Pamietacie kiedy sie poznaliscie z TŻ? Date? Dzien? Pogode? :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-12, 13:07   #31
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Pamietacie kiedy sie poznaliscie z TŻ?Date?Dzien?Pogode?:)

W zasadzie poznaliśmy się w grze online, więc nie pamiętam dokładnie kiedy

A spotkaliśmy się w czerwcu, w nocy, ja byłam po jakimś winie, sama w domu, rodzina wyjechała... W rozmowie na gg jakoś się umówiliśmy. Bałam się strasznie i wahałam, bo obcy facet w sumie, a była godzina 23 i nikt nie wiedział dokąd wychodzę (wiem, głupie to było niemożliwie ). Na pewno miałam na sobie czarne reeboki, jeansy, bluzę, letni pudrowo-różowy płaszcz - tak całkiem zwyczajnie, bo to przecież nie była randka

Związaliśmy się oficjalnie 13 października 2007, więc jutro będą 4 miesiące
Pierwszy pocałunek nastąpił na początku sierpnia, na polach mokotowskich, w nocy (bardzo często spotykaliśmy się w nocy ), potrafię na mapie wskazać to miejsce
Ten pierwszy pocałunek nam wybitnie nie wyszedł, oboje tak stwierdziliśmy - ale nie poddawaliśmy się
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 13:15   #32
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Pamietacie kiedy sie poznaliscie z TŻ?Date?Dzien?Pogode?:)

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Lubie Cie Zwlaszcza za rozowe superstary
Kiedy go na GG poznalam? Nie pamietam.
Kiedy sie spotkalismy? 24.03.2004. Byla paskudno-srednia pogoda. On jak zwykle ubrany na czarno. Ja w bialych superstarach, niebieskie dopasowane jeansy jakis tam uroczorozowy polarek ;P w krociutkiej puchowej kurtce. Chodzilismy po parku pare godzin... pozniej odwiozl mnie do domu.
Na wieczor meczyl o kolejne spotkanie ;P
Zas decyzja odnosnie ze spotkamy sie tego 24. zostala przeze mnie podjeta niedokonca z trzezwym umyslem
Ale sie usmialam

Dodam jeszcze, ze poszlismy do knajpy i cala droge milczelismy. Ja juz w glowie widzialam, ze no coz... nie bede udawac kogos kim nie jestem a jak sie 'szatan' rozczarowal to nara pieczara.
W knajpie siedlismy po przeciwnych stronach stolika, gadajac o niczym. Ja juz wtedy wiedzialam na sto procent, ze mam nowego fajnego KOLEGE i to nie wiadomo, czy nawet to

Az slysze - masz piekne oczy! ha! chwile pozniej juz bylismy w swoich ramionach
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 13:22   #33
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Pamietacie kiedy sie poznaliscie z TŻ?Date?Dzien?Pogode?:)

Poznałam go w pubie w pierwszą sobotę stycznia 2005, przyszedł do koleżnaki, poznać ją,bo rozmawiali często na gg nie znjać się osobiście, traf chciał,że koleżanka poszła zatańczyć jeden taniec(z nadzieję,że on poleci z nią) ja wtedy porozmawiałam z nim chwilke i to zadziałało, miesiąc po tym byliśmy raziem, a kilka dni temu minęła nasza trzecia rocznica
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 13:23   #34
21pyza
Zadomowienie
 
Avatar 21pyza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 104
Dot.: Pamietacie kiedy sie poznaliscie z TŻ?Date?Dzien?Pogode?:)

