DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-08-10, 09:38   #4921
olap93
Zakorzenienie
 
Avatar olap93
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 625
Dot.: poszukuje dobrego ginekologa w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Hekate1990 Pokaż wiadomość
Hej czy któraś z Was może polecić ginekologa-endokrynologa w Warszawie ? Może być prywatnie, ale za rozsądną cenę.
Jak kiedyś szukałam to nawet prywatnie kosmiczne kolejki.. do tych co mają najlepsze opinie na znanylekarz to wql zapisów nie ma...
olap93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 08:32   #4922
alexandra2
Przyczajenie
 
Avatar alexandra2
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 21
Dot.: Ciąża a ginekolog wrocław NFZ

Cytat:
Napisane przez Patrycha2016 Pokaż wiadomość
witam

proszę o pomoc:
jestem w początkowym okresie ciąży , od niedawna mieszkam we wrocławiu ( gaj) czy może ktoś mi polecić jakiegoś dobrego ginekologa który poprowadzi moją ciążę i najlepiej jakby przyjmował na NFZ.... ponieważ nie ukrywam że prywatne wizyty sporo wynoszą jak na mój budżet
z góry dziękuje za pomoc
Polecam dr Jarosława Bala. Przyjmuje w poliklinice "Na grobli" na NFZ (dość odległe terminy) ale lekarz świetny, z certyfikatem FMF,ogromna wiedza i empatia.
alexandra2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-08-30, 09:46   #4923
Casssssie
Rozeznanie
 
Avatar Casssssie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 534
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Szukam w Warszawie ginekologa i endokrynologa (może być 1 osoba, ale nie musi), która zna się na leczeniu PCOS. NIE MUSI być na NFZ
Casssssie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-16, 12:18   #4924
Arissaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 2
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Pomocy!!! Poszukuję ginekologa, który poprowadzi ciąże mojej kuzynki z USA. Potrzebuje ona bardzo dobrego lekarza z Krakowa, który przyjmuje prywatnie. Pieniądze nie grają żadnej roli. Musi być on bardzo dobry i znać się na swojej pracy. Szukam także dla niej najlepszą prywatną klinikę w Krakowie. Kogo i jaką klinikę polecacie?
Arissaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-16, 12:59   #4925
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

warto poszperać, kilka razy były podawane nazwiska

od siebie polecam Łukasza Szczudlika-opiekował się mna po zabiegu, chodził za mnie!z własnej woli- do labolatorium załatwiał badania itp w przykrym dla mnie momencie. Dużo by pisać -teraz także jestem pod jego opieką
ponoć dobry jest też Miłosz Pietrus-looknij na necie opinie
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-16, 16:54   #4926
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez Arissaa Pokaż wiadomość
Pomocy!!! Poszukuję ginekologa, który poprowadzi ciąże mojej kuzynki z USA. Potrzebuje ona bardzo dobrego lekarza z Krakowa, który przyjmuje prywatnie. Pieniądze nie grają żadnej roli. Musi być on bardzo dobry i znać się na swojej pracy. Szukam także dla niej najlepszą prywatną klinikę w Krakowie. Kogo i jaką klinikę polecacie?
Polecam dr Annę Knafel. Prowadzi moją drugą ciążę - wszystko dokładnie omawia, tłumaczy. Ma certyfikaty z USG płodu i uważam, że jest w tym naprawdę świetna. Trzyma rękę na pulsie. Zleca wszystkie badania wg nowych standardów (widzę różnicę w prowadzeniu pierwszej ciąży). Przy tym empatyczna, ma swietne podejscie do pacjentki. Mówi po angielsku. Przyjmuje min. na Felińskiego - jestem zadowolona z tej kliniki.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-16, 19:42   #4927
Sarcastic
Raczkowanie
 
Avatar Sarcastic
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 207
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Dziewczyny, polecicie jakiegoś dobrego ginekologa w Łodzi?
__________________
I'm a loner. I don't have a gigantic group of friends. People don't miss me. I'm never the first person anyone looks for in a crowded room. I'm just me. Take it or leave.


