Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-03, 22:17   #3361
bandra
Fuck google, ask me!
 
Avatar bandra
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 7 898
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez gillisgurl Pokaż wiadomość
Jejku, tak bardzo chcialabym juz dostac ten okres i byc spokojna i juz nigdy nic nie robic.. Wlasnie znowu mam atak paniki spowodowany mysla o ciazy, a wiem ze nie ma bata
eh....
Ale co nas to obchodzi? To nie jest wątek plotkowy, ani Powiedz to tutaj. Odpowiedziałyśmy już na Twoje pytania, więc nie rób offtopa.
__________________
Caught in a landslide, no escape from reality.
Open your eyes, look up to the skies and see.

bandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-03, 22:24   #3362
gillisgurl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 102
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Po prostu musialam gdzies to napisac, przepraszam.
gillisgurl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-03, 22:32   #3363
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez gillisgurl Pokaż wiadomość
Po prostu musialam gdzies to napisac, przepraszam.
Nmzc. Dla zabicia czasu i uprzyjemnienia sobie oczekiwania na okres, lec do biblioteki po ksiazke do biologii.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 08:11   #3364
hejmampytanie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Nie jestem trollem. Po prostu po tym co przeczytałam na Internecie zaczęłam panikowac bo tam się wypowiadaly normalne kobiety.

---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

No ale podsumowujac Waszym zdaniem skoro miałam już okres i to dwa razy! nie współżylam tylko petting byl i nie było kontaktu naszych narzadow ani moich narządów ze sperma to nie ma się czego obawiac w 100%???

Bo takie wątki też były na Internecie
hejmampytanie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 08:35   #3365
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez hejmampytanie Pokaż wiadomość
Nie jestem trollem. Po prostu po tym co przeczytałam na Internecie zaczęłam panikowac bo tam się wypowiadaly normalne kobiety.

---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:08 ----------

No ale podsumowujac Waszym zdaniem skoro miałam już okres i to dwa razy! nie współżylam tylko petting byl i nie było kontaktu naszych narzadow ani moich narządów ze sperma to nie ma się czego obawiac w 100%???

Bo takie wątki też były na Internecie
A tu się wypowiadają nienormalne? + skąd wiesz, że się wypowiadały KOBIETY i w dodatku NORMALNE? Może to byli 13letni chłopcy

Również zgłosiłam. Za trolling (ciąża z żołądka, serio?) i spam, bo ile można.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-04, 11:25   #3366
Michitanka
Raczkowanie
 
Avatar Michitanka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 37
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez hejmampytanie Pokaż wiadomość
No ale podsumowujac Waszym zdaniem skoro miałam już okres i to dwa razy! nie współżylam tylko petting byl i nie było kontaktu naszych narzadow ani moich narządów ze sperma to nie ma się czego obawiac w 100%???
Wg Twojego profilu masz 19 lat... Tak podstawowa rzecz czyli "Jak dochodzi do zapłodnienia" powinna być już utrwalona w gimnazjum nawet z lekcji biologii - kolejny raz powtórze... Skoro nie znacie teorii to się nie bierzcie za praktyke, bo to jest nieprawdopodobne i wręcz żałosne, że dziewczyna lat 19 nie wie skąd się biorą dzieci... To jest wiedza gimnazjalna... Ewidentny troll...

Edytowane przez Michitanka
Czas edycji: 2016-09-04 o 11:27
Michitanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 05:02   #3367
gillisgurl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 102
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Wczoraj wieczorem dostalam plamienia i lekkiego bolu brzucha, myslalam ze to okres i sie rozkreci.. jednak nie, wszystko sie zatrzymalo, piersi dalej bola. Dlatego spytam ostatni raz, tak dla pewnosci... Na pewno nie ma ryzyka ciazy w moim przypadku? Ja wiem, ze juz tyle razy pisalyscie.. Ale naprawde strasznie sie denerwuje
gillisgurl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-05, 07:25   #3368
MerryMeMary
Raczkowanie
 
Avatar MerryMeMary
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 274
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

gillisgurl nie jesteś i przestań zaśmiecać wątek.
MerryMeMary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 09:14   #3369
Michitanka
Raczkowanie
 
