Czy powinnam wrócić do byłego faceta, czy zostać przy obecnym? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-15, 19:28   #61
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Czy powinnam wrócić do byłego faceta, czy zostać przy obecnym?

Cytat:
Napisane przez shantinka Pokaż wiadomość
Postanowiłam zerwać znajomość z Tomkiem, ale jeszcze jakoś nie mam odwagi mu tego powiedzieć, szukam właściwych słów..nie wiem.

Rozmowa z Dawidem pokazała mi, że nic nie jest proste. Powiedział mi, że nie zerwie kontaktu i nie przestanie się umawiać z tamtą dziewczyną/dziewczynami. Stwierdził, że on sam musi tego zechcieć. Że póki co wstydzi się ze mną pokazywać przede wszystkim u siebie, przed rodziną za to, że odeszłam od niego dla kogoś lepszego. Stwierdził też, że muszę tak jakby się wykazać teraz, że warto do mnie wrócić. Że jego rodzice nie chcieliby żeby ich i jego dobytek wędrował w ręce kogoś takiego jak ja. Nic nie jest łatwe. Nie wiem czy to ma jakikolwiek sens bo czuję, że jestem na przegranej pozycji już z góry..
W momencie kiedy jestem praktycznie gotowa spróbować, on daje mi do zrozumienia , że spotykając się ze mną jednocześnie będzie spotykał się jeszcze z nią dopóki nie zadecyduje czy warto do mnie wracać. Nie mam siły
Dobrze robisz ze z Tomkiem konczysz bo tak powinnas postapic by byc uczciwa. Ja bym po prostu powiedziala mu w miare szczerze ze jednak stara mjlosc nie rdzewieje i dlatego koniec. Juz moze niekoniecznie sie przyznala ze mu rogi przyprawilam ale jak koniec to koniec a nie ze zostawiasz sobie ciagle otwarta furtke.
Co do ex to mysle ze jasno widac ze ma Cie w nosie. Ale przede wszystkim jasno widac ze sie nie zmieni. Z calym szscunkiem ale jakby cie kochal to nie mowilby o jakims wykazywaniu sie etc. Rowniez nie ponizalby Cie tym ze ty masz sie starac a on bedzie z inna sie spotykal. Jak dla mnie chce sie zemscix. Wycisnac teraz z Ciebie co moze a pozniej Cie oleje. Tak wiec po zostawieniu Tomka dla wlasnego dobra zostawilabym tez Dawida bo w innym wypaeku prawie na pewno dostaniesz po dupie
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-15, 20:06   #62
mslea1917
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 180
Dot.: Czy powinnam wrócić do byłego faceta, czy zostać przy obecnym?

Gdy byłaś z Tomkiem Dawid zabiegał o Ciebie, gdy sie z nim przespałaś i wyznałas, że Ci zależy wie, że jest na wygranej pozycji. Może być tak, że się Tobą pobawi, a potem zostawi, bo pewnie nie był zły, że się rozstaliście, a dlatego, że to Ty go zostawiłaś dla innego. Ciężko mi sobie wyobrazić związek, gdzie nie spędzacie czasu sami tylko ze znajomymi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mslea1917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-15, 20:47   #63
lolita96
Zadomowienie
 
Avatar lolita96
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 227
Dot.: Czy powinnam wrócić do byłego faceta, czy zostać przy obecnym?

Cytat:
Napisane przez shantinka Pokaż wiadomość
Postanowiłam zerwać znajomość z Tomkiem, ale jeszcze jakoś nie mam odwagi mu tego powiedzieć, szukam właściwych słów..nie wiem.