Ja mojego obecnego męza poznałam 1 września 1998 roku, to była pierwsza klasa LO a on zwracał uwagę burzą loczków na głowie okazało sie ze jesteśmy w jednej klasie Przezywaliśmy go w klasie owca , ale on miał swoją grupkę, a ja swoja. Ale po piewszej klasie grupki sie wymieszały i jakoś tak wyszło...
12 października 2000 r poszliśmy jako para (znajomych) na pólmetek
31 października 2000 poprosił żebyśmy chodzili (było strasznie zimno i padał marznący deszcz)
2 listopada 2000 zaczęliśmy oficjalnie chodzić ze sobą
31 października 2005 roku oświadczył sie (była piękana jesień, zaraz potem pojechaliśmy wybrać pierścionek, a potem na spacer po starówce pamiętam jak dzis
od 1 września 2007 roku (rano lało jak z cebra, ale potem było już tylko lepiej )
__________________
"Bo rodzina jest najważniejsza. Żaden zawodowy sukces nie waży tyle, ile szczęście w miłości. Żadna zawodowa porażka nie boli tak jak rozstanie. "
B.Grysiak
21pyza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 13:35   #35
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: Pamietacie kiedy sie poznaliscie z TŻ?Date?Dzien?Pogode?:)

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
14.08.2005 ciepło,bo byłam ubrana na krótki rękaw i w rybaczki.On w błękitną bluzkę i krótkie dżinsowe spodenki.Chodziliśmy 3-4 godziny po parku i jak mi potem powiedział "Gdy kolega spytał jak było powiedziałem tylko : CO ZA PIELGRZYMKA"
Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Kiedy go na GG poznalam? Nie pamietam.
Kiedy sie spotkalismy? 24.03.2004. Byla paskudno-srednia pogoda. On jak zwykle ubrany na czarno. Ja w bialych superstarach, niebieskie dopasowane jeansy jakis tam uroczorozowy polarek ;P w krociutkiej puchowej kurtce. Chodzilismy po parku pare godzin... pozniej odwiozl mnie do domu.
Na wieczor meczyl o kolejne spotkanie ;P
Zas decyzja odnosnie ze spotkamy sie tego 24. zostala przeze mnie podjeta niedokonca z trzezwym umyslem
Coś musi być magicznego w tych parkach ,bo ja też spotykałam się na randki z eksem,gdzie no właśnie też w Parku.




Obecnego tż-ta poznałam 6 lipca.Zagadał do mnie na czacie wp.Weszłam tam z myślą,ja tylko na chwile,zobaczyć co piszą itd Na czatach to ja się udzielałam bedąc nastolatką,więc to był powrót do przeszłosci.
Daty naszego pierwszego spotkania nie pamiętam teraz dokładnie,musiałabym sobie przypomnieć,ale napewno była brzydka,pochmurna pogoda.A pojechaliśmy sobie do mojego sąsiedniego miasta,zaciągnełam go najpierw do marketu,bo musialam sobie kupić podpaski. A dopiero potem pojechaliśmy do knajpki coś zjeść i sobie pogadać. I tak sobie związek od lipca trwa.
atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 13:35   #36
husky1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 60
Dot.: Pamietacie kiedy sie poznaliscie z TŻ?Date?Dzien?Pogode?:)

Dokładnej daty niestety nie pamiętam.To był koniec sierpnia chyba...parę lat temu.Słońce strasznie świeciło w oczy,które zaczęły mi łzawić.I wtedy własnie mój TZ bacznie mi sie przyglądał.Wówczas pierwszy saz się zobaczyliśmy.
husky1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 13:40   #37
Cześka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 012
Dot.: Pamietacie kiedy sie poznaliscie z TŻ?Date?Dzien?Pogode?:)

Poznaliśmy się przez neta jakoś na początku grudnia 2005 roku. Dnia 8 pażdziernika 2006 pierwszy raz spotkaliśmy się w realu. Była piękna jesienna pogoda, godzina 16:00.
Spacerowalismy po lesie i jedliśmy jakieś słodycze Potem usiedliśmy pod drewnianym domkiem, rozmawialiśmy.. i pocałowaliśmy się.

