ile ważą znane gwiazdy i ich wzrost - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-11, 12:30   #271
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: ile ważą znane gwiazdy i ich wzrost

chodzi mi o z zdjęcia poprawione photoshopem i teledyski
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 12:32   #272
*sweet dreams*
Rozeznanie
 
Avatar *sweet dreams*
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wizaż:)
Wiadomości: 573
Dot.: ile ważą znane gwiazdy i ich wzrost

ja mam jakies 170cm i waze jakies 52 kg , jestem ciekawa jaka jest odpowiadnia waga do mojego wzr????? pozdrawiam
*sweet dreams* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 08:42   #273
ad94
Raczkowanie
 
Avatar ad94
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: ile ważą znane gwiazdy i ich wzrost

Cytat:
Napisane przez *sweet dreams* Pokaż wiadomość
ja mam jakies 170cm i waze jakies 52 kg , jestem ciekawa jaka jest odpowiadnia waga do mojego wzr????? pozdrawiam
http://zdrowie.onet.pl/1208822,2413,...alkulator.html
z tego co wynika ze powinnać ważyć 62 kg.(moim zdaniem było by fajnie) Teraz masz niedowage ale nie taką dóżą(BMI 18) Pozdrawiam
ad94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 15:21   #274
NiejakaBeznadziejna
Rozeznanie
 
Avatar NiejakaBeznadziejna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Południe ;)
Wiadomości: 837
Dot.: ile ważą znane gwiazdy i ich wzrost

Ejj jak czytam Wasze wypowiedzi, to zaczynam mieć kompleksy ;P
Mój wzrost wynosi 164 cm, a waga chyba ok. 55 kg.. Jaka byłaby odpowiednia waga dla mojego wzrostu?
NiejakaBeznadziejna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 15:30   #275
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: ile ważą znane gwiazdy i ich wzrost

Cytat:
Napisane przez NiejakaBeznadziejna Pokaż wiadomość
Ejj jak czytam Wasze wypowiedzi, to zaczynam mieć kompleksy ;P
Mój wzrost wynosi 164 cm, a waga chyba ok. 55 kg.. Jaka byłaby odpowiednia waga dla mojego wzrostu?
Twoja waga jest jak najbardziej prawidłowa
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 15:34   #276
NiejakaBeznadziejna
Rozeznanie
 
Avatar NiejakaBeznadziejna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Południe ;)
Wiadomości: 837
Dot.: ile ważą znane gwiazdy i ich wzrost

No nie wiem, zamierzam coś schudnąć, najlepiej do 49 kg. Dla mnie 55 kg to dużo.
NiejakaBeznadziejna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-12, 21:44   #277
Fragolka
Rozeznanie
 
Avatar Fragolka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 757
Dot.: ile ważą znane gwiazdy i ich wzrost

ja przy tym samym wzroscie waze 59 kg i jakos strasznie nie wygladam A zejsc chce wlasnie do 55
Fragolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-12, 22:54   #278
Adulka 23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17
Dot.: ile ważą znane gwiazdy i ich wzrost

ja tez jestem w trakcie odchudzania.nawet jakos idzi. zyje na kurczaku ryzu i owocach.jest ok nawet tak brzuch sie splaszczyla co do tych gwiazd to nigdy prawdy nie dojdziemy.to przeciez tez ludzie i zdarza im sie schudnac lub przytyc i potem rozne dane sa.
Adulka 23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-20, 19:43   #279
ewelciaa144
Zakorzenienie
 
Avatar ewelciaa144
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 3 237
Dot.: ile ważą znane gwiazdy i ich wzrost

Cytat:
Napisane przez NiejakaBeznadziejna Pokaż wiadomość
Ejj jak czytam Wasze wypowiedzi, to zaczynam mieć kompleksy ;P
Mój wzrost wynosi 164 cm, a waga chyba ok. 55 kg.. Jaka byłaby odpowiednia waga dla mojego wzrostu?
ja mam właśnie 164 i wychodziłam z wagi 55 kg a teraz waże 50 kg i jak najbardziej mi to odpowiada, super się z taką wagą czuję, tylko muszę nad brzuszkiem pracować
__________________
Dbam o siebie i dietuje

29.09
0/3,3
ewelciaa144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 09:51   #280
NiejakaBeznadziejna
Rozeznanie
 
