Sierpniowe PM-ki 2017 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-03, 07:46   #121
Taube
Mżonka
 
Avatar Taube
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

My też się nie zajmujemy ślubem póki co, nawet brakiem kamerzysty się nie przejmujemy, choć pewnie powinniśmy ja wreszcie mam nową druhnę. Formą prośby było własnoręcznie zdobione pudełko z niespodziankami, więc oryginalnie wyszło. Nie mogła powiedzieć 'nie'
__________________
Mój warsztacik Justiness.art
Taube jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-10, 18:45   #122
dzastina159
Raczkowanie
 
Avatar dzastina159
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 375
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Dziewczyny!
Co taka cisza??
Zostało mi już mniej niż 10 miesięcy do ślubu

Załatwiliśmy ostatnio termin w Kościele i chodzimy na kurs tańca towarzyskiego
__________________
5.08.2017

Przyszła matka, żona, a może kiedyś kochanka??
dzastina159 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 07:59   #123
nocotymowisz
Przyczajenie
 
Avatar nocotymowisz
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 26
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cześć dziewczyny

Moje wesele też będzie w sierpniu 2017, dokładniej 5-go
Zabieramy się za organizacje, jednak wszystko musimy organizować online - mieszkamy prawie 10tys km od Polski. Póki co mamy tylko salę i fotografa.
Myślę, że Wasza pomoc i doświadczenie będzie tu jak złoto!
nocotymowisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 18:52   #124
dzastina159
Raczkowanie
 
Avatar dzastina159
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 375
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez nocotymowisz Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Moje wesele też będzie w sierpniu 2017, dokładniej 5-go
Zabieramy się za organizacje, jednak wszystko musimy organizować online - mieszkamy prawie 10tys km od Polski. Póki co mamy tylko salę i fotografa.
Myślę, że Wasza pomoc i doświadczenie będzie tu jak złoto!
Witaj Moje też 5go A w jakim rejonie PL organizujecie wesele?
__________________
5.08.2017

Przyszła matka, żona, a może kiedyś kochanka??
dzastina159 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-12, 20:11   #125
Taube
Mżonka
 
Avatar Taube
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

A ja cały czas pracuję nad dekoracjami i przedwczoraj zamówiłam butki z Witt
__________________
Mój warsztacik Justiness.art
Taube jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 03:22   #126
nocotymowisz
Przyczajenie
 
Avatar nocotymowisz
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 26
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez dzastina159 Pokaż wiadomość
Witaj Moje też 5go A w jakim rejonie PL organizujecie wesele?
A faktycznie, nie zauważyłam wcześniej Twojej daty u dołu Lubuskie, okolice Międzyrzecza. A Ty, Kielce?

---------- Dopisano o 03:22 ---------- Poprzedni post napisano o 03:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Taube Pokaż wiadomość
A ja cały czas pracuję nad dekoracjami i przedwczoraj zamówiłam butki z Witt
A co to za butki? Ubierasz białe/ecry?
nocotymowisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-13, 18:56   #127
dzastina159
Raczkowanie
 
Avatar dzastina159
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 375
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez nocotymowisz Pokaż wiadomość
A faktycznie, nie zauważyłam wcześniej Twojej daty u dołu Lubuskie, okolice Międzyrzecza. A Ty, Kielce?

---------- Dopisano o 03:22 ---------- Poprzedni post napisano o 03:20 ----------



A co to za butki? Ubierasz białe/ecry?
Dokładnie to bliskie okolice Kielc

Pokaż butki Taube
__________________
5.08.2017

Przyszła matka, żona, a może kiedyś kochanka??
dzastina159 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-10-18, 06:40   #128
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Czy mogę Was prosić o wypełnienie krótkiej ankiety odnośnie odnawialnych źródeł energii? Zbieram dane do pracy inżynierskiej.

Ankieta
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 14:04   #129
Taube
Mżonka
 
Avatar Taube
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez nocotymowisz Pokaż wiadomość


