Psy - cz. V - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-03, 22:36   #961
sledziczeek
Rozeznanie
 
Avatar sledziczeek
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 923
Dot.: Psy - cz. V

Inga błagam Cie, nagraj ją kiedyś i wrzuć i nam pokaz, nie mogę sobie tego wyobrazic jak pies moze byc taki zabawny szczególnie mnie ciekawi cały proces jojczenia i wołania Cie do spania, to musi byc komedia!
__________________
Zapuszczam włosy od X 2014
wracam do naturalek od I 2015
sledziczeek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 23:17   #962
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Psy - cz. V

Jeee pisze z zawodów! Abstrahując od fantastycznej atmosfery ( jest nas 8 osob, 8 psow). Poszło nam całkiem nieźle - to znaczy tym razem potrafiłam lepiej pomóc psu w pracy, a nie jej utrudniać - co prawda nie rzucalam mega daleko czy wybitnie, ale Baloo radził sobie bardzo dobrze - dzięki wszystkie dyski mieliśmy zlapane!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1472940757905.jpg (106,8 KB, 15 załadowań)
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-03, 23:19   #963
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Psy - cz. V

Dubel
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1472941127837.jpg (106,8 KB, 7 załadowań)
__________________
Do what you love. Best.


Edytowane przez sugarfreeee
Czas edycji: 2016-09-04 o 06:07
sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 09:54   #964
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 893
Dot.: Psy - cz. V

Cytat:
Napisane przez inga21 Pokaż wiadomość
Młoda jest przyzwyczajona że czasami wyjeżdżam i jak jadę to nie ma z nią najmniejszego problemu z tym spaniem.
może wie, że takto nikt nie będzie za nią chodził i jej usypiał, więc nie ma sensu jęczeć:P gdyby się serio bała to bałaby się nawet jakby Ciebie nie było, a to mi wygląda na takie wymuszanie czegoś, co jej się zwyczajnie ubzdurało.
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 13:55   #965
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy - cz. V

[1=9bfc43f248fa3dd370e3b64 5ec22fc32ebbe1d0f;6494936 6]może wie, że takto nikt nie będzie za nią chodził i jej usypiał, więc nie ma sensu jęczeć:P gdyby się serio bała to bałaby się nawet jakby Ciebie nie było, a to mi wygląda na takie wymuszanie czegoś, co jej się zwyczajnie ubzdurało.[/QUOTE]

zgadzam się, ale i tak śmieszne to
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-05, 20:47   #966
inga21
Zakorzenienie
 
Avatar inga21
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 546
Dot.: Psy - cz. V

Cytat:
Napisane przez sledziczeek Pokaż wiadomość
Inga błagam Cie, nagraj ją kiedyś i wrzuć i nam pokaz, nie mogę sobie tego wyobrazic jak pies moze byc taki zabawny szczególnie mnie ciekawi cały proces jojczenia i wołania Cie do spania, to musi byc komedia!
Mam nagrane, jak będę miała chwilę to jakoś to ogarnę, bo chyba muszę wrzucić na Youtube i dopiero tutaj będę mogła ;( a czasu strasznie brak
Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Jeee pisze z zawodów! Abstrahując od fantastycznej atmosfery ( jest nas 8 osob, 8 psow). Poszło nam całkiem nieźle - to znaczy tym razem potrafiłam lepiej pomóc psu w pracy, a nie jej utrudniać - co prawda nie rzucalam mega daleko czy wybitnie, ale Baloo radził sobie bardzo dobrze - dzięki wszystkie dyski mieliśmy zlapane!
Udał Ci się ten synek, on jest urodzony do łapania dysków Ruda też Ci sie udała, diablicaz niej jest, ale jestem jej ogromną fanką. Jej mimika mnie rozwala za kzdym razem
Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
zgadzam się, ale i tak śmieszne to
Dla was śmieszne A ja słucham całą noc płaczu i mi łeb pęka próbowałam zwracać uwagę, ale to daje marny efekt, próbowałam ignorować (w efekcie do 5 rano słuchałam wycia młodej a pozniej żeby się nie ugiac poszłam spać do innego pokoju - budziła mnie, jojczała, wstałam o 6 a ona jak zobaczyła że już jest widnoi jest dzień to poszła spać). Próbowałam ją zostawić w pokoju, ale jak normalnie nie ma problemu z zostawaniem tak wtedy płacze cały czas.
Już mi ręce opadają. A jak przeniose się już dla świętego spokoju z rzeczami do nas do pokoju to znowu będzie całą noc jojczeć, bo światło się święci.
[1=9bfc43f248fa3dd370e3b64 5ec22fc32ebbe1d0f;6494936 6]może wie, że takto nikt nie będzie za nią chodził i jej usypiał, więc nie ma sensu jęczeć:P gdyby się serio bała to bałaby się nawet jakby Ciebie nie było, a to mi wygląda na takie wymuszanie czegoś, co jej się zwyczajnie ubzdurało.[/QUOTE]
Tylko ja już próbowałam uspokajac, karać, ignorować i... nic. Ona jest bardzo mądra w innych dziedzinach naszego życia, ale tu jest z niej taki osioł.
inga21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 08:14   #967
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Psy - cz. V