Avatar NiejakaBeznadziejna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Południe ;)
Wiadomości: 837
Dot.: ile ważą znane gwiazdy i ich wzrost

Cytat:
Napisane przez ewelciaa144 Pokaż wiadomość
ja mam właśnie 164 i wychodziłam z wagi 55 kg a teraz waże 50 kg i jak najbardziej mi to odpowiada, super się z taką wagą czuję, tylko muszę nad brzuszkiem pracować
A ja właśnie chce schudnąć do 50 kg i wtedy będę już baaaardzo zadowolona, mam nadzieje, że mi sie uda
NiejakaBeznadziejna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 11:55   #281
cameroOonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 112
Dot.: ile ważą znane gwiazdy i ich wzrost

Ja mam 164 cm i waze 61-62
Zamierzam schudnąc ;/ ;Dd
Tylko jak ?
cameroOonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-23, 12:19   #282
lindusia
Raczkowanie
 
Avatar lindusia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 119
Dot.: ile ważą znane gwiazdy i ich wzrost

Dziewczyny, nikogo nie chcę obrazić, ale ja mam wrażenie, jakbym miała kontakt z jakimiś anorektyczkami!!!
Może i Szanowna Pani Doda ma dużą pupę i w ogóle do wymiarów modelki jej daleko, ale ludzie!!! Dlaczego ,mężczyźni tak za nią wariują? Bo jest kobieca!!!! Tak samo jak Beyonce, Rihana<czy jak tam sie to pisze> J.Lo i wiele, wiele innych piosenkarek i aktorek!!! Wszystkie mają masywne <kobiece> uda, szerokie <kobiece> biodra, i wógule są cudowne!!! Ich masywne <kobiece> sylwetki postrzegane są jako idealne!!!
I szokuje mnie też fakt, że modelki postrzegane są jako ideał piękna!!! Ich nieproponcjonalnie duże głowy,
przeraźliwie chude ręce i nogi i ich zerowe biusty!!! TO DENNE!!!!! Kobieta ma być kobietą, a nie jakimś
wieszakiem!!! I to że powstał rozmiar X-S to dla mnie jest śmieszne!!!

Idealna Kobieta?
Duża pupa
Szerokie biodra
Masywne uda
kobiece łydki
piękne biusty

Idealna Kobieta?
Ręce i nogi nie grubsze od kufla na piwo
w pasie można obiąć dwiema rękami
Wielka głowa

moim zdaniem pierwsza pozycja jest piękna, a druga to urojenia ludzkie

papa

Edytowane przez lindusia
Czas edycji: 2008-02-23 o 12:19 Powód: Błędy w zapisie
lindusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 12:28   #283
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: ile ważą znane gwiazdy i ich wzrost

oj lindusiu...najsmieszniejs ze jest to,że jak komuś się powie,że jest za gruby,to zaraz robi sie szum,że to kobiece i jak tak wogóle można. A jak kogoś się wyzywa od szkieletów,śmieje się z za dużej przy sczupłym ciele głowy, to zaraz znajdzie sie tłum przytakujących kobiet.

Moim zdaniem synonimem kobiecości nie sa masywne uda, dupa jak szafa trzydrzwiowa i trzęsące sie łydki. Oczywiście-wygodniej powiedzieć-to jest kobiece. Bo ćwiczenia to już jest problem [są męczące itp]. Tylko dlaczego ludzie z nadwagą chorują częściej na całkiem sporą listę schorzeń, niż szczupli? Te choroby to też część kobiecości?

Jak dola mnie zarówno szczupła jak i pulchna dziewczyna może być kobieca. Kobiecość to nie wymiary,ale świadomość, dbanie o siebie, styl, zachowanie, sposób chodzenia i cała masa różnych elementów, których nie da się zamknąć w układzie SI.
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 12:30   #284
NiejakaBeznadziejna
Rozeznanie
 
Avatar NiejakaBeznadziejna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Południe ;)
Wiadomości: 837
Dot.: ile ważą znane gwiazdy i ich wzrost

Cytat:
Napisane przez cameroOonka Pokaż wiadomość
Ja mam 164 cm i waze 61-62
Zamierzam schudnąc ;/ ;Dd
Tylko jak ?
Ćwiczenia, dieta, zdrowa żywność, poczytaj w Dietetyce jest tego pełno.
NiejakaBeznadziejna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 13:16   #285
lindusia
Raczkowanie
 
