Śląskie Panny Młode cz.III - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-14, 11:41   #3901
Paulina99999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 266
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Paulina nie mamy :-( strach już jest, wczoraj dopiero piosenkę wybraliśmy na pierwszy taniec.
Aqgatta & Dagsy - jutro nie będę mieć możliwości, żeby życzyć Wam wszystkiego dobrego na Nowej Drodze Życia, więc dziś Wam składam życzenia, oby razem żyło się lepiej !

Dajcie koniecznie znać po weekendzie czy się wszystko udało, i przede wszystkim - czy jesteście zadowolone.
Paulina99999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-15, 21:22   #3902
anavi
Raczkowanie
 
Avatar anavi
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 136
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Dziewczyny nie udzielałam się zbyt często, ale dla przyszłych panien młodych (z okolic Gliwic szczególnie) polecam:
Restauracje Sylwia w Sośnicowicach (elastyczni, jedzenie pyyyyycha i rozliczenie nie takie straszne jak się wydaje )

DJ`a Krzysztofa Owczarzy z Rybnika (nienachalny, sympatyczny i stosujący się do wskazówek, zabawa extra)

Fotograf Adam Wróbel z Bielska-Białej (zdjęć jeszcze nie mam, ale z tego co pokazywał na aparacie myślę, że będę zadowolona, przy okazji spoko facet na luzie, z pomysłem i "okiem")

Cukiernia Marysieńka w Ostropie (trochę szalona pani Agnieszka, ale za to bardzo pomocna i sympatyczna, a ciacha pychotka!)

Wizażystka Aneta Solecka (rewelacja! a na sesję zrobiła mi również fryzurę)

Niestety, umiarkowanie polecam kwiaciarnię Angello z Zabrza - "rozminęłyśmy się w wizji" jak to pani stwierdziła, moim zdaniem po prostu było biednie (a zdjęcia takie piękne pokazywala...). Szkoda, bo babka spoko była.

W ramach rady jeszcze - niektóre rzeczy na prawdę nie mają znaczenia - nie widać nawet dokładnie jakie panna młoda ma buty a tymardziej bieliznę! Także zadbajcie o ogólną atmosferę a nie szczegóły co i kto gdzie stoi, trzyma, i czy serwetki mają kolor wstążki

Pozdrawiam i życzę powodzenia!
anavi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 07:41   #3903
Paulina99999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 266
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez anavi Pokaż wiadomość

W ramach rady jeszcze - niektóre rzeczy na prawdę nie mają znaczenia - nie widać nawet dokładnie jakie panna młoda ma buty a tymardziej bieliznę! Także zadbajcie o ogólną atmosferę a nie szczegóły co i kto gdzie stoi, trzyma, i czy serwetki mają kolor wstążki

Pozdrawiam i życzę powodzenia!
Hej!
masz rację, nie warto się skupiać na rzeczach, które odgrywają podrzędną role w takich dniach.
Nasze wesele jest za 11 dni, ale się nie stresuję nim w ogóle, prędzej się martwię, czy się ze wszystkim wyrobimy.
Chociaż w zasadzie już prawie wszystko mamy, to ciągle myślę, czy o czymś nie zapomnieliśmy.
Paulina99999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 15:08   #3904
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Paulina99999 Pokaż wiadomość
Aqgatta & Dagsy - jutro nie będę mieć możliwości, żeby życzyć Wam wszystkiego dobrego na Nowej Drodze Życia, więc dziś Wam składam życzenia, oby razem żyło się lepiej !

Dajcie koniecznie znać po weekendzie czy się wszystko udało, i przede wszystkim - czy jesteście zadowolone.
Dziękujemy za życzenia. My już po, było cudnie goście chwalili wszyscy nas bardzo za organizację. Makijaż wyszedł bardzo ładnie, fryzura też i wytrzymała cała noc. Poplamionych winietek nikt nie zauważył za to kilka osób się nimi zachwycało. Miałam mieć sale cała na biała ale byłam wystrój obejrzeć i kilka dni przed weselem zdecydowałam o niebieskich akcentach w bukietach na stołach no i piękne były! Zdjęcia z sali widziałam ale nie oddają tego. Widziałam jak goście wstawali i dotykali czy prawdziwe czy sztuczne Pogoda ok, bo gdyby było ciepłej to nie wiem czy byśmy w sali radę dali tańczyć mimo klimatyzacji. Ale pokaż ogni sztucznych oglądaliśmy w lekkim deszczu. Wzięliśmy ma godzinkę zespół disco polowy i byłam w szoku, na parkiecie miejsca nie było! Wszyscy co do jednego gościa się bawiłi, skakali filmy kręcili a o to się najbardziej martwilam że nie wypal będzie, bo 80% gości nie lubi takiej muzyki a tu zaskoczenie. Chłopcy rozruszali towarzystwo na całego, nawet widziałam że dwie dziewczyny z obsługi na parkiet przyszły. Mąż zrobił mi niespodziankę w postaci dywanu i kwiatów przed wejściem na salę. Pięknie przysięga niestety ze łzami ale nie umiałam
się powstrzymać choć bardzo chciałam.
Teraz czekam na wasze relacje z wesela
A to my ;-) https://m.facebook.com/9445061622662...pe=3&source=48

