Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2016-08-24, 08:57   #2581
BB_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Dziêki dziewczyny za odpowiedzi. Tak siê w³a¶nie ba³am tego koloru i zdecydowa³am siê na Loreal Luo Color 4/12. Zamówi³am ju¿, czekam na dostawê (i potwierdzenie czy ten kolor w ogóle maj±).

---------- Dopisano o 07:57 ---------- Poprzedni post napisano o 07:42 ----------

Tylko teraz nie wiem czy czarne nie wyjd±? Ale chyba nie powinny, co? Mi siê zawsze farba bardzo szybko wypiera³a, z koloru zesz³am po prostu przestaj±c farbowaæ, wszystko siê spra³o, nie mia³am odrostu. Chyba ¿e uwa¿acie, ¿e powinnam to 4/12 np zmieszaæ z 6/12?
BB_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-24, 09:45   #2582
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Mieszanie 4 z 6 nie ma najmniejszego sensu. I tak bardziej chwyci 4. A wiêc du¿o ja¶niej nie wyjdzie.
4.12 nie powinna byæ czarna. W pierwszym momencie po farbowaniu na pewno bêdzie bardzo ciemno, ale przewa¿nie ju¿ po 3-4 myciach w³osów kolor siê robi taki jaki powinien wyj¶æ.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-24, 09:58   #2583
BB_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Mieszanie 4 z 6 nie ma najmniejszego sensu. I tak bardziej chwyci 4. A wiêc du¿o ja¶niej nie wyjdzie.
4.12 nie powinna byæ czarna. W pierwszym momencie po farbowaniu na pewno bêdzie bardzo ciemno, ale przewa¿nie ju¿ po 3-4 myciach w³osów kolor siê robi taki jaki powinien wyj¶æ.
No to super, dziêki Jak jest po przecinku 12 to ju¿ chyba powinien byæ chlodny, co?

---------- Dopisano o 08:58 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

Aha, jeszcze zapomnia³am dodaæ - to 4/12 planujê po³±czyæ z oksydantem 1,9% mimo ¿e Loreal zaleca u¿ywaæ do tych farb 7,5%. Moje w³osy s± tak zniszczone, ¿e nie mam serca ich tym potraktowaæ, tym bardziej ¿e nie mam siwych ani nie rozja¶niam. Rozmawia³am z fryzjerk± z salonu Loreal Expert i powiedzia³a, ¿e mogê u¿yæ tego 1,9% je¶li chcê tylko przyciemniæ i och³odziæ. Czy która¶ z Was tak robi³a?
BB_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-25, 09:27   #2584
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Ni¿szy oxydant spowoduje, ¿e kolor wyjdzie ciemniej. Druga rzecz: niski oxydant jest nietrwa³y, czyli farba szybciej siê wyplucze lub straci swój kolor. A wiêc efekt bedzie jak po farbowaniu farb± nietrwa³±, tylko tak± co siê wyp³ukuje.
Czyli podobnie jak po farbowaniu CT.

Nawet je¶li masz bardzo zniszczone w³osy, to mo¿esz u¿yæ 6% albo chocia¿ 3-4% . Piszesz, ¿e nie farbujesz czêsto, wiêc takich stê¿eñ nie musisz siê obawiaæ.

Ja na twoim miejscu u¿y³abym np. 3-4% - da³oby to efekt tonowania, ale by³oby trwalsze ni¿ 1,9%. No i nie chwyciloby za ciemno.

