Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-13, 10:14   #211
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Ja co chwilę sprawdzam pogodę, póki co lipa, ale może ten deszcz, który zapowiadają, przesunie się na późny wieczór
Napewno tak będzie ważne by cały dzień nie padało i było chłodniej
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 12:43   #212
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Warto mieć plan "B" w razie deszczu. ad pogodą się nie zapanuje Życzę Wam słonka, kochane wrześnióweczki
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 12:57   #213
Lady Audrey
Zakorzenienie
 
Avatar Lady Audrey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 656
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Pogoda to jedyne na co nie mamy wpływu więc się nie martwię. Jak będzie słonko - super. A ja będzie padać to nic z tym nie zrobię ale to nie znaczy że nie sprawdzam pogody. Jak na razie zapowiadają burze Ale to podejrzewam, że pewnie po południu

Wczoraj zrobiliśmy z TŻ papeterię na plan stołów, aż się pokłóciliśmy Dzisiaj musimy zrobić naklejki i okleić bimber. Jutro zawozimy wszystko na salę
I o dziwo...nie mam stresu Chyba bardziej się denerwuję tym, że do czwartku nam szafa nie przyjdzie bo trzeba ją złożyć i przewieźć wszystkie moje rzeczy

Ale upał

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Stokrotek, dopiero teraz doczytałam o Twoim weselichu Super, że większość się udała. I jestem w absolutnym szoku, że florystka dała z kwiatami
__________________


Wczoraj, dzisiaj, zawsze.





Lady Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 19:19   #214
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

hejka
mam cos dla was w Klubie

ufff czesc spraw zrobiona goscie usadzeni
bedzie 70osób
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 19:30   #215
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Stokrotek90 Pokaż wiadomość
Warto mieć plan "B" w razie deszczu. ad pogodą się nie zapanuje Życzę Wam słonka, kochane wrześnióweczki
Ja mam ładną parasolkę w razie czego i sweterek
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 19:35   #216
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Ja się nastawiam, że nie będzie padać w tych newralgicznych momentach
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 20:11   #217
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Wszystko jest do przeżycia; i upał, i deszcz, i śnieg z mrozem (tego się nie spodziewajcie).
Też byłam w szoku jak zobaczyłam bukiety, nie spodziewałam się, że da się to zepsuć, a tu klops - da się (zamawialiśmy też kuzynowi kwiaty od tej kwiaciarki, za 100 zł, z róż, zobaczyłam go w naszym "pokoju dla nowożeńców" i myślałam, że to jakiś prezent od sali i w myślach tylko powiedziałam sobie, że ciężko o większe bezguście... róże, bordowe wstążki, biała gipsówka, wielkie liście z brokatem... no masakra, a nic nie wskazywało na to, że tak się może stać :P)
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-13, 20:15   #218
karis992
Rozeznanie
 
Avatar karis992
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 931
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Najważniejsze, żeby nie padało: przy wejściu do kościoła, przy wyjściu z kościoła, podczas robienia zdjęcia grupowego i dzięki Bogu za ten deszcz, przynajmniej nie będę się pocić(będzie chłodniej!)
Właśnie zrobiłam winietki, jutro mój brat (wyszedł!) nam je wywoła zostały jakieś drobiazgi do ogarnięcia, a podwiązkę pożyczam od koleżanki (będę miała coś pożyczonego, niebieskiego i starego w jednym ).
Jeszcze tylko jutro do pracy i wreszcie długo wyczekiwany urlop

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

I gratuluję jeszcze raz naszym żonom! Ładnie się czyta te Wasze relacje i rady!

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Stokrotek90 Pokaż wiadomość
zobaczyłam go w naszym "pokoju dla nowożeńców"
Cytat:
powiedziałam sobie, że ciężko o większe bezguście...
Omg!
karis992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 20:17   #219
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Ja się też trochę obawiam naszej dekoratorki, dlatego ode do niej w piątek
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 20:40   #220
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Ja się też trochę obawiam naszej dekoratorki, dlatego ode do niej w piątek
Nie strasz
Będzie dobrze
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-13, 21:10   #221
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Zobaczysz po moim weselu co i jak
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-13, 21:29   #222
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Zobaczysz po moim weselu co i jak
Napewno będzie pięknie; )
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 07:12   #223
funnyvalentine
Zakorzenienie
 