Avatar lindusia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 119
Dot.: ile ważą znane gwiazdy i ich wzrost

Cytat:
Napisane przez Hisoka Pokaż wiadomość
oj lindusiu...najsmieszniejs ze jest to,że jak komuś się powie,że jest za gruby,to zaraz robi sie szum,że to kobiece i jak tak wogóle można. A jak kogoś się wyzywa od szkieletów,śmieje się z za dużej przy sczupłym ciele głowy, to zaraz znajdzie sie tłum przytakujących kobiet.

Moim zdaniem synonimem kobiecości nie sa masywne uda, dupa jak szafa trzydrzwiowa i trzęsące sie łydki. Oczywiście-wygodniej powiedzieć-to jest kobiece. Bo ćwiczenia to już jest problem [są męczące itp]. Tylko dlaczego ludzie z nadwagą chorują częściej na całkiem sporą listę schorzeń, niż szczupli? Te choroby to też część kobiecości?

Jak dola mnie zarówno szczupła jak i pulchna dziewczyna może być kobieca. Kobiecość to nie wymiary,ale świadomość, dbanie o siebie, styl, zachowanie, sposób chodzenia i cała masa różnych elementów, których nie da się zamknąć w układzie SI.
zgadzam się z tobą, że kobiety o trzęsącym się brzuchu i łydkach nie mają ładnych figur
Mi chodzi o to, aby dbać, by się było SZCZUPŁYM a nie CHUDYM, a to jest różnica, naprawdę bardzo istotna różnica. Więc co maja powiedzieć dziewczyny, które są masywnie zbudowane z tz. grubej kości? Ja sama mam 100cm w biodrach, ale z tego nie schudnę, bo mi już kości widać po bokach. minimalna warstwa tkanki tłuszczowej. a nie schudnę z kości, prawda??? zgadzam się z tym,że osoby otyłe mają wikększe problemy ze zdrowiem niz te szczupłe, ale SZCZUPŁE!!!!!!! naprawdę uwież mi. koledzy mi mówią, że ja to jeden chodzący mięsień, a moje wymiary są dalekie od 80-60-80<niby idealne, ale chyba na wieszak> mówią mi, że mam bardzo ładną figurę i wógóle. A nigdy nie dbałam o kilogramy, ponieważ wiem,że tkanka mięśniowa waży więcej niż tkanka tłuszczowa!!! tak samo jak Wy chcę poprawić swoją figurę, ale nie chcę sie odchudzić, ale WYSZCZUPLIĆ, a to tez jest różnica!!!
lindusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 13:40   #286
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: ile ważą znane gwiazdy i ich wzrost

80-60-80 pomyliło ci się z 90-60-90
Niewiele jest osób dla ,których to pierwsze jest idealne. Sama mam 87 w tyłku przy 56-57 w talii i nie marudzę ,że mam duży tyłek przy wąskiej tali. Jak dla mnie magią są właśnie proporcje i to wcięcie 'w połowie kobiety'
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 13:41   #287
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: ile ważą znane gwiazdy i ich wzrost

wyskoczyl mi błąd i zrobił się dubel po odświeżeniu :P
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 13:48   #288
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: ile ważą znane gwiazdy i ich wzrost

Dla niektórych szczupła jest dopiero dziewczyna, która przy wzroście 170 cm waży mniej niż 50 kg...
Osobiście uważam, że lepiej ważyć 2 kg mniej niż te 2 za dużo, ale rozróżniajmy chude od szczupłego
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 14:41   #289
lindusia
Raczkowanie
 
Avatar lindusia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 119
Dot.: ile ważą znane gwiazdy i ich wzrost

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Dla niektórych szczupła jest dopiero dziewczyna, która przy wzroście 170 cm waży mniej niż 50 kg...
Osobiście uważam, że lepiej ważyć 2 kg mniej niż te 2 za dużo, ale rozróżniajmy chude od szczupłego
o to mi właśnie chodziło. CHUDE a SZCZUPŁE to co innego.
lindusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-23, 20:59   #290
ad94
Raczkowanie
 
Avatar ad94
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 93
Dot.: ile ważą znane gwiazdy i ich wzrost

Cytat:
Napisane przez lindusia Pokaż wiadomość
o to mi właśnie chodziło. CHUDE a SZCZUPŁE to co innego.
Zagadzam się z tobą że chude i szczupłe to co innego. Wszytscy mówią mi ze jestem szczupła (85-66-96) według niektórych osób(szczegulnie chudych, czyli większości) zapewne jestem gruba(od pasa w dół), ale wiem swoje lepiej miec troche za dużo niż za mało.(moje zdanie):P
A w udzie mam niecale 58cm i są normalne, jak ktoś pisze że ma 48cm i są za grube to raczej anoreksja...

