Wyszłam za mąż za rolnika - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-29, 12:46   #1
201608301339
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6

Wyszłam za mąż za rolnika


......

Edytowane przez 201608301339
Czas edycji: 2016-08-30 o 12:21
201608301339 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 12:55   #2
marlen1366
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 845
Dot.: Wyszłam za mąż za rolnika

Cytat:
Napisane przez Carolin1995 Pokaż wiadomość
Witajcie. Nie wiem czy jest już podobny wątek w każdym bądź razie ja nie znalazłam jeżeli się powtarzam to przepraszam najmocniej.
Mam 21 lat wyszłam za mąż w wieku 19. Tak wiem zbyt wcześnie kązdy mi to mówił, ale oczy miałam przysłonięte miłością. Mój mąż jest rolnikiem. I tu leży problem. Oczywiscie wiedziałam mniej wiecej z czym to się wiąże, ale nie sądziłam, że bedzie, az tak tragicznie. Pochodze z miasta wiec o gospodarstwach mam nijaką wiedzę. Przed ślubem umówilismy się, że nie będę musiała pomagać mu w jego obowiązkach (ma krowy) tylko normalnie pojdę do pracy i w ten sposob bede wspomagać nasz budżet finansowy. Nie było problemu z tym, że jechałam do mamy na 2-3 dni np. Po ślubie moje życie (tak mi sie wydaje) zmienilo sie w więzienie. Od roku nigdzie nie bylam sama, wynegocjowałam to dopiero około 2 miesiecy temu, ale jak wracam do domu to jest kontrola czy na moim ciele nie ma jakiś siniaków jak sa to w jaki sposób sie znalazły, czy nie mam malinek, zadrapań, telefon no wszystko. On nie lubi nigdzie wychodzić, więc znajomych już też nie mamy, bo po co maja do nas dzwonić jak o i tak powie, że nigdzie nie jedzie, bo mu sie nie chce i NIE POTRZEBUJE TOWARZYSTWA INNYCH LUDZI. Druga kwestia to moja teściowa. Ta kobieta wykańcza mnie gorzej niż on. Wszystko robi na złość. Chodzi po nocy i otwiera wszystkie drzwi, zapala światła na dworze, niszczy moje rzeczy, zabiera je a potem mówi, że to nie ona tylko ktoś chodzi po domu i nas straszy. Ten koszmar z nia trwa juz 2 lata. Jak ide spac to co noc barykaduje sobie drzwi od pokoju stołem i łóżkiem, bo boje się, że w nocy przyjdzie i mi zrobi krzywdę. Ona nie moze znieść tego, że zabrałam jej jej ukochanego synka i nie liczy sie tylko jej zdanie. On wcale nie staje w mojej obronie, musze bronić się sama, a potem i tak dostaje ja, że przeciez mogłam sie nie odzywać, bo teraz jest awantura... Ona jeździ po rodzinie i mowi, ze ja nic nie robie, nie gotuje obiadow z czego ja gotuje 5 dni w tygodniu, a ona jak dobrze pojdzie to 2-3 dni i to jezeli nie ma mnie w domu, bądź robie coś innego. W tym domu jak nie pracujesz jesteś nikim. Wstaje codziennie o 5 rano, ale i tak powiedza, ze nic nie robisz. Zrezygnowalam ze swoich marzen, planow tylko po to, zeby doic krowy, zbierac kamienie z pola ? Nie wiem co mnie zaślepiło, ale od pol roku zastanawiam sie czy sie nie rozwieść i nie potrafie zrobić tego kroku. Ale nie chce tak zyc, meczy mnie to. Tez chcialabym miec 1,2 dni wolnego, jechac nad morze, ale nie mozemy bo o 5 trzeba isc doic krowy. Wracamy z imprezy to nie idziemy spac, musimy zrobic swoje i dopiero poziej na 2-3h mozna sie polozyc, ale nie dluzej, bo mamusia potem mowi, ze nic nie robisz i lezyc z dupa caly dzien... Pogmatwane to wszystko i pewnie kupy sie nie trzyma, ale nie umiem inaczej tego opisac, jest tyle rzeczy do powiedzenia, ze nie wiem jak mam to składać. A najgorsze jest to,ze nie mam komu o tym wszystkim powiedziec, bo nikt mi nie wierzy. Przeciez to taka wspaniała i dobra rodzina, co niedziela w kosciele i bardzo sie szanuja. Gówno prawda. Gdybym mogła cofnac czas na pewno nie zrobilabym tego samego. Wiec jak ? jak mam to wszystko zostawić i być szczesliwa ? Moze ma ktos jakies rady lub dobre slowo, zebym wytrwała w tej walce z sama sobą.