Avatar funnyvalentine
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 3 067
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

dziewczyny, gratuluję wszystkim nowym żonom i trzymam kciuki za kolejną sobotę pogoda jak na razie jest piękna, może do soboty wytrzyma...

czy któraś z Was miała może doświadczenie/planuje biały dywan w kościele? muszę się dogadać co do dekoracji z inną parą która ma ślub tuż przede mną, no i dziewczyna ten dywan koniecznie chce mieć. niby zapewnia mnie że na miejscu będzie firma zajmująca się dekoracjami i będzie czuwać, w razie czego czyścić na bieżąco, ale mimo wszystko martwię się że będę później wchodziła do kościoła po brudnym dywanie... jak myślicie? może któraś z Was się spotkała z czymś takim?
funnyvalentine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 07:43   #224
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Tak, spotkałam się z tym i w moim kościele też chcieli to położyć, ale sama dekoratorka zaznaczyła, że jest to fajny efekt, gdy jest jeden ślub. Nie ma możliwości żeby biały dywan wyglądał pięknie jak będzie więcej niż jeden ślub, bo ludzie będą po nim łazic itp.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 08:11   #225
Limonkaaa88
Zakorzenienie
 
Avatar Limonkaaa88
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 3 677
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
a daj spokój, jakaś głupia baba

my będziemy rozkładać winietki w sobotę po 13
Dacie radę ?!
Cytat:
Napisane przez tomyskaja Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem, zyje i jestem juz po swoim wielkim dniu wesele było baaardzo udane, prawie wszusyko poszlo po mojej mysli jednak nie obyło się bez kilku wpadek, opiszę Wam wszystko dokładnie w klubie, narazie pędze z mężem nad morze na naszą podróż poślubna Powiem wam jedno. Nie stresujcie się, to najpiękniejszy dzień w życiu, wszystkie na pewno będziecie wyglądały pięknie i jest to naprawdę cudowny dzień!
cieszę się, że wsio się udało !
Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Ja co chwilę sprawdzam pogodę, póki co lipa, ale może ten deszcz, który zapowiadają, przesunie się na późny wieczór
oby tak było....
Cytat:
Napisane przez funnyvalentine Pokaż wiadomość
dziewczyny, gratuluję wszystkim nowym żonom i trzymam kciuki za kolejną sobotę pogoda jak na razie jest piękna, może do soboty wytrzyma...

czy któraś z Was miała może doświadczenie/planuje biały dywan w kościele? muszę się dogadać co do dekoracji z inną parą która ma ślub tuż przede mną, no i dziewczyna ten dywan koniecznie chce mieć. niby zapewnia mnie że na miejscu będzie firma zajmująca się dekoracjami i będzie czuwać, w razie czego czyścić na bieżąco, ale mimo wszystko martwię się że będę później wchodziła do kościoła po brudnym dywanie... jak myślicie? może któraś z Was się spotkała z czymś takim?
Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Tak, spotkałam się z tym i w moim kościele też chcieli to położyć, ale sama dekoratorka zaznaczyła, że jest to fajny efekt, gdy jest jeden ślub. Nie ma możliwości żeby biały dywan wyglądał pięknie jak będzie więcej niż jeden ślub, bo ludzie będą po nim łazic itp.
DOkładnie to samo miałam napisać. Ta kwiaciarka co stroi nam ślub też mówiła że może zaproponowac biały dywan ale to ejst nie praktycznie bo wystarczy że kilka ludzi przejdzie on jeest brudny i jak wychodzi para młoda to po białym już nie idzie i to jednorazowo na ślub..

jak u Was? my wczoraj do prawie 2 w nocy robiliśmy plany stołów na kompie a dziś będę drukować u rodziców i pakować winietki jadę zaraz na henne brwi i regulację a po 13 fryzjer i malowanko włosków w między czasie muszę w końcu kupić bieliznę i jeszcze jakieś pozostałe rzeczy co mi zostały ajaj
__________________
2.03.2011 i tak na Zawsze..

