Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :) - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-06, 16:21   #4171
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Świetny zbiór
CO możesz powiedzieć o:
1. pellingu svr
2. kremach rozgrzewających do rąk i do stóp oraz pumeksie miraculum
3. podologicsie
4. a także poproszę o info dt olejku nuxe bardzo świecące są te drobinki? Nadaje się na codzień czy raczej na specjalne okazje?
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 16:21   #4172
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Literka96 Pokaż wiadomość
Ice fajny zbiorek . Co sądzisz o piance Fructisa? Czaję się na nią od kilku tygodni. Dodaje bardzo dużo objętości?
Dziękuję.

Pianka Fructis jest bardzo lekka i w zasadzie nie nadaje objętości. Użyłam jej dopiero raz i objętości raczej nie przybyło, nawet mimo suszarki z dyfuzorem. Muszę ją dokładnie przetestować, wtedy będę mogła się na jej temat szerzej wypowiedzieć.

_magdzia_, dziękuję.

Co do kosmetyków:

Peeling SVR bardzo lubię. Używam do twarzy, jest delikatny, nie wysusza, nie podrażnia, nie powoduje zaczerwienień, a dobrze usuwa martwy naskórek.

Kremy Termiczne Spa do rąk i stóp cudownie pachną, trochę rozgrzewają i bardzo przyjemnie się ich używa. Niestety mają bardzo słabe właściwości pielęgnacyjne. Oba produkty już oceniłam w KWC, możesz tam poczytać moje opinie. Pumeks natomiast jest fantastyczny - super pachnie, bardzo dokładnie ściera i wygładza. Z niego jestem bardzo zadowolona, jest lepszy niż kremy.

Podologics jest bardzo dobry. Rzeczywiście dobrze nawilża, wygładza, odżywia. Jestem z niego bardzo zadowolona.

Olejek Nuxe połyskuje delikatnie i elegancko. Drobinki są malutkie, świecą wyraźnie. Moim zdaniem nadaje sie na co dzień, o ile widać ciało, zimą stosowanie go inaczej niż na wielkie wyjścia jest raczej bez sensu.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 16:35   #4173
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 313
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Ice fajniusia kolekcja który Play Ball jest lepszy? Masz długie czy krótkie włosy?
Co sądzisz o pumeksie Miraculum i kremie Med Isana?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 16:52   #4174
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Ice naprawdę świetna kolekcja

A ja dziewczęta wklejam swoja spóźniona aktualizacja styczniową


ps. chcialam wkleić ja już rano ale coś sie zalaczniki ładowac nie chciały...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN3832.JPG (62,3 KB, 185 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN3834.JPG (40,3 KB, 91 załadowań)
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 16:57   #4175
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Ice czy mogłabys coś napisać o kosmetykach Ce Ce Med?
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 16:59   #4176
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Ice -rewelacyjny zbiór sama do takiego dąże
Jak spisuje sie te kremy modelujące do włosów z loreala? widze ze az w dwa sie zaopatrzyłas..
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 17:03   #4177
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 554
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

ice bardzo ładny zbiór
Jak się spisuje motion gelee? Ja w końcu zdecydowałam się na pearl whip, bo bałam się żelowej konsystencji. Jaki daje efekt?
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-06, 17:47   #4178
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Ice dziękuję za odpowiedzi
Już od jakiegoś czasu czaję się na te kosmetyki miralcullum ale nigdzie nie mogę ich spotkać No nic będę miała trochę wolnego to urządzę wielkie polowanie
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 17:58   #4179
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Ice dziękuję za odpowiedzi
Już od jakiegoś czasu czaję się na te kosmetyki miralcullum ale nigdzie nie mogę ich spotkać No nic będę miała trochę wolnego to urządzę wielkie polowanie
ja je widuje u sibie w miescie w cerfurze
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 18:00   #4180
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mój aktualny stan posiadania.

Część pierwsza.