Sam kolor 4.12 z za³o¿enia jest kolorem zimnym, przeciwko rudzeniu i ¿ó³ceniu siê. Jak wychodzi ta farba to nie wiem, bo tej nigdy nie u¿ywa³am.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-25, 09:40   #2585
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Co tam u Was Dziewczêta ?
Ja teraz farbuje Goldwellem - ostatnio 6SB, ale wole jednak 6A.
Mieszam z 7 N, przez te siwe paskudy
Ogolnie jestem zadowlona, czasami tylko têskniê odrobinê do ciemnego br±zu
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2016-08-25 o 10:59
Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-25, 10:58   #2586
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomo¶ci: 11 297
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka¿ wiadomo¶æ
Co tam u Was Dziewczêta ?
Ja teraz farbuje Goldwellem - ostatnio 6SB, ale wole jednak 6A.
Mieszam z 7 N, przez te siwe paskudy
Ogolnie jestem zadowlona, czasami tylko têskniê dorobine do ciemnego br±zu

Mo¿esz podlinkowaæ tego goldwella ?
Ci±gle testujê i nie mogê siê doczekaæ kiedy zetnê resztki pohennowanych w³osów i zejdê do 8
__________________


Contax jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-25, 11:06   #2587
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Goldwell Topchic
http://blog.hairstore.pl/paleta-goldwell-topchic/
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-08-25, 11:17   #2588
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomo¶ci: 11 297
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Dziêki
__________________


Contax jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-25, 14:08   #2589
BB_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Ni¿szy oxydant spowoduje, ¿e kolor wyjdzie ciemniej. Druga rzecz: niski oxydant jest nietrwa³y, czyli farba szybciej siê wyplucze lub straci swój kolor. A wiêc efekt bedzie jak po farbowaniu farb± nietrwa³±, tylko tak± co siê wyp³ukuje.
Czyli podobnie jak po farbowaniu CT.

Nawet je¶li masz bardzo zniszczone w³osy, to mo¿esz u¿yæ 6% albo chocia¿ 3-4% . Piszesz, ¿e nie farbujesz czêsto, wiêc takich stê¿eñ nie musisz siê obawiaæ.

Ja na twoim miejscu u¿y³abym np. 3-4% - da³oby to efekt tonowania, ale by³oby trwalsze ni¿ 1,9%. No i nie chwyciloby za ciemno.

Sam kolor 4.12 z za³o¿enia jest kolorem zimnym, przeciwko rudzeniu i ¿ó³ceniu siê. Jak wychodzi ta farba to nie wiem, bo tej nigdy nie u¿ywa³am.
No ja po prostu ich nie farbowalam d³uuuugo, bo nie chcialam ju¿ bardziej niszczyæ, ale nie mogê wytrzymaæ w moim kolorze, wiêc teraz jak zacznê farbowaæ, to na pewno bêdê co 3-4 tygodnie i bojê siê ich traktowaæ takim oksydantem, bo naprawdê, zniszczone w³osy to za ma³o powiedziane - mi jeszcze ponad po³owa wlosów wypad³a w miêdzyczasie i musia³am zagê¶ciæ, wiêc wiêkszo¶æ w³osów na mojej g³owie nawet nie jest moja. Nie chcia³abym straciæ tego co mam, bo nie bêdzie nawet do czego doklejaæ doczepów :P
BB_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-25, 14:11   #2590
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomo¶ci: 11 297
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez BB_ Poka¿ wiadomo¶æ
No ja po prostu ich nie farbowalam d³uuuugo, bo nie chcialam ju¿ bardziej niszczyæ, ale nie mogê wytrzymaæ w moim kolorze, wiêc teraz jak zacznê farbowaæ, to na pewno bêdê co 3-4 tygodnie i bojê siê ich traktowaæ takim oksydantem, bo naprawdê, zniszczone w³osy to za ma³o powiedziane - mi jeszcze ponad po³owa wlosów wypad³a w miêdzyczasie i musia³am zagê¶ciæ, wiêc wiêkszo¶æ w³osów na mojej g³owie nawet nie jest moja. Nie chcia³abym straciæ tego co mam, bo nie bêdzie nawet do czego doklejaæ doczepów :P

a my¶la³a¶ o olaplexie ?
__________________


Contax jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-25, 14:34   #2591
BB_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Contax Poka¿ wiadomo¶æ
a my¶la³a¶ o olaplexie ?
Mia³am ju¿ robiony. ;p Generalnie mia³am ju¿ robione wszystko co siê da na g³owie. Nic nie naprawi tego co dawno zniszczy³am, wiêc po prostu podcinam i czekam a¿ odro¶nie, ale nie chcê zniszczyæ tych "nowych" w³osów za mocnym oksydantem.
BB_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-25, 15:38   #2592
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