Jestem czytaczocholik !
Limonkaaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 08:37   #226
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Limonka, damy radę. Ja po 13 będę już w hotelu umalowana i po fryzjerce, więc zostanie się tylko ubrać, a ślub na 16. Nie wiem co będziemy robić tyle godzin
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 09:12   #227
tomyskaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 389
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Ja tez byłam umalowana i uczesana o 13 ale czas do 16 minął jak szalony. Przyszłam do domu, w tym czasie na 13 kamerzysta pojechał do narzeczonego nagrać jak się ubiera, ja zjadłam co nieco ale żołądek miałam tak ścisniety ze stresu ze ledwo co zjadłam kromke chleba. O 14 był u mnie fotograf, zrobił zdjęcia wszystkiego: butów, podwiazki, sukni, biżuterii itp a później zaczęło się ubieranie i tuż po 15 przyjechał TŻ z rodzicami na błogosławieństwo rok przygotowań a ten dzień minie baaardzo szybko, same zobaczycie

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:53 ----------

W ogóle słuchajcie co się wydarzyło na moim ślubie. Ślubu udzielał nam młody, przesympatyczny ksiądz, to był jego pierwszy ślub w życiu i chyba denerwował się tak samo jak my po mszy poprosił nas do siebie, podpisaliśmy dokumenty i ok szczęśliwi wyszliśmy z kościoła. W niedziele spojrzałam na dokumenty i okazało się ze świadek ma wpisane źle nazwisko! Moje panieńskie a nazywa się zupełnie inaczej. No to zadzwonilismy do księdza a ten powiedział ze musimy to poprawić i dobrze że szybko się zorientowalismy. Urwalismy się ze świadkami z poprawin i jeszcze raz pojechaliśmy do kościoła podpisać dokumenty. Był inny ksiądz ale wiedział o sprawie, wydrukowal dokumenty, sprawdziliśmy, wszystko się zgadzało. Wiec podpisałam, Adam tez i później moja siostra świadkowa w miejscu "świadek 1". Dala dokument świadkowi do podpisania a ten mówi "Aga podpisalas w złym miejsc, powinnaś podpisać w miejscu świadek 2". No to dokumenty do nieszczarki i drukujemy 3 raz xD juz się śmialismy ze do 3 razy sztuka ;p podpisaliśmy wszystko się zgadza a ksiądz do nas ze ksiądz który nam udzielał ślubu prowadzi mszę i nie może podpisać a bez jego podpisu dokumenty są nieważne... wiec odebraliśmy je dopiero w poniedziałek hehe. A wszyscy goście się śmiali ze ślub wzielismy 10, dokumenty podpisaliśmy 11 a odebraliśmy 12 wiec nie wiadomo dokładnie kiedy ten ślub i będziemy co roku 3 dni obchodzić rocznicę

Edytowane przez tomyskaja
Czas edycji: 2016-09-14 o 09:13
tomyskaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 09:34   #228
funnyvalentine
Zakorzenienie
 
Avatar funnyvalentine
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 3 067
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Limonkaaa88 Pokaż wiadomość
DOkładnie to samo miałam napisać. Ta kwiaciarka co stroi nam ślub też mówiła że może zaproponowac biały dywan ale to ejst nie praktycznie bo wystarczy że kilka ludzi przejdzie on jeest brudny i jak wychodzi para młoda to po białym już nie idzie i to jednorazowo na ślub..
dziewczyna która bierze ślub przede mną twierdzi że firma będzie cały czas na miejscu i będzie czyścić dywan na bieżąco (pomiędzy ślubami) i generalnie nie mam za wiele do powiedzenia bo powiedziała że u niej dywan i tak będzie a co najwyżej po jej ślubie "można zamienić"...

visionAM, chyba tylko tak Ci się wydaje że to 'tyle godzin' samo ubieranie sukni i jakieś ostatnie poprawki to spokojnie godzina, zanim wyjdziesz z domu, wszyscy czegoś będą od Ciebie chcieli, wyjść trzeba wcześniej żeby się nie spóźnić... zleci zanim się obejrzysz
funnyvalentine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 12:00   #229
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

tomyskaja-to miałaś przezycia z księdzem

ja mam dosc dzis tak mnie wkurza swiadkowa-siostra do tego zle nam wydrukowali papaterie
az sie rozpłakałam
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-09-14, 12:09   #230
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Wanilka, spokojnie - masz jeszcze kilka dni, wszystko na pewno da się poprawić. Zachowaj zimną krew

Tomyskaja - niezła historia Nasz ksiądz, pomimo że dość młody, to chyba stary ślubny wyjadacz Na dzień dobry powiedział nam: "wy się po prostu módlcie, a ja wszystko pociągnę).
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 13:14   #231
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez funnyvalentine Pokaż wiadomość
dziewczyna która bierze ślub przede mną twierdzi że firma będzie cały czas na miejscu i będzie czyścić dywan na bieżąco (pomiędzy ślubami) i generalnie nie mam za wiele do powiedzenia bo powiedziała że u niej dywan i tak będzie a co najwyżej po jej ślubie "można zamienić"...