Ps. ja czytałam ze idealny wymiary to 90-60-90, ale też gdzieś pisało ze 80-50-80 LOL
Pozdrawiam was.
ad94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 13:18   #291
Doma17
Rozeznanie
 
Avatar Doma17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Biiałystok
Wiadomości: 633
Dot.: ile ważą znane gwiazdy i ich wzrost

zna ktoś może wymiary Mischy Barton???
__________________

Doma17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 12:28   #292
ewa007
Rozeznanie
 
Avatar ewa007
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 556
Dot.: ile ważą znane gwiazdy i ich wzrost

Angelina Jolie ostatnimi miesiącami bardzo schudła. Wszyscy zaraz zaczęli ją prześladować, że np. się odchudza, co jest niesprawiedliwe. Nie każdy kto jest chudy jest na diecie odchudzajacej i jest anorektykiem. Czasami są różne inne powody, stres, choroba itd....

Stwierdziałam, ze Nicole Kidman jest też bardzo szczupła, a no Izabella Scorupko jest też szczupła, ale chudziutka to ona była jak miała około 20-27 lat. Widzieliście teledysk Izy Scorupko "shame, shame shame"?Normalnie uwierzyć nie mogła jaka była wtedy szczuplutka.
ewa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-29, 12:29   #293
ewa007
Rozeznanie
 
Avatar ewa007
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 556
Dot.: ile ważą znane gwiazdy i ich wzrost

o to ten teledysk,

http://www.youtube.com/watch?v=AOPkoNZf4gw
ewa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 11:34   #294
marika1324
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 81
Dot.: ile ważą znane gwiazdy i ich wzrost

Witam ! Myślę, że gazety baaardzo się mylą !!!!!!!!!!! Nicole nie może mieć w talii 48 cm, i w kostce 15, czy tam 13... To jest nierealne ! Jestem bardzo drobna i szczupła tak jak Nicole, a może nawet i bardziej i jakoś w talii mam 10 cm więcej.... Pfff.... Te gazety wypisują bzdury i tyle !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zgadzam się, że nie wszyscy, co są chudzi, nie muszą mieć anoreksji....
marika1324 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 11:37   #295
marika1324
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 81
Dot.: ile ważą znane gwiazdy i ich wzrost

Mischy Barton nie znam, ale na moje oko to : 88-65-88, ale nie wiem, być może się mylę... Zresztą, żeby dokładnie dowiedzieć się jakie wymiary mają gwiazdy, trzeba by było osobiście do nich pójść i ich zmierzyć ! Watpię, że redaktorzy jakiś głupich gazet osobiście mierzyli te gwiazdy ! Poza tym, która gwiazda podaje publicznie swoje wymiary ?!?!!? Zastanówcie sie chociaż troszeczkę....
marika1324 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-08, 11:42   #296
marika1324
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 81
Dot.: ile ważą znane gwiazdy i ich wzrost

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
I co z tego, że ma cukrzycę?
Jesli trzyma się wszystkich zaleceń lekarzy, to nie powinien tyle wazyc... W takim wypadku sam jest sobie winny Chyba, że zachorował niedawno... to też w sumie nie ma co współczuć- w takim wypadku raczej szybko przytyje



Mi też
Ja tylko podaję dane z gazety- choć swoją drogą wydaje mi się, że oni oceniają raczej tak na oko. Bo wątpię by gwiazda zwierzyła się [szczerze!] ze swojej wagi

ooo!!! i tu się zgadzam ! tak samo jest z wymiarami !
marika1324 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 17:34   #297
callena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 157
Dot.: ile ważą znane gwiazdy i ich wzrost

Hej! Nurtuje mnie jedna rzecz. Czy wie ktoś ile ma wzrostu Magda Mołek z TVN? Usiłowałam znaleźć tę informację w necie ale nie ma nigdzie.
callena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-05, 20:14   #298
LoveHerself
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: ile ważą znane gwiazdy i ich wzrost

Witam!

