Dokończ.... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-21, 15:18   #61
ladyDIOR
Zadomowienie
 
Avatar ladyDIOR
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 464
GG do ladyDIOR
Dot.: Dokończ....

Perfumy które LUBIĘ za trwałość.... Pure Poison

Perfumy, które najpierw znienawidziłam, a potem pokochałam... Nina

Perfumy, które najpierw pokochałam, a potem znienawidziłam.... Miss Dior Cherie, to pozostalosc po ciazy, fuuuj...az mnie od nich odrzuca a kiedys strasznie mi sie podobaly...

Perfumy, które uwielbiasz, ale nienawidzi ich otoczenie... mhmmm...no nie wiem, chyba Poeme. Nie lubi ich moj maz oraz znajomi a mamie sie podobaja

Perfumy, za które dostajesz najwięcej komplementów...to zalezy, ale najwiecej od mezczyzn za Crystal Noir i J'adore edp

Perfumy, które maja naprawdę przecudna butelkę... Angel, Organza, Lolita Lempicka

Perfumy, do których wracasz wspomnieniami... Masumi, J'adore edp

Perfumy, którymi pachnie Twój TZ to...zalezy od nastroju, w tej chwili Egoiste Platinum

Perfumy, męski, które z powodzeniem sama mogłabyś uzywać/uzywasz... Kenzo pour Homme lubie na sobie, uwielbiam na mezu!

Jeśli miałabys się ograniczyc do, niech będzie 3 zapaszków, które będziesz mogła używać do końca zycia to... trudna sprawa, ale sprobuje OI, Dolce Vita, Crystal Noir, J'adore, Nina, Dune, Innocent, 5-th Avenue itd. itd. itd...

Perfumy, którymi najchętniej obdarowałabys kogoś bliskiego... nie wiem, ale moze Emporio Armani? Wydaja mi sie bezpieczne i neutralne.

Perfumy, które kojarza Ci się z zachodem słońca.... Eau des Merveilles

Perfumy, które kojarza Ci się z letnim wieczorem... Extravagance d'Amarige

Od kiedy jesteś perfumomaniaczką...i co się do tego przyczyniło...albo jaki zapach... Perfumomaniaczka jestem od 18-tki, kiedy to mialam sobie wybrac prezent na urodziny. Wybralam oczywiscie perfumy, zeby poczuc sie dorosla kobieta. Byla to Organza, ale spodobala mi sie tez Roma...Tak wiec nastepnego dnia tez po nia pobieglam. Zauwazylam wowczas Dolce Vite i wpadlam jak sliwka w kompot, za dwa dni i te perfumy byly moje...A pozniej juz nie pamietam, poplynem...Moja wariactwo trwa do dzis z mala przerwa, wynikajaca z braku czasu i kasy. Teraz po urodzeniu dziecka dostalam podwijnego krecka. Taka "mala" rekompensata mojego zmeczenia. A wizaz mnie tylko w mojej milosci utwierdzil
__________________
Moje ksmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post22432711

Edytowane przez ladyDIOR
Czas edycji: 2007-10-21 o 15:39
ladyDIOR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 23:31   #62
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Dokończ....

Bez zmian:
  • Perfumy które kocham bezgranicznie (za trwałość) - Le Baiser du Dragon, Desire Dunhill, Histoire d'eau Mauboussin.
  • Perfumy, które najpierw znienawidziłam, a potem pokochałam - Black Cashmere, Pocałunek Smoka, Opium.
  • Perfumy, które uwielbiasz, ale nienawidzi ich otoczenie - Scent Costume National.
I zmiany:
  • Perfumy, które najpierw pokochałam, a potem znienawidziłam: Sunny Skies, Noa, J'adore, Pi Givenchy, Mira-Bai, czarna Mania, Kenzo Oriental i wszystkie kwiatko-owocki + ozon. Brrrr. Ach tak - i Shalimar.
  • Perfumy, za które dostajesz najwięcej komplementów: Feminite du Bois, Desire, Miyako.
  • Perfumy, które maja naprawdę przecudna butelkę: SunMoonStars.
  • Perfumy, którymi pachnie Twój TZ: Nomadic Him, Legno di Guajaco Tesori, Crave.
  • Perfumy męskie, które z powodzeniem sama uzywasz: Nomadic Him, Gaiac, Terre d'Hermes.
  • Jeśli miałabys się ograniczyc do, niech będzie 3 zapachów, które będziesz mogła używać do końca zycia: Le Baiser du Dragon, Must, Incense Norma Kamali.
  • Perfumy, które kojarza Ci się z zachodem słońca: ekstrakt Must.
  • Perfumy, które kojarza Ci się z letnim wieczorem: Dolce Vita.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 16:21   #63
iwona-jk
Wtajemniczenie
 
Avatar iwona-jk
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 383
GG do iwona-jk
Dot.: Dokończ....

Perfumy które kocham bezgranicznie za trwałość - Lolita Lempicka EDP
Perfumy, które najpierw znienawidziłam, a potem pokochałam -Angel TM
Perfumy, które najpierw pokochałam, a potem znienawidziłam -znienawidziłam to zdecydowanie za mocne słowo, raczej "odpodobały" mi się, być może nie na długo - Organza Givenchy
Perfumy, które uwielbiasz, ale nienawidzi ich otoczenie Jungle Elephant Kenzo
Perfumy, za które dostajesz najwięcej komplementów Lolita Lempicka, ale ogólnie otoczeniu podoba się to, czego używam, często słyszę- "ale ślicznie pachniesz"
Perfumy, które maja naprawdę przecudna butelkę - Dolce Vita, Lolita Lempicka , Angel
Perfumy, do których wracasz wspomnieniami- Kookai Oui- Non, Jade Zoom
Perfumy, którymi pachnie Twój TZ to- od "wieki wieków" Adidas Active Bodies -i za nic w świecie nie chce innych
Perfumy, męski, które z powodzeniem sama mogłabyś uzywać/uzywasz - teraz chyba nie ma takich, ale kiedyś kupiłam sobie właśnie Adidas Active Bodies, ale w takim czarnym, okrągłym, szklanym flakonie, to był zapach- to co teraz tak się zwie to nie to samo, choć też ładne
Jeśli miałabys się ograniczyc do, niech będzie 3 zapaszków, które będziesz mogła używać do końca zycia to- o Matko, nie wiem czy możliwe jest ograniczenie się do 3, ale jeśli trzeba - Lolita Lempicka edp, Mystery NC, Brit Burberry, nie da się trzech, bo jeszcze jest Innocent TM, Euphoria CK, Dolce Vita Dior, Allure Chanel
Perfumy, które kojarza Ci się z zachodem słońca- Allure Sensuelle
Perfumy, którymi najchętniej obdarowałabys kogoś bliskiego - moją Mamę Dolce &Gabbana i Venezia LB, a mojego męża XS PR
Perfumy, które kojarza Ci się z letnim wieczorem- Noa Cacharel
Od kiedy jesteś perfumomaniaczką...i co się do tego przyczyniło...albo jaki zapach...- odkąd pamiętam kochałam perfumy- tylko, że teraz jestem bardziej wymagająca (na miarę swoich możliwości finansowych, ograniczone fundusze podcinają mi skrzydła i nie pozwalają tak do końca zrealizować się zapachowo )
I jeszcze jedno- dzięki Wam poznałam wiele zapachów, zachęcona pięknymi opisami. Dziękuję

Edytowane przez iwona-jk
Czas edycji: 2007-11-03 o 10:17
iwona-jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 18:24   #64
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Dokończ....

