy średnimi dziećmi historii.
Nie mamy celu ani miejsca.
Nie mamy Wielkiej Wojny.
Wielkiej Depresji.
Naszą wielką wojną jest wojna duchowa.
Naszą wielką depresją jest życie.

Szczypta Chili jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 13:29   #666
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Seks

Ja kiedys myślałam o tym żeby sobie sprawić replike pistoletu, albo paralizator. Paralizator jest chyba najlepszy, bo unieruchamia przeciwnika, a gazem można samemu sie potraktować niechcący.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 13:56   #667
jaszmurka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Jaszmurkolandia
Wiadomości: 7 919
Dot.: Seks

Nie udzielałam się w tym wątku... i nie maiałam nawet takiego zamiaru... Ale dzisiaj weszłam.. przecztyałam i zaniemówiłam. Jak różne jest pojęcie seksu... Boże niektóre dziewczyny się rozspiują jak to piękn oh i ah a tu proszę... kogoś inaczej mógł dotknąć ten temat . Jest mi naprawdę smutno to czytać.
Sama nie lubię opowiadać o swoich przeżyciach miłosnych... dlatego się tu nie udzielam. Ale to co chciałam powiedzieć: to podziwiam Was dziewczyny za to,że tak sobie z tym wszystkim radzicie i współczuję. A jednocześnie mam straszny mętlik w głowie . Ty agabil1 szybicej chyba przeszłaś do normalnego życia... masz męża itp. a capuccino ciągle za to płaci (tzn. na pewno Ty też ) ona ciągle szuka... i kocha się z "przypadkowymi" mężczyznami łagodząc ten ból (tak mi się wydaje- popraw mnie jeżeli jestem w błędzie) ehhh
już ni nie będę pisać bo naprawdę smutno mi się srobiło.
Ciepły wileki dla Was
jak widać wszystko ma swoje dwie strony
__________________
Everything I'm not, made me everything I am.


wyloguj
jaszmurka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-22, 13:57   #668
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: Seks

no tak, ale co kiedy jest to znajomy..? nie spodziewasz się ataku z jego strony, więc jak podejdzie, zaczepi nie będziesz go atakować. Pewnie chłopak chce tylko pogadać, a jak daje do zrozumienia, że mu się podobam, to tylko łechce moje egoBo to przecież kolega.. kolega krzywdy nie zrobi.. no właśnie i wtedy on wykorzysta ufność, nieuwagę i obezwładni tak szybko, że nie będzie czasu na reakcję. I takiej sytuacji boję się najbardziej bo przecież nie będę panicznie bronić się przed każdym mężczyzną, to by była paranoja! I tak źle i tak niedobrze

A wracając do tamtej dziewczyny.
ojciec- ktoś kogo się kocha, kto jest pierwszym mężczyzną w życiu. przecież to od rodziców uczymy się jak wyglądają relacje damsko-męskie. i nagle coś takiego.
jedyna osoba, która jej została. osoba, która powinna pomóc nauczyć się żyć bez matki. ona mówi, że go nienawidzi, ale jak ma na niego donieść? Po pierwsze, kto jej pomoże przejść przez jakieś procedury sądowe? Nie ma innej rodziny. Jeszcze się uczy, nie będzie miała jak utrzymać siebie i siostrę. Do domu dziecka nie chce iść, bo kto by chciał..? A poza tym: "to mimo wszystko jest mój tata" Jest skazana na tego tyrana
guia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 15:57   #669
egzit
Raczkowanie
 
Avatar egzit
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z komputera:)
Wiadomości: 50
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
Ja kiedys myślałam o tym żeby sobie sprawić replike pistoletu, albo paralizator. Paralizator jest chyba najlepszy, bo unieruchamia przeciwnika, a gazem można samemu sie potraktować niechcący.
Wiesz.. może ja się zupełnie na tym nie znam, ale paralizarorem, nożem czy inną bronią masz większą szansę że sama zrobisz sobie krzywdę niestety, sama wiesz jaką facet ma siłę więc zanim zdążysz to owo coś wyciągnąć z torebki już może być po fakcie
Ja czułabym się bezpieczniej z jakąś bronią pod ręką, ale podobno odradza się tego



egzit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 16:41   #670
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
Niepotrzebnie uogólniasz. mezczyzni...
No własnie! Mężczyźni - bez nich nas by nie było, a jednak potrafią być tak okrutni...
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 17:03   #671
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Seks

