Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubi± aktywno¶æ fizyczn± i chc± spaliæ zbêdne kalorie. Wejd¼, poznaj ¶wiat fitnessu i ró¿ne rodzaje aktywno¶ci fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2016-06-01, 06:25   #91
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomo¶ci: 2 323
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Samo u³o¿enie treningu nie jest takie drogie.Ja robiê ludziom rozpiski
w przystêpnych cenach i jako¶ nikt nie narzeka³. Cena treningu na 6 tygodni to wydatek 50z³ - czy to taki maj±tek? Natomiast je¿eli kto¶ prosi o treningi personalne+ rozpiski,to wiadomo,¿e wówczas koszty wzrastaj±,ale nigdy nie zdzieram.Gdy widzê,¿e kto¶ ju¿ sobie poradzi bez mojej pomocy,to sama sugerujê aby zakoñczyæ wspó³pracê

Niestety,osoby z internetu,których nie znamy nastawiaj± siê g³ównie na zysk.czêsto wysy³aj± wszystkim klientom prawie identyczne rozpiski.
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tañca
sêdzia pi³ki no¿nej
Agafitness jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-01, 20:39   #92
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 4 249
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Cytat:
Napisane przez Agafitness Poka¿ wiadomo¶æ
....
Reklama na wiza¿u jest p³atna Ju¿ nam kiedy¶ o tym wspomina³a¶...
Fufka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-02, 12:17   #93
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomo¶ci: 2 323
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Nie reklamujê siebie i nie szukam nowych klientek,bo nawet z tymi,które mam teraz,ledwo wyrabiam.

Fufka - jeste¶ jaka¶ wyczulona na tym punkcie i nied³ugo bêdzie strach cokolwiek napisaæ aby nie byæ pos±dzonym o reklamê

Pisa³am o SWOICH klientkach z SI£OWNI a nie z forum.Dziewczynom w forum pomaga³am poprzez PRIVA za darmo

Doradzam wiêcej luzu
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tañca
sêdzia pi³ki no¿nej
Agafitness jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-02, 21:27   #94
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 4 249
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Cytat:
Napisane przez Agafitness Poka¿ wiadomo¶æ
Nie reklamujê siebie i nie szukam nowych klientek,bo nawet z tymi,które mam teraz,ledwo wyrabiam.

Fufka - jeste¶ jaka¶ wyczulona na tym punkcie i nied³ugo bêdzie strach cokolwiek napisaæ aby nie byæ pos±dzonym o reklamê

Pisa³am o SWOICH klientkach z SI£OWNI a nie z forum.Dziewczynom w forum pomaga³am poprzez PRIVA za darmo

Doradzam wiêcej luzu
Komentarz by³ z przymru¿eniem oka to raz, a dwa nie jestem przeczulona. Je¿eli w±tek ma 4 str. a ty na co najmniej dwóch piszesz, ¿e robisz plany za male pieni±dze i podajesz kwoty to siê to rzuca w oczy. Po prostu.
Fufka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-03, 08:22   #95
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomo¶ci: 2 323
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Bo tak robiê i uwa¿am,¿e warto wiedzieæ,¿e nie ka¿dy instruktor zdziera kasê. Cena 150z³ za rozpiskê,w dodatku nieprofesjonalnie przygotowan± uwa¿am za totalne nieporozumienie. Warto to ludziom u¶wiadomiæ. Zamiast korzystaæ z porad online od niewiadomo kogo,lepiej wybraæ siê na si³owniê i rozeznaæ w cenach,w kompetencjach instruktora,popytaæ ludzi. Æwicz±c na danej si³owni,mo¿na te¿ zaobserwowaæ pracê danego instruktora: jak pracuje,jak odnosi siê do klienta,czy siê przyk³ada

Pozdrawiam Fufka i je¶li gdzie¶ co¶ nie tak to sorry
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tañca
sêdzia pi³ki no¿nej
Agafitness jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-03, 20:56   #96
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 4 249
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Robi siê troche off top wiêc napiszê na szaro. Zgadzam siê, ¿e 150 z³ to zdzierstwo, szcczególnie bior±c pod uwagê ile zarabia wiêkszo¶æ spo³eczeñstwa. Zgadzam siê równie¿, ¿e lepiej poprosiæ o pomoc kogo¶ z w³asnej si³owni (z powodów, które poda³a¶), tylko, ¿e to te¿ jest koszt ok. 100zl. Fajnie wiedzieæ, ¿e s± osoby, które bior± mniej ale to mo¿e wynikaæ równie¿ z miejsca zmieszkania, mniejsze miasto, ni¿sza cena.

