Czy kobiety wolą romantyków? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-30, 14:39   #1
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Wink

Czy kobiety wolą romantyków?


Romantyzm - taka epoka A romantycy? Kto to taki ? I wreszcie -czy kobiety naprawdę wola romantyków? A może to jest zależne od wieku? Pytam,bo dość często spotykam się na wizażu ze stwierdzeniem "on jest/był romantykiem" "brakuje mi romantyzmu" "on nie jest w ogóle romantyczny"....

Przyznam,że jak słyszę,że facet jest romantykiem,to uciekam gdzie pieprz rośnie.Alergię mam wręcz,bo kojarzy mi się to ze słodkimi wierszykami (najczęściej ściąganymi z internetu),trzymaniem sie za ręce 24h/dobę,facetem wiszącym na kobiecie wiecznie,przesadnymi aż do zwymiotowania wyznaniami i ogólnym rozmemłaniem.
Wiem,że to prawdopodobnie mój spaczony obraz,więc pytam Was
Jacy oni są - ci romantycy? Lubicie "ten typ" ?

Moi exowie zarzucali mi,że jestem nieromantyczna.A z kolei z moim TŻ kochamy się nieromantycznie już 4 lata i jest świetnie
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 14:44   #2
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Czy kobiety wolą romantyków?

Moim zdaniem kobiety lubą mężczyzn którzy mają w sobie odrobine romantyzmy, ale bez przesady facet ma byc bardziej meski niż romatyczny - bardziej dzialać niz wgapiać sie w zachód słońca.
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 14:46   #3
sylweczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Starachowice / Toruń
Wiadomości: 2 054
GG do sylweczka
Dot.: Czy kobiety wolą romantyków?

Cytat:
Napisane przez Wisienki Pokaż wiadomość
Moim zdaniem kobiety lubą mężczyzn którzy mają w sobie odrobine romantyzmy, ale bez przesady facet ma byc bardziej meski niż romatyczny - bardziej dzialać niz wgapiać sie w zachód słońca.
Dokładnie...Nie wiem co ludzia ostatnio odbija z tym romantyzmem. I wiecie przyznam sie ,ze tak wlaciwie to nie wiem nawet w jakim ludzkim zachowaniu sie on przejawia??
__________________




sylweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 14:50   #4
Shayla
Raczkowanie
 
Avatar Shayla
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 478
Dot.: Czy kobiety wolą romantyków?

Przyznam szczerze, że już dawno tacy faceci mnie nie kręcą. A kiedyś? Może trochę, ale bardziej tacy, którzy mieli w sobie jakąś cząstkę romantyzmu. Myślę, że tego rodzaju upodobania zmieniają się z wiekiem. Na dzień dzisiejszy pewnie bym uciekała przed typowym romantykiem. Ktoś taki kojarzy mi się ze słabym charakterem, nadmierną czułostkowością, przewrażliwieniem. Jest jednym słowem niemęski.

Idealnie, jeśli mężczyzna ma w sobie coś romantycznego, ale niech to będzie tylko malutki dodatek do zdecydowanego charakteru.
Przy facecie, który pisze wiersze, wieczorami spogląda w niebo i płacze przy telenowelach długo bym nie wytrzymała.
Shayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 14:51   #5
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Czy kobiety wolą romantyków?

Cytat:
Napisane przez sylweczka Pokaż wiadomość
I wiecie przyznam sie ,ze tak wlaciwie to nie wiem nawet w jakim ludzkim zachowaniu sie on przejawia??
ooo...to to to
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 14:56   #6
Shayla
Raczkowanie
 
Avatar Shayla
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 478
Dot.: Czy kobiety wolą romantyków?

Cytat:
Napisane przez sylweczka Pokaż wiadomość
Dokładnie...Nie wiem co ludzia ostatnio odbija z tym romantyzmem. I wiecie przyznam sie ,ze tak wlaciwie to nie wiem nawet w jakim ludzkim zachowaniu sie on przejawia??
Wiecie co, mnie romantyzm w zachowaniu kojarzy się jednoznacznie z bohaterami epoki romantyzmu (Giaur, Werter, Konrad Wallenrod etc. ), kto czytał, ten wie o co biega.
Ogólnie - przewrażliwienie, płaczliwość, cierpienie w imię miłości i takie tam.
Shayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 15:00   #7
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Czy kobiety wolą romantyków?