A co to za butki? Ubierasz białe/ecry?
Wybrałam skórę gniecioną, bo była najabardziej biała, na czym mi zależało. Buty będą nietypowe, bo sama dobieralam kolorystykę, wygląd obcasa i dodatki. W Witt kreuje się buty pod swój gust i kolorostykę. Niecierpliwie czekam na dostawę
__________________
Mój warsztacik Justiness.art
Taube jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 11:19   #130
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5 130
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Widzę, że nie próżnujecie - buty, dekoracje. My na razie mamy tylko salę, kościół oraz dj'a i na tym poprzestaliśmy. Chyba powinniśmy się trochę ogarnąć
balletoevs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-25, 17:59   #131
jaaaania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 131
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Ale dawno mnie tu nie było . Ja ogarnęłam sobie papeterię, mam wizję dekoracji kwiatowych, dalej nie byłam w kościele :P i zamówiłam dzisiaj taką kartkę dla przyjaciółki z prośbą o świadkowanie (wydaje mi się, że to fajna opcja). Więc w sumie same drobiazgi, ale czas tak szybko leci... mam wrażenie, że coraz szybciej . Za dwa tygodnie w weekend wybieram się na targi ślubne. Nigdy nie byłam i jestem ciekawa jak to wygląda .
jaaaania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-26, 10:21   #132
Taube
Mżonka
 
Avatar Taube
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Ja też mam w planach targi ślubne, ale 26 listopada dopiero. Jestem bardzo ciekawa jak to wszystko się odbywa i mam nadzieję znaleźć kamerzystę
__________________
Mój warsztacik Justiness.art
Taube jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-26, 12:37   #133
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5 130
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Targi ślubne są fajne, ale w naszymprzypadku się zupełnie nie sprawdziły. Mieszkamy w innej części Polski niż będziemy brali ślub, a większość wystawców była miejscowych (co oczywiste) .
balletoevs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-27, 23:51   #134
Taube
Mżonka
 
Avatar Taube
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
Red face Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

heja Dziewczyny! pozostało jeszcze 8 miesięcy jak tam Wasze postępy?
My już mamy kamerzystę (wreszcie!), foto, salę, orkiestrę, msza zamówiona i teraz interesujemy się choreografią na pierwszy taniec. Ubiór mam cały oprócz sukni i bizuterii. Postawiłam na pończochy przypinane do pasa. Suknię niby już wybrałam model, ale jeszcze go nie widziałam na żywo i wciąż czekam (Już ze 4 miesiące co najmniej ) Nieustannie pracuję nad ręcznie robionymi dekoracjami - trochę się już tego nazbierało, ale wciąż mam koszmary, że w dniu ślubu nie ma nic udekorowane i wszystko robię na ostatnią chwilę
Sporo rzeczy już mamy, ale i tak przed nami dłuuuuuuga lista jeszcze spraw, które musimy ogarnąć, ale nie ma czasu, bo TŻ jeszcze ma magisterkę na głowie
__________________
Mój warsztacik Justiness.art
Taube jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 18:34   #135
Joanna Jot
Przyczajenie
 
Avatar Joanna Jot
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Witam
Dziś znalazłam wątek i od razu wszystko nadrobiłam. Dobrze, że nie było dużo :P
Ślubuję 26.08.2017
Na chwilę obecną mamy salę, orkiestrę na dwa dni (wraz z poprawinami), fotografa, kamerzysty nie chcemy (może będę tego za kilka lat żałować, ale cóż :P ), dekoratorka kościoła już znaleziona, zaproszenia mam wybrane ale jeszcze nie zrealizowane. Ostatnio umówiłam się na makijaż i fryzurę. Wczoraj załatwiłam pana, który będzie odwoził gości weselnych Obrączki wybrane zwykłe klasyczne półokrągłe 5mm.
Odnośnie prezentów dla gości to u nas każda para dostaje paczuszkę ciastek na odchodne a dodatkowo wymyśliłam, że na stoliku dla każdego gościa będzie czekać krówka z naszymi imionami i datą ślubu( jeszcze nie wiem czy jedna czy więcej)
Wesele planowo na 160 osób ( tyle mamy na liście, ale zobaczymy ile zostanie)
PS. Wszystko załatwiamy na odległość, bo na stałe mieszkamy w Anglii a razem jesteśmy 6 lat.
Witajcie
Joanna Jot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 18:35   #136
dzastina159
Raczkowanie
 
Avatar dzastina159
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 375
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

hej
U nas postępy są już widoczne.
Kamerzystę i foto mamy od roku, salę i orkiestrę też. Msza w Kościele ustalona
Przed świętami kupiłam suknię, a na targach zamówiliśmy zaproszenia, teraz musimy tylko ustalić szczegóły ich i będą drukowane
Obrączki jakotako wybrane, chodzimy na kurs tańca, więc podstawy do układu będą Jesteśmy na etapie kupowania alkoholu, ale nie możemy się zdecydować...
Koszmarami się nie przejmuj, do każdej podobno zawitają jak się za bardzo martwi.
__________________
5.08.2017

Przyszła matka, żona, a może kiedyś kochanka??
dzastina159 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-28, 19:46   #137
Taube
Mżonka
 