Cytat:
Napisane przez iwona-jk Pokaż wiadomość
Perfumy, które uwielbiasz, ale nienawidzi ich otoczenie Jungle Elephant Kenzo
Otoczenie się zgadza z tym zdaniem
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 18:36   #65
iwona-jk
Wtajemniczenie
 
Avatar iwona-jk
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 383
GG do iwona-jk
Talking Dot.: Dokończ....

Bardzo nad tym ubolewam.
Zdarza mi się jednak zapomnieć o upodobaniach otoczenia i używam Słonika, a co.
iwona-jk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 21:52   #66
La bamba
Zadomowienie
 
Avatar La bamba
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 206
GG do La bamba
Dot.: Dokończ....

Perfumy które kocham bezgranicznie za trwałość chopard wish

Perfumy, które najpierw znienawidziłam, a potem pokochałam neonatura cocoon yves rocher

Perfumy, które najpierw pokochałam, a potem znienawidziłam jeszcze takich nie ma

Perfumy, które uwielbiasz, ale nienawidzi ich otoczenie narazie takich nie ma(naszczęście)

Perfumy, za które dostajesz najwięcej komplementów neonatura cocoon,burberry london (starsze),naomagic naomi campbell

Perfumy, które maja naprawdę przecudna butelkę versace crystal noir

Perfumy, do których wracasz wspomnieniami wykrzyknik

Perfumy, którymi pachnie Twój TZ to

Perfumy, męski, które z powodzeniem sama mogłabyś uzywać/uzywasz gaultier 2

Perfumy, które kojarza Ci się z zachodem słońca naomagic

Perfumy, którymi najchętniej obdarowałabys kogoś bliskiego sicily (mama),boss-te w kulce(tata)

Perfumy, które kojarza Ci się z letnim wieczorem naomagic

Od kiedy jesteś perfumomaniaczką...i co się do tego przyczyniło...albo jaki zapach... od zawsze moi znajomi mówią że już w brzuchu mamy miałam swój flakon perfum
La bamba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 10:20   #67
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Dokończ....

Perfumy które kocham bezgranicznie za trwałość Poeme,Angel,Organza

Perfumy, które najpierw znienawidziłam, a potem pokochałam Angel

Perfumy, które najpierw pokochałam, a potem znienawidziłam Euphoria

Perfumy, które uwielbiasz, ale nienawidzi ich otoczenie chyba nie ma,a przynajmniej nic o tym nie wiem

Perfumy, za które dostajesz najwięcej komplementów Tumulte,Mexx Fly High, L de LL

Perfumy, które maja naprawdę przecudna butelkę wszystkie Lolity,Dolce Vita,Perły Lalique,Tumulte,Miss Dior Cherie

Perfumy, do których wracasz wspomnieniami Oriflame Moon

Perfumy, którymi pachnie Twój TZ to Mexx Fly High,Euphoria,Givenchy PH

Perfumy, męski, które z powodzeniem sama mogłabyś uzywać/uzywasz Givenchy PI

Perfumy, które kojarza Ci się z zachodem słońca hmmm

Perfumy, którymi najchętniej obdarowałabys kogoś bliskiego Organza dla mamy, Fahrenheit dla taty,A*Men dla TŻ

Perfumy, które kojarza Ci się z letnim wieczoremI love love

Od kiedy jesteś perfumomaniaczką...i co się do tego przyczyniło...albo jaki zapach... od zawsze wąchałam wszystko co się dało,książki,gazety,jedze nie aż rodzina się śmiała namiętnie kupuje perfumy od pół roku, a zwariowałam na pkt perfum jakis rok temu kiedy oczywiście zaczęłam czytać forum
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-02, 22:40   #68
Porcelainnn
Zadomowienie
 
Avatar Porcelainnn
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 555
Dot.: Dokończ....

Perfumy które LUBIĘ za trwałość.... Dune, Alien, Słonik Kenzo
Perfumy, które najpierw znienawidziłam, a potem pokochałam... Rush, Dune

Perfumy, które najpierw pokochałam, a potem znienawidziłam.... Sicily

Perfumy, które uwielbiasz, ale nienawidzi ich otoczenie... Alien

Perfumy, za które dostajesz najwięcej komplementów...Chance, Gucci Rush

Perfumy, które maja naprawdę przecudna butelkę... Lolita Lempicka, Tumulte

Perfumy, do których wracasz wspomnieniami... stare Escady mamy

Perfumy, którymi pachnie Twój TZ to...ma więcej perfum ode mnie! wrr! Ostatnio najczęściej Bulgari Black/ Versace Dreamer

Perfumy, męski, które z powodzeniem sama mogłabyś uzywać/uzywasz... Black XS PR, Bulgari Black, Delices Cartier

Jeśli miałabys się ograniczyc do, niech będzie 3 zapaszków, które będziesz mogła używać do końca zycia to...Chance au Fraische, Dolce Vita, Perles dle Lailique

Perfumy, którymi najchętniej obdarowałabys kogoś bliskiego... Masaki Masaki

Perfumy, które kojarza Ci się z zachodem słońca.... Dolce Vita
Perfumy, które kojarza Ci się z letnim wieczorem... Babydoll

Od kiedy jesteś perfumomaniaczką...i co się do tego przyczyniło...albo jaki zapach... od dzieciństwa. Zaczęło się od podkradania perfum mamy i wypiskiwania sobie nimi głowy i włosów (?) przed wyjściem do przedszkola
__________________
'Jak gdyby znajome szlaki wyznaczone na letnim niebie mogły równie łatwo prowadzić do więzienia, jak do niewinnych snów' (Camus)

I need perfection, some twisted selection that tangles me to keep me alive
Porcelainnn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 23:26   #69
mex
Zadomowienie
 
Avatar mex
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 482
Dot.: Dokończ....

Perfumy które kocham bezgranicznie za trwałość.... Eden
Perfumy, które najpierw znienawidziłam, a potem pokochałam... JPG Classique
Perfumy, które najpierw pokochałam, a potem znienawidziłam.... Le feu d'issey light
Perfumy, które uwielbiasz, ale nienawidzi ich otoczenie... o takich nic mi nie wiadomo;-)
Perfumy, za które dostajesz najwięcej komplementów.... Lempiszcze edp
Perfumy, które maja naprawdę przecudna butelkę... co zrobię, że zimny kamień Edenu najbardziej porusza moją wyobraźnię:-D
Perfumy, do których wracasz wspomnieniami... Tygrys
Perfumy, którymi pachnie Twój TZ to... ostatnio dogrzewa się Body Kouros
Perfumy, męski, które z powodzeniem sama mogłabyś uzywać/uzywasz... L'eau d' Issey Homme
Jeśli miałabys się ograniczyc do, niech będzie 3 zapaszków, które będziesz mogła używać do końca zycia to... Eden, Lou Lou, Tendre Poison
Perfumy, którymi najchętniej obdarowałabys kogoś bliskiego.... trucizny diorowskie i piątka dla mamy
Perfumy, które kojarza Ci się z zachodem słońca.... naprawdę nie wiem,natomiast wiem dokładnie że wschód słońca i wczesne wyjście do pracy to dla mnie Baby Doll
Perfumy, które kojarza Ci się z letnim wieczorem... l'eau par kenzo
Od kiedy jesteś perfumomaniaczką...zbyt huczne określenie dla mnie,bo od niedawna "się zakręciłam"i co się do tego przyczyniło...rzecz jasna jak słońce, że wizażowe "Perfumy"albo jaki zapach...żaden konkretny,za to mnóstwo naraz.
mex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-03, 14:04   #70
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: Dokończ....

