Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-10-12, 05:43   #2071
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Singielki, jest tu jakaś, która nie randkuje i u której nie zapowiada się w najbliższym czasie? Bo jak czytam posty, to odnoszę wrażenie, że jedyna zostałam, a u reszty się coś ładnie klaruje. I tego Wam życzę, ale dajcie znać, czy u kogoś też taka posucha.
U mnie też nic. Totalnie nic. Nie jesteś sama
Classic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 06:19   #2072
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Ja tu byłam prawie 3 lata zanim zaczęło się coś dziać. Także nie traćcie nadziei
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 06:37   #2073
201610130935
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 590
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Też nic, a raczej wieczory ze świętym spokojem.
201610130935 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 06:50   #2074
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Ja miałam w tamtym tyg "randkę" Z tym co Wam pisałam, że nie wiem czy nie jako koleżanka-kolega mnie zaprosił :P i chyba jednak nie
Od tego czasu codziennie piszemy w następny weekend mamy wspólny wyjazd, ale w większym gronie a w następny poniedziałek wyjście we dwoje
Staram się nie nakręcać, ale chłopak jest świetny

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

I co najważniejsze lubię z nim rozmawiać na żywo i nie irytuje mnie tak jak ostatni
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 07:58   #2075
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Singielki, jest tu jakaś, która nie randkuje i u której nie zapowiada się w najbliższym czasie? Bo jak czytam posty, to odnoszę wrażenie, że jedyna zostałam, a u reszty się coś ładnie klaruje. I tego Wam życzę, ale dajcie znać, czy u kogoś też taka posucha.
u mnie nic i na zmianę tego stanu nie mam ochoty ani czasu
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2016-10-12 o 09:53
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 09:56   #2076
December12
Rozeznanie
 
Avatar December12
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 789
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

U mnie też nic i nie zapowiada się, że się to zmieni.


Edytowane przez December12
Czas edycji: 2016-10-12 o 16:35
December12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 10:00   #2077
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Ja to motylki w brzuchu....
Fajnie . To ten Twój randkowicz jeszcze w Polsce jest?
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-12, 12:31   #2078
pechowianka
Zadomowienie
 
Avatar pechowianka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 836
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

absurdalna89 u mnie na zmiane , albo mam okres wieeeelkiej posuchy gdzie kompletnie nic się nie dzieje , albo mam zatrzęsienie propozycji randkowych
Teraz mam ten drugi ale mi na to czasu brakuje
Shawtty ale fajnie
Dagunia oby tak dalej
pechowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-12, 17:17   #2079
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Ja miałam w tamtym tyg "randkę" Z tym co Wam pisałam, że nie wiem czy nie jako koleżanka-kolega mnie zaprosił :P i chyba jednak nie
Od tego czasu codziennie piszemy w następny weekend mamy wspólny wyjazd, ale w większym gronie a w następny poniedziałek wyjście we dwoje
Staram się nie nakręcać, ale chłopak jest świetny

---------- Dopisano o 07:50 ---------- Poprzedni post napisano o 07:48 ----------

I co najważniejsze lubię z nim rozmawiać na żywo i nie irytuje mnie tak jak ostatni
Oj Daga, tak napisałaś tę randkę w cudzysłowie, że aż na ułamek sekundy zmartwiłam się, że facet chce się tylko kumplować, a tu proszę cieszę się, nie przeszkadza Ci mam nadzieję też ta różnica wieku?
Cytat:
Napisane przez kasia5266 Pokaż wiadomość
Fajnie . To ten Twój randkowicz jeszcze w Polsce jest?
tak, tym razem przyjechał na dłużej, więc jeszcze uda nam się spotkać, mam nadzieję
Cytat:
Napisane przez pechowianka Pokaż wiadomość
Shawtty ale fajnie
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 07:21   #2080
koralik124
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 643
GG do koralik124
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

U mnie posucha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
koralik124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 07:29   #2081
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Oj Daga, tak napisałaś tę randkę w cudzysłowie, że aż na ułamek sekundy zmartwiłam się, że facet chce się tylko kumplować, a tu proszę cieszę się, nie przeszkadza Ci mam nadzieję też ta różnica wieku?