Jesteśmy razem już 16miesiecy.
Cześka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-12, 14:36   #38
klatka
Zakorzenienie
 
Avatar klatka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 10 084
Dot.: Pamietacie kiedy sie poznaliscie z TŻ?Date?Dzien?Pogode?:)

Kiedy przyszedł do mnie pierwszy raz nie ukrywałam zaskoczenia. Wracając z ćwiczeń, spocona, rozczochrana i w dresach zobaczyłam Go stojącego na samym końcu korytarza, przed moim pokojem. Przez głowę przeszła mi myśl 'uciekaj'! Potem-'Idiotko! On przeszukał wszystkie szpitale we Wrocławiu żeby cię znaleźć'! To prawda, nie znał Wrocławia, nie wiedział gdzie jestem a jednak mnie znalazł. Nawet nie wystraszył się moim opłakanym wyglądem, więcej- od tamtej pory był moim częstym gościem. Pomagał w nauce, opowiadał o szkole, swoim życiu. Słuchałam go bardzo uważnie, nikt jeszcze nie mówił do mnie z taką ekspresją. Raz zapytałam 'Powiedz mi jak bardzo mnie lubisz'. W odpowiedzi usłyszałam 'Lubię swoje koleżanki z klasy, ciebie kocham'. Od tamtej pory każdego dnia czuję jakbym unosiła się parę centymetrów nad ziemią. A początkiem był dzień 22 listopada 2005.
__________________

klatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 17:05   #39
Turquoisee
Raczkowanie
 
Avatar Turquoisee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 145
Dot.: Pamietacie kiedy sie poznaliscie z TŻ?Date?Dzien?Pogode?:)

My poznalismy sie na imprezie (noc z poniedzialku na wtorek), 28.03.2005r. Potem spotkalismy sie 04.04.2005r. Pogoda byla bardzo ladna. Jeszcze chlodno, ale slonecznie



Mam baaaaardzo dobra pamiec
__________________
- W Twoim sercu jest wiele uczuć. Jest miłość, jest żal, smutek, rozczarowanie, jest nadzieja i jej brak.
- Ale które z nich wygra ?
- To, które karmisz.
Turquoisee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 18:07   #40
Insomnia89
Zakorzenienie
 
Avatar Insomnia89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 548
Dot.: Pamietacie kiedy sie poznaliscie z TŻ?Date?Dzien?Pogode?:)

Ja też mam niezwykłą pamięć, wszystkich zawsze tym szokuję

Mojego TŻta poznałam w nocy z 25 na 26 sierpnia 2007 roku w klubie. Dokładnie potrafię opisać mój i jego strój, przebieg nocy...

Było gorąco, bardzo...
__________________
"Możesz mnie nienawidzić, byle byś mnie kochał"
Cyceron
Insomnia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 21:10   #41
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Pamietacie kiedy sie poznaliscie z TŻ?Date?Dzien?Pogode?:)

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Ale sie usmialam

Dodam jeszcze, ze poszlismy do knajpy i cala droge milczelismy. Ja juz w glowie widzialam, ze no coz... nie bede udawac kogos kim nie jestem a jak sie 'szatan' rozczarowal to nara pieczara.
W knajpie siedlismy po przeciwnych stronach stolika, gadajac o niczym. Ja juz wtedy wiedzialam na sto procent, ze mam nowego fajnego KOLEGE i to nie wiadomo, czy nawet to

Az slysze - masz piekne oczy! ha! chwile pozniej juz bylismy w swoich ramionach
Ja sie dopiero pod koniec spotkania zorientowalam ze jedno oko ma w polowie brazowe w polowie zielonoszare, a drugie szaroniebieskie...
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-12, 21:22   #42
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Pamietacie kiedy sie poznaliscie z TŻ?Date?Dzien?Pogode?:)

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
Ja sie dopiero pod koniec spotkania zorientowalam ze jedno oko ma w polowie brazowe w polowie zielonoszare, a drugie szaroniebieskie...
A ja dopiero po roku podobny "defekt" zauważyłam u mojego TŻ


