Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek. - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-31, 20:23   #4591
201609011236
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 26
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cześć dziewczyny, super wątek.
Ja od ponad roku jestem w związku z Chińczykiem,to już w ogóle inna para kaloszy. Różnic między nami jest sporo ale dzięki temu jest zabawnie i inaczej. Pozdrawiam
201609011236 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 09:03   #4592
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

oo cos sie dzieje na watku!!

witamy nowe mieszadelko!!

Takiej mieszanki u nas jeszcze nie bylo! Opowiedz cos wiecej o Was, jak sie poznaliscie, co robicie, gdzie jestescie , jakie macie plany?
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-01, 10:12   #4593
poise
Wtajemniczenie
 
Avatar poise
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Finlandia
Wiadomości: 2 233
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez iwonawokal Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, super wątek.
Ja od ponad roku jestem w związku z Chińczykiem,to już w ogóle inna para kaloszy. Różnic między nami jest sporo ale dzięki temu jest zabawnie i inaczej. Pozdrawiam
wow, egzotycznie! Podpisuję się pod standardową listą pytań roux

Nelada, ja Cię pamiętam! Cieszę się, że plan się powiódł i niedługo będziecie razem

Ja już prawie od 3 tygodni w Finlandii, są wzloty i upadki, ale póki co zdecydowanie więcej jest pozytywnych rzeczy, więc absolutnie nie narzekam Na blogu więcej, więc zapraszam, www.aleksandralaura.blogspot.com
__________________


poise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-03, 16:29   #4594
ogorekpazurek
Wtajemniczenie
 
Avatar ogorekpazurek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 2 435
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Sledze Cie na Insta i serce mi sie raduje bo wieki temu spedzilam super czas w/na Finlandii i widze te same miejsca jakby w ogole sie nie zmienily 😍
__________________
16/2015
ogorekpazurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-03, 16:58   #4595
poise
Wtajemniczenie
 
Avatar poise
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Finlandia
Wiadomości: 2 233
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez ogorekpazurek Pokaż wiadomość
Sledze Cie na Insta i serce mi sie raduje bo wieki temu spedzilam super czas w/na Finlandii i widze te same miejsca jakby w ogole sie nie zmienily 😍
Ojej, jak miło to słyszeć <3 W takim razie będzie więcej zdjęć! Gdzie w Finlandii byłaś i co tam robiłaś?
__________________


poise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 09:08   #4596
ogorekpazurek
Wtajemniczenie
 
Avatar ogorekpazurek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 2 435
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Studiowalam archeologie i geografie i w ramach praktyk duzo trzeba bylo podrozowac i wlasnie wyjazd do Finlandii i Skandynawii byl w ramach studiow...chyba w 2006 to bylo...rany dokladnie 10lat temu pod koniec wrzesnia jechalismy...i w Finlandii bylo jeszcze lato (w dzien)a kilka tygodnii pozniej w Norwegii byla zima i musielismy sobie czapki kupywac 😂
W Finlanfii bylismy w Helsinkach Tampere Vaasa Lapua i okolice tych miast..ogolnie chodzilo o rozwoj miast czyli zwiedzalismy dworce, lotniska, porty, uniwersytety i ogolnie ogladalismy miasta i okolice pod wzgledem rozwoju komunikacji, turystki itp..przyplynelismy z Niemiec statkiem i mielismy wlasne auta wiec moglismy sobie dysponowac tez wolnym czasem w ramach mozliwosci...
I mielismy szczescie bo widzielismy zorze polarna ktorejs nocy bo bylo tak zimno ze nie moglismy spac 😉
Za zdjecia bede wdzieczna...az sama musze sobie moje stare poogladac ... napisalismy tez wtedy przewodnik taki dla naszego Instytutu ktory wlasnie przegladam bo z glowy tylko Helsinki i Tampere wiedzialam 😉
__________________
16/2015
ogorekpazurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 11:39   #4597
Faith99
Przyczajenie
 
Avatar Faith99
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 10
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cześć dziewczyny, czytam Was od...kilku godzin,a to dlatego,że być może i mnie ten wątek będzie dotyczył nieco bardziej Na chwilę obecną nie zapeszam

Nelada, Twój partner pochodzi z Chorwacji? Jak radziliście sobie ze spotkaniami? Samochód, busy, samoloty?
Faith99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-05, 14:01   #4598
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Faith witaj!
Trzymamy kciuki!!


Mnie tez sie kciuki przydzadza, po perypetiach z Italiano a pozniej Americano... poznalam Francuza spotkalismy sie raz dopiero..wczoraj zabookowalismy wypad na weekend do Porto. Lecimy za miesiac.
Ciekawa jestem co z tego bedzie. Jak to mowia low expectations... Ale juz dni odliczam
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 14:17   #4599
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
Faith witaj!
Trzymamy kciuki!!