Avatar Michitanka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 37
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez gillisgurl Pokaż wiadomość
Wczoraj wieczorem dostalam plamienia i lekkiego bolu brzucha, myslalam ze to okres i sie rozkreci.. jednak nie, wszystko sie zatrzymalo, piersi dalej bola. Dlatego spytam ostatni raz, tak dla pewnosci... Na pewno nie ma ryzyka ciazy w moim przypadku? Ja wiem, ze juz tyle razy pisalyscie.. Ale naprawde strasznie sie denerwuje
Pisałyśmy Ci tu, że nie - nie wierzysz. Test wyszedł negatywny - nie wierzysz. Do ginekologa nie pójdziesz, bo się boisz co powie mamusia. B R A W O...
Idź trolluj gdzie indziej...
Michitanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 13:45   #3370
gillisgurl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 102
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

No niestety nie troluje i bardzo mnie to boli ze wszystkie dziewczyny z jakims problemem mniejszym czy wiekszym odrazu jedziecie ze trolluje. Jak czlowiek schizuje to wszystko moze byc objawem ciazy..
gillisgurl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 13:48   #3371
milkyway0
Raczkowanie
 
Avatar milkyway0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 142
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez gillisgurl Pokaż wiadomość
No niestety nie troluje i bardzo mnie to boli ze wszystkie dziewczyny z jakims problemem mniejszym czy wiekszym odrazu jedziecie ze trolluje. Jak czlowiek schizuje to wszystko moze byc objawem ciazy..
Dlatego idź do ginekologa?
__________________
Od 01.2016 nie farbuję, nie prostuję i walczę o lepsze włosy!
milkyway0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-05, 14:12   #3372
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez gillisgurl Pokaż wiadomość
No niestety nie troluje i bardzo mnie to boli ze wszystkie dziewczyny z jakims problemem mniejszym czy wiekszym odrazu jedziecie ze trolluje. Jak czlowiek schizuje to wszystko moze byc objawem ciazy..
Dalej schizuj to na bank Ci brzuch urośnie.

A z urojeniami to do psychiatry.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 14:29   #3373
Michitanka
Raczkowanie
 
Avatar Michitanka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 37
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez gillisgurl Pokaż wiadomość
No niestety nie troluje i bardzo mnie to boli ze wszystkie dziewczyny z jakims problemem mniejszym czy wiekszym odrazu jedziecie ze trolluje. Jak czlowiek schizuje to wszystko moze byc objawem ciazy..
Ja też schizuje i to regularnie, dokładnie co miesiąc Ale ja współżyje, ja mam jakiekolwiek podstawy by podejrzewać ciąże... Jak kilka stron wcześniej zapytałam się czy jak miałam 2-dniowy obfity okres i nagle koniec to czy to okey albo czy to przypadkiem nie ciąża, to jak jedna dziewczyna powiedziała, że nie - podziekowałam i przestałam jojczyć.
A w Twoim przypadku to tylko pomoże psychiatra...

Edytowane przez Michitanka
Czas edycji: 2016-09-05 o 14:35
Michitanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 14:50   #3374
cukierkova0
Zadomowienie
 
Avatar cukierkova0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: dom - duży pokój
Wiadomości: 1 176
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Masakra... Nie wiem czego ona oczekuje. Ze stwierdzimy ciaze. Moze na to liczy. Ale od tego są ginekolodzy, a nie wizazanki.
cukierkova0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 16:54   #3375
aniaj93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 86
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

ja trollem? to tu już nie mona zadać normalnego pytania, bo troll? Okresu dostałam wczoraj, tak jak mówiłam, z przerywanego się NIE zachodzi w ciążę. Dziękuję i pa
aniaj93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 17:06   #3376
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez aniaj93 Pokaż wiadomość
ja trollem? to tu już nie mona zadać normalnego pytania, bo troll? Okresu dostałam wczoraj, tak jak mówiłam, z przerywanego się NIE zachodzi w ciążę. Dziękuję i pa
Przestań piep.... takie głupoty. Przerywany to nie antykoncepcja!!!!

Przeczyta to jakaś niekumata (taka jak Ty) i zacznie stosować tą Twoją "antykoncepcję" a później tragedia bo w ciążę zaszła.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 17:17   #3377
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez aniaj93 Pokaż wiadomość
ja trollem? to tu już nie mona zadać normalnego pytania, bo troll? Okresu dostałam wczoraj, tak jak mówiłam, z przerywanego się NIE zachodzi w ciążę. Dziękuję i pa
Papapapappapapapa. Do nie zobaczenia!