Jestem tu nowa Zainteresowała mnie Wasza dyskusja, w ogóle to bardzo ciekawy temat, chociaż myślę, że porównywanie swojej wagi z czyjąś rzadko kiedy da nam jakąkolwiek radość i satysfakcję.

Może nie powiem nic nowego, ale myślę, że nie nalezy katowac się rozważaniami z serii "O Boże, ona ma tyle wzrostu co ja, a waży 20 kg mniej!!!!" W ogóle myślę, że waga to takie współczesne narzędzie tortur, nie dlatego, że nie należy przywiązywać (nomen omen:P) wagi do wyglądu i sylwetki, ale dlatego, że cyfry na blacie nie pokazują nam rzeczywistości!

Któraś z Was wcześniej napisała, że "nie ma lekkich i ciężkich kości" - nie ma, kość, jako "materiał" ma bardzo zbliżoną gęstość, (oczywiście zmienia się wraz z wiekiem) więc nie można mieć lżejszych ani cięższych kości- tutaj chodzi o BUDOWE ciała. Można mieć grube kości lub smukłą, filigranową, drobną sylwetkę i tutaj sprawa rozgrywa się właśnie o kości, dlatego nie można permanentnie odchudzać się w nadziei, że nasze bioderka centymetrów 95 za sprawą diety Kopenhaskiej przerodzą się w 80- tutaj raczej przydałoby się dłuto i szlifierka.

Kolejna rzecz:
Można być szczupłym, ale mieć większy procent masy mięśniowej, który będzie ważył więcej, a nie zawsze trzeba wyglądać na osobę umięśnioną. Można mieć zgrabną, sportową sylwetkę i ważyć, dajmy na to 60 kg przy wzroście 170 cm i wyglądać naprawdę świetnie! A przy takim samym wzroście można mieć fałdki, boczki i brzuszek!

Dlatego trzeba ZAAKCEPTOWAĆ swoje GENY! Pewnych rzeczy się nie zmieni, wiem to, niestety, sama mam KOBIECĄ sylwetkę, 94cm w biuście i w biodrach, 65 w talii, 172cm wzrostu i ważę 62 kg... Ważyłam mniej, zanim zaczęłam ćwiczyć- 59kg, ale wyglądałam GORZEJ! Miałam bardziej wypukły brzuszek i gorszą pupe. Ważę WIĘCEJ a wyglądam LEPIEJ! To prosty komunikat, waga nie jest najważniejszym wymiernikiem!

Dziewczyny, ważne są wymiary i proporcje i to, jak czujecie sie ze swoim ciałkiem! Wiem, że to łatwo powiedzieć, sama zawsze chciałam być filigranowa, ale cóż, musiałam polubić ( właściwie ciągle nad tym pracuje) swoje okrąglaste proporcje i staram się cieszyć tym co mam, krągłymi kobiecymi bioderkami, zgrabną talia i sporym biustem

Każda z nas ma coś sexy

Pozdrawiam.
LoveHerself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-08, 20:21   #299
Lady_Macabre
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Macabre
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 573
GG do Lady_Macabre
Dot.: ile ważą znane gwiazdy i ich wzrost

Cytat:
Napisane przez LoveHerself Pokaż wiadomość

Dziewczyny, ważne są wymiary i proporcje i to, jak czujecie sie ze swoim ciałkiem! Wiem, że to łatwo powiedzieć, sama zawsze chciałam być filigranowa, ale cóż, musiałam polubić ( właściwie ciągle nad tym pracuje) swoje okrąglaste proporcje i staram się cieszyć tym co mam, krągłymi kobiecymi bioderkami, zgrabną talia i sporym biustem

Każda z nas ma coś sexy

Pozdrawiam.
Lady_Macabre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-10, 16:15   #300
jusmik10
Raczkowanie
 
Avatar jusmik10
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 30
Dot.: ile ważą znane gwiazdy i ich wzrost

hej wie ktos ile wazy i jakie wymiary ma christina aguilera??
jusmik10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-20 18:36:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:07.