Chyba o niczym nie zapomniałam (na zdjęciach chyba widać, że co chwilę coś mi się nawijało pod rękę - dlatego panuje na nich taki bałagan).
Fajny zbiorek
Powiedz mi coś o tym kremie Atoderm PP i coś więcej o żelu Cleanance (kusicielko )
Jak pachnie masełko TBS w Twoim odczuciu? Zadowolona jesteś z niego czy to może jeden z dzisiejszych prezentów od siostry?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 18:52   #4181
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

iceflower, a gdzie (i za ile) dorwałaś ten pumeks Miraculum?
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-06, 19:34   #4182
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
iceflower, a gdzie (i za ile) dorwałaś ten pumeks Miraculum?
em, cała ta seria jest w Carrefour'ach 2 dni temu jeszcze w promocji była, może nadal jest. Pumeks kosztuje tam chyba kolo 13zł, już nie pamiętam dokładnie, ale jak nie 13zł z groszami, to 11zł z groszami. Jakoś tak.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 19:37   #4183
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
em, cała ta seria jest w Carrefour'ach 2 dni temu jeszcze w promocji była, może nadal jest. Pumeks kosztuje tam chyba kolo 13zł, już nie pamiętam dokładnie, ale jak nie 13zł z groszami, to 11zł z groszami. Jakoś tak.
W realu tez jest i też była jeszcze tydzień temu w promocji - dosyć długo była, może nadal jest? (a w gazetkach nie było)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 20:01   #4184
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Całą serię Miraculum do stóp można dostać w Realu

Hosenko, widzę u ciebie kosmetki Ziaji Z seri Calma HLC, ja uwielbiam mleczko, jest boskie, delikatne, kremowe, a jak oceniasz krem?
Czy nada się do suchej cery?
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 20:08   #4185
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Całą serię Miraculum do stóp można dostać w Realu

Hosenko, widzę u ciebie kosmetki Ziaji Z seri Calma HLC, ja uwielbiam mleczko, jest boskie, delikatne, kremowe, a jak oceniasz krem?
Czy nada się do suchej cery?
Krem mam już drugi raz - do cery suchej jest jak najbardzie pożądany (o ile lubisz tłustawe kremy).
Mi on unormował skórę i z przetłuszczającej stała sie normalną: skóra przetłuszczała sie bo za bardzo ją wysuszałam. Kremik mimo iż tłusty wchłaniał sie do matu Na niego kładłam jeszcze filtr.
To zdecydowanie mój kremikowy KWC
W zimie świetnie chroni - odkryłam go rok temu. Gdy używałam innego kremu, skóra była ściągnięta, napieta od zimna i wiatru, podrazniona, zaczerwieniona. A z tym kremem nie
Miałam żel z tej serii ale bardzio mi wysuszał skórę
Nawilżającej calmu nei miałam - nei bede już eksperymentowac
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 21:02   #4186
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mój aktualny stan posiadania.

Część pierwsza.

Chyba o niczym nie zapomniałam (na zdjęciach chyba widać, że co chwilę coś mi się nawijało pod rękę - dlatego panuje na nich taki bałagan).
Ice, piękna kolekcja, taka przemyślana Widzę sporo kosmetyków, któe także posiadam bądź są moim KWC. Mam do CIebie kilka pytań:

Widzę u Ciebie olejek Lumene - sprawdza się? Faktycznie rozświetla?
Avene Cold Cream - jak go używasz? Ja jestem z niech zadowolona, ale na dzień pod makijaż jest dla mnie za ciężki, CHyba jeszcze go nie rozgryzłam , dlatego chciałabym zasięgnąć opinii Fachowca (widzę u Ciebie spory ubytek u tubce, więc zapewne już go opanowałaś
Balsam Biodermy - uzywasz na całe ciało czy tylko na wybrane partie? Sprawdza się? Jakie jest jegio działanie?

Z góry dziękuję
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 21:45   #4187
Małgosia*79
Raczkowanie
 
Avatar Małgosia*79
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Mój aktualny stan posiadania.

Część pierwsza.

Chyba o niczym nie zapomniałam (na zdjęciach chyba widać, że co chwilę coś mi się nawijało pod rękę - dlatego panuje na nich taki bałagan).