Mnie tez sie kciuki przydzadza, po perypetiach z Italiano a pozniej Americano... poznalam Francuza spotkalismy sie raz dopiero..wczoraj zabookowalismy wypad na weekend do Porto. Lecimy za miesiac.
Ciekawa jestem co z tego bedzie. Jak to mowia low expectations... Ale juz dni odliczam
A bedziecie sie widziec w miedzyczasie?

wysłane z telefonu
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 14:38   #4600
xKlaudja
Zakorzenienie
 
Avatar xKlaudja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5 883
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Hej, znalazłam wątek wczesniej, ale widziałam że nic się nie dzieje. Jako że coś zaczyna się dziać - mogę dołączyć?
__________________
piję kawę bez cukru od: 04.03.2014
xKlaudja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 15:32   #4601
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez m.arty Pokaż wiadomość
A bedziecie sie widziec w miedzyczasie?

wysłane z telefonu
wypadaloby!

Wczoraj mnie zaprosil do siebie, ale bylo za pozno, a ja bylam u kolezanki juz... mam nadzieje, ze w tym tyg sie uda.

Kurka jedyny minus, to ze mieszkamy godzine od siebie autem.

Cytat:
Napisane przez xKlaudja Pokaż wiadomość
Hej, znalazłam wątek wczesniej, ale widziałam że nic się nie dzieje. Jako że coś zaczyna się dziać - mogę dołączyć?
heja heja!
Dolaczaj! Nowe mieszadelko to zawsze troche zycia na watku!

opowiec cos o Was!
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-05, 16:06   #4602
xKlaudja
Zakorzenienie
 
Avatar xKlaudja
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 5 883
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

No to tak, znamy się od lutego, spotykamy od końca marca, oficjalnie w związku od 21 maja poznaliśmy się w pracy. Jesteśmy w tym samym wieku, z tego samego miesiąca. Tż pochodzi z Rumunii, mieszkamy w uk
__________________
piję kawę bez cukru od: 04.03.2014
xKlaudja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 08:24   #4603
Faith99
Przyczajenie
 
Avatar Faith99
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 10
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Roux666, to trzymam w obu łapkach kciuki

Godzina drogi, achhh. Ja mam dobre 12h i w sumie to widzieliśmy się raz, jeden wspólny wieczór, a oszaleliśmy jak dzieci
Czekamy na spotkanie, data jeszcze nieustalona, chcemy jak najszybciej tylko trzeba załatwić kilka spraw ale..wyczekuje jak dziecko pierwszej gwiazdki! Stara,a głupia!

xKlaudja, witamy !
Faith99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 08:36   #4604
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez Faith99 Pokaż wiadomość
Roux666, to trzymam w obu łapkach kciuki

Godzina drogi, achhh. Ja mam dobre 12h i w sumie to widzieliśmy się raz, jeden wspólny wieczór, a oszaleliśmy jak dzieci
Czekamy na spotkanie, data jeszcze nieustalona, chcemy jak najszybciej tylko trzeba załatwić kilka spraw ale..wyczekuje jak dziecko pierwszej gwiazdki! Stara,a głupia!

xKlaudja, witamy !
Powaznie?! Tylko raz i juz wiesz, ze to jest to!? ohhhhh!! Brzmi mega romantycznie!

Powiedz cos wiecej! gdzie sie poznaliscie, jak! No i jak minal Wam wieczor i jak Wasz kontakt teraz wyglada? No i skad ten Ksiaze jest!!

A my oczywiscie trzymamy kciuki, aby doszlo do kolejnego spotkania! ))
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 09:39   #4605
Faith99
Przyczajenie
 
Avatar Faith99
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 10
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Sama jak mam to napisać, chętnie puknęłabym się w czoło i zapytała siebie czy mam 15 lat czy może 10 więcej haha

Chorwacja...

Poznaliśmy się w ostatni dzień mojego urlopu, choć pierwszy raz Nasz wzrok spotkał się noc wcześniej Zaczęło się od wspólnych spojrzeń, uśmiechów i rozmów przy barze, a skończyło na tym, że zwolnił się z pracy wcześniej żeby móc spędzić ze mną choć kilka godzin. Poszliśmy na spacer i nie mogliśmy się od siebie oderwać! Obydwoje zgodnie przyznaliśmy, że kiedy zobaczyliśmy się pierwszy raz po prostu wiedzieliśmy, że coś się dzieje i musimy się poznać natychmiast. Cała ta sytuacja to dla mnie jedno wielkie zaskoczenie, bo zamknęłam się emocjonalnie dość szczelnie na facetów, a w tym przypadku zwariowałam w kilka sekund jak nastolatka i każdego dnia brne jeszcze dalej! Byłam niemal w 100% pewna, że po dwóch dniach pisania zapadnie się pod ziemię, tyle słyszałam o wakacyjnych przygodach i bajerantach jednej nocy. Oczywiście gwarancji nie mam ale miałam wybór: albo uwierzyć i próbować albo ważyć każde słowo na pół i nie traktować tego serio.