Ale paralizator możesz nosić w kieszeni jak idziesz po ciemku. Ja często jak ide sama po nocy to trzymam w pięści zaciśnięte klucze, bo jak cos trzyma sie w dłoni to cios jest zawsze o wiele silniejszy i pięść twardsza. Gdybym miała paralizator to bym go trzymała w dłoni w czasie nocnych powrótów do domu. Niestety takie rzeczy nie działają na znajomych gwałcicieli, bo przecież jak sie spotyka znajomego to nie trzyma sie broni w ręce na wszelki wypadek...
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-23, 00:15   #672
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Cytat:
Napisane przez Shemreolin
Ja reaguję na takie sytuacje alergicznie i zazwyczaj jestem bardzo ostra. Nie mam ochoty bawic sie w jakieś niuanse i aluzje, tylko walę prosto z mostu żeby facet sie odwalił, albo mówie mu, że jestem lesbijką, co oczywiscie wiadomo, że jst kłamstwem, ale nawet się tym specjalnie nie przejmuję.
ja zawsze ściemniam, ze mam dziecko nie wiem z kim i nie wiem jak zaszłam w ciąże to skutzecznie odstrasza panów

a wracając do poprzedniego tematu to przyznam się, ze też boję się sama wracać wieczorem do domu. zawsze ściąam jakiegoś znajomego czy kogoś z rodziny aby mnie odwieźli. w ostateczności zamawiam taksówkę. a jeżeli zdaży mi się już wracać samej to mam w ręku albo gaz albo przynajmniej zwykły dezodorant...
__________________

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-01-03 o 23:16 Powód: Post po poscie!!
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-23, 01:16   #673
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
ja zawsze ściemniam, ze mam dziecko nie wiem z kim i nie wiem jak zaszłam w ciąże to skutzecznie odstrasza panów
A wy dziewczyny jak się pozbywacie natrętów?

Co myslicie o naszych polskich meżczyznach i ich umiejętnościach flirtowania? Bo ja zauważyłam, ze faceci często nie umieją byc subtelni i przechodzą od razu do rzeczy. Nie umieja kobiety uwieść, sprawić by poczuła sie wyjatkowa w jego towarzystwie. W sumie to większość facetów na jedną noc, zamiast zacząć flirt z zamiarem uszczęsliwienia kobiety, robi wszystko by uszczęśliwic tylko siebie. Mam alergie na ten typ faceta, samoluba-egoisty. Jak podchodzi do mnie facet, który uważa, ze polecę na niego tylko dlatego, że on jest przecież taki boski, a wogóle to jakie ma pośladki i kluczyki do BMW, to aż mnie skręca żeby mu zrobic krzywdę.

NIE ZNOSZĘ FACETÓW Z PRZEROŚNIĘTYM EGO!
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-23, 06:05   #674
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Seks

Fajny temat - chociaż pod koniec zrobiło sie smutno... Ja z moją przyjaciółką zawsze odgrywamy lesbijki, to dość skutecznie odstrasza. Nie wyobrażam sobie żeby coś mogło mi się stać, po prostu nie dopuszczam do siebie takiej myśli. Jakoś "pocieszam" się że nie należę do tych atrakcyjniejszych to może jeden plus tego że mi się nic nie stanie Generalnie jestem dziewica, i mam problem raczej w druga stronę ( czyli niedojrzałość psychiczna ), ale uważam, że choćby dziewczyna nawet prowokowała, to do cholery człowiek różni się tym od zwierzęcia że potrafi kontrolować swoje emocje. Dlatego gwałciciele to dla mnie nic innego jak potwory nie ludzie i powinno się im ucinać to czym krzywdzą. Może i to drastyczne ale uważam że zastanowiliby sie 10 razy zanim wyciągneliby swoje przyrodzenia...
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-23, 07:32   #675
MonisiaPP
Raczkowanie
 
Avatar MonisiaPP
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 267
GG do MonisiaPP
Ja zawsze mowie ze mam chlopaka! i mowie ze zaraz przyjdzie albo gdzies czeka, i ze jest bardzo zazdrosny i silny i tlumacze bardzo zaklopotana, ze nie chce bojki.
A na palcu nosze pierscionek i taka obraczko pierscionek nakrapiany cyrkoniami - zawsze mowie ze to obraczka i ze mam meza! Na ogol skutkuje a jak nie to jescze dodam ze musze juz leciec bo coreczka sama wdomku zostala itd

Widze ze pojawil sie konkurencyjny temat o orgazmie a jak to jest? Macie, czy nie? Udajecie? Ktos napisal ze sa dwa rodzaje! Ale ja nie odrozniam Umiecie odroznic?