Avatar Taube
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

u nas alkohol jest w cenie 'talerzyka'. Na podziękowania będzie piramidka z herbatą zapakowana w pudełko w kształcie kawałka tortu (już je przygotowałam), obrączek jeszcze nie mamy wybranych, ale to juz nie na mojej głowie Gości ma być ok 120 -130. Zaproszenia robię sama, wzór już zaprojektowany od dawna. Fryzjerke i kosmetyczkę mam już też zaklepaną.
Koszmarami już się nie przejmuję są i będą.
__________________
Mój warsztacik Justiness.art
Taube jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-29, 13:37   #138
jaaaania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 131
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

U mnie masakra Nic nie załatwione ponad to co było. Przez ostatnie miesiące mam trochę problemów ze zdrowiem i wesele już mnie w ogóle nie cieszy. Nawet zastanawiam się czy go nie przełożyć, bo sama myśl o nim mnie stresuje i czuję się jeszcze gorzej a co dopiero w sam dzień ślubu . Wiecie, chciałabym wspominać to jako radosny dzień, a nie taki w którym się tylko stresowałam albo źle się czułam i nie mogłam się tym cieszyć. Niby teraz czuję się już całkiem dobrze ale mam takie myśli, że ze stresu to wszystko wróci i aktualnie omijam temat szerokim łukiem .
jaaaania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-29, 16:11   #139
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5 130
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

U nas niewiele się zmieniło, poza tym, że kupiłam sukienkę! Jestem zachwycona Jutro z TŻ idziemy się przejść w poszukiwaniu garniaka - ładne promocje są teraz w sklepach. A po mojej sesji - w lutym - podkręcamy tempo przygotowań.

Edytowane przez balletoevs
Czas edycji: 2016-12-29 o 16:13
balletoevs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-12-30, 19:10   #140
Taube
Mżonka
 
Avatar Taube
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez jaaaania Pokaż wiadomość
U mnie masakra Nic nie załatwione ponad to co było. Przez ostatnie miesiące mam trochę problemów ze zdrowiem i wesele już mnie w ogóle nie cieszy. Nawet zastanawiam się czy go nie przełożyć, bo sama myśl o nim mnie stresuje i czuję się jeszcze gorzej a co dopiero w sam dzień ślubu . Wiecie, chciałabym wspominać to jako radosny dzień, a nie taki w którym się tylko stresowałam albo źle się czułam i nie mogłam się tym cieszyć. Niby teraz czuję się już całkiem dobrze ale mam takie myśli, że ze stresu to wszystko wróci i aktualnie omijam temat szerokim łukiem .
Współczuję ale bądź silna! Jeśli trzeba, przełóżcie wesele, bo masz zupełną rację, że to ma być najpiękniejszy i najszczęśliwszy dzień. Trzymam za Was kciuki!

Cytat:
Napisane przez balletoevs Pokaż wiadomość
U nas niewiele się zmieniło, poza tym, że kupiłam sukienkę! Jestem zachwycona Jutro z TŻ idziemy się przejść w poszukiwaniu garniaka - ładne promocje są teraz w sklepach. A po mojej sesji - w lutym - podkręcamy tempo przygotowań.
My też po sesji w lutym lub w marcu naginamy ostro. Zacznie się pewnie od zaproszeń najbliższej rodziny w Wielkanoc.
__________________
Mój warsztacik Justiness.art
Taube jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 17:20   #141
nocotymowisz
Przyczajenie
 
Avatar nocotymowisz
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 26
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

My przy okazji przyjazdu do Polski załatwiliśmy tyle ile się dało, czyli porozmawialiśmy z zespołem i salą i dogadaliśmy tyle ile można do przodu Mamy też obrączki, poszło wyjątkowo szybko i za kilka dni je odbieramy Sukienkę też wybrałam chociaż trudno było mi się zdecydować. Na chwilę obecną walczymy z urzędem (będziemy mieć cywilny w plenerze,a jak się okazało to wcale nie jest tak łatwe) i kosmetyczką/fryzjerem. Zaproszenia wybrane ale jeszcze nie zamówiłam.