Cytat:
Napisane przez Shayla Pokaż wiadomość
Wiecie co, mnie romantyzm w zachowaniu kojarzy się jednoznacznie z bohaterami epoki romantyzmu (Giaur, Werter, Konrad Wallenrod etc. ), kto czytał, ten wie o co biega.
Ogólnie - przewrażliwienie, płaczliwość, cierpienie w imię miłości i takie tam.
No właśnie mnie też się tak kojarzy. Ale nie potrafię znależć romantyzmu w "normalnym" ludzkim zachowaniu. Albo inaczej -takie typowe (wg. przykładów) zachowanie nie jest dla mnie w ogóle romantyczne,raczej -nie do zniesienia
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-30, 15:02   #8
ricca166
Wtajemniczenie
 
Avatar ricca166
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 430
Dot.: Czy kobiety wolą romantyków?

Romantyk kojarzy mi się własnie z takim ukochanym ,,misiaczkiem słodziutkim".

Na przyjaciela jak najbardziej,jako chłopak .Wolę takich zdecydowanych,chociaż w nich też znajdzie się trochę romantyzmu,ale bez przesady.
ricca166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 15:06   #9
Wisienki
Zakorzenienie
 
Avatar Wisienki
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: raz stąd, raz stamtąd ;)
Wiadomości: 3 944
Dot.: Czy kobiety wolą romantyków?

Cytat:
Napisane przez Shayla Pokaż wiadomość
Idealnie, jeśli mężczyzna ma w sobie coś romantycznego, ale niech to będzie tylko malutki dodatek do zdecydowanego charakteru.
Przy facecie, który pisze wiersze, wieczorami spogląda w niebo i płacze przy telenowelach długo bym nie wytrzymała.
Ja nie czułabym sie przy takim facecie bezpieszcznie przede wszystkim, co za duzo to nie zdrowo

Cytat:
Napisane przez stokrotka_to_ja Pokaż wiadomość
No właśnie mnie też się tak kojarzy. Ale nie potrafię znależć romantyzmu w "normalnym" ludzkim zachowaniu. Albo inaczej -takie typowe (wg. przykładów) zachowanie nie jest dla mnie w ogóle romantyczne,raczej -nie do zniesienia
bo ja wiem jeśli facet odprowadza mnie po randce do domu i pocałuje na porzegnanoie jest to romantyzm w takim wydaniu jaki lubie najbardziej
__________________
Wisienki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 15:10   #10
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Czy kobiety wolą romantyków?

Cytat:
Napisane przez Wisienki Pokaż wiadomość
bo ja wiem jeśli facet odprowadza mnie po randce do domu i pocałuje na porzegnanoie jest to romantyzm w takim wydaniu jaki lubie najbardziej
A dla mnie to jest normalne zachowanie .Odprowadzenia wieczorem po prostu "wymagam".a buziak,no cóż....

A walentynki? czy to jest romantyczne?
A oswiadczyny? Takie w restauracji/na plazy z bukietem czerwonych róż i padaniem na kolana będa romantyczne,a takie w łóżku o poranku juz nie?
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 15:12   #11
Shayla
Raczkowanie
 
Avatar Shayla
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 478
Dot.: Czy kobiety wolą romantyków?

Cytat:
Napisane przez stokrotka_to_ja Pokaż wiadomość
No właśnie mnie też się tak kojarzy. Ale nie potrafię znależć romantyzmu w "normalnym" ludzkim zachowaniu. Albo inaczej -takie typowe (wg. przykładów) zachowanie nie jest dla mnie w ogóle romantyczne,raczej -nie do zniesienia

Podam kilka przykładów romantycznego zachowania:
- facet zanosi się płaczem po utracie ukochanego chomika, przez miesiąc nie potrafi wyjść z depresji, bo był z futrzakiem emocjonalnie związany
- gość popełnia samobójstwo, bo kobita, w której się zakochał go nie chce, spogląda na niego surowym wzrokiem i jest wyjątkowo nieprzystępna, jedyna rada - powiesić się lub rzucić z mostu, bo to przecież jest TA JEDYNA, która go nie chce, więc jego życie bez niej nie ma najmniejszego sensu (oczywiście przed wykonaniem czynu ostatecznego delikwent napisał 30-sto stronnicowy list pożegnalny)
- facet kupuje sobie wielki teleskop (a najlepiej jeśli sam go konstruuje ), aby obserwować gwiazdy, doznaje przy tym niezwykłych uniesień, tajemniczych stanów ducha


Na razie tyle przyszło mi do głowy.
Shayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-30, 15:13   #12
sylweczka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Starachowice / Toruń
Wiadomości: 2 054
GG do sylweczka
Dot.: Czy kobiety wolą romantyków?