Perfumy, które kocham bezgranicznie za trwałość - Jesus Del Pozo, In Black
Perfumy, które najpierw znienawidziłam, a potem pokochałam - nie ma takich
Perfumy, które najpierw pokochałam, a potem znienawidziłam - j.w
Perfumy, które uwielbiasz, ale nie nawidzi ich otoczenie - Bvlgari, Black i JDP, In Black
Perfumy, za które dostajesz najwięcej komplementów - CK, Euphoria
Perfumy, które maja naprawdę przecudna butelkę - Wszystkie Lolity Lempickiej
Perfumy, do których wracasz wspomnieniami - YSL, Baby Doll i wycofany już spray gruszkowy z Avonu.
Perfumy, którymi pachnie Twój TZ to
- Armani, Black Code
Perfumy, męski, które z powodzeniem sama mogłabyś uzywać/uzywasz - Bvlgari, Black
Jeśli miałabys się ograniczyc do, niech będzie 3 zapaszków, które będziesz mogła używać do końca zycia to - Black, In Black, Euphoria.
Perfumy, którymi najchętniej obdarowałabys kogoś bliskiego - takimi które te osoba lubi.
Perfumy, które kojarza Ci się z zachodem słońca - ....
Perfumy, które kojarza Ci się z letnim wieczorem - ...
Od kiedy jesteś perfumomaniaczką - od niedawna
i co się do tego przyczyniło - czy ja wiem.... nic chyba, tak po prostu.
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 19:56   #71
Blonde_Stranger
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 543
Dot.: Dokończ....

Moje zmienione typy


Perfumy które LUBIĘ za trwałość... Nature Millenaire,Just Cavalli Her
Perfumy, które najpierw znienawidziłam, a potem POLUBIŁAM... Gucci edp II
Perfumy, które najpierw POLUBIŁAM,a potem znienawidziłam... The One
Perfumy, które uwielbiasz, ale nie nawidzi ich otoczenie... brak
Perfumy, za które dostajesz najwięcej komplementów.... Burberry London,Envy Me
Perfumy, które maja naprawdę przecudna butelkę... NR for her,Prada,Gucci edp II,The One,Coco Mademoiselle,Black Cashmere
Perfumy, do których wracasz wspomnieniami... C-Thru Emerald
Perfumy, którymi pachnie Twój TZ to... Adidas Game Spirit
Perfumy, męski, które z powodzeniem sama mogłabyś uzywać/uzywasz... Givenchy Very Irresistible Fresh Attitude
Jeśli miałabys się ograniczyc do, niech będzie 3 zapaszków, które będziesz mogła używać do końca zycia to... Nie-e!!
Perfumy, które kojarza Ci się z zachodem słońca... Dolce Vita
Perfumy, które kojarza Ci się z letnim wieczorem... Eclat d'Arpege
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=544787

pozbędę się Noa Cacharel 95 ml!
Blonde_Stranger jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-29, 20:10   #72
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Dokończ....

Perfumy które kocham bezgranicznie za trwałość....Buduoir, Westwood, Obsession CK

Perfumy, które najpierw znienawidziłam, a potem pokochałam...Buduoir, Westwood

Perfumy, które najpierw pokochałam, a potem znienawidziłam....Sicily, D&G, Samsara, Guerlain.

Perfumy, które uwielbiasz, ale nie nawidzi ich otoczenie...Organza. Givenchy

Perfumy, za które dostajesz najwięcej komplementów....Nina, Niny Ricci,Roses& More P.Presley

Perfumy, które maja naprawdę przecudna butelkę...Prada Tendre, Prada

Perfumy, do których wracasz wspomnieniami... Que Viva, Escada

Perfumy, którymi pachnie Twój TZ to... Nie mam TŻ-ta

Perfumy, męski, które z powodzeniem sama mogłabyś uzywać/uzywasz... Eternity,CK

Jeśli miałabys się ograniczyc do, niech będzie 3 zapaszków, które będziesz mogła używać do końca zycia to... Stella, Stella MCcARTNEY, Madness- Chopard, Classique JPG

Perfumy, którymi najchętniej obdarowałabys kogoś bliskiego.... Hypnotic Poison, Dior

Perfumy, które kojarza Ci się z zachodem słońca.... nie umiem odpowiedzieć na to pytanie

Perfumy, które kojarza Ci się z letnim wieczorem... Obsession CK

Od kiedy jesteś perfumomaniaczką...i co się do tego przyczyniło...albo jaki zapach... To, że jestem perfumoholiczką to sprawka Wizażanek na wątku perfumowym, tak naprawdę jestem nią z 7 lat
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI

Edytowane przez madziczka
Czas edycji: 2008-01-30 o 13:37 Powód: dopisek
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 20:36   #73
amanda-1a
Raczkowanie
 
Avatar amanda-1a
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 474
Dot.: Dokończ....

Perfumy które kocham bezgranicznie za trwałość Alien, Lolita Lempicka
Perfumy, które najpierw znienawidziłam, a potem pokochałam Ange ou Demon
Perfumy, które najpierw pokochałam, a potem znienawidziłam Tomorrow Avon'u
Perfumy, które uwielbiasz, ale nie nawidzi ich otoczenie... oj, nie wiem, ale prawdopodobnie to jest OI
Perfumy, za które dostajesz najwięcej komplementów Euphoria
Perfumy, które maja naprawdę przecudna butelkę Kenzo Amour
Perfumy, do których wracasz wspomnieniami (wracam nie tylko wspomnieniami...) Dreamlife Avon'u
Perfumy, którymi pachnie Twój TZ to Egoiste, Acqua di Gio
Perfumy, męski, które z powodzeniem sama mogłabyś uzywać/uzywasz Pi
Jeśli miałabys się ograniczyc do, niech będzie 3 zapaszków, które będziesz mogła używać do końca zycia to Dune, Euphoria, Midnight Poison
Perfumy, którymi najchętniej obdarowałabys kogoś bliskiego Attitude(mój TZ pewnie dostanie ode mnie na walentynki)
Perfumy, które kojarza Ci się z zachodem słońca... ???
Perfumy, które kojarza Ci się z letnim wieczorem... ???
Od kiedy jesteś perfumomaniaczką od... tak naprawdę... odkrycia tego forum i co się do tego przyczyniło choć kocham miniaturki od dobrych paru lat...I właśnie tu odkryłam swoja pasję na nowo...
amanda-1a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 21:48   #74
lady-dark
Zadomowienie
 
Avatar lady-dark
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 1 713
Dot.: Dokończ....