A tu proszę, mija drugi tydzień odkąd jestem w Polsce i piszemy ze sobą każdego dnia,od rana do późnej nocy,nie umiemy wytrzymać bez tego kilku godzin,haha jak dzieci Żadnych tanich tekstów i bajerowania, choć nie ukrywam jest słodko Rozmawiamy też sporo o życiu, żeby nie było,że tylko romansujemy I mamy wiele wspólnego. Postanowienie jest jedno: nie zmarnujemy tej szansy, będziemy się starać, próbować i nie odpuścimy siebie nawzajem,bo dawno nie spotkało Nas coś takiego

Edytowane przez Faith99
Czas edycji: 2016-09-06 o 10:59
Faith99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 11:53   #4606
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez Faith99 Pokaż wiadomość
Sama jak mam to napisać, chętnie puknęłabym się w czoło i zapytała siebie czy mam 15 lat czy może 10 więcej haha

Chorwacja...

Poznaliśmy się w ostatni dzień mojego urlopu, choć pierwszy raz Nasz wzrok spotkał się noc wcześniej Zaczęło się od wspólnych spojrzeń, uśmiechów i rozmów przy barze, a skończyło na tym, że zwolnił się z pracy wcześniej żeby móc spędzić ze mną choć kilka godzin. Poszliśmy na spacer i nie mogliśmy się od siebie oderwać! Obydwoje zgodnie przyznaliśmy, że kiedy zobaczyliśmy się pierwszy raz po prostu wiedzieliśmy, że coś się dzieje i musimy się poznać natychmiast. Cała ta sytuacja to dla mnie jedno wielkie zaskoczenie, bo zamknęłam się emocjonalnie dość szczelnie na facetów, a w tym przypadku zwariowałam w kilka sekund jak nastolatka i każdego dnia brne jeszcze dalej! Byłam niemal w 100% pewna, że po dwóch dniach pisania zapadnie się pod ziemię, tyle słyszałam o wakacyjnych przygodach i bajerantach jednej nocy. Oczywiście gwarancji nie mam ale miałam wybór: albo uwierzyć i próbować albo ważyć każde słowo na pół i nie traktować tego serio.

A tu proszę, mija drugi tydzień odkąd jestem w Polsce i piszemy ze sobą każdego dnia,od rana do późnej nocy,nie umiemy wytrzymać bez tego kilku godzin,haha jak dzieci Żadnych tanich tekstów i bajerowania, choć nie ukrywam jest słodko Rozmawiamy też sporo o życiu, żeby nie było,że tylko romansujemy I mamy wiele wspólnego. Postanowienie jest jedno: nie zmarnujemy tej szansy, będziemy się starać, próbować i nie odpuścimy siebie nawzajem,bo dawno nie spotkało Nas coś takiego
o jeju ale historia! Faith, trzymam kciuki, aby Wam sie udalo!
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 12:13   #4607
Faith99
Przyczajenie
 
Avatar Faith99
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 10
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Roux666, a żebyś wiedziała, co za historia haha! sama łapie sie za głowę!
Ale z tego co tu widzę, to takie związki się udają bo ludzie to reagują na takie historie jak na opowieści z przedszkola

Edytowane przez Faith99
Czas edycji: 2016-09-06 o 13:41
Faith99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-07, 09:41   #4608
Nelada
Raczkowanie
 
Avatar Nelada
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 474
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez poise Pokaż wiadomość
Nelada, ja Cię pamiętam! Cieszę się, że plan się powiódł i niedługo będziecie razem

Ja już prawie od 3 tygodni w Finlandii, są wzloty i upadki, ale póki co zdecydowanie więcej jest pozytywnych rzeczy, więc absolutnie nie narzekam Na blogu więcej, więc zapraszam, www.aleksandralaura.blogspot.com
Po trzech latach na reszcie zamieszkamy razem. Bardzo się cieszę. Też Cię pamiętam i gratuluję obrony tytułu Magistra! Było dużo stresu? Fantastycznie, że mieszkasz teraz w Finlandii.

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
Mnie tez sie kciuki przydzadza, po perypetiach z Italiano a pozniej Americano... poznalam Francuza spotkalismy sie raz dopiero..wczoraj zabookowalismy wypad na weekend do Porto. Lecimy za miesiac.
Ciekawa jestem co z tego bedzie. Jak to mowia low expectations... Ale juz dni odliczam
Hahaha "Jak to mowia low expectations... Ale juz dni odliczam" Na pewno będzie super, dawaj znać! Mówisz po francusku?

Cytat:
Napisane przez Faith99 Pokaż wiadomość
Sama jak mam to napisać, chętnie puknęłabym się w czoło i zapytała siebie czy mam 15 lat czy może 10 więcej haha

Chorwacja...