Pozdrawiam,
Karola.
Najprostszą radą jest rozwód. W to, że mąż się zmieni nie liczyłabym. Problemem nie jest to, że Twój mąż jest rolnikiem ale to jakim jest człowiekiem. Mój mąż też jest rolnikiem, ale wiedziemy inne życie niż Ty i Twój mąż.
marlen1366 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 12:56   #3
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Wyszłam za mąż za rolnika

Jesteś tak młoda, jeszcze tyle życia przed tobą.
Nie pytaj nikogo o zdanie, tylko wyjedź do swoich rodziców, pobądź tam, poproś o pomoc swoich rodziców i po prostu się rozwiedź. Nie marnuj sobie życia przez młodzieńcze zauroczenie.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 12:58   #4
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Wyszłam za mąż za rolnika

no coz jedyna rada to spakuj walizki i sie rozwiedz
szkoda czasu
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 13:00   #5
JanePanzram
Zakorzenienie
 
Avatar JanePanzram
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5 479
Dot.: Wyszłam za mąż za rolnika

Cytat:
Napisane przez Carolin1995 Pokaż wiadomość
Ten koszmar z nia trwa juz 2 lata. Jak ide spac to co noc barykaduje sobie drzwi od pokoju stołem i łóżkiem, bo boje się, że w nocy przyjdzie i mi zrobi krzywdę.
A jeśli to prawda i to nie teściowa ci rzeczy przestawia i zapala światła, tylko masz w domu zjawę? Nie będzie ci głupio, jeśli tę biedną kobietę posądzasz niesprawiedliwie, trollu?
JanePanzram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 13:02   #6
LightLeaf
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 60
Dot.: Wyszłam za mąż za rolnika

:O
Bardzo Ci współczuję.
Wyprowadź się jak najszybciej i złóż pozew o rozwód.
LightLeaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 13:06   #7
201608301339
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6
Dot.: Wyszłam za mąż za rolnika

..................

Edytowane przez 201608301339
Czas edycji: 2016-08-30 o 12:22
201608301339 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-29, 13:11   #8
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Wyszłam za mąż za rolnika

Jakbym kojarzyła już ten temat, tylko z przed ślubu jeszcze

A mówiłyśmy jak komu mądremu: nie wychodź za rolnika od krów, bo będziesz te krowy doić, to nie. Upierałaś się ze Ty to będziesz pracować w mieście a nie za krowami robić a teściowa to anioł wcielony.
No to teraz masz.

No ja nie wiem. Albo rozwód albo krowy.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 13:11   #9
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Wyszłam za mąż za rolnika

No skoro masz wolną drogę i jesteś nieszczęśliwa w małżeństwie to po co w nim trwać?
Jak dla mnie całe to małżeństwo to Twoje błędy młodości. Dlatego uważam, że zawieranie małżeństw w wieku 19 lat to głupota.
Co ma do tego "co niedziela w kościele" to nie wiem. Rytualizm rtualizmem, z tym jaka jest dana rodzina nie ma to nic wspólnego, a z całością życia to już w ogóle.
Ponoć właściciel burdeli w Krakowie też co niedziela w kościele w pierwszym rzędzie siedzi no i co z tego.
__________________
Proszę zajrzyj do tego wątku i wypełnij ankietę:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 13:13   #10
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Wyszłam za mąż za rolnika

Porozstawiaj w domu sidła.
Może teściowa wdepnie.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 13:14   #11
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Wyszłam za mąż za rolnika

Ale serio nie kojarzycie tej historii?

Bo chyba nawet ostrzeżenie dostałam, za sugerowanie ze panna skończy w gumofilcach a nie na posadce w mieście.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-29, 13:15   #12
Willco
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1
Dot.: Wyszłam za mąż za rolnika

Mężczyźni są straszni :/ Współczuję :/ Pewnie odejść też nie będzie łatwo...
Willco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 13:16   #13
201608301339
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6
Dot.: Wyszłam za mąż za rolnika

....................

Edytowane przez 201608301339
Czas edycji: 2016-08-30 o 12:22
201608301339 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 13:17   #14
szklankawkropki
.
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 223
Dot.: Wyszłam za mąż za rolnika

Jestem rok młodsza od Ciebie, nie mogę zrozumieć, gdzie Ci się śpieszyło? Uciekaj, bo jeśli zdarzą się pojawić dzieci, to będzie tylko gorzej. Wychowałam się w rodzinie rolników, napatrzyłam na relacje teściowej z synową. Nie polecam.
szklankawkropki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 13:21   #15
201608301339
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6
Dot.: Wyszłam za mąż za rolnika

................