Ja przestrzegam tylko przed zachwytami nad zmianami po 2 czy 4 tygodniach. Szczególnie mnie mierzi jak widzê, ju¿ po kilku tygodniach i to treningu w domu. Szkoda tylko, ¿e nikt nie pisze czy i jak æwiczy³a dana osoba i przedweszystkim co wcze¶niej jad³a, bo moim zdaniem tu jest "magia" takich szybkich cud efektów.
Fufka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-06, 14:23   #97
Illyasviel
Raczkowanie
 
Avatar Illyasviel
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 118
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Wiecie co? A ja zaczynam myslec ze moze jednak warto zaryzykowac z trenerem online.

Po 2 tyg na diecie i treningach od Furiata schudlam 3.4kg, co mnie zdziwilo bardzo biorac pod uwage spora ilosc jedzienia. Wczesniej staralam sie trzymac rozsadna diete sama, cwiczylam 4 x w tyg (teraz tez cwicze 4x) a nie schudlam ani grama przez 3 miesiace.

Dodam tylko ze jesli chodzi o treningi, to raczej nie jest to opcja dla osob poczatkujacych na silowni bo pewnie nie mialyby pojecia jak cwiczenia wykonac.

Ale dla kogos kto uczeszcza na silownie I wie jak prawidlowo wykonywac cwiczenia to moze byc naprawde dobra opcja.
__________________
...Necesita más amigos con alas...
Illyasviel jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2016-06-07, 07:25   #98
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec ¶wiata
Wiadomo¶ci: 28 112
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

ehh... mnie by zale¿a³o w³a¶nie na takich efektach, ale serio siê zrazi³am po otrzymaniu wiadomo¶ci "kopiuj wklej" i braku odpowiedzi na moje pytania :/
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-07, 17:11   #99
Illyasviel
Raczkowanie
 
Avatar Illyasviel
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 118
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

skazana_na_bluesa a probowalas odpisac I wyjasnic jeszcze raz swoja sytuacje? Ja tez bylam bardzo zla jak dostalam odpowiedz ze "wujek Google poda mi adres banku" albo zeby zrobic sobie trening Chodakowskiej (przypuszczam ze zalozyl z gory ze jak wiekszosc dziewczyn nie chce cwiczyc na silowni), ale cala ta zlosc minela widzac efekty
__________________
...Necesita más amigos con alas...
Illyasviel jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-07, 18:45   #100
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec ¶wiata
Wiadomo¶ci: 28 112
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

odechcia³o mi siê pisaæ i t³umaczyæ :P tym bardziej, ¿e jak siê okaza³o, chwilowo nie bêdê mieæ kasy na takie przyjemno¶ci.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-08, 06:09   #101
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomo¶ci: 2 323
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Cytat:
Napisane przez wiktoria112233 Poka¿ wiadomo¶æ
Nieop³acona reklama
dla wszystkich taki sam trening,dieta? Dla osoby wa¿±cej 90kg z problemami zdrowotnymi zrobisz taki sam trening jak dla osoby wysportowanej,zdrowej,z lekk± nadwy¿k± kilogramów?
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tañca
sêdzia pi³ki no¿nej

Edytowane przez AnnaVanDort
Czas edycji: 2016-06-08 o 07:27 Powód: Reklama w cytowanym po¶cie
Agafitness jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-08, 12:08   #102
wiktoria112233
Raczkowanie
 
Avatar wiktoria112233
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 226
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Cytat:
Napisane przez Agafitness Poka¿ wiadomo¶æ
dla wszystkich taki sam trening,dieta? Dla osoby wa¿±cej 90kg z problemami zdrowotnymi zrobisz taki sam trening jak dla osoby wysportowanej,zdrowej,z lekk± nadwy¿k± kilogramów?
Nie "robie" treningu. Jest to program odzywczy wiec dieta skupia sie na dostarczeniu skaldnikow odzywczych. Cwiczenia sa do tego dodatkiem. Program dopasowany do celow. Za darmo.
__________________
Keep calm and fu*k this world !