Poznaliśmy się w ostatni dzień mojego urlopu, choć pierwszy raz Nasz wzrok spotkał się noc wcześniej Zaczęło się od wspólnych spojrzeń, uśmiechów i rozmów przy barze, a skończyło na tym, że zwolnił się z pracy wcześniej żeby móc spędzić ze mną choć kilka godzin. Poszliśmy na spacer i nie mogliśmy się od siebie oderwać! Obydwoje zgodnie przyznaliśmy, że kiedy zobaczyliśmy się pierwszy raz po prostu wiedzieliśmy, że coś się dzieje i musimy się poznać natychmiast. Cała ta sytuacja to dla mnie jedno wielkie zaskoczenie, bo zamknęłam się emocjonalnie dość szczelnie na facetów, a w tym przypadku zwariowałam w kilka sekund jak nastolatka i każdego dnia brne jeszcze dalej! Byłam niemal w 100% pewna, że po dwóch dniach pisania zapadnie się pod ziemię, tyle słyszałam o wakacyjnych przygodach i bajerantach jednej nocy. Oczywiście gwarancji nie mam ale miałam wybór: albo uwierzyć i próbować albo ważyć każde słowo na pół i nie traktować tego serio.

A tu proszę, mija drugi tydzień odkąd jestem w Polsce i piszemy ze sobą każdego dnia,od rana do późnej nocy,nie umiemy wytrzymać bez tego kilku godzin,haha jak dzieci Żadnych tanich tekstów i bajerowania, choć nie ukrywam jest słodko Rozmawiamy też sporo o życiu, żeby nie było,że tylko romansujemy I mamy wiele wspólnego. Postanowienie jest jedno: nie zmarnujemy tej szansy, będziemy się starać, próbować i nie odpuścimy siebie nawzajem,bo dawno nie spotkało Nas coś takiego
Chorwacja? Czy dobrze zrozumiałam, że to Chorwat, czy to było do czegoś innego? Ja jestem z Chorwatem od 3 lat i za 2 tygodnie zamieszkamy razem!
Ale to dobrze tak dać się ponieść emocjom! Przecież nie robisz nic złego. Jak zaiskrzy i jest chemia, to potem tak to wygląda. Sytuacja się będzie rozwijać a Ty możesz się cieszyć i reagować w ten sposób. Ja jestem za tym, żeby walczyć o miłość, mi też mówili 3 lata temu jeszcze w liceum, że to nie ma sensu a tu proszę
Nelada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-07, 13:45   #4609
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez Nelada Pokaż wiadomość
Hahaha "Jak to mowia low expectations... Ale juz dni odliczam" Na pewno będzie super, dawaj znać! Mówisz po francusku?
Mowie, ale miedzy soba rozmawiamy po angielsku, poniewaz jego angielski jest duzo lepszy niz moj francuski.

Idziemy w piatek na kolacje, a ja...nie mam w co sie ubraaac!!
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood

Edytowane przez roux666
Czas edycji: 2016-09-07 o 13:51
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-08, 09:07   #4610
Faith99
Przyczajenie
 
Avatar Faith99
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 10
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez Nelada Pokaż wiadomość


Chorwacja? Czy dobrze zrozumiałam, że to Chorwat, czy to było do czegoś innego? Ja jestem z Chorwatem od 3 lat i za 2 tygodnie zamieszkamy razem!
Ale to dobrze tak dać się ponieść emocjom! Przecież nie robisz nic złego. Jak zaiskrzy i jest chemia, to potem tak to wygląda. Sytuacja się będzie rozwijać a Ty możesz się cieszyć i reagować w ten sposób. Ja jestem za tym, żeby walczyć o miłość, mi też mówili 3 lata temu jeszcze w liceum, że to nie ma sensu a tu proszę
Tak, tzn. w zasadzie to tam pracował, pochodzi z Bośni i Hercegowiny ale z racji, że na miejscu usiedzieć nie potrafi to będzie znowu wyjeżdzał w Chorwację do pracy, być może do Zagrzebia, wtedy byłoby znacznie bliżej
i graaaaaaaatuluje, że Wam się udało i udaje od takiego czasu, a finalnie,że razem pomieszkacie! Super

Sama jestem zaskoczoną sobą, że zaczęłam wierzyć w taką relację ale...Wy dodajecie mi jeszcze więcej pewności,że można!
I uwaga, nazwał mnie w domu swoją dziewczyną ustaliliśmy też, że traktujemy się jak każda inna, "normalna" para.

Cytat:
Napisane przez roux666
Idziemy w piatek na kolacje, a ja...nie mam w co sie ubraaac!!
Typowa kobieta, która nie ma się w co ubrać haha! Wybierz coś spontanicznie, wtedy wychodzi najlepiej tylko żeby Cię w tej spontaniczności nie poniosło

Edytowane przez Faith99
Czas edycji: 2016-09-08 o 09:32
Faith99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 10:08   #4611
Nelada
Raczkowanie
 
Avatar Nelada
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 474
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
Mowie, ale miedzy soba rozmawiamy po angielsku, poniewaz jego angielski jest duzo lepszy niz moj francuski.