Edytowane przez 201608301339
Czas edycji: 2016-08-30 o 12:22
201608301339 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 13:26   #16
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Wyszłam za mąż za rolnika

Ja Ci powiem, jak to zrobić.
1. Dzwonisz do rodziców i pytasz, czy możesz wpaść do nich na parę dni, bo masz problem.
2. Oznajmiasz swojemu mężowi, że jedziesz do rodziców, bo rozmyślasz nad rozwodem z nim.
3. Jedziesz do rodziców, rozmawiasz z nimi i mówisz, że chcesz się rozwieść, bo jesteś nieszczęśliwa i pytasz, czy Cię przygarną i Ci pomogą.
4. Ogarniasz sobie prace jakąś.
5. Ogarniasz, co potrzebujesz do rozwodu lub udajesz się do prawnika/doradcy/czy kogo tam i prosisz o pomoc.
6. ... Potem już samo się będzie toczyło.

Ty możesz znaleźć pracę, jak będziesz zawzięta, to nawet iść na studia, poznać nowych ludzi i żyć tak, jak Tobie się podoba.
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 13:34   #17
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Wyszłam za mąż za rolnika

Cytat:
Napisane przez Carolin1995 Pokaż wiadomość
Chętnie bym uciekła, ale nie wiem jak...
Trudniejszej sytuacji w życiu nie miałam.
Nie masz dzieci. Nikt cię tam siłą nie trzyma. Nie jesteś kobietą w średnim wieku bez żadnego doświadczenia zawodowego, której nikt do pracy nie chce, a młodą dziewczyną, która może się uczyć, zacząć zdobywać doświadczenie i podbijać rynek pracy. Gdzie tu trudna sytuacja? To jest sytuacja idealna do rozwodu. Poza odrobiną nerwów nic nie stracisz, a tylko zyskasz.
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 13:42   #18
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: Wyszłam za mąż za rolnika

tutaj problemem nie jest to że to rolnik tylko jego mentalność. nie pozwala ci nigdzie samej wyjść, a jak już to kontrole po powrocie? bez przesady. podejście jak nie widać że zapieprzasz cały dzień, to od razu że nic nie robisz, też mnie u ludzi denerwuje. czyli co ślub po maturze i później osiadłaś na gospodarstwie, nie podjęłaś pracy i nie kontynuowałaś nauki? na twoim miejscu zostawiłabym go, jesteś jeszcze młoda, nie warto życia z nim marnować
Cytat:
Napisane przez Carolin1995 Pokaż wiadomość
A dzis mi powiedział, że mam wolną droge jak chce. Nie wiem sama juz co robic.
facet dał ci znak że ma cię po prostu gdzieś, pewnie myśli że skoro macie ślub to może sobie robić co chcesz a ty masz robić to co on chce
Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
Co ma do tego "co niedziela w kościele" to nie wiem. Rytualizm rtualizmem, z tym jaka jest dana rodzina nie ma to nic wspólnego, a z całością życia to już w ogóle.
Ponoć właściciel burdeli w Krakowie też co niedziela w kościele w pierwszym rzędzie siedzi no i co z tego.
no bo niektórzy myślą że jak ktoś chodzi co chwilę do kościoła to na pewno taaaaki dobry z niego człowiek
Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Porozstawiaj w domu sidła.
Może teściowa wdepnie.
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 13:43   #19
kiciun
Rozeznanie
 
Avatar kiciun
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 876
Dot.: Wyszłam za mąż za rolnika

No normalnie- weź rozwód i zacznij od nowa. Trwanie w tym to tylko marnowanie sobie życia na własne życzenie. Życie masz jedno i serio chcesz je tak spędzić. A jeśli nie chcesz to rozwiązanie jest oczywiste.
kiciun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-29, 14:09   #20
201608301339
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6
Dot.: Wyszłam za mąż za rolnika

Jadę jutro na rozmowę w sprawie pracy.
Mam nadzieje, że mi to wyjdzie, bo na rodziców niestety nie mam co liczyć.