Edytowane przez wiktoria112233
Czas edycji: 2016-06-08 o 12:11
wiktoria112233 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-16, 19:08   #103
ilona872
Raczkowanie
 
Avatar ilona872
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomo¶ci: 275
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

jeszcze nie korzysta³am my¶lê o aplikacji Chodakowskiej, bo jestem trudnym przypadkiem po dwóch ci±¿ach i z niedoczynno¶ci± tarczycy. Æwicze du¿o - rowerem je¿d¿e niemal codziennie, chodzê na zumbe a dalej nadwaga
__________________
moja sygnaturka
ilona872 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-19, 08:02   #104
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomo¶ci: 2 323
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Cytat:
Napisane przez ilona872 Poka¿ wiadomo¶æ
jeszcze nie korzysta³am my¶lê o aplikacji Chodakowskiej, bo jestem trudnym przypadkiem po dwóch ci±¿ach i z niedoczynno¶ci± tarczycy. Æwicze du¿o - rowerem je¿d¿e niemal codziennie, chodzê na zumbe a dalej nadwaga
To przez t± tarczycê. Sprobój mo¿e bardziej z diet± pokombinowaæ,skoro same æwiczenia nie daj± efektu. Mo¿e jaki¶ spalacz t³uszczu by Ci pomóg³?
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tañca
sêdzia pi³ki no¿nej
Agafitness jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-23, 21:43   #105
beautyfreak999
Raczkowanie
 
Avatar beautyfreak999
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 192
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Dziewczyny czy mozecie polecic kogos kto jest w stanie ulozyc mi treningi plus diete ale wegetraianska ( lub chociaz jarska)?
__________________
Zapraszam na mój blog:
http://botox24.blogspot.com

*medycyna estetyczna
*chirurgia plastyczna
*moda i uroda
*marki luksusowe
beautyfreak999 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-06-25, 07:27   #106
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 4 249
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

Wejdz na fb na grupê weganska sportow± tam ci powinni doradziæ, tak wiem ¿e chcesz wege, ale to nie powinien byæ problem.
Fufka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-11, 21:27   #107
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: ma³opolska
Wiadomo¶ci: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

Dziewczyny, podczytywalam was tu czêsto, i nie wiem czemu wyrzuci³am tak bezmy¶lnie kasê w b³oto..

Otó¿ kilka dni temu znalaz³am trenera online, ale z mojego miasta wiêc wyda³o mi siê to ok, ¿eby spotkaæ siê i normalnie wszystko ustaliæ.. ale wymienili¶my tylko kilka emaili. Pyta³ m.in. czy s± jakie¶ choroby krêgos³upa, jakie¶ inne schorzenia itp i zebym rozpisala mu co jad³am b przez ostatnie 3 dni.. wiêc napisa³am ¿e proszê tylko o rozpisanie treningu ( na si³owniê chodzê ju¿ jakie¶ 2 mc, ale chcia³am to pozbieraæ do kupy), nastêpnie pyta³ równie¿ o wiek i wzrost (btw a waga nie jest istotna?), i znów o tej diecie... wiêc ³adnie opisalam, i znów ¿e dietê sama jako¶ ogarniam, na co on przeprosi³ i ¿e musia³ siê pomyliæ, oraz ¿e do dwóch dni stworzy plan treningu i poprosi³ ¿ebym poda³a meila ( a przecie¿ meilowo siê lontaktowalismy). Uwaga, po dwóch godzinach dosta³am ca³y plan, bo jako¶ tak znalaz³ od razu czas.. jak mu siê tak przygl±dam to jest chyba plan z tych planów kopiuj wklej, totalnie od niechcenia.. w wiadomo¶ci zwrotnej napisa³am ¿e wiêkszo¶ci æwiczeñ nie znam, na co odpowiedz: a które? To wy¶le filmiki.. nie wiem w sumie czego siê spodziewa³am, chyba wiêkszej uwagi po¶wiêconej mi, jest mi przykro ¿e to wszystko tak na odwal siê zosta³o zrobione.. No chcia³am plan to mam, i tyle kasy uwa¿am ¿e zmarmowalam
__________________
wymianka styczeñ
WeWlasnejOsobie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-12, 00:01   #108
Szybkobiegacz
Blood and fire
 
