Wrześniowe Panny Młode-2016 i 2017 cz.II - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-10-02, 19:53   #631
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

laseczki KLubowe macie relacje z mojego Slubnego szału
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-02, 19:56   #632
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Moja też już wisi, ale coś słaby ruch na wątku i w klubie ostatnio
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-02, 20:27   #633
funnyvalentine
Zakorzenienie
 
Avatar funnyvalentine
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 3 067
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

też chcę poczytać
funnyvalentine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-02, 20:28   #634
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez funnyvalentine Pokaż wiadomość
pierwsza opcja wydaje mi się nie tyle ryzykowna co nierealna - nie wiem czy dostalibyście drugi kredyt mając już jeden. też za jakiś czas będziemy się borykać z tą decyzją, ale na razie to ani dobrej pracy ani wkładu własnego... ale wstępnie myślimy raczej o rynku wtórnym (raczej nowsze mieszkania) i już takiej docelowej wielkości, do ewentualnego remontu, najlepiej takiego kosmetycznego a nie generalnego
My też bierzemy pod uwagę tylko rynek wtórny. Można mieć dwa kredyty hipoteczne, ale w niewielu bankach. Poza tym ja nie jestem tak nastawiona jak mąż i wcale mi się nie wydaje żebyśmy za 2 lata mieli zarabiać dużo więcej niż teraz (on tak uważa).
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-02, 20:30   #635
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
My też bierzemy pod uwagę tylko rynek wtórny. Można mieć dwa kredyty hipoteczne, ale w niewielu bankach. Poza tym ja nie jestem tak nastawiona jak mąż i wcale mi się nie wydaje żebyśmy za 2 lata mieli zarabiać dużo więcej niż teraz (on tak uważa).
Patrzycie optymistycznie, pesymistycznie czy realnie?

U nas na ten moment dom jest jeszcze daleko, ale bardzo wierzę, że już niedługo

Funny, wyślę ci pw, jeśli chcesz?
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-02, 20:33   #636
funnyvalentine
Zakorzenienie
 
Avatar funnyvalentine
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 3 067
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Funny, wyślę ci pw, jeśli chcesz?
pewnie!
funnyvalentine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-02, 20:44   #637
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Patrzycie optymistycznie, pesymistycznie czy realnie?

U nas na ten moment dom jest jeszcze daleko, ale bardzo wierzę, że już niedługo

Funny, wyślę ci pw, jeśli chcesz?
Ja patrzę realistycznie, on optymistycznie, przynajmniej mi się tak wydaje

W sumie on jeśli zostanie w obecnej pracy, powinien za 2 lata zarabiać więcej, ale czy dużo więcej? Ciężko powiedzieć. U mnie sytuacja w tej kwestii jest gorsza.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-02, 21:17   #638
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
no tak, przecież to takie zaskakujące, że ktoś wziął ślub
ale w sumie ja, aby uniknąć takich sytuacji, mam wpisane w mailach w nawiasie swoje panieńskie nazwisko i póki co nikt nie marudził

Dziewczyny, a jak się zaopatrujecie na kwestię ewentualnych zmian w ustawie dot. aborcji? Wiele z Was planuje dzieci w najbliższym czasie, nie macie obaw, że ta ustawa przejdzie?
Ja tez mam panieńskie w nawiasie ale oni nie ogarniają

A jeżeli ustawa przejdzie to wyjeżdżam z kraju. I nie tylko przez ustawę ale przez to ze rząd robi z nami co chce a na to się nie godzę. Mamy XXI wiek a nie średniowiecze. Co to za ochrona życia ludzkiego jeżeli chce się ocalać tylko życie poczętego dziecka a matki juz nie? Nie jestem inkubatorem i nie jestem maszynką do rodzenia dzieci. Nie jestem za aborcja jako forma radzenia sobie z wpadką i skrobanki co miesiąc ale jeżeli moje dziecko ma urodzić się z połowa mózgu po to by umarło zaraz po porodzie to po co męczyć siebie i je i pozwalać na taką traume? A już podejście ustawy do urodzenia dziecka z gwałtu to istny horror. Ta ustawa traktuje kobiety bardzo przedmiotowo. Ja osobiście jestem przerażona
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-03, 06:44   #639
karis992
Rozeznanie
 
Avatar karis992
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 931
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Uff. Po urlopie. Trzeba było wrócić do szarej codzienności, która wcale nie jest taka szara mam super męża i jesteśmy wypoczęci po urlopie

Cytat:
Napisane przez Stokrotek90 Pokaż wiadomość
Ja tam się cieszę, że już po naszych ślubach i wszystko wyszło ok
Ja też się ciesze, że jest już po tej całej ślubnej gorączce!