Świetny zbiorek

Ja mam pytanie odnośnie LRP Hydraphase Riche, jak on pachnie Czy w ogóle jakoś pachnie? A może zapach jest podobny do zapachu toniku z tej samej serii? Bo ja ostatnio kupiłam go z myślą o takim lepszym nawilżaczu na noc, ale ma jakiś dziwny zapach. Kiedyś miałam Hydraphase Legere i pachniał bardzo przyjemnie, podobnie jak tonik. A ten mimo, że nie jest przeterminowany, był szczelnie zamknięty, nie był wcześniej otwierany to tak dziwnie pachnie, że nie mogę go na buźkę stosować. Jakaś wrażliwa ostatnio na zapachy się zrobiłam.
Małgosia*79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 21:47   #4188
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Małgosia*79 Pokaż wiadomość
Świetny zbiorek

Ja mam pytanie odnośnie LRP Hydraphase Riche, jak on pachnie Czy w ogóle jakoś pachnie? A może zapach jest podobny do zapachu toniku z tej samej serii? Bo ja ostatnio kupiłam go z myślą o takim lepszym nawilżaczu na noc, ale ma jakiś dziwny zapach. Kiedyś miałam Hydraphase Legere i pachniał bardzo przyjemnie, podobnie jak tonik. A ten mimo, że nie jest przeterminowany, był szczelnie zamknięty, nie był wcześniej otwierany to tak dziwnie pachnie, że nie mogę go na buźkę stosować. Jakaś wrażliwa ostatnio na zapachy się zrobiłam.
może w ciąży jesteś
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 21:53   #4189
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
może w ciąży jesteś
to samo pomyślałam
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-06, 21:54   #4190
Małgosia*79
Raczkowanie
 
Avatar Małgosia*79
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 275
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
może w ciąży jesteś
He he... to nie możliwe
Małgosia*79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 22:04   #4191
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Małgosia*79 Pokaż wiadomość
He he... to nie możliwe
wiesz co jest niemożliwe?? otwarcie parasola w

__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 22:15   #4192
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 278
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Ice fajniusia kolekcja który Play Ball jest lepszy? Masz długie czy krótkie włosy?
Co sądzisz o pumeksie Miraculum i kremie Med Isana?
Dziękuję.

Mam długie włosy, do połowy pleców. Motion Gelee jeszcze nie rozgryzłam do końca (użyłam dopiero dwa razy), więc nie podejmuję się oceny, który lepszy. Beach Cream lubię, chociaż pewnie fajniejszy efekt by dawał, gdyby moje włosy się troszkę falowały. Są całkiem proste, więc ten efekt nie jest taki mocny.

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
Ice naprawdę świetna kolekcja
Dziękuję.

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Ice czy mogłabys coś napisać o kosmetykach Ce Ce Med?
Używam od niedawna i jestem w zasadzie zadowolona (zwłaszcza z szamponu). Szampon jest łagodny, i w końcu mam ukojoną skórę głowy, włosy też wracają do zdrowia (przesuszyłam je koszmarnie różowym Elseve) i energii, ale nie za sprawą samego szamponu rzecz jasna. Serum na końcówki jeszcze mnie nie przekonuje, za krótko go używam.

Cytat:
Napisane przez buzichocho Pokaż wiadomość
Ice -rewelacyjny zbiór sama do takiego dąże
Jak spisuje sie te kremy modelujące do włosów z loreala? widze ze az w dwa sie zaopatrzyłas..
Dziękuję.

Beach Cream mam od dawna i bardzo lubię, chociaż jak pisałam wyżej lepszy byłby do kręconych włosów. Motion Gelee to ostatnia zachcianka. Jestem z nich zadowolona, chociaż to takie gadżety-zabawki.

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
ice bardzo ładny zbiór
Jak się spisuje motion gelee? Ja w końcu zdecydowałam się na pearl whip, bo bałam się żelowej konsystencji. Jaki daje efekt?
Dziękuję.

Motion Gelee jest fajny, lekko utrwala fryzurę, czy faktycznie podkreśla ten ruch włosów, to można by się zastanawiać, ale rzeczywiście wyglądają na takie lekko rozwiane. Muszę go dokładniej przetestować, bo użyłam dosłownie dwa razy. Ładnie pachnie i ma zielony kolor.

A Ty dostałaś już Pearl Whip?