Dokładnie pamiętam jak go pierwszy raz zauważyłam Ale pozwolicie, jak zachowam te wspomnienia tylko dla siebie...
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 21:30   #43
SzpiegZKrainyDeszczowców
Zakorzenienie
 
Avatar SzpiegZKrainyDeszczowców
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 656
Dot.: Pamietacie kiedy sie poznaliscie z TŻ?Date?Dzien?Pogode?:)

A teraz przyznac sie: ktora (z tych co poznaly swoich mezczyzn przez siec) posiada archiwum rozmow OD SAMEGO POCZATKU? ;P
Milo po 4rech latach czytac to wszystko
__________________
handmade

-A ty kto?
-Dobra wróżka.
-Z siekierą?
-A widzisz jak ty mało wiesz o dobrych wróżkach?

SzpiegZKrainyDeszczowców jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 21:32   #44
Asik1604
Zadomowienie
 
Avatar Asik1604
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 1 298
Dot.: Pamietacie kiedy sie poznaliscie z TŻ?Date?Dzien?Pogode?:)

My poznaliśmy sie na imprezie w klubie w nocy z 14 na 15 lutego 2004 roku.Pamiętam,ze było wtedy bardzo zimno i była ogromna kolejka do wejscia do klubu.Ja chciałam nawet pójśc do domu, ale przyjaciółka mnie powstrzymała...Jetesmy ze soba do dziś, planujemy ślub, a ja zawsze będę wdzięczna przyjaciółce, że nie pozwoliła mi uciec do domu
__________________


AMELKA 02.02.2014

NATALKA 04.09.2017


Asik1604 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 21:35   #45
AgataKrystian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 114
GG do AgataKrystian
Dot.: Pamietacie kiedy sie poznaliscie z TŻ?Date?Dzien?Pogode?:)

ta historia mi sie podoba
AgataKrystian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 21:38   #46
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Pamietacie kiedy sie poznaliscie z TŻ?Date?Dzien?Pogode?:)

Cytat:
Napisane przez SzpiegZKrainyDeszczowców Pokaż wiadomość
A teraz przyznac sie: ktora (z tych co poznaly swoich mezczyzn przez siec) posiada archiwum rozmow OD SAMEGO POCZATKU? ;P
Milo po 4rech latach czytac to wszystko
Mój TŻ ma neta rok (założył mniej więcej w tym czasie jak zaczęliśmy być ze sobą) i od tamtej pory mam wszystkie rozmowy. Uwielbiam czasem siąść i poczytać
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 21:39   #47
adusik
Zadomowienie
 
Avatar adusik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 406
Dot.: Pamietacie kiedy sie poznaliscie z TŻ?Date?Dzien?Pogode?:)

Cytat:
Napisane przez atka83 Pokaż wiadomość
Obecnego tż-ta poznałam 6 lipca.Zagadał do mnie na czacie wp.Weszłam tam z myślą,ja tylko na chwile,zobaczyć co piszą itd Na czatach to ja się udzielałam bedąc nastolatką,więc to był powrót do przeszłosci.
Daty naszego pierwszego spotkania nie pamiętam teraz dokładnie,musiałabym sobie przypomnieć,ale napewno była brzydka,pochmurna pogoda.A pojechaliśmy sobie do mojego sąsiedniego miasta,zaciągnełam go najpierw do marketu,bo musialam sobie kupić podpaski. A dopiero potem pojechaliśmy do knajpki coś zjeść i sobie pogadać. I tak sobie związek od lipca trwa.
hahaha uśmiałam się




Ja mojego Tż poznałam na Gg wcześniej na festynie mnie zobaczył no i na fotcepeel i załatwił sobie do mnie numer Napisał dokładnie 23 września 2006 o godzinie 20:23

Spotkaliśmy się pod koniec października, niestety daty nie pamiętam Poszliśmy do kina, wiem dokładnie jak był ubrany i że miał "na sobie" dużo perfum od których dostawałam mdłości (były ładne ale zbyt intensywne i za dużo ). Pamiętam dostałam mojego ulubionego batonika, na którym nawet nakleił kokardkę Tym mnie zauroczył, bo poza tym spotkanie było nijakie i nie wiedziałam co mam sądzić