Dziewczyny, szukam chętnych do wypełnienia mi badania o relacjach właścicieli i ich zwierząt

Wypełnijcie mi, jeśli możecie - potrzebne do pracy magisterskiej. Śmiało też podsyłajcie znajomym, udostępniajcie na fb, blogu, gdzie tylko chcecie Kierowana jest nie tylko do właścicieli psów, inne zwierzęta też mogą być. Ale wypełniający MUSI być właścicielem zwierzaka.
Tu link: http://limesurvey2.psych.uw.edu.pl/i...668872/lang-pl

Będę bardzo wdzięczna!

Jak macie jakichś znajomych facetów, to im też podsuńcie - zwykle głównie kobiety wypełniają takie badania, i potem wychodzi, że 80% badanych to kobiety


Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2016-09-06 o 08:18
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-06, 08:42   #968
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Psy - cz. V

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Dubel
Cytat:
Napisane przez inga21 Pokaż wiadomość

Udał Ci się ten synek, on jest urodzony do łapania dysków Ruda też Ci sie udała, diablicaz niej jest, ale jestem jej ogromną fanką. Jej mimika mnie rozwala za kzdym razem

Dla was śmieszne A ja słucham całą noc płaczu i mi łeb pęka próbowałam zwracać uwagę, ale to daje marny efekt, próbowałam ignorować (w efekcie do 5 rano słuchałam wycia młodej a pozniej żeby się nie ugiac poszłam spać do innego pokoju - budziła mnie, jojczała, wstałam o 6 a ona jak zobaczyła że już jest widnoi jest dzień to poszła spać). Próbowałam ją zostawić w pokoju, ale jak normalnie nie ma problemu z zostawaniem tak wtedy płacze cały czas.
Już mi ręce opadają. A jak przeniose się już dla świętego spokoju z rzeczami do nas do pokoju to znowu będzie całą noc jojczeć, bo światło się święci.

Tylko ja już próbowałam uspokajac, karać, ignorować i... nic. Ona jest bardzo mądra w innych dziedzinach naszego życia, ale tu jest z niej taki osioł.
Oni są kochani! I w końcu uplasowaliśmy się na dość wysokim miejscu jak na początkujących - 18/70!!! A Dog Divingu odpadliśmy w półfinałach i ostatecznie 8/50

Cytat:
Napisane przez Lexie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szukam chętnych do wypełnienia mi badania o relacjach właścicieli i ich zwierząt

Wypełnijcie mi, jeśli możecie - potrzebne do pracy magisterskiej. Śmiało też podsyłajcie znajomym, udostępniajcie na fb, blogu, gdzie tylko chcecie Kierowana jest nie tylko do właścicieli psów, inne zwierzęta też mogą być. Ale wypełniający MUSI być właścicielem zwierzaka.
Tu link: http://limesurvey2.psych.uw.edu.pl/i...668872/lang-pl

Będę bardzo wdzięczna!

Jak macie jakichś znajomych facetów, to im też podsuńcie - zwykle głównie kobiety wypełniają takie badania, i potem wychodzi, że 80% badanych to kobiety

Wypełnione!