Avatar Szybkobiegacz
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: down the road
Wiadomo¶ci: 378
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

W bran¿y trenerów/dietetyków jest tak samo jak w ka¿dej innej. Dobrzy fachowcy, z wiedz± i podej¶ciem indywidualnym, maj± zajête wszystkie moce przerobowe, a klienci czekaj± czasami lata na mo¿liwo¶æ wspó³pracy. Ci, którzy s± wolni od zaraz, zwykle s± po prostu s³abi. Jak w ka¿dej innej bran¿y, 90%, a mo¿e i wiêcej, to po prostu s³abi fachowcy, którzy szukaj± mo¿liwo¶ci dorobienia.

150 z³ za trening to drogo? W W-wie trening indywidualny z najlepszymi to koszt co najmniej 300 z³ za godzinê. On line mniej, ale do ludzi z renom± nie sposób siê dostaæ. Czasami taniej bywa na treningach grupowych, ale najlepsi rzadko takie prowadz±. Generalnie nie s³ysza³em, ¿eby ktokolwiek w Polsce z ludzi z jak±kolwiek wiedz± bra³ mniej ni¿ 100 z³ za godzinê.

Najlepiej albo znale¼æ sensowny, gotowy plan w sieci - zdarzaj± siê takie, albo szukaæ kogo¶ m³odego, kto dopiero wchodzi na rynek, chce sobie wyrobiæ markê i nie ma jeszcze zbyt wielu klientów. Nie skre¶la³bym te¿ treningów video typu Zuzka czy Chodakowska. To ma sens dla kogo¶, kto nie ma pieniêdzy do wydania.

Je¶li dostajecie schematyczny, beznadziejny plan, a dany trener prowadzi stronê na fejsie czy w internecie, upublicznijcie to wraz ze swoj± histori± i poka¿cie, za co zap³acili¶cie. W tej bran¿y dobra reputacja to podstawa, wiêc trener szybko zmiêknie.
__________________
Natura twoja jest z³a Z tym siê pogód¼
Wo³a przez ciebie g³osem który ciê przera¿a
S³owami których zdawa³o ci siê - nie mia³e¶ w sobie
Wytryska z ciebie inna ni¼li o niej mniemasz
jak wrz±ce ¼ród³o o zapachu siarki
pod którym omdlewaj± zielone ³±ki pozoru

Szybkobiegacz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-17, 15:06   #109
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec ¶wiata
Wiadomo¶ci: 28 112
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

Co, nie stac cie na oplacenie reklamy?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-26, 09:50   #110
laurkafabian
Raczkowanie
 
Avatar laurkafabian
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 112
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

Oczywi¶cie ¿e Warszawa pod wzglêdem treningów jest cholernie droga ! A czego wy siê spodziewacie ! Przecie¿ wasz trener w super b³yszcz±cej si³owni musi mieæ nowe najdro¿sze buty dodatkowo musi sam w tej super si³owni op³aciæ karnet i odprowadziæ podatek ! A jeszcze ¿eby tego by³o ma³o musi byæ mega trzystojny uczesany i co weekend swoja zgrabn± dupeczke zabraæ do najdro¿szego klubu w mie¶cie !

Jesli kogo¶ takiego szukacie to nie dziwie siê ze chcecie p³aciæ 300 z³ za traning !! Z reszt± to ¿e kogo¶ chwal± i pokazuj± w telelweizji to nie znaczy ¿e jest dobrym trenerem !!

Ja zbuntowa³±m siê temu ca³emu marketingowi i znalaz³am m³odego ambintnego ch³opaka który lubi sport zdrowy tryb ¿ycia i potrafi tym zaraziæ !!!