Potem spotykaliśmy się nadal chociaż wzbraniałam się przed związkiem
29.12.2006 pierwszy raz złapał mnie za rączkę i od tej pory liczymy nasz związek (ustaliliśmy sztucznie trochę datę bo nasz związek się rozwijał i nie wiedzieliśmy sami kiedy się zaczął)
Pierwszy pocałunek pamiętam. Wiem że był niezbyt przyjemny haha dlatego może nie znam daty, ale potem było już super )
Reszty dat też nie znam np nie wiem kiedy mi powiedział Kocham Cię, chociaż zdarzenie mam w pamięci




dopisek: ja posiadam Archiwum od początku tyle że to 1,5 roku mam zapisane w Wordzie

Edytowane przez adusik
Czas edycji: 2008-02-12 o 21:40 Powód: dopisek
adusik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 21:48   #48
AgataKrystian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 114
GG do AgataKrystian
Dot.: Pamietacie kiedy sie poznaliscie z TŻ?Date?Dzien?Pogode?:)

czesto widze ze poznalyscie swoich tz na necie-ja raz umowilam sie z kolesiem poznanym na czaciehistoria do tej pory mnie rozsmiesza
pisalam z nim okolo2 miesiecy i postanowilismy spotkac sie w realu-z jednej strony sie cieszylam a z drugiej obawialam ale w koncu data spotkania byla ustalona-wzielam ze soba 2 przyjaciolki i wyszlysmy sie spotkac na przystanku zeby nie wiedzieli gdzie mieszkamy kolesie bladzili ale w koncu znalezli nasza ,,miejscowke,, zeby bylo latiej spytalam jakim samochodem beda -chwalili sie ze wpadna jakas bejca(podkreslam ze samochod nie ma dla mnie znaczenia) a przyjechali fiatem 125p jak wziol kolege zeby bylo razniej i wypytalam o wyglad i odp na sms ze wysoki brunet a kolezanka jeszcze powiedziala ze lubi takichno i w koncu sa-jak wysiedli to malo sie nie poplakalam ze smiechu-koles-wlosy do ramion,kurtka do kolan a sznurki sciagajace siegaly do kostekbuty na koturnie,dlugie brudne paznokcie:/ tygodniowy zarost:/bleee...kolega wygladal jak nurek kurtka z pianki za duze dresu po 5 kolczykow w uchu i glanywygladal groznienie moglysmy sie opanowac)zaproponowali nam alkohol-nalewke porzeczkowa:/odmowilysmy grzecznie i napisalam bratu sms-a zeby mnie zabral i kolezanki oczywiscie dziekowac ze byl w domu i po 5 min nas wyciagnal numer wyrzucialm i nigdy wiecej nie weszlam na czat...
AgataKrystian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 21:50   #49
AgataKrystian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 114
GG do AgataKrystian
Dot.: Pamietacie kiedy sie poznaliscie z TŻ?Date?Dzien?Pogode?:)

moj pierwszy pocalunek to bylo zwykle buzi na powitanie a potem w restauracji tak namietniepotem bylo oczywiscie lepiejon w ogole ciagle jest napalony
AgataKrystian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-12, 22:01   #50
adusik
Zadomowienie
 
Avatar adusik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 1 406
Dot.: Pamietacie kiedy sie poznaliscie z TŻ?Date?Dzien?Pogode?:)