Cytat:
Napisane przez lady-dark Pokaż wiadomość
Perfumy które kocham bezgranicznie za trwałość - mało co nie wietrzeje na mnie max. po 2-3 h Są to m.in.:
Neonatura Cocon, Poison, Lolitka Midnight
Perfumy, które najpierw znienawidziłam, a potem pokochałam - Wish - Chopard(janjpierw uzywała je mama, wydawały mi się słodkie i banalne - teraz chętnie sama bym się zaopiekowała jakimś flakonikiem), JDP In Black(kiedyś kojarzyły mi się z tanią nalewką )
Perfumy, które najpierw pokochałam, a potem znienawidziłam - Jak kocham to po grób
Perfumy, które uwielbiasz, ale nie nawidzi ich otoczenie - Black Cashmere - wiekszość znanych mi ludzi reaguje bardzo negatywnie
Perfumy, za które dostajesz najwięcej komplementów - Angel, Deep Red, 5th Avenue -nie ingerują aż tak w zycie innych.
Perfumy, które maja naprawdę przecudna butelkę -
1)Annict Goutal - Grand Amour (czerwony kryształ z boskim motylkiem - Ach! - nie wiem nawet jak pachną ale marzę o niech - ach ten flakonik!), 2)Lolita Lempicka (klasyczna i Midnight - boskie jabłuszko - barokowy przepych, bizuteryjność, czuję się jak księżniczka ).
3) Black Cashmere Donna Karan - czarny, błyszczący, mieszczący się w dłoni kamień rzeczny -czysta magia i prostota!
Perfumy, do których wracasz wspomnieniami-
1) Naf Naf - moje pierwsze perfumy - wspomnienie dzieciństwa - bardzo słodkie, różowe, cukierkowe, w sam raz dla kilkulatki ;p pamiętam że zabrałam je na wakacje nad morze i co chwilę się ukradkiem dopsikiwałam
2) Les Belles - żółte i ziel. - nigdy ich nie miała,, niedawno miałam kupic ale zrezygnowałam :/. Pamiętam je jak przez mgłę - ale kojarzą mi się z dojrzewaniem - w 6-7 kl Szkoły Podstawowej namiętnie chodziłam do Pedetu aby psiknąć się chociaż kropelką... Buteleczka takich perfum była moim niedoścignionym marzeniem...
Perfumy, którymi pachnie Twój TZ - Opium

Perfumy, męski, które z powodzeniem sama mogłabyś uzywać/uzywasz... kiedyś podkradałam tacie klasyczne męskie Rochas. Obecnie nie używam i nie posiadam żadnych męskich.
Jeśli miałabys się ograniczyc do, niech będzie 3 zapaszków, które będziesz mogła używać do końca zycia to - chyba bym umarła . A tak poważnie to (chociaż ciężko wybrać) :
- Poison klasyk
- Opium
- ? (nie mogę się zdecydować)
Perfumy, którymi najchętniej obdarowałabys kogoś bliskiego - trudno mi się zdecydować - zalezy od osoby i gustu osoby - nie lubię narzucać moich preferencji ;p
Perfumy, które kojarza Ci się z zachodem słońca - Nie wiem czemu ale przyszedł mi do głowy Paris YSL
Perfumy, które kojarza Ci się z letnim wieczorem - z wieczorem to może nie ale z nocą na pewno Black Cashmere - piękna, tajemnicza, trochę niepokojąca...
Od kiedy jesteś perfumomaniaczką...i co się do tego przyczyniło...albo jaki zapach... - perfumomaniaczką jestem praktycznie od dzieciństwa. Może to wina mamy ;p. Teraz natomiast jestem już chyba -uzależniona od uzywania, kupowania, posiadania perfum - i trwa to juz jakiś rok. To forum też jest trochę temu winne!!! Mam nadzieję że to sie źle nie skończy... ;p. Chyba jestem nienormalna że większość czasu w ciągu dnia myślę o tym co nowego sobie kupić, skąd skołować kasę i chociaż raz dziennie wyciągam wszystkie buteleczki aby sobie popatrzeć...
a teraz:
Perfumy które kocham bezgranicznie za trwałość
nadal Neonatura Cocon, lolka Midnight plus: Escada Magnetism, Amor Amor.


Perfumy, które najpierw znienawidziłam, a potem pokochałam - Wish - Chopard(nadal), wszystkie słodziaki Amor Amor.


Perfumy, które najpierw pokochałam, a potem znienawidziłam - ,,Jak kocham to po grób '' - ---------> a guzik prawda
Najbardziej sprzykrzył mi się Poison, Black Cashmere mogłabym powąchać (ewentualnie)ale nie używać

Perfumy, które uwielbiasz, ale nie nawidzi ich otoczenie
Już nie ma takich, otoczenie teraz prawi mi już same komplementy
Chyba że przesadzę z ilością.


Perfumy, za które dostajesz najwięcej komplementów - Angel, Deep Red, 5th Avenue -nie ingerują aż tak w zycie innych. - nadal! plus wszysstkie słodkości - zwłaszcza męskie grono otoczenia
Ostatnio sporo razy słyszałąm bardzo pozytywne opinie o boskiej Escadzie

Perfumy, które maja naprawdę przecudna butelkę -
tutaj bez zmian
Powiedzmy że Black cashmere też - ale za samą butelkę.
Dochodzi tu OI!!


Perfumy, do których wracasz wspomnieniami-
1) Naf Naf - moje pierwsze perfumy - wspomnienie dzieciństwa - bardzo słodkie, różowe, cukierkowe, w sam raz dla kilkulatki ;p pamiętam że zabrałam je na wakacje nad morze i co chwilę się ukradkiem dopsikiwałam
2) Les Belles - żółte i ziel. - nigdy ich nie miała,, niedawno miałam kupic ale zrezygnowałam :/. Pamiętam je jak przez mgłę - ale kojarzą mi się z dojrzewaniem - w 6-7 kl Szkoły Podstawowej namiętnie chodziłam do Pedetu aby psiknąć się chociaż kropelką... Buteleczka takich perfum była moim niedoścignionym marzeniem...
Też bez zmian - j.w.

do tego dochodzą wspomnienia nie miłe do których nie chcę wracać i tu klimaty takie jak: NU, BC czy Poison - to zamkniety rozdzial mojego życia i do tego wracac nie zamierzam ...


Jeśli miałabys się ograniczyc do, niech będzie 3 zapaszków, które będziesz mogła używać do końca zycia to -
wiecej niz 3:
1) Escada Magnetism
2) OI
3) Neonatura Cocon
4) Amor Amor
5) Hypnose

Perfumy, którymi najchętniej obdarowałabys kogoś bliskiego -
moja obecną psiapsiółkę OI i Escadę M. (podoba jej się - bardzo )
kazdemu bym z moich bliskich dala cos slodkiego aby oslodzic choc troche zycie które łatwe nie jest...

Perfumy, które kojarza Ci się z zachodem słońca
Alejka

__________________
Perfumy są jak narkotyki - zmieniają i tworzą nową rzeczywistość. Zmieniają życie...



lady-dark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 00:23   #75
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Dokończ....