Je¶li wy szukacie gwiazd to ogl±dajcie TVN albo piszcie do szostaków i p³aæcie grube hajsy nie widz±c ludzi na oczy ! Ale podejrzewam ¿e bêdziemy mieæ takie same albo nawet na bêdê mia³a lepsze efekty !
__________________
¯ycie jest zbyt krótkie ¿eby mieæ z³± fryzurê

: cmok:
laurkafabian jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-26, 14:34   #111
Fufka
Zakorzenienie
 
Avatar Fufka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 4 249
Dot.: Wspó³praca z Sylwi± Szostak [redukcja] - opinie? wra¿enia? efekty?

Cytat:
Napisane przez laurkafabian Poka¿ wiadomo¶æ
Oczywi¶cie ¿e Warszawa pod wzglêdem treningów jest cholernie droga ! A czego wy siê spodziewacie ! Przecie¿ wasz trener w super b³yszcz±cej si³owni musi mieæ nowe najdro¿sze buty dodatkowo musi sam w tej super si³owni op³aciæ karnet i odprowadziæ podatek ! A jeszcze ¿eby tego by³o ma³o musi byæ mega trzystojny uczesany i co weekend swoja zgrabn± dupeczke zabraæ do najdro¿szego klubu w mie¶cie !

Jesli kogo¶ takiego szukacie to nie dziwie siê ze chcecie p³aciæ 300 z³ za traning !! Z reszt± to ¿e kogo¶ chwal± i pokazuj± w telelweizji to nie znaczy ¿e jest dobrym trenerem !!

Ja zbuntowa³±m siê temu ca³emu marketingowi i znalaz³am m³odego ambintnego ch³opaka który lubi sport zdrowy tryb ¿ycia i potrafi tym zaraziæ !!!

Je¶li wy szukacie gwiazd to ogl±dajcie TVN albo piszcie do szostaków i p³aæcie grube hajsy nie widz±c ludzi na oczy ! Ale podejrzewam ¿e bêdziemy mieæ takie same albo nawet na bêdê mia³a lepsze efekty !
M.in. dlatego po pierwszej wpadce z trenerem on line zrezygnowa³am. Dla mnie to by³ du¿y wydatek, kontakt ¿aden a pani trener torebki lv, drogie buty, ci±gle wyjazdy etc. A ty cz³owieku z najni¿szej krajowej wyciagnij ostatnie z³otówki na te gad¿ety.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Fufka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-29, 07:35   #112
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomo¶ci: 2 323
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Wspó³czujê Wam takich do¶wiadczeñ z "trenerami" online. Przecie¿ na ka¿dej si³owni s± instruktorzy,trenerzy - wystarczy podej¶æ i dogadaæ siê co do ceny itp.
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tañca
sêdzia pi³ki no¿nej
Agafitness jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-29, 16:06   #113
laurkafabian
Raczkowanie
 
Avatar laurkafabian
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 112
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

I w³a¶nie o takich trenerach z si³owni pisa³am ! Tylko nas i bans napinanie miê¶ni ! A nie o to chodzi. MI to nawet g³upio do tego faceta podej¶æ, mo¿e nie ocenia siê ludzi po wygl±dzie ale raczej tacy napakowani lalusie nie przyciagaj± no chyba ¿e inne lalunie. Ja niestety do tego grona nie nale¿ê Albo i stety
__________________
¯ycie jest zbyt krótkie ¿eby mieæ z³± fryzurê

: cmok:
laurkafabian jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-08-31, 07:15   #114
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomo¶ci: 2 323
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Cytat:
Napisane przez laurkafabian Poka¿ wiadomo¶æ
I w³a¶nie o takich trenerach z si³owni pisa³am ! Tylko nas i bans napinanie miê¶ni ! A nie o to chodzi. MI to nawet g³upio do tego faceta podej¶æ, mo¿e nie ocenia siê ludzi po wygl±dzie ale raczej tacy napakowani lalusie nie przyciagaj± no chyba ¿e inne lalunie. Ja niestety do tego grona nie nale¿ê Albo i stety
nie na ka¿dej si³owni tacy s±,uwierz,¿e bywaj± i normalni trenerzy,nie lanserzy zazwyczaj na tych mniejszych,skromniejszych ,piwnicznych,gdzie przychodzi siê poæwiczyæ a nie poszpanowaæ drogimi ciuchami
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tañca
sêdzia pi³ki no¿nej
Agafitness jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-09-01, 17:43   #115
Szybkobiegacz
Blood and fire
 