Idziemy w piatek na kolacje, a ja...nie mam w co sie ubraaac!!
Ubierz się tak, żeby padł z wrażenia!

Cytat:
Napisane przez Faith99 Pokaż wiadomość
Tak, tzn. w zasadzie to tam pracował, pochodzi z Bośni i Hercegowiny ale z racji, że na miejscu usiedzieć nie potrafi to będzie znowu wyjeżdzał w Chorwację do pracy, być może do Zagrzebia, wtedy byłoby znacznie bliżej
i graaaaaaaatuluje, że Wam się udało i udaje od takiego czasu, a finalnie,że razem pomieszkacie! Super

Sama jestem zaskoczoną sobą, że zaczęłam wierzyć w taką relację ale...Wy dodajecie mi jeszcze więcej pewności,że można!
I uwaga, nazwał mnie w domu swoją dziewczyną ustaliliśmy też, że traktujemy się jak każda inna, "normalna" para.
Chorwaci to cudowni ludzie. Nigdy tam nie spotkałam się z nieprzyjemnościami. Wszyscy pomocni, wszyscy mówią po angielsku, nawet dzieci w przedszkolu! W Polsce nie wróżyli przyszłości mojemu związkowi, tam wszyscy byli zawsze pozytywnie nastwieni. Chorwacja to może słabo rozwijający się ekonomicznie kraj, ale nie oszukujmy się, wojna w latach 90 zrobiła swoje. Tam większość tym jeszcze żyje. Zagrzeb jest piękny - moje ulubione miasto. Ja będę mieszkać w Osijeku. Ogólnie cała Słowiańszczyna Południowa mnie fascynuje. Studiuję kroatystykę i kocham ten język i kulturę Bałkanów! Wróżę Wam jak najlepiej i na pewno się uda. Jeśli potrzebujesz jakieś pomocy z połączeniami autobusowymi, pociągami, trasą samochodową, winietami itd. to po trzech latach mam to bardzo dobrze obcykane i służę pomocą.
Nelada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 13:29   #4612
Faith99
Przyczajenie
 
Avatar Faith99
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 10
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez Nelada Pokaż wiadomość

Chorwaci to cudowni ludzie. Nigdy tam nie spotkałam się z nieprzyjemnościami. Wszyscy pomocni, wszyscy mówią po angielsku, nawet dzieci w przedszkolu! W Polsce nie wróżyli przyszłości mojemu związkowi, tam wszyscy byli zawsze pozytywnie nastwieni. Chorwacja to może słabo rozwijający się ekonomicznie kraj, ale nie oszukujmy się, wojna w latach 90 zrobiła swoje. Tam większość tym jeszcze żyje. Zagrzeb jest piękny - moje ulubione miasto. Ja będę mieszkać w Osijeku. Ogólnie cała Słowiańszczyna Południowa mnie fascynuje. Studiuję kroatystykę i kocham ten język i kulturę Bałkanów! Wróżę Wam jak najlepiej i na pewno się uda. Jeśli potrzebujesz jakieś pomocy z połączeniami autobusowymi, pociągami, trasą samochodową, winietami itd. to po trzech latach mam to bardzo dobrze obcykane i służę pomocą.
Takie samo wrażenie miałam będąc tam 10 dni na urlopie,pierwszy raz byłam w Chorwacji i żałowałam każdych innych wakacji w innym miejscu. Cudowni ludzie - dokładnie. Otwarci,ciepli i mili, nie traktowali turystów jak hołoty, a Klientów nie traktują taśmowo tylko każdego bardzo uprzejmie witają. Wszystko naturalnie, bez sztuczności.
Widzę też po... moim słodziaku (o mamo co ja napisałam!) - uczciwość, ciepło i wartości rodzinne co bardzo mi w nim odpowiada. Dziękuję Ci za ciepłe słowo, przyda się bo czasami oblatuje mnie strach ale nie chce martwić się na zapas.

Spory plus,że znasz kulturę i język,bo ja jak sobie czysto hipotetycznie wybiegnę w przyszłość...jestem w stanie się wyprowadzić jak najbardziej ale potrafię tylko angielski
Jak będziemy planować spotkanie, na pewno się odezwę najłatwiej samolotem ale chyba połączenie pociągiem do Wiednia i stamtąd do Cro jest rozsądniejsze cenowo? Myślimy też żeby spotkać się w połowie drogi ale nie wiem czy jest sens bo w PL nie musimy płacić za hotel,mieszkam sama. Wiedeń chyba drogi,co?