Sarcastic jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-16, 19:58   #4928
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Polecam dr Annę Knafel. Prowadzi moją drugą ciążę - wszystko dokładnie omawia, tłumaczy. Ma certyfikaty z USG płodu i uważam, że jest w tym naprawdę świetna. Trzyma rękę na pulsie. Zleca wszystkie badania wg nowych standardów (widzę różnicę w prowadzeniu pierwszej ciąży). Przy tym empatyczna, ma swietne podejscie do pacjentki. Mówi po angielsku. Przyjmuje min. na Felińskiego - jestem zadowolona z tej kliniki.
mój gin też tam przyjmuje właśnie
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-17, 13:10   #4929
pukahontass
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 55
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Dziewczyny. Proszę o pomoc. Szukam najlepszego ginekologa we Wrocławiu/Świdnicy/Dzierżoniowie/Ząbkowicach Śląskich. Przez ponad 7 lat stosowałam hormonalną antykoncepcję, którą w czerwcu odstawiłam bo zdecydowaliśmy się z mężem na dziecko. Anty brałam z różnych względów, nie tylko jako zabezpieczenie przed ciążą, ale także przed torbielami, które pojawiły się u mnie po raz pierwszy jak miałam niecałe 16lat. Teraz mam dziesięć więcej. Odkąd przestałam używać Nuvaring'a jest dosłownie "kino". Krwawienia najpierw co 17-19dni, które uznałam za "masz za swoje, że przez tyle lat mogłaś sobie okres przesuwać", i to takie trwające od 8do13dni. Dziesięć dni temu trafiłam do ginekologa bo stwierdziłam, że już dłużej tego nie wytrzymam. Na USG wyszła zgrabna 5,5centymetrowa torbiel. Dostałam Duphaston i Exacyl bo zaczęłam ponownie krwawić, po 3 dniach od końca poprzedniego krwawienia i już sama nie wiedziałam, co jest "miesiączką" a co nie. Na drugi dzień trafiłam do szpitala z okropnym bólem brzucha i mega krwawieniem, torbiel urosła sobie przez jeden dzień o prawie centymetr.. Przez trzy dni siedziałam jak na bombie, nic nie jedząc bo w każdej chwili możliwy zabieg. Dostawałam Amoksiklav (przekroczone CRP) i brałam dalej Duphaston itd. W końcu kazali odstawić wszystko i 3razy dziennie kazali żreć Levomine. Jak ja zaczęłam po tym rzygać.. Odstawiłam anty a oni znowu kazali mi to cholerstwo brać i to jeszcze 3 razy dziennie! Po 5 dniach wyszłam ze szpitala z mniejszą torbielą, z lekkim krwawieniem (ponoć Levomine miało właśnie za zadanie zatrzymać krwawienie) bez żadnych leków, żeby "dać szansę naturze". Przyznam szczerze że już mam dosyć dawania tych szans. Ja chce mieć wreszcie normalnie okres ale nie co niecałe trzy tygodnie, bo tego miesiączką nazwać nie można. Mam dosyć torbieli, krwawień z dupy, ja już nie wiem czy to jest okres czy nie. Teraz po 5 dniach od ostatniej tabletki znowu krwawie;(( Mój mąż ma mnie dosyć, ciągle się drę, ciągle się wściekam, ciągle szukam dziury w całym, już mnie cholera za przeproszeniem bierze. Nie wiem czy kiedykolwiek jeszcze zdecyduję się na hormonalną anty. Teraz sobie myślę, że to jest najgorsze zło.
Dlatego szukam dobrego ginekologa, który postawi mnie do pionu tak, żebym mogła zostać mamą. Bo teraz to się na to nie zapowiada. Pomóżcie dziewczyny
__________________
26.03.2008r
30.10.2014r
21.08.2015r
pukahontass jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-03, 19:30   #4930
ladnaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6
Dot.: dobry ginekolog we Wrocławiu- dobranie hormonów