Cytat:
Napisane przez Lady Audrey Pokaż wiadomość
Hej Melduję się dopiero teraz Nie miałam kompletnie czasu Po weselu ogarnialiśmy jedzenie, dużo wszystkiego zostało potem jechaliśmy nad morze, teraz do pracy, mam na przeszkoleniu 2 dziewczyny i ciężko mi to ogarnąć A do teściowej dalej mówię "Pani"

Obiecuję, że dzisiaj opiszę w klubie jak było
Ja się boję wracać do pracy. Tez czeka na mnie jedna nowa dziewczyna do przeszkolenia + planują zatrudnić dwie kolejne. Do tego nie było mnie tam od 15 września, a wracam dopiero w środę! Jestem przerażona i trochę jakby mi się nie chce, choć zawsze chodzę do pracy z zapałem

Cytat:
Napisane przez tomyskaja Pokaż wiadomość
A wczoraj mieliśmy sesje plenerowa, wybraliśmy piękne miejsce wiec mam nadzieje ze tez piękne zdjęcia wyjdą ile musicie czekać na zdjęcia od fotografa i film od kamerzysty?
My mamy czekać 30 dni roboczych, czyli jakoś co końca października powinniśmy mieć komplet

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy macie jakieś doświadczenia ze stronami, na których można samodzielnie zaprojektować foto album, który oni wydrukują i wyślą? Kiedyś czytałam o tym na Wizażu, ale z rok temu i nie znajdę tego w żaden sposób. Chciałabym zrobić taki album z naszymi ślubnymi zdjęciami, nie mamy takiej opcji od fotografa (bo była za droga, myślę że samodzielnie wyjdzie nam to taniej).
Ja robię najczęściej przez empikfoto .tam są dość drogie foto książki, ale są naprawdę dobrej jakości. Robiłam tez przez colorland i przez cewefotoksiazka
Cytat:
Ja też już powoli oswajam się z nowym nazwiskiem, nie jest źle
Jej, mi tak trochę dziwnie, ale i tak nazwisko męża jest ładniejsze i łatwiejsze od mojego poprzedniego, wiec nie jest aż tak źle
jestem ciekawa tez jak klienci zareagują na to nazwisko, bo widzę, że u Asiuli nie ogarniają

Cytat:
Napisane przez Dorotti666 Pokaż wiadomość
Wrzuciłam wam foto, które mój fotograf wrzucił na profil
Jestem zachwycona

Wróciliśmy ze Słowacji i padam na pysk
Ale było super
Piękne zdjęcie ślicznie wyglądałaś!

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Wanilka, chyba i tak najdłużej na wątku urlopujecie

Na szczęście mieszkam w kraju, gdzie nie ma projektów takich ustaw
A nie, bo ja mam wolne od 15 września i wracam dopiero w środę, więc nadal urlopuję

Co do tej ustawy, zgadzam się w stu procentach z Lady Audrey. Obym nigdy nie musiała wybierać, bo byłoby to dla mnie straszne, niemniej uważam , że każdy powinien móc mieć taki wybór. Zycie się różnie układa i nie chodzi tu o kaprys "nie chcę, ale nie uważałam, to sobie usune", ale właśnie o gwałty, sytuacje zagrażające życiu (i matki i dzoecka)...

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
karis992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-03, 06:59   #640
Lady Audrey
Zakorzenienie
 
Avatar Lady Audrey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 656
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Mi się w ogóle nie chce pracować, rozleniwiłam się, pogoda też nie zachęca do wyjścia z domu. Mam ful pracy, której nie ogarnę sama, a nie możemy nikogo znaleźć dziewczyny które u mnie do tej pory były to się nie nadają

My czekamy do końca roku bo mam umowę do ostatniego grudnia i potem mam już dostać na stałe. Tak więc jeśli dostanę (na chwilę obecną tak ale wiadomo - różnie bywa) umowę to bierzemy kredyt i będziemy remontować dom
__________________


Wczoraj, dzisiaj, zawsze.