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-19, 19:10   #3905
cherry1988
Raczkowanie
 
Avatar cherry1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 356
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Dziękujemy za życzenia. My już po, było cudnie
Wyczaiłam jeszcze inne zdjęcia na ich profilu - wyglądałaś przepięknie! Gratulacje i wszystkiego co najlepsze!
__________________
'88


13.10.2013r.

06.12.2014r.

13.08.2016r.
cherry1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-20, 21:29   #3906
cherry1988
Raczkowanie
 
Avatar cherry1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 356
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Dziewczyny, które chodziły/chodzą na przygotowanie do pierwszego tańca do Studia Tańca Silesia w Chorzowie - jak wrażenia? Jesteście zadowolone?
__________________
'88


13.10.2013r.

06.12.2014r.

13.08.2016r.
cherry1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 07:30   #3907
Paulina99999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 266
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez cherry1988 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które chodziły/chodzą na przygotowanie do pierwszego tańca do Studia Tańca Silesia w Chorzowie - jak wrażenia? Jesteście zadowolone?
Hej!
my jesteśmy w trakcie, właśnie wczoraj byliśmy
Powiem tak, jak chcecie się iść pośmiać to możecie iść zapisać się do Pana właściciela, a jak chcecie się nauczyć tańczyć to proponuję iść do jego żony, która jest na prawdę konkretna.
Oboje są bardzo sympatyczni. Płacimy 50-60 zł/h.
Ogólnie jesteśmy zadowoleni, po 2 lekcjach umiemy już tańczyć układ ponad 2 minuty, jeszcze mamy dwie lekcje umówione

---------- Dopisano o 07:30 ---------- Poprzedni post napisano o 07:25 ----------

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Dziękujemy za życzenia. My już po, było cudnie goście chwalili wszyscy nas bardzo za organizację. Makijaż wyszedł bardzo ładnie, fryzura też i wytrzymała cała noc. Poplamionych winietek nikt nie zauważył za to kilka osób się nimi zachwycało. Miałam mieć sale cała na biała ale byłam wystrój obejrzeć i kilka dni przed weselem zdecydowałam o niebieskich akcentach w bukietach na stołach no i piękne były! Zdjęcia z sali widziałam ale nie oddają tego. Widziałam jak goście wstawali i dotykali czy prawdziwe czy sztuczne Pogoda ok, bo gdyby było ciepłej to nie wiem czy byśmy w sali radę dali tańczyć mimo klimatyzacji. Ale pokaż ogni sztucznych oglądaliśmy w lekkim deszczu. Wzięliśmy ma godzinkę zespół disco polowy i byłam w szoku, na parkiecie miejsca nie było! Wszyscy co do jednego gościa się bawiłi, skakali filmy kręcili a o to się najbardziej martwilam że nie wypal będzie, bo 80% gości nie lubi takiej muzyki a tu zaskoczenie. Chłopcy rozruszali towarzystwo na całego, nawet widziałam że dwie dziewczyny z obsługi na parkiet przyszły. Mąż zrobił mi niespodziankę w postaci dywanu i kwiatów przed wejściem na salę. Pięknie przysięga niestety ze łzami ale nie umiałam
się powstrzymać choć bardzo chciałam.
Teraz czekam na wasze relacje z wesela
A to my ;-) https://m.facebook.com/9445061622662...pe=3&source=48

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
Gratulacje! Wyglądaliście pięknie! kolor Twojego bukietu robi wrażenie, tak samo ustrojenie sali! Najważniejsze, że macie wspaniałe wspomnienia i małe niedociągnięcia nic Wam nie popsuły
Paulina99999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-21, 13:26   #3908
Paulina99999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 266
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