Avatar Szybkobiegacz
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: down the road
Wiadomo¶ci: 378
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Cytat:
Napisane przez Agafitness Poka¿ wiadomo¶æ
nie na ka¿dej si³owni tacy s±,uwierz,¿e bywaj± i normalni trenerzy,nie lanserzy zazwyczaj na tych mniejszych,skromniejszych ,piwnicznych,gdzie przychodzi siê poæwiczyæ a nie poszpanowaæ drogimi ciuchami
Tego nie by³bym pewien. Prawdziwie wypasione kluby maj± te¿ najlepszych trenerów. Kolega stara³ siê ostatnio o przyjêcie do jednego z bardziej presti¿owych klubów w W-wie. W ramach egzaminu przeprowadza³ trening indywidualny oceniany przez szefa. Wymagania by³y kosmiczne, program autorski, ka¿de æwiczenie oceniane starannie pod k±tem wykonania oraz umiejêtno¶ci przekazania jak robiæ. Do tego spora dyskusja, na fachowym poziomie, z ocen± ka¿dego detalu. Kolega jest doktorantem AWF i by³ym sportowcem wyczynowym, a mia³ tu problem.

Najgorsze s± chyba benefitowe sieciówki, gdzie rzeczywi¶cie czê¶æ klienteli idzie siê przede wszystkim pokazaæ.
__________________
Natura twoja jest z³a Z tym siê pogód¼
Wo³a przez ciebie g³osem który ciê przera¿a
S³owami których zdawa³o ci siê - nie mia³e¶ w sobie
Wytryska z ciebie inna ni¼li o niej mniemasz
jak wrz±ce ¼ród³o o zapachu siarki
pod którym omdlewaj± zielone ³±ki pozoru

Szybkobiegacz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-09-01, 20:30   #116
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 734
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

I tu, i tu mo¿na trafiæ ró¿nie.
Kilka przyk³adów.
1. Sama chodzi³am do fajnej, eleganckiej, nowoczesnej, czystej i w ogóle och! i ach! si³owni. ¯adna sieciówka. Trenerzy- spoko, jak im zap³acisz, to co¶ poka¿±. A tego, ¿e obok mnie 12-13 letnia dziewczyna robi³a sobie krzywdê na wyci±gu górnym, bo j± a¿ wyrywa³o z siedzenia trener ju¿ nie widzia³. Tzn. widzia³, bo sta³ 2 metry dalej, rozmawia³am z koleg± o od¿ywkach czy zawodach, patrzy³ na dziewczynê i ZERO reakcji. Jak podesz³am do niej i powiedzia³am, ¿e robi ¼le, ¿e za du¿y ciê¿ar i nie mo¿e jej tak wyrywaæ r±k ze stawów (serio, ni± a¿ rzuca³o!) to przy wyj¶ciu trener zaczepi³ mnie i pojecha³ z tekstem: jak chcesz innych uczyæ, to mo¿e zostaæ trenerk± i bierz za to kasê, he he.
2. Ta sama si³ka, ten sam trener. Przegl±da siê w lustrze i prê¿y bice. Za nim, na ³aweczce, go¶æ wyciska sztangê. Oczywi¶cie go¶cia w lustrze widaæ, bo lustro na ca³± ¶cianê. Nagle typ zas³ab³. Na pomoc rzuci³am siê ja i jeszcze jaka¶ drobna dziewczynka, sztangi same raczej z niego nie ¶ci±gniemy, zaczynamy krzyczeæ. Dopiero z koñca si³owni przybieg³ drugi trener, bo pierwszy... dalej ogl±da³ siê w lustrze.
Po tym zaj¶ciu zrezygnowa³am z tej si³owni. W koñcu to samo mog³o staæ siê mi i ciekawe kto by zareagowa³.
A trener... No có¿, utytu³owany, masa wielbicieli na fb.