Cytat:
Napisane przez Shayla Pokaż wiadomość
Wiecie co, mnie romantyzm w zachowaniu kojarzy się jednoznacznie z bohaterami epoki romantyzmu (Giaur, Werter, Konrad Wallenrod etc. ), kto czytał, ten wie o co biega.
Ogólnie - przewrażliwienie, płaczliwość, cierpienie w imię miłości i takie tam.
Dokładnie jakać " wybitna" jednostka cierpiaca bog wie w imie czego i w jakim celu...Przezywajaca kwestie które noramalny człowiek by olal ciepłym moczem ( bo takie dzisiejesze realia).Buntownik z wyboru.....bllleeee

Cytat:
Napisane przez stokrotka_to_ja Pokaż wiadomość
No właśnie mnie też się tak kojarzy. Ale nie potrafię znależć romantyzmu w "normalnym" ludzkim zachowaniu. Albo inaczej -takie typowe (wg. przykładów) zachowanie nie jest dla mnie w ogóle romantyczne,raczej -nie do zniesienia
Bo czy eomantyczna jest kolacja przy swiacach??Moze miec jakies pierwiastki romantyzmu-ale jest bardziej normalna,ludzka anizeli romantycznaRomantyczna kolacja robiona przez Tż powinna byc codzienniehehehe

Cytat:
Napisane przez Wisienki Pokaż wiadomość



bo ja wiem jeśli facet odprowadza mnie po randce do domu i pocałuje na porzegnanoie jest to romantyzm w takim wydaniu jaki lubie najbardziej
To normalnosc a nie romzantyzm...taka zwykła codziennosc, dobre maniery, meski sposob bycia, wyuczone na przykładach od najmłodszych lat zachowanie.....
__________________




sylweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 15:14   #13
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Czy kobiety wolą romantyków?

Cytat:
Napisane przez Shayla Pokaż wiadomość

Podam kilka przykładów romantycznego zachowania:
- facet zanosi się płaczem po utracie ukochanego chomika, przez miesiąc nie potrafi wyjść z depresji, bo był z futrzakiem emocjonalnie związany
- gość popełnia samobójstwo, bo kobita, w której się zakochał go nie chce, spogląda na niego surowym wzrokiem i jest wyjątkowo nieprzystępna, jedyna rada - powiesić się lub rzucić z mostu, bo to przecież jest TA JEDYNA, która go nie chce, więc jego życie bez niej nie ma najmniejszego sensu (oczywiście przed wykonaniem czynu ostatecznego delikwent napisał 30-sto stronnicowy list pożegnalny)
- facet kupuje sobie wielki teleskop (a najlepiej jeśli sam go konstruuje ), aby obserwować gwiazdy, doznaje przy tym niezwykłych uniesień, tajemniczych stanów ducha


Na razie tyle przyszło mi do głowy.
mhmmmm.....no czyli ja zdecydowanie nie lubię romantyków
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 15:27   #14
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Czy kobiety wolą romantyków?

Cytat:
Napisane przez Shayla Pokaż wiadomość
Wiecie co, mnie romantyzm w zachowaniu kojarzy się jednoznacznie z bohaterami epoki romantyzmu (Giaur, Werter, Konrad Wallenrod etc. ), kto czytał, ten wie o co biega.
Ogólnie - przewrażliwienie, płaczliwość, cierpienie w imię miłości i takie tam.
Czyli romantyzm w najgorszym tego słowa znaczeniu.
Wiersze o miłości, czerwone serduszka, gapienie się w gwiazdy - uch, nie bawi mnie to. W ogóle jakoś mało romantyczna jestem, dlatego przy rozmemłanym romantyku rodem z komedii romantycznych (np. Hugh Grant ) nie wytrzymałabym ani chwili!
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 15:34   #15
Shayla
Raczkowanie
 
Avatar Shayla
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 478
Dot.: Czy kobiety wolą romantyków?