Hej
Jeśli szukacie dobrego ginekologa to polecam dr Michalika. Koleżanki równiez do niego chodza i sobie chwala. Mialam rowniez wykonywany u niego zabieg laserem Aphrodite ktory likwiduje nietrzymanie moczu a teraz chodze na kontrole i badania. Nie zmieniam lekarza bo ten jest naprawde Ok Tylko przyjmuje na Jednosci a nie na Gaju ale jak tramwajem podjedziesz to nie bedzie tak daleko
Radze loguj sie tutaj xxx są szybsze terminy, bez kolejki itp.
Jesli bys miala jakies pytania to wal

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-10-03 o 22:22 Powód: Link.
ladnaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-09, 11:30   #4931
stokrotka1602
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 4
Szukam lekarza

Hey poszukuje dobrego ginekologa, który przyjmuje na kasę chorych . Najlepiej z okolic Tarnowskich Gór, Piekar Śląskich , ewentualnie Bytomia. Będę wdzięczna za pomoc bo już brak mi sił.
stokrotka1602 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-09, 11:46   #4932
szotkaa
Świeżynka
 
Avatar szotkaa
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 222
Dot.: Szukam lekarza

Cześć stokrotko!

Może nie jest to zbyt blisko, ale naprawdę warto - doktor Witold Burchaciński, przyjmuje w Gliwicach, na Sikorniku, ul. Rybitwy. Oczywiście na kasę chorych, ale lekarz bardzo dobry, człowiek super przyjemny. Naprawdę polecam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nie rezygnuj z czegoś, bo wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

70 -> 57 -> 73 -> now 66 -> soon 59
szotkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-11, 23:26   #4933
Smarrita
Wtajemniczenie
 
Avatar Smarrita
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 103
Dot.: Szukam lekarza

Cytat:
Napisane przez stokrotka1602 Pokaż wiadomość
Hey poszukuje dobrego ginekologa, który przyjmuje na kasę chorych . Najlepiej z okolic Tarnowskich Gór, Piekar Śląskich , ewentualnie Bytomia. Będę wdzięczna za pomoc bo już brak mi sił.
Dużo dziewczyn z Tg poleca Nowaka -z NFZ przyjmuje podobno w miasteczku śląskim
Smarrita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 14:03   #4934
0gabi0
Rozeznanie
 
Avatar 0gabi0
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 697
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Była może, któraś z was u dr Doroty Niewęgłowskiej (Kraków) i może polecić?
0gabi0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 14:20   #4935
delmarowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 6
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Ja również szukam jakiegoś dobrego i delikatnego ginekologa w Krakowie, może ktoś zna jakiegoś którego mógłby mi polecić? Szczególnie takiego który ma USG w gabinecie i może mi wykonać USG piersi?
delmarowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 16:13   #4936
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez delmarowa Pokaż wiadomość
Ja również szukam jakiegoś dobrego i delikatnego ginekologa w Krakowie, może ktoś zna jakiegoś którego mógłby mi polecić? Szczególnie takiego który ma USG w gabinecie i może mi wykonać USG piersi?
dr Tomasz Bazański - polecam
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-13, 22:08   #4937
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez delmarowa Pokaż wiadomość
Ja również szukam jakiegoś dobrego i delikatnego ginekologa w Krakowie, może ktoś zna jakiegoś którego mógłby mi polecić? Szczególnie takiego który ma USG w gabinecie i może mi wykonać USG piersi?
Dr Olga Kacalska- Janssen