Lady Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-03, 07:53   #641
karis992
Rozeznanie
 
Avatar karis992
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 931
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez Lady Audrey Pokaż wiadomość
Mi się w ogóle nie chce pracować, rozleniwiłam się, pogoda też nie zachęca do wyjścia z domu. Mam ful pracy, której nie ogarnę sama, a nie możemy nikogo znaleźć dziewczyny które u mnie do tej pory były to się nie nadają

My czekamy do końca roku bo mam umowę do ostatniego grudnia i potem mam już dostać na stałe. Tak więc jeśli dostanę (na chwilę obecną tak ale wiadomo - różnie bywa) umowę to bierzemy kredyt i będziemy remontować dom
Nawet mi nie mów o tym, że ktoś się nie nadaje do pracy! Bezrobocie niby duze, a przychodzą jakieś łamagi, które oczywiście cv mają piękne i na rozmowie wypadają dobrze, a jak ich sadzam przed komputerem, to nie wiedzą co to excel albo gdzie włączyć pulpit!

---------- Dopisano o 06:53 ---------- Poprzedni post napisano o 06:25 ----------

Dodam tylko, że często mają skończone studia na dobrych szkołach. I ja się pytam: kto im pisał te prace mgr i licencjackie?!

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
karis992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-03, 09:46   #642
Lady Audrey
Zakorzenienie
 
Avatar Lady Audrey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 656
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez karis992 Pokaż wiadomość
Nawet mi nie mów o tym, że ktoś się nie nadaje do pracy! Bezrobocie niby duze, a przychodzą jakieś łamagi, które oczywiście cv mają piękne i na rozmowie wypadają dobrze, a jak ich sadzam przed komputerem, to nie wiedzą co to excel albo gdzie włączyć pulpit!

---------- Dopisano o 06:53 ---------- Poprzedni post napisano o 06:25 ----------

Dodam tylko, że często mają skończone studia na dobrych szkołach. I ja się pytam: kto im pisał te prace mgr i licencjackie?!

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Dokładnie! Albo przychodzą i jako osoba ok, ale do roboty się nie nadaje. Albo była ostatnio dziewczyna, która z pracą była ok, ale takie historie zmyślała, że szok!

Ok, ja też długo szukałam pracy, jestem tylko po technikum, ale jestem kumata i szybko się uczę, więc ogarnęłam wszystko w mig. A ci, którzy przychodzą, to myślą, że ta praca polega tylko na spijaniu kawy
__________________


Wczoraj, dzisiaj, zawsze.





Lady Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-03, 09:50   #643
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Znam ten ból, u mnie w pracy też są z tym problemy. Co lepsze - od pół roku nie możemy znaleźć nikogo sensownego na stanowisko takie jakby w call center. Wydawałoby się, że prosta praca - dzwonisz i mówisz to, co ci każą, ale nie - nawet z tym ludzie mają problem Ostatnia dziewczyna jaka była, robiła wszystko na odwrót albo wykonywała 1 połączenie przez cały dzień pracy, więc się z nią pożegnaliśmy... była to trzecia osoba, która nie popracowała u nas nawet miesiąc.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-03, 09:50   #644
karis992
Rozeznanie
 
Avatar karis992
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 931
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

O to to! Myślą, że siedzimy przy biurku, a pracy nie ma, a potem wielce zdziwieni, ze jak to tak ciężko w biurze! Najbardziej mnie rozwaliła jedna, co miała mgr a nie odróżniała excela od worda, a w ogóle, to ona w domu ma inne obrazki...