Postaram się udostępnić na FP wieczorem
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 09:00   #969
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Psy - cz. V

Sugar, ja mam pytanie, moze podpowiesz. Jak w ogole zachecic psa do zabaw z dyskiem? Pisalas o tym, mozna gdzies o tym poczytac? Z tym, ze to juz nie maluch ale dorosly 4 letni pies.
Solo potrafi bardzo wysoko wyskoczyc, z miejsca przeskakuje np galez, ktora jest wyzej od jego grzbietu, a on malutki nie jest. Czyli jest skoczny, mogly sie tak bawic ale nie wiem jak go zachecic. Nie mysle o zawodach czy nawet profesjonalnych treningach ale o zwyklej zabawie w ktorej by sobie troche poskakal.


Ja tam jestem fanka Bala, no nic nie poradze, ze lubie fajnych, solidnych i pozytywnie zakrecoych (Balu ) a na szalencow (Ru ) to wole popatrzec z daleka. No i te kolory Bala Jestem psychofanka

Lexie, wypelnilam i podalam dalej!
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 09:04   #970
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Psy - cz. V

Cytat:
Napisane przez pempek Pokaż wiadomość
Hej! Chciałam sie przywitać, a walsciwie Randy póki co nie ma większych problemów, mieszka w domu, nic jeszcze nie zniszczył Załącznik 6622151


Chcę szczeniaczka


Co do C. i jej smęcenia, że matka ma iść do łóżka - ja mam podobnie z Elmo Wieczorem stwierdza, że czas spać i łazi za mną. Smęci. Skamle. Marudzi. Poszczekuje. Leży przede mną na podłodze i patrzy smętnie, czekając na jakikolwiek mój ruch.
Przy każdym moim ruchu, wstaniu, leci do sypialni albo pod jej drzwi, jak zamknięta, i jest przekonany, że idę spełnić jego żądanie
Jedyne co na niego pomaga to ignorowanie, wtedy po jakimś czasie się męczy i jednak zasypia tam, gdzie ja siedzę. Nie wiem co poradzić na psa, który nie zaśnie, tylko będzie siedział... Chyba bym pozwoliła mu siedzieć po prostu. Niech odsypia w dzień, skoro tak woli.

---------- Dopisano o 10:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Wypełnione!

Postaram się udostępnić na FP wieczorem
Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość

Lexie, wypelnilam i podalam dalej!
Super, bardzo dziękuję
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 09:46   #971
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 893
Dot.: Psy - cz. V

Cytat:
Napisane przez inga21 Pokaż wiadomość
Tylko ja już próbowałam uspokajac, karać, ignorować i... nic. Ona jest bardzo mądra w innych dziedzinach naszego życia, ale tu jest z niej taki osioł.
a jak przyniesiesz jej legowisko koło siebie i będziesz ją na nie odsyłała jak tylko zacznie odwalać? tylko bez uspokajania, bez zbędnych emocji tylko tak po prostu? a jak tylko spróbuje wstać to od razu korekta słowna? i niech leży i się gapi jak ma siłę, ale bez jęczenia i łażenia w kółko.

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Lexie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szukam chętnych do wypełnienia mi badania o relacjach właścicieli i ich zwierząt

Wypełnijcie mi, jeśli możecie - potrzebne do pracy magisterskiej. Śmiało też podsyłajcie znajomym, udostępniajcie na fb, blogu, gdzie tylko chcecie Kierowana jest nie tylko do właścicieli psów, inne zwierzęta też mogą być. Ale wypełniający MUSI być właścicielem zwierzaka.
Tu link: http://limesurvey2.psych.uw.edu.pl/i...668872/lang-pl

Będę bardzo wdzięczna!