Cytat:
Napisane przez AgataKrystian Pokaż wiadomość
czesto widze ze poznalyscie swoich tz na necie-ja raz umowilam sie z kolesiem poznanym na czaciehistoria do tej pory mnie rozsmiesza
pisalam z nim okolo2 miesiecy i postanowilismy spotkac sie w realu-z jednej strony sie cieszylam a z drugiej obawialam ale w koncu data spotkania byla ustalona-wzielam ze soba 2 przyjaciolki i wyszlysmy sie spotkac na przystanku zeby nie wiedzieli gdzie mieszkamy kolesie bladzili ale w koncu znalezli nasza ,,miejscowke,, zeby bylo latiej spytalam jakim samochodem beda -chwalili sie ze wpadna jakas bejca(podkreslam ze samochod nie ma dla mnie znaczenia) a przyjechali fiatem 125p jak wziol kolege zeby bylo razniej i wypytalam o wyglad i odp na sms ze wysoki brunet a kolezanka jeszcze powiedziala ze lubi takichno i w koncu sa-jak wysiedli to malo sie nie poplakalam ze smiechu-koles-wlosy do ramion,kurtka do kolan a sznurki sciagajace siegaly do kostekbuty na koturnie,dlugie brudne paznokcie:/ tygodniowy zarost:/bleee...kolega wygladal jak nurek kurtka z pianki za duze dresu po 5 kolczykow w uchu i glanywygladal groznienie moglysmy sie opanowac)zaproponowali nam alkohol-nalewke porzeczkowa:/odmowilysmy grzecznie i napisalam bratu sms-a zeby mnie zabral i kolezanki oczywiscie dziekowac ze byl w domu i po 5 min nas wyciagnal numer wyrzucialm i nigdy wiecej nie weszlam na czat...

hahaha dobre
też miałam kilka takich sytuacji, ale może nie aż tak strasznych

dlatego postanowiłam sobie że już sie nigdy z kolesiem nie umówie z którym będę się znała przez net ale coś mi nie wyszło
I cieszę się z tego powodu

Mojego Tż fotke widziałam wcześniej więc wiedziałam mniej więcej czego się spodziewać Miał takie troche dłuższe włosy i piękny uśmiech. nic oprócz tego mi się w nim nie podobało Ale w miarę jak się poznawaliśmy bardziej, dostrzegałam w nim coraz lepsze rzeczy (jak to jest że kiedy kogoś lubimy wydaje nam się odrazu ładniejszy, przystojniejszy... )

pierwsze w ogóle co pomyślałam kiedy napisał to "koleś co Ty ode mnie chcesz, stary jesteś" (jest 4 lata starszy, miałam wtedy niecałe 16 lat a on niecałe 20)
adusik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 22:24   #51
bluegirl85
Raczkowanie
 
Avatar bluegirl85
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 442
GG do bluegirl85
Arrow Dot.: Pamietacie kiedy sie poznaliscie z TŻ?Date?Dzien?Pogode?:)

- 06.08.2005
- sobota
- ja miałam jeansy i czerwoną dopasowaną bluzę
- on miał granatową bluzę i też jeansy
- nie padało ale jak na tą porę roku upału nie było
- spotkaliśmy się pod kioskiem ruchu (w połowie drogi między naszymi osiedlami)
- widziałam go wcześniej na meczu piłki nożnej (grał z moim bratem) i przyuważyłam w pracy (jego- pracował w UM)
- na początku wysłałam mu 'przypadkiem' eska a nr miałam od koleżanki on zaproponował spotkanie, nawet nie wiedziałam czy jest wolny itd.
- na początku była 'przyjaźń' czyli związek bez zobowiązań a z biegiem czasu zakochaliśmy sie w sobie
__________________
Drapieżna i słodka jak biały tygrys i czarna kotka....
bluegirl85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 22:34   #52
.Apolonia.
Raczkowanie
 
Avatar .Apolonia.
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 227
Dot.: Pamietacie kiedy sie poznaliscie z TŻ?Date?Dzien?Pogode?:)

Fajny watek, duzo pamietacie, wszystkie szczegoy itd.. ciekawe, czy TZ-ci tez tak wszystko pamietaja?

