Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-29, 07:50   #1351
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez red_tea Pokaż wiadomość
Biegam od 1,5 miesiąca (właściwie marszobieg) i wciąż potrafię przebiec max 2,5 minuty wiem, że nie ma sensu się niecierpliwić i lepiej po prostu czekać na poprawę, ale to tak cholernie demotywuje
też chciałam napisać żebyś biegała wolniej, ale potem doczytałam ze raczej wolniej się nie da bo robisz "marszobieg", chyba że jest to bieg przeplatany marszem? jeżeli tak bo biegaj wolniej bo 1,5 miesiąca to powinnaś już spokojnie robić 20-30 minut (chyba że biegasz raz na tydzień ) . Ja tam biegam bez żadnych planów i nie są mi do niczego potrzebne, muzyka za to pomaga bardzo
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 00:09   #1352
red_tea
Wtajemniczenie
 
Avatar red_tea
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 376
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Dzisiaj wyszłam rano pobiegać. I wiecie co, starałam się nie patrzeć na stoper, tylko bardziej na dystans. Stoper włączyłam przy okazji, ale pomyślałam sobie np. "dobiegnę do ulicy xyz". Przebiegłam 5 minut! i nie byłam tak zmachana, jak po połowie tego czasu biegu z ciągłym patrzeniem w stoper . Może podświadomie patrząc na to, że biegnę już 2,5 minuty mówiłam sobie "o nie, dalej nie da rady" i zaczynałam iść, nie wiem. Teraz będę mniej patrzeć na stoper i zobaczymy łącznie przebiegłam 22 minuty, chyba nigdy tyle jednego dnia nie zrobiłam
__________________
2016 gonna be the year of "how big can I get my ass"
red_tea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 12:21   #1353
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Hej dziewczyny
Dołączam do grona biegaczek, zaczęłam jakieś 3 tygodnie temu, nie jestem pewna dystansu ale jest to jakieś niecałe 4 kilometry, zaczęło się na 25-28 minutach, wczoraj pokonałam ten dystans w 21 minut ale byłam spocona jak szczur! We wrześniu startuję w biegu więc motywacja jest ogromna. Największy problem mam chyba ze wzniesieniami, co prawda troszeczkę wtedy zwalniam ale i tak jest zadyszka. Od poniedziałku będę miała multisporta i chcę być bardzie aktywna, na pewno dołożę basen i siłownię. Dziś też zaliczyłam 70 minut jazdy na rowerze, a wieczorem mam nadzieję że nie znajdę żadnej wymówki i pójdę biegać!
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 12:54   #1354
Kiara91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 239
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez red_tea Pokaż wiadomość
Dzisiaj wyszłam rano pobiegać. I wiecie co, starałam się nie patrzeć na stoper, tylko bardziej na dystans. Stoper włączyłam przy okazji, ale pomyślałam sobie np. "dobiegnę do ulicy xyz". Przebiegłam 5 minut! i nie byłam tak zmachana, jak po połowie tego czasu biegu z ciągłym patrzeniem w stoper . Może podświadomie patrząc na to, że biegnę już 2,5 minuty mówiłam sobie "o nie, dalej nie da rady" i zaczynałam iść, nie wiem. Teraz będę mniej patrzeć na stoper i zobaczymy łącznie przebiegłam 22 minuty, chyba nigdy tyle jednego dnia nie zrobiłam
Super! Gratuluje

U mnie działa jak się zajmę myśleniem, nuceniem piosenki albo tym co dzieje dzieje w okolicy. Jakbym biegała 70 min i patrzyła co chwilkę na stoper to bym zwariowała

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Dołączam do grona biegaczek, zaczęłam jakieś 3 tygodnie temu, nie jestem pewna dystansu ale jest to jakieś niecałe 4 kilometry, zaczęło się na 25-28 minutach, wczoraj pokonałam ten dystans w 21 minut ale byłam spocona jak szczur! We wrześniu startuję w biegu więc motywacja jest ogromna. Największy problem mam chyba ze wzniesieniami, co prawda troszeczkę wtedy zwalniam ale i tak jest zadyszka. Od poniedziałku będę miała multisporta i chcę być bardzie aktywna, na pewno dołożę basen i siłownię. Dziś też zaliczyłam 70 minut jazdy na rowerze, a wieczorem mam nadzieję że nie znajdę żadnej wymówki i pójdę biegać!
Super! Gratuluje Jaki bieg? Tak konkretny deadline bardzo działa :P
Kiara91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 13:39   #1355
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 294
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Dołączam do grona biegaczek, zaczęłam jakieś 3 tygodnie temu, nie jestem pewna dystansu ale jest to jakieś niecałe 4 kilometry, zaczęło się na 25-28 minutach, wczoraj pokonałam ten dystans w 21 minut ale byłam spocona jak szczur! We wrześniu startuję w biegu więc motywacja jest ogromna. Największy problem mam chyba ze wzniesieniami, co prawda troszeczkę wtedy zwalniam ale i tak jest zadyszka. Od poniedziałku będę miała multisporta i chcę być bardzie aktywna, na pewno dołożę basen i siłownię. Dziś też zaliczyłam 70 minut jazdy na rowerze, a wieczorem mam nadzieję że nie znajdę żadnej wymówki i pójdę biegać!
Cześć!
Ja też mam pierwszy bieg we wrześniu :O Czyżby Poznań?
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 13:59   #1356
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez Kiara91 Pokaż wiadomość