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Fajny zbiorek
Powiedz mi coś o tym kremie Atoderm PP i coś więcej o żelu Cleanance (kusicielko )
Jak pachnie masełko TBS w Twoim odczuciu? Zadowolona jesteś z niego czy to może jeden z dzisiejszych prezentów od siostry?
Dziękuję.

Atoderm PP mi nie podszedł. Kupiłam z myślą o stosowaniu jako krem do twarzy, ale nie wchłaniał się dobrze (to dla mnie w sumie nie jest aż takie istotne, ale tu było irytujące) i miałam wrażenie, ze wcale nie nawilża, tylko wszystko zostaje na skórze. W dodatku miałam po nim zaczerwieniona skórę. I to nieprzyjemne uczucie źle wchłoniętego kremu. Zużyję go chyba do ciała, a Ty myślę, że nie będziesz nim zainteresowana, jak Ci powiem, że parafina na trzecim miejscu w składzie.

Żel Cleanance jest fantastyczny. Niby jest do cery trądzikowej, ale jest super delikatny - nie wysusza, nie ściąga, nie podrażnia, fajnie odświeża i rozjaśnia cerę. Zmywa wszystko do zera. Ja Ci go polecam skoro się zastanawiasz nad żelem do twarzy. Mam cerę suchą i wrażliwą i w moim odczuciu jest tak samo delikatny jak SVR dla atopowców, który kiedyś miałam. Warto go kupić.

Masełko TBS mam już dawno. Pachnie słodko, ciasteczkowo, kakaowo, ale nie dusząco i nie męcząco. Ja uwielbiam ten zapach. I samo masełko też. Bardzo dobrze nawilża i natłuszcza. Tym razem kosmetyczne prezenty od siostry ograniczyły się do serum. Powiedziała, że nie wiedziała co mi kupić zamiast tych niedostępnych kliników.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
iceflower, a gdzie (i za ile) dorwałaś ten pumeks Miraculum?
Pumeks Miraculum kupiłam w Carrefourze. Jest też w Europejskiej i w Firlitach. Płaciłam chyba ok. 11-12 zł, nie pamiętam już.

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Hosenko, widzę u ciebie kosmetki Ziaji Z seri Calma HLC, ja uwielbiam mleczko, jest boskie, delikatne, kremowe, a jak oceniasz krem?
Czy nada się do suchej cery?
Też miałam kiedyś krem biolipidowy, więc się wtrącę. U mnie się źle wchłaniał, nie nawilżał, a na koniec podrażnił.

Cytat:
Napisane przez madziarra Pokaż wiadomość
Ice, piękna kolekcja, taka przemyślana Widzę sporo kosmetyków, któe także posiadam bądź są moim KWC. Mam do CIebie kilka pytań:

Widzę u Ciebie olejek Lumene - sprawdza się? Faktycznie rozświetla?
Avene Cold Cream - jak go używasz? Ja jestem z niech zadowolona, ale na dzień pod makijaż jest dla mnie za ciężki, CHyba jeszcze go nie rozgryzłam , dlatego chciałabym zasięgnąć opinii Fachowca (widzę u Ciebie spory ubytek u tubce, więc zapewne już go opanowałaś
Balsam Biodermy - uzywasz na całe ciało czy tylko na wybrane partie? Sprawdza się? Jakie jest jegio działanie?

Z góry dziękuję
Dziękuję.

Olejek Lumene bardzo długo mnie zachwycał. Super pachnie, wygładza, nawilża, odżywia, nadaje piękny koloryt skórze - tak było do niedawna, ale chyba mam za dużo któregoś składnika, bo ostatnio mam zaczerwienioną cerę ilekroć go użyję i mam wrażenie, że nie wchłania się wcale i nie działa (wcześniej szybko wnikał w skórę, a działanie było natychmiastowe). Nie wiem, czemu, wcześniej wszystko było dobrze.

Cold Cream nie używam pod makijaż, u mnie nie wchłania się aż tak. Używam jako kompres, jak siedzę cały dzień w domu, albo po peelingu. Super się sprawdza jako krem ochronny na narty i jako balsam do ust.

O balsamie Biodermy wyżej.