visionAM, chyba tylko tak Ci się wydaje że to 'tyle godzin' samo ubieranie sukni i jakieś ostatnie poprawki to spokojnie godzina, zanim wyjdziesz z domu, wszyscy czegoś będą od Ciebie chcieli, wyjść trzeba wcześniej żeby się nie spóźnić... zleci zanim się obejrzysz
Ubranie mojej sukni trwa 5 minut
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 13:23   #232
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

U nie na razie spokojnie, kupiłam rzeczy do koszyczków ratunkowych, ale muszę jeszcze wydrukować etykiety. Jutro fryzjer i farbowanie, a w poniedziałek próbna za wczasu no nie W czwartek rzęsy i paznokcie.
Goście praktycznie usadzeni, kwestia zaklepania smaku ciast i tortu (ale to może jutro przy okazji).

My jeszcze mamy wesele w sobotę i byłam kupić młodej parze książkę. Ponad pół godziny wybierałam ją w Empiku
Plus tego wesele teraz to taki, że całą noc poćwiczymy nasz taniec

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Ubranie mojej sukni trwa 5 minut
Mojej też. Oby ją zapiąć na te guziczki
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 14:31   #233
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Dorotti, ja mam próbną jutro, dwa dni przed ślubem
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 15:08   #234
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

To rzeczywiście w porę Ale jeśli ufacie choć w minimalnym stopniu fryzjerce - żaden problem

Moją też ubierało się 5 minut... tyle, że to wcale nie takie proste. Macie gorset sznurowany?
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 15:29   #235
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Tomyskaja dobry numer z tymi podpisami. Widzę ze nie tylko ja miałam przeboje w kosciele( włożyłam mężowi na lewa rękę obrączkę) ważne ze podpisane i juz!

Ja miałam czerwony dywan. Tez elegancko może uda sie ta pare przegadać? Albo niech Wam zmienia dywan. Odkurzenie go tez zajmuje chwile to równie dobrze można ten dywan sprzatnac


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 15:38   #236
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Dorotti, ja mam próbną jutro, dwa dni przed ślubem
Ja chciałam mieć już pofarbowane więc wzięłam poniedziałek
Ale z tego co widziałam to robią 2-3 różne warianty. Także coś nam wymyślą
A jaką Ty w końcu chcesz fryzurę?

Cytat:
Napisane przez Stokrotek90 Pokaż wiadomość
To rzeczywiście w porę Ale jeśli ufacie choć w minimalnym stopniu fryzjerce - żaden problem

Moją też ubierało się 5 minut... tyle, że to wcale nie takie proste. Macie gorset sznurowany?
Ja gorsetu nie mam, tylko guziczki z tyłu
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 15:58   #237
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Stokrotek90 Pokaż wiadomość
To rzeczywiście w porę Ale jeśli ufacie choć w minimalnym stopniu fryzjerce - żaden problem

Moją też ubierało się 5 minut... tyle, że to wcale nie takie proste. Macie gorset sznurowany?
Nie miałam wcześniej czasu do niej pójść, bo w weekendy nie robią fryzur próbnych. Raczej ufam, mam nadzieję, że będzie ok

Mam w sukni gorset na zamek, a na wierzchu koronkę i guziczki.

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Tomyskaja dobry numer z tymi podpisami. Widzę ze nie tylko ja miałam przeboje w kosciele( włożyłam mężowi na lewa rękę obrączkę) ważne ze podpisane i juz!

Ja miałam czerwony dywan. Tez elegancko może uda sie ta pare przegadać? Albo niech Wam zmienia dywan. Odkurzenie go tez zajmuje chwile to równie dobrze można ten dywan sprzatnac


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też będziemy mieć czerwony dywan. Ale taki jest też w kościele. Nasz kościół jest duży, więc nie wyobrażam sobie żeby ktokolwiek zdarzył odkurzyć biały dywan między ślubami
Cytat:
Napisane przez Dorotti666 Pokaż wiadomość
Ja chciałam mieć już pofarbowane więc wzięłam poniedziałek
Ale z tego co widziałam to robią 2-3 różne warianty. Także coś nam wymyślą
A jaką Ty w końcu chcesz fryzurę?