W ogóle.. dzwoniła do mnie Pani z kwiaciarni. Chciałam bukiet z samych piwonii, byłam kiedyś w kwiaciarni, przechodząc obok, żeby zapytać czy wiadomo, czy piwonie będą dostępne, Pani wychwaliła, że tak, że będę mieć piękny bukiet.
I dzwoni dziś, mówi, no wie Pani, piwonie są, ale cena za jeden bukiet ................ 500 zł....................... (cene miałyśmy ustaloną 250 zł - moim zdaniem to i tak dużo!)
mowię, że ile? bo się oplułam, mogłaby Pani powtorzyć?
500 zł.
ALE ZA JEDEN?
tak, za jeden.
--------------------------------------
co jak co, ale czy oni nie znają umiaru? Słyszą "ślubny" i cena idzie do góry o 100%, o ile nie więcej, a jeszcze jak kogoś wyczują, to próbują zedrzeć jak najwiecej hajsu (...)
Paulina99999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 13:43   #3909
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Paulina z tego względu że ja już jestem po, powiem Ci nie ma sensu wydawać tyle na bukiet ślubny. Owszem on zwraca uwagę ale masz go tylko na wyjście z domu do samochodu, w drodze z i do ołtarza oraz z auta na salę. Potem on już leży w wazonie. Jeżeli bard z o chcesz te piwonie a miałabyś kogoś kto np mógłby rano po bukiet podjechać to polecam zapytać się w tej kwiaciarni, możesz przez fb https://m.facebook.com/wizaz.dekoracje/ tam robili mi hortensjowe podziękowania dla mam, i chciałam żeby mi stroily kościół ale nie wyszło przez Proboszcza. Fajne dziewczyny tam pracują i nie zdzieraja zbytnio. Ślubny robiłam gdzie innedziej bo zapomniałam o tej kwiaciarni
Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez aqgatta58
Czas edycji: 2016-07-21 o 13:44
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 14:34   #3910
Paulina99999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 266
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Paulina z tego względu że ja już jestem po, powiem Ci nie ma sensu wydawać tyle na bukiet ślubny. Owszem on zwraca uwagę ale masz go tylko na wyjście z domu do samochodu, w drodze z i do ołtarza oraz z auta na salę. Potem on już leży w wazonie. Jeżeli bard z o chcesz te piwonie a miałabyś kogoś kto np mógłby rano po bukiet podjechać to polecam zapytać się w tej kwiaciarni, możesz przez fb https://m.facebook.com/wizaz.dekoracje/ tam robili mi hortensjowe podziękowania dla mam, i chciałam żeby mi stroily kościół ale nie wyszło przez Proboszcza. Fajne dziewczyny tam pracują i nie zdzieraja zbytnio. Ślubny robiłam gdzie innedziej bo zapomniałam o tej kwiaciarni
Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
Dziekuję za radę i pewnie bym poszła do innej kwiaciarni, ale w tej już wpłaciłam 100 zł zaliczki... Mam takie samo zdanie jak Twoje o kwiatach, że są na prawdę mało ważne, dlatego tez jak usłyszałam pierwotną cenę 250 zł to mnie zwaliło z nóg. Ostatecznie będę mieć róże, nie będą całe białe, ale bardzo stonowane. No cóż, jak to Pani z kwiaciarni mi odpowiedziała, było sobie zrobić wesele w maju
Paulina99999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 14:46   #3911
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Paulina a białe hortensje nie wchodzą w grę? Pomieszane z różami np. Co do trwałości hortensji to ja obawialam się o swoje bo naczytalam się że to takie delikatne kwiaty a mój bukiet trzyma się do dziś, dodam że nie lodyki na czas ślubu nie były we wodzie. Taki w necie znalazła hortensje i róże tak przynajmniej podpisane był

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-22, 08:06   #3912
Paulina99999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 266
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Paulina a białe hortensje nie wchodzą w grę? Pomieszane z różami np. Co do trwałości hortensji to ja obawialam się o swoje bo naczytalam się że to takie delikatne kwiaty a mój bukiet trzyma się do dziś, dodam że nie lodyki na czas ślubu nie były we wodzie. Taki w necie znalazła hortensje i róże tak przynajmniej podpisane był
Znalazłam coś, co mi się spodobało i już zamówiłam, zanim Twój post przeczytałam, ale kwiaty, które załączasz są piękne! Mam nadzieję, że to ostateczna wersja. Chciałam mieć z piwonii, nie ma, z tawuły, nie ma, to sobie myśle, do cholery, a co jest? zamówiłam róże. one zawsze są I wybrałam coś takiego, jak w załączniku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg garden_rose_ranunculus_bouquet_french_shoot.jpg (240,7 KB, 30 załadowań)
Paulina99999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 08:36   #3913
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Piękny bukiet najlepiej jakby fkorystka zobaczla też te zdjęcie. Obniżyła Ci cenę chociaż po zmianie kwiatów?