Super! Gratuluje Jaki bieg? Tak konkretny deadline bardzo działa :P
business run
[1=b276cf7d045b24ab4154d1e 231f6ab4a04fdd640;6361251 1]Cześć!
Ja też mam pierwszy bieg we wrześniu :O Czyżby Poznań?[/QUOTE]
Kraków

Ja jak wracam to mam pod górkę więc tylko oby do latarni, oby do następnej, do ulicy itd
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 14:19   #1357
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 294
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
business run

Kraków

Ja jak wracam to mam pod górkę więc tylko oby do latarni, oby do następnej, do ulicy itd
Aaa, to ja Business Run w Poznaniu
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-30, 14:54   #1358
poshh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 096
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Biega ktoś 10km/40min? Bo miałabym parę pytań
poshh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-30, 14:58   #1359
may9313
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Italia <3
Wiadomości: 2 712
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Eee ja to w 30 minut 4 km tylko robię :-D może dzisiaj skoczę w las, ale jeszcze nie wiem ;-)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Złośliwe, bo małe
Polsko - włoski duet blogujący!

Gaduła
Chwilami nadpobudliwa
Włochy
Bloguję!

may9313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-31, 07:01   #1360
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Ja 10km robię w 45min, teraz trenuję żeby zmniejszyć ten czas na jesień
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-31, 07:37   #1361
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Wg moich obliczeń z google maps, moja trasa to 4,1km, wczoraj 23 minuty, dwa razy miała kryzys i chciałam wracać ale udało się
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-31, 08:14   #1362
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Ja 10km robię w 45min, teraz trenuję żeby zmniejszyć ten czas na jesień
Zazdraszczam
Ja zeszłam dopiero z 70 minut do 60 / 10km. A teraz takie upały...okropnie się biega, nie ma czym oddychać.
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-31, 10:36   #1363
Kiara91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 239
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Wg moich obliczeń z google maps, moja trasa to 4,1km, wczoraj 23 minuty, dwa razy miała kryzys i chciałam wracać ale udało się
No to biegasz szybko Poniżej 6 min/km, jeżeli chcesz więcej przebiec to spróbuj biegać w tempie 7 min/km
Kiara91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-31, 11:17   #1364
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Oj, tempo dopasowuję raczej do swoich możliwości danego dnia, nigdy tego nie liczyłam, jednego dnia jest lepiej drugiego gorzej, jedyne co to staram się podczas biegu cały czas mieć je na podobnym poziomie. Chciałabym dojść do 5km na luzie, a nie że po powrocie jestem cała mokra i czerwona
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-31, 11:28   #1365
kamil2n
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Jeśli zaczynamy bieganie, to warto zwróci uwagę na kilka istotnych parametrów tj. odpowiednie buty do biegania, wartości tętna w których biegać, jak często biegać, jaką dietę trzymać oraz co włączyć do niej - czyli jakie produkty. Wszystko już wiele razy zostało napisane, ale warto szukać zawsze najnowszych materiałów w internecie.
kamil2n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 13:03   #1366
poshh
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 096
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez pl_madzia Pokaż wiadomość
Ja 10km robię w 45min, teraz trenuję żeby zmniejszyć ten czas na jesień
Ale masz jakiś określony cel np. to 40 minut o które pytałam? I w związku z tym lecisz jakimś treningiem czy raczej nie?
poshh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-01, 14:05   #1367
Patusiak11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 5
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Hej wszystkim!! Jutro zaczynam Ćwiczę regularnie z mel b ok 55 minut dziennie 6x w tygodniu, kilogramy spadły z 68 do 59 w 4 miesiące ;-) Teraz już jestem tak nakręcona,że ćwiczenia w domu przestały mi wystarczać Dlatego zaczynam robić dzień mel następny bieganie ;-) Buty są, motywacja jest tylko działać ;-) Powodzenia wszystkim!! ;-)
Patusiak11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-03, 12:06   #1368
no_rehearsal
Raczkowanie
 
Avatar no_rehearsal
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 68
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Witam się!