Edytowane przez Faith99
Czas edycji: 2016-09-08 o 13:31
Faith99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 15:15   #4613
Nelada
Raczkowanie
 
Avatar Nelada
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 474
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez Faith99 Pokaż wiadomość
Takie samo wrażenie miałam będąc tam 10 dni na urlopie,pierwszy raz byłam w Chorwacji i żałowałam każdych innych wakacji w innym miejscu. Cudowni ludzie - dokładnie. Otwarci,ciepli i mili, nie traktowali turystów jak hołoty, a Klientów nie traktują taśmowo tylko każdego bardzo uprzejmie witają. Wszystko naturalnie, bez sztuczności.
Widzę też po... moim słodziaku (o mamo co ja napisałam!) - uczciwość, ciepło i wartości rodzinne co bardzo mi w nim odpowiada. Dziękuję Ci za ciepłe słowo, przyda się bo czasami oblatuje mnie strach ale nie chce martwić się na zapas.

Spory plus,że znasz kulturę i język,bo ja jak sobie czysto hipotetycznie wybiegnę w przyszłość...jestem w stanie się wyprowadzić jak najbardziej ale potrafię tylko angielski
Jak będziemy planować spotkanie, na pewno się odezwę najłatwiej samolotem ale chyba połączenie pociągiem do Wiednia i stamtąd do Cro jest rozsądniejsze cenowo? Myślimy też żeby spotkać się w połowie drogi ale nie wiem czy jest sens bo w PL nie musimy płacić za hotel,mieszkam sama. Wiedeń chyba drogi,co?
Nauczyłam się chorwackiego na poziomie komunikatywnym w rok. A teraz jadę tam na wymianę studencką na rok. Potem będę musiała dokończyć w Polsce jeden rok studiów (co na pewno będzie bardzo trudne po tylu miesiącach mieszkania razem), a później może znowu zamieszkamy razem. Nie chcę teraz o tym myśleć.
Nigdy nie leciałam samolotem, bo wychodziło to baardzo drogo i tylko z przesiadką. Ja najczęściej jeździłam:
Do Zagrzebia: 1) z Katowic/Krakowa polskim busem do Wiednia, potem autobusem z Wiednia z tego samego dworca do Zagrzebia
2) z Katowic pociągiem do Wiednia i autobusem do Zagrzebia
Do Osijeka: 1) z Katowic/Krakowa polskim busem do Budapesztu, z Budapesztu do Osijeka
2) z Katowic/Krakowa polskim busem do Bratysławy i z Bratysławy odbierał mnie samochodem
Mój TŻ na początku podróżował w ten sposób do mnie co 2 tygonie. Potem na jakimś portalu szukał ludzi, którzy jechali do Polski i jeździł z nimi i składali się na paliwo. Później kupił samochód i jeździł do mnie autem. Potrafi do mnie przyjechać w 8 godzin z Osijeka. Ja nigdy nie jechałam do niego samochodem sama, tylko właśnie te opcje, które opisałam wyżej.

Spotkaliśmy się chyba 2-3 razy w połowie drogi w Bratysławie na kilka dni. Wiedeń był zawsze za drogi, Budapeszt za blisko Chorwacji żeby tam zostać, a Bratysława idealnie w połowie.

Z Osijeka do Zagrzebia też jest łatwo się dostać autobusem, 3-4h.
Nelada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-09, 07:52   #4614
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Faith99 Nelada - trzymam kciuki żeby się wszystko ułożyło dobrze dla Was ☺

Ja pracuje z Chorwatem. Jego żona pracuje w tej samej firmie ale w innym dziale. Spotykamy się wszyscy w kantynie na lancz. On siada i czeka. Ona podaję mu sztućce, podrzewa lancz i podaję. On ani razu nie ruszył się żeby podać jej cokolwiek, nawet wodę z coolera.
Wszyscy na to zwracają uwagę jak to żona go obsługuje.

wysłane z telefonu
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-09, 07:55   #4615
Faith99
Przyczajenie
 
Avatar Faith99
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 10
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez Nelada Pokaż wiadomość
Nauczyłam się chorwackiego na poziomie komunikatywnym w rok. A teraz jadę tam na wymianę studencką na rok. Potem będę musiała dokończyć w Polsce jeden rok studiów (co na pewno będzie bardzo trudne po tylu miesiącach mieszkania razem), a później może znowu zamieszkamy razem. Nie chcę teraz o tym myśleć.
Nigdy nie leciałam samolotem, bo wychodziło to baardzo drogo i tylko z przesiadką. Ja najczęściej jeździłam:
Do Zagrzebia: 1) z Katowic/Krakowa polskim busem do Wiednia, potem autobusem z Wiednia z tego samego dworca do Zagrzebia
2) z Katowic pociągiem do Wiednia i autobusem do Zagrzebia
Do Osijeka: 1) z Katowic/Krakowa polskim busem do Budapesztu, z Budapesztu do Osijeka
2) z Katowic/Krakowa polskim busem do Bratysławy i z Bratysławy odbierał mnie samochodem
Mój TŻ na początku podróżował w ten sposób do mnie co 2 tygonie. Potem na jakimś portalu szukał ludzi, którzy jechali do Polski i jeździł z nimi i składali się na paliwo. Później kupił samochód i jeździł do mnie autem. Potrafi do mnie przyjechać w 8 godzin z Osijeka. Ja nigdy nie jechałam do niego samochodem sama, tylko właśnie te opcje, które opisałam wyżej.