tak, tym razem przyjechał na dłużej, więc jeszcze uda nam się spotkać, mam nadzieję

Haha Napisałam w "", bo sama wiesz że to było spontaniczne zaproszenie Różnicy wieku narazie nie zauważyłam a to chyba znaczy, że nie przeszkadza mi Nie wiem tak na 100% jak on do mnie podchodzi, ale mam przebłyski że jednak nie tylko jak koleżankę... ale może to tylko moje "nadzieje" ? Okaże się
Wiem na pewno, że od spotkania codziennie piszemy, jesteśmy umówieni na wyjazd i na następne wspólne spotkanie

Za Ciebie trzymam kciuki
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-13, 14:02   #2082
pechowianka
Zadomowienie
 
Avatar pechowianka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 836
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Ja to mam ostatnio perypetie . W sobote umowilam sie w konkretnym celu z panem z portalu . Bylo naprawdę fajnie , co prawda po spotkaniu Pan pisał do mnie kochanie ciesze sie ze jestesmy razem ale olewałam tą pisanine bo ustalenia byly jasne od poczatku .
Niestety Pan ten jest królem fochów i przez te 5 dni naszej znajomosci obraził się na mnie chyba 20 razy także podziękowałam
Dzis kolejny się obraził , umowiłam się na niedziele , i poprosiłam o dodatkowe zdjecie (na profilu ma dwa zdjecia na których stoi bokiem i niewiele widac) chodziło mi o to żeby go rozpoznać a nie przejsc obok niego - co juz mi sie na spotkaniu tego typu zdarzyło . No i Pan wrzucił zdjęcie , po chwili zapytał jak wrazenia wiec starałam się w jak najbardziej delikatny sposób przekazac ze jest średni Napisałam że na tym zdjeciu wyglada inaczej niz na innych ale zdj nie zawsze oddaja rzeczywistosc , a ze poczułam ze to zdanie mi nie wyszło , napisałam ze oceniac sie bedziemy jak sie zobaczymy , a kolega mi napisał ze , dziekuje za poswiecony czas i wszystko rozumie i nie bedzie miał zalu jak usune jego profil ...
Serio ??? takie delikatesy????
pechowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 19:32   #2083
nowaliia
Raczkowanie
 
Avatar nowaliia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 255
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Hej Dziewczyny! U mnie ostatnio mnóstwo spraw na głowie, randkowo generalnie też posucha, ale w weekend miałam taką sytuację, na pewnym wydarzeniu spotkałam znajomego, który od dawna mi się podobał (kojarzę go od kilku lat, a poznaliśmy się rok temu przez znajomych, od tej pory nic poza lajkowaniem na facebooku i ewentualnie uśmiechem i odwracaniem się jak zdarzyło mi się go spotkać kilka razy). Aż ostatnio spotkaliśmy się przypadkiem na jednym wydarzeniu, ja byłam sama, on sam, cały czas rozmawialiśmy a po tym wydarzeniu zaprosił mnie na kawę, było bardzo miło . Ale to byłoby na tyle, zwykła kawa i to przypadkowa, a chłopak raczej należy do nieśmiałych. Chociaż tak chciałabym, żeby się nie skończyło na jednej kawie .
nowaliia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 19:43   #2084
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez nowaliia Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny! U mnie ostatnio mnóstwo spraw na głowie, randkowo generalnie też posucha, ale w weekend miałam taką sytuację, na pewnym wydarzeniu spotkałam znajomego, który od dawna mi się podobał (kojarzę go od kilku lat, a poznaliśmy się rok temu przez znajomych, od tej pory nic poza lajkowaniem na facebooku i ewentualnie uśmiechem i odwracaniem się jak zdarzyło mi się go spotkać kilka razy). Aż ostatnio spotkaliśmy się przypadkiem na jednym wydarzeniu, ja byłam sama, on sam, cały czas rozmawialiśmy a po tym wydarzeniu zaprosił mnie na kawę, było bardzo miło . Ale to byłoby na tyle, zwykła kawa i to przypadkowa, a chłopak raczej należy do nieśmiałych. Chociaż tak chciałabym, żeby się nie skończyło na jednej kawie .
A więc powodzenia!
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 19:46   #2085
nowaliia
Raczkowanie
 