6 nie jest az tak mocnym oksydantem, z mojej perspektywy wiekszym problemem jest uczulenie na farby. Teraz robie 6 co 2 tygodnie bo mam niestety sporo siwych.
Jak nie masz siwych to spokojnie mo¿esz robic na wodzie 3%, tylko wtedy wychodzi odrobine ciemniej. Zreszta nie ma potrzeby farbowania ca³ych wlosów za kazdym razem, wystarczy odrosty
Jak mialam na wlosach poziom 4 to u¿ywalam wody o 4,5 %

A na poprawe gestosci bardzo polecam wcierki i masowanie skóry g³owy.
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2016-08-25 o 15:40
Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-25, 18:30   #2593
BB_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka¿ wiadomo¶æ
6 nie jest az tak mocnym oksydantem, z mojej perspektywy wiekszym problemem jest uczulenie na farby. Teraz robie 6 co 2 tygodnie bo mam niestety sporo siwych.
Jak nie masz siwych to spokojnie mo¿esz robic na wodzie 3%, tylko wtedy wychodzi odrobine ciemniej. Zreszta nie ma potrzeby farbowania ca³ych wlosów za kazdym razem, wystarczy odrosty
Jak mialam na wlosach poziom 4 to u¿ywalam wody o 4,5 %

A na poprawe gestosci bardzo polecam wcierki i masowanie skóry g³owy.

Wcierki i masowanie te¿ nic nie da³y. ;p Uwierz mi - wypróbowa³am ju¿ wszystkie metody. Dlatego w koñcu posz³am do fryzjera i zagê¶ci³am i tyle. Liczê, ¿e kiedy¶ odrosn±.

To mo¿e zrobiê w takim razie z 3% . A co do farbowania tylko odrostów to u mnie to chyba niestety nie przejdzie, jak farbowa³am to zawsze mi siê wypiera³a farba praktycznie do zera (zostawiaj±c te pieprzone rude refleksy tylko) nawet jak u¿ywa³am farb trwa³ych i z oksydantem 9% (wtedy jeszcze nie mia³am pojêcia o tym co niszczy w³osy :P ). Nigdy nie by³o u mnie specjalnie widaæ odrostów, dlatego tak ³atwo zesz³am z koloru. No ale teraz marzy mi siê z powrotem ta niemal¿e czarna ³epetyna, by³am wtedy o wiele bardziej wyrazista. Tylko tym razem nie chcê farbowaæ kosztem zdrowia w³osów.
BB_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-25, 18:53   #2594
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Ojej, to szkoda bo u mnie wcierki to odkrycie 10 lecia
4 lata temu wypadla mi ponad polowa wlosów, ale po pol roku regularnego wcierania zaczely odrastac. Wcieralam sobie co jakis czas i mialam tak geste wlosy, jak nigdy w zyciu
Ostatnio niestety znowu sporo mi wypadlo, ale wcieram namiêtnie i znowu odrastaj±.

Powodzenia w farbowaniu ¿eby farba szybko sie nie spiera³a mozesz sprówac pigmentacji .
Pochwal siê fotkami z efektami
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-25, 19:18   #2595
Sayven
Disaster
 
Avatar Sayven
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomo¶ci: 822
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

A jakie wcierki polecacie? Ostatnio z dnia na dzieñ moje w³osy zaczê³y naprawdê mocno wypadaæ, szczególnie po myciu jest jaki¶ horror. Szukam jakiego¶ rozwi±zania, bo niestety nie mam zbyt gêstych w³osów i jestem trochê pod³amana tym, co siê dzieje. Co prawda baby hairów mam sporo, ca³± koronê, ale ¶rednio mnie to pociesza.