Ja gorsetu nie mam, tylko guziczki z tyłu
Nie wiem już sama
Chyba jednak upięcie, takie jak wrzuca na fb, luźne. Nie wiem czy wyjdzie na moich włosach, ale być może

Moja suknia jutro będzie gotowa. W piątek już tylko ją odbiorę. Kupiłam figi i podwiazkę, byłam też dzisiaj na manicure i pedicure

Rano mieliśmy nieźle przeboje w pralni, tata TZ oddał koszulę do uprasowania (nowa, prosto z pudełka) - uprasowali i oddali brudną, ale to jeszcze nic. Na garniturze TZ było jedno małe zamięcie i też chciał to poprawić, babka w pralni miała to rozprasować. Co zrobiła? Nie rozprasowała tylko narobiła więcej zagięć i ogólnie wyglądało to jakby na żywca po materiale jeździła żelazkiem. Tak się wściekłam, zrobiłam im tam aferę, oczywiście za nic nie zapłaciliśmy, ale nie usłyszałam w ogóle przyznania się do winy czy przeprosin. No dno totalne jeśli chodzi o podejście do klienta. Garnitur uratowała moja krawcowa, bo już myśleliśmy, że to ślady od żelazka i nic się nie da zrobić, a garnitur nie był tani... Na szczęście udało się to poprawić w dwie sekundy zwykłą parą z żelazka!!! Więc nie rozumiem jakim cudem w pralni tego nie potrafili zrobić,aż tam pojechałam i im pokazałam że jednak się da to rozprasować. Miny im zrzedły. Ale po prostu masakra, większość usług w moim rodzinnym mieście tak wygląda
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 16:36   #238
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Nie wiem już sama
Chyba jednak upięcie, takie jak wrzuca na fb, luźne. Nie wiem czy wyjdzie na moich włosach, ale być może

Moja suknia jutro będzie gotowa. W piątek już tylko ją odbiorę. Kupiłam figi i podwiazkę, byłam też dzisiaj na manicure i pedicure

Rano mieliśmy nieźle przeboje w pralni, tata TZ oddał koszulę do uprasowania (nowa, prosto z pudełka) - uprasowali i oddali brudną, ale to jeszcze nic. Na garniturze TZ było jedno małe zamięcie i też chciał to poprawić, babka w pralni miała to rozprasować. Co zrobiła? Nie rozprasowała tylko narobiła więcej zagięć i ogólnie wyglądało to jakby na żywca po materiale jeździła żelazkiem. Tak się wściekłam, zrobiłam im tam aferę, oczywiście za nic nie zapłaciliśmy, ale nie usłyszałam w ogóle przyznania się do winy czy przeprosin. No dno totalne jeśli chodzi o podejście do klienta. Garnitur uratowała moja krawcowa, bo już myśleliśmy, że to ślady od żelazka i nic się nie da zrobić, a garnitur nie był tani... Na szczęście udało się to poprawić w dwie sekundy zwykłą parą z żelazka!!! Więc nie rozumiem jakim cudem w pralni tego nie potrafili zrobić,aż tam pojechałam i im pokazałam że jednak się da to rozprasować. Miny im zrzedły. Ale po prostu masakra, większość usług w moim rodzinnym mieście tak wygląda
Ja to w sumie nie wiem czy chcę wysokie upięcie czy niskie
Wiem tylko, że musi być koczek, bo inaczej będzie mi gorąco

Dobrze, że krawcowa zaradziła
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 16:38   #239
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Już była opcja, że będziemy jechać z tym do Lublina niby Zamość nie takie małe miasto, ale usługi to się tutaj w czasach komuny zatrzymały

Ja chcę taką fryzurę żeby było jak najwięcej włosów dookoła twarzy i przy szyi.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-14, 17:07   #240
funnyvalentine
Zakorzenienie
 
Avatar funnyvalentine
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 3 067
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

u nas w kościele też jest czerwony dywan, taki wzorzysty, nie gładki, ale tej dziewczynie się nie podoba... ma być biały i koniec. najwyżej będę kogoś prosić żeby zwijał w ostatniej chwili...

zazdroszczę Wam że już tak blisko i prawie wszystko już jest ustalone, już mi się nie chce wykłócać o różne drobiazgi
funnyvalentine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-24 11:28:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:59.