Avatar nowaliia
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 255
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
A więc powodzenia!
Dziękuję kochana, ale nie robię sobie póki co żadnych nadziei . Mieszkamy teraz bardzo blisko siebie i często na siebie podejrzewam będziemy wpadać .
A dzisiaj moja współlokatorka wybyła na randkę, a ja leżę chora, ukradli mi niedawno parasol w taką paskudną pogodę, wracając zlało mnie, byłam w kilku rossmannach i wszystkie wykupione no i mnie rozebrało, ech .
nowaliia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 19:48   #2086
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez nowaliia Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny! U mnie ostatnio mnóstwo spraw na głowie, randkowo generalnie też posucha, ale w weekend miałam taką sytuację, na pewnym wydarzeniu spotkałam znajomego, który od dawna mi się podobał (kojarzę go od kilku lat, a poznaliśmy się rok temu przez znajomych, od tej pory nic poza lajkowaniem na facebooku i ewentualnie uśmiechem i odwracaniem się jak zdarzyło mi się go spotkać kilka razy). Aż ostatnio spotkaliśmy się przypadkiem na jednym wydarzeniu, ja byłam sama, on sam, cały czas rozmawialiśmy a po tym wydarzeniu zaprosił mnie na kawę, było bardzo miło . Ale to byłoby na tyle, zwykła kawa i to przypadkowa, a chłopak raczej należy do nieśmiałych. Chociaż tak chciałabym, żeby się nie skończyło na jednej kawie .
Co stoi na przeszkodzie, żebyś teraz Ty w ramach rewanżu zaprosiła go gdzieś?
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 21:05   #2087
ma-linka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 381
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez pechowianka Pokaż wiadomość
Ja to mam ostatnio perypetie . W sobote umowilam sie w konkretnym celu z panem z portalu . Bylo naprawdę fajnie , co prawda po spotkaniu Pan pisał do mnie kochanie ciesze sie ze jestesmy razem ale olewałam tą pisanine bo ustalenia byly jasne od poczatku .
Niestety Pan ten jest królem fochów i przez te 5 dni naszej znajomosci obraził się na mnie chyba 20 razy także podziękowałam
Dzis kolejny się obraził , umowiłam się na niedziele , i poprosiłam o dodatkowe zdjecie (na profilu ma dwa zdjecia na których stoi bokiem i niewiele widac) chodziło mi o to żeby go rozpoznać a nie przejsc obok niego - co juz mi sie na spotkaniu tego typu zdarzyło . No i Pan wrzucił zdjęcie , po chwili zapytał jak wrazenia wiec starałam się w jak najbardziej delikatny sposób przekazac ze jest średni Napisałam że na tym zdjeciu wyglada inaczej niz na innych ale zdj nie zawsze oddaja rzeczywistosc , a ze poczułam ze to zdanie mi nie wyszło , napisałam ze oceniac sie bedziemy jak sie zobaczymy , a kolega mi napisał ze , dziekuje za poswiecony czas i wszystko rozumie i nie bedzie miał zalu jak usune jego profil ...
Serio ??? takie delikatesy????
Uwielbiam teksty w stylu "oceń mnie" jakaś gimnazjada. Zawsze piszę :" Widzę ,że ktoś tu się prosi o komplementy i jeśli istnieje potrzeba dodaje , że to nie w moim stylu". Chyba nikt nie chciał by usłyszeć ,że jest średni , taki sobie . Chyba ,że byś chciała? !
ma-linka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 21:42   #2088
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez nowaliia Pokaż wiadomość
Dziękuję kochana, ale nie robię sobie póki co żadnych nadziei . Mieszkamy teraz bardzo blisko siebie i często na siebie podejrzewam będziemy wpadać .
A dzisiaj moja współlokatorka wybyła na randkę, a ja leżę chora, ukradli mi niedawno parasol w taką paskudną pogodę, wracając zlało mnie, byłam w kilku rossmannach i wszystkie wykupione no i mnie rozebrało, ech .
To tym lepiej, że mieszkacie blisko siebie i będziecie się widywać.
i jak koleżanka poradziła, teraz Ty go zaproś
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 22:34   #2089
kotschrodingera
Raczkowanie
 