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-01-03 o 23:17 Powód: Post po poscie!!
MonisiaPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-24, 13:47   #676
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Seks

tez zauważyłam, że sie pojawił

Ja kiedys na poczatku udawałam przed TŻ, ale potem poszłam po rozum do głowy i jak mnie pytał nagminnie "miałaś?" (czego nie znoszę!!!) to mówiłam za każdym razem prawde i był bardzo zdziwiony, ale przynajmniej ja sie odblokowałam i wiedziałam, że nie musze mieć orgazmu za każdym razem i w końcu zaczełam mieć coraz czesciej, a teraz to juz wogóle jest super. Kobieta wcale nie musi mieć orgazmu za każdym razem, to jakies mity. Jak nie mam orgazmu to mi też przyjemnie. Nie odróżniam orgazmów i w sumie jakoś nie specjalnie mam ambicje żeby miec pochwowy. Moim zdaniem orgazm to orgazm. Podobno niektóre kobiety mają orgazm, gdy pięsci sie ichpiersi. Czy to oznacza że jest to orgazm piersiowy?

A jak u was jest? Czy po orgazmie chce sie wam kochac dalej czy czujecie sie wypompowane? Bo ja to mam chyba jak facet. Po orgazmie moje napalenie spada niemal do zera i najchetniej bym sie położyła, przytuliła i zasneła. Chciaż czasami jest tak, że cały czas sie kochamy i powoli wszystko znowu rośnie i mogę mieć drugi raz.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-24, 19:09   #677
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
A jak u was jest? Czy po orgazmie chce sie wam kochac dalej czy czujecie sie wypompowane? Bo ja to mam chyba jak facet. Po orgazmie moje napalenie spada niemal do zera i najchetniej bym sie położyła, przytuliła i zasneła. Chciaż czasami jest tak, że cały czas sie kochamy i powoli wszystko znowu rośnie i mogę mieć drugi raz.
ech, jak ja nienawidze tego MIALAS???? mojemu ciagle sie zdarza wypytywac.
ja tez tuz po nic, ale za 15-20 minut, czemu nie
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-24, 19:18   #678
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Cytat:
Napisane przez Shemreolin
tez zauważyłam, że sie pojawił

Ja kiedys na poczatku udawałam przed TŻ, ale potem poszłam po rozum do głowy i jak mnie pytał nagminnie "miałaś?" (czego nie znoszę!!!) to mówiłam za każdym razem prawde i był bardzo zdziwiony, ale przynajmniej ja sie odblokowałam i wiedziałam, że nie musze mieć orgazmu za każdym razem i w końcu zaczełam mieć coraz czesciej, a teraz to juz wogóle jest super. Kobieta wcale nie musi mieć orgazmu za każdym razem, to jakies mity. Jak nie mam orgazmu to mi też przyjemnie. Nie odróżniam orgazmów i w sumie jakoś nie specjalnie mam ambicje żeby miec pochwowy. Moim zdaniem orgazm to orgazm. Podobno niektóre kobiety mają orgazm, gdy pięsci sie ichpiersi. Czy to oznacza że jest to orgazm piersiowy?

A jak u was jest? Czy po orgazmie chce sie wam kochac dalej czy czujecie sie wypompowane? Bo ja to mam chyba jak facet. Po orgazmie moje napalenie spada niemal do zera i najchetniej bym sie położyła, przytuliła i zasneła. Chciaż czasami jest tak, że cały czas sie kochamy i powoli wszystko znowu rośnie i mogę mieć drugi raz.
zazwyczaj jak sie kochamy to trwa to dlugo bo Tz najpierw czeka na mnie zebym ja miala orgasm,a jak juz sie rozochoce to mam kilka i on musi czekac dopiero jak juz mam dosc to pora na niego(ale ze mnie egoistka) Po takiej dawce przewaznie oboje zasypiamy i jest sie trudno pozniej rano obudzic hihihi

Co do rodzajow orgasmow to ja nie odrozniam,kazdy dla mnie jest zreszta inny i nie powtarzalny,czasami silniejszy ,czasami mocniejszy-nigdy jednak nie mialam orgasmu z samego stosunku-zawsze musze sobie pomagac reke(ale nie przeszkadza mi to)

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-01-03 o 23:19 Powód: Post po poscie!!
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-24, 19:23   #679
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
tez zauważyłam, że sie pojawił
GDZIE?
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-24, 19:26   #680
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Seks

Ewidentnie są 2 rodzaje orgazmów,a raczej można je różnie osiągnąć i inne są doznania. Łechtaczkowy i pochwowy, różnią się diametralnie.
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-24, 20:05   #681
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Seks

Dziewczyny czym sie rozni lechtaczkowy od pochwowego w doznaniach?Opisywac tu ktora mialaJa czasami mysle ze mam pol na pol bo samego pochwowego to nigdy nie mialam.
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-24, 20:13   #682
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf
Dziewczyny czym sie rozni lechtaczkowy od pochwowego w doznaniach?Opisywac tu ktora mialaJa czasami mysle ze mam pol na pol bo samego pochwowego to nigdy nie mialam.
Dobrze powiedziane - pół na pół. Bo u mnie pochwowy tak jakoś się łączy. Powiedziałabym, że biegnie od macicy do łechtaczki nie omijając nic po drodze Strasznie ciężko to opisać Na pewno jest dłuższy i tak jakby "rozkłada się" (mam nadzieję, że da się to zrozumieć).
Łechtaczkowy jest za to prosty jak budowa cepa krótki i bardzo intensywny zarazem
Oczywiście oba wszechogarniają
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-25, 07:16   #683
MonisiaPP
Raczkowanie
 