W ogóle mo¿e macie pomys³y, czym mo¿e to byæ spowodowane? Nie zmieni³am nawyków ¿ywieniowych, kosmetyków do w³osów te¿ nie (ani ogólnie nie stosowa³am ¿adnych nowych)... Jedyne co, to zaczê³am ³ykaæ dro¿d¿e. S³ysza³am, ¿e przy przedawkowaniu w³osy mog± wypadaæ, ale bra³am 1/4 zalecanej dawki dziennej, wiêc to chyba te¿ nie to
__________________
Oh well, the devil makes us sin
But we like it when we're spinning in his grip.
Sayven jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-25, 19:28   #2596
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Ja przez te 4 lata zdarzy³am wypróbowac chyba wiekszo¶æ preparatów, ale wracam do jantara, radicalu i wody pokrzywowej Anny. Ostatnio mialam Cpatavit, a teraz wcieram olejek z Rossmana , bo mi zalega w szafce .
Ale to kwestia bardzo indywidualna, pewne produkty sie lubi, a innych zwyczajnie nie. Sam masa¿ tez du¿o robi.
Mnie wlosy wypadaly ze stresu, a ostatnio chyba z powodu choroby.

Wlosy mog± te¿ wypadaæ bo ich czas min±³ to naturalny etap.
A czesto wypadaj± przy anemii lub chorobach tarczycy.
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-25, 19:48   #2597
Sayven
Disaster
 
Avatar Sayven
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomo¶ci: 822
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

O Jantarze czyta³am w³a¶nie masê pozytywnych opinii, mo¿e w³a¶nie od niego bym zaczê³a. A czêsto stosujesz wcierki?

Badania pod k±tem anemii, hormonów, tarczycy i czego tylko siê da mia³am robione jesieni± i wszystko wysz³o w normie. Co prawda min±³ ju¿ prawie rok, wiêc co¶ tam zawsze mog³o ulec zmianie, ale nie odczuwam tego nijak. A igie³ akurat panicznie siê bojê i badania krwi to chyba ostatnie, na co bym siê zdecydowa³a dobrowolnie

Co do tego, ¿e czas w³osa min±³, to wiem o tym i rozumiem. Tylko wydawa³o mi siê zawsze, ¿e to jednak nie zaczyna siê nagle i masowo, tylko to w³a¶nie takie codzienne gubienie ilu¶ tam w³osów, wszystko w granicach pewnej normy.
__________________
Oh well, the devil makes us sin
But we like it when we're spinning in his grip.

Edytowane przez Sayven
Czas edycji: 2016-08-25 o 19:49
Sayven jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-25, 19:53   #2598
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Sayven Poka¿ wiadomo¶æ
.

W ogóle mo¿e macie pomys³y, czym mo¿e to byæ spowodowane? Nie zmieni³am nawyków ¿ywieniowych, kosmetyków do w³osów te¿ nie (ani ogólnie nie stosowa³am ¿adnych nowych)... Jedyne co, to zaczê³am ³ykaæ dro¿d¿e. S³ysza³am, ¿e przy przedawkowaniu w³osy mog± wypadaæ, ale bra³am 1/4 zalecanej dawki dziennej, wiêc to chyba te¿ nie to
A bada³a¶ tarczycê? Wypadanie w³osów to jeden z objawów chorej tarczycy. Mo¿esz sama pój¶æ do labolatorium zrobiæ TSH, FT3 i FT4.
I jeszcze warto sprawdziæ ¿elazo. Niedobór równie¿ mo¿e powodowaæ wypadanie w³osów.