Avatar kotschrodingera
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 112
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez pechowianka Pokaż wiadomość
Bylo naprawdę fajnie , co prawda po spotkaniu Pan pisał do mnie kochanie ciesze sie ze jestesmy razem ale olewałam tą pisanine
Serio? Mnie by wystraszył Mam nieciekawe doświadczenia z ludźmi, którzy szybko nadużywają dużych słów, deklaracji i obietnic. Chociaż licho wie, może w okół palucha go owinęłaś i biedak się zaangażował^^

Cytat:
Napisane przez Classic Pokaż wiadomość
U mnie też nic. Totalnie nic. Nie jesteś sama
U mnie też nic, raz że mam inne problemy do uporządkowania, dwa - moje powodzenie ogranicza się do dwóch typów mężczyzn - osiedlowego gangstera i "mam własną firmę, lubię siłeczkę, helfilajfstajl, szajni kars i szukam cycatego breloczka do mojej nowej bryki. Porozmawiajmy o tym". Nie wiem, takie środowisko chyba, że to jedyny typ podbijający, a że mało bywam ostatnio, za wiele się nie dzieje, a ci napotykani mężczyźni nie są z typu tych, z którymi lubię rozmawiać

Edytowane przez kotschrodingera
Czas edycji: 2016-10-13 o 22:38
kotschrodingera jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-13, 22:37   #2090
pechowianka
Zadomowienie
 
Avatar pechowianka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 836
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

tak sie zaangazowal ze po tysiecznym fochu nazwal mnie dziwka

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

takze czesc jestem dziwka 😃😃

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
pechowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 22:49   #2091
kotschrodingera
Raczkowanie
 
Avatar kotschrodingera
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 112
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez pechowianka Pokaż wiadomość
tak sie zaangazowal ze po tysiecznym fochu nazwal mnie dziwka

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

takze czesc jestem dziwka 😃😃

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Huhu, a to gniewny niedźwiadek w skórze romantycznego misia Masakra.
kotschrodingera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 22:56   #2092
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez pechowianka Pokaż wiadomość
tak sie zaangazowal ze po tysiecznym fochu nazwal mnie dziwka

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

takze czesc jestem dziwka 😃😃

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


A ja właśnie usunęłam konto na badoo, po jakimś pół roku od założenia
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 23:03   #2093
pechowianka
Zadomowienie
 
Avatar pechowianka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 836
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez kotschrodingera Pokaż wiadomość
Huhu, a to gniewny niedźwiadek w skórze romantycznego misia Masakra.
faceci na portalu oni moga miec kobiete na "raz" my juz nie

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

zaluj hahaha

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
pechowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 23:04   #2094
Classic
Zakorzenienie
 
Avatar Classic
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 797
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez kotschrodingera Pokaż wiadomość
Serio? Mnie by wystraszył Mam nieciekawe doświadczenia z ludźmi, którzy szybko nadużywają dużych słów, deklaracji i obietnic. Chociaż licho wie, może w okół palucha go owinęłaś i biedak się zaangażował^^
Mnie też to odrzuca, a nawet przeraża. Wolę powściągliwość w tego typu wyznaniach, do zbyt wylewnych osób nie mam zaufania.


Cytat:
Napisane przez kotschrodingera Pokaż wiadomość
U mnie też nic, raz że mam inne problemy do uporządkowania, dwa - moje powodzenie ogranicza się do dwóch typów mężczyzn - osiedlowego gangstera i "mam własną firmę, lubię siłeczkę, helfilajfstajl, szajni kars i szukam cycatego breloczka do mojej nowej bryki. Porozmawiajmy o tym". Nie wiem, takie środowisko chyba, że to jedyny typ podbijający, a że mało bywam ostatnio, za wiele się nie dzieje, a ci napotykani mężczyźni nie są z typu tych, z którymi lubię rozmawiać
Piona! Mnie ostatnio zaczepiają panowie pijący piwo pod blokiem albo panowie wracający z nocnej zmiany autobusem obowiązkowo z piwem przy tyłku. Nie wiem, czy takich przyciągam czy co
Classic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 07:20   #2095
pechowianka
Zadomowienie
 