Biegam od niecałego miesiąca, nigdy jakoś specjalnie sportowa nie byłam, dzieciństwo pod szyldem wiecznego chorowania, reszta życia pod hasłem wiecznego lenia. Szczęście od losu, że jestem człowiek-rura i dość ciężko mi przytyć Aktualne 60 kg przy 170 cm wzrostu uważam za akuratne.

Bieganiem chcę podkręcić wydolność, siłę mięśniową na długich dystansach. Jak mi się finanse ustabilizują za jakiś czas, to dołączę siłownię. W zasadzie... #biegamboRysy
Kocham góry i chcę się w nich mniej męczyć, docelowo w przyszłym roku chcemy przejść z TŻ Bieszczady (ok 280 km), a za dwa lata moooże Główny Szlak Beskidzki (500 km...) z plecakami Marzy mi się do 40-stki zaliczenie przynajmniej połowy wszystkich Koron Gór Polskich, zostało 11 lat

Zaczęłam delikatnie od marszobiegów, ale szybko darowałam sobie plany treningowe, tylko biegłam do oporu, potem 2 min marszu, dalej bieg, i tak przynajmniej 40 min. I tu aż się sobie dziwię. Aktualnie, mając niecałe 80 km w nogach, mam wyniki ok 8 km w 50 min, biegam te 12-15 min bez przerwy, a raz nawet udało mi się machnąć 5 km ciągiem i to w niecałe 30 min

Wkręciłam się, chcę więcej

Edytowane przez no_rehearsal
Czas edycji: 2016-08-03 o 12:13
no_rehearsal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-06, 23:11   #1369
Szybkobiegacz
Blood and fire
 
Avatar Szybkobiegacz
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: down the road
Wiadomości: 378
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez poshh Pokaż wiadomość
Biega ktoś 10km/40min? Bo miałabym parę pytań
Co chcesz wiedzieć?

Cytat:
Napisane przez poshh Pokaż wiadomość
Ale masz jakiś określony cel np. to 40 minut o które pytałam? I w związku z tym lecisz jakimś treningiem czy raczej nie?
Jeśli chodzi o rodzaj treningu - są różne szkoły: trening na określony wynik, trening na tempo, na tętno, na samopoczucie... i różne kombinacje. Ale generalnie szybsze bieganie to zawsze mniej lub bardziej dokładny plan i często opieka trenera.
__________________
Natura twoja jest zła Z tym się pogódź
Woła przez ciebie głosem który cię przeraża
Słowami których zdawało ci się - nie miałeś w sobie
Wytryska z ciebie inna niźli o niej mniemasz
jak wrzące źródło o zapachu siarki
pod którym omdlewają zielone łąki pozoru

Szybkobiegacz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-07, 20:32   #1370
camillie
Wtajemniczenie
 
Avatar camillie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: jura
Wiadomości: 2 135
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Hej !
staram się biegać co najmniej 3 razy w tygodniu
ale kondycje mam baaaaaardzo słabą, szybko się męczę wczoraj jednak miałam chyba dobry dzieńbo biegłam przez 5 minut bez przerwy pozniej musze przerwyać ok. co minutę na minutę...
camillie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 10:32   #1371
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

ja w końcu dziś wybiegłam, trzymajcie kciuki żeby nic mi się nie przyplątało jak przez ostatni miesiąc... jak nie choroba to leń nie wiadomo co gorsze
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 10:46   #1372
kajka_92
kajka_92
 
Avatar kajka_92
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 7
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

jak ja Wam zazdroszczę. skąd brać mobilizacje? mnie potrafi wszystko zniechęcić. za wcześnie, za późno, zla nawierzchnia, mży, za gorąco, blablabla. wszystko źle.
kajka_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 11:09   #1373
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez kajka_92 Pokaż wiadomość
jak ja Wam zazdroszczę. skąd brać mobilizacje? mnie potrafi wszystko zniechęcić. za wcześnie, za późno, zla nawierzchnia, mży, za gorąco, blablabla. wszystko źle.
Szczerze? Staram się nie myśleć. Biegam o 20:30, jak dopuszczę do siebie jakąś myśl w stylu "za 15 minut", "zaraz bo dopiero jadłam/pilam/wrocilam" to bym nigdy nie wyszła. 20:30 zakładam buty, klucze w rękę i wychodzę, najtrudniej jest przekroczyć próg domu
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 11:18   #1374
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

ja ogólnie lubię biegać, nie lubię wychodzić biegać wiec sobie tłumacze, najgorzej zacząć, bieganie jest super itd. muszę tylko zacząć, potem już poleci
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 13:57   #1375
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1 294
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

U mnie kolejne postępy: 3,8km w 40 minut
b276cf7d045b24ab4154d1e231f6ab4a04fdd640 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 16:15   #1376
no_rehearsal
Raczkowanie
 
Avatar no_rehearsal
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 68
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez ktsw Pokaż wiadomość
ja ogólnie lubię biegać, nie lubię wychodzić biegać wiec sobie tłumacze, najgorzej zacząć, bieganie jest super itd. muszę tylko zacząć, potem już poleci
o to, to!