Perfumy które kocham bezgranicznie za trwałość.... lolita edp
Perfumy, które najpierw znienawidziłam, a potem pokochałam... na razie nie ma takich
Perfumy, które najpierw pokochałam, a potem znienawidziłam....l'eau par kenzo
Perfumy, które uwielbiasz, ale nie nawidzi ich otoczenie... tak drastycznie to nie miałam jeszcze w jakiejś większej skali niż jedna osoba
Perfumy, za które dostajesz najwięcej komplementów.... OI, lolita L, miss dior cherie
Perfumy, które maja naprawdę przecudna butelkę... Princess VW i ghost księżyc
Perfumy, do których wracasz wspomnieniami... lancome so miracle
Perfumy, którymi pachnie Twój TZ to... echo davidoff, bvlgari pour homme soir
Perfumy, męski, które z powodzeniem sama mogłabyś uzywać/uzywasz... różne delikatne kadzidlano- miodowe
Jeśli miałabys się ograniczyc do, niech będzie 3 zapachów, które będziesz mogła używać do końca zycia to... lolita edp, theorema fendi edp, lilita L (trudny wybór, wolałabym wybrać z 15 )
Perfumy, którymi najchętniej obdarowałabys kogoś bliskiego.... theorema esprit lub edp, lolita L
Perfumy, które kojarza Ci się z zachodem słońca.... nie mam pojęcia, palazzo fendi?
Perfumy, które kojarza Ci się z letnim wieczorem... jadore wersja letnia
Od kiedy jesteś perfumomaniaczką...(szczerze to nie pamietam )i co się do tego przyczyniło (trochę tatuś który kupował mi i mamie perfumy, trochę mama która miała zawsze niesamowitą kolekcję, a kropkę nad i postawił wizaż- tu odkryłam tyle cudnych zapachów) albo jaki zapach... zdecydowanie odkrycie lolity edp
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 11:02   #76
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Dokończ....

Perfumy które kocham bezgranicznie za trwałość.... Obsession jest nie do zdarcia, Angel i L de LL
Perfumy, które najpierw niedocenilam, a potem polubilam... Obsession, DV,
Perfumy, które najpierw pokochałam, a potem znienawidziłam....Tommy Girl
Perfumy, które uwielbiasz, ale nie nawidzi ich otoczenie - hehe kolezanka placze od Light Blue latem i zima od Extraordinary
Perfumy, za które dostajesz najwięcej komplementów.... Hypnotic Poison i takie w tym stylu
Perfumy, które maja naprawdę przecudna butelkę... Angel
Perfumy, do których wracasz wspomnieniami... nie mam
Perfumy, którymi pachnie Twój TZ to... XS, B*men, Dune
Perfumy, męski, które z powodzeniem sama mogłabyś uzywać/uzywasz...B*men
Jeśli miałabys się ograniczyc do, niech będzie 3 zapaszków, które będziesz mogła używać do końca zycia to... Hypnotic Poison, Angel, Lola EDP
Perfumy, którymi najchętniej obdarowałabys kogoś bliskiego....mame Angel'em
Perfumy, które kojarza Ci się z zachodem słońca....banalnie SunsetHeat Escady
Perfumy, które kojarza Ci się z letnim wieczorem...hm nie wiem...
Od kiedy jesteś perfumomaniaczką...i co się do tego przyczyniło...albo jaki zapach... zaczelo sie troszke ponad rok temu, przyczynilo sie to forum a zaczelam od Fendi
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 11:17   #77
pieńkowa_dama
Zadomowienie
 
Avatar pieńkowa_dama
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Twin Peaks
Wiadomości: 1 149
Dot.: Dokończ....

Perfumy które kocham bezgranicznie za trwałość....Gris Clair
Perfumy, które najpierw znienawidziłam, a potem pokochałam...nie przypominam sobie
Perfumy, które najpierw pokochałam, a potem znienawidziłam....Avignon
Perfumy, które uwielbiasz, ale nie nawidzi ich otoczenie...kiedyś był to Avignon
Perfumy, za które dostajesz najwięcej komplementów....Perles
Perfumy, które maja naprawdę przecudna butelkę...Black Cashmere
Perfumy, do których wracasz wspomnieniami...Les Belles zielone
Perfumy, którymi pachnie Twój TZ to...jest olfaktorycznie transparentny
Perfumy, męski, które z powodzeniem sama mogłabyś uzywać/uzywasz...Tumulte PH, Gucci PH, CdG2 Man
Jeśli miałabys się ograniczyc do, niech będzie 3 zapachów, które będziesz mogła używać do końca zycia to...Black Cashmere, Perles, któreś z kadzideł CdG
Perfumy, którymi najchętniej obdarowałabys kogoś bliskiego....Perles
Perfumy, które kojarza Ci się z zachodem słońca....Dune
Perfumy, które kojarza Ci się z letnim wieczorem...FdB
pieńkowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 11:22   #78
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Dokończ....

Perfumy które kocham bezgranicznie za trwałość....dolce vita
Perfumy, które najpierw znienawidziłam, a potem pokochałam...nie przypominam sobie
Perfumy, które najpierw pokochałam, a potem znienawidziłam....nie przypominam sobie
Perfumy, które uwielbiasz, ale nie nawidzi ich otoczenie...perles
Perfumy, za które dostajesz najwięcej komplementów....dolce vita
Perfumy, które maja naprawdę przecudna butelkę...dolce vita, tea for two, mauboussin histoire
Perfumy, do których wracasz wspomnieniami..miracle
Perfumy, którymi pachnie Twój TZ to...encre noir, gucci
Perfumy, męski, które z powodzeniem sama mogłabyś uzywać/uzywasz...encre noir
Jeśli miałabys się ograniczyc do, niech będzie 3 zapachów, które będziesz mogła używać do końca zycia to...narciso, dolce vita, tea for two
Perfumy, którymi najchętniej obdarowałabys kogoś bliskiego....Perles
Perfumy, które kojarza Ci się z zachodem słońca....dune
Perfumy, które kojarza Ci się z letnim wieczorem...premier figuer, le feu light
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 14:40   #79
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: Dokończ....

Perfumy które kocham bezgranicznie za trwałość....Słonik Kenzo

Perfumy, które najpierw znienawidziłam, a potem pokochałam... Little Black Dress

Perfumy, które najpierw pokochałam, a potem znienawidziłam.... Miss Dior Cherie

Perfumy, które uwielbiasz, ale nienawidzi ich otoczenie... częściowo Słoń, ale nie mam takich w 100% znienawidzonych

Perfumy, za które dostajesz najwięcej komplementów.... Addict 2 Diora, Bright Crystal Versace, Pure Poison (którego sama nie lubię)

Perfumy, które maja naprawdę przecudna butelkę... Pure Poison

Perfumy, do których wracasz wspomnieniami... Pret a Porte, CK One

Perfumy, którymi pachnie Twój TZ to... Polo Blue, Polo Sport R. Laurenta

Perfumy, męski, które z powodzeniem sama mogłabyś uzywać/uzywasz... Opium, Deep, Idole

Jeśli miałabys się ograniczyc do, niech będzie 3 zapachów, które będziesz mogła używać do końca zycia to... Słonik, Addict 2, Amour de Cacao

Perfumy, którymi najchętniej obdarowałabys kogoś bliskiego.... Addict 2, Philosykos Diptyque

Perfumy, które kojarza Ci się z zachodem słońca....L'Or

Perfumy, które kojarza Ci się z letnim wieczorem... Philosykos Diptyque, Musc et Freesia

Od kiedy jesteś perfumomaniaczką, jakiś rok
i co się do tego przyczyniło Wizaż i TŻ
albo jaki zapach... chyba Hypnose Lancome
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941

Edytowane przez annmarie
Czas edycji: 2008-01-30 o 15:47
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-05, 11:33   #80
Favkes
Zakorzenienie
 
Avatar Favkes
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: na żeliwnej żerdzi
Wiadomości: 3 515
GG do Favkes
Dot.: Dokończ....