Rozmowa z Dawidem pokazała mi, że nic nie jest proste. Powiedział mi, że nie zerwie kontaktu i nie przestanie się umawiać z tamtą dziewczyną/dziewczynami. Stwierdził, że on sam musi tego zechcieć. Że póki co wstydzi się ze mną pokazywać przede wszystkim u siebie, przed rodziną za to, że odeszłam od niego dla kogoś lepszego. Stwierdził też, że muszę tak jakby się wykazać teraz, że warto do mnie wrócić. Że jego rodzice nie chcieliby żeby ich i jego dobytek wędrował w ręce kogoś takiego jak ja. Nic nie jest łatwe. Nie wiem czy to ma jakikolwiek sens bo czuję, że jestem na przegranej pozycji już z góry..
W momencie kiedy jestem praktycznie gotowa spróbować, on daje mi do zrozumienia , że spotykając się ze mną jednocześnie będzie spotykał się jeszcze z nią dopóki nie zadecyduje czy warto do mnie wracać. Nie mam siły



Jaja sobie robisz? Jakie wykazać? Jaki DOBYTEK? Ten stary samochód w garażu?


weź uciekaj od tego chłopaka, zerwalas z nim bo zasłużył, a ten manipulant teraz chce Cię wpędzić w poczucie winy. Jeżeli już to on powinien się starac Ciebie odzyskac, a nie na odwrót.


Shit, myślałam, ze jesteś mądrzejsza
lolita96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-15, 21:08   #64
mslea1917
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 180
Dot.: Czy powinnam wrócić do byłego faceta, czy zostać przy obecnym?

Z tym dobytkiem to się uśmiałam, tekst jakby był jakimś na miarę Kulczyka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mslea1917 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-15, 22:05   #65
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Czy powinnam wrócić do byłego faceta, czy zostać przy obecnym?

chyba juz wiesz,ale ,zeby Cie utrzymac w decyzji-olej Dawida.

Serio-nic dobrego z tego nie bedzie i nawet jak do siebie wrocicie to facet bedzie Cie 'karal' za zostawienie go w jakis sposob (pewnie wlasnie inne dziewczyny jak teraz), ten zwiazek dla Ciebie nie bedzie dobry, ale jednoczesnie-nie ma co na sile wchodzic w inny, z kims kogo nie kochasz ale 'ma dobry charakter'.

Daj sobie czas . Ochlon po zwiazku, bo niestety ale takie rzeczy zawsze trzeba troche przebolec i pobadz troche sama -zwiazki na sile nie wychodza, a jak sie wyleczysz z D. to sama zoabczysz,ze to byl dobry wybor. I na pewno sie jeszcze zakochasz-zycze Ci,zeby w kims lepszym
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 11:03   #66
shantinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 47
Dot.: Czy powinnam wrócić do byłego faceta, czy zostać przy obecnym?

Spotkałam się jeszcze 2 razy z Dawidem, było miło, dostałam kwiatka, piszemy ze sobą, ale jeśli chodzi o związek to nic konkretnego mi nie powiedział. Tylko tyle, że nasze stosunki dopiero co od tygodnia się ociepliły i on jeszcze nie wie. Powiedzialam mu ze mam nadzieję,że to jeszcze odbudujemy jakoś, przytulil mnie i pocalowal 'w czułko'. Znowu się od niego uzaleznilam, pokochalam mocniej wróciło wszystko i zaczynam wariowac. Powiedział, ze gdy go zostawilam było mu bardzo ciezko nawiazac jakies kontakty z innymi dziewczynami i ze jak juz zaczal sobie jakos radzic to znowu się pojawilam i znowu nie ma ochoty na kontakt z nimi. Tak jakos bynajmniej to zrozumiałam.



Nie wiem co mam robić, czekać na jego decyzję, spotykac sie i pisac bez wyrzutow, czy postawic ultimatum, że 'albo wracamy albo to koniec' zeby ze mną nie pogrywal sobie.

Znajoma mówi mi że gdyby mu zalezalo i naprawdę by mnie kochał to wrocilby do mnie bez tych ceregieli, cieszył się ze do niego wrocilam.

Inna natomiast, ze jego tez powinnam zrozumieć, bo go zostawilam dla kogos, probowal ułożyć sobie życie i to nie jest takie proste.

Ja naprawdę go kocham, to uczucie jest silniejsze od wszystkiego...
shantinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 11:07   #67
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy powinnam wrócić do byłego faceta, czy zostać przy obecnym?