Mam nadzieję, że wszystkim nam uda się załatwić wszystko jak najlepiej i najłatwiej
nocotymowisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-02, 20:45   #142
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5 130
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Pochwal się jaką sukienkę wybrałaś!
balletoevs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-03, 10:26   #143
czekokoladka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 11
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Hej !
Parę dni temu zamówiłam suknie, ale zaczynam się wahać czy to dobry wybór. Możecie swoim obiektywnym okiem stwierdzić, czy wyglądam w niej dobrze ?
Z góry dziękuję Wam dobre kobietki, bo już mam takie mieszane uczucia..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20161229_125612.jpg (83,4 KB, 42 załadowań)
czekokoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-03, 11:23   #144
balletoevs
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 5 130
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Wg mnie bardzo ładnie
balletoevs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-03, 12:53   #145
elik133
Raczkowanie
 
Avatar elik133
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 58
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Hej
Chciałam się do Was dołączyć, ślub zaplanowany na 12.08.2017 <3
Do tej pory udzielałam się na regionalnym - Kieleckim - wątku dla Panien Młodych, ale zajrzałam tu, żeby popatrzeć na inne sierpniowe PM i pomyśleć, czy może z czymś jestem do tyłu. Ślub na około 120 osób.
Mamy zamówioną mszę, salę, dj, fotografa, makijażystkę.
Problemów mam trochę ze znalezieniem fryzjerki, bo potrzebuję, aby przyjechała do domu. (ze względu na godzinę ślubu)
Mamy pomysł na zaproszenia, a ponieważ pracuję w programach graficznych, to zrobimy sami.
Narzeczony ma już garnitur, niedawno była w Bytomiu fajna promocja na wszystko w odcieniach niebieskiego, a jego marzeniem był niebieski (taki navy blue) więc kupiliśmy.
Dekoracje kwiatowe planuję zrobić sama z koleżankami - jedna kwiaciarnia mi odpowiadała, ale bardzo drogo wycenili dekorację całej sali, a jak patrze na inne (tańsze) to za bardzo im nie ufam. A planujemy tylko białe kwiaty (najlepiej białe róże i może jakieś inne dla urozmaicienia) w połączeniu z liśćmi eukaliptusa, więc myślę, że spokojnie z koleżankami dam radę. Wazony dokładnie takie, jakie chce zrobimy albo z drewna malowane na biało, albo gipsowe.
Suknie mam upatrzoną, trochę w stylu lat 50. (może ma coś z 60.) Na razie nie kupuję, bo jeszcze trochę chudnę (od pewnego czasu staram się jeść tylko zdrowo i waga leci)
Buty chciałabym złotawe albo lekko srebrne. Nie chcę całkiem białych, bo chciałabym je potem jeszcze móc założyć.
Ogólnie to podobnie do wielu z Was - konkretne przygotowania zaczynami z końcem sesji w lutym


Cytat:
Napisane przez czekokoladka Pokaż wiadomość
Hej !
Parę dni temu zamówiłam suknie, ale zaczynam się wahać czy to dobry wybór. Możecie swoim obiektywnym okiem stwierdzić, czy wyglądam w niej dobrze ?
Z góry dziękuję Wam dobre kobietki, bo już mam takie mieszane uczucia..
Myślę, że suknia musi się podobać przede wszystkim Tobie i to Ty musisz się w niej czuć pewna siebie. Więc jeśli samą Cię naszły wątpliwości - przemyśl jeszcze, może lepiej oddać i znaleźć "tę jedyną"
Jeżeli jednak masz wątpliwości, bo ktoś może negatywnie skomentował czy coś - nie przejmuj się tym, bo to ma być Twój wybór i ma zachwycić Pana Młodego przede wszystkim.
Mnie może podobają się inne modele sukni, ale to chodzi o Twój gust. Myślę, że ładnie leży i pasuje do Twojej figury.

Pozdrawiam- elik
__________________
Nic to!


elik133 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-03, 16:32   #146
Taube
Mżonka
 
Avatar Taube
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez czekokoladka Pokaż wiadomość
Hej !
Parę dni temu zamówiłam suknie, ale zaczynam się wahać czy to dobry wybór. Możecie swoim obiektywnym okiem stwierdzić, czy wyglądam w niej dobrze ?
Z góry dziękuję Wam dobre kobietki, bo już mam takie mieszane uczucia..
Suknia jest piękna ubóstwiam takie dekolty <3