Perfumy które kocham bezgranicznie za trwałość....Watch
Perfumy, które najpierw znienawidziłam, a potem pokochałam...nie przypominam sobie
Perfumy, które najpierw pokochałam, a potem znienawidziłam....nie przypominam sobie
Perfumy, które uwielbiasz, ale nie nawidzi ich otoczenie...
Perfumy, za które dostajesz najwięcej komplementów....
Perfumy, które maja naprawdę przecudna butelkę...L de Lolita, Baiser du dragon, Alchimie, L'Air du Temps, Casmir
Perfumy, do których wracasz wspomnieniami..mademoiselle
Perfumy, którymi pachnie Twój TZ to...Gucci PH, Endymion, Equus, Gaultier2 i będzie Yerbamate - niech no tylko dorwę
Perfumy, męski, które z powodzeniem sama mogłabyś uzywać/uzywasz...Gucci PH, Equus, M7, Yerbamate
Jeśli miałabys się ograniczyc do, niech będzie 3 zapachów, które będziesz mogła używać do końca zycia to...Dzing, Organza, Violette Menthe
Perfumy, którymi najchętniej obdarowałabys kogoś bliskiego....Yerbamate
Perfumy, które kojarza Ci się z zachodem słońca....L'eau des Merveilles
Perfumy, które kojarza Ci się z letnim wieczorem...Givrine
Favkes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 13:02   #81
swish
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: Dokończ....

Perfumy które kocham bezgranicznie za trwałość -Organza Givenchy
Perfumy, które najpierw znienawidziłam, a potem pokochałam -Innocent Thierry Mugler
Perfumy, które najpierw pokochałam, a potem znienawidziłam -Perceive Avonu
Perfumy, które uwielbiasz, ale nienawidzi ich otoczenie -nie ma takich.
Perfumy, za które dostajesz najwięcej komplementów. -Innocent TM Perfumy, które maja naprawdę przecudna butelkę -nie mam takich, ale dla mnie piękną butelkę ma Ice*Man Thierry Mugler
Perfumy, do których wracasz wspomnieniami -Celebre
Perfumy, którymi pachnie Twój TZ to...nie mam tż.
Perfumy, męski, które z powodzeniem sama mogłabyś uzywać/uzywasz -to jest jakaś podróba, ale moim zdaniem pachną cudnie -Oscar Laurent OL second
Jeśli miałabys się ograniczyc do, niech będzie 3 zapaszków, które będziesz mogła używać do końca zycia to.. nie znam za wiele, ale dotychczas moimi faworytami są Gucci EDP II -na wiosnę, Organza Givenchy -jesień/zima i My Torrente Torrente-lato
Perfumy, którymi najchętniej obdarowałabys kogoś bliskiego -Cristobal Balenciaga -mamę, Light Blue D&G siostrę
Perfumy, które kojarza Ci się z zachodem słońca. -Armani Mania
Perfumy, które kojarza Ci się z letnim wieczorem -Hugo Deep Red
Od kiedy jesteś perfumomaniaczką...i co się do tego przyczyniło...albo jaki zapach -od niedawna, jakieś pół roku -Armani -Mania
swish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 13:38   #82
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 039
Dot.: Dokończ....

To i ja się wpiszę nareszcie.

Perfumy które lubię za trwałość.... Addict

Perfumy, które najpierw znienawidziłam, a potem pokochałam... Theorema (może nienawiść to za dużo, ale w głowie mi się nie mieściło, że mogę chcieć pachnieć jak ziołowy likier)

Perfumy, które najpierw pokochałam, a potem znienawidziłam.... Dzing, Chocolovers, Far away, Indian Summer

Perfumy, które uwielbiasz, ale nienawidzi ich otoczenie... jak dotąd nie przypominam sobie, żeby ktoś się skarżył

Perfumy, za które dostajesz najwięcej komplementów...Innocent, Ambre Sultan (od tej samej osoby) i Angel, choć nie lubię i użyłam zaledwie kilka razy (za każdym razem był komplement)

Perfumy, które maja naprawdę przecudna butelkę... Theorema klasyczna 30 ml, uwielbiam ją, choć nie jest chyba bardzo efektowna

Perfumy, do których wracasz wspomnieniami... Rare Gold

Perfumy, którymi pachnie Twój TZ to... A*men, Pi, LL Au Masculin

Perfumy, męskie, które z powodzeniem sama mogłabyś uzywać/uzywasz... myślę, że większość poza tymi najbardziej kolońskimi (używam A*men, Declaration, Rococo)

Jeśli miałabys się ograniczyc do, niech będzie 3 zapaszków, które będziesz mogła używać do końca zycia to... trudna sprawa, ale sprobuje Ambre Sultan, Theorema i niepoznane jeszcze cudo

Perfumy, którymi najchętniej obdarowałabys kogoś bliskiego... jakiś wesoły świeżuszek dla mamy (I love love), coś klasycznego i męskiego dla taty (nie mam pomysłu) i coś rzucającego na kolana dla męża (coś tajemniczo i mrocznie męskiego, może jakiś kadzidlak)

Perfumy, które kojarza Ci się z zachodem słońca.... Dune

Perfumy, które kojarza Ci się z letnim wieczorem... Mure et Musc (z takim późnoletnim)
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 14:34   #83
palindromy
Raczkowanie
 
Avatar palindromy
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 179
Dot.: Dokończ....

Perfumy które kocham bezgranicznie za trwałość.... Rousse, mój szalik świetnie go chłonie.
Perfumy, które najpierw znienawidziłam, a potem pokochałam... Acqua di Parma Iris Nobile. Pamiętam ten pierwszy psik, który mnie zmroził dosłownie. Wyczułam wstrętne gorzkie lekarstwo, bez którego teraz nie wyobrażam sobie życia.
Perfumy, które najpierw pokochałam, a potem znienawidziłam....
Nienawiść to może zbyt wiele, ale pewnym rozczarowaniem były niebieskie Les Belles.
Perfumy, które uwielbiasz, ale nie nienawidzi ich otoczenie...
Perełki Lalique. Siostra pieszczotliwie nazywa je “Polfą Tarchomin”.
Perfumy, za które dostajesz najwięcej komplementów....
generalnie komplementów nie dostaję
Perfumy, które maja naprawdę przecudna butelkę...
Lutensy – minimalistyczne i konkretne.
Perfumy, do których wracasz wspomnieniami...
Oriflame Midsumer.
Perfumy, męski, które z powodzeniem sama mogłabyś używać/używasz...
Encre Noire Lalique
Jeśli miałabyś się ograniczyć do, niech będzie 3 zapaszków, które będziesz mogła używać do końca życia to...
Belle de Minuit, Ogródek Śródziemnomorski i Encre Noire
Perfumy, którymi najchętniej obdarowałabyś kogoś bliskiego....
Sables A. Goutal dla taty, któremu ostatnio kupiłam Lempicką i muszę się jakoś zrehabilitować
Perfumy, które kojarzą Ci się z zachodem słońca....
absolutny brak skojarzeń.
Perfumy, które kojarzą Ci się z letnim wieczorem...
Ogródek Śródziemnomorski.
Od kiedy jesteś perfumomaniaczką
od jakiegoś roku chyba ...i co się do tego przyczyniło taka jedna i Wizaż.
__________________

palindromy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 14:47   #84
Santorio
Zadomowienie
 
Avatar Santorio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 271
GG do Santorio
Dot.: Dokończ....