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
karis992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-03, 09:51   #645
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Brak umiejętności korzystania z komputera jest nagminny... ja już nie raz widziałam jak ktoś nie potrafi nawet tekstu w Wordzie edytować, nie wiem jak tacy ludzie funkcjonują na świecie
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-03, 10:11   #646
karis992
Rozeznanie
 
Avatar karis992
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 931
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

No dokładnie. I to w świecie smartfonów, tabletów, laptopów... to jak oni w domu z internetu korzystają...? Jak napisali te wszystkie prace mgr? Bo ja tego nie ogarniam szczerze mówiąc, moja 62 letnia mama lepiej ogarnia kompa niż część młodych babek, które przychodziły do nas do pracy! I mało tego, jakbym uczyła czegoś moją mamę, to ona to zapamięta i będzie robić jak jej kazałam. A niektórzy co do nas przychodzą nawet nie robią notatek i potrafią się 500 razy pytać o jedną i tą samą rzecz.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
karis992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-03, 12:33   #647
Lady Audrey
Zakorzenienie
 
Avatar Lady Audrey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 656
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Znam ten ból, u mnie w pracy też są z tym problemy. Co lepsze - od pół roku nie możemy znaleźć nikogo sensownego na stanowisko takie jakby w call center. Wydawałoby się, że prosta praca - dzwonisz i mówisz to, co ci każą, ale nie - nawet z tym ludzie mają problem Ostatnia dziewczyna jaka była, robiła wszystko na odwrót albo wykonywała 1 połączenie przez cały dzień pracy, więc się z nią pożegnaliśmy... była to trzecia osoba, która nie popracowała u nas nawet miesiąc.
Też szukamy kogoś na takie stanowisko, przysyłanych cv jest ogrom, ale nikogo sensownego nie da się wyciągnąć z tego. Właśnie jestem w trakcie zamieszczania ogłoszeń mieliśmy jedną fajną babkę ale ona z kolei nie mogła się zorganizować na 7 rano
__________________


Wczoraj, dzisiaj, zawsze.





Lady Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-03, 14:45   #648
tomyskaja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 389
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

U nas jest podobny problem, szukamy pracownika już 3 miesiąc i nic! Ciężko nawet kogoś wybrać na rozmowe przeglądajac CV, takie są słabe...

Odebrałam dziś dowód osobisty wyglądam na nim strasznie te zdjęcia robione z przodu są okropne ;p
tomyskaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-03, 14:47   #649
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Ja muszę się wybrać wymienić dowód, a tak mi się nie chce

Wrzuciłam kilka zdjęć do klubu
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-03, 14:56   #650
asiula1306
Zakorzenienie
 
Avatar asiula1306
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 385
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

U nas tez braki kadrowe (jedna laska po tygodniu szkoleń złożyła wypowiedzenie bo przeraziła ja branza- no nie jest to super kobiecy sprzęt ale da się to ogarnąć) a dwóch gości totalnie się nie nadaje- jeden nie dostał przedłużenia umowy a drugi warunkowo bo nie ma komu pracować... moja koleżanka która jest kierownikiem sklepu mówi ze na rozmowy zaprosi wszystkich co złożyli cv bo od dwóch miesięcy nie ma pełnego składu. Wymagania są żadne poza odrobina chęci i inteligencji.
asiula1306 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-03, 15:00   #651
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Trochę mnie to pociesza, bo zaczęłam szukać pracy, może uda się zaczepić w jakiejś konkretnej firmie, skoro tyle matołów dookoła
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-03, 15:26   #652
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Myślę, że ludzie zwykle nie traktują stanowisk typu "call center" poważnie i na długo. Sama pracowałam jako sprzedawca telefoniczny i nie traktowałam tej pracy jako na dłużej niż na rok i spędziłam tam jakieś 10 miesięcy. Atmosfera była super, prowizje ekstra, szkolenia z naprawdę porządnym zapleczem wiedzy, ale cóż - to nie dla mnie. (To nie było typowe CC, tylko mała firma sprzedająca szkolenia z wąskiej dziedziny).

Teraz pracuję głównie administracyjnie, ale mam nadzieję za 2-3 lata obronić tytuł doktora i marzy mi się zostanie na uczelni, ale na to są marne szanse, niestety.

Z szukania pracy nie mam dobrych wspomnień, ale trzymam za Was kciuki Wkurzają mnie czasem wygórowane oczekiwania pracodawców. Szukają specjalisty, a płacą g..no i często na g..nianej umowie, to co się dziwić, że przyciągają "pracowników sezonowych".