Cytat:
Napisane przez Beata. Poka¿ wiadomo¶æ

Wlosy mog± te¿ wypadaæ bo ich czas min±³ to naturalny etap.
A czesto wypadaj± przy anemii lub chorobach tarczycy.
Ups. Jako¶ to przeoczy³am napisa³am to samo

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2016-08-25 o 20:20
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-25, 20:36   #2599
BB_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka¿ wiadomo¶æ
Ojej, to szkoda bo u mnie wcierki to odkrycie 10 lecia
4 lata temu wypadla mi ponad polowa wlosów, ale po pol roku regularnego wcierania zaczely odrastac. Wcieralam sobie co jakis czas i mialam tak geste wlosy, jak nigdy w zyciu
Ostatnio niestety znowu sporo mi wypadlo, ale wcieram namiêtnie i znowu odrastaj±.

Powodzenia w farbowaniu ¿eby farba szybko sie nie spiera³a mozesz sprówac pigmentacji .
Pochwal siê fotkami z efektami
No niestety. Po Jantarze jedynie trochê mniej zaczê³y wypadaæ, ale w sumie to nie jestem pewna czy to on pomóg³ czy po prostu wypad³o co mia³o wypa¶æ. Ale teraz biorê jeszcze leki które siê przyczyniaj± do wypadania wiêc ogólnie jestem trochê przera¿ona tym faktem, bo naprawdê prawie wcale nie mam w³osów. Po zagêszczeniu mam tak± zupe³nie normaln±, a wrêcz do¶æ ma³± ich ilo¶æ, wiêc nikt nie mo¿e uwierzyæ, ¿e mam doczepy. ;p

A o co chodzi z t± pigmentacj±?
BB_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-25, 21:48   #2600
Sayven
Disaster
 
Avatar Sayven
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomo¶ci: 822
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
A bada³a¶ tarczycê? Wypadanie w³osów to jeden z objawów chorej tarczycy. Mo¿esz sama pój¶æ do labolatorium zrobiæ TSH, FT3 i FT4.
I jeszcze warto sprawdziæ ¿elazo. Niedobór równie¿ mo¿e powodowaæ wypadanie w³osów.Ups. Jako¶ to przeoczy³am napisa³am to samo
Pisa³am wy¿ej, ¿e tarczycê te¿ mia³am sprawdzon± i wszystko by³o w porz±dku. Co prawda prawie rok temu, ale nie wystêpowa³y u mnie ¿adne niepokoj±ce objawy od tamtej pory.

O ¿elazie (lub cynku, bo czyta³am, ¿e jego niedobory te¿ mog± objawiaæ siê w podobny sposób) za to te¿ my¶la³am i nie wiem, czy nie wspomogê siê jakimi¶ suplementami. Mo¿e akurat...
__________________
Oh well, the devil makes us sin
But we like it when we're spinning in his grip.
Sayven jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-09-08, 21:25   #2601
Mina1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 180
Question Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Dziewczyny,

u¿ywa³y¶cie mo¿e br±zów Majirel Cool Cover?

Je¶li tak- jak wychodz±? S± faktycznie ch³odne?
Mina1991 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-09-08, 21:33   #2602
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Mina1991 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny,

u¿ywa³y¶cie mo¿e br±zów Majirel Cool Cover?

Je¶li tak- jak wychodz±? S± faktycznie ch³odne?
Nie wiem jak br±zy, ale mia³am blond 7/11 z serii Cool Cover i wyszed³ meeeeega ch³odno. Wrêcz szaro.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-09-09, 08:53   #2603
Mina1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 180
Question Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Weronisia,
A w³osy by³y po niej w dobrej kondycji?

Ka¿dy br±z mi rudzieje nawet z mixtonem niebieskim... Zastanawiam siê czy nie spróbowaæ w³a¶nie Cool Cover...