Avatar pechowianka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 836
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez ma-linka Pokaż wiadomość
Uwielbiam teksty w stylu "oceń mnie" jakaś gimnazjada. Zawsze piszę :" Widzę ,że ktoś tu się prosi o komplementy i jeśli istnieje potrzeba dodaje , że to nie w moim stylu". Chyba nikt nie chciał by usłyszeć ,że jest średni , taki sobie . Chyba ,że byś chciała? !
Ale nie napisałam mu że jest średni tylko że wyszedł inaczej niż na dwóch pozostałych zdjęciach..
No chyba że wiesz lepiej co napisałam to ok
pechowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 08:25   #2096
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość


A ja właśnie usunęłam konto na badoo, po jakimś pół roku od założenia
To dobrze . Skoro liczysz na rozwój tej konkretnej znajomości to i tak na innych facetach byś się nie skupiała .

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

Cytat:
Napisane przez kotschrodingera Pokaż wiadomość
Serio? Mnie by wystraszył Mam nieciekawe doświadczenia z ludźmi, którzy szybko nadużywają dużych słów, deklaracji i obietnic. Chociaż licho wie, może w okół palucha go owinęłaś i biedak się zaangażował^^
Mnie też by wystraszył. Nie lubię jak ktoś zbyt szybko się deklaruje. Przypomniało mi się jak facet na drugim spotkaniu powiedział mi , ze chyba musi dać na tacę w kościele skoro udało mu się poznać taką dziewczynę. I popatrzył się takim wzrokiem jakby co najmniej...miał ochotę się oświadczyć.
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 08:30   #2097
pechowianka
Zadomowienie
 
Avatar pechowianka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 836
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez kasia5266 Pokaż wiadomość
To dobrze . Skoro liczysz na rozwój tej konkretnej znajomości to i tak na innych facetach byś się nie skupiała .

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------



Mnie też by wystraszył. Nie lubię jak ktoś zbyt szybko się deklaruje. Przypomniało mi się jak facet na drugim spotkaniu powiedział mi , ze chyba musi dać na tacę w kościele skoro udało mu się poznać taką dziewczynę. I popatrzył się takim wzrokiem jakby co najmniej...miał ochotę się oświadczyć.
Facet z problemami, Zanim nazwał mnie dziwką zaczął mi wyrzucać że się z Nim przespałam a się o Niego nie troszczę (złamał ręke w poniedziałek ) Wg Niego powinnam rzucić pracę i go karmić rosołkiem
pechowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 09:30   #2098
kasia5266
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 951
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez pechowianka Pokaż wiadomość
Facet z problemami, Zanim nazwał mnie dziwką zaczął mi wyrzucać że się z Nim przespałam a się o Niego nie troszczę (złamał ręke w poniedziałek ) Wg Niego powinnam rzucić pracę i go karmić rosołkiem
Widać on po prostu liczył na poważniejszą znajomośc.
kasia5266 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 09:43   #2099
pechowianka
Zadomowienie
 
Avatar pechowianka
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 1 836
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez kasia5266 Pokaż wiadomość
Widać on po prostu liczył na poważniejszą znajomośc.
mało brakowało a po niecałym tyg znajomości byłabym żonką
pechowianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-14, 09:47   #2100
201712110940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 129
Dot.: Jestem singielką, jest nas więcej? 25 + - część IV

Cytat:
Napisane przez pechowianka Pokaż wiadomość
Facet z problemami, Zanim nazwał mnie dziwką zaczął mi wyrzucać że się z Nim przespałam a się o Niego nie troszczę (złamał ręke w poniedziałek ) Wg Niego powinnam rzucić pracę i go karmić rosołkiem
Z rosołku do dziwki? Lol jestem ciekawa, co Ty mu takiego powiedziałaś XD.
201712110940 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-03 22:09:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:26.