Co do mieszkania - czekamy na to, jak będzie rozwijała się firma i czy damy radę na dłuższą metę codziennie dojeżdżać 50 km w jedną stronę, jeśli tak - będziemy szukać 3 pokoi z rynku pierwotnego lub wtórnego (raczej to drugie), żeby mieć te 50-60 m2, koniecznie z balkonem i w dobrej lokalizacji - to najważniejsze
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-03, 15:28   #653
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Stokrotek, właśnie chyba Cię teraz zaskoczę, ostatnia osoba, jaka obstawiała u nas to stanowisko, to była kobieta w okolicy 40stki, całe życie pracująca w różnych CC więc zapowiadała się na prawdę dobrze, niestety robiła wszystko niezgodnie z wytycznymi i miała spore problemy ze zrozumieniem dość podstawowych rzeczy oraz jak już pisałam, wykonywała 1 telefon dziennie. Chłopak, który pracował przed nią, student bez doświadczenia, sprawował się lepiej.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-03, 16:55   #654
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

O rany, ale macie akcje z tymi pracownikami. Nie ogarniam, że można mieć 20 lat i nie umieć obsługiwać excela
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 05:11   #655
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Aaaaa, w piątek powinny być zdjęcia ze ślubu i wesela fotograf napisał mi, że poza tą częścią obrobioną, będzie też pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie zdjęcia po podstawowej korekcie i ze będziemy mieć jakiś tysiąc fotek do obejrzenia. Bardzo mnie to cieszy, uwielbiam zdjęcia
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 08:04   #656
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Vision - super Szybko się foto uwinął. A co do Pani mającej duże doświadczenie w CC, może to była jej strategia? Popracować te 3 miesiące na próbę, nic nie robić, zgarnąć podstawę (bo prowizji nie ma przecież na czym nabić) i szukać pracy dalej? W CC rekrutacje trwają cały rok Zwykle mają niskie wymagania lub nawet zerowe, więc przyciągają i takich ludzi (lub początkujących, chcących cokolwiek wpisać w CV).

Laura - od kilku lat zajmuję się korektą prac dyplomowych (z wykresami, edycją tekstu i korektą gramatyczno-stylistyczną, poprawieniem przypisów, itp.) i to, co zwykle widzę, to dramat. A mam do czynienia z ludźmi z wyższym wykształceniem lub z lada moment wyższym. Zrobienie wykresu okazuje się czarną magią, ba! Nawet wstawienie numeracji stron jest trudne
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 08:28   #657
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Stokrotek, ona nie miała żadnej strategii niestety nie była zbyt inteligentna i nie posądzam jej o takie myślenie.

Zdjęcia z sesji tydzień po zdjęciach z wesela
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 08:42   #658
Lady Audrey
Zakorzenienie
 
Avatar Lady Audrey
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 3 656
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

My mamy pierwsze zdjęcia dostać w tym tygodniu. Reszta zdjęć, albumy, pendrive z podstawową obróbką zdjęć - d 6 tygodni od ślubu. Nie mogę się doczekać
__________________


Wczoraj, dzisiaj, zawsze.





Lady Audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 09:03   #659
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Aaaaa, w piątek powinny być zdjęcia ze ślubu i wesela fotograf napisał mi, że poza tą częścią obrobioną, będzie też pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie zdjęcia po podstawowej korekcie i ze będziemy mieć jakiś tysiąc fotek do obejrzenia. Bardzo mnie to cieszy, uwielbiam zdjęcia

u mnie mysle ze z 2tyg poczekam jeszcze chodz juz do mnie jeda zdjecia z sesji nad morzem
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-04, 10:21   #660
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Wrześniowe Panny Mlode-2016 i 2017 cz.II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Aaaaa, w piątek powinny być zdjęcia ze ślubu i wesela fotograf napisał mi, że poza tą częścią obrobioną, będzie też pakiet dokumentacyjny, czyli wszystkie zdjęcia po podstawowej korekcie i ze będziemy mieć jakiś tysiąc fotek do obejrzenia. Bardzo mnie to cieszy, uwielbiam zdjęcia
Fajnie, że tak szybko
My też dostaniemy wszystkie zdjęcia, nawet te nieobrobione więc będzie tego masa
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-24 11:28:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:54.