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 17:38   #3378
cukierkova0
Zadomowienie
 
Avatar cukierkova0
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: dom - duży pokój
Wiadomości: 1 176
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Devon_rose Pokaż wiadomość
Przestań piep.... takie głupoty. Przerywany to nie antykoncepcja!!!!

Przeczyta to jakaś niekumata (taka jak Ty) i zacznie stosować tą Twoją "antykoncepcję" a później tragedia bo w ciążę zaszła.


Dokladnie.
cukierkova0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-05, 19:47   #3379
Michitanka
Raczkowanie
 
Avatar Michitanka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 37
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez aniaj93 Pokaż wiadomość
ja trollem? to tu już nie mona zadać normalnego pytania, bo troll? Okresu dostałam wczoraj, tak jak mówiłam, z przerywanego się NIE zachodzi w ciążę. Dziękuję i pa
Na studiach obiło mi się o uszy, iż stosując stosunek przerywany na 100 kobiet, 28 zachodzi w ciąże... W preejakulacie nie muszą, ale mogą być plemniki A jak masz takie zaufanie do partnera, że na bank nagle nie wystrzeli i przez cały seks myślisz tylko o tym, żeby na czas wyciągnął to okey - rób co chcesz... ale to nie jest metoda antykoncepcji
Miej nadzieje, by to był po prostu fart a nie jakieś problemy z płodnością. Na Twoim miejscu, jak Ci się skończy okres, to zajrzyj na badania pod tym kątem - warto wiedzieć
Michitanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-06, 09:25   #3380
mila1122
Zakorzenienie
 
Avatar mila1122
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 473
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Michitanka Pokaż wiadomość
Na studiach obiło mi się o uszy, iż stosując stosunek przerywany na 100 kobiet, 28 zachodzi w ciąże... W preejakulacie nie muszą, ale mogą być plemniki A jak masz takie zaufanie do partnera, że na bank nagle nie wystrzeli i przez cały seks myślisz tylko o tym, żeby na czas wyciągnął to okey - rób co chcesz... ale to nie jest metoda antykoncepcji
Miej nadzieje, by to był po prostu fart a nie jakieś problemy z płodnością. Na Twoim miejscu, jak Ci się skończy okres, to zajrzyj na badania pod tym kątem - warto wiedzieć
A mnie szczerze mówiąc trochę śmieszą te badania, jakby ktoś komuś do łożka zaglądał. Jeśli naukowcy przepytali powiedzmy 100 kobiet, to tak naprawdę nie wiedzą czy np. partner tej kobiety zdążył na czas z wytryskiem.

Był tu kiedys wątek na wizażu dotyczący, czy znacie jakieś realne przypadki zajścia w ciążę przez stosunek przerywany i generalnie dziewczyny, które się tam wypowiadały i stosowały tę ' metodę', to żadna z nich nie zaszła w ciązę, tylko koleżanka, albo jeszcze lepiej koleżanka koleżanki. Na pewno takie przypadki się zdarzaly, bo według mnei to nie jest w ogóle metoda antykoncepcji , ale jest mnóstwo par, które to stosują w momencie gdy już są razem, jakby dziewczyna zaszła w ciążę, to nie ma tragedii. I podczas stosowania takiej metody dużo z nich nie zachodzi w ciążę przez kilka lat ( przypadek w mojej rodzinie, ale tez nie mogę być na sto procent pewna jak to u nich wygląda).

Podsumowując - dla mnie metoda przerywana to żadna metoda antykoncepcyjna, ale też nie spotkałam par które stosują tę metode i wpadli.

I jeszcze jedna przesłanka - naprawde nie czytajcie tgo co jest na innych forach, bo tak jak ktoś wyżej wspomniał moga to pisać 13 letni chłopcy, czy dziewczynki aby postraszyć spanikowane kobiety. Wizaż jest bardzo rzetelnym źródłem.
mila1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 11:39   #3381
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
A mnie szczerze mówiąc trochę śmieszą te badania, jakby ktoś komuś do łożka zaglądał. Jeśli naukowcy przepytali powiedzmy 100 kobiet, to tak naprawdę nie wiedzą czy np. partner tej kobiety zdążył na czas z wytryskiem.