Perfumy które kocham bezgranicznie za trwałość....Egoiste
Perfumy, które najpierw znienawidziłem, a potem pokochałem...Dzonghka
Perfumy, które najpierw pokochałem, a potem znienawidziłem...Le male
Perfumy, które uwielbiasz, ale nienawidzi ich otoczenie...Amen
Perfumy, za które dostajesz najwięcej komplementów....Terre Hermes
Perfumy, które mają naprawdę przecudna butelkę...Nieprzyzwoita
Perfumy, do których wracasz wspomnieniami...Dune pf
Perfumy, którymi pachnie Twoja TZ to...Intuition
Perfumy, damskie, które z powodzeniem sam mógłbyś używać/używasz...dużo tego: BC, OI, Smok, Angel, RWD Obligue, Fragile
Jeśli miałbyś się ograniczyć do, niech będzie 3 zapaszków, które będziesz mógł używać do końca życia to...Amen, Gucci Rush for men, Terre
Perfumy, którymi najchętniej obdarowałbyś kogoś bliskiego....Gaiac
Perfumy, które kojarzą Ci się z zachodem słońca....Le Feu
Perfumy, które kojarzą Ci się z letnim wieczorem... Poison
Od kiedy jesteś perfumomaniakiem...i co się do tego przyczyniło...albo jaki zapach... nie pamiętam, ale odkąd pamiętam to od zawsze .
__________________

Santorio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 15:16   #85
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Dokończ....

Fajny wątek, Zuziu lubiemy takie ankietki

Perfumy które kocham bezgranicznie za trwałość... OI, stanowczo. Nic innego się tak nie trzyma. Bywa, że ze dwie doby.
Chociaż... ostatnio cudne Bois Vanille dzielnie daje radę.
Perfumy, które najpierw znienawidziłam, a potem pokochałam... Angel
Perfumy, które najpierw pokochałam, a potem znienawidziłam... Angel. (Zmienia mi się to co ok. pół roku ale zaczęło się od dwuletniej miłości).

Perfumy, które uwielbiasz, ale nienawidzi ich otoczenie...
Nienawidzi to może za dużo powiedziane, ale coś mi się zdaje, że Smoczydło nie wzbudza entuzjazmu. Chociaż skarg nie słyszałam... A TŻ nie przepada za kadzidłami. Ale przyzwyczaja się.
Perfumy, za które dostajesz najwięcej komplementów.... OI, Acqua di Gio, Prada, Mauboussin EdT, Gloria, Madness. Wszystko zależy, od kogo te komplementa.
Perfumy, które maja naprawdę przecudna butelkę... Madness, Plankton z pompką i bez pompki takoż, Theo 50 i 100 ml, Chance Chanel, reszta asortymentu Chanel też, Dolce Vita, kadzidlaki CdG i kanciaki Lutensa. Dzwonki też, chociaż żadnego jeszcze w łapach nie dzierżyłam. Ale, ach, już niedługo...
Edit: JAK MOGŁAM zapomnieć o najpiękniejszych korkach w historii perfumiarstwa... Kiciunie
Tigre Kenzo i Panthere Cartier
Perfumy, do których wracasz wspomnieniami... Acqua di Gio. Jak liceum (4-letnie!) długie, tak nimi pachniałam. I Czarna Mańka.
Perfumy, którymi pachnie Twój TZ to... Gucci PH (ode mnie), Davidoff Silver Shadow Altitude (prezent od Kochanego Pracodawcy. Używa tylko do pracy, na szczęście. I na piłkę nożną, żeby zabić smród hali )
Perfumy, męski, które z powodzeniem sama mogłabyś uzywać/uzywasz... Gucci PH i, jeśli liczą się uniseksy, to kadzidlaki CdG. I pewnie kilka innych, ale w tej chwili nie pamiętam.
Jeśli miałabys się ograniczyc do 3 zapachów, które będziesz mogła używać do końca zycia to... Nie! NIE!
No dobra... Theorema, Histoire d’Eau, Must. Ale tęskniłabym jak zbity pies za kadzidłami, Bois Vanille, OI i Dolce Vitą.
Perfumy, którymi najchętniej obdarowałabys kogoś bliskiego.... Hm, TŻ-ta ostatnio obdarowałam Guciem. Mamie wolę kupować to, co ona sama lubi (albo chłodne świeżaki, albo przyprawowe i kadzidła, żadnych słodyczy!), bo potrafi dobitnie wyrazić swe rozczarowanie. Ojcu chętnie wręczyłabym Zagorsk (bo sosnowy) i Tea for Two, które bardzo mi się z nim kojarzą - przesłodzona, mocna herbata i tytoń fajkowy - to był zapach pokoju taty, który pamiętam z dzieciństwa.
Perfumy, które kojarza Ci się z zachodem słońca.... Y! Nie wiem! Ja wolę wschody słońca
(Spojrzałam w dół. Agnyska ma rachę - Dune!)
Perfumy, które kojarza Ci się z letnim wieczorem... Też nie wiem. W letni wieczór pewnie użyłabym czegoś, co normalnym ludziom nie kojarzy się z letnim wieczorem.
(Już wiem! Letni wieczór wakacyjny - Madness. To osobiste skojarzenia )
Edit: No przecież - Narciso Rodriguez. Te kwiaty...
Od kiedy jesteś perfumomaniaczką...i co się do tego przyczyniło...albo jaki zapach... Niestety, odkąd sięgam pamięcią, zawsze przejawiałam bardzo żywe zainteresowanie pachnącymi flaszeczkami. Więc - geny...? Ale fakt, że od kiedy czytam Wizaż, kolekcja jest pięć razy większa, niż kiedyś.
Edit: Zapomniałam, że mój początek lektury Wizażu zbiega się z początkiem pracy zarobkowej - nooo cóż, istotny to szczegół...

Edytowane przez martwa papuga
Czas edycji: 2008-02-20 o 15:37
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 15:24   #86
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Dokończ....

U mnie znowu się pozmieniało, więc czemu by się nie wpisać?
  • Perfumy które kocham bezgranicznie za trwałość - Le Baiser du Dragon, Scent CN.
  • Perfumy, które najpierw znienawidziłam, a potem pokochałam - Black Cashmere, Pocałunek Smoka.
  • Perfumy, które najpierw pokochałam, a potem znienawidziłam - tych jest sporo. Z najnowszych: Shalimar, Oriental Flower by Kenzo. Do listy "znudzonych" mogłabym dopisać Miyako, Must (mam nadzieję, że tylko chwilowo), Tumulte, Tea Rose i Tea Rose Amber.
  • Perfumy, które uwielbiasz, ale nienawidzi ich otoczenie - Scent CN, czarna Mania...
  • Perfumy, za które dostajesz najwięcej komplementów - ?
  • Perfumy, które maja naprawdę przecudna butelkę - Pocałunek Smoka, Black Cashmere, Encre Noire. Uwielbiam flakony L'Artisanów.
  • Perfumy, do których wracasz wspomnieniami - ostatnio nie wracam, nawet się za siebie nie oglądam. Biegnę przed siebie jak szalona.
  • Perfumy, którymi pachnie Twój TZ - Crave CK, Azzaro Chrome, Legno di Guajaco Tesori, Nomadic.
  • Perfumy męskie, które z powodzeniem sama uzywasz - obecnie Encre Noire, Terre d'Hermes, Equus, Gucci PH, Gaiac.
  • Jeśli miałabys się ograniczyc do, niech będzie 3 zapachów, które będziesz mogła używać do końca zycia - nie potrafię.
    Myślałam o: Le Baiser du Dragon, Histoire d'Eau Mauboussin, Gucci PH; ale tak naprawdę nie umiem się aż tak ograniczyć. Za szybko znudziłyby mi się te zapachy, choćbym nie wiem jak je kochała.
  • Perfumy, którymi najchętniej obdarowałabys kogoś bliskiego - bez zmian, takie które by tę osobę zachwyciły i idealnie do niej pasowały.
  • Perfumy, które kojarza Ci się z zachodem słońca - Dune.
  • Perfumy, które kojarza Ci się z letnim wieczorem - czarna Mania.
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 17:10   #87
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Dokończ....