Cytat:
Napisane przez Małgosia*79 Pokaż wiadomość
Świetny zbiorek

Ja mam pytanie odnośnie LRP Hydraphase Riche, jak on pachnie Czy w ogóle jakoś pachnie? A może zapach jest podobny do zapachu toniku z tej samej serii? Bo ja ostatnio kupiłam go z myślą o takim lepszym nawilżaczu na noc, ale ma jakiś dziwny zapach. Kiedyś miałam Hydraphase Legere i pachniał bardzo przyjemnie, podobnie jak tonik. A ten mimo, że nie jest przeterminowany, był szczelnie zamknięty, nie był wcześniej otwierany to tak dziwnie pachnie, że nie mogę go na buźkę stosować. Jakaś wrażliwa ostatnio na zapachy się zrobiłam.
Dziękuję.

Hydraphase pachnie dość mocno, ładnie, kosmetycznie. Nie porównam do zapachu toniku, bo już jakiś czas temu mi się skończył, a zapach w pamięci nie został. W każdym razie zapach jest przyjemny, nie duszący, ale mocny. Ja wolałabym, żeby ten krem był bezzapachowy. Może Twój egzemplarz był przechowywany w nieodpowiednich warunkach? Albo po prostu dla Ciebie ten zapach jest teraz zbyt intensywny - ja tak czasem mam, że wszystkie zapachy wywołuja u mnie mdłości.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 22:45   #4193
truheart
Zakorzenienie
 
Avatar truheart
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 261
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Snow-baaardzo mi się podoba Twój zbiór akurat teraz zastanawiam sie nad "przeredagowaniem" mojego zbioru i Twoje spostrzeżenia na pewno mi pomogą-np. żel Clearance O Lumen też miałam spytać, ale już odpowiedziałaś więc pomęczę Cię jeszcze o serum TBS Aloesowe.
Dobre to?

Hosenko- chcieć to móc
truheart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-06, 23:10   #4194
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Atoderm PP mi nie podszedł. Kupiłam z myślą o stosowaniu jako krem do twarzy, ale nie wchłaniał się dobrze (to dla mnie w sumie nie jest aż takie istotne, ale tu było irytujące) i miałam wrażenie, ze wcale nie nawilża, tylko wszystko zostaje na skórze. W dodatku miałam po nim zaczerwieniona skórę. I to nieprzyjemne uczucie źle wchłoniętego kremu. Zużyję go chyba do ciała, a Ty myślę, że nie będziesz nim zainteresowana, jak Ci powiem, że parafina na trzecim miejscu w składzie.

Żel Cleanance jest fantastyczny. Niby jest do cery trądzikowej, ale jest super delikatny - nie wysusza, nie ściąga, nie podrażnia, fajnie odświeża i rozjaśnia cerę. Zmywa wszystko do zera. Ja Ci go polecam skoro się zastanawiasz nad żelem do twarzy. Mam cerę suchą i wrażliwą i w moim odczuciu jest tak samo delikatny jak SVR dla atopowców, który kiedyś miałam. Warto go kupić.

Masełko TBS mam już dawno. Pachnie słodko, ciasteczkowo, kakaowo, ale nie dusząco i nie męcząco. Ja uwielbiam ten zapach. I samo masełko też. Bardzo dobrze nawilża i natłuszcza. Tym razem kosmetyczne prezenty od siostry ograniczyły się do serum. Powiedziała, że nie wiedziała co mi kupić zamiast tych niedostępnych kliników.
To faktycznie Atoderm nie dla mnie, a Cleanance po rzucie okiem na KWC i tym krótkim opisie już mnie kusi A powiedz mi jeszcze czy on nie szczypie w oczy? W ogóle można nim oczy umyć? Bo ja zawsze myję żelem całą twarz, mimo iż makijaż oka usuwam wcześniej czymś do demakijażu oczu. Ale nie cierpię żeli, które szczypią w oczy A już najbardziej takich, którymi oczu myć nie zalecają, więc się do tego dostosowuję, a potem i tak spływająca woda i piana wywołują szczypanie

A masełko w takim razie mnie kusi. Moja siostra nie umiała mi tego zapachu opisać I masło kakaowe i to z shea były dla niej za słodkie, za mdłe i w ogóle be, ale ona za takimi aromatami nie przepada.