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Cytat:
Napisane przez 0gabi0 Pokaż wiadomość
Była może, któraś z was u dr Doroty Niewęgłowskiej (Kraków) i może polecić?
Nie byłam, ale kojarzę, że przyjmuje w Babie Lato na Miodowej do w.w. dr, którą bardzo polecam. A same gabinety na Miodowej też są o wysokim standardzie, dostępne są zawsze jednorazowe spódniczki i kapcie
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-17, 16:04   #4938
olap93
Zakorzenienie
 
Avatar olap93
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 625
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Polecacie kogoś do wykonania kolposkopii i ew. wymrazania nadżerki w warszawie?
olap93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-10-17, 21:31   #4939
Smarrita
Wtajemniczenie
 
Avatar Smarrita
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 2 103
Dot.: Szukam lekarza

sorki w MIasteczku przyjmuje dr Jarolim a nie Nowak. Ale też dobry (moja siostra do niego chodzi ale prywatnie)
Smarrita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-11-08, 18:15   #4940
Sigrida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2
Prowadzenie ciąży - Kraków Medicover

Witam wszystkie forumowiczki i bardzo proszę o pomoc. Jestem aktualnie w 24tc i zmarł mój wspaniały lekarz prowadzący Mam ubezpieczenie w Medicover i chciałabym wybrać nowego lekarza, ale nie mam pojęcia, komu zaufać. Opinie w sieci są różne, chętnie się dowiem więcej od dziewczyn, które już prowadziły ciąże u lekarzy w tych placówkach i mogą coś na ten temat powiedzieć. Bardzo Wam dziękuję i pozdrawiam ciepło!
Sigrida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-09, 11:31   #4941
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Question Dot.: Prowadzenie ciąży - Kraków Medicover

Cytat:
Napisane przez Sigrida Pokaż wiadomość
Witam wszystkie forumowiczki i bardzo proszę o pomoc. Jestem aktualnie w 24tc i zmarł mój wspaniały lekarz prowadzący Mam ubezpieczenie w Medicover i chciałabym wybrać nowego lekarza, ale nie mam pojęcia, komu zaufać. Opinie w sieci są różne, chętnie się dowiem więcej od dziewczyn, które już prowadziły ciąże u lekarzy w tych placówkach i mogą coś na ten temat powiedzieć. Bardzo Wam dziękuję i pozdrawiam ciepło!
miasto dopisz
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 07:14   #4942
Sigrida
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2
Dot.: Prowadzenie ciąży - Kraków Medicover

Miasto jest w tytule posta, Kraków
Sigrida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 08:01   #4943
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Prowadzenie ciąży - Kraków Medicover

aj medicover to nie pomogę bo tam u nikogo nie "zakotwiczyłam" na stałe
__________________

ℒℴѵℯ ..

Edytowane przez lianeska
Czas edycji: 2016-11-10 o 08:08
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-10, 08:11   #4944
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Prowadzenie ciąży - Kraków Medicover

Cytat:
Napisane przez Sigrida Pokaż wiadomość
Witam wszystkie forumowiczki i bardzo proszę o pomoc. Jestem aktualnie w 24tc i zmarł mój wspaniały lekarz prowadzący Mam ubezpieczenie w Medicover i chciałabym wybrać nowego lekarza, ale nie mam pojęcia, komu zaufać. Opinie w sieci są różne, chętnie się dowiem więcej od dziewczyn, które już prowadziły ciąże u lekarzy w tych placówkach i mogą coś na ten temat powiedzieć. Bardzo Wam dziękuję i pozdrawiam ciepło!
Pierwszą ciążę prowadziłam u dr Kuli-Prykan. Cierpliwa, empatyczna. W kwestii prowadzenia ciąży bardzo wyczulona, trzyma rękę na pulsie (choć wg mnie trochę za bardzo).
Bardzo dobry jest dr Gołąbek - poleca go kilka moich koleżanek oraz dr Orłowski. Mogę więcej napisać o tym, kogo nie polecam...
Generalnie Medicover jest dobry, jeśli ciąża przebiega bez większych problemów.