Jak macie jakichś znajomych facetów, to im też podsuńcie - zwykle głównie kobiety wypełniają takie badania, i potem wychodzi, że 80% badanych to kobiety

wypełnione
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-06, 10:05   #972
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Psy - cz. V

Tak z ciekawości,gdzie śpią wasze psy w nocy? W sypialni z wami ,czy gdzieś w domu?Mój śpi na swoim posłaniu z nami w sypialni. Zastanawiam się czy lepiej byłoby mu w innym miejscu ale w ten sposób przynajmniej wiem co robi, kiedy się budzi.
robcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 10:10   #973
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Psy - cz. V

Nasz spi z nami w sypialni, przenosze mu legowisko jak ide spac.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 10:38   #974
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Psy - cz. V

Mój ma dwa posłania( z obu właśnie wyrósł ) ,jedno na dole dzienne ,drugie na stałe w sypialni ale za to noszę za nim miskę z wodą. Idealnie byłoby mieć jednokondygnacyjny dom ale zostawić go na noc samego na dole ,to jakby zaprosić złodzieja do kradzieży.
robcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 10:50   #975
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Psy - cz. V

No ja mam na tyle fajnie, ze my z mezem zyjemy na parterze, pietro jest dzieci, wiec pies ma legowisko i michy na dole.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 12:02   #976
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Psy - cz. V

Cytat:
Napisane przez Lexie Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szukam chętnych do wypełnienia mi badania o relacjach właścicieli i ich zwierząt

Wypełnijcie mi, jeśli możecie - potrzebne do pracy magisterskiej. Śmiało też podsyłajcie znajomym, udostępniajcie na fb, blogu, gdzie tylko chcecie Kierowana jest nie tylko do właścicieli psów, inne zwierzęta też mogą być. Ale wypełniający MUSI być właścicielem zwierzaka.
Tu link: http://limesurvey2.psych.uw.edu.pl/i...668872/lang-pl

Będę bardzo wdzięczna!

Jak macie jakichś znajomych facetów, to im też podsuńcie - zwykle głównie kobiety wypełniają takie badania, i potem wychodzi, że 80% badanych to kobiety

Wypełnione

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Tak z ciekawości,gdzie śpią wasze psy w nocy? W sypialni z wami ,czy gdzieś w domu?Mój śpi na swoim posłaniu z nami w sypialni. Zastanawiam się czy lepiej byłoby mu w innym miejscu ale w ten sposób przynajmniej wiem co robi, kiedy się budzi.

Mój ma posłanie w moim pokoju gdzie śpię, obok okna balkonowego, ale sypia w kilku miejscach dodatkowo, np. na dywaniku obok mojego łóżka albo na podłodze, na płytkach jak mu gorąco.
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 12:43   #977
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Psy - cz. V

U nas spi albo w sypialni z nami - na kocu, albo na panelach sie kladzie, albo idzie do przedpokoju i spi w legowisku. W sumie w nocy najczesciej wedruje miedzy przedpokojem i legowiskiem.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 12:52   #978
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 33 504
Dot.: Psy - cz. V

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
U nas spi albo w sypialni z nami - na kocu, albo na panelach sie kladzie, albo idzie do przedpokoju i spi w legowisku. W sumie w nocy najczesciej wedruje miedzy przedpokojem i legowiskiem.
Mój też tak wędruje nawet do garderoby mu się zdarza zajrzeć, a że tam cicho i cieplutko....
523c2d977675f8d89e6472eefe6f460b6ab4010a_6580dd2588396 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 12:57   #979
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy - cz. V

Mieszkamy w bloku, mamy 3 duże legowiska, po jednym w każdym pokoju oraz jedno legowisko na balkonie.
suczydło śpi z nami, większość czasu ogólnie spędza tam gdzie ludzie, czyli albo na łóżku albo na sofie. Grubiś sypia wszędzie czyli na legowisku, na sofie, na podłodze i na ludziach czasami
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-06, 12:57   #980
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 893
Dot.: Psy - cz. V

mój śpi w tym samym pokoju co ja, tu też ma swoje legowisko. ale lubi czasem przejść i poleżeć na płytkach w kuchni czy przedpokoju, zwłaszcza latem.
9bfc43f248fa3dd370e3b645ec22fc32ebbe1d0f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 13:13   #981
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Psy - cz. V

Mój też w sumie tak wędruje.Zdarza się,że budzi mnie w nocy jego mordka przy mojej twarzy, chyba sprawdza czy jestem ,potem grzecznie robi w tył zwrot i zasypia.Bywa ,że chrapią z moim mężem w zgodnym unisono albo na dwa głosy.
robcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 13:30   #982
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy - cz. V