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 09:05   #3914
Paulina99999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 266
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Piękny bukiet najlepiej jakby fkorystka zobaczla też te zdjęcie. Obniżyła Ci cenę chociaż po zmianie kwiatów?

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
Nie, i wiesz co, ostatni raz korzystam z usług. Pani twierdzi, że bukiet ślubny kosztuje 250 zł..... niezależnie od tego jakich się kwiatków użyje.
Trochę to żałosne, natomiast to mój ostatni zakup w tej kwiaciarni.
Zdjęcie jej wyslałam, co za pech, że to nie ja będę ten bukiet odbierać, bo bym się mu porządnie przyjrzała, a mój TŻ wejdzie, zapłaci i wyjdzie ;-)
Paulina99999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 09:11   #3915
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Paulina99999 Pokaż wiadomość
Nie, i wiesz co, ostatni raz korzystam z usług. Pani twierdzi, że bukiet ślubny kosztuje 250 zł..... niezależnie od tego jakich się kwiatków użyje.
Trochę to żałosne, natomiast to mój ostatni zakup w tej kwiaciarni.
Zdjęcie jej wyslałam, co za pech, że to nie ja będę ten bukiet odbierać, bo bym się mu porządnie przyjrzała, a mój TŻ wejdzie, zapłaci i wyjdzie ;-)
Ale kutwa z baby, to jak 250zl kosztuje niezależnie od kwiatów to niech robi te piwonie ;-) bukiet na pewno będzie piękny, przy tych kosztach to się postara także te zmartwienie raczej Ci odpada.
Pogoda Wam się robi ładna na ślub

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-22, 11:21   #3916
Paulina99999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 266
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Ale kutwa z baby, to jak 250zl kosztuje niezależnie od kwiatów to niech robi te piwonie ;-) bukiet na pewno będzie piękny, przy tych kosztach to się postara także te zmartwienie raczej Ci odpada.
Pogoda Wam się robi ładna na ślub

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
Mam taką nadzieję. Szczerze powiem, że jeszcze nawet nie sprawdzałam pogody na przyszłą sobotę, ale mogą być upały, ja uwielbiam
Paulina99999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-23, 13:15   #3917
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Ja w czerwcu za bukiet z piwonii białych i bladorozowych placilam 110 zł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 20:40   #3918
Dagsy
Raczkowanie
 
Avatar Dagsy
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 89
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez Paulina99999 Pokaż wiadomość
Aqgatta & Dagsy - jutro nie będę mieć możliwości, żeby życzyć Wam wszystkiego dobrego na Nowej Drodze Życia, więc dziś Wam składam życzenia, oby razem żyło się lepiej !

Dajcie koniecznie znać po weekendzie czy się wszystko udało, i przede wszystkim - czy jesteście zadowolone.
Dziękuję, jestem mega zadowolona, ślub był fantastyczny Wszyscy zadowoleni Wszystkich z którymi współpracowałam serdecznie polecam... zareklamuję, bo warto: Dworek Pod Lipami - super współpraca przed i po weselu, kierownictwo wycałowałam w podzięce, DJ Łukasz Gaszka - super człowiek, który poprowadził naszą imprezę weselną, Mała Biała w Sosnowcu - skąd przybyła moja piękna suknia, Anna Krupa - stylistka fryzur, Kwiaciarnia EmiLion - piękny bukiet, który mogłam omówić i sprawdzić wygląd przed weselem, za bardzo fajną cenę ehhhh.. mogła bym jeszcze raz hihi Bo noc taka krótka...
Dagsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-25, 07:13   #3919
Paulina99999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 266
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez majlenka_ Pokaż wiadomość
Ja w czerwcu za bukiet z piwonii białych i bladorozowych placilam 110 zł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie ma się co dziwić, piwonie swój okres kwitnienia mają na czerwcu. Więc logiczne, że ja prawie w sierpniu mogę albo ich nie dostać, albo tyle płacić