Dodam jeszcze, ¿e na tej samej si³owni by³ jeszcze drugi trener, który ZAWSZE podszed³ jak kto¶ robi³ æwiczenie ¼le i powiedzia³ co jest nie tak. Tak bezinteresownie. Kr±¿y³ miêdzy lud¼mi i pomaga³.
staska_stasia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-09-04, 08:18   #117
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomo¶ci: 2 323
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Oj,znam to ,znam... Trenerzy czy instruktorzy na si³owni maj± gdzie¶ æwicz±cych. Czêsto to inni æwicz±cy (tak jak Ty) pomagaj± korygowaæ b³êdy,podpowiadaj± jakie æwiczenia. Aczkolwiek je¶li kto¶ do takiego go¶cia podejdzie i poprosi o pomoc,to on ma obowi±zek zaj±æ siê tak± osob±. Je¶li tego nie zrobi,mo¿na z³o¿yæ skargê do szefa si³owni
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tañca
sêdzia pi³ki no¿nej
Agafitness jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-10-26, 21:50   #118
Martha82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 120
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Pytanie dotyczy trenera i dietetyka, podczas gdy nie zawsze uda siê znale¼æ 2 w 1.

Sama mam trenera, który przychodzi æwiczyæ ze mn± raz w tygodniu i wiem, jak wa¿ne jest, aby na bie¿±co sprawdza³ czy przyjê³am odpowiedni± pozycjê do æwiczeñ oraz czy technicznie poprawnie je wykonujê. Nie wiem jak wygl±da to w przypadku konsultacji online, chocia¿ tak siê sk³ada, ¿e mia³abym kogo o to spytaæ, bo akurat niedawno przeprowadzi³am z jednym krótki wywiad Niewykluczone, ¿e skuszê siê jednak na konsultacjê dietetyczn± online, bo dotychczasowa dietetyczka siê nie sprawdzi³a.

Moim celem by³o przybranie na wadze o co najmniej 5 kg, a ona skupia³a siê na zasadach zdrowego od¿ywiania. Na pocz±tku s³ucha³am siê jej, ale w koñcu próbowa³am znale¼æ z³oty ¶rodek pomiêdzy jej zaleceniami a moj± chêci± podjadania, a przede wszystkim chêci± nabrania cia³ka.

Tak wiêc konsultacje dietetyczne online, jak najbardziej, ale co do treningu, trzeba by³oby dok³adnie dopytaæ o to, jak wygl±da i jak weryfikowane jest prawid³owe wykonywanie æwiczeñ.
__________________
Przebieg ci±¿y i porodu - dla ciê¿arnych i m³odych mamusiek
Parentingowo - a to ju¿ dla rodziców ma³ych dzieci
Martha82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-10-31, 10:00   #119
martuska8881
Przyczajenie
 
Avatar martuska8881
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

To mo¿e i ja powiem cos o swoim do¶wiadczeniu w tej materii Mia³am swojego trenera i dietetyka w jednym przez prawie dwa lata. Gdzie¶ na si³owni by³o po prostu og³oszenie wiêc siê zg³osi³am. Nie za³ujê ani jednej wydanej z³otówki. To co mi siê uda³o osi±gn±æ przez te dwa lata to niebo a ziemia. Bardzo mi pomgó³ w tym w³a¶nie prywatny trener.
__________________
Music is a moral law. It gives soul to the universe, wings to the mind, flight to the imagination, and charm and gaiety to life and to everything.
martuska8881 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2016-10-31, 18:24   #120
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomo¶ci: 2 323
Dot.: Trener/dietetyk online, korzysta³y¶cie ?

Informacja dla osób,które prosz± mnie na priv o szczegó³owe rozpiski treningów: dziewczyny,sorry,ale nie mam na to zwyczajnie czasu. U³o¿enie jednej rozpiski jest bardzo czasoch³onne,a mi tego czasu po prostu brakuje.
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tañca
sêdzia pi³ki no¿nej
Agafitness jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-10-12 13:24:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:58.