Psy generalnie mają to do siebie, że robią rundki w nocy i ogarniają stado . Dlatego od zawsze jestem przeciwna izolowaniu psa na noc w przedsionku, w klatce czy w jakimś innym zamkniętym miejscu.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 14:57   #983
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Psy - cz. V

U nas jeden pies śpi w legowisku albo na podłodze, drugi w łóżku, albo na kanapie, albo na podłodze, albo w legowisku.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 20:30   #984
Callen
Rozeznanie
 
Avatar Callen
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 696
Dot.: Psy - cz. V

Po kilku dniach na TOTW wiem tyle że pies je, nie wybrzydza jakoś szczególnie i nie ma rewolucji. Do Brita dla miniaturek już nie wrócimy, kupy były po nim brzydkie, śmierdzące na kilometr i czasem trzeba było między spacerami wyjść na kupę
__________________
21.01.14 jestem kierowcą
Callen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 21:19   #985
anlejka
Zakorzenienie
 
Avatar anlejka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 859
Dot.: Psy - cz. V

Cytat:
Napisane przez Callen Pokaż wiadomość
Po kilku dniach na TOTW wiem tyle że pies je, nie wybrzydza jakoś szczególnie i nie ma rewolucji. Do Brita dla miniaturek już nie wrócimy, kupy były po nim brzydkie, śmierdzące na kilometr i czasem trzeba było między spacerami wyjść na kupę
Ja teraz wzięłam TOTW z jagnięciną. Zobaczymy czy Gruby będzie jadł. Pf. Głupia ja. Oczywiście, że będzie jadł! Ale może nie będzie tak śmierdział rybą po jedzeniu

Milo też chodzi i jojczy od 22, że trzeba iść spać i koniecznie muszę iść z nim i jeszcze najlepiej głaskać, tulić do snu i za łapkę trzymać, bo tak bezpiecznie. Oczywiście, pies od szczeniaka w domu, krzywdy, głodu, zimna w życiu nie zaznał, ale wiecie... Milord.
A jak nie pójdę wtedy kiedy on chce, to mogę zapomnieć o tym, że będę mieć miejsce w łóżku. Mogę się ewentualnie zwinąć w kłębuszek gdzieś na brzegu i próbować przespać noc. Nie mam gwarancji, że spędzę ją całą w łóżku. Mogę obudzić się za godzinę na ziemi, bo Milo postanowił obrócić się na boczek i wyprostować łapkę.

Smarkacz jeden.
anlejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 21:24   #986
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Psy - cz. V

Ja mam psy rozpuszczone jak dziadowskie bicze, ale żeby pies mi mówił kiedy mam iść spać? wszystko ma swoje granice. Pies mi tylko mówi o której mam wstawać bo się królewicz wyspał i domaga się ażeby ludzie też już byli wyspani.

wysłane telepatycznie
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 21:29   #987
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Psy - cz. V

Moja to tylko piszczy zeby jej lozko poscielic. Posciele i idzie spac.
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-06, 22:28   #988
anlejka
Zakorzenienie
 
Avatar anlejka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 859
Dot.: Psy - cz. V

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Ja mam psy rozpuszczone jak dziadowskie bicze, ale żeby pies mi mówił kiedy mam iść spać? wszystko ma swoje granice. Pies mi tylko mówi o której mam wstawać bo się królewicz wyspał i domaga się ażeby ludzie też już byli wyspani.

wysłane telepatycznie
Nie no, wiesz, u mnie nie ma takiego dramatu jak u Ingi, że będzie łaził całą noc i jojczał. On wyznaje moje zasady, że w życiu trzeba mieć priorytety: najpierw sen, potem jedzenie, ewentualnie na odwrót. Więc jak ja nie reaguję i nie wybieram się spać. To on idzie. Pierwszy w łóżku zajmuje najlepsze miejsce. Takie prawo dżungli
anlejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 07:15   #989
Phoce
Flawless
 
Avatar Phoce
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 873
Dot.: Psy - cz. V