Generalnie gdybym mia³a wytypowaæ farbê idea³ to niekwestionowanie wygrywa u mnie Wella Koleston.
Jest cudowna. Ten po³ysk i trwa³o¶æ... Dla mnie najlepsza... Ma tylko jedn± wadê przez któr± muszê poszukiwaæ dalej- kolory zbyt ciep³o mi wychodz±...
Mina1991 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-09-09, 11:10   #2604
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Majirel jest bardzo dobr± farb±. Jako¶æ jak Koleston. W³osy po Majirel s± bardzo fajne. Ja jednak nie jestem jej fank±, bo jest jej do¶æ ma³o. Tubka ma 50ml i dodaje siê 50ml oxy. Razem 100ml. To bardzo ma³o.
Dlatego przerzuci³am siê na Alfaparf lub Koleston, bo tubka ma 60ml i dodaje siê 90ml oxy, co daje 150ml.

Ten Majirel Cool Cover robilam córce. Tak jak pisa³am- wyszed³ mega ch³odno. Jednak po dwóch tygodniach siê zmy³o. Córka mia³a wcze¶niej rozja¶nione w³osy, wiêc farba siê nie trzyma³a. Ona ma w³osy prawie do pasa, wiêc potrzebne by³y 3 tubki Majirel. To dla mnie za drogo.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-09-09, 11:29   #2605
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Majirel bardzo szybko sie wymywa. Wychodzi bardzo chlodno, u mnie po dwóch farbowaniach wlosy wpada³y w sin± zieleñ, niezbyt twarzow± ale trwa³o¶c ma fataln± no i siwe slabiutko pokrywa
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-09-10, 19:54   #2606
Mina1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 180
Question Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka¿ wiadomo¶æ
Majirel bardzo szybko sie wymywa. Wychodzi bardzo chlodno, u mnie po dwóch farbowaniach wlosy wpada³y w sin± zieleñ, niezbyt twarzow± ale trwa³o¶c ma fataln± no i siwe slabiutko pokrywa
Beata.,


Jakiego koloru u¿ywa³a¶?
Mina1991 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-09-11, 12:33   #2607
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka¿ wiadomo¶æ
Majirel bardzo szybko sie wymywa. Wychodzi bardzo chlodno, u mnie po dwóch farbowaniach wlosy wpada³y w sin± zieleñ, niezbyt twarzow± ale trwa³o¶c ma fataln± no i siwe slabiutko pokrywa
Niestety ale podpisujê siê pod tym Mimo to zamówi³am kolejn± 9.22 bo takiego koloru nie uzyskam raczej ¿adn± inn± farb± a ta jest do¶æ zbli¿ona kolorem do mojego odrostu

Beata a na jakim oxy robi³a¶ Majirel?

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2016-09-11 o 12:36
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-09-11, 15:32   #2608
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Na 6 %.
Mia³am 6.1 i 7 z serii cool. W zapasach mam jeszcz 7.3 , dzis zrobilam porz±dek w szafce
__________________

Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-09-11, 19:11   #2609
Mina1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomo¶ci: 180
Question Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Jakim odcieniem Cool Cover uzyskam ciemny br±z- taka jakby gorzka czekolada...
Odcieñ jednak nadal musi byæ w ch³odnej tonacji...

Jaki¶ z 11 po przecinku? Czy ju¿ sama natura jest wystarczaj±co ch³odna?


Moja natura to poziom ok. 4

Edytowane przez Mina1991
Czas edycji: 2016-09-11 o 19:14
Mina1991 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-09-11, 23:20   #2610
milagrooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Br±zowow³ose - ploty i inne g³upoty, a czasem jakie¶ farbowanie ;) czê¶æ VII

Hej.szukam porady
Farbe jakiej marki jestem w stanie ,na to co aktualnie mam na glowie nalozyc tak aby uzyskac chlodny braz bez rudosci?
IMG_1473632423.005268.jpg


Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
milagrooo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2022-11-20 00:40:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:43.