---------- Dopisano o 07:13 ---------- Poprzedni post napisano o 07:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Dagsy Pokaż wiadomość
Dziękuję, jestem mega zadowolona, ślub był fantastyczny Wszyscy zadowoleni Wszystkich z którymi współpracowałam serdecznie polecam... zareklamuję, bo warto: Dworek Pod Lipami - super współpraca przed i po weselu, kierownictwo wycałowałam w podzięce, DJ Łukasz Gaszka - super człowiek, który poprowadził naszą imprezę weselną, Mała Biała w Sosnowcu - skąd przybyła moja piękna suknia, Anna Krupa - stylistka fryzur, Kwiaciarnia EmiLion - piękny bukiet, który mogłam omówić i sprawdzić wygląd przed weselem, za bardzo fajną cenę ehhhh.. mogła bym jeszcze raz hihi Bo noc taka krótka...
Super, że się wsyzstko udało wg planu. A zdraszisz gdzie zamawialiście ciasta? jestem na etapie suzkania i zamawiania
Czekamy na zdjęcia!
Paulina99999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-25, 20:43   #3920
Dagsy
Raczkowanie
 
Avatar Dagsy
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 89
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Jasne - Vanilla Katowice Jesteśmy trzecią parą wśród znajomych która zamawiała u nich ciasta i tort na wesele
Dagsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 01:17   #3921
aqgatta58
Zadomowienie
 
Avatar aqgatta58
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 943
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Ale cisza tutaj
Paulinaaa99999 jak dobrze zapamiętałam to wasz ślub odbył się w ta sobotę, także wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia daj znać jak wszystko przebiegło.
My już dupki wygrzewamy w podróży poślubnej

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
aqgatta58 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 19:35   #3922
Dagsy
Raczkowanie
 
Avatar Dagsy
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 89
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

My też zaczynamy nasze mini-miodowe we wtorek Nareszcie...

Paulina, czy ty też już po?
Dagsy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-12, 08:36   #3923
Laurieen
Zadomowienie
 
Avatar Laurieen
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Piaseczno/Lca/Pszczyna
Wiadomości: 1 161
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Ooo...
Wątek idealny dla mnie, bo m.in. polecacie sobie co nieco

A ja pochodzę z Dolnego Śląska, mieszkam na Mazowszu, a narzeczonego mam ze Śląska i tam też biorę ślub
__________________
Dziewczyna, u której szybko poszło


26.07.2016

zaręczyny

17.06.2017
ślub




Laurieen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 11:24   #3924
Paulina99999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 266
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Ale cisza tutaj
Paulinaaa99999 jak dobrze zapamiętałam to wasz ślub odbył się w ta sobotę, także wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia daj znać jak wszystko przebiegło.
My już dupki wygrzewamy w podróży poślubnej

Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka
Hej! dziękujemy bardzo
Sam ślub i wesele to olbrzymie wydarzenie, wszystko się nam udało tak jak zaplanowaliśmy!
Wesele mieliśmy w Dworze Hubertus w Piekarach Śląskich - obsługa na najwyższym poziomie, jedzenie też. Jedzenia było strasznie dużo, bardzo smaczne, ze wszystkiego się lokal rozliczył, dostaliśmy rachunek. Bardzo, bardzo polecam. Wszystkim podobał się wystrój, było przepięknie!
Nostrado - nasz zespół weselny z miejscowości Bojszowy, spisał się rewelacyjnie! Szczerze ich polecamy! Wojtek bardzo dobrze prowadzi całą imprezę i wszystkie zabawy, przede wszyskim wszystkie zabawy prowadzone były ze smakiem, muzyka świetna, głosy również!
Fotobudka Dekorg - z Piekar Śląskich, można z czystym sumieniem polecić, Panowie obsługiwali przez 2h, wszystko w porządku i bez żadnych problemów, zdjęcia świetnej jakości
Cukiernia Jagódka - ciasta pyszne, dostarczyli w sobotę rano do lokalu, transport w cenie, ceny bardzo konkurencyjne, opłacało się jechać do siedziby w Jastrzębiej Górze, polecam!
Fasson Dorota Wróbel - Salon polecam, bo suknia piękna, wszystkim się podobała i mojego Męża zachwyciła, ale jest jedno bardzo istotne ALE (!!!) pierwszą przymiarkę miałam w grudniu, była zwężana, kolejna przymiarka 2 tyg przed ślubem, schudłam trochę i trzeba było ją znów zwęzić, na co usłyszałam, że mam zapłacić 200 zł oczywiście się nie zgodziłam, bo kto zwęża suknię na tip top 7 miesięcy przed ślubem? uważam to za naciąganie, bo nikt wcześniej nie informował, że za zwęzanie się płaci, była mowa, że jest w cenie. Ostatecznie się dogadałam na zapłatę 100 zł.
Studio Tańca Silesia- Polecamy bardzo! W tańcu się nie pomyliliśmy i podobno wyszło pięknie... czekamy na wideo W miesiąc się nauczyliśmy się układu.
Co do foto + video to się jeszcze nie wypowiem, bo nie widziałam ani jednego zdjęcia, poza tym czekamy na sesję do 6.09....
Co do transportu, nie braliśmy nikogo na rozwożenie gości po weselu, zamawialiśmy taxówkę, wyszło nam bardzo korzystnie cenowo jedynie co, to braliśmy autokar z kościoła na salę. Do ślubu wiózł nas znajomy.
I w zasadzie to wszystko z tych ważniejszych rzeczy