Eh, mojego Pepe męczy drugą noc biegunka. Zeszłej nocy miał rozwolnienie, ale tak gdzieś do 1 nad ranem. Później zasnął i było okej, więc zrobiliśmy mu głodówkę i dostawał tylko wodę. Rano zjadł śniadanie i po pół godziny zwymiotował, więc poszliśmy szybko do weta. Temperatura okej, nie jest osowiały, brzuch miękki i nie boli. Dostał lek przeciwymiotny i jakieś tabsy na biegunkę. W ciągu dnia wszystko okej, wieczorem zwarta kupa, a w nocy znów to samo... Daliśmy mu tabletkę, zasnął i teraz zachowuje się normalnie. Biega, gryzie, jęczy o żarcie. Zastanawiam się czy od razu iść do weta czy zobaczyć jak będzie tej nocy. Obecnie jesteśmy w trakcie zbierania kupy na badanie, więc zobaczymy czy to pasożyty, ale ta biegunka jedynie w nocy mnie zastanawia. Może to jakaś alergia?
__________________
"We need to know, as women, we're important.
I think the breakdown is when a woman doesn't know
what she is and she settle for less.
Check out your worth because you're worth more than that."
Phoce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-07, 08:16   #990
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Psy - cz. V

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Sugar, ja mam pytanie, moze podpowiesz. Jak w ogole zachecic psa do zabaw z dyskiem? Pisalas o tym, mozna gdzies o tym poczytac? Z tym, ze to juz nie maluch ale dorosly 4 letni pies.
Solo potrafi bardzo wysoko wyskoczyc, z miejsca przeskakuje np galez, ktora jest wyzej od jego grzbietu, a on malutki nie jest. Czyli jest skoczny, mogly sie tak bawic ale nie wiem jak go zachecic. Nie mysle o zawodach czy nawet profesjonalnych treningach ale o zwyklej zabawie w ktorej by sobie troche poskakal.


Ja tam jestem fanka Bala, no nic nie poradze, ze lubie fajnych, solidnych i pozytywnie zakrecoych (Balu ) a na szalencow (Ru ) to wole popatrzec z daleka. No i te kolory Bala Jestem psychofanka

Lexie, wypelnilam i podalam dalej!

Hm, zależy od wielu rzeczy - najpierw czy w ogóle potrafi się szarpać? To znaczy jak się z nim bawicie? Warto też od razu zainwestować w dobre, profesjonalne dyski, które nie zrobią mu krzywdy No i choć trochę nauczyć się stabilnych rzutów.

Z moimi psami zaczynałam od zupełnych podstaw nauki i to niekoniecznie ukierunkowanych na frisbee. Szarpania - czyli bawiłam się w przeciąganie, pokazywałam, że największy fun jest wtedy, kiedy bawimy się we dwójkę, czyli uczyłam współpracy Do tego też budowałam podstawy aportu i sam aport. Ważna jest też nauka puszczania i łapania na komendę - moje psy nauczone są szarpać się wszystkim - zaczynając od polarowego szarpaka, skarpetki, smyczy...po kartkę papierową i butelkę po wodzie mineralnej. Ale konsekwentnie było wzmacniane rozpoczynanie i kończenie zabawy na komendę. Potem przyszła nauka śledzenia i łapania dysku w fazie lotu, Baloo miał to w pakiecie, u Ru po prostu trzymałam dysk stabilnie w ręce, wydawałam komendę na złapanie czegoś w pysk ( u mnie to "catch") i nagradzałam szarpaniem. Z czasem wydawałam komendę, wyrzucałam rzut zwany floaterem (rzut, w którym dysk porusza się w górę zamiast w przód). Potem wprowadzałam krótsze rzuty, a z czasem coraz dłuższe

Mam to samo, szaleńców fajnie się ogląda, ale żyć z nimi pod jednym dachem...ech dolo

Cytat:
Napisane przez robcia Pokaż wiadomość
Tak z ciekawości,gdzie śpią wasze psy w nocy? W sypialni z wami ,czy gdzieś w domu?Mój śpi na swoim posłaniu z nami w sypialni. Zastanawiam się czy lepiej byłoby mu w innym miejscu ale w ten sposób przynajmniej wiem co robi, kiedy się budzi.
Z nami, w sypialni pod łóżkiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0895.jpg (67,8 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pullerki (1 of 1).jpg (93,4 KB, 15 załadowań)
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-02 20:23:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.