Cytat:
Napisane przez elik133 Pokaż wiadomość
Hej
Chciałam się do Was dołączyć, ślub zaplanowany na 12.08.2017 <3
Do tej pory udzielałam się na regionalnym - Kieleckim - wątku dla Panien Młodych, ale zajrzałam tu, żeby popatrzeć na inne sierpniowe PM i pomyśleć, czy może z czymś jestem do tyłu. Ślub na około 120 osób.
Mamy zamówioną mszę, salę, dj, fotografa, makijażystkę.
Problemów mam trochę ze znalezieniem fryzjerki, bo potrzebuję, aby przyjechała do domu. (ze względu na godzinę ślubu)
Mamy pomysł na zaproszenia, a ponieważ pracuję w programach graficznych, to zrobimy sami.
Narzeczony ma już garnitur, niedawno była w Bytomiu fajna promocja na wszystko w odcieniach niebieskiego, a jego marzeniem był niebieski (taki navy blue) więc kupiliśmy.
Dekoracje kwiatowe planuję zrobić sama z koleżankami - jedna kwiaciarnia mi odpowiadała, ale bardzo drogo wycenili dekorację całej sali, a jak patrze na inne (tańsze) to za bardzo im nie ufam. A planujemy tylko białe kwiaty (najlepiej białe róże i może jakieś inne dla urozmaicienia) w połączeniu z liśćmi eukaliptusa, więc myślę, że spokojnie z koleżankami dam radę. Wazony dokładnie takie, jakie chce zrobimy albo z drewna malowane na biało, albo gipsowe.
Suknie mam upatrzoną, trochę w stylu lat 50. (może ma coś z 60.) Na razie nie kupuję, bo jeszcze trochę chudnę (od pewnego czasu staram się jeść tylko zdrowo i waga leci)
Buty chciałabym złotawe albo lekko srebrne. Nie chcę całkiem białych, bo chciałabym je potem jeszcze móc założyć.
Ogólnie to podobnie do wielu z Was - konkretne przygotowania zaczynami z końcem sesji w lutym

Ohh widzę, że ta sama data także upatrzyłam suknię, ale wciąż czekam na obejrzenie jej na żywo. Butki już mam w domu - skomponowałam własny model , ale nie wiem, czy rozmiar nie jest za mały
Ja również sama robię zaproszenia i dekoracje, aktualnie pracuję nad kwiatami z papieru - goździki.
__________________
Mój warsztacik Justiness.art
Taube jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-03, 17:52   #147
owocowykoktajl
Zakorzenienie
 
Avatar owocowykoktajl
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5 766
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Cytat:
Napisane przez czekokoladka Pokaż wiadomość
Hej !
Parę dni temu zamówiłam suknie, ale zaczynam się wahać czy to dobry wybór. Możecie swoim obiektywnym okiem stwierdzić, czy wyglądam w niej dobrze ?
Z góry dziękuję Wam dobre kobietki, bo już mam takie mieszane uczucia..
Ja powiem tak: ślicznie Ci w niej. To mój typ sukni, skromne i lejące, żadne princeski. I do figury też Ci pasuje

Ja na dniach będę zamawiać taką:


Drogie Panie!
W tym roku wychodzimy za mąż!
owocowykoktajl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 09:06   #148
czekokoladka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 11
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Dziękuję za odpowiedzi !
Chyba jednak zostanę przy niej. W salonie nie miałam żadnych wątpliwości, dopiero jak zaczęłam oglądać później inne ( a czego po wybraniu już nie powinno się robić)..

Cytat:
Napisane przez owocowykoktajl Pokaż wiadomość
Ja powiem tak: ślicznie Ci w niej. To mój typ sukni, skromne i lejące, żadne princeski. I do figury też Ci pasuje

Ja na dniach będę zamawiać taką:


Drogie Panie!
W tym roku wychodzimy za mąż!
Twoja suknia też jest przepiękna !

A gdzie kupujecie buty? Koleżanka miała z ryłko i badury (na poprawinach) i przetańczyła w nich całą noc. Tylko jak widziałam ceny, to dosyć wysokie. A chciałabym ok. 8-9 cm, bo jestem trochę niska.
czekokoladka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 09:15   #149
kaaarii
Zakorzenienie
 
Avatar kaaarii
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 21 107
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Hej Dziewczyny!
Można dołączyć? PM 12.08.2017

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kaaarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 18:41   #150
jaaaania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 131
Dot.: Sierpniowe PM-ki 2017

Kurczę dziewczyny widzę, że już ostro do przodu jesteście z tymi ubraniowymi sprawami. Ja chyba w lutym będę się tym zajmować jak będę mieć ferie i o ile znowu nie dopadnie mnie kryzys :P.
Piękne wybrałyście sukienki. Ja będę szukała czegoś bardziej w literę A. Rybki mi się mega podobają, ale do mojej figury się nie nadają . Co do butów to będę kupować coś w sieciówce typu Ryłko. Bałabym się trochę zamawiania przez internet, wolę pomierzyć najpierw.
jaaaania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-01 15:47:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:27.