Był tu kiedys wątek na wizażu dotyczący, czy znacie jakieś realne przypadki zajścia w ciążę przez stosunek przerywany i generalnie dziewczyny, które się tam wypowiadały i stosowały tę ' metodę', to żadna z nich nie zaszła w ciązę, tylko koleżanka, albo jeszcze lepiej koleżanka koleżanki. Na pewno takie przypadki się zdarzaly, bo według mnei to nie jest w ogóle metoda antykoncepcji , ale jest mnóstwo par, które to stosują w momencie gdy już są razem, jakby dziewczyna zaszła w ciążę, to nie ma tragedii. I podczas stosowania takiej metody dużo z nich nie zachodzi w ciążę przez kilka lat ( przypadek w mojej rodzinie, ale tez nie mogę być na sto procent pewna jak to u nich wygląda).

Podsumowując - dla mnie metoda przerywana to żadna metoda antykoncepcyjna, ale też nie spotkałam par które stosują tę metode i wpadli.

I jeszcze jedna przesłanka - naprawde nie czytajcie tgo co jest na innych forach, bo tak jak ktoś wyżej wspomniał moga to pisać 13 letni chłopcy, czy dziewczynki aby postraszyć spanikowane kobiety. Wizaż jest bardzo rzetelnym źródłem.
Na skutecznosc danej metody antykoncepcyjnej sklada sie kilka czynnikow (typowe zastasowanie, idealne zastosowanie). Stosunek przerywany tez byl pewnie badany w ten sposob, dlatego w tych 28 osobach na 100 sa kobiety, ktorych partner nie zdazyl z wytryskiem. Dlatego nie jest to dobra 'metoda'.

Popularna, bo darmowa. Mnie jednak najbardziej zastanawia to, ze antykoncepcja nie jest droga, a daje niesamowity komfort, ale niektorzy i tak wola jazde po bandzie...

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 12:20   #3382
yhyh
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 136
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Ja stosowałam przerywany przez ok 3 lata i nic się nie stało. Ale to było na zasadzie "jak będzie dzidziuś, to ok, jak nie to nie". Kiedy staraliśmy się z mężem o dzieci, to udało się w 3 i w 1 cyklu. Jednak nie polecałabym tej metody komuś, kto nie chce w tej chwili dziecka. I tak jak napisała mila: nie znam nikogo kto by przy tym wpadł, ale trzeba bardzo uważać, bo ryzyko ZAWSZE istnieje.
__________________
27.10.2012Na zawsze Razem

09.12.2013 Natalka

10.09.2015 Kinga
yhyh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-06, 13:13   #3383
Michitanka
Raczkowanie
 
Avatar Michitanka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 37
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Na skutecznosc danej metody antykoncepcyjnej sklada sie kilka czynnikow (typowe zastasowanie, idealne zastosowanie). Stosunek przerywany tez byl pewnie badany w ten sposob, dlatego w tych 28 osobach na 100 sa kobiety, ktorych partner nie zdazyl z wytryskiem. Dlatego nie jest to dobra 'metoda'.
To co mowisz to dotyczy też tego wskaźnika Pearla, nie? I chyba przy typowym zastosowaniu stosunku przerywanego to chyba wskaźnik wynosi 20, a przy idealnym zastosowaniu 5. I, że ogólnie to bardzo mała skuteczność metody w porównaniu do np. tabletek antykoncepcyjnych gdzie wskaźnik wynosi analogicznie 5 dla typowego i 0,1 dla idealnego.
Michitanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-07, 09:15   #3384
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Mam takie troche nietypowe pytanie. Okres spoznia mi sie 7 dni, w ciazy nie jestem wiec nie panikuje ;-). Mam teraz nerwowy okres (problemy prywatne, obrona) i zastanawiam sie po jakim czasie zaczac sie martwic, ze nie ma okresu i isc do lekarza?
Nie wiedzialam za bardzo gdzie to napisac wiec postanowilam tutaj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-07, 09:42   #3385
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez Kasiaml91 Pokaż wiadomość
Mam takie troche nietypowe pytanie. Okres spoznia mi sie 7 dni, w ciazy nie jestem wiec nie panikuje ;-). Mam teraz nerwowy okres (problemy prywatne, obrona) i zastanawiam sie po jakim czasie zaczac sie martwic, ze nie ma okresu i isc do lekarza?
Nie wiedzialam za bardzo gdzie to napisac wiec postanowilam tutaj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jesli okres spóźni się 14 dni i nadal go nie bedzie zgoś się do ginekologa.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-07, 09:46   #3386
Kasiaml91
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiaml91
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Łomża/Białystok
Wiadomości: 8 406
GG do Kasiaml91
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez dorris23 Pokaż wiadomość
Jesli okres spóźni się 14 dni i nadal go nie bedzie zgoś się do ginekologa.
Dziekuje :-*.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Może nie dziś, nie jutro
Ale pewnego dnia i do końca naszego życia..."