Spotkaliśmy się chyba 2-3 razy w połowie drogi w Bratysławie na kilka dni. Wiedeń był zawsze za drogi, Budapeszt za blisko Chorwacji żeby tam zostać, a Bratysława idealnie w połowie.

Z Osijeka do Zagrzebia też jest łatwo się dostać autobusem, 3-4h.
Dziękuję !
No właśnie sprawdzałam samoloty, są faktycznie droższe,a te wszystkie transfery busikiem kończą jazdy w październiku więc pozostają mi pociągi i polskiebusy do Wiednia/Budapesztu a potem w świat dalej Przez to,że Austria taka droga,jeśli ma byc to 50/50 trasy to chyba lepiej już Budapeszt
Nauczyłaś się w stopniu komunikatywnym na studiach czy jako samouczek? Co prawda nie zabieram się jeszcze za naukę języka ale..

P.S. Trzymajcie kciuki, nie był przekonany do pracy w Zagrzebiu ale zdecydował się między innymi dlatego też,że jest bliżej do PL dziś/jutro dowie się czy tam pojedzie z 1200km zrobi się 780km

Cytat:
Napisane przez m.arty
Ja pracuje z Chorwatem. Jego żona pracuje w tej samej firmie ale w innym dziale. Spotykamy się wszyscy w kantynie na lancz. On siada i czeka. Ona podaję mu sztućce, podrzewa lancz i podaję. On ani razu nie ruszył się żeby podać jej cokolwiek, nawet wodę z coolera.
Wszyscy na to zwracają uwagę jak to żona go obsługuje.
Gdzieś już słyszałam,że mają tendencję do robienia z kobiety kury domowej ale to pewnie jak z Polakami - pijacy i złodzieje, a przecież nie wszyscy Oczywiście nie bronię uporczywie, wszystko się okaże no i nie znam mentalności w Bośni i Hercegowinie. Trzymaj kciuki!

Edytowane przez Faith99
Czas edycji: 2016-09-09 o 08:08
Faith99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-09, 08:12   #4616
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Ja nie uogólniam. Znam tylko jedna Chorwacką parę i po prostu opisałam ich zachowanie. Oboje są tuż po 30stce. Po prostu takiego zachowania nie widzialam od nie wiem kiedy. Babcia tak dziadkowi serwowała ale dziadek dużo gotował i był bardziej samodzielny niż Goran.

wysłane z telefonu
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-09, 09:46   #4617
Nelada
Raczkowanie
 
Avatar Nelada
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 474
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez m.arty Pokaż wiadomość
Faith99 Nelada - trzymam kciuki żeby się wszystko ułożyło dobrze dla Was ☺

Ja pracuje z Chorwatem. Jego żona pracuje w tej samej firmie ale w innym dziale. Spotykamy się wszyscy w kantynie na lancz. On siada i czeka. Ona podaję mu sztućce, podrzewa lancz i podaję. On ani razu nie ruszył się żeby podać jej cokolwiek, nawet wodę z coolera.
Wszyscy na to zwracają uwagę jak to żona go obsługuje.

wysłane z telefonu
Dziękuję, Kochana
A czy to Chorwat z Dalmacji? Chorwacja jest bardzo różnorodna pod względem kulturowości. To mały kraj ale każdy region ma inną tradycję. Wynik bardzo burzliwej historii. Każdy region był pod innym panowaniem, potem wojna, to wszystko odbiło się na tych ludziach. Na przykład w Zagrzebiu mamy wpływy Austro-Węgierskie, w Osijeku Habsburskie, w Dalmacji Włoskie. Mentalność tych ludzi jest kompletnie inna - tak samo jak architektura w każdej części. Osijek wygląda jak Katowice (secesja), Zagrzeb jak Wiedeń. Mój TŻ pochodzi z Osijeka, także jest bardzo antyserbski (Osijek leży prawie na granicy z Serbią, Chorwaci nienawidzę się z Serbami od czasu wojny w latach 90, jaką im zaserwowali), nie chce pojechać ze mną pozwiedzać np. Nowego Sadu. Ale to dlatego, że ta wojna była tak niedawno, że wszyscy o tym pamiętają. Połowa jego rodziny walczyła. Ale jest bardzo dobrze wychowany, po Europejsku, zachowuje się wobec mnie jak każdy inny człowiek. Natomiast nasi znajomi np. z Dalmacji są bardzo stereotypowi. Wszystko robią "jutro", są bardziej leniwi. To pewnie zależy od człowieka i wychowania.

Cytat:
Napisane przez Faith99 Pokaż wiadomość
Dziękuję !
No właśnie sprawdzałam samoloty, są faktycznie droższe,a te wszystkie transfery busikiem kończą jazdy w październiku więc pozostają mi pociągi i polskiebusy do Wiednia/Budapesztu a potem w świat dalej Przez to,że Austria taka droga,jeśli ma byc to 50/50 trasy to chyba lepiej już Budapeszt
Nauczyłaś się w stopniu komunikatywnym na studiach czy jako samouczek? Co prawda nie zabieram się jeszcze za naukę języka ale..