Edytowane przez .Apolonia.
Czas edycji: 2008-03-03 o 11:42
.Apolonia. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 22:36   #53
pani z herbata
Zadomowienie
 
Avatar pani z herbata
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: shannon irlandia
Wiadomości: 1 748
Dot.: Pamietacie kiedy sie poznaliscie z TŻ?Date?Dzien?Pogode?:)

2 tyg po przyjedzie do irlandii za pierwsza wyplate poszlam w koncu na scianke wspinaczkowa. on wspinal sie z 2 kumplami. zauwazylam odstajace uszy i spodnie moro. okropnie sie popisywal. zapamietalam ze jest w Ukrainy. chcial wziac ode mnie magnezje a malo co nie dostal w twarz bo myslalam ze chcie mnie zlapac za tylek.
3 m-ce pozniej bylismy jedyni na sciance. zapytal czy moze mnie odprowadzic do domu. zaprosilam go na kawe (o 22giej) on ubrany w moro i martensy. ja czerwona bluzeczka na ramiaczkach i pluszowy dresik
10 stycznia 2005 godz okolo 0:30 na pozegnanie dalam buziaka. za chwile obdzwonil wszystkich znajomych ze jestesmy razem.
2mce pozniej zamieszkalismy razem
pani z herbata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 22:39   #54
Editaphx
Zadomowienie
 
Avatar Editaphx
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: gdzieś pomiędzy wierszami.
Wiadomości: 1 475
Dot.: Pamietacie kiedy sie poznaliscie z TŻ?Date?Dzien?Pogode?:)

fajny ten wątek... taki... dający nadzieję że wlaściwie nie znamy dnia ani godziny..
__________________

Editaphx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 23:59   #55
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Pamietacie kiedy sie poznaliscie z TŻ?Date?Dzien?Pogode?:)

16 listopada 2003 rok - poznałam go praktycznie tydzień po 16 urodzinach ok. godziny 18. Pierwszy raz rozmawiałam z nim tego samego dnia na gadu, na rocznik 2 lata starszy ( na miesiacew to praktycznie 3 ) Umówiłam się z nim bo moja najlepsza przyjaciólka ( też poznała go na gadu :P) sie spotkała z nim dzień wcześniej a na kolejne spotkanie on wziął kumpla a ona mnie. Cóż byłyśmy trochę dziwne, jesień, ciemno a my po pustych uliczkach e starszymi obcymi kolesiami się kręciłyśmy Ale warto było.
8 grudnia 2003 powiedziała mu, że mi się podoba.. licząc w ten sposób " 10 9 8 7 6 podobasz mi sie 5 4 3 2 1 " po czym ucichłam... On nic konkretnego nie powiedział, siedzielismy na molo nad miejscowym zbiornikiem wodnym ( ani to jeziorko ani to staw ale jest urocze i w miarę spore ) a on wyciągnął tylko mazak z plecaka i narysował mi na deskach świnkę z literek W i M.. były to ok. godziny 15, poniedziałek, on i jego kolega przyszli po mnie i przyjaciólke do szkoły, przez tych dwoje zostałam zmuszona do wyznania tego co powiedziałam bo się zorientowali że mi się chłopak spodobał.. tak mnie wrobili że musiała powiedziec
10 grudnia 2003 - środa, zaczęlismy ze sobą byc zupełnie oficjalnie Zaczęło się od tego, że on zapytał "może pocwiczymy chodzenie za rękę ?".. rozpłynęłam się od tego I tak juz jestesmy sobie razem do dziś.
Ja byłam jego pierwszą dziewczyną która pocałował, on moim pierwszym chłopakiem którego pocałowałam - bardzo to w nas cenię, że od zawsze jestesmy tylko dla siebie.