Avatar MonisiaPP
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 267
GG do MonisiaPP
Dot.: Seks

Trudno mi sobie wyobrazic inny niz lechtaczkowy zawsze mam tylko taki! hmm Co trzeba zrobic by miec pochwowy?
MonisiaPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-25, 15:50   #684
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez konfitura
Dobrze powiedziane - pół na pół. Bo u mnie pochwowy tak jakoś się łączy. Powiedziałabym, że biegnie od macicy do łechtaczki nie omijając nic po drodze Strasznie ciężko to opisać Na pewno jest dłuższy i tak jakby "rozkłada się" (mam nadzieję, że da się to zrozumieć).
Łechtaczkowy jest za to prosty jak budowa cepa krótki i bardzo intensywny zarazem
Oczywiście oba wszechogarniają
No trudno to opisac czasami juz mysle ze mam pochwowy-Dla mnie to on tak rozrywa bardziej od srodka i jest intensywny ale nadchodzi powoli) i juz go prawie czuje ale nie moge sie doczekac i zawsze sobie pomagam i mam ten lechtaczkowy(szybki i intesywny) chyba albo pol na pol
W sumie jaka to roznica jak dobrze jest
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-25, 18:23   #685
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Seks

orgazm jest jeden, w mozgu
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-27, 19:43   #686
ross
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 92
GG do ross
Dot.: Seks

No cóż z orgazmem u faceta sprawa nie jest zbyt skomplikowana- trudno go udawać a po nim trzeba odczekac jednak troszkę bo drastycznie spada poziom testosteronu a to znaczaco wpływa na ochote na seks.... ale dla chcącego nic trudnego ale to róznie bywa.... ja mam np taki okres zazwyczaj zaczyna sie to z poczatkiem wiosny ,ze testosteron pomyka sobie w organizmie jak po autostradzie i to takiej jak na zachodzie bez limitów predkosci i wtedy moge jak króliczek Duracell no coz ten hormon tak działa
ross jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-27, 19:56   #687
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez ross
No cóż z orgazmem u faceta sprawa nie jest zbyt skomplikowana- trudno go udawać
a jednak sa tacy, co udaja jak to bylo napisane w cosmo ---> czasem facet wyrzuca szybko kondom nie dlatego, ze jest porzadnicki...
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-28, 10:20   #688
evuncia
Raczkowanie
 
Avatar evuncia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 463
Wink Dot.: Seks

Ja najczęściej mam orgazm łechtaczkowy (i ogromny wytrysk podaczas niego, dosłownie wylewa się ze mnie stumień wody), pochwowy mam tylko w niektórych pozycjach. Czasami jak nie możemy uprawiać sexu (np.początk okresu) moj TŻ pieści moje piersi językiem i coraz częściej zdaża mi się mieć oragazmy sutkowe (zaznaczam że mam niesamowicie wrażliwe piersi, lekkie ich musnięcie potrafi mnie niesamowicie podniecić).
evuncia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-28, 21:51   #689
UkrytyPodNickiem
Raczkowanie
 
Avatar UkrytyPodNickiem
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 295
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez vanilla_sky
orgazm jest jeden, w mozgu
czasami nie moge w to uwierzyc...
UkrytyPodNickiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-29, 01:48   #690
Martini*Girl
Raczkowanie
 
Avatar Martini*Girl
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 48
Dot.: Seks

Cytat:
Napisane przez sylwia18
a ja wolałabym doświadczonego faceta (przynajmniej jedna osoba wiedziałaby o co tu chodzi)
No niby tak.. ale... nie bylabys jego pierwsza kobieta...kogos jzu raz kiedys dotykał i... Co ja tam wiem zreszta..jednak...niby wiedzialby o co chodzi i to ulatwiloby sprawe, ale to takie 'nierowne szanse'... sama nie wiem...
A wizazanki drogie wyobrazcie sobie, ze macie jednego 'powaznego' faceta, przez cale zycie. i jest wam z nim bardzo bardzo dobrze, ale on przed wami mial juz kogos z kim uprawial seks, a wy nie. Niby co tam porwoannie, ajk sie kochacie i tak dalej ale jednak...
ja glupia, mloda jestem i nic nie wiem wiec pospekuluje troche nawetw taki durny sposób...
heh..
ale pozdrawiam was serdecznie
__________________
I knew you were mine for the taking when I walked in the room
Martini*Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:04.