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Snow-baaardzo mi się podoba Twój zbiór akurat teraz zastanawiam sie nad "przeredagowaniem" mojego zbioru i Twoje spostrzeżenia na pewno mi pomogą-np. żel Clearance O Lumen też miałam spytać, ale już odpowiedziałaś więc pomęczę Cię jeszcze o serum TBS Aloesowe.
Dobre to?
Chyba Ci o ice chodziło
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 06:28   #4195
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 554
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Dziękuję.

Motion Gelee jest fajny, lekko utrwala fryzurę, czy faktycznie podkreśla ten ruch włosów, to można by się zastanawiać, ale rzeczywiście wyglądają na takie lekko rozwiane. Muszę go dokładniej przetestować, bo użyłam dosłownie dwa razy. Ładnie pachnie i ma zielony kolor.

A Ty dostałaś już Pearl Whip?
Dziekuję za odpowiedź.

Niestety jeszcze nie dostałam, ale mam nadzieję, że niedługo to nastapi - niestety winę ponosi wrocławska poczta

Cytat:
Napisane przez truheart Pokaż wiadomość
Snow-baaardzo mi się podoba Twój zbiór akurat teraz zastanawiam sie nad "przeredagowaniem" mojego zbioru i Twoje spostrzeżenia na pewno mi pomogą-np. żel Clearance O Lumen też miałam spytać, ale już odpowiedziałaś więc pomęczę Cię jeszcze o serum TBS Aloesowe.
Dobre to?
Kochana, chyba miałaś na myśli ice, ale wydaje mi się, że podświadomie czekasz na mój zbiór
Postaram się niedługo wkleić fotki
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 07:05   #4196
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Iceflower pokaźny zbiór.

Hosenko widzę Oeparole, sama sobie je sprawiłam, też balsam, tonik, oraz 2 kremy do twarzy Balsam pozostawia miękką skórę i rewelacyjnie się wchłania. A jakie ceny przystępne
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 07:10   #4197
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 313
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Ice bardzo dziękuję chyba skuszę się na pumeks, bo nie mam żadnego peelingu do stóp, a bardzo by mi się przydał.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 08:29   #4198
tomama
Witchdoctor
 
Avatar tomama
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 990
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

iceflower bardzo dziękuję, czy mialaś może odżywkę z tej samej serii? Ona jest chyba teraz w promocji w Superpharm?
__________________
Kramik
tomama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 08:45   #4199
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

iceflower - mam pytanie do Ciebie o serum Lumene (to chyba Pampering Drops?) też chciałam je kupić - jako cos z antyoksydantami, ale przeczytałam na opakowaniu, że antyoksydanty w nim zawarte mają właściwości brązujące skórę... (ponieważ są nimi jakieś karotenoidy z tych owoców) może coś żle zrozumiałam, ale mam bardzo jasną skórę i nia chciałabym tego zmieniać. mogłabyś mi powiedzieć, czy to serum faktycznie przyciemnia skórę? i jeszcze - uzyważ go samodzielnie czy np pod krem?
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-07, 09:14   #4200
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja :)

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
To faktycznie Atoderm nie dla mnie, a Cleanance po rzucie okiem na KWC i tym krótkim opisie już mnie kusi A powiedz mi jeszcze czy on nie szczypie w oczy? W ogóle można nim oczy umyć? Bo ja zawsze myję żelem całą twarz, mimo iż makijaż oka usuwam wcześniej czymś do demakijażu oczu. Ale nie cierpię żeli, które szczypią w oczy A już najbardziej takich, którymi oczu myć nie zalecają, więc się do tego dostosowuję, a potem i tak spływająca woda i piana wywołują szczypanie
Ja nie Ice ale też mam ten żel i jestem bardzo zadowolona. Nie szczypie w oczy (mnie przynajmniej), bo ja też zmywam całą twarz nim i generalnie jest bardzo delikatny i nie wysusza ani nie podrażnia ani nawet skóra nie jest po nim ściągnięta, warto wypróbować. Jak do tej pory jest to najlepszy żel spośród wielu jakie używałam do mycia twarzy
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:27.