Ah wspaniały wątek.. sie rozmarzyłam.. a jeszcze tyle w tym wszystkim pięknych wspomnien niewypowiedzianych.. Ach
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 00:18   #56
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 081
Dot.: Pamietacie kiedy sie poznaliscie z TŻ?Date?Dzien?Pogode?:)

ja mojego poznalam na imprezie 8 listopada, ja mialam dzinsy lee, gorset, biala koszule i krawat a on zielony t-shirt [ktory mi potem na tej imprezie dal]
on mnie kojarzyl juz wczesniej, bo ja znalam sie z jego kumplami, ale tak jakos wyszlo ze nie mielismy okazji byc wczesniej na jedej imprezie.
najlepsze jest to ze nawet mi sie specjalnie nie podobal, byl mily itp tanczylisny troche ale to zdecydoanie nie byla milosc od pierwszego wejrzenia
potem on zalatwil sobie moj nr zaczal do mnie pisac, ja mu odp na srednio co 10 wiadomosc az wrszcie... byl weekend chyba 14 - 15 listopada, moich wspollokatorow nie bylo a mi sie cholernie nudzilo. przyjechal na film. [mial jasne dzinsy i bezowy sweterek... ]
dalej juz chyba nie musze mowic...



[nie, nie, zboczuchy, nic z tych rzeczy, nawet sie z nim wtedy nie pocalowalam!]
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 10:37   #57
pani z herbata
Zadomowienie
 
Avatar pani z herbata
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: shannon irlandia
Wiadomości: 1 748
Dot.: Pamietacie kiedy sie poznaliscie z TŻ?Date?Dzien?Pogode?:)

"może pocwiczymy chodzenie za rękę ?"

oooooj jakie to slodkie
pani z herbata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 11:28   #58
akusia 781
Raczkowanie
 
Avatar akusia 781
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 41
Dot.: Pamietacie kiedy sie poznaliscie z TŻ?Date?Dzien?Pogode?:)

Poznaliśmy się przez siec I żadne z nas nie pomyslalo ze bedziemy utrzymywac ze soba kontakt i zostaniemy para Pierwsze spotkanie odbylo sie pod koniec roku. Bawi nas to w jaki sposob sie "poznalismy", bo zadne z nas nie wierzylo ze przez siec mozna znalesc gruga polówke i zakochać sie
akusia 781 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 12:40   #59
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Pamietacie kiedy sie poznaliscie z TŻ?Date?Dzien?Pogode?:)

Wszystko pamietam...
Moja kolezanka nas zapoznala, nasza pierwsza rozmowa na GG byla 17 maja 2006, pierwsze spotkanie tydzien pozniej.
Jestesmy ze soba od 26 maja 2006
Byl wtedy cudowny sloneczny dzien
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 12:44   #60
Malinowa_dziewczynka
Zakorzenienie
 
Avatar Malinowa_dziewczynka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Moja Wieś
Wiadomości: 4 317
GG do Malinowa_dziewczynka
Dot.: Pamietacie kiedy sie poznaliscie z TŻ?Date?Dzien?Pogode?:)

Ja i mój Tz poznalismy sie na wiejskiej przytupaji
po której lekko pijani poszliśmy na spacer do lasu(+ kolega)
było to troche nie rozsądne chodzić z obcymi męźczyznami nocą na spacer ale Tz podobał mi się od jakiś 2 lat i to że się wkońcu poznalismy było jak spełnienie marzeń
(wcześniej śledziłam go ,czaiłam na niego przez okno , raz nawet posżłam pobiegac z nadzieją że go spotkam dodam że nie znosze biegania,zdobyłam nawet jego nr tel)
jak sie okazało ja tez podobałam mu się od dawna.
i tak jakoś od 1 sierpnia 2006 roku jesteśmy razem ...i na zawsze

ale jak widze przeważaja pary które poznały się prez neta

ps. i morał z mojej historii taki ,że warto samej zrobic 1 krok ,
gdybym była śmielsza w tym roku obchodzilibyśmy z Tż nie 2 a 4 rocznice)

może pocwiczymy chodzenie za rękę -
__________________
Nie ma sprawiedliwości jestem tylko JA.

Wymiana (nowy depilator Philips ! )
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1173491
Malinowa_dziewczynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:40.