Cytat:
Napisane przez lianeska Pokaż wiadomość
to masz pare postów niedawno dodawanych o Krakowie-przejrzyj, sama ja podawałam namiary
Pytanie jest o Medicover.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-12, 21:05   #4945
trufelka
Raczkowanie
 
Avatar trufelka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 171
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Dziewczyny, szukam dobrego ginekologa w luxmedzie w Warszawie. Chyba doszłam do wniosku, że wykupię pakiet, ale tylko jeślimaja dobrego gina, który nie będzie mnie traktował na odczepnego. Przeglądałam opinie na znany lekarz i sporo lekarzy ma słabe opinie... Pomożecie?
trufelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-13, 16:28   #4946
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Prowadzenie ciąży - Kraków Medicover

Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Pierwszą ciążę prowadziłam u dr Kuli-Prykan. Cierpliwa, empatyczna. W kwestii prowadzenia ciąży bardzo wyczulona, trzyma rękę na pulsie (choć wg mnie trochę za bardzo).
Bardzo dobry jest dr Gołąbek - poleca go kilka moich koleżanek oraz dr Orłowski. Mogę więcej napisać o tym, kogo nie polecam...
Generalnie Medicover jest dobry, jeśli ciąża przebiega bez większych problemów.


Pytanie jest o Medicover.
doczytałam, stąd zaraz poprawiłam
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-22, 20:03   #4947
we00
Rozeznanie
 
Avatar we00
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 536
Dot.: poszukuje dobrego ginekologa w Krakowie

Cytat:
Napisane przez Hekate1990 Pokaż wiadomość
Hej czy któraś z Was może polecić ginekologa-endokrynologa w Warszawie ? Może być prywatnie, ale za rozsądną cenę.


Hej,
nie wiem czy dalej szukasz ale polecam Patrycjusza Zieniuka. Pracuje w szpitalu na Szaserów.

Edytowane przez we00
Czas edycji: 2016-11-25 o 09:17
we00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-25, 10:32   #4948
Zoelsia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Niewiele mogę powiedzieć o ginekologu w Krakowie,za to jeśli bys kiedyś potrzebowała kontaktu w Warszawie i jednak chciała skorzystać z pomocy lekarza-mężczyzny to szczerze polecam Ci <link> Obecnie prowadzą moją ciążę i nie mam zastrzeżeń, a nie jestem łatwą pacjentką pytam się o co tylko mogę

Edytowane przez 3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Czas edycji: 2016-11-25 o 19:20
Zoelsia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-11-25, 10:58   #4949
Pingwineczka
Zadomowienie
 
Avatar Pingwineczka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: kraina wiecznego szczęścia
Wiadomości: 1 062
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Szukam dobrego ginekologa w Szczecinie.
Chodzi mi o założenie spirali nieródce więc wymaganie dość specyficzne. Fajnie by było jakby nie miał cen z kosmosu.
__________________
Jak kobieta w nocy nie jęczy to w dzień warczy.

Małżeństwo to związek dwojga ludzi,w którym jedna osoba ma zawsze rację, a druga to mąż
Pingwineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-02, 07:21   #4950
sledzik7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 15
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

WARSZAWA
prof. Roman Smolarczyk
Z całego serca polecam
Przyjmuje prywatnie na Braci Załuskich 11, przy Metrze Marymont, jest dyrektorem szpitala na Karowej. Fakt faktem, że wizyta u niego jest droga (ja płaciłam 250zł, teraz podobno podrożało, bo byłam ok rok temu na prywatnej wizycie), ale jeśli ktoś ma problemy (w moim przypadku były to endokrynologiczne), wysyła na szpital, tam robią wszystkie, wszystkie badania, za co już nie płacimy
Kompetentny, z pełnym profesjonalizmem podchodzi do badań, sympatyczny.
Telefon do gabinetu na Braci Załuskich: 22 639 85 85
sledzik7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-19 19:10:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:10.