Dziękuje Wam bardzo, musiałam poznać opinie innych osób, bo juz nie wiedziałam czy to ze mną jest coś nie tak.
201608301339 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 14:18   #21
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: Wyszłam za mąż za rolnika

Cytat:
Napisane przez Carolin1995 Pokaż wiadomość
Dziękuje Wam bardzo, musiałam poznać opinie innych osób, bo juz nie wiedziałam czy to ze mną jest coś nie tak.
to tym bardziej powinnaś zakończyć to małżeństwo, bo skoro juz się zastanawiasz czy przypadkiem to z tobą coś jest nie tak, to za jakiś czas może być tak że nie będziesz się zastanawiać tylko będziesz myślała że przesadzasz
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 14:37   #22
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Wyszłam za mąż za rolnika

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 15:15   #23
WhySoSerious
multitasking ninja
 
Avatar WhySoSerious
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Arrakis
Wiadomości: 1 405
Dot.: Wyszłam za mąż za rolnika

Nie marnuj sobie życia z tym człowiekiem.
__________________
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite.
WhySoSerious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 15:39   #24
BiegnijLola
Raczkowanie
 
Avatar BiegnijLola
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 275
Dot.: Wyszłam za mąż za rolnika

Problemem nie jest to, że wyszłaś za rolnika - tylko za ograniczonego człowieka, który generalnie ma Cię gdzieś, zamyka Cię w domu i koszmarnie traktuje, a do tego w pakiecie dostałaś teściową wariatkę. Będąc na Twoim miejscu pakowałam manatki i nawet się za siebie nie oglądała, jesteś młoda, całe życie przed Tobą.

Znam wiele małżeństw, gdzie dziewczyna wyszła za rolnika i cóż...panny leżą i pachną Pan mąż nadzoruje, robotnicy wykonują, robota się kręci. I dwa razy do roku wakacje

W ogóle dużo on ma tej ziemi i tych krów? Czy to jest tak, że pracy całe g***, a targa Cię wszędzie za sobą? Z ciekawości pytam.
__________________
Złośliwa Wiedźma
BiegnijLola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 15:40   #25
ANKA54321
Zadomowienie
 
Avatar ANKA54321
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 187
Dot.: Wyszłam za mąż za rolnika

Cytat:
Napisane przez Carolin1995 Pokaż wiadomość
Witajcie. Nie wiem czy jest już podobny wątek w każdym bądź razie ja nie znalazłam jeżeli się powtarzam to przepraszam najmocniej.
Mam 21 lat wyszłam za mąż w wieku 19. Tak wiem zbyt wcześnie kązdy mi to mówił, ale oczy miałam przysłonięte miłością. Mój mąż jest rolnikiem. I tu leży problem. Oczywiscie wiedziałam mniej wiecej z czym to się wiąże, ale nie sądziłam, że bedzie, az tak tragicznie. Pochodze z miasta wiec o gospodarstwach mam nijaką wiedzę. Przed ślubem umówilismy się, że nie będę musiała pomagać mu w jego obowiązkach (ma krowy) tylko normalnie pojdę do pracy i w ten sposob bede wspomagać nasz budżet finansowy. Nie było problemu z tym, że jechałam do mamy na 2-3 dni np. Po ślubie moje życie (tak mi sie wydaje) zmienilo sie w więzienie. Od roku nigdzie nie bylam sama, wynegocjowałam to dopiero około 2 miesiecy temu, ale jak wracam do domu to jest kontrola czy na moim ciele nie ma jakiś siniaków jak sa to w jaki sposób sie znalazły, czy nie mam malinek, zadrapań, telefon no wszystko. On nie lubi nigdzie wychodzić, więc znajomych już też nie mamy, bo po co maja do nas dzwonić jak o i tak powie, że nigdzie nie jedzie, bo mu sie nie chce i NIE POTRZEBUJE TOWARZYSTWA INNYCH LUDZI. Druga kwestia to moja teściowa. Ta kobieta wykańcza mnie gorzej niż on. Wszystko robi na złość. Chodzi po nocy i otwiera wszystkie drzwi, zapala światła na dworze, niszczy moje rzeczy, zabiera je a potem mówi, że to nie ona tylko ktoś chodzi po domu i nas straszy. Ten koszmar z nia trwa juz 2 lata. Jak ide spac to co noc barykaduje sobie drzwi od pokoju stołem i łóżkiem, bo boje się, że w nocy przyjdzie i mi zrobi krzywdę. Ona nie moze znieść tego, że zabrałam jej jej ukochanego synka i nie liczy sie tylko jej zdanie. On wcale nie staje w mojej obronie, musze bronić się sama, a potem i tak dostaje ja, że przeciez mogłam sie nie odzywać, bo teraz jest awantura... Ona jeździ po rodzinie i mowi, ze ja nic nie robie, nie gotuje obiadow z czego ja gotuje 5 dni w tygodniu, a ona jak dobrze pojdzie to 2-3 dni i to jezeli nie ma mnie w domu, bądź robie coś innego. W tym domu jak nie pracujesz jesteś nikim. Wstaje codziennie o 5 rano, ale i tak powiedza, ze nic nie robisz. Zrezygnowalam ze swoich marzen, planow tylko po to, zeby doic krowy, zbierac kamienie z pola ? Nie wiem co mnie zaślepiło, ale od pol roku zastanawiam sie czy sie nie rozwieść i nie potrafie zrobić tego kroku. Ale nie chce tak zyc, meczy mnie to. Tez chcialabym miec 1,2 dni wolnego, jechac nad morze, ale nie mozemy bo o 5 trzeba isc doic krowy. Wracamy z imprezy to nie idziemy spac, musimy zrobic swoje i dopiero poziej na 2-3h mozna sie polozyc, ale nie dluzej, bo mamusia potem mowi, ze nic nie robisz i lezyc z dupa caly dzien... Pogmatwane to wszystko i pewnie kupy sie nie trzyma, ale nie umiem inaczej tego opisac, jest tyle rzeczy do powiedzenia, ze nie wiem jak mam to składać. A najgorsze jest to,ze nie mam komu o tym wszystkim powiedziec, bo nikt mi nie wierzy. Przeciez to taka wspaniała i dobra rodzina, co niedziela w kosciele i bardzo sie szanuja. Gówno prawda. Gdybym mogła cofnac czas na pewno nie zrobilabym tego samego. Wiec jak ? jak mam to wszystko zostawić i być szczesliwa ? Moze ma ktos jakies rady lub dobre slowo, zebym wytrwała w tej walce z sama sobą.