Wczoraj najpierw byłam głodna, to musiałam zjeść, potem byłam najedzona, to nie mogłam bo kolka, a że zeżarłam wiadro fasolki, to zanim ze mnie zeszło nastała północ i było już za późno, więc w ogóle nie byłam...
Zgodnie z żelazną zasadą - jak nie masz problemu, to musisz go sobie stworzyć
no_rehearsal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 22:53   #1377
Doe
Rozeznanie
 
Avatar Doe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 820
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez kajka_92 Pokaż wiadomość
jak ja Wam zazdroszczę. skąd brać mobilizacje? mnie potrafi wszystko zniechęcić. za wcześnie, za późno, zla nawierzchnia, mży, za gorąco, blablabla. wszystko źle.
- Najgorzej się zmobilizować do wyjścia, więc po prostu trzeba się zebrać w sobie i wyjść z domu, a potem już leci.

Po 12h w pracy: 5,5km - miałam siły na więcej, ale przygarnęłam na noc koleżankę, więc nie chciałam, żeby długo na mnie czekała.
Doe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-08, 23:33   #1378
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Pamiętam, jak tu pisałam, nie mogłam się zmotywować. Wyszłam raz biegać, wróciłam i tyle było z mojej przygody. Od niedawna biegam. Motywacja jest dużo większa. Chce po prostu polepszyć kondycję, znaleźć sposób na odstresowanie, odskocznie. Biegam co drugi dzień. Na początku znalazłam jakiś poradnik i plan "do 45 minut ciągłego biegu". Trzeba było zrobić test - biegniesz ile możesz, potem sprawdzasz czas jaki wytrzymałaś. Przebiegłam 5 km w niecałe 30 minut. Stwierdziłam, że będę tak sobie biegać. Trucht większy lub mniejszy, bez przerwy. Buty miałam już sportowe, które się sprawdzają do biegania. Ubrania specjalnego nie kupowałam, bo nie wiedziałam, ile wytrzymam. Ale planuje kupić. Zawsze biegam po miękkiej nawierzchni. Wychodząc Wychodząc domu idę kilka minut zanim dojdę do miejsca, gdzie nie ma twardego chodnika. Biegam średnio co drugi dzień. Jak pada, a na bieżni biegać nie chce, to zamiast tego robię trening w domu - włączam Chodakowską lub coś innego. Przed bieganiem się rozgrzewam, po bieganiu rozciągam. Widząc ile km przebiegłam czuję największą motywację. Czy warto coś zmienić czy postępowanie jest właściwe?
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-09, 07:44   #1379
mervie
Rozeznanie
 
Avatar mervie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 974
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

cześć! przyjmiecie mnie do siebie?
mam 30 lat, 8 miesięcy temu urodziłam pięknego bobasa, który zostawił mi na pamiątkę kilka kilogramów, a nawet dokładnie tyle co sam ważył.
Pomyślałam, że najlepszym i najbardziej dostępnym sportem byłoby bieganie... od niedawna w ogóle mam jakikolwiek czas dla siebie, więc chciałabym coś zrobić.
Oczywiście potrzeba mi motywacji i wiary w siebie.
No i całe życie zarzekałam się, że co jak co ale biegać to ja nie będę
a że trzeba pracować nad sobą i charakterem to postanowiłam złamać to postanowienie.
Dziś pójdę wieczorem pierwszy raz pobrykać.
Jakie macie wskazówki na dzień 1? nie patrzeć na zegarek? trucht? szybki marsz?
od tygodnia w domu kiedy mam chwilę robię sobie rozgrzewki i lekki trening kardio
poza tym obok siebie mam siłownię pod chmurką z orbitrekiem- czy ktoś to łączy może? czy na początek to za dużo?
__________________
.kto płacze temu deszcz za oknem
mervie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-09, 08:03   #1380
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Marszo biegi rob
Nie zapominaj o treningu siłowym. Wzmacniaj mięśnie a nie tylko kardio.

Ktora biega systematycznie 3-4 razy w tygodniu ?
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-23 12:39:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.