Perfumy ...
które kocham bezgranicznie za trwałość - Angel i Addict
które najpierw znienawidziłam, a potem pokochałam - Shalimar (ale nie na sobie )
które najpierw pokochałam, a potem znienawidziłam - aż tak ekstremalnie nie było
które uwielbiasz, ale nie nawidzi ich otoczenie - może nie nienawidzi, ale stęka, że pachnę gorącą drożdżówką kiedy noszę Amour de Cacao Coś tam o Angelu marudzą, że niby syntetyczny
za które dostajesz najwięcej komplementów - Pink Sugar, Flowerbomb i Gucci II
które maja naprawdę przecudna butelkę - jeżynka Mure et Musc, Bondy, Angelowa gwiazdka, diamenty Choparda, Lolitkowe jabłuszka i dziewczynkowate Miss Dior Cherie
do których wracasz wspomnieniami - Baby Doll, Miss Dior Cherie i Angel - pierwsze do których wzdychałam i z wytęsknieniem wyczekiwałam kiedy poczuję, że do nich dorosłam
męski, które z powodzeniem sama mogłabyś uzywać/uzywasz - Pi
którymi najchętniej obdarowałabys kogoś bliskiego - taki, który ta obdarowana osoba pokochałaby tak bardzo, że uzywałaby go do końca życia
które kojarza Ci się z zachodem słońca - Dune, Sweet Sun, Monoi de Thaiti
Od kiedy jesteś perfumomaniaczką - wkręciło mnie na dobre około roku temu
...i co się do tego przyczyniło - fakt, że poczułam że już dorosłam do ukochanych zapachów
Jeśli miałabys się ograniczyc do 3 zapachów, które będziesz mogła używać do końca zycia to - jeśli ktoś by mnie zmusił do takiego cierpienia i bolesnego ograniczenia to będą to możliwie najbardziej moje zapachy - Magnetism, Addict i Angel
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 14:40   #88
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Dokończ....

Perfumy które kocham bezgranicznie za trwałość.. Innocent, Tygrys
Perfumy, które najpierw znienawidziłam, a potem pokochałam... nie była to nienawiść, ale nie spodobała mi się po pierwszych testach Desnuda, a teraz ją bardzo lubię
Perfumy, które najpierw pokochałam, a potem znienawidziłam.... Puma Woman
Perfumy, które uwielbiasz, ale nie nawidzi ich otoczenie... mama reaguje bardzo negatywnie na Cocoon, dla niej to spirytus i apteka, idealny na nocne spacery 1 listopada
Perfumy, za które dostajesz najwięcej komplementów.... Innocent i Lolita EDP
Perfumy, które maja naprawdę przecudną butelkę... Lolita EDP i L, Innocent, Belle de Minuit
Perfumy, do których wracasz wspomnieniami... Escada Magnetism, L'or
Perfumy, którymi pachnie Twój TZ to... -
Perfumy, męskie, które z powodzeniem sama mogłabyś uzywać/uzywasz... Escada Magnetism, Allure Sport
Jeśli miałabys się ograniczyc do, niech będzie 3 zapachów, które będziesz mogła używać do końca zycia to... Innocent, Theorema
Perfumy, którymi najchętniej obdarowałabys kogoś bliskiego.... Lacoste - Pour Femme, Euphoria dla Mamy
Perfumy, które kojarza Ci się z zachodem słońca.... Lolita EDP
Perfumy, które kojarza Ci się z letnim wieczorem... Euphoria Blossom, Stella In Two Peony
Od kiedy jesteś perfumomaniaczką ... od 3 -4 lat? nie tak długo
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 16:39   #89
dominikaha
Zadomowienie
 
Avatar dominikaha
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: wschód
Wiadomości: 1 356
Dot.: Dokończ....

Perfumy, które kocham bezgranicznie za trwałość - Angel, Organza, Escada Magnetism
Perfumy, które najpierw znienawidziłam, a potem pokochałam - Pure Poison
Perfumy, które najpierw pokochałam, a potem znienawidziłam - Alien
Perfumy, które uwielbiasz, ale nienawidzi ich otoczenie - Classique, Peony Angel
Perfumy, za które dostajesz najwięcej komplementów - Crystal Noir, Escada Magnetism
Perfumy, które maja naprawdę przecudna butelkę - Lolita Lempicka, Wish, ogródki Angela, Organza
Perfumy, do których wracasz wspomnieniami - Cinema, Le Male
Perfumy, którymi pachnie Twój TŻ to - Gucci Rush for Men
Perfumy męskie, które z powodzeniem sama mogłabyś używać/używasz - Black Bvlgari, M7
Jeśli miałabyś się ograniczyć do, niech będzie 3 zapachów, które będziesz mogła używać do końca życia to - Nina, Pure Poison, Classique
Perfumy, którymi najchętniej obdarowałabyś kogoś bliskiego - Gucci EdP
Perfumy, które kojarzą Ci się z zachodem słońca - Dune
Perfumy, które kojarzą Ci się z letnim wieczorem - Gucci EdP II
dominikaha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 16:48   #90
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Dokończ....

Perfumy które kocham bezgranicznie za trwałość....Hypnose Elixir
Perfumy, które najpierw znienawidziłam, a potem pokochałam...
Perfumy, które najpierw pokochałam, a potem znienawidziłam...
DKNY Red Delicious
Perfumy, które uwielbiasz, ale nienawidzi ich otoczenie...
Perfumy, za które dostajesz najwięcej komplementów....
I love love
Perfumy, które mają naprawdę przecudna butelkę...
L LL
Perfumy, do których wracasz wspomnieniami...
Escada Magnetism
Perfumy, którymi pachnie Twoja TZ to...
Escada Sentiment Puor Homme, Hugo Boss Bottled
Perfumy, męskie, które z powodzeniem sama mógłabyś używać/używasz...

Jeśli miałbyś się ograniczyć do, niech będzie 3 zapachów, które będziesz mógł używać do końca życia to...
Flowerbomb EDT, Addict 2, I love love
Perfumy, którymi najchętniej obdarowałabyś kogoś bliskiego.... D&G The One - mamę
Perfumy, które kojarzą Ci się z zachodem słońca....Innocent
Perfumy, które kojarzą Ci się z letnim wieczorem... Ralph Lauren Wild
Od kiedy jesteś perfumomaniakiem...i co się do tego przyczyniło...albo jaki zapach... chyba około dwóch lat - zawróciło mi w głowie Baby Doll
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:13.