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;6441835]Czyli romantyzm w najgorszym tego słowa znaczeniu.
Wiersze o miłości, czerwone serduszka, gapienie się w gwiazdy - uch, nie bawi mnie to. W ogóle jakoś mało romantyczna jestem, dlatego przy rozmemłanym romantyku rodem z komedii romantycznych (np. Hugh Grant ) nie wytrzymałabym ani chwili![/quote]


Wiesz, romantyczny facet widzi i czuje więcej niż "zwykły śmiertelnik".
Zazwyczaj używa górnolotnych sformułowań w stylu: "czy czujesz tę tajemniczą aurę miłości, która nas otacza?", "chcę cię namalować w swej wyobraźni", dla takiego gościa wszystko jest metaforycznym doznaniem.
Lasy, łąki, pola, moczary, bagniska i pustynie przemierzy, by Cię zdobyć.

A tak serio - jak dla mnie to masakra.
Shayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 16:18   #16
Emilkaa
Zadomowienie
 
Avatar Emilkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 775
Dot.: Czy kobiety wolą romantyków?

o nieeeeeee,ja nie lubie romantykow!od zawsze z takimi nie krecilam,az pomyslalam,ze moze to wina tego,ze nie rkece z romantykiem i dopieor z romantykiem sie meczylam hehehe...ja dziekuje za romantyka
Emilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 16:28   #17
_Gosiaczek_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: Czy kobiety wolą romantyków?

Mój były był romantykiem. No właśnie dlatego był. Jakoś nie przemawia do mnie ten typ mężczyzny. Od czasu do czasu romantyzm jest wskazany ale nie 24h/d.
Za słodko było.
_Gosiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 17:09   #18
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Czy kobiety wolą romantyków?

Mężczyzna musi być twardy i stanowczy. Miło jest kiedy ma romantyczny nastrój, zabiera na kolację, nosi na rękach, mówi pięknie o miłości ale nie non stop. Dla mnie mężczyzna to stanowczość, opanowanie. facet nie może chodzić cały czas z głową w chmurach.
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 17:19   #19
Chocoblue
Raczkowanie
 
Avatar Chocoblue
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 344
Dot.: Czy kobiety wolą romantyków?

Moim zdaniem mężczyzna powinien być konkretny i umieć twardo stąpać po świecie. Ale szczypta romantyzmu też jest konieczna, tylko okazana we właściwym momencie i dawce. To nie może być takie cukierkowe i nieustannie ociekające lukrem.
Chocoblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-30, 17:35   #20
Aramintha
Wtajemniczenie
 
Avatar Aramintha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bywa tu, bywa tam, bywa też gdzie indziej...
Wiadomości: 2 110
Dot.: Czy kobiety wolą romantyków?

Cytat:
Napisane przez Shayla Pokaż wiadomość



A tak serio - jak dla mnie to masakra.
Przeczytałam maskara i przez chwilę byłam nieco zdezorientowana. No cóż, głodnemu chleb na myśli

Nie lubię "romantycznych" mężczyzn, są dla mnie zbyt irytujący, ale to kwestia zgodności charakteru. Siebie opisałabym np. jako realistkę z poczuciem humoru(dość specyficznym) i tego samego oczekuję od potencjalnego partnera. Zresztą kobiety romantyczki też są irytujące, te wszystkie okrzyki w stylu: jakie to słodkie, ach wzruszyłam się, płakałam bo ostatnio Leoncjo rzucił Esmeraldę
Aramintha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 18:03   #21
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 716
Dot.: Czy kobiety wolą romantyków?

Ja staje sie sama romantyczna jak sie zakocham ..A tak wszelki romantyzm mnie po prostu bawi i czasem nawet żenuje :|
__________________







dagirll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 18:06   #22
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Czy kobiety wolą romantyków?

przesada w jedną czy drugą stronę nie jest wskazana wszystko w nadmiarze wychodzi bokiem
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 18:11   #23
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: Czy kobiety wolą romantyków?