P.S. Trzymajcie kciuki, nie był przekonany do pracy w Zagrzebiu ale zdecydował się między innymi dlatego też,że jest bliżej do PL dziś/jutro dowie się czy tam pojedzie z 1200km zrobi się 780km
Dla mnie samoloty były za drogie dlatego podróżowałam busikami.
Najpierw uczyłam się sama, rozmawiając z nim i jego rodziną trochę, trochę z Internetu. A potem rozpoczęłam Kroatystykę na studiach.

Trzymam kciuki! 780 km to wcale nie tak dużo. Samochodem dobrą trasą (mój TŻ ma kilka obcykanych) 800 km robi w 8-9 godzin max. Marzę o tym, żeby zamieszkać kiedyś w Zagrzebiu. Może uda mi się za dwa lata bo TŻ też stara się tam o pracę. Kiedyś tam mieszkał na studiach ale potem wrócił w rodzinne strony. Uwielbiałam to miasto, byłam o każdej porze roku i o każdej mnie zachwycało.
Nelada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-09, 14:15   #4618
Faith99
Przyczajenie
 
Avatar Faith99
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 10
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Cytat:
Napisane przez Nelada


Dla mnie samoloty były za drogie dlatego podróżowałam busikami.
Najpierw uczyłam się sama, rozmawiając z nim i jego rodziną trochę, trochę z Internetu. A potem rozpoczęłam Kroatystykę na studiach.

Trzymam kciuki! 780 km to wcale nie tak dużo. Samochodem dobrą trasą (mój TŻ ma kilka obcykanych) 800 km robi w 8-9 godzin max. Marzę o tym, żeby zamieszkać kiedyś w Zagrzebiu. Może uda mi się za dwa lata bo TŻ też stara się tam o pracę. Kiedyś tam mieszkał na studiach ale potem wrócił w rodzinne strony. Uwielbiałam to miasto, byłam o każdej porze roku i o każdej mnie zachwycało.
Wracając do poprzedniego wątku, jeszcze ciężko określić mi takie cechy, bo nie znamy się długo i w zasadzie wszystko opiera się na pisaniu ze sobą, wyłączając ten jeden magiczny wieczór. Widzę jednak po tym co pisze i w jaki sposób mówi o rodzinie czy siostrach, że ma ogromny szacunek do kobiet i do wartości rodzinnych,myśle też,że spore znaczenie ma tu wiara chrześcijańska. Pracy się nie boi ale jak to wszystko wyjdzie w praniu, się okaże

Jejjj, ale Wam się to wszystko pięknie układa..trzymam mocno kciuki żeby trwało i trwało!
Zagrzeb zdecydowanie byłby sporą ulgą, dużo krótsza trasa w jedną stronę, nie mówiąc już o spotykaniu się w połowie, to w sumie tak, jakby był z Gdańska (jestem z okolic Katowic)
Faith99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-10, 10:08   #4619
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

jeju dziewczyny, pierwszy raz cos takiego mi sie spotkalo.

Bylam wczoraj na kolacji z Francuzem. Znamy sie od miesiaca, ale spotkalismy sie na festiwalu muzycznym raz, a tak to whatsapp.
Wczoraj przyjechal do mnie do miasteczka i poslzismy na kolacje, a pozniej do pubu.

Okazal sie zupelnie innym czlowiekiem na zywo niz wtedy jak piszemy ze soba. Bardziej zdystansowany, niesmialy, spokojniejszy.. taki no inny.
A moze to ja zle odbieram jego wiadomosci, ale z nikim jeszcze tak nie mialam.

Dlatego warto warto sie jak najwiecej spotykac, a nie oceniac i agnazowac sie od razu od samego pisania.
Mam nadzieje, ze on jest tylko niesmialy i ze po pristu latwiej mu wyrazac wszystko pisaniem i ze z czasem to sie zmieni, szczegolnie po naszej wyprawie.
Bo jelsi tak dalej bedzie to ja chyba passuje.
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-10, 11:02   #4620
Faith99
Przyczajenie
 
Avatar Faith99
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 10
Dot.: Jestem w związku z obcokrajowcem-V część pogaduszek Mieszadełek.

Mysle,ze większości łatwiej jest pisać niz mowić to na żywo ja jak poszłam na pierwszy spacer z moim to usiadłam i miałam wrażenie,ze nie powiem ani słowa teraz dużo i otwarcie piszemy ale jak przyjedzie to chyba najpierw walne setkę dla odwagi haha

Poza tym,ze był nieśmiały to było fajnie? Widzisz potencjał?😉 Daj sie chłopakowi rozkręcić moze jak Cie zobaczył to języka w buzi zapomniał!
Faith99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-13 16:36:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:57.