W takim dniu nie zwraca się uwagi na szczegóły i drobnostki. Jest kilka rzeczy, które byśmy poprawili, ale nic istotnego najważniejsze jest, że słyszymy bardzo pozytywne opinie na temat wesela jak i organizacji.

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Dagsy Pokaż wiadomość
My też zaczynamy nasze mini-miodowe we wtorek Nareszcie...

Paulina, czy ty też już po?
My też po! jeszcze tym żyjemy w niedzielę wróciliśmy z Majorki i po urlopie, teraz czekać do kolejnego
Pozdrawiam i życzę ogromu miłości i wytrwałości
Paulina99999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 11:28   #3925
orion_lady
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 841
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

.

Edytowane przez orion_lady
Czas edycji: 2020-01-27 o 20:31
orion_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 10:32   #3926
katstan
Raczkowanie
 
Avatar katstan
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 198
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Dziewczyny czy możecie polecić cukiernię z tortami ślubnymi? Wstępnie zdecydowałam się na Wypiekarnię z Sosnowca. Ich torty to mini dzieła sztuki, ale tort na 60 osób kosztuje prawie 1000zł. Wydaje mi się, że to dosyć drogo.
katstan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 11:08   #3927
Paulina99999
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 266
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez katstan Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy możecie polecić cukiernię z tortami ślubnymi? Wstępnie zdecydowałam się na Wypiekarnię z Sosnowca. Ich torty to mini dzieła sztuki, ale tort na 60 osób kosztuje prawie 1000zł. Wydaje mi się, że to dosyć drogo.
Zapytaj w jagódce, też mają swoją siedzibę w Mysłowicach, sprawdź, ceny na prawde konkurencejne. My za ciasto mieliśmy płacić w innej cukierni 560 zł, a tu zapłaciliśmy niecałe 320 zł, za tę samą ilość.

Zapomniałam jeszcze dodać, makijaż Magdy Pietrzak, Matleeny - mistrzostwo świata !!! utrzymał się do samego końca bez zastrzeżeń, nic nie spłynęło, nic się nie rozmazało, kępki rzęs nie odpadły. Wszystkim się bardzo podobał
Paulina99999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-18, 16:52   #3928
taedio
MerDer 4ever
 
Avatar taedio
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 11 927
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

To dobrze bo tez mam Matleene


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
taedio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 09:34   #3929
Icannotfly
Zakorzenienie
 
Avatar Icannotfly
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Południe Polski
Wiadomości: 6 166
GG do Icannotfly
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Cytat:
Napisane przez taedio Pokaż wiadomość
To dobrze bo tez mam Matleene


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Skąd jest?
__________________
Lubię ten stan
Rozkoszne sam na sam
Cisza i ja
Cisza, ja i czas...



Icannotfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 11:18   #3930
cherry1988
Raczkowanie
 
Avatar cherry1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 356
Dot.: Śląskie Panny Młode cz.III

Matleena robi fajne makijaże, malowała mnie na wesele mojej siostry i byłam bardzo zadowolona. Natomiast na mój ślub malowała mnie Marta Wiola i nie zamieniłabym jej na nikogo innego! Jest fenomenalna, a wszystkie pomalowane przez nią panie zachwycały na przyjęciu. Ma dziewczyna mega talent!
__________________
'88


13.10.2013r.

06.12.2014r.

13.08.2016r.
cherry1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-21 17:40:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:22.