Pozdrawiam,
Karola.
Rozwiedź się, bo właśnie w tym momencie marnujesz z nim najlepsze lata swojego życia.
Aha i miłość miłością , ale dla mnie śluby w NASTOLETNIM WIEKU (bo 19 - NAŚCIE) to istny szczyt głupoty...
Niestety za swoją głupote płącisz teraz cene.
więc podsumowywując najlepsze wyjscie to rozwód.

Edytowane przez ANKA54321
Czas edycji: 2016-08-29 o 15:41
ANKA54321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 15:41   #26
kawa_o
Zadomowienie
 
Avatar kawa_o
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: N
Wiadomości: 1 285
Dot.: Wyszłam za mąż za rolnika

Mam kolege rolnika i gospodarstwo to jest akurat duze zobowiazanie, zwlaszcza jesli nie jest zs bardzo unowoczesnione. Nie moze tak sobie wszystkiego zostawic i wyjechac albo wyjsc kiedy chce,niestety. Ale nie jest to taki typ jak twoj mąż.
kawa_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 15:47   #27
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 893
Dot.: Wyszłam za mąż za rolnika

skoro masz drogę wolną to nad czym się jeszcze zastanawiasz? weź rozwód i tyle.
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 19:19   #28
ColdDesert
West Coast
 
Avatar ColdDesert
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 169
Dot.: Wyszłam za mąż za rolnika

Jesteś młodsza ode mnie a już na koncie nieudany ślub, właśnie takie historie utwierdzają mnie w przekonaniu, że większość ślubów w takim wieku to przepis na katastrofę. Ty rozwód bierz, idź na studia, do pracy a o kolejnym slubie to myśl jak będziesz dorosła nie tylko wiekiem.
ColdDesert jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 19:57   #29
pfffh
Zadomowienie
 
Avatar pfffh
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 1 975
Dot.: Wyszłam za mąż za rolnika

Ty droga Autorko nie wyszlas za mąz za rolnika tylko za BURAKA. Równie dobrze twój mąż mógłby być kierowcą, księgowym, nauczycielem. Dał Ci dobrą radę, wiec go posłuchaj i się wyprowadź, rozwiedz się i ułóż życie na nowo. Jesteś młoda, dasz radę
__________________
"Mówimy o Polsce. Tam nic i nigdy nie jest normalne" A. Sapkowski "Narrenturm"
pfffh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-29, 20:20   #30
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Wyszłam za mąż za rolnika

A jak twój mąż reaguje, gdy barykadujesz drzwi od sypialni stołem i krzesłem?
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-30 11:24:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:54.