Obecnie mam 17 lat, niedługo 18 i jeszcze nie przeżyłam pierwszej miłości - tak, wiem, brzmi dziwnie. Ale nie wyobrażam sobie, aby facet był typowym romantykiem. To jest zarezerwowane dla kobiet - taka wrażliwość, "lekkość". Ja chcę kogoś, na którego ramieniu będę mogła się oprzeć, a nie ciągnąć jeszcze gościa za sobą.
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 18:44   #24
Lucyy
Zadomowienie
 
Avatar Lucyy
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 244
Dot.: Czy kobiety wolą romantyków?

Jakoś nigdy nie przepdałam za romantykami, to zdecydowanie nie jest mój typ faceta. Wiadomo są saytuacje, gdy odrobina romantyzmu jest potrzebna, ale "co za duzo..." Ja tam wolę optymistów
__________________
"Najlepsze są prezenty pożyteczne. Na przykład: ja jemu chusteczki do nosa, on mi futro"
B. Bardot
Lucyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 19:55   #25
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Czy kobiety wolą romantyków?

Cytat:
Napisane przez larva Pokaż wiadomość
Obecnie mam 17 lat, niedługo 18 i jeszcze nie przeżyłam pierwszej miłości - tak, wiem, brzmi dziwnie. .
To nie brzmi dziwnie -to brzmi normalnie
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 20:02   #26
Shayla
Raczkowanie
 
Avatar Shayla
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 478
Dot.: Czy kobiety wolą romantyków?

Cytat:
Napisane przez stokrotka_to_ja Pokaż wiadomość
To nie brzmi dziwnie -to brzmi normalnie
To samo chciałam napisać.
Larva - przeczytaj zdanie, które sama umieściłaś w stopce.
Shayla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 20:25   #27
gramma
Zadomowienie
 
Avatar gramma
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 197
Dot.: Czy kobiety wolą romantyków?

Chyba romantycy nie cieszą się dużą popularnością wśród kobiet (na Wizażu)

Też nie lubię - dla mnie facet musi być przede wszystkim męski, a jako że ja sama jestem czasami trochę bardziej męska niż przeciętna kobieta, to romantyk u mojego boku byłby jak ciepłe kluchy, które musiałabym za sobą zbierać bo ciągle się rozsypują.

Co nie oznacza, że nie ucieszyłby mnie raz na jakiś czas kwiatek i te sprawy
gramma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 20:38   #28
diamencik18
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Czy kobiety wolą romantyków?

Moim zdaniem facet powiniem mieć w sobię duszę romantyka, ale też powinien być drapieżnikiem romantyczny kiedy jest z kobietą sam na sam... romantyczny wieczór ale jak zajdzie taka potrzeba powinien przełożyć przez kolano i dać pożądnego klapsa
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 21:10   #29
nebraska
Zakorzenienie
 
Avatar nebraska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: cozy place
Wiadomości: 4 996
Dot.: Czy kobiety wolą romantyków?

Nie przepadam za romantykami, a już na pewno nie trawię takich banalnych i stereotypowych obrazków - róże, zachód słońca, świece rozwiany włos poezja...

Przyszło mi właśnie do głowy, że kobiety może i lubią miieć takich romantycznych adoratorów, co to wzdychają do nich, wystają pod oknem i wzruszają się oglądając duet Meg Ryan-Tom Hanks, ale raczej sie z takim osobnikiem nie zwiążą na całe życie
__________________
Pielęgnujmy przypadkową życzliwość i piękne czyny pozbawione sensu.


Fragrantica








nebraska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 23:58   #30
sandre
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 441
Dot.: Czy kobiety wolą romantyków?

nie lubię romantyków....bleee wręcz gardzę nimi na szczęście mój TŻ nie jest romantykiem

nie rajcują mnie:

kolacje czy kąpiele przy świecach, wspólne wzdychanie przy zachodzie słońca, wspólne patrzenie w gwiazdy, pochlipywanie w kinie na romantycznych filmach, słuchanie romantycznych piosenek, czytanie romansideł, przesyłanie sobie słodkich smsków, czy dostawanie na wszelakie okazje czekoladek i bóg wie jakiej ilości róż ( ogólnie nie lubię ciętych kwiatów ).....wolę dobrą książkę czy płytę z ulubioną muzyką i kwiatka w doniczce :p i faceta co czasem na mnie krzyknie czy da klapsa w tyłek
__________________



sandre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:22.