24.07.2020
06.12.2020
23.07.2022
Kasiaml91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 08:22   #3387
AldiAldona
Przyczajenie
 
Avatar AldiAldona
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 6
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

cześć u mnie było tak, że od samego początku wiedziałam, że jestem w ciąży staraliśmy się z mężem bardzo długo o dziecko, ale kiedy nam się udało, to nie miałam żadnych wątpliwości, że to jest ten moment. Spóźniał mi się okres już dość długo, a poza tym zaczęłam się zdecydowanie gorzej czuć. Przyszły pierwsze duszności, naciągało mnie na wymioty. Poszłam do lekarza i na szczęście usłyszałam to, co chciałam usłyszeć. Jednak warto zawsze wierzyć że się uda
AldiAldona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 10:23   #3388
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez AldiAldona Pokaż wiadomość
cześć u mnie było tak, że od samego początku wiedziałam, że jestem w ciąży staraliśmy się z mężem bardzo długo o dziecko, ale kiedy nam się udało, to nie miałam żadnych wątpliwości, że to jest ten moment. Spóźniał mi się okres już dość długo, a poza tym zaczęłam się zdecydowanie gorzej czuć. Przyszły pierwsze duszności, naciągało mnie na wymioty. Poszłam do lekarza i na szczęście usłyszałam to, co chciałam usłyszeć. Jednak warto zawsze wierzyć że się uda
Fajnie, gratulacje ale to watek raczej dla kobiet, ktore bardzo nie chca dziecka

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 12:48   #3389
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez AldiAldona Pokaż wiadomość
cześć u mnie było tak, że od samego początku wiedziałam, że jestem w ciąży staraliśmy się z mężem bardzo długo o dziecko, ale kiedy nam się udało, to nie miałam żadnych wątpliwości, że to jest ten moment. Spóźniał mi się okres już dość długo, a poza tym zaczęłam się zdecydowanie gorzej czuć. Przyszły pierwsze duszności, naciągało mnie na wymioty. Poszłam do lekarza i na szczęście usłyszałam to, co chciałam usłyszeć. Jednak warto zawsze wierzyć że się uda
Nic to nie wnosi do wątku.

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Fajnie, gratulacje ale to watek raczej dla kobiet, ktore bardzo nie chca dziecka

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
No nie zgodze się. W wątku równiez pytaja osoby, które pragna zajść w ciąże i łudza się że w niej są. Niektóre faktycznie są. Pytaja, bo już same nie wiedza czy wariuja i sobie wmawiaja czy faktycznie są w ciązy. Zgodzę się, że jest przewaga tych, które w ciąże zajść nie chcą ale nie przesadzajmy że to tylko dla nich wątek.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 13:33   #3390
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez dorris23 Pokaż wiadomość
Nic to nie wnosi do wątku.

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------


No nie zgodze się. W wątku równiez pytaja osoby, które pragna zajść w ciąże i łudza się że w niej są. Niektóre faktycznie są. Pytaja, bo już same nie wiedza czy wariuja i sobie wmawiaja czy faktycznie są w ciązy. Zgodzę się, że jest przewaga tych, które w ciąże zajść nie chcą ale nie przesadzajmy że to tylko dla nich wątek.
Dlatego uzylam slowa "raczej". I byl to skrot myslowy, ze glownie takie sie tu udzielaja .

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-03 14:21:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:19.