Cytat:
Napisane przez shantinka Pokaż wiadomość
Spotkałam się jeszcze 2 razy z Dawidem, było miło, dostałam kwiatka, piszemy ze sobą, ale jeśli chodzi o związek to nic konkretnego mi nie powiedział. Tylko tyle, że nasze stosunki dopiero co od tygodnia się ociepliły i on jeszcze nie wie. Powiedzialam mu ze mam nadzieję,że to jeszcze odbudujemy jakoś, przytulil mnie i pocalowal 'w czułko'. Znowu się od niego uzaleznilam, pokochalam mocniej wróciło wszystko i zaczynam wariowac. Powiedział, ze gdy go zostawilam było mu bardzo ciezko nawiazac jakies kontakty z innymi dziewczynami i ze jak juz zaczal sobie jakos radzic to znowu się pojawilam i znowu nie ma ochoty na kontakt z nimi. Tak jakos bynajmniej to zrozumiałam.



Nie wiem co mam robić, czekać na jego decyzję, spotykac sie i pisac bez wyrzutow, czy postawic ultimatum, że 'albo wracamy albo to koniec' zeby ze mną nie pogrywal sobie.

Znajoma mówi mi że gdyby mu zalezalo i naprawdę by mnie kochał to wrocilby do mnie bez tych ceregieli, cieszył się ze do niego wrocilam.

Inna natomiast, ze jego tez powinnam zrozumieć, bo go zostawilam dla kogos, probowal ułożyć sobie życie i to nie jest takie proste.

Ja naprawdę go kocham, to uczucie jest silniejsze od wszystkiego...
A tam silniejsze. To Ty jestes zbyt naiwna, zeby zrozumiec, ze on po raz kolejny robi Cie w konia. No ale kwiatka dal, w czolo pocalowal, wiec dobry chlopak. Co z tego, ze "on nie wie" co ze zwiazkiem. Wie, wie, ale Ci nie powie, bo mu wygodnie jak jestes obok.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-18, 12:56   #68
candydolls27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 66
Dot.: Czy powinnam wrócić do byłego faceta, czy zostać przy obecnym?

Cytat:
Napisane przez nyana89 Pokaż wiadomość
Tomkowi daj żyć, bo na niego nie zasługujesz, a potem wróć do swojego toksyka i kłóćcie się długo i szczęśliwie

<3 amen
candydolls27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 13:09   #69
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Czy powinnam wrócić do byłego faceta, czy zostać przy obecnym?

Mnie tam nie obchodzi jak sie ta relacja ulozy. Bo z reszta ciezko mi wyrokowac , ja tylko powiem ze mam nadzieje ze Tomka juz w trabe nie robisz
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 16:45   #70
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: Czy powinnam wrócić do byłego faceta, czy zostać przy obecnym?

Autorko odpuść sobie. Nie możesz zebrac o uczucia u kogoś kto na Ciebie nawet nie zasługuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 16:48   #71
niebieskie_oczko
Zakorzenienie
 
Avatar niebieskie_oczko
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: całe życie na walizkach ;-)
Wiadomości: 6 298
Dot.: Czy powinnam wrócić do byłego faceta, czy zostać przy obecnym?

Pobądź sama. Chyba potrafisz? Czy koniecznie musisz być z kimś na siłę, nawet jak ta osoba cię nie szanuje?
__________________
Postanowienie: jeździć, latać, zwiedzać za grosze!
2016: Berlin, Monachium, Erfurt, Budapeszt, Chicago, Nowy Jork
Podróże 2015: Praga, Bolonia, Oslo, Rodos, Kijów, Kos
Podróże 2014: Wiedeń, Bratysława, Londyn, Lwów, Budapeszt, Ostrava, Berlin, Budva, Paryż
K&K
niebieskie_oczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-18, 17:15   #72
lolita96
Zadomowienie
 
Avatar lolita96
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 227
Dot.: Czy powinnam wrócić do byłego faceta, czy zostać przy obecnym?

Urwij z nim całkowicie kontakt, jak on nie wie czego chce to niech